Jsou tam mobilní klimatizace bez hadice

Top-15 Mobilní klimatizace Hodnocení 2020-2021. Tipy pro výběr a přezkoumání, jejich charakteristiky, profesionály a nevýhody

Vytváření pohodlných životních podmínek a udržování zdravého mikroklima. úkol vyrovnat se s tím, co je téměř nemožné bez použití klimatických zařízení.

Není nutné zapojit do pracné instalace systému Split, protože si můžete zakoupit mobilní klimatizační kondicionér, který nevyžaduje instalaci.

Zařízení nezabývají spoustu místa v místnosti, se vymýšlí s jeho povinností dokonale a má také přijatelnou cenu.

Venkovní klimatizace pro domácnost bez vzduchu potrubí: vlastnosti a typy

Mobilní venkovní klimatizace jsou velmi praktickou možností klimatických zařízení. Pravděpodobně víte, jak teple ovlivňuje výkon, a také vyvolává vznik mnoha nebezpečných kardiovaskulárních onemocnění. Tato zařízení vám umožní vytvářet pohodlné podmínky pro každou místnost.

Některé podlahové zařízení se pozoruhodně vyrovnávají s vytvořením optimálního vnitřního mikroklima

Podlahové armatury bez vzduchového potrubí jsou vybaveny speciálním softwarem. Můžete zvolit modely bez externí jednotky kondenzátoru kompresoru s časovačem a termostatem. V moderních zařízeních budou převažovat automatické a přizpůsobitelné režimy pro nastavení požadované teploty.

Modely podlahové přenosné klimatizace nevypadají masivně, protože mají vynikající provozní a pohodlné vlastnosti. Mnoho návrhů je vybaveno chladicími a topnými funkcemi, které upravují indikátory teploty pomocí regulátoru. Jak vybrat pohodlný design správně, podívejte se na video níže:

Existuje mnoho agregátů s dalším množstvím užitečných možností. Varianta tichého provozu klimatizace typu venkovního stropu je zajištěna chladicím činidlem, které může, jak dát a absorbovat teplo. V některých provedeních je nádrž s vodou umístěna níže. Kapalina je uložena pomocí čerpadla a slouží ke zvýšení vlhkosti speciálního filtračního prvku. Teplý vzduch zasáhne filtr a pak transformován do plynu. Plus takové provedení je, že nemají externí blok. Pro instalaci takového agregátu není takový specialista povinen, jako pro montáž stacionárních modelů.

Interní instalační jednotka typu venkovního stropu

Při výběru vybavení prozkoumejte nejméně důležité parametry pro vás:

 • Indikátor napájení závisí na náměstí. Pro klimatizaci 10 kV. M Pokoje potřebují v průměru 1 kW moci (závisí na souboru podmínek);
 • V moderních zařízeních se zobrazí kondenzát pomocí funkce automatického odpařování. V zastaralých modelech je lepší zvolit prostornou kolekci kondenzátu tak, aby se mělo měnit méně často;
 • Velikosti a váhové vybavení. Pro venkovní zařízení je důležitá snadnost pohybu.

Instalace vnitřního bloku na stropu

Při výběru požadovaného modelu rozhodněte předem s vhodnou cenou. Existují nějaké příležitosti k nákupu dražšího produktu nebo můžete udělat levnější design. Nezapomeňte, že čím větší je velikost místnosti, bude horší zařízení fungovat.

See also  Jaké kazety jsou vhodné pro venus hladkou

Poznámka! Mobilní jednotky mohou být skvělou volbou, pokud žijete na pronajatém bytě. Split systém vždy zůstává v pevné poloze, což ztěžuje instalaci. Mobilní zařízení mohou být vždy přepravována na jiné místo.

Zařízení přenosné klimatizace pro domácnost: Rozdíly z rozdělených systémů

Mobilní klimatizace bez vzdušného kanálu se liší od rozdělení v tom, že všechny důležité složky jsou umístěny v jednom bloku, a v rozdělení jsou odděleny různými prvky.

Princip provozu tohoto návrhu je velmi jednoduchý:

 • Vzduch je zpracován v prostoru, kde je jednotka instalována;
 • Vzduch se pohybuje přes výměník tepla filtru, stane se zima a přivádí se zpět do místnosti;
 • Kondenzát se hromadí ve specifické nádrži nebo se odpaří (v modelech s funkcí řízení vlhkosti).

Schéma ukazuje principu provozu těchto zařízení

Mobilní jednotky na rozdíl od oken jsou vybaveny jedním, ale dvěma fanoušky. Hmotnost konstrukcí obvykle nepřesahuje 8 kg. Kondenzát je rekrutován ve speciální kapacitě a voda by měla být nalita každých pár hodin.

