Je nutné vypnout mikrovlnnou troubu ze sítě

Proč nemůžete udržet mikrovlnnou troubu otevřenou?

Co se stane, pokud mikrovlnné dveře opustí otevřené? Mikrowave záření může interferovat s mikroobvodem (což vede k rozpadu telefonů), vypalování disků a dokonce zapnout žárovky.

Nedržte mikrovlnné dveře otevřené, aby se ventilovaly. Tento postup je naprosto nadbytečný. moderní pece jsou vybaveny výkonnými fanoušky a na odstranění misky, vůně uvnitř nezůstane. Kromě toho v řadě modelů existuje funkce odebrání zápachu (nucená pětinutová ventilace).

Radioaktivní mikrovlna

Začněme se skutečností, že mikrovlnné a radioaktivní záření, aby ho mírně, ne jeden a totéž, a je nemožné je porovnat. “Myšlenka, že mikrovlnné pece představují radioaktivní nebezpečí, se zdá být více založeno na televizní sérii o konci světa než na jakékoli skutečné vědecké důkazy,” říká, která?

Dříve, roscatismus vysvětlil, že v mikrovlnném sporáku neexistuje žádné záření, místo toho. konvenční elektromagnetické vlny, ultrahight frekvence, které jsou srovnatelnější s mobilními frekvencemi, a ne s radioaktivním zářením. Současně, telefony používáme denně, volně emisní emise kolem sebe a mikrovlna “zamčená” v kamínku.

Mikrovlnné záření je vytvořeno vakuovým zařízením, ve kterém jsou rádiové vlny generovány pomocí centralizačního zrychlení elektronů. Prostřednictvím speciálního okna v tomto zařízení, rádiová vlna emitovaná do uzavřené kovové buňky, ale nenechávejte, ale bez ohledu na to, jak se “překrývají” a hledají jejich cíl ho zahřívat.

Vytápění se vyskytuje v důsledku pohybu molekul vody. Variabilní elektromagnetické pole mikrowaves způsobuje, že se otočí. Otáčí, zranili se navzájem než urychlení. V důsledku toho se vyrábí teplo.

Rádiová vlna prochází a zhasne, a nemění v produktu a nemění strukturu jídla. Koneckonců, po poslechu rádia nevyzařujeme rádiové vlny.

Kdo zdůrazňuje, že mikrovlnné trouby při použití v souladu s pokyny výrobce jsou vhodné a bezpečné pro vytápění.

Konstrukce mikrovlnných kamen zajišťuje, že zařízení funguje pouze tehdy, když jsou dveře těsně uzavřeny, jsou uvnitř zařízení drženy mikrovlny. Pokud je mikrovlnná trouba poškozena, je možný malý mikrovlnný únik. V tomto případě však nebezpečí není spojeno s radioaktivním emisím: tělo může absorbovat mikrovlnnou energii, a to zase ohřívá tkáně, zprávy, které? Nicméně, takže se to stane, dlouhodobý dopad a silnější než náhodné mikrovlnné úniky.

Pro studium mikrovlnných trouby provedla Rovkopka odpovídající test úniku se speciálním detektorem. Detektor “šel” na těsnění dveří, okna, řídicí panely, ventilační otvory, napájecí kabel a další vnější prvky. V žádném případě jsme neopravili uvolnění mikrovln za kamenem.

V každém případě je třeba pečovat o mikrovlnnou troubu: Aby bylo zajištěno, že dveře jsou zcela uzavřeny a blokovací zařízení instalovaná na dveřích, aby se zabránilo generování mikrovlnné trouby, když je otevřena, pracovala správně. Těsnění dveří by mělo být čisté a celé číslo.

Mimochodem! Kolem pracovního mikrovlnného pece lze zaznamenat zvýšeným elektromagnetickým zářením (AM), ale bod zde není v konkrétních mikrovlnnách. Vychází z téměř všech elektrických spotřebičů (televizory, konvice, počítače, smartphony a t. D.) když jsou používány nebo dokonce jednoduše zahrnuty do výstupu. Intenzita záření z každého konkrétního zdroje je také jiná. A čím déle jsme v elektromagnetickém poli, tím větší je šance na vzhled jakéhokoliv následků. Nebezpečí je, že bez speciálního vybavení, nikdy nevíme, jsme vystaveni této expozici právě teď nebo ne. Jako zdravotní účinky, jak závratě, tak nespavost, jak skoky i arytmie.

Co lze získat ze staré mikrovlnné trouby

Málokdo, kdo má zvyk vypnout televizi a mikrovlnnou troubu ze zásuvky, ale pokud se najednou některá vaše zařízení přicházejí silná Amy, pak taková opatření dodatečně zamknou. Také se snažte stát vedle pracovního zařízení, nepokládejte v blízkosti hlavních výkonných zdrojů EMI, postupujte podle stavu domácích spotřebičů a přečtěte si pokyny pro správnou činnost domácích spotřebičů.

Vrácení do mikrovlnných pecí jsme si všimli, že ve studiu roscatics byly vzorky testovány a elektromagnetické záření. Byli naprosto bezpečný. Přečtěte si více Roskhatka o tom říká zde.

Z vědeckého hlediska

Tak je tam poškozen mikrovlnné trouby pro lidské zdraví? A jaká věda o tom říká? Mnoho lidí argumentuje, že během ohřevu potravin v této peci, produkty ztrácejí všechny užitečné látky. Ale zároveň zapomínají, že všechny tyto procesy procházejí a během jiných typů tepelného zpracování produktů. Změna příznivých vlastností produktu ovlivňuje:

 • Zpracování produktů při vysoké teplotě.
 • Čas, ve kterém je potrava zpracována.
 • Při vaření výrobků, mnoho vitamínů a dalších prospěšných látek užívají vodu.

A s vědeckými experimenty, to bylo prokázáno, že během vaření v mikrovlnné troubě se prospěšné látky ztratí mnohem méně než s jinou formou přípravy.

 • Za prvé, to se děje z toho důvodu, proč není vyžadováno použití vody.
 • Zadruhé, jídlo se připravuje několikrát rychleji, což umožňuje mnoho látek neztratí své vlastnosti.
 • Za třetí, jídlo se připravuje při teplotě, která není vyšší než sto stupňů, což je mnohem nižší než při vaření na běžné desce.
See also  Jak nastavit hodinky na záhadnou mikrovlnnou troubu

V tomto případě výrobky prakticky neztrácejí své vlastnosti, ale musí být pamatováno, že tyto látky, které jsou potřebné při léčbě nádorů rakoviny, zmizely v mikrovlnné troubě. Například česnek ztrácí užitečné vlastnosti, takže se nedoporučuje ho přidat do nádobí při vaření. Lépe to udělat.

nutné, vypnout, mikrovlnnou, troubu, sítě

Jaká zařízení by se měla vždy vypnout?

Některé elektrické spotřebiče fungují neustále, zatímco jiní periodicky. Pokud pokyny uvedené, že přístroj musí být po každém použití odpojeno, je třeba jej dodržovat. Tato technika zahrnuje:

 • Železo. Pokud není vybaveno automatickým napájecím připojením, může přístroj vypálit tkaninu a způsobit požár.
 • Ohřívač je jedním z nejvíce “žhavých” zařízení, která nemohou být ponechána bez dozoru a dlouho.
 • Vysoušeč vlasů. malá porucha může způsobit uzavření v elektroinstalaci.
 • Smartphone. Po jeho úplném nabíjení je dlouhodobé připojení k síti plné poškození baterie.
 • Elektrický holicí strojek a kartáč. nabitý v mokré koupelně, zvyšují riziko zkratu.
 • Vysavač. přístroj se používá krátce a zapne denně, ale prodloužená podlahovým drátem ze zásuvky zvyšuje pravděpodobnost poranění a kazí interiér.

Mikrovlnná trouba a zabezpečení: Co nemůžete dělat s mikrovlnnou troubou

Odborníci Rosquatk provedli studii mikrovlnných troubových pecí. Výsledky testů ukázaly bezpečné zboží na trhu. Také jsme se podařilo rozptýlit masu mýtů o jejich poškození a dokázat, že se jedná o opravdu užitečné zařízení, které neposkytuje žádnou škodu. Kromě tématu, Mistr pro opravu mikrovlnných troubových troubových pýchačů Alexander Chomovskaya řekl, jak se nakonec chránit během provozu mikrovlnné trouby, stejně jako jak chránit zařízení před poruchami.

Začněme se zvědavým případem. Jakmile jsem viděl, že uvnitř mikrovlnné kamny je sklenice s bílým květem. Taková chyba se objeví, když je voda často nalita do nádobí, vypařuje se a umýt nádobí. Zeptal jsem se majitele, proč je tam sklenice, a přijala odpověď: “do absorbovaného záření”. Mnoho lidí nezná zásadu provozu mikrovlnné trouby. Neexistuje žádné záření, jedná se o konvenční elektromagnetické vlny, velmi vysoké frekvence, které jsou srovnatelnější s buněčnými frekvencemi a ne s radioaktivním zářením. Zcela jiné věci.

Mezitím není nutné při práci s mikrovlnnou troubou, aby se těsně sloupil do dveří dveří. Faktem je, že ve vzdálenosti jednoho metru, hustota mikrovlnných vln padá stokrát. A v blízkosti posilovače u dveří může být stále malý únik. Ale je to spíše, aby se ujistil ty, kteří se něco bojí. Také na internetu napíše, že mikrovlnná trouba v čase se stává škodlivější. To je také 100% mýtus, který zahájil prodejci nových kamen.

Pro více podrobností o kterých závěrech, robustní odborníci ve studiu mikrovlnných troubových pecí, čtou TADY

Nejlepším mikrovlnami: Co vaří rychle a chutné, podívejte se sem.

Nesprávný provoz mikrovlnných troubových trouby

Mikrovlnné trouby přestane poměrně často. Existují dvě hlavní příčiny poruch:

Především, V mikrovlnných troubách je docela mnoho pohyblivých částí: dveře, ventilátor, motor a t. D.

Za druhé, Nesprávný provoz.

Otočte se na druhou, protože záleží přímo od osoby, a my vám řekneme, co nemůžete dělat během provozu zařízení.

 • Nezahrnujte prázdnou mikrovlnnou troubu. To je kategoricky nemožné udělat, ale někteří majitelé umožňují dětem hrát s přístrojem. Tam jsou ty, kteří si myslí, že trouba bude po čištění zaschnout. To je způsobeno zařízením mikrovlnné trouby: hlavní část generuje elektromagnetické vlny, které ovlivňují molekuly vody. Molekuly vody poskytují teplé tkaniny, produkty. V souladu s tím, pokud je mikrovlnná trouba prázdná a generátor pracuje, energie se zvyšuje uvnitř komory a musí jít někam. Pražená deska začíná, což chrání generátor, plastové díly jsou namontovány uvnitř komory a t. D.

Nezahřete produkty s nízkou vodou. Podle předchozího důvodu v mikrovlnné troubě je nemožné zahřívat produkty, jako jsou sušené ovoce, matice, semena, sušenky. Potenciálně může způsobit rozbití.

Sterilizovat v mikrovlnné troubě prázdných bank. Důvod je stejný.

Nedávejte nádobí v sporáku s metalizací. Mluvíme o tzv talířů s autem. Někdo se změní na fóliové výrobky. Kov je vodič. výtok mezi fólií a stěnami pece dochází.

Neříkejte v mikrovlnné troubě. Setkává se méně často, ale například existuje taková praxe před Velikonocemi. S největší pravděpodobností vejce explodují.

Tepelné potraviny pod speciálním víkem. Chrání komoru sporáku ze stříkajícího tuku a t. D. Za prvé, budete méně pravděpodobně umýt pec. Za druhé, tuk nebude klesat na tento záznam, který chrání anténu. emitor. Pokud je na záznamu spousta tuků a nečistot, může dojít k elektrickému rozpadu.

See also  Mikrovlnná deska pro mikrovlnnou troubu, než je vyměnit

Dávejte pozor na čištění mikrovlnné trouby a vody. Byly případy, kdy se sporák umyl v koupelně pod sprchou. Ale v tomto zařízení jsou technologické otvory pro výstupu páry, ventilátoru a t. D. Spousta vody spadl dovnitř, mnoho detailů spálilo. Pokud voda klesne, motor, který otáčí desku může spálit. Pokud se můžete dostat do řídicí desky. Přední panel je také často promyt vodou. A bez ohledu na to, toto tlačítka nebo senzor. Voda se dostane dovnitř, kontaktní vodiče jsou zničeny a kamna pak nereaguje na stisknutí tlačítek. Pokud se jedná o populární značky, pak nejsou žádné náhradní díly. Takový sporák bude muset likvidovat. Ale i když je populární značka často náhradní díly od výroby, a nenajdete originální díly k jejich prodeji.

Neumývejte pec s agresivním mazaným prostředkem. Dalším velmi častým rozbitím je zničení slídící desky, která chrání generátor. Nelze se promyje agresivním mazaným prostředkem. Kamera nebude nic, a slída deska bude plácnout a rozpadnout se. Mezitím je snadno opraveno, pokud se situace nespustíte.

Zkontrolujte opravy nákladů. Zkušený mistr zavolá alespoň přibližný cenový rozsah, ale pro to byste měli nejvíce podrobně popisovat příznaky rozbití.

A pokud bez specialisty? Někdy z touhy uložit lidi zkuste opravit zařízení sami.

Oprava DIY je nebezpečná a může vést k tragédii!

V mikrovlnné troubě je napětí 20krát vyšší než v obvyklé výstupu. A i když vypnete sporák z výkonu, zůstane v kondenzátoru velmi vysoké napětí. Tak, že spí, mikrovlnná trouba musí být postižena přibližně hodinu.

Existují poruchy, které nejsou závislé na osobě. Například elektrický. Jsou primárně spojeny s napětím skoky v síti. Může být také spojen se zhoršením parametrů některých elektronických dílů (kondenzátory), což je deset let, které začínají uschnout, rozostřují, ztrácí kontejner a kamna přestane fungovat. Ale většinou. s napětím skoky, zejména v létě, někde v DACHAS. Existují také mechanické členění, které nezávisí na lidech. Například upevňovací plast uvnitř dveří je poražen.

Sester Manžel, nepochopitelné chování

Marlane musí všechno otočit z výstupu, ale konvice, mikrovlnná trouba (a železo). žádoucí. Stále nemůže být zároveň zapnout konvici a mikrovlnnou troubu. Zapojení může zachytit oheň. Velmi vysoké zatížení na el. síť. Proč si vytvořit zbytečné problémy.Nepište nesmysly! Nezahrnujte současně mikrovlnná trouba a e-mail.konvice na čaj. Předsudky z minulého století, kdy byly domy postaveny, kde se výkonová mřížka nebyla vypočtena na tak velké množství domácích spotřebičů u nájemců, v tomto pořadí, vše bylo odřízeno a krmeno do pekla! Ale dnes v nových domech jinak! Ano, a ve starém, pokud je to žádoucí, můžete změnit všechny elektroinstalace a mít moderní vybavení! Zde v našem domě elektrické kamny, oni by také měli být vypnuty bez konce? Zvláště se podíval na: Mám všechno spojené s sítí v kuchyni. Toustovač, konvice, kombinovat, chladnička, magnárník, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, kuchařka, trouba. Byt Kromě toho je vždy zahrnuto v síti 3 a reproduktory, televizi, audio systém, faxu, tiskárně, radiotelefon.V koupelně. Pračka a jacuzzi s hydromasáží. Téměř pro každou věc je jeho vlastní zásuvka s uzemnění, ale pokud se pokaždé, když zapnete pokaždé po použití, je to 50krát v den. To je možné!

Miesyan má nový dům a pilot havaruje, pokud se současně zapne mikrovlnnou troubu a konvici. To jsou tyto 2 subjekty

Stojící mládež a krása v obci

Nashledanou!))) Mám zájem o záření. Slunce.

A ne jednodušší tam byla zástrčka k rozety skotské pásky, takže to nemohl vytáhnout ven?

Již nařídil novou mikrovlnnou troubu, zítra, pravděpodobně, budu dělat))))))))))

Vždycky odhaluje záclony, budou pravděpodobně muset jar na zeď)))

Moje nevypne, ale všechny volání. Teď, zatímco jen konvice se odebírá z palety, XS, jak se nazývá. První posunutý, právě teď uklidnil. Ale teď to nemůžu přijmout s tím, co je jen dostat ven z místnosti na pár minut, vše je vypnuto vrácením: světlo, televize, železo. Samozřejmě, že on sám je v této době v jiné místnosti. Vypnu světlo, když je v záchodě

Neměl jsem čas jít na záchod a zavírání, protože světlo je okamžitě vypnuto v místnosti, televizor a notebook je uzavřen)))) a všechny možné piloti jsou vypnuty)))))))))))))))) )

Ano, neexistují žádné argumenty, bylo jednoduše přijato doma)))

Zatraceně by to taky hodilo. manžela něco chas

Nashledanou!))) Mám zájem o záření. Slunce.

Slyšel několikrát, že vše, co je zahrnuto v síti, vydává vlny tam některé a negativně ovlivnit zdraví.

Ano, neexistují žádné argumenty, bylo jednoduše přijato doma)))

Můj manžel, naopak, byl učiněn, aby se nevypnuto v rodině, protože si byli jisti, zda je technika vypnuta často, rychle se rozbije.Proto je doma vše začít

Lidé, kteří jste tak hloupí, kteří vyžadují argumenty. Fret

See also  Jak připojit troubu a varné desky

Tento zvyk už vidíte? instinktivně! automatické, nemyslí lidi na takové

nutné, vypnout, mikrovlnnou, troubu, sítě

Nashledanou!))) Mám zájem o záření. Slunce.

ano ne žádné záření. Jděte vám něco všeho.

Neexistuje žádný argument gosta, to bylo prostě něco doma, bylo to přijato))) Můj manžel, naopak nebyl vypnut v rodině, protože byli přesvědčeni, zda je technika vypnuta často, pak se rozbije rychle.Proto je doma vše začít

No, počítač se nemůže neustále vypnout. Nevím o zbytku))

O rozbité rychlovarné konvici a mikrovlnné troubě: To je již “zvon”, autor. Na problematiku vypnutí: Bylo dáno vynikající rady, aby se vždy požádal o roztomilé vypnutí, a ještě lepší (myslím) zatáhněte kabel bez držení výstupu. Po několika dnech, zásuvka odletí, jak pít, úplně, a nechat její manžel chodí a všechny zásuvky šroubuje den.

PS ^ Vlastně jsem pro kompromisy s vašimi oblíbenými polovinami, jinak můžete jít příliš daleko.

Musím vypnout zařízení, když opustíte domov?

Potřebujete vypnout elektrické spotřebiče ze sítě, když je nepoužívají? Nebo odejděte z domova? Konzumují zbytečnou elektřinu v režimu spánku a jsou nebezpečí požáru? To je dotázáno v našich dopisech mnoha diváků a rozhodli jsme se zjistit vše od odborníků.

Muscovite Als Safhanova nikdy neopustí síť bez dozoru mikrovlnné trouby, konvice, televize, pračka, nabíječky. Dokonce i chladnička vytáhne z výstupu při odchodu na dovolenou. A to vše, protože více než jednou a třikrát měli nepříjemné incidenty, které by mohly skončit špatně.

Obecně platí, že se tato technika zpravidla není dobře chráněna před těmito problémy. Alexander Pestrostorov testování Laboratorní manažer ukazuje, že kus trupu stojanu konvice, kde se nachází elektrický kontakt, odolává vytápění na 650 stupňů. To vyžaduje hosty. Plastové tání, ale nezapálí se. To znamená, že i když s poruchem je kontakt silně zahříván, konvice by neměla zachytit požár. pro to potřebujete teplotu nejméně 750 stupňů. Co je nepravděpodobné v pohotovostním režimu. A to platí pro jakékoli právně vyrobené a prodané domácí spotřebiče.

Ale prodlužovací šňůry, dvojčata, odpaliště jsou slabé místo. Alexander říká, že mnozí mají svou sílu, pravidelně dává zcela nedostatečné zatížení.

Pokud zapnete tři zařízení najednou, kabel bude jednoduše vyrůstat, a kouř z něj půjde. to by mělo být jasné pro každého, ale odborníci říkají, že zatížení je velmi často zvyklé na i elektrikáře, kteří dělají domácí opravy. A je důležité pochopit, že pokud pravidelně nutíte drát, není ani příliš horký, pak může být zabaven z malého proudu. Když řezáme kabel, bylo jasné, že izolace uvnitř se roztaví, do zkratu byl jeden krok! Nechte to v zásuvce pod napětím je nebezpečné. proudový únik a nekontrolovatelné zahřívání. I přes skutečnost, že sama o sobě technikou, když nefunguje, vytváří zanedbatelné zatížení a spotřebovává velmi málo elektřiny. Zkontrolovali jsme, jaký je tok mikrovlnné trouby, televize, notebooku, ohřívačem olejem, termální, kávovar, konvice, vícebarváky, prodloužení, nabíjení pro telefony. Pro to jsme museli najít velmi citlivé zařízení.

Spotřeba se ukázala být velmi malá, dokonce malá. Spotřeba energie v pohotovostním režimu pro nabíjecí zařízení. některé setiny Watt, notebook. tři desetiny, no, to je v penězích ne více než několik kopecků denně. Toto je pořadí čísel televizoru (1.2 watt). Většina všech spotřebovaných, samozřejmě Thermopot. asi 7-8 W, v pohotovostním režimu ohřívá vodu. Kávovar má také takovou funkci, ale zároveň pouze tři desetiny wattů. Ale konvice a ohřívač měl mechanické spínače, a dokonce připojené k výstupu, neotrávili elektřinu vůbec.

Obecně platí, že naše závěry jsou. Ponechat v pohotovostním režimu Moderní technika může být stále. Ale zároveň musí být nutně správně, a na zadní stěně chladničky, musíte prach otřít prach alespoň jednou ročně, což mu dá být drahý teplý. Chcete-li se chránit před požáry, je důležité sledovat, zda není na výstupech, Tees, Tees, prodlužovací šňůry, zapojení. Ochrana systémů proti napěťovým nebo krátkým obvodům skoky mohou také pomoci. Užívat si pohodlí, nezapomeňte na rozumné preventivní opatření.

Děkujeme za pomoc při natáčení spiknutí:

 • Heroine alsu Safhanov po dobu platí nám
 • Vědecké testovací centrum “Samtes” a osobně Oleg Borisovich zranělu, vedoucí zkušební laboratoře pro parametry elektromagnetické kompatibility a bezpečnost vědeckého testovacího centra
 • Alexandra pestrostomaková, vedoucí zkušební laboratoře “Euro Help”

Plné vydání “zázraku technologie se Sergey Malyzovem” od 31. května je k dispozici na odkazu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS