Kávovar Siemens nezapne, co dělat

Kávovar Siemens nezapne, co dělat. Kofemashin nevidí vodu

Váš kávový stroj začal vařit slabou kávu? Možná celá věc je v selhání v řídicím modulu.

“A.Aisberg” 28 let s vámi. 5,7 milionu oprav. záruka vysoké úrovně služeb.Nekončíme tam a pokračujeme v práci na kvalitě služeb.

Všechny informace uvedené na webu týkajícím se podmínek, nákladů a postupu pro poskytování služeb jsou informační a za žádných okolností není veřejná nabídka určená ustanoveními čl. 437 odst. 2 občanského zákoníku

Zeptejte se svých otázek o opravě jakýchkoli domácích spotřebičů nebo elektroniky. Podařilo se nám pomoci 211274 návštěvníkům našeho webu.

Zeptejte se svých otázek o opravě jakýchkoli domácích spotřebičů nebo elektroniky. Podařilo se nám pomoci 211274 návštěvníkům našeho webu.

Oprava značkového vybavení v centrální službě Siemens

Odjezd mistra ve vhodné době pro vás

Na objednávku přijde na objednávku profesionální inženýr Siemens se všemi potřebnými zařízeními a komponenty, které jsou vždy k dispozici ve skladu servisního centra.

Profesionální diagnostika Siemens

Pro kompetentní opravy musí mistr identifikovat příčinu rozpadu a provést odhad. Diagnostika vadného vybavení se provádí pomocí profesionálního vybavení Siemens.

Zdarma záruka na 2 roky

Po dokončení opravy napíše záruční kartu. Oprava záruky se provádí při prezentaci záručního kupónu najednou pro klienta.

Originální komponenty Siemens

Aby vybavení sloužilo po dlouhou dobu k použití výhradně originálních komponent od výrobce. Náhradní díly Siemens jsou vždy k dispozici ve skladu servisního centra.

Oprava se provádí co nejdříve

Inženýr opraví jakékoli, dokonce i nejsložitější poruchy vašich domácích spotřebičů na místě a pouze v extrémních případech vezme vybavení do servisního centra zdarma a poté jej doručí zpět.

Kávovar se nezapne

Kávový stroj se nemůže zapnout z různých důvodů od nejjednoduššího k komplexnímu rozpadu elektronické jednotky. Než začnete opravit, opatrně zkontrolujte drát, vývod, pokud jsou zapnuty všechny spínače. Protože neexistují vzácné případy, kdy je pán přinesen do dílny nebo k nám přijde, a ukáže se, že na zadním panelu nebo spodní hraně je přepínač, byl dotknut, vypnutý a kávovar nefunguje.

 • Poškozená šňůra, vadná zásuvka je vadná. všechno je pečlivě shrnuto.
 • V e.mailu došlo k skoku napětí.Sítě a vyhořely ochranné prvky v jednotce elektroniky. Oprava nebo výměna jednotky
 • Přepínač nebo mikrotranspatický kabát je vadný.
 • Primární vinutí transformátoru napájení s nízkým napětím elektroniky
 • Jeden nebo více prvků v elektronické jednotce: Sedm.standards, Zenerova dioda, diodové mosty, rezistory až do centrálního ovladače / procesoru.

Obvykle opravujte takovou poruchu, pokud to nesouvisí s e.mailem.Cord, Outlet nebo ne zapnutý pro ty, kteří s jistotou vlastní tester, pájí železo a zná princip provozu hlavních uvedených prvků elektronických obvodů.

Kávová mlýnka v kávovaru nešťastná káva

 • Pokud se voda dostala do mlýnku na kávu, je nutné co nejdříve rozebrat kávovar, vyjměte mlýn a ručně vyčistěte každou lamel mlýna z dodržující mokré kávy. Neexistují žádné jiné metody čištění a odstraňování mlýnů. Pokud to okamžitě nevyčistíte, pak kovové mlýnské kameny rezavě a ztratí ostrost ostření, v kávových bruslích s keramickými mlýnkami mohou ložisko šustit.
 • Při použití mastné kávy (s charakteristickou mastnou brilancí obilí) bude podobná situace. V lamele mlýnských kamenů se holí tuková káva a bruska na kávu se otáčí v prázdném. Demontujeme kávovar, odstraníme mlýnské kameny a vyčistíme mlýnek na kávu, vše, co je zabaleno. Po sestavení se tu tlustá káva nepoužívá. pokud není touha opakovat postup pro čištění mlýnku na kávu.
 • Možnosti jsou možné, když jsou mlýnské kameny velmi upnuté, můžete jednoduše zvýšit broušení a normální práci na zotavení.
 • Pokud se motor mlýnek na kávu neotáčí, pak porucha v převodovce mlýnek na kávu. V Saeco / Philips / Gaggia Coffee Groundders s keramickými mlýnkami. šachta spodního mlýnského křídla nebo zuby ozubeného kola může být rozbitá. Důvodem může být skutečnost, že Millstone se rozdělil na mlýnek na kávu, něco jiného kromě kávového kamene, skořápky ořechu, plastu, šroubu atd.Str. Možná lze vybavení vynořit. Výstroj, držák Millstone a keramické mlýnské kameny lze nahradit novými, mlýnek na kávu se nemusí nutně změnit. V kávových bruskách s kovovými mlýnkami znamená selhání převodovky nahradit sestavu mlýnku na kávu, ale pokud se jedná o Saeco / Gaggia / Philips / Solis / Spider, můžete motor nahradit převodovkou, samostatně náhradní náhradní díly, dobře, dobře možná ochranná podložka převodovky, kvůli kterému jsou brusky kávy často selhávají. Puk je otřen do otvorů a skrze něj káva vstupuje do ložiska převodovky.
 • Pokud se mlýnek na kávu neotáčí, zkontrolujte motor pomocí testeru. Možná jsou štětce skryty, které lze přirozeně změnit nebo vadit rotoru motoru, v tomto případě změňte sestavený mlýnek na motor nebo kávu, závisí na modelu kávovaru stroje.
 • Pokud napětí není dodáno do mlýnku na kávu, bude muset být porucha v elektronické jednotce vyhledávána. Ale předtím musíte zkontrolovat, zda dráty, které přecházejí z elektronické jednotky do mlýnku na kávu, a jsou dobrými kontakty v kloubech.

Na zobrazení kávovaru se zobrazí chyba

 • Číslo chyby podle myšlenky výrobce označuje vadný blok. Ve skutečnosti to však znamená, že přijatý signál ze senzoru tohoto bloku vydal výsledek, který je považován za poruchu. I když pro nalezení poruchy a tyto informace stačí. Předpokládejme, že chyba říká, že mlýnek na kávu je vadná, ale možná nedochází k žádnému napájení napětí a porucha je v energetické části elektronické jednotky.
 • Pokud na kávovaru není žádný displej, může být chyba provedena určitou sekvencí blikajících indikátorů nebo cyklického blikání přes malou pauzu.
 • Počet kávových strojů různých značek se obvykle liší, a proto je nutné najít tabulku chyb této značky a ještě lepší v modelu, ale to není vždy proveditelné. Tyto informace zpravidla nejsou distribuovány výrobci pro všechny příchozí.
 • Je často snazší diagnostikovat, než hledat, co znamená číslo chyby. Je dobré si jen představit, v jakém okamžiku tento nebo ten blok vstupuje do práce. Najednou jsem nevydělal. chyba. Obvykle, pro stanovení poruchy, trvá to asi 5 minut, s výjimkou demontáže a sestavení kávovaru. A můžete hledat den stolu, dva a bez výsledku.
 • Tabulka kávových strojových předpisů. tady
See also  Crack na vaření, co dělat

Z kávovaru nebo prostřednictvím dávkovače kávy se podává kapka

 • Příliš malé broušení kávy, v automatickém kávovaru je často dost na zvýšení regulátoru brusky na kávu 1-2 divizemi.
 • V kávové kávovačích je také spojen s malým broušením nebo příliš velkým pokládkem a lákavým. Můžete také vyzkoušet. Jak voda jde bez kávy, pokud to nalije normálně. Poté použijte kávu s větším broušením, položení kávy na šálek udělejte méně.
 • Možná je skupinový filtr ucpaný. Vyčistěte skupinu kávy nebo svařovací zařízení z tuků z kávy.
 • Pracovní část čerpadla je možná a nevytváří nezbytný tlak. Vyměňte čerpadlo.

Při práci se výběrová převodovka vrzání, trhliny nebo nekoná

Prevence a doporučení pro provoz kávovarů

Ať už je vaše technika jakákoli (Saeco, Dolce Gusto, Vitek, Jura, Siemens atd.), není chráněn před výskytem poruch. Jedinou věcí, kterou lze udělat, je pokusit se jim zabránit pozorováním pravidel provozu nebo provádění preventivních opatření.

Aby vaše zařízení zůstalo v pracovním stavu, odborníci doporučují:

 • Pečlivě prostudujte pokyny připojené k zařízení nebo doporučení pro provoz (stojí za to udělat před zahájením práce, a ne v době selhání);
 • Chcete.li se zabránit tvorbě měřítka, zkuste zařízení vyčistit asi jednou za měsíc;
 • Nalijte pouze čištěnou vodu (bahně) bez minerálů (nepoužívejte nerefikovanou tekutinu z kohoutku, protože zvyšuje tvorbu měřítka v důsledku chloru obsaženého v ní);
 • Ujistěte se, že vybraná odrůda kávy není ozbrojená a ne velká broušení;
 • Opláchněte blok výběrového řízení (pokud je ve vašem modelu) jednou týdně pomocí detergentů;
 • Nepoužívejte neověřené látky pro čištění jednotky (lépe si zakupte ty, které výrobci doporučují).

Pokud byste se nemohli vyhnout poruchám, kontaktujte servisní středisko AISberg. Naši zaměstnanci budou provádět diagnostiku a rychle eliminovat identifikované poruchy. Masters také poskytne záruku pro nahrazené podrobnosti a práci.

“A.Aisberg” 28 let s vámi. 5,7 milionu oprav. záruka vysoké úrovně služeb.Nekončíme tam a pokračujeme v práci na kvalitě služeb.

Všechny informace uvedené na webu týkajícím se podmínek, nákladů a postupu pro poskytování služeb jsou informační a za žádných okolností není veřejná nabídka určená ustanoveními čl. 437 odst. 2 občanského zákoníku

Zeptejte se svých otázek o opravě jakýchkoli domácích spotřebičů nebo elektroniky. Podařilo se nám pomoci 211274 návštěvníkům našeho webu.

Zeptejte se svých otázek o opravě jakýchkoli domácích spotřebičů nebo elektroniky. Podařilo se nám pomoci 211274 návštěvníkům našeho webu.

Kávovary a kávovary Siemens

Dobrý večer. Řekněte nám princip provozu senzoru přítomnosti zrn v pohonu, v kávovaru Siemens EQ.300 TI35A209RW?

Kávovar Siemens pracuje špatně před více než 2 měsíci Siemens Eq Coffeeder a Coffeeders.500

Dobrý večer. Když při zapnutí plavky siemens eq.500 začíná bzučet motor kávového kabátu a nezastaví se. Vyberte espresso, on.

Vodní mlhy v kávovaru před více než 3 měsíci před 3 měsíci.300 TI35A209RW

Dobré odpoledne. Nádrž na vodu v kávovaru Siemens Eq začala.300 TI35A209RW/03. S čím to může být spojeno a zda je to kritické?

Límec jednotka vyrobená z kávovaru před více než 6 měsíci Siemens Eq Coffeedry není odstraněna.500

Ahoj. Velmi pevně vložený a dostal svařovací blok z kávovaru kávovaru Siemens Eq.500. V jednu chvíli to dostali.

kávovar, siemens, nezapne, dělat

Kávový stroj nebrousí obilí před více než 6 měsíci kávovar a kávovar Siemens Eq.500

Dobré odpoledne. Zapnu kávu Siemens Eq.500 a ona se umývá a pak kliknutí a káva nebroudí. Stisknu vzhled kávy a nalévání vody, jaký je problém?

Tlačítko Menu v kávovaru před více než 6 měsíci nereaguje s kávovary a kávovary Siemens EQ a kávovary.500

Ahoj. Při čištění kávovaru Siemens EQ.500 z měřítka se na displeji objevil nápis propláchnutí 1/6, aby opláchl a zdříml. Pokr. Pro vodu a.

Kávovar nezahrnuje čisticí program před více než 6 měsíci Siemens Tk 64001 kávovarny a kávovary

Dobré odpoledne. Nemohu spustit čisticí program z měřítka, t.na. Siemens Tk 64001. Prázdný.

Kávový stroj dává chybu před více než rokem Siemens EQ Coffeeders a Coffeeders.500

Dobré odpoledne. Zapněte kávovar Siemens EQ.500 klasika, je to umyté a poté vyjde nápis. Znovu zapněte zařízení a často na.

Potřebujeme náhradní část před více než rokem Siemens Tk 76001 kávovarů a kávovarů

kávovar, siemens, nezapne, dělat

Potřebujete gumový prsten na potrubí parního bloku. Objednal jsem si na dvou místech, poslali to tak. Mnoho prodává velikost, ale.

Kávovar Siemens Tk68E dává chybu před více než rokem Siemens Tk 68e kávovary a kávovary

Postavené.v kávovaru siemens tk68e, chyba 8 se rozsvítí! Věže na pracovníky převodovky. Zkracuje zkrat na konektoru síly, kde.

Kávovar Siemens 8 více než před rokem Siemens Tk 68e kávovary a kávovary

See also  Jak usnout v myčce nádobí Bosch

Ahoj ! Může někdo pomoci! Postavené.v kávovaru siemens tk68e, chyba 8 se rozsvítí! Co dělat?

Proč se kávovar Delonghi nezapne

Kávový stroj Delonghi se nemusí zapnout z následujících důvodů:

 • Poškození síťové šňůry (někdy může být kabel poškozen uvnitř a vnější vady nejsou viditelné, protože napětí nevstoupí do přístroje a nezapne se).
 • Ochrana zkratu (některé modely mají zvláštní ochranu před napětím nebo zkratem, pokud je stroj zapnutý, když je víko otevřené, je automaticky de.engergizováno).
 • Teromická ochrana (pokud je zařízení přehřáté, spustí se tepelná ochrana a nezapne se, dokud nebude úplně ochlazení).
 • Ucpávání tepelného bloku (pokud je tepelný blok pokryt pláštěm nebo kávou ucpaný, pak se kontakty odjíždějí a elektrický obvod se odtrhne, čímž nedovolí zapnout stroj).
 • Poškození elektronické řídicí jednotky (jedná se o nejzávažnější problém selhání zařízení, v této situaci potřebujete úplnou výměnu části, kterou může udělat pouze specialista).

Pokud se váš kávovar nezapne, dává poruchy nebo špatně vydává kávu, pak je nejlepší nás kontaktovat. Kvalifikovaní pánové provedou všechny potřebné typy práce a opraví auto během několika hodin. Důvěřujte svým domácnostním zařízením skutečným profesionálům ve svém oboru. Práce provádíme efektivně a rychle, což je velká výhoda!

Pokud máte stále dotazy, zavolejte nám v konzultaci Office 688-70-00, máme zcela zdarma!

Kávovar Delonghi se nezapne

Každý model má svou vlastní výuku. To je důležité pochopit! Pokud se kávovar Delonghi nezapne, je možné zkontrolovat stav kontejneru na odpad. Ačkoli zařízení musí upozornit na potřebu čištění. Možná jste zmeškali signál a stroj nechce fungovat jako kontaminovaný. Zkontrolujte všechny senzory Delonghi: Možná po mytí kousku plastu.

Zkontrolujte zcela systém pro vodní systém: od kontejneru do topného kotle. V technice Delonghi podle recenzí jsou problémy často v tomto systému často problémy.

Pokud v zařízeních nerozumíte, nedělejte vůbec nic, ale kontaktujte službu služby. Možná poškozený blok pro vaření kvůli neopatrnému zacházení. Nebo auto potřebuje prevenci. Zde pouze pro specialisty! Profesionální čištění zahrnuje zcela analýzu kávovaru Delonghi. Za určitou platbu.

Odrůdy topných prvků, poruch, opravy.

Kotel, topný prvek, topný prvek. To je stejné jako celek, říkají někomu, jak se mu to líbit více, ale ve skutečnosti detail, který zahřívá vodu. Samozřejmě existuje rozdíl, ale nezastavíme se tam, jeho podstata je důležitá. V závislosti na typu a účelu vybavení kávy může kotel vypadat jinak. V profesionálních kávovarech je to uzavřená nádrž s objemem 5-10 litrů z nerezové oceli nebo mědi se spoustou trubek a topení (na fotografii na prof.Ne). U domácích kávovarů je to obvykle malá kapacita 300 vodních gramů s deseti umístěnými dovnitř. Pro automatické kávovary pro domácnost a kancelář je obvykle kotel. Topná spirála a cívka pro vodu, které jsou zaplaveny do jedné masivní hliníkové jednotky pro rovnoměrné rozdělení teploty a zahřívání projíždějící vody s neustále specifikovanou teplotou. Je zapotřebí velká hmota kovu, takže voda procházející kotlem má stabilní teplotu, je to nezbytné pro správnou přípravu / extrakci kávy. Asi 93 stupňů Celsia. Existují topné prvky, které se skládají ze 2 hliníkových částí, ve kterých jsou prořízny vodní kanály, skrz které prochází, skrz ke kterým dochází ke zahřívání. Existují také kotle ve formě hliníkových podkov trubek a hromady pájených k nim, nejčastěji se takové kotle používají ke generování páry, protože zahřívání požadované teploty dochází rychleji, voda je dodávána v malých porcích a přesnost a stabilita v Výroba páry v tom není důležitá a to není důležité, a to není potřeba hmotnost k udržení stabilní teploty. Podmíněně, čím teplejší, tím lépe. V moderních kávovarech Bosch / Siemens se používají topné prvky stejného typu podobného páru, ale nějak se to neukazovalo. S rychlým a přesným provozem teplotních senzorů a elektroniky se výrobci podařilo vyhnout jakýmkoli odchylkám, které by mohly být doprovázeny prací tohoto typu termo prvku s malou vévodskou zlomeninou. Ale hlavní plus je, že když kávovar nepřipravuje kávu, nedodává vodu nebo parní kotel do prázdného stroje a nepřenáší elektřinu do tepla. A v případě potřeby se okamžitě zahřeje na požadovanou teplotu.

Pokud uvažujeme o typech kotlů pro přežití, pak jsou obsazení samozřejmě neomezené masivní kotle nejnepříznivější a nejodolnější a odolnější. Stává se, že topné úchopy nebo zkumavky v nich praskly, ale to se stává velmi zřídka. Parní kotle z hliníkových trubek. Spotřební materiál. Stěny zkumavek jsou asi 1 mm a po 4-6 letech intenzivního používání kávovaru v hliníkových zkumavkách jsou mikrokracty. V kotlích ze dvou polovin v průběhu času šev začne protékat švem, vzhledem k tomu, že těsnění je rozptýleno a vysychá, které musí být při prvních znacích okamžitě vyměněny, jinak únik povede k výměně kotle. tedy nebude možné jej rozebrat. Šrouby budou rez. V akumulativních kotlích kávovarů pro domácnost a profesionálních kávovarských strojích se vytvoří stupnice a těsnění také suché a kořistí, proto je musí pravidelně pouze rozebrat, vyčistit se od měřítka a měnit těsnění.