Můžete vidět jemnosti volby potřebného vybavení v tomto videu:

Výhody podlahové klimatizace pro domácnost

Nyní se zjistěme hlavní výhody podlahových mini-klimatizátorů:

 • Pouzdro má malé rozměry, což umožňuje, aby zařízení bylo umístěno kdekoli v místnosti;
 • Mobilní podlahové klimatizační jednotky mohou být přesunuty na jakékoliv místo v místnosti v důsledku stávajících kol;
jsou, mobilní, klimatizace, hadice
 • Pro připojení zařízení, které nevyžaduje pomocí specialistů, protože všechny potřebné uzly jsou umístěny ve společném případě. V tomto případě se proces instalace stane jednoduchým a nevyžaduje zvláštní znalosti.

Tak běžící instalace bez vzduchu

Další výhody zahrnují skutečnost, že oběh freonu (chladiva) nepotřebuje žádné komunikační zapojení.

Důležité! Odborníci doporučují zařízení ve vzdálenosti 30 cm od zdi. Otevření kondenzátu by mělo být uvolněno.

V této oblasti můžete vidět výhody a nevýhody funkčních agregátů

Nevýhody podlahových klimatizací pro byt bez vzduchu

Spotřebitelé oslavují a nedostatek podlahových přenosných klimatizací. Ceny jednotlivých modelů neodpovídají nárokovaným parametrům. Mezi minusy, hluk během provozu, významné tepelné ztráty a ucpání volného čtverce v místnosti. Hluk je reprodukován kompresorem, který je v konvenčních konstrukcích vyřazen na ulici.

Bez dilátoru

Popularita mobilních klimatizátorů bez kanálů (chlazení vody) je nízká, protože neumožňují snížit celkovou teplotu vzduchu v místnosti, ale také vyžadují pravidelnou výměnu vody do chladnějšího.

V důsledku toho je vzduch výrazně čistí prachu, který je poměrně užitečný u alergií nebo některých onemocnění. Je třeba poznamenat, že taková klimatizace je dobrou alternativou, zejména pokud obyčejný klimatizace nesplňuje všechny vaše požadavky.

Pokud porovnáte mobilní klimatizaci bez vzduchového kanálu (chlazení vody) s mobilní jednotkou kompresoru, lze poznamenat, že výhoda první je nízká cena. Tato klimatizace se obvykle provádí v plastovém pouzdře. Je také obvykle vybaven koly ke zlepšení pohodlí přepravy.

See also  Kde by měl vyhodit ventilátor na procesoru

Výkonná klimatizace

Slogger SL-2000 efektivně ochlazuje místnost od 50 metrů čtverečních. M. Přístroj zvlhčuje a ionizuje vzduch, vytváří příznivé mikroklima.

Model Ekonomický a funkční, klimatizace mobilní, takže se snadno pohybuje. S prostornou vodní nádrží. 30 litrů.

 • Průtok vzduchu. 2000 m3 / hod;
 • Hmotnost. 15 kg;
 • Prodejní plocha. 65 kV. m;
 • Počet rychlostí. 3;
 • Kapacita vodní nádrže. 30 litrů;
 • mechanická kontrola;
 • Rozměry. 350x1150x420 mm;
 • Funkce (časovač, Aqua filtr, ionizátor).
 • účinnost, vysoká účinnost;
 • přesné nařízení;
 • Vybavení aqua filtru;
 • Kompaktní velikosti, nízká hmotnost;
 • vysoce kvalitní vybavení;
 • Velké pracoviště.

Pro více informací o mobilních klimatizacích bez vzdušného potrubí: recenze a doporučení uživatelů

Značka / model Výhody nevýhody
Bork / y502 Malé velikosti, dobrý výkon, dálkové ovládání jako standard. Pěkný hlučný přístroj. To by mělo být zváženo při výběru místa instalace. Příliš vysoká cena.
BALLU / BPAC-09 cm Přiměřená hodnota, dobré základní zařízení s univerzální montážními prvky. Nedostatečný chladicí výkon, nadměrné zahřívání výstupu vlnité trubky, bez dálkového ovládání.
Electrolux / EACM-10HR / N3 Bezvadný vzhled, široká škála základních funkcí (chlazení / topení / odvodnění), Samo-diagnostika, nízká hladina hluku. Na ideálním lesklém povrchu s neopatrným oběhem se vytvoří poškrábání. Vysoký chladicí výkon schopný provokovat nachlazení.
ZANUSSI / ZACM-09 DV / H / A16 / N1 Široká funkce, intuitivní správa, dobré estetické parametry. Tento model není žádné závažné poznámky.
BIATED / AM401 Rychlé chlazení velkých místností, ventilačního režimu. S průměrnými ukazateli výkonnosti. poměrně silný hluk. Model je dražší než mnoho alternativních nabídek na trhu.
BEKO / BLKNE-12C Přiměřená hodnota s přihlédnutím k pevné síly. Vysoké hladiny hluku, které vytvářejí ventilátory a kompresor. V této technice pouze dvě vysokorychlostní režimy. Existují komentáře k kvalitě montáže.
Delonghi / ras an110 Vysoký výkon. Nedostatek směru proudění vzduchu, silný hluk.
Mitsubishi Electric / MFZ-KJ25VE / MUFZ-KJ25VE Spolehlivost, vysoký výkon, minimální hladina hluku, dlouhá záruční doba. Velká hodnota, dodatečné náklady v procesu provádění instalačních operací.
Aljaška / MAC2510C Přiměřená hodnota s přihlédnutím k uvedenému výkonu. Zastaralý design, ne příliš rychlé snížení teploty, když je režim maximálního zapnutí zapnuto.

Při učení venkovních klimatizací pro domácnost bez recenzí vzduchu musí být kriticky hodnoceny. Tato část článku poskytuje skutečné názory uživatelů. Je třeba poznamenat, že část negativních připomínek je způsobena nesprávnou operací. Pro zachování zdravých podmínek eliminujte dlouhodobý uživatel pod chlazeným vzduchem. Také není příliš nízká úroveň podporované teploty. Tato a další doporučení jsou uvedeny ve standardních pokynech výrobců. Je třeba pečlivě prozkoumat tyto materiály dříve, než začnete používat podobné technické prostředky.

Jak efektivní jsou přenosné klimatizace pro domácnost bez vzdušného kanálu

Kupující nákup malých klimatizace v místnosti jsou dotázáni na jeho účinnost. Tento výrobci reagují na efektivitu a zvýšení výkonu s rostoucí okolní teplotou. Venkovní klimatizace bez vzduchu v domě má často ledový prostor. I s nejsilnějším teplem, takové zařízení účinně ochlazuje vzduch, utratí, že přes speciální prostor. Místo ledu můžete použít jednoduchou studenou vodu.

See also  Rozdíly Split systémy z klimatizace krátké

Pro malé domy nebo kanceláře je mobilní podlaha klimatizace vhodný jako žádná jiná. účinně ochlazuje stávající oblast, a zároveň neumožňuje použití nepříjemností. Pro velkou místnost budete potřebovat výkonnější zařízení. standardní split systém, instalovaný podlahou se stropem nebo klimatickým komplexem, který ve svých funkcích zahrnuje další vzduchové dřez.

Mobilní venkovní klimatizace

Ballu BPAM-09H je vhodný pro použití v apartmánech, chalupách, obchodech. Zařízení funguje ve třech režimech, ohřívá oblast 23 kV. M. Zařízení je přenosné, mobilní, nezabírá spoustu místa v prostoru.

Se liší pohodlně a praktickou kompletní sadu. Model s reverzním designem: Chcete-li jít z režimu chlazení do režimu vytápění, musíte vyměnit vzduchový potrubí a vzduchovou mřížku. Hmotnost designu je malá, snadno přepravovaná.

 • Charakteristika výkonu. 2,6 kW;
 • mechanická kontrola;
 • 3 režimy provozu (větrání, chlazení, odvodnění);
 • Doporučená oblast. Až 23 kV. m;
 • Hlukový efekt. 53 dB;
 • Hmotnost. 27 kg;
 • Rozměry. 64 x 51 o 30 cm;
 • funkce (indikace inkluze, filtrování);
 • Sada (kola, kapacita pro kondenzát, flexibilní hadice);
 • Barva. Silver.
 • technická spolehlivost;
 • kompaktnost, přenositelnost;
 • funkčnost;
 • výtok kondenzátu;
 • Rychlé chlazení malých místností;
 • Pohodlné a praktické vybavení.

Výběr klimatických zařízení pro dům, musíte věnovat pozornost nejen na technické parametry zařízení, ale také na výrobci.

Single vs Dual Hose Portable Air Conditioners

Zůstaň aktualní! Nejlepší značky se nazývají:

 • Ballu. mezinárodní obchodní značka, pod kterou se vyrábí spolehlivé průmyslové a domácí stroje.
 • Electrolux. Švédská společnost, která je předním světovým výrobcem zařízení pro pohodlný život.
 • Zanussi. osvědčená italská značka specializující se na rozvoj inovativních domácích spotřebičů.
 • Timberk. švédský vývojář poskytuje širokou škálu klimatických zařízení.
 • Hyundai. Jižní korejská ochranná známka, jejíž technika je známá trvanlivosti a spolehlivostí.

Přenosná mini klimatizace

Taková zařízení se objevila relativně nedávno a zpočátku byly prodány za značné množství. Výrobce uvedl, že byl dobře ochlazen, konzumuje pouze 5 W za hodinu a pro normální provoz, který právě potřebujete nalít vodu. Ale…

Jako praxe ukázala, mini-klimatizace není vůbec účinná. Přesněji řečeno, může pracovat jako slabý ventilátor, ale ne více. Se stejným úspěchem můžete umístit počítačový chladič na stůl a připojit jej z baterie.

Mini klimatizace Arktický vzduch

V tomto článku jsme podrobně popsali, jak mobilní klimatizace pracuje bez vzduchového potrubí a s ním. Také vedly recenze skutečných lidí o používání venkovních modelů. Doufáme, že článek bude pro vás užitečný. Nezapomeňte sdílet ji s přáteli

| Denial of responsibility | Contacts |RSS