Kolik kotlů v horizontu nula svítání

Zapálení hořáků kotle Gasex 12

Jak zachytit běžec?

Použijte hledí a přejděte na různé komponenty na šéfa. K srazit je dolů, ideálně používat šipky Jackhafta. Po stripování kotle můžete zachytit správu Kamnegsz, Petrel a hromadné.

Siliate Fiery Arrows a Fiery bomby. Po přehřátí auta vyjde chladicí jádro. Střel To. Je žádoucí pro maximální poškození, z vysoce přesného luk.

Pie cotelet

Jedná se o první kotel na začátku seznamu a nemusíte ho navštívit, protože protokol zachycení ELA obdrží v době hledání “mateřského dělohy”.

Dokončením tohoto úkolu. Dostanete protokoly pro zachycení pro stroje, jako jsou:

Běžec

Dlouho

Lentorog

Dougoloba, běžec a Lentoroga mohou být použity jako prostředek pohybu, ale chci přidat z sebe, že běží obtížně řídit.

Proč potřebujete kotle a jak se dostat blokátory v horizontu zakázaných západ

Předávání kotlů obdržíte bloky. přístupové kódy pro různé typy automobilů. To vám umožní zkrotit roboty, dělat dočasné spojení. Pro charakteristiky takových “přátel” reagují na Sielala Ela v “Master Master”.

Hacked roboti mohou vážně zjednodušit život, ale v otevřené bitvě je nemožné podřídit. budou muset plížit.

Kde najít druhou palivovou buňku

Chcete-li vyzvednout druhý prvek, musíte se přesunout na pozemek. Během mise se “Mistr hlavního města” bude muset dostat na velmi vysokou budovu. Jakmile se ocitnete na střeše, značka cíle bude zobrazovat vpravo, a za eloe, budou návrhy římly, pro které můžete vylézt ještě vyšší. Palivová buňka je na vrcholu.

Tento prvek lze nalézt během průchodu mise “Clay Smrt” v katakombech. Chcete-li začít, musíte být na třetí úrovni. Tak, aby se nedostal zmatený, orient na mapu. tam je známky podlahy. Než budete uzamčené dveře. Pohybovat ve směru cílové značky v kulaté místnosti. Tam najdete tři hádanky s otočnými zámky. V blízkosti každého je šatní skříň, který má být skenován, abyste získali výzvu. Dva hádanky jsou pod vchodem do místnosti, jedna. na stejné úrovni. Rozhodněte se všechny tři otevřete uzamčené dveře, pak se vraťte zpět a vezměte palivovou buňku.

Zařízení

Spirály a tkaniny lze nalézt při hledání zabitých aut nebo koupit od obchodníků. Zařízení se zlepšuje v části “Výroba”.

5 palivových článků rozptýlených na herní svět. Po jejich sbírce můžete jít do jeskyně, kde budou muset vložit a vyřešit puzzle otevřít dveře. Všechny palivové články lze získat během úkolů spiknutí, pokud jste zmeškali alespoň jeden, pak se budete muset vrátit na místo, kde se tento úkol konal.

První prvek

Lze nalézt v “Dosor matky”, kde se ELA probudí ihned po zahájení v jednom z úkolů spiknutí. Najdeme dveře zavřené na červeném zámku, na levé straně z toho je ventilový důl, kde můžete vylézt a na konci dolu, první prvek bude ležet v místnosti.

See also  Kolik v průměru je spotřeba elektřiny ledničkou

Druhý prvek

Je nutné vrátit se do bunkru, kde Exof v pozemku najde hledí. Uvnitř jsou uzavřené dveře, které mohou být otevřeny kopím, pak je tam schodiště nahoru, stoupající, uvidíte další pasáž do místnosti, která je uzavřena ve stalaktitích, mohou být rozbité konvenčními údery a jít dovnitř. Bude druhý prvek.

Třetí prvek

Můžete se dostat během úkolu grafu “Master Limit”. Je nutné vstát na vrchol. 12. patro, jít na střechu a vidět sloupek, ke kterému můžete vylézt. V horní části pilíře leží třetí prvek. Po absolvování úlohy grafu v “Master Limit” se můžete kdykoliv vrátit.

Čtvrtý prvek

Lze získat během úkolu “Clay Death”. Po obnovení napájení se dveře otevřou ihned po tom, co jsou tyto dveře čtvrtým prvkem.

Pátý prvek

Lze získat během úkolu “Fallen Mountain”. Když se objeví úkol “Laying v zřícenině hlavního bloku” a bude nutné jít dolů kabel. jít doleva v jeskyni, bude tu malá místnost se skříňkou, na skříňových policích lži pátý blok.

Po sběru všech palivových prvků aktivujte úkol “Starověký Arsenal” a jděte do bunkru. Dveře do bunkru budou uzavřeny, bude to pro něj kombinace.

Kód pro otevření prvních dveří: nahoru, vpravo, dolů, doleva, nahoru. Tento kód otevře dveře do místnosti s brněním, ale brnění bude uzavřeno v přídržném zařízení. Projdeme trochu dál a uvidíme jiný kód, vložíme palivové články a zadejte následující kombinaci: vpravo, vlevo, nahoru, vpravo, vlevo. Tato kombinace otevře zařízení a můžete vyzvednout brnění. Úspěch bude vydán po boxu s brnění.

Třídy v horizontu zakázáno západ

Vývojáři pochopili, že klíčem k dobrému pokračování bylo dělat totéž, ale více a nejlepší. Výsledkem je, že významně zvýšili svět a naplnili ho obrovským počtem bočních tříd.

Kolik kotlů v horizontu nula svítání

Veškerá činnost z nulového svítání na skladě. Ela může létat do loveckých důvodů a provádět tři oříznuté testy v každém. Nebo napadnout tábor rebelu a zabít darebáky. No, nebo najít místo přezkumu a zjistit, jaký svět byl dříve. To a mnohem více známější vůči původním fanouškům.

Aktivita byla zároveň omezena. Například v první části nebylo těžké stoupat dlouhou dobu. maximum, hrdinka musel vyčistit tábor z banditů, najít vhodné místo a skok. Nyní každý dlouhý je puzzle: někde za start, musíte opravit anténu a už smutně usadit mé zdravé, a někde vůbec nejprve budete muset chatovat auto na zemi.

S hledáním relikvie je situace podobná. každá hodnotná výroba vyžaduje obtížný úkol vyřešit. Pro tohle musíte studovat oblast, rozbít zdi, nést zásuvky a mnohem více.

Kolik kotlů v horizontu nula svítání

Nicméně, pár problémů se známými třídami. Některé pokyny nebudou moci provádět bez speciálních miniaplikací, které jsou vydávány přísně v pozemku. Takže zpočátku jsou často případy, kdy ELO běží pro další otazník a zjistí, že vše je mezera. to vyžaduje předmět, ke kterému dostane jen několik hodin do dvaceti.

Tam jsou také nároky na kotle. Kdyby dřívější hrdinka okamžitě dozvěděli zachycení strojů, nyní pro přístup k některým druhům bude muset být krmeny. Běháme na stanoviště s požadovaným autem, střílet potřebné detaily, vraťte se do rozbočovače a pak otevřete zachycení. To je snadné, ale s ohledem na hojnost jiných tříd, nechci znovu zapojit.

Nové třídy v zakázaném západu jsou také plné. což stojí za mini hru “Shake of Cars”, místního analogu šachy. ELO umístí postavu na palubě a musí porazit soupeře: Zároveň má každé auto jiné útoky, délka zdvihu a další funkce. Kopírky jsou například bolestivé s hornatým terénem, ​​ale nelíbí se, když jsou po stranách lurping. Zábava se ukázala být stanovena.

See also  Kolik vosku je zapotřebí pro depilaci nohou

Kromě toho se její může zúčastnit automobilů na automobilech, bojovat na arons a interakci s životním prostředím, stejně jako nikdy předtím. Od nynějška je možné pochopit nepřístupné upevnění na úkor háčkových koček, s pomocí stínícího křídla je snadné sestoupit z hory a díky podvodní masce je příležitost studovat podvodní hloubky.

Boční questy se také staly více zvědavějšími. Často by se zdálo, že mírný řád otevírá řetěz chladných questů. Například na začátku hry může ELO narazit na uzavřené, což údajně viděl vojáky zatmění. Jedná se o skupinu první části, která podporovala darebák AIDA.

Stojí za to vzít hledání, jako hrdinka a pravda najdou fanatiku. Pokud se pohybujete podél hlavního řetězce, bude moci detekovat svou základnu, setkat se s vůdcem a zázračně zachránit jejich kůži.

Obecně platí, že v zakázaném západu a malé straně boční činnosti, z nichž většina je skutečně vhodná. Pravda, pokud hrajete alespoň pro normální složitost, autoři je nutí zapojit. Není nutné zcela ignorovat bití. jinak nebudete odpovídat úrovni a chytit z prvního vážného nepřítele.

To je pochybné rozhodnutí. Například, dobré umírající světlo 2 mohlo být spuštěno, soustředit se výhradně na pozemku. Vain partyzánské hry neudělaly totéž.

Horské dělohy

Po těžších testech bude ELO na svatém místě kmene Nora, kde léčí rány zbývající po útoku. Příjezd, jít hledat vaše zařízení.

Za prvé, měli byste najít hledí, je to v další místnosti. Po obdržení, okamžitě aktivovat a najít signál, pochází z hledí útočníků, vedle toho bude všechny ostatní věci. Dostat se jim jen jít podél chodby. Užívání vybavení, mluvit s Tirsa, a pak jít spolu s ní dostat se z hory.

Zabij démon a infikovaná auta

Po obdržení od matriarchů název “hledače”, jděte na nový vůdce. Během konverzace s ním se auta rozbijí uzamčenou bránu a budete muset porazit.

Nejstrašnější nepřítel mezi napadenými vozy bude “démon” nebo invader. Extrémně rychlé a nebezpečné auto v blízké bitvě, ale také v daleké vzdálenosti nebude mít odpočinek kvůli schopnosti skočit a nechat rakety ve vás. V bitvě v nich nebudete sami, takže je to rozptýlené, rozptýlit se s běžci. Poté spolu s kmenem zabije Invader. Během bitvy nezapomeňte na soupravy a nethetet.

Pozornost! Zde je jeden palivový prvek pro získání brnění štítu v úkolu “starověký arzenál”. Probuzení, jít na chodbu a otočte se doprava, jděte do větrání, bude v místnosti palivová buňka.

Zmrazené divoké: Lovecký a lovinný test

Jak odemknout lovecké areály a testy ICRI?

Pokud se dostanete do loveckých důvodů zasněžené písně, ne přes spiknutí, pak vás prostě nenecháte jít. Můžete přesvědčit kladce, jak se vám líbí, odpověď bude stále negativní. Přístup Zde ELA obdrží z OREY po sledování scény šamanské trasy bude dokončena.

Chcete-li odemknout test ICRI, budete muset předat další úkol “ve jménu přežití”. Může být převzata z vůdce pípačky bílých zubů jihozápadně od loveckých areálů. Pomozte dívce a o něco později se objeví v zasněžené písni.

Jak se dostat lovecký mletý mražené divoké na zlato?

Pro všechny testy máme jednu univerzální radu. nastavit je později. Čím vyšší úroveň eloe a tím lépe máte zbraň, tím snadnější bude. Úroveň složitosti je také lepší odšroubovat nižší, jinak můžete strávit spoustu nervů. Osobně máme lovit areál a bláznivý závod na chvíli, když se nedodává bez potěšení, takže si vyberete nejjednodušší způsob.

See also  Kolik minut sterilizovat banky v mikrovlnné troubě

Test na dovednost

Projít touto testem na zlato, budete muset zabít lokální místo a 6 jiných strojů s Burade 55 sekund. To znamená, že alespoň potřebujete zlepšit tuto zbraň na fialovou kvalitu a pumpovat muniční. Můžete získat pátrání ke zlepšení bouchery na Varga v Long Serf.

Před pohybem kolem lana skenujte lokalitu a značku pro sebe. Jít dolů, střílet dav z Ruska. BURUEVIK Vynikající OO-SHIT. Neztrácejte čas na mize z malých robotů, jen bey. Na úrovni 55 byste měli snadno stáhnout většinu škod, zejména pokud máte brnění štítu štítu. Když si všimnete loci, přepněte na něj. Vyvinuli jsme se s druhým pokusem.

Test na Natius

Úkol je trochu nejvíce nudit. Musíte zabít tři vlny ne příliš silných oponentů pro vás. Na zlato musíte mít čas na 3:30 min. Vlny jsou roztroušeny arénou, takže musíte běžet. Doporučujeme, abyste provedli první test běhu, abyste navigovali lokalitu a víte v jakém směru jít.

Na cestě se setkáte s mnoha Ruskem, Dragogi a Lyarkhai. Všichni chodí, takže si vezměte zbraň se přehradou na této oblasti. dobrý nápad. Vybrali jsme běh, plamenomet a Burevik. Ten střílí spoustu vrtáků, ale Lyarkhai se bojí ohně. Ti, kteří jsou příliš blízko, nejjednodušší způsob, jak dosáhnout kopí. Pokud jste vyšší střelec, pak zabít ležící výstřel v hlavě. Nedělat nic.

Zkušební vůdce

Tento test se stal nejjednodušší. Prošli jsme ji bez další příprava na zářící slunce poprvé. Abych to udělal, musel jsem zabít 2 světlice, 2 Burdyukov a 2 ledoborce na 4:30 min. Výběr zbraně je určena množinou soupeřů. Vezměte cibuli s tuhými šipkami, plamenem a listem. Magnies jsou dokonale zamračené, omračují a ledoborce. hořet. Skladová munice a zlepšení zbraně z VARGA na dlouhé místo na maximum, pak žádné problémy nebudou mít žádné problémy.

Jak projít testem Icre na zlato?

Zde budete muset otestovat sílu nejen svou přesnost, ale také trpělivost. Přesnost, protože počet šipek je omezen a nelze jej doplnit. No, trpělivost, protože IKRI bude movech volně. Dobře, musí zmrazit auta a střílíte je. Ale tato madame nesplňuje svůj úkol. Nejenže se nedostane z petice, ale také nezmrazuje roboty, kteří stojí pod nosem.

Tak se připravte na většinou vyrovnat se s vlastním. Na zlato musíte zabít 10 aut. Většina z nich má palivové nádrže. Použijte tuto výhodu pro uspořádání výkonného výbuchu a uložit muniční. V opačném případě se snažte být zaměřen na zranitelných místech a ne, abyste utratili šípy chybí, zejména ohnivé. Od soupeřů jsme si vzpomněli na gumy, zubr a burdyuk.

Kolik kotlů v horizontu nula svítání
| Denial of responsibility | Contacts |RSS