kávovar, siemens, nezapne, dělat

Self.Repairs of Coffee Machines, Tipy, rady

V případě rozpadu kávovaru v některých případech můžete na to samostatně zjistit, že proto není nutné být ani mistrem v souvisejících oblastech, nemluvě o specialistovi v kávovarech. I když je vše relativně a s některými poruchami kávového vybavení bez přípravy se nemůže vyrovnat. Obecně se vám pokusíme říct, na co se věnovat pozornost při porušení kávovaru, možných poruch nebo jednoduše nepozornosti během provozu, a to se stane a. často. Budeme zvažovat dosud problémy obecně, které jsou charakteristické pro všechny kávovary, v budoucnu je možné, pokud je čas a touha pokusit se vyvinout toto téma konkrétněji podle typů mechanismů, zařízení a modelů, ale pro pro něj nyní nejzákladnější. Co dělat, jak bojovat a přidat odkazy, pro které můžete rychle najít potřebné pro opravu. Doufáme, že to bude pro někoho užitečné.

 • Kávovar se nezapne
 • Poškozená šňůra, vadná zásuvka. Zkontrolujte zásuvku testerem nebo připojte k němu další pracovní zařízení.
 • V e.mailu došlo k skoku napětí.Sítě a spálené ochrany v elektronické jednotce.
 • Přepínač nebo mikrotranspatický kabát je vadný.
 • Primární vinutí spáleného napájení s nízkým napětím elektroniky. Vyměňte transformátor.
 • Jeden nebo více prvků v elektronické jednotce: Sedm.standards, Zenerova dioda, diodové mosty, rezistory až do centrálního ovladače / procesoru. Bez znalostí můžete zhroucení pouze zhroucení. Pro opravu kontaktujte specialisty.
 • Tepelná ochrana na kotli pracovala a de.donutila celý kávovar. Musíte zkontrolovat všechny prvky ochrany na kotli / HET
 • Káva proudí z nosu / držáku jednoho mluvčího
 • Slabý tlak / pomalý přívod kávy. Zkontrolujte čerpadlo a proveďte úplnou službu kávovaru
 • Ne rovnoměrně nainstalovaný kávovar. Zarovnat horizontálně
 • Výdej je ucpan kávovou půdou. Odstraňte dávkovač a opláchněte vodou. Pokud dávkovač není pronikání. Nahraďte novou.
 • Při práci s kávovary, podezřelé praskání / vrzání v něžném zařízení
 • Límcové zařízení, pokud je odnímatelné, je nutné pravidelně odstraňovat a opláchnout z mleté ​​kávy a dalších nájezdů.
 • Nejlépe není nutné namazat třecí části tenkou vrstvou silikonového maziva. Pokud jde o mazání, je to jeden z případů, kdy může být kaše zkažená olejem. Protože pokud existuje spiknutí, kde je mazivo v hojnosti, pak se na něj bude držet mleté ​​kávy a bude to již něco blízkého abrazivním materiálům, které ztěžují pohyb mechanismu. Z tohoto důvodu je to lepší, když paměť prostě není promazána, než namazaná, ne správně.
 • Na základě výše uvedené položky. Prohlédněte si jemné zařízení, jeho vnitřní průvodce, pokud mají staré mazivo smíchané s kávou, odstraňte tento nálet jakýmkoli pohodlným způsobem: Demontujte a čistěte ubrousky, aniž byste demontovali s bavlněnými tyčinkami a dalšími pohodlnými improvizovanými prostředky. Je zbytečné umýt vodou, protože mazivo je silikonový, tlustý a nebojí se ani chlad, ani horká voda.
 • Další zdroj tresky, pokud je v něžném zařízení. ztráta elasticity nebo forma utěsnění těsnicích prstenů pístu. Prsten je třeba jen nahradit podobným navrženým pro kávovar
 • Kávová bručka na kávu je malá káva / ne silný nápoj
 • Oloupejte mlýnek na kávu ze staré dodržování kávy
 • Nahraďte hloupé mlýnské kameny novými, a naostřte jim nevděčnou věc a jen ztrátu času. Každopádně přijďte na to, že je změníte.
 • Vyměňte šroub za produktivnější, což zvyšuje rychlost kávy přes mlýn. Zvýšení v průměru může být 20%
 • Nahraďte mlýnské kameny za produktivnější a správně nakonfigurujte, že na maximální záložku by to nebylo posypané z komory kamery do zásobníku pro odpad
 • Odpad na kávu není tablet, rozpadne se do kaše
 • Tento parametr je nedostatečný množství kávy, v závislosti na pevnosti kávy, je 7-10 gramů suché kávy na šálek. Pokud je částka nedostatečná, pak v nabídce není způsob, jak komprimovat takový malý objem.
 • Příliš velké broušení. S velkým broušením to není, že se odpad rozpadá, ale nebude tam žádná pevnost kávy. Spotřeba může být velká, ale účinnost je minimální. Nainstalujte angažovanost přibližně ve velikosti semoliny, bude to nulový bod odkazu a od tohoto bodu jej můžete upravit v malých limitch trochu menší nebo větší, zatímco nejen nasycení kávy se změní, ale také chuť chuti bude odhaleno různými způsoby. No, protože bonusový zvětr odpadu upadne do plochého a krásného puku.
 • Kávový stroj vyžaduje čištění z měřítka / nátlaku
kávovar, siemens, nezapne, dělat
 • Tvrdost vody lze nastavit v nabídce servisní nabídky kávovaru. Postup nastavení je popsán v pokynech pro každý model kávovaru.
 • Při naznačování potřeby potlačování je vhodné provést tento postup. Proces odstranění stupnice obvykle trvá asi 50 minut a prochází v automatickém režimu pomocí speciálních prostředků k odstranění měřítka.
 • Zpráva o potřebě potlačování může být ignorována, pokud kávovar neblokuje dodávku kávy a nedává zvukové signály. V tomto případě byste si měli být jisti, že používáte čistou pitnou vodu bez minerálů, solí a vápníku. V opačném případě může měřítko a další usazeniny zcela skóre kotle, v tomto případě to bude muset být změněno a může také nepříznivě ovlivnit práci elektromagnetických ventilů.
 • V kávových strojích, které jsou připojeny k zásobování vodou, se provádí potlačení s odstraněním a demontáží kotle, obvykle se jedná o profesionální a superawomatické kávovary pro kavárny a restaurace. Existují také kancelářské kávovary s připojením k zásobování vodou, obvykle neexistuje žádný signál o potřebě potlačování. Čištění světla v takových kávovarech se provádí podle pokynů pro konkrétní model.
 • Kávový stroj vyžaduje čištění / čištění sedimentu kávy
 • V kávových strojích s vybudovaným systémem čištění kávy, když se objeví čistá indikace. je nutné zahájit čisticí program pomocí speciálních čisticích prostředků z tuků a vkladů kávy.
 • V kávových strojích, ve kterých není postaven. v čisticím systému, ale zároveň se odstraní dávkovač (nos nosu nosu). je nutné jej pravidelně odstraňovat, demontovat a opláchnout z kávového kabátu. S pravidelným provozem 1-2krát měsíčně.
 • Signál nemůžete ignorovat! Jinak to dále povede k sání dávkovače a budete muset rozebrat kávovar pro čištění a je možné změnit dávkovač.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS