Kolik prášku musí usnout ve stroji

Kolik psát prášek v psacím stroji při mytí

Na pokynů, výrobci napsat, kolik pracího prášku se nalije do pračky, ale specifikované normy jsou často nadhodnocené. Vyhodnoťte hmotnost, objem suchého lnu, určete program a teplotu, protože horká voda, lepší skvrny jsou zabaleny. Při výběru prášku věnujte pozornost přítomnosti fosfátů. Změkčují vodu a zlepšují kvalitu mytí.

Качество стирки зависит от количества использованного моющего средства, ведь при превышении дозировки на одежде появляются разводы, трубы засоряются, а на внутренних элементах развиваются болезнетворные микроорганизмы. Naučte se, kolik pracího prášku k nalévání pračky a jak měřit prostředky pro 3-6 kg prádla pro rozšíření provozního období zařízení a zapomenout na rozvody.

Jaké jsou prostředky pro mytí a co potřebují?

Rozsah domácích chemikálií obchodů je široký a rozmanitý a čítače s nástroji pro mytí mohou být obrovské množství jasných boxů a lahví. Jak to zjistit? Můžete zvýraznit hlavní typy mycích kompozic:

  • prášky (určené pro hlavní praní);
  • Formy ve formě kapalin (mycí gel, opláchnutí, odstraňovač skvrn a klimatizace pro ložní prádlo);
  • Tablety a kapsle (obsahují koncentrovaný nástroj pro mytí v lisované formě nebo gelu).

Bez ohledu na to, kolik používáte, věnujte pozornost množství formované pěny. Pokud je to příliš mnoho, naznačuje, že dávka látky je překročena a musí být upravena. Tato doporučení lze zpravidla nalézt na práškovém balení nebo gelu.

Je také důležité si vybrat nástroje pro mytí stroje se značkou “Automatic” a nalijte nebo pádnout vybrané složení pouze v odpovídajícím podnosu.

Nová technika snižuje spotřebu prášku

Moderní automatická auta mohou poskytovat lepší čištění prádla s menší “spotřebou” práškem. Taková technika pomáhá zachránit detergent, vodu a kilowatts. Mluvíme o tkaničkách s technologií ECO Bubble nebo možnost léčby parními látkami.

V stroji ECO Bubble, detergent “se rozpadne” ve vodě okamžitě, pod působením bubliny generované strojem. Vzhledem k takovému principu, není to jediná granule, která by se nerozpustila. Pěnový prášek rychle proniká tkaninová vlákna, odstraňování perzistentního znečištění.

Технология паровой обработки также обеспечивает эффективную борьбу с пятнами при минимальном расходовании гранул для стирки. Páry pomáhají nástroj zcela rozpuštěný ve vodě. V takové situaci není třeba předložit věc nebo dodatečně použít drahý tlak skvrnu. Zde je několik moderních strojů, ve kterém jsou popsány výše uvedené funkce:

  • Samsung WF1802xec. “Fritalka” pro 8 kg prádla. Vzhledem k technologii mytí bubliny je dosaženo menší spotřeby detergentu. Další výhoda. keramické deset. Takový povlak chrání topný prvek z měřítka.
  • Lg f12U2HCS2. V tomto modelu je trajektová technologie zpracování. Maximální hmotnost zatížení. 7 kg. Existuje funkce cestování.
  • DAEWOO DWD-UD2413K. Další frontier v plné velikosti pro 10 kg věcí s technologií bubliny prádla.
See also  Jak vyčistit pračku Beko Sinderella

Výběr nového stroje je lepší věnovat pozornost modelům vybaveným senzorem prádla s busbagem s trajektem nebo ekologickou funkcí zpracování bublin. Tato technika ušetří. Nejen spotřeba prášku bude snížena, ale také voda s elektřinou.

Kolik musí prášek vlastně namalovat v pračce

Výrobce chce, aby jeho produkt byl co nejvíce a rychleji uražen. Proto na baleních s detergenty naleznete výše uvedené informace. Ale dokonce experimentálně jsme zjistili, že koncentrovaný kapalný prášek může nalévat polovinu méně. spodní prádlo z bubnu dostane odstraněné a voňavé. A pro mytí jednoho kilogramu prádla potřebujete 25 g sypkého prášku nebo přibližně jednu lžíci s skluzavkou. To znamená umýt 3-4 kg prádla dost 75 g, a pokud spodní prádlo s skvrnami přidat další 20-30 gramů.

Rozdíl s doporučením výrobce není tak velký, ale stále parafrázující Leonid Ikyich. úspory by měly být ekonomické.

Zvažte každou z faktorů více.

Závislost kvalitativního výsledku stálých tkání z tvrdosti vody byla dlouho odhalena. Měkčí voda, tím větší než mytí komplexu, maked skvrny. Určit tvrdost vody doma, existuje spousta lidí. Kromě toho existuje expresní metoda. proužky vody tuhost, která mohou být zakoupena v konvenční lékárně.

Fosfáty obsažené v prášku hrají roli tvrdých změkčovadel. Současně ovlivňují produktivitu čisticího činidla a zabraňují tvorbě stupnice na detailech pračky. Nicméně, stále více nezdaných negativních odpovědí na jejich adresu, a mnozí se snaží vybrat prostředky pro mytí bez nich. Alternativní fosfát může být obvyklá jídelna sodovka, která může být přidána 2 lžíce v práškovém podnosu. Při praní jemných tkanin, jako je vlna nebo hedvábí, je použití sody zakázáno.

S silně tvrdou vodou se odborníci doporučují přidat přes normou 20 gramů detergentu.

Normy spotřeby praní

Pro výpočet, kolik prášku se nalije do pračky stroje s kapacitou 5 kg nebo 6 kg s plným zatěžováním za předpokladu, že není příliš špinavé spodní prádlo ve vodě střední tuhosti, uvedená tabulka ukazuje tabulku.

Webová hmotnost Spotřeba prášku
1 kg 25 G
3 kg 75 g
4 kg 100 g
5 kg 125 g
6 kg 150 g
7 kg 175
8 kg 200 g

Například, pokud budete mýt 5 kg prádla pokaždé, 3 kg prášku je dostačující pro 24 mytí cyklů.

Samozřejmě, nikdo nebude měřit domácí chemikálie s polévkou nebo ho váží na farmaceutických stupnicích. Dávka může být naplněna speciálním dimenzionálním nádobou, která vede spolu s umyvenem nebo prodává samostatně. Ale když najednou neexistuje žádný takový dům, budete muset vzít nápravu.

Mycí technika a detergentní spotřeba

Moderní pračky vybaví nejmodernější technologie, které vám umožní ušetřit na spotřebě vody, elektřině a detergentu. Tyto technologie mohou být přiřazeny:

See also  Jak udělat kadeří fén a hřeben

Princip mytí bublin s eco bublinovou funkcí spočívá v tom, že prášek se míchá ve vodě v pěnovém generátoru pod působením bublin předložených předtím, než se dostane do bubnu. Tak, žádná ne-rozpuštěná částice prášek zůstává, což by mohlo zůstat na věcech. Pod působením bublin, dobře pěnový prášek proniká do vláken tkaniny a narušuje znečištění.

Uživatelé praček s podobnou funkcí Všimněte si, že prací prášek může být použit téměř poloviční, což neovlivní kvalitu.

Trajektová mycí technika. mytí, během které se na výrobku podává pára. Díky dvojice se štěpí solární znečištění. Kurz přispívá k nejlepšímu rozpouštěcímu prášku ve vodě a účinnějším praní, není třeba nalije více prášku nebo pre-soak. Ve stejné době, voda pro mytí ohřívá se k této teplotě, kterou jste zeptali. Mycí pára umožňuje dezinfikovat věci, které zabijí více než 90% alergenů.

Dáme několik příkladů praček s podobnými funkcemi:

  • Samsung WF1802xec. Čelní pračka s technologií ECO Bubble, Ložní zatížení až 8 kg. Deset má keramický povlak, který chrání před tvorbou plaku.
  • LG F12U2HCS2. pračka s promývací frakční funkcí a stahování až 7 kg. Existuje funkce vážení vloženého plátna a automatické nastavení parametrů praní.
  • DAEWOO ELECTRONICS DWD-UD2413K. pračka s pračkou a zatížením ložního prádla na 10kg.

Poměr hromadných a tekutých nástrojů pro mytí

Na konci článku chtějí říct několik slov o pracím prostředku. Dnes se vyrábí v různých formách, kromě prášku, může být gely, pilulky, kapsle. Kolik nalije prací prášek stále nebo méně srozumitelný. Můžete si vzít lžíce nebo měřicí nádrž s tagy a nalít požadované množství prostředků.

Také tablety a kapsle je vše více či méně jasné, 1 kapsle. 1 prací cyklus. Jak se vypořádat s tekutým agentem? V tomto případě můžete použít pokyny na obalu a nalít z 75 ml až 100 ml gelu na jednom prací, ale tak budete pracovat na výrobci, zakoupení jeho produktů. Ve skutečnosti odborníci, včetně mistra opravy, říkají, že jedna lžíce kapalného prášku je dost pro jeden mycí cyklus v měkké vodě. Pro tvrdou vodu musíte nalít 2 st.L. Prášek.

Nalijte přes 2 st. L. Není třeba, kvalita mytí z toho se nezvyšuje, ale průtok a frekvence nákupu prášku je přesná.

Shrnutí, Formulujeme závěr: Před použitím pračky je nutné pečlivě prozkoumat připojené pokyny alespoň jednou. Pokud neexistuje taková, nezapomeňte ho najít na internetu. Pouze tak určitě zjistíte, kolik prášku by měl být nalije do stroje na jeden mycí cyklus v určitém režimu.

Jaký prací prostředek je nejlépe používán pro stroj

Jak vidíte, hodně mytí prostředků. Ale jak se rozhodnout s nejpopulnějším možností? Chcete-li to udělat, musíte porovnat několik faktorů:

See also  Kde usnout sůl v myčce BOSCH

Na základě získaného výsledku může být uzavřeno, což znamená, že budou nejúčinnější a cenově dostupnější pro mytí.

Ale stále, jak již bylo uvedeno výše, nejoptimálnější možností je prací prášek. Je pro ně nesmírně obtížné překonat, vhodné pro jakýkoliv typ materiálu, stejně jako k dispozici absolutně všem. Stačí vědět, kde potřebujete usnout prášek v pračce.

Moderní svět vytváří mnoho typů prášku ze hromadného a na různé tablety a kapsle. Proto, kolik prášku pro malování v pračce, mnoho nepochopitelných. K tomu se doporučuje, aby se malý rozměrový kontejner nebo konvenční lžíci a změřit doporučené množství detergentu.

Také mycí kapsle nebo tablety přidávají jednu věc. Ale jak aplikovat tekuté nástroje, ne každý ví. Můžete postupovat podle anotací uvedených na obalu. Ale bohužel v tomto případě bude muset pracovat pouze na výrobce tohoto prášku. Mnoho specialistů, kteří se zabývají opravy praček, říkají, že lžíce tekutého gelu bude dost dostačující pro dobrou poruchu. Pokud je voda tuhá, několikrát zvýšte dávku.

Nalijte detergent více než několik lžíce Není třeba, mytí nebude lepší, ale utratím více prášku, a bude to muset získat častěji.

Pokud shrnujete, můžete odpovědět, kolik potřebujete malovat prášek do pračky. Dost na to, aby si přečetli pokyny a stanovenou váhu ke sdílení dvou.

Často se používají alternativní možnosti, které zvyšují účinnost praní, flavorie, změkčete. Mezi ně patří gely, kapsle nebo pilulky. Pro každý typ existuje správné opatření.

kolik, prášku, musí, usnout, stroji

Každá tableta nebo kapsle je určena pro 1 mycí cyklus.

Kapalný prášek ve tvaru gele je koncentrovaný prostředek. Najít správnou částku může být zkušený. Chcete-li začít, je nutné pokračovat od normy, kterou výrobce doporučuje, aby každý cyklus doporučuje a pokaždé, když se sníží až do kvality mytí a vůně čerstvě degradovaných věcí.

Nezapomeňte na jeden alternativní prací činidlo. Chápeme, zda je možné vymazat mytí automobilu?

Nachytali jsme je kouřit

Pro jedno praní, průměrný výrobce indikuje průtok od 75 do 150 ml, ale zpravidla stačí na 1 lžíci pro měkkou vodu a 2 lžíce. S velkou kapacitou bubnu a větší spotřeby vody by měla být dávka zvýšena na 3-4 lžíce.

Vedeny těmito pravidly, můžete správně určit, kolik prášku malovat v strojním stroji a strávit ji co nejvíce ekonomicky. A strojový stroj potěší vysoce kvalitní prádlo a dobrou práci.

To může být užitečné: Jak snížit skvrny z prášku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS