Kde usnout sůl v myčce BOSCH

Nastavení množství oplachování nastavte číslo, opláchněte

Pokud se v domě objevila myčka nádobí, hosteska je lepší okamžitě řešit, jaké finanční prostředky budou vyžadovány pro jeho řádné fungování. Budete muset koupit nejen prášek pro mytí nádobí, ale také speciální sůl. Stejně jako Kde usnout v myčce BOSCH.

 • Proč potřebujete solnou myčku
 • Jak se rozhodnout vybrat
 • Kolik na rapu
 • Kde usnout v PMM “Bosch
 • Jak se přidat
 • Vykazovat parametr vybavení
 • Kde nalít opasek
 • Potřebuje sůl při praní tablet

Kde začít vykořisťovat?

Myčka nádobí je zakoupena za účelem usnadnění práce hostitelky a zajistit přiměřené úspory vody. Za účelem přípravy nepříjemných překvapení od samého počátku by mělo být instalace a propojení tohoto domácího spotřebiče podnikatel.

Stroj je tedy umístěn na místě přiděleném pro něj a klempířské a švestky jsou připojeny. Nyní můžete pokračovat do provozu.

Proč potřebuji “idle” spuštění?

Bosch, stejně jako řada dalších výrobců domácích spotřebičů, důrazně doporučuje testování myčky nádobí.

Proveďte “nečinný” spuštění je nutné z následujících důvodů:

 • Maziva, stejně jako prach a kůlny, by měly být odstraněny náhodně konzervovanými produkty;
 • Dostáváme se příležitost zkontrolovat, jak je instalován vysoce kvalitní stroj, vyhodnotit rychlost příjmu vody, úroveň jeho vytápění, a to jako celý proces pracovních toků, včetně fází vypouštění a sušení;
 • Při odstraňování problémů je možné je odstranit ve fázi zkušebního praní, čímž se eliminuje pracné vykládky nádobí.

Víme, že s obvyklým mytí bez zvláštního prostředků, že není nutné, ale také testovací spuštění v tomto smyslu není výjimkou. Budete potřebovat regenerační sůl a další detergenty zařazené do startovní sady, které kupující jsou obvykle nabízeni k nákupu s myčkou nádobí.

Zkušební spuštění myčky je nutné, nejprve zkontrolovat kvalitu jeho instalace a ujistěte se, že jednotka opraví

První algoritmus inkluze

Co potřebujeme vědět o podmínkách provozu zakoupené technologie, je úroveň vodní tuhosti v regionu, kde dojde k jeho práci. S strojích Bosch máte štěstí: Kupující této společnosti nemusí být řízeni našimi vlastními zkušenostmi v určování tuhosti, stejně jako v letovisku.

Balení řady modelů této značky zahrnuje testovací proužky pro stanovení tuhosti. Je nutné jednoduše vynechat papírový pás s činidlem do vody za pár vteřin.

A pak ji porovnejte s tabulkou připojenou výrobcem. Po provedení těchto jednoduchých manipulací budete připraveni na zkušební spuštění vaší akvizice.

usnout, myčce, bosch

Správné připojení myčky přebírá jeho instalaci na místo definované pro IT (1) a spojuje se s elektrickým napájecím systémem (2), vodovodním systémem (3) a kanalizací (4) pomocí standardních hadic a napájecích kabelů

Postup spuštění je poměrně jednoduchý, musíte takové akce důsledně provádět:

 • Otevřete auto tažením na dveře;
 • Dolní koš položil, aby se poskytl přístup k krytu uzavření nádrže pro změkčování slané vody;
 • Odšroubujte víko, nalijte do nádrže na vodu a nalijte do něj speciální sůl ze výchozí sady;
 • Utáhněte kryt nádrže a vodu, která by mohla nalévat do kamery při nakládání soli, odstraňte hadr;
 • Nyní v ovládacím panelu nastavte průtok soli, s přihlédnutím k dříve definované vodní tuhosti.
See also  Čerpadlo pro kotle na pevné palivo, jak si vybrat

Přidat některé vysvětlení. Upozorňujeme, že voda v zásobníku soli se nalije pouze jednou. před prvním začátkem. Musí to být nanite na vrchol.

Sůl usne s pomocí speciální nálevky (nebo plechovky), která je obvykle zahrnuta do soupravy. Pokud neexistují zavlažování, použijte obvyklý pohár. Usnout sůl, pokud se stává viditelným přes díru zátoky.

V této díře se nachází na dně jednotky jednotky, voda se nalije a speciální sůl je pokryta, určená pro myčky nádobí

Voda přiváděná během backfills by neměl být v rozpacích: Mělo by to být. Po uzavření krytu ze zásobníku by měla být vysídlená voda pečlivě čarodějnice. Nemělo by být uvnitř kamery.

Zbývá zkontrolovat, zda je otevřený přívodní jeřáb, po kterém můžete aktivovat první spuštění. Chcete-li jasně představit celé akce algoritmus, viz video, které jsme umístili v dolní části tohoto článku.

Kolik soli psát v myčce

Před čištěním jednotky je nutné zjistit, jak tvrdá voda v regionu. Testovací pásy se prodávají, ukazují úroveň nečistot. Pokud je jich málo. doporučuje se používat pilulky s roztokem mýdla. Kompozice již obsahuje požadované množství chloridu sodného. Pokud existuje mnoho nečistot třetích stran ve vodě, je lepší používat pilulky.

Když usnete, ujistěte se, že prostor není zcela ucpaný. Jinak nebude chybí dostatek tekutiny.

V případě použití malého vybavení jsou tablety rozděleny na několik polovin.

Stanovení tuhosti vody

Myčka nádobí má indikátor tvrdosti vody. Jeho nastavení pomocí tlačítka umožňuje nastavit určitou úroveň tvrdosti. V populárních modelech myček, jejich sedm. Nulová úroveň odpovídá měkké vodě, sedmém. příliš těžké. Pro každou vypořádání je stupeň tuhosti odlišný.

Stanovení tuhosti vody

Existuje několik způsobů, jak zjistit hodnotu tuhosti vody pro jejich region:

 • Je nutné kontaktovat místní napětí vody, abyste zjistili, že ukazatele tuhosti vody v jejich městě. Nebo se obraťte na laboratoř Sanepidemstation pro placenou analýzu;
 • Expresní pásy definice tuhosti prodávané v lékárnách;
 • Použití různých metod v domácnosti. Jeden z nich spočívá v hodnocení objemu mýdlové pěny. s tvrdou vodou je velmi slabá pěna.

Čím větší krystaly a čistič, složení specializované soli, tím účinnější jeho přijetí v iontovém výměníku. Náklady na takový fond je však mnohem dražší.

Testování myčky nádobí

Když se v domě objeví dlouho očekávané zařízení, majitel chce okamžitě povolit a zkontrolovat výkon.

Nespěchej. Chcete-li začít, měli byste pečlivě přečíst pokyny, takže standardní efekty zařízení se zdály být známkami poruch.

Jediný rozdíl mezi zkušebním spuštěním automobilu z pracovního prádla. nepřítomnost pokrmů v koši. Jinak musíte udělat totéž: stahovat detergenty, sůl, opláchnutí. Doporučuje se zkontrolovat techniku ​​na cyklu s nejvyšší teplotou

Práce mytí nádobí různých výrobců se může výrazně lišit, takže výrobci zařízení tvoří podrobné pokyny pro první spuštění. Neignorujte jejich doporučení, jinak můžete během provozu zařízení setkat s neočekávanými problémy.

Myčka BOSCH. První spuštění myčky Bosch. Myčka Bosch jak zapnout

See also  Jsou tam mobilní klimatizace bez hadice

Cíl provést myčku

Před prvním pracovním začleněním je požadováno, myčka se provádí. jeden cyklus je namočen bez nakládacích nádobí.

 • Čištění. Po tvorbě v továrně uvnitř částí zůstávají nové techniky stopy maziv, malých odpadních částic. Zatímco auto stojí v obchodě, je zkoumáno, dotkli se jejich rukou, což vede k vzhledu skvrn. Zkouška testu odstraňuje nečistoty a připravuje vybavení pro použití.
 • Zkontrolujte funkčnost. Během prvního začleňování se projevují vady výroby techniků. Pokud byl během přepravy poškozen, bude také zřejmé.
 • Ovládání instalace a připojení. V životě je vždy místo pro nepříjemnou šanci. Instalační techniky mohou být mylné při instalaci, připojení k přívodu vody nebo kanalizaci. Někdy jen zapomínají odstranit transportní prvky. Test identifikuje nedostatky.
 • Školení uživatele. I když byla zakoupena první myčka, stále se musí nalézt nové technice. Stroje různých výrobců mají své vlastní vlastnosti a musíte se s nimi vypořádat dříve, než bude zařízení do provozu.

Pro test test budete potřebovat startovací sadu. detergent, sůl a opláchnutí. Buď kupuje samostatně pro kontrolu auta, nebo ten, který je plánován být použit pro mytí nádobí v budoucnu. To pomůže určit množství soli, typ detergentu.

Již během spuštění testu je nutné udělat vše, stejně jako když mytí nádobí: stáhnout chemikálie pro domácnost, vyzvednout režim. Díky této jednoduché akci se můžete okamžitě vypořádat s vlastnostmi stroje

Někdy uživatelé dělají chybu: Spusťte první cyklus bez detergentů, načítání pouze soli. Tak se snaží zachránit nadbytečnou pilulku nebo dávku gelu. Nedělej to. Horká voda může vytvářet technické mazivo, ale stopy mastné kompozice mohou zůstat pod gumovými pásy.

Postup pro volnoběh

Za prvé, myčka pečlivě zkoumá. Musíte se ujistit, že není poškozen, ale v komoře nejsou žádné cizí předměty. Někdy uvnitř zařízení zapomeňte na pěnové těsnicí vložky, samolepky a t.D. Pokud je vše v pořádku, můžete stroj zapnout do sítě, odšroubujte ventil, překrývající se vodu.

Sůl zlepšuje svou kvalitu vody. Je důležité správně vypočítat množství změkčovače, se zaměřením na jeho tuhost. Chcete-li to provést, použijte zkušební proužky obsažené v provozní sadě stroje

 • Zkontrolujte, zda je stroj nainstalován přesně.
 • Všechny hadice krmiva a demontáže musí být bezpečně připojeny a spoje jsou utěsněny. Ujistit se, že.
 • Otevřete dvířka fotoaparátu. Je třeba zkontrolovat, zda postřikovač se volně otáčí. Pro to musí být několikrát zkontrolován.
 • Vypouštěcí filtr kroucený, důkladně promyje domácí chemii s domácí chemií a pak instalován na místě.
 • Při výběru detergentů musíte najít takové, které nepoškozují části stroje. Požadované množství soli a oplachů se vypočítá okamžitě pro nastavení programu pro budoucnost.
 • Když jsou všechny přípravné práce dokončeny, je vozidlo instalováno na nejdelším mytí nádobí, bez načtení koše. Je důležité, aby teplota je co nejvyšší.
 • Zůstává jen zavřít dveře pevně, spustit myčku a pozor na svou práci. Pokud všechno jde v pořádku, nemusíte zasahovat a snažit se něco zlepšit.

Aby se regenerační sůl netržela během provozu stroje, se do prázdného prostoru vlije přibližně litr čisté vody.

Teprve po tomto postupu může být náplň. Doporučené množství kapaliny. 300-500 g.

Pokud se mytí nádobí neodpojuje od sítě, zadané parametry (typ chemie, množství soli, oplachování) zůstane nezměněn. Ale v případě ukončení dodávky elektřiny budou tato data musí zadat

See also  Jaký režim dát chladničku v létě

Pokud se myčka sama myčka nedefinuje chemii, musíte ručně zadat typ prostředků a režim zásobování soli. Moderní stroje pamatují na zadané parametry.

Vyžadující aspekty pozornosti

Zatímco cyklus myčky v testovacím režimu trvá, musíte tyto funkce zkontrolovat:

 • Zásobování vodou. normálně, jde hladce, auto se nezastaví;
 • topení. měli byste se ujistit, že deset je v pořádku; Je nemožné kontrolovat v obchodě, takže porucha je schopna identifikovat pouze zkušební spuštění;
 • Odtok. voda by měla proudit úplně a neprodleně;
 • Sušení. musíte zkontrolovat, zda v komoře je vlhkost v komoře po skončení cyklu.

Kam jít

Než se poprvé zapnete novou myčku, musíte se seznámit s instrukcí, která jde s jednotkou. Existuje nový majitel myčky, bude schopen najít specifikace, stejně jako operační zařízení.

Pod víkem: kontejner, kde potřebujete usnout sůl pro myčky nádobí.

Solné kryty ve většině mycích nádobí se nachází pod oddělením jídel.

Toto umístění lze například nalézt v modelech Bosh, Electrolux nebo Siemens. Poté, co je prostor otevřen, bude nutné odšroubovat plastový kryt, po kterém usnout sůl do otvorů. Na konci postupu se obálka točí zpět.

Výběr nástroje

První krok ve změkčení vody je volba správného nástroje. Mezi celou řadou výrobků jsou obzvláště populární tyto typy:

 • Speciální regenerační kompozice. Somat, Dokončit, Calgonit;
 • Tablety. topperr;
 • vyvýšená domácnost náhrada za extra odrůdu;
 • Tablety 3-in-1.

Tablety 3-B-1 jsou v jejich směsi chlorid sodný koncentrát. Účinně obnovuje ionty v iontovém výměníku a přispívají ke snížení tuhosti vody

Vysoce kvalitní nástroj musí obsahovat následující komponenty:

 • peruhličitan sodný;
 • Příchutí komponenty;
 • citrát sodný, který má antimikrobiální účinek;
 • uhlovodíkový a disilikát sodný;
 • Polyaspaginát. tato složka je navržena tak, aby obnovila a udržovala ionty v iontovém výměníku.

Nepoužívejte kuchyňskou sůl pro myčky nádobí. Obsahuje nečistoty, které negativně ovlivňují provoz zařízení a vedou k rychlému opotřebení pracovních částí. Kromě toho nemá správný účinek v čištění vody a restaurování iontů.

Pravidla aplikace a dávkování prostředků jsou uvedeny na obalu. Před použitím pečlivě přečtěte pokyny a doporučení výrobce.

Kde nalít sůl

Nenalezl speciální kontejner? V tom není nic složitého: Komply je obvykle umístěn na straně dna PMM. Otevřete poklop, získejte krabice na nádobí, najít nádrž a nalijte solný prášek do něj pomocí nálevky (tak, že nebudete rozptýlit). Chcete-li zjistit, látka se rozpouští nebo ne, po několika mytí cyklů, podívejte se na nádobu a zkontrolujte, zda se hladina snížila.

Pokud chcete číst podrobné pokyny, podívejte se do článku, ve kterém je rozebrán, kde a jak usnout sůl.

Nyní znáte vše o soli. využijte svého psacího stroje na plný výkon. Hlavní, postupujte podle pravidel operace, poslouchejte naše rady a postupujte podle pokynů výrobce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS