Kde usnout odstraňovač skvrn v pračce

Kde vyplnit odstraňovač skvrn v pračce LG?

Pokud tedy zařízení neposkytuje speciální prostor pro odstraňovač skvrn, stojí za to přidat do největšího oddělení. Nejčastěji se nachází v zásobníku na levé straně. Označuje znaky “b” nebo “ii”.

Ale kde nalít odstraňovač skvrny, mnozí to nevědí. Nástroj se nalije do stejného kontejneru jako pracího prášku. Odstraňovač skvrny je dokonale vyplaven při mytí. Použití odstraňovače skvrn je schopnost umýt skvrnu s libovolnou položkou.

Jaké jsou prostředky pro mytí a co potřebují?

Rozsah domácích chemikálií obchodů je široký a rozmanitý a čítače s nástroji pro mytí mohou být obrovské množství jasných boxů a lahví. Jak to zjistit? Můžete zvýraznit hlavní typy mycích kompozic:

Odstraňovač skvrn na prádlo

  • prášky (určené pro hlavní praní);
  • Formy ve formě kapalin (mycí gel, opláchnutí, odstraňovač skvrn a klimatizace pro ložní prádlo);
  • Tablety a kapsle (obsahují koncentrovaný nástroj pro mytí v lisované formě nebo gelu).

Bez ohledu na to, kolik používáte, věnujte pozornost množství formované pěny. Pokud je to příliš mnoho, naznačuje, že dávka látky je překročena a musí být upravena. Tato doporučení lze zpravidla nalézt na práškovém balení nebo gelu.

Je také důležité si vybrat nástroje pro mytí stroje se značkou “Automatic” a nalijte nebo pádnout vybrané složení pouze v odpovídajícím podnosu.

Kde nalít bělidlo

Moderní SMA má dva přihrádky: Pro mytí agenta a bělidla. Často výrobci také dělají další pobočku. opláchnutí se do něj nalije. Takže kvalita mytí byla vysoká potřeba je správně vyplnit.

Nejmenší přihrádka je určena pro oplachování. Střední prášek usne při práci “namočení” a “Pre-Wash”.

V největším prášku, skvrnách a bělicím prášku.

Kde nalít šampon a kapalné prací prášky

Nejčastěji “šampony” volání fondů pro čištění high-tech nebo chmýří oblečení, které má své jemnosti v péči. Pro správné použití, vždy postupujte podle pokynů výrobce samotného šamponu a přímo pračky.

See also  Co znamená, že znamená na pračce

Nepoužívejte u strojů strojů pro mytí hlavy šampony. Jsou neúčinné pro většinu typů znečištění, namočený příliš intenzivně a může vyrazit svůj psací stroj!

Jaká je zvláštnost kapaliny? Nalezení do zásobníku, jsou doslova okamžitě (bez účasti vody) začnou táhnout v bubnu. Někteří výrobci jsou uvedeni v dodatečném záclonu. Slouží k přesnému výpočtu kapalných prostředků (jak má divize), ale obecně, to také nezasahuje.

U strojů s jinou strukturou podnose této záclony nemusí být. Pak uživatelé poradí, že se do hlavního mycího prostoru již bezprostředně před startem nebo používají speciální kontejnery, které ležely v bubnu podél špinavého oděvu.

Někdy jsou výrobci zakázáni nalít kapalné prostředky přímo do zásobníku, takže vždy pečlivě studujte pokyny!

Jaké jsou tři přihrádky v pračce

Teď už víme, proč tři větve v pračce: první. namáčení, druhé. mytí, třetí. klimatizace.

Kde naplnit kapalný prášek v pračce?

V ekonomických obchodech a supermarketech bylo mnoho gelů s určitými vlastnostmi:

Proto jsou prokázány pro lidi trpící alergiemi a zdravý bude také chutnat.

Pokud pochybujete, kde vyplnit kapalný prášek v pračce, nezapomeňte. tam, kde a obvyklé suché. Pro namáčení se obvykle nepoužívají gely a ručníky. Jsou dobře vymazány oblečením v chladné nebo mírně vyhřívané vodě. V každém případě nemůže použití kapalného prášku v programech nad 60 stupňů.

Ale můžete nalít tekutý gel přímo do bubnu, nejprve ke stažení spodní prádlo. Pokud je příliš tlustý, pak bude z buňky pomalé a jistě vidí ji v opláchnutí, kazí celý typ oblečení. A být v hlavní nádrži, bude docela schopna otevřít a pracovat během postupu tahu. A nebudete mít žádné problémy s bílými rozvody.

Ale všimněte si, že v manuálu pro některé mycí jednotky je uvedeno, že se kategoricky nedoporučuje vyplnit kapalinu do nádrže. Před operací pečlivě studujte příspěvek.

Kde usnout prášek v pračce

Kde usnout prášek v pračce, zná každou domácnost. uprostřed, největší buňka. Ale ne každý ví, že by mělo být zahájeno pouze po tlustém zavírání prostoru, a to je také nemožné umožnit prášku rozšířit přes okraje.

Při použití pre-mytí a opláchnutí s použitím aroma nebo změkčovače, všechny prostředky jsou v jejich buňkách položeny ve stejnou dobu.

See also  Jak umýt kožich v pračce

Který prostor pračky naplní klimatizaci?

V některých modelech je klimatizační buňka rozdělena oddílem. V jedné části nalít klimatizaci a ve druhém. aromatizaci. Pokud dojde k vyžínačné rybářské lince s ikonou MAX, zkuste náplhat nástroj nad normou. Příliš zahuštěné klimatizační jednotky jsou s výhodou zředěny běžnou studenou vodou a pak se nalijte do prostoru.

Kde nalít bělení v pračce?

Pro bělidlo je buňka s označením, nad kterou nelze nalit. Nedoporučuje se používat bílou na bílém, protože může poškodit detaily pračky. Je lepší převzít prostředky, které nemá chlor.

Zvolte režim oplachování a dvakrát opakujte, abyste se zbavili nepříjemného zápachu. Čas bělení. ne více než 15 minut, teplotní režim. až 45 stupňů. Pokud se rozhodli učinit bělení ložního prádla s tablety, je vhodné hodit ne do buňky, ale přidat do Bedgela.

Kde k vložení kapsle pro mytí v pračce?

Rozhodování o zabití a nákupu kapslí, přidat je do vynikajícího prádla. Nikdy se nepokoušejte přidat současně do fotoaparátu a nádrže. kazit promyté kalhoty a sukně a rozbít podložku.

usnout, odstraňovač, skvrn, pračce

Je možné použít bělidlo pro barevné věci?

Nepoužívejte optické bělidlo pro bělení! Tyto prostředky, stejně jako chlor, poškození barevných vláken. Pokud je ornament aplikován na tkaninu pomocí metody lisování nebo sítotisk, pro jeho bezpečnost, když bělení nemůže být znepokojen.

Ano, nepochybně je postup velmi účinný. To nejenže eliminuje nepříjemný zápach, ale také dezinfikujte dobře a čistí vnitřky stroje po všem, pokud náhle dýcháte psací stroj, pak vůně chemie může zůstat na oblečení. Lépe neuvádět věci do bubnu ihned po takové dezinfekci.

Kde vyplnit klimatizaci v pračce

Prostředky navržené tak, aby dávaly měkkost prádlo nebo kompozice zaručující antistatický účinek se nalije do nejmenšího přihrádky nádoby. Zpravidla je označena květinou nebo hvězdičkou, a někdy. změkčovadlo nápis.

Mnoho modelů splňuje značku omezující úroveň. Může to být horizontální sušička pro zastřihovač s nápisem Max. Nalijte klimatizaci nebo antistatickou potřebu, aby jeho úroveň nedosáhla této značky.

Práškové prostory v pračkách různých značek?

Slavní výrobci praček si navzájem konkurují, snaží se vyniknout mezi celkovým masovým designem a funkcemi. Zvažme rysy každé značky.

Jak a kde usnout prášek v pračce LG? Tyto modely jsou vybaveny zatahovací krabicí tří částí. Dva z nich jsou určen pro obal a vůně, klimatizace, dotace jsou přidány do třetí.

See also  Výměna markýzy v pračce LG

Bosch

Bosch také dělil akceptor prášku tím, že tvoří tři buňky. Ke druhé. obvyklý prášek se přidají kapalný detergent a škrob. To by mělo také přidat skvrny. Třetí je potřeba pro klimatizaci.

Indesit

Indesit se rozhodl vyniknout a vyrobit celé čtyři sekce. První je určen pro namáčení ve druhém nalití gelu pro prádlo prádlo a surový prášek. K dispozici je oddělení aroma nebo změkčovače, a navíc je odnímatelný design pro přidání bělení.

Samsung

Prací prostředek v modelech Samsung se přidá do samostatné levé buňky. Gel naplňte baňku s dávkovačem, který není umístěn do nádoby a v nádrži.

Electrolux

Příslušný prostor v pračce electroluxu z nějakého důvodu byl umístěn vpravo, zřejmě pro levou rukou. V centrální kapse je položen suchý nástroj. Gel je nutný k nalévání do dávkovače, a pak poslat do nádrže, protože návrh neposkytuje speciální klapku pro tekutinu.

Hotpoint Ariston

Hotpoint Ariston je charakterizován půlkruhovou kyvetou. Přímo do něj je položen suchý prášek, a pokud je to žádoucí. každý zakoupený gel. Instrukce říká, že kapalný prášek je vyžadován pouze před zapnutím stroje.

Pokud jste šťastný majitel modelu BEKO, řekneme, kde v této pračce nalít tekutý prášek. Otevření předního panelu akceptoru prášku, nalijte do dávkovače gelu a zapněte přístroj.

Zanussi

Buňka s hvězdičkou v Zanussi modelech z nějakého důvodu se nachází uprostřed. Vlevo. buňka nasává špinavé věci, vpravo. největší. pro obvyklé mytí.

Vyzbrojený teorií a přesně vědět, kde naplnit kapalný prášek v pračce a kde umístit klimatizaci, bělidlo a kde, konečně, usnout prášek, můžete pokračovat v praxi s pevnou důvěrou, že budete dělat všechno v pořádku. Pokud se rozhodnete použít kapalný prášek pro mytí, přečtěte si nejen briefing na balení detergentu, ale také knihu z mytí, specifikující všechny nuance použití gelu pro váš model.

Ocenění, jak užitečné pro vás! (Žádné odhady žádné odhady)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS