Konte na krb se kamnem a výměníkem tepla

s varnou deskou (sporák)

Krb s deskou (kamenný kamen). To, co jste hledali pro venkovský dům, se současnou údržbou tepla a sporákem pro vaření.

Pro venkovský dům jsou vhodné kompaktní kamna s malými hořáky, na nichž připravíte malou snídani a během dne budou udržovat teplo. Taková zařízení se snadno instalují a provozují. Bolshoi kamna pro domy ve velké oblasti mají ve srovnání s malými modely řadu výhod ve srovnání s malými modely. A to:

 • Rozšířená varná deska;
 • postavená.v troubě;
 • odnímatelné hořáky;
 • oddělení pro palivové a kuchyňské zařízení;
 • zařízení pro měření teploty uvnitř pece;
 • Okruh vody.

Recenze populárních modelů

Existuje mnoho modelů kamen a krbů na trhu od různých výrobců a kupující, který se rozhodl je koupit. Podle recenzí ruského spotřebitele, modely, je recenze nejoblíbenějších modelů nejoblíbenějších.

Aqua Stone Castos

Řada kamen s obrysem vody ze společnosti Meta je reprezentována modely hangáru, Pechora, Varta, charakterizované tepelným výkonem, tvarem a vzhledem, jakož i metodou instalace.

Aquar Aqua s vodním obvodem má následující vlastnosti:

 • Vytápěcí síla emitovaná sporákem pro pec-13-16 kW;
 • Vytápění napájení připojeného topného systému-5-7 kW;
 • Ocelový výměník tepla;
 • prefabrikovaná provedení;
 • Boční stěny čelí keramice;
 • panoramatické teplo.rezistentní sklo;
 • Výstupní průměr komína. 150 mm.
výměníkem, tepla

Pechora Aqua se liší od Ankary ve tvaru pouzdra. je vyrobena ve formě komprimovaného hranolu. Power Furnace Power 13 KW, Vytápěcí systémy. až 5 kW.

Aqua Varta je navíc vybavena varnou hodnotou, která uzavírá víko. Napájení 13/5 kW, Firebox je spojen s Chamot. Dveře jsou rovné, vybavené sklem a tepelně izolovanými držadly odolné vůči topení.

Zvláštností kamenů Aqua Stone s vodním obvodem od meta společnosti je schopnost připojit se pouze k povinným cirkulačním systémům.

Kamenná kamna z Bavaria

Kaleta Bavorska, která získala uznání od ruského spotřebitele, se vyrábějí jak v parlamentním, tak v úhlovém designu, a mohou být také vybaveny sporákem pro přípravu a zahřívání potravin.

Ecokamin Bavorsko ve farním designu s tepelnou kapacitou 12 kW je vybaveno výměníkem tepla 6 kW, který lze připojit k systému s jakýmkoli typem oběhu. Schéma připojení je znázorněno na obrázku.

Rohový model krbu v Bavorsku je charakterizován pouze tvarem a tepelným výkonem (11 kW/5 kW), zbývající vlastnosti jsou podobné.

 • teplo tepelného.rezistentní oceli 6 mm, lemované Chamotte;
 • Lisová tepelné.rezistentní rošty;
 • Teplo.rezistentní panoramatická sklenice dveří pomocí samostatného systému;
 • K dispozici je režim dlouhého hoření;
 • Kouřová trubka je umístěna za tím, což umožňuje použití kamen Bavorska s komíny jakéhokoli typu;
 • Boční povrchy všech modelů Bavorska čelí dlaždicům v různých barevných designech;
 • Kasta jsou vybavena varná deska, díky níž jsou univerzální;
 • Jednoduchý design a podrobné pokyny vám umožňují nakupovat a nainstalovat tyto modely vlastními rukama.

Recenze spotřebitelů z krbů v Bavorsku naznačují jejich pohodlí a účinnost jak při konstantním ohništi, tak pro periodické vytápění venkovských domů.

Připojení k vytápění

Při výběru umístění topného zařízení vezměte v úvahu, že tato místnost dostane celé teplo, bude možné zde plamen obdivovat, ale zde musíte utopit, což znamená, že odpadky na dřevo, prach popela atd. nevyhnutelný. D. Mělo by být vhodné přistupovat k krbu.

See also  Vyhřívaná ručníka, když je teplá voda odpojena

Bezmocná základna a zeď kolem pece jsou předpokladem. Mnoho z nich používá keramiku, ale můžete vyrobit cihlové pouzdro a kovové listy. Před instalací pece se doporučuje dokončit všechny dokončovací práce.

Před připojením sporáku by měl být vytápěcí systém zcela dokončen: radiátory, trubky, bezpečnostní skupina, expandér atd. D. Všechno by mělo být v terénu.

Otevřený systém připojení systému s vodní košili

Na zadní stěně jsou výstupy výměníku tepla a je stanoveno krmivo a návrat (zpravidla existují poznámky k pouzdře, kde je, která trubka).

Pomocí montážní sady, kterou lze zakoupit samostatně, lze proces připojení provést rychle a jednoduše. Kulové ventily jsou namontovány na topných potrubích tak, aby bylo možné provádět různé práce s jednotlivými prvky, aniž by se vypustilo chladicí kapalinu z celého systému. Spojení se provádí pomocí amerických žen. Všechny klouby jsou utěsněny páskou.

Pokud je dům dvoupodlažní, je dobré mít topení poblíž schodů- pak teplo stoupá a zahřeje druhé patro.

výměníkem, tepla

Fanzy dlouhého pálení

ABX 1 FERLUX 2 Fireway 20 Guca 24 Invicta 130 Kawmet 9 Kratki 60 La Nordica 83 Lk 21 MBS 2 Nordflam 11 Nordpeis 98 metr 50 nmk 7 Irrontar TMF 14 Ferrum 1 Everest 5 Ecamin 41 Etena 9

Dlouhodobé hořící krby jsou vysoce účinné zařízení, které dokáže uzdravit místnost pomocí jednoho zatížení paliva a udržovat hoření po dobu až 12 hodin, proto se široce používají v topném systému venkovských domů. Použité palivo. pevná látka (palivové dříví). Na rozdíl od obyčejného dřeva mají kamna s pomalým pálením vyšší účinnost a poskytují úplné spalování palivového dříví bez tvorby pevných zbytků.

Výhody dlouhodobých krbů:

 • Vysoká účinnost užitečného účinku, která umožňuje nejen rychle zahřívat místnost, ale také v ní udržovat teplo po dlouhou dobu;
 • Schopnost připojit se k obecnému vytápěcímu systému domu;
 • Velké svazky pecí, které vám umožňují plně zahřívat budovy až do 250 kV.m.
 • Drobné rozměry a malá hmotnost, které umožňují ergonomickému zadání tohoto zařízení do jakékoli místnosti;
 • Ekonomika, kvůli nízké ceně samotné pece. Během provozu navíc nevyžaduje značné náklady.

Kamins dlouhého hoření v internetovém obchodě ➦ Stove Store. ☎: 7 (495) 902-57-82. ️ Sendvičové komíny 1 mm silné od výrobce. Nízké ceny. Vysoká kvalita. Dodávka po celém Rusku.

Chcete-li objednat instalaci a instalaci komína na vanu, chalupa, doma, volejte ☎: 7 (495) 902-57-82.

Krby se sporákem

Eurokom 1 Ferlux 2 Fireway 20 Guca 13 Harvia (Harvia) 1 Invicta 1 Kawmet 9 Kratki 3 La Nordica 33 Lk 6 MBS 19 Nordflam 5 Tim SiStem 7 Vessuv 21 meter 12 TMF 6 Ferrum 1 Ecamine 15 E. Ecamin 15 Ecamin 9

Krby se sporákem je vynikajícím řešením během období odpojení vytápění, světla nebo plynu v venkovském domě nebo v zemi. Na takové peci můžete nejen zahřát jídlo, ale také to vařit, zatímco teplo, které vyrábí, je dost pro zahřátí struktury s celkovou plochou 180 m 2. Systém vytápění a svařování kvůli schopnosti otevřít a uzavřít foukané může změnit vydanou teplotu a při používání umožní udržovat optimální režim při použití optimálního režimu.

See also  Jak přidat vysavač pro mi lidi

Výhody dřevěného krbu s varnou deskou:

 • Úspora místa v důsledku malých rozměrů a multifunkčnost: Vytápění místnosti a vaření;
 • Spolehlivý asistent, pokud není možné použít alternativní metody udržování optimálních teplot v místnosti a absence dalších možností vaření potravin;
 • Může fungovat spárovanou s systémem zásobování vodou a vytápěním;
 • Má malé velikosti s vysokou účinností.

Krby se sporákem v internetovém obchodě ➦ Stove Store. ☎: 7 (495) 902-57-82. ️ Sendvičové komíny 1 mm silné od výrobce. Nízké ceny. Vysoká kvalita. Dodávka po celém Rusku.

Chcete-li objednat instalaci a instalaci komína na vanu, chalupa, doma, volejte ☎: 7 (495) 902-57-82.

Kamna s vodním obvodem pro vytápění domu

Budování kamna s vytápěním vody je nejúčinnějším řešením pro vysoce kvalitní vytápění vašeho domova. Je také možné nakupovat produkty tohoto typu pro pomocné budovy, garáž nebo dílnu, optimalizovat náklady na palivový materiál, což zvyšuje produktivitu topného systému. Dlouhá kasta s vodovodním kruhem jsou praktickým moderním analogem klasického topení pece, pohodlnější a ekonomičtější při používání.

Hlavní výhodou moderních vodních topných pecí pro domov nebo chalupu je promyšlený univerzální design, speciální systém práce: teplo v něm se v celé místnosti rozšíří díky instalovaným a připojeným radiátorům. To, co je také důležité pro majitele chat, malých statků, kamna kamen s palivovým dříví na dřevě, jsou zajímavé vzhled, díky kterému je atmosféra vesnice nebo loveckého domu v outbacku nebo na ňadra divoké zvěře v pokoj, místnost. Produkty, které mají dekoraci ve formě krbu, se liší ve větší ceně než klasické vzorky. Náklady jsou odůvodněny přítomností pěkného kamene nebo kachlového pláště nebo kovové dekorace v moderním stylu.

Kanzeta vodního obvodu pro vytápění domu se liší v mnoha charakteristikách: síla, typ hořlavé a tekutiny. Podle interního zařízení a principu provozu jsou rozděleny na:

 • Kamna Kale s vodním obvodem pro vytápění domu z litiny
 • Ocelové modely
 • Cihlové výrobky
 • Moderní válcové bulureyans

Výrobky mohou pracovat na palivovém dříví, uhlí a jiných typech pevného paliva v závislosti na kapacitě. Některé krby s vodním obvodem jsou také vybaveny varnou deskou pro zahřívání nebo vaření, což bude důležitou výhodou pro majitele malých letních chat nebo zahradních domů. Zajímavým řešením jsou také modely speciálního designu, který navíc zahřívací vodu pro použití v domácnosti a technických účelech.

Struktura 3 v 1

Tento typ topného zařízení kombinuje výhody krbu, kamen a topení vody. Strukturálně se jedná o běžný krb, doplněný v horní části krbu nebo ve stěnách pouzdra s výměníkem tepla se systémem uzavřené trubice.

Chladivo na nich neustále cirkuluje, což jsou nejčastěji nemrznoucí činy. Při plánování nákupu krbové kamna by mělo být zohledněno, že jeho operace zajišťuje uspořádání komína.

Dodávka v Moskvě a regionu

Dodávka provádí vlastní vozidla nebo kurýrní služba.

Podmínky doručení

Platba zboží

Dodávka se provádí před vchodem nebo do brány soukromého domu. Vykládání, převod a zvedání je prováděno zákazníky.

Naše společnost posílá zboží do vašeho města dopravními společnostmi: Sdek, Business Lines, Pek, Kit, Baikal Service, TC Energy. Je také možné poslat jakoukoli jinou dopravní společnost na vaši žádost.

Zavoláme dopravní společnost do skladu pro plot nákladu.

See also  Multivarka Redmond Mastershef Lite Jak povolit

Dodávka prostřednictvím dopravních společností se provádí do terminálu/bodu dodání ve vašem městě. Některé náklady podléhají balení v bedně nebo paletě bez selhání.

Dodávka dopravní společnosti Sdek. zdarma. Pokud potřebujete doručení jakékoli jiné dopravní společnosti. od 700 rub.

Po převodu zboží do dopravní společnosti vás informujeme o počtu přepravní faktury, na kterou můžete sledovat, kde se nachází váš produkt.

Podmínky dodání

Přinášíme zboží na vchod do obytné budovy nebo vstupu do komerční budovy. Vykládání je prováděno zákazníkem. Manažer s vámi bude souhlasit telefonicky a dodací lhůtou. Nezapomeňte zkontrolovat vzhled a úplnost zboží v přítomnosti zasílatele.

Pokud máte stále dotazy ohledně podmínek dodání, obraťte se na manažera voláním: 7 (499) 112-09-26 / 8 (800) 200-09-17

Nebo používat formulář požadavku na webu. Vždy jsme pozorní na jakékoli problémy a služby ve službě.

U všech produktů prezentovaných na našem webu je distribuována záruka výrobce.

V souladu s normami současné legislativy má spotřebitel právo požadovat od prodávajícího nebo výrobce návratnost nebo výměnu zboží s nízkou kvalitou.

Platnost záručních povinností je ukončena:

 • Vypršení záruční doby stanovené výrobcem.
 • Použití produktu pro jiné účely.
 • Mechanické poškození zařízení vedoucí ke změně geometrie, porušování vzhledu a velikosti částí, jakož i jeho značení.
 • Poškození způsobené prvky, oheň, faktory domácnosti.
 • Kromě autorizovaného servisního centra nezávisle opravte jednotku nebo jinou osobu.
výměníkem, tepla

Záruční povinnosti se nevztahují na:

 • Nedostatky zařízení v práci, která vznikla v důsledku porušení spotřebitele pravidel pro použití, skladování nebo provoz.
 • Napájecí kabely, selhání kabelů a konektorů s přirozeným omezeným životem.
 • Produkty zakoupené ne v našem obchodě.

Pozor: Záruka výrobce je platná pouze v případě kvalifikované instalace a dostupnosti příslušných dokumentů. V případě detekce porušení během instalace má výrobce právo odmítnout údržbu záruky!

V souladu se zákonem o ochraně práv spotřebitelů dochází k návratu zboží v lhůtě stanoveném zákonem, pokud:

 • Produkt není technicky složité zařízení (není součástí seznamu schváleného vládou, která není předmětem návratu zboží).
 • Nemá viditelné poškození.

Nákup můžete vrátit při detekci skryté vady. Je nutné podat nárok před vypršením 14 kalendářních dnů od data přijetí zboží. Vada by neměla být výsledkem nesprávné operace.

Zohlednění nároku bere od jednoho do dvaceti pracovních dnů. Po předběžném zvážení budete buď vráceni za nákup, nebo ohlášeni o potřebě provést další nezávislou zkoušku. Čas posouzení a čas (je.li to nutný) nezávislého vyšetření v období záruky, není zahrnuta.

Návratnost a výměna se provádí ve skladu internetového obchodu, zatímco doručení se provádí na úkor kupujícího. T.E. Internetový obchod úhradní pouze náklady na samotný produkt, zatímco placení za doručení se nemusí vrátit.

V některých případech mohou být po předběžném posouzení nároku nabídnuty opravy produktu na placenou nebo bezplatným základě.

Nezapomeňte zkontrolovat kvalitu zboží v době doručení!

Telefony:

8 (800) 200-09-17 (volání v Rusku je zdarma) 8 (499) 112-09-26 8 (929) 648-43-07

| Denial of responsibility | Contacts |RSS