Konvice a kávové hrnce

Konvice a kávové hrnce

Konvice. Uzavřená nádoba s rukojetí a nosem pro vaření čaje a/nebo vytápění vody. Konvice na kávu. plavidlo, které se používá pro podávání (krmiva) káva. Podobné tvary, konvice a kávové hrnce mají jak společné prvky, tak funkční rozdíly. Je užitečné si to pamatovat a odpovědět na otázku, kterou kávu nebo konvice na nákup.

Sjednocující začátek je klíčovým účelem. vaření a podávání kávy nebo čaje. Tělo čajové konvice má zpravidla zaoblený tvar nebo speciální nádrž (kompartment) pro čajovnu. Pouzdro na kávu má nejčastěji kónický tvar a mírně menší objem.

V souvislosti s šířením kultury čajových obřadů a oživením manuálních metod vaření kávy, konvicí a kávových nádoby z tepla.rezistentního a tepelného skla se stále více populární. Tepelná odolnost určuje schopnost materiálu udržovat specifikované vlastnosti po zahřátí. Teplotní odolnost. Pokles teploty. Hario. Toto je „král skla“. Jeho teplota tání je 800 ° C a vydrží ostré kolísání teploty v rozmezí 120 ° C. Je třeba poznamenat, že takových jedinečných charakteristik je dosaženo s minimální tloušťkou skla, což způsobuje, že konvice Hario a kávové konvice jsou opravdu jedinečné a prémiové produkty.

Obecný termín pro popis konvic i kávových konkurence se v poslední době stále více používá. server.

Co hledat při nákupu

Elektrické nebo pro sporák?

Nejdůležitější je určit, zda potřebujete elektrickou konvici nebo stačí, že pracuje na sporáku. Je zřejmé, že elektrické modely fungují o něco rychleji, ale jejich náklady jsou obvykle vyšší. Na druhé straně mohou elektrická spotřebiče pro sporák dráždit, pokud spěcháte nebo teplou vodu několikrát denně.

Doporučujeme vám vzít v úvahu, jak velký je váš rozpočet a jak často vaříte kávu. Pokud používáte různé způsoby výroby kávy a chcete si koupit několik různých zařízení, pak by ten, který bude nejčastěji používán.

Kapacita

To je důležitý faktor. Okamžitě zapněte malou konvici několikrát, abyste vařili nápoje pro velkou společnost. Velká loď, navržená pro rodinu, bude vypadat jako člověk, který žije sám. Zvažte, kolik částí kávy vaříte najednou.

Celá vaše rodina pije kávu? Často uspořádáte setkání s přáteli na kávu? Vyberte prostorné možnosti. Chystáte se vařit jen pro sebe? Pak můžete ušetřit kuchyňský prostor a peníze výběrem menšího objemu. 1 litr. dostatečně standardní kapacita. Modely najdete s kapacitou 0,5 litru.

Rychlost proudu

Musíte se vážně vztahovat k rychlosti toku vody a důvod již byl zmíněn. Milovníci opatrnosti by měli vzít v úvahu rychlost toku vody. Chcete.li se naučit, jak zařízení snadno používat, musíte získat dobrý. Pokud je tok vody příliš rychlý nebo naopak pomalý, pak se příprava kávy změní na katastrofu.

Většina milovníků kávy by se o to neměla starat. pokud pouze tok vody není příliš pomalý.

Další užitečné funkce

Nejčastěji jsou konvice poměrně nenápadné. Pokud si nekupujete ikettle, které lze připojit k telefonu, neexistuje prakticky žádná rozmanitost dalších funkcí.

Obvykle jsou na nádobě značky maximálního objemu vody, můžete vidět hladinu tekutiny. Při výběru elektrického modelu se také vyplatí zkontrolovat, zda existuje filtr z měřítka (síť v nose).

Pohodlná funkce. různá nastavení teploty. Je to užitečné pro ty, kteří vaří „jemné“ odrůdy kávy, jejichž chuť je velmi ovlivněna teplotou. Takové funkce jsou však obvykle v dražším zboží.

Poslední, ale neméně důležitý faktor, který je třeba vzít v úvahu, je cena. Je to ovlivněno několika aspekty. Hlavními jsou síla a materiál.

Elektrické konvice jsou obvykle dražší než ty, které se používají pro sporák. Platíte za pohodlí. Zařízení z nerezové oceli jsou také poměrně drahá. Skleněné a plastové modely jsou levnější, ale pak obětujete sílu a životnost.

Někdy najdete podobné produkty za různé ceny. Je to obvykle způsobeno značkami nebo rozdílem v kontejnerech.

Nevýhody dlouhých výtoků

Samozřejmě jsme zkoumali běžné modely. Pokud jsou zařízení s tenkými výtoky tak dobrá, proč jsou potřeba zbytek?

Hlavní nevýhodou modelů s tenkými výtoky je průtok vody. Pomalý, úhledný proud pro opatření může být dobrý, ale může začít otravný, pokud použijete jinou metodu. Například pro francouzský pres nebo airpress je tenký nos zbytečný. Nalití vody se může stát trakčním úkolem, zejména pokud jste někde spěchali.

Mayerboch 26199 200 ml

Na 10. místě, konvice vyrobená z tepelně rezistentního brilantního skla Mayerboch 26199 200 ml. Sklo je vynikající materiál, vhodný pro vaření všech typů nápojů, neabsorbuje pachy, takže chuť bude vždy bohatá a čistá. Navenek to vypadá docela pěkně, velmi elegantní.

Model značky Mayerboch má sítko z nerezové oceli. Je odolný a s malou sítí může být odstraněn. Kryt je také vyroben z nerezové oceli. Je vhodné čistit konvici, lze ji také umýt v myčce nádobí.

Objem modelu pouze 0,2 litru. Je vhodnější pro jedno.čas vaření nebo pro vaření velmi silné infuze. Váha pouze 170 gramů. Světlo a kompaktní. Rukojeť je také vyrobena ze skla. Je dobré, že konvice má rotující šlechtici. Pod vlivem přímého slunečního světla ve skleněných nádobách se čaj může zakalit, v tomto případě to není možné díky malé velikosti (vařené a okamžitě pil). Cena je také příjemná. model není drahý a pohodlný, můžete si vzít s sebou. Z nedostatků kupující poznamenávají, že obálka konvice je těsná.

  • Silná sklo.
  • Pohodlné chrlící Impotiont.
  • Pohodlné malé sítko.
  • Krásný vzhled.
  • Lze umýt v myčce nádobí.
  • Neabsorbuje pachy.
See also  Jak brousit lnu semena, pokud neexistuje mlýnek na kávu

Instrukce

Pokyny pro konvici, ačkoli to prošlo některými změnami (kvůli rebrandingu), ale stále je rozpoznatelné. Na 14 stránkách formátu A5 vývojáři nejen říkají, jak zařízení používat, ale také nám sdělují spoustu užitečných informací. z obecných tipů a končící pokyny pro přípravu kávy. Takže jste například věděli, že Kemex vynalezl amerického chemika Petera Shryblubuma (Gateway)? Nyní, díky nám a pokyny pro konvici, víte.

káva, kávu

Čtení takových pokynů je zajímavé a užitečné. I když, samozřejmě, pokud jste se již v každodenním životě setkali s takovými čajinice.

Co je lepší vařit kávu

Protože mluvíme o kávě, pak toto téma vyvineme. Pokud nejste jen gurmán, ale estet, pravděpodobně vám záleží na tom, jak vypadají jídla pro kávu. Jakýkoli kávovar, který si od nás můžete koupit stisknutím tlačítka „Příslušenství“, se spíše podobá baňce z vědecké laboratoře než obvyklé domácí spotřebiče. Neobvyklá forma takových kávovarů umožní nejen připravit vynikající kávu, ale také překvapit vaše hosty. Současně vypadá konvice na výrobu kávy tradičnější, ale neméně stylové a elegantní. Streamované tvary a sofistikovaný nos způsobí estetické potěšení a plně si užijí vznešenou vůni, vynikající chuť a stylový design. Můžete si vybrat model s teploměrem a ovládat teplotu topení nebo si koupit jednoduchou konvici konvice na kávu. Pro milovníky hrubé kávy se vám bude líbit konvice na kávu s tiskem.

Pro upřímné pití čaje je samozřejmě zapotřebí především vhodná společnost a již na tom, jaký čaj byl připraven na sporáku nebo elektřině. Ale pokud se to pro vás stalo skutečným dilematem a vždy si myslíte: skleněná konvice na plynový sporák nebo stále elektrickou, musíte zvážit klady a zápory. Výhody a nevýhody mají všechny.

Výhody elektrických konvic:

Na to možná končí výhody elektrických konvic.

Výhody konvice na kamna:

Po analýze všech výhod a nevýhod se můžete nakonec rozhodnout správně.

Někteří jako elektrické konvice pro skutečnost, že mnoho modelů je vyrobeno z průhledných materiálů, což vám umožňuje ovládat hladinu vody.

Dlouhé nosní konvice

V internetovém obchodě si můžete objednat speciální kávovou konvici s dlouhým tenkým nosem zakřiveného tvaru. Toto je zařízení určené k vaření kávy metodou Puroener.

Metoda zahrnuje použití mleté ​​kávy a filtru vloženého do nádoby (hrnek, trychtýř nebo speciální nádobu). Navíc je v pivovarnictví velký význam dodávání horké vody. Nalije se tenkým proudem ve spirále asi 2 minuty. To je nezbytné, aby se zakázky daly veškerý její vkus a vůni.

Kávové konvice.646 Zboží

Od 690 ₽ 6 recenzí Mayer Boch Hot Teaker 8881 500 ml Koupit

Konvice s kovovým filtrem/sítkem je vyrobena z nerezové oceli s vysokou kvalitou s lesklým leštěním. Výrobky z nerezové oceli neoxidují a neabsorbují pachy, takže vždy získáte přirozený, bohatý nápoj a aroma nápoj.

Od 613 ₽ 30 recenzí Mayer Boch Hot Teaker 4025 500ml Koupit

Konvice s kovovým filtrem je vyrobena z tepelně rezistentního borosilikátového skla, víka a rukojeti plastu, filtru. z nerezové oceli. Kéta límce se vyrábí podle principu bundy: Aby se vařila čaj, je nutné vyplnit čajové listy ve F.

Od 1 088 ₽ 42 recenzí konvice, skleněná konvice, konvice z KV. Koupit

Stavební materiál: sklo, funkce: sítko, mytí v myčce nádobí, Materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, výška: 16 cm, průměr dna: 15 cm, hmotnost: 0.50 kg, svazek: 0.90 l

Elegantní kovové konvice na Wilmax mají vlastnosti: Ne vytápěcí rukojeť produktu neumožňuje hořet a dvojitý kufřík si po dlouhou dobu zachová teplotu nápoje po dlouhou dobu. Píst z nerezové oceli poskytne jednotný cirkulace vody a nasycení vařeného nápoje.

Konvice, barva: ocel. Stylová a funkční konvice je velmi pohodlná pro provoz. Má postavený časovač pro nalévání, zobrazuje teplotu v reálném čase. Funkce udržování teplu podporuje teplotu až jednu hodinu. Ocelová konvice s dlouhým tenkým přístavem.

od 7 523 ₽ Eva Solo Cafe Solo v případě (1 l) na nákup

Matný případ základní stanice zakřiveného nosu s místem pro kabelové tepelné tlačítko chladné rukojeti na podsvícení Automatické vypnutí misky uvnitř nerezové oceli je plný objem 0,6 litrů minimální objem 0,2 l nesvícení klusu nohy.

od 617 ₽ Kofeynik Kettle s tiskem „Olimpia“ Glass 350 ml. Koupit

Kofeynik Teapot (Coffee Press) Piston Olimpia T046 Francouzský tisk je speciální kontejner, ve kterém můžete vařit jak lahodnou aromatickou kávu, tak čaj z různých stupňů broušení. Výrobky se vyrábějí ve formě skleněných baněk se speciálním pístem uvnitř a racionálním přídělem.

od 2 331 ₽ Hot Kettle 1,2 l. Elly Home / Coffee Pot. Koupit

Stavební materiál: Nerezová ocel, funkce: Tepelně izolovaná rukojeť, sítko, Materiál pro rukojeť: Nerezová ocel, Typ rukojeti: pevná, výška: 14.50 cm, hmotnost: 0.70 kg, svazek: 1.20 l

od 400 ₽ Coffeeum / Kettle / French Press Celltix, Svazek 30. Koupit

od 719 ₽ Sklo konvici s víkem a filtrem. Koupit

Stavební materiál: Nerezová ocel, sklo, funkce: filtr v nose, Materiál rukojeti: Sklo, Typ rukojeti: pevná, výška: 12.10 cm, hmotnost: 0.20 kg, objem: 1 l, lze umýt v myčce nádobí

Od 2 027 ₽ Agness Heeld of Smoky 894-148, 800 ml nákupu

See also  Nastavení rychlosti čerpadla Ariston

Két je vyrobena z tepelného tepla.rezistentního borosilikátového skla, které vydrží vysokou teplotu vody. Díky atraktivnímu designu se produkt vejde do jakéhokoli interiéru domu, restaurace, kavárny. Vybaven skleněným filtrem pro ekologický pivovarský čaj.

Kávové konvice. 647 Zboží.647 Zboží

Konvice s kovovým filtrem/sítkem je vyrobena z nerezové oceli s vysokou kvalitou s lesklým leštěním. Výrobky z nerezové oceli neoxidují a neabsorbují pachy, takže vždy získáte přirozený, bohatý nápoj a aroma nápoj.

Konvice s kovovým filtrem je vyrobena z tepelně rezistentního borosilikátového skla, víka a rukojeti plastu, filtru. z nerezové oceli. Kéta límce se vyrábí podle principu bundy: Aby se vařila čaj, je nutné vyplnit čajové listy ve F.

Stavební materiál: sklo, funkce: sítko, mytí v myčce nádobí, Materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, výška: 16 cm, průměr dna: 15 cm, hmotnost: 0.50 kg, svazek: 0.90 l

Elegantní kovové konvice na Wilmax mají vlastnosti: Ne vytápěcí rukojeť produktu neumožňuje hořet a dvojitý kufřík si po dlouhou dobu zachová teplotu nápoje po dlouhou dobu. Píst z nerezové oceli poskytne jednotný cirkulace vody a nasycení vařeného nápoje.

Konvice, barva: ocel. Stylová a funkční konvice je velmi pohodlná pro provoz. Má postavený časovač pro nalévání, zobrazuje teplotu v reálném čase. Funkce udržování teplu podporuje teplotu až jednu hodinu. Ocelová konvice s dlouhým tenkým přístavem.

Matný případ základní stanice zakřiveného nosu s místem pro kabelové tepelné tlačítko chladné rukojeti na podsvícení Automatické vypnutí misky uvnitř nerezové oceli je plný objem 0,6 litrů minimální objem 0,2 l nesvícení klusu nohy.

káva, kávu

Kofeynik Teapot (Coffee Press) Piston Olimpia T046 Francouzský tisk je speciální kontejner, ve kterém můžete vařit jak lahodnou aromatickou kávu, tak čaj z různých stupňů broušení. Výrobky se vyrábějí ve formě skleněných baněk se speciálním pístem uvnitř a racionálním přídělem.

Stavební materiál: Nerezová ocel, funkce: Tepelně izolovaná rukojeť, sítko, Materiál pro rukojeť: Nerezová ocel, Typ rukojeti: pevná, výška: 14.50 cm, hmotnost: 0.70 kg, svazek: 1.20 l

Svazek: 0.30 l, případový materiál: sklo, lze umýt v myčce nádobí

Stavební materiál: Nerezová ocel, sklo, funkce: filtr v nose, Materiál rukojeti: Sklo, Typ rukojeti: pevná, výška: 12.10 cm, hmotnost: 0.20 kg, objem: 1 l, lze umýt v myčce nádobí

Két je vyrobena z tepelného tepla.rezistentního borosilikátového skla, které vydrží vysokou teplotu vody. Díky atraktivnímu designu se produkt vejde do jakéhokoli interiéru domu, restaurace, kavárny. Vybaven skleněným filtrem pro ekologický pivovarský čaj.

Elektrická konvice, která vyrábí samotný čaj, není fikce, ale nová skleněná elektrická konvice KitchenAid Artisan 5KEK13222SSS. Zařízení je vybaveno pěti režimy teploty pro černou, zelenou, bílou, bylinkový čaj a oolun. Stačí naplnit čaj do koše, vy.

Konvice se vyrábí ve formě tradiční konvice s nosem. Jedná se však o moderní konvici střelby, vybavená plamenem pro vaření čaje s patentovaným odtokovým mechanismem. Zvláštností figurín střelby. Vaření čaje únikem. Stupeň síly čaje je snadný.

Stavební materiál: Faor, Funkce: Filtr v nose, Materiář Materiály: Faor, PŘEDMĚT Typ: Opravena, výška: 10.50 cm, hmotnost: 0.81 kg, svazek: 0.90 l, lze umýt v myčce nádobí

Klasická konvice na kávu pro kávu má elegantní design a dlouhý tenký nos, který je výhodné pro naplnění malých šálků a nádobí úzkým krkem. Matný černý povlak je praktický pro péči a vejde nejen do vnitřku kuchyně, ale také do obývacího pokoje, ale OS, ale OS.

Stavební materiál: Sklo, funkce: Stigter, Handle Materiál: Sklo, Typ rukojeti: Opravena, hmotnost: 0.35 kg, svazek: 0.60 l, lze umýt v myčce nádobí

Stavební materiál: Sklo, funkce: Mytí v myčce nádobí, Materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevný, průměr spodního průměru: 7 cm, objem: 0.80 l

Svazek: 0.60 l, tělesný materiál: sklo, lze umýt v myčce nádobí, hmotnost: 0.46 kg

Stavební materiál: Sklo, funkce: Tepelně izolovaná rukojeť, filtr v nose, Materiál pro rukojeť: sklo, typ ruky: pevná, výška: 18 cm, hmotnost: 0.35 kg, svazek: 0.80 l

Stavební materiál: Keramika, Materiál pro rukojeť: keramika, typ rukojeti: pevný, objem: 1 litr

Rondell tyrkysová konvice (2.0 l) Dne dává čaj nezapomenutelné atmosféře domácího pohodlí. Na nosu se nachází píšťalka: Jakmile se voda vaří, uslyšíte jeho píšťalku Peppy. Tělo modelu je vyrobeno ze silné spolehlivé nerezové oceli. Díky velkému svazku, s.

Vyrobeno z vysoce kvalitního sklu s tepelně rezistentním na borosilikát, nádoby na pečení z nerezové oceli 18/10, neobyvatelného plastového rukojeti, vhodný systém pro otevření víka, aby se rychle extrahoval filtr. Vhodné pro mytí v myčce nádobí.

Elektrická konvice Xiaomi Deerma Liquid Heater Elektrická ruka Flushing Kettle Black. Elektrická konvice s nestandardní nezapomenutelný design.Elektrická konvice Xiaomi Deerma Liquid Heater Elektrická ruka Flushing Kettle Black. Elektrická konvice s nestandardem.

Stavební materiál: Sklo, funkce: Mytí v myčce nádobí, Materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, výška: 12 cm, dno průměr: 7.50 cm, hmotnost: 0.26 kg, svazek: 0.80 l

Konvice Calve CL-7009 bude vynikajícím doplňkem sady vašich kuchyňských náčiní. Můžete jej použít pro vaření čaje i různých bylinných infuzí. Konvice je charakterizována originálním designem a vynikajícím výkonem. Tělo modelu je vyrobeno.

Francouzský tisk “Marcipan”, vyrobený z borosilikátového skla a vysoce kvalitního plastu, je perfektní konvicí pro výrobu kávy nebo čaje tím, že trvá a mačká. Produkt s hustým víkem a pohodlnou rukojetí má speciální píst s filtrem z.

See also  Karamel pro depilaci doma

Konvice, barva: šedá. Složení: kov. Model Tiamo Teapot je navržen tak, aby připravoval kávu alternativní způsoby. Jako je trychtýř (Hario Tiamo), Aeropress, Kalita, Bonavita, Chemex. Charakteristiky: Kéta má objem 900 ml. Nos zařízení je prodlužován.

Výrobce: o.M.S. Název výrobce: Non Stick Granite Tea Pot Design, Series: Amore Tomby Series Možnost: Zlato (zlato) čárový kód: 8680672100820 Výroba: Typ turecku: Granite Material: Stully.ocel 18/10, hliník, kryt A/P.

Kávové konvice

Konvice s kovovým filtrem/sítkem je vyrobena z nerezové oceli s vysokou kvalitou s lesklým leštěním. Výrobky z nerezové oceli neoxidují a neabsorbují pachy, takže vždy získáte přirozený, bohatý nápoj a aroma nápoj.

Mayer Boch Hot Teaker 8881 500 ml

Stavební materiál: sklo, funkce: sítko, mytí v myčce nádobí, Materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, výška: 16 cm, průměr dna: 15 cm, hmotnost: 0.50 kg, svazek: 0.90 l

Kéta, skleněná konvice, konvice se čtvercovým dnem, 900 ml, konvice s nerezovým filtrem

Konvice s kovovým filtrem je vyrobena z tepelně rezistentního borosilikátového skla, víka a rukojeti plastu, filtru. z nerezové oceli. Kéta límce se vyrábí podle principu bundy: Aby se vařila čaj, je nutné vyplnit čajové listy ve F.

Mayer Boch Hot Teaker 4025 500ml

Eva Solo Cafe Solo v případě (1 l)

Elegantní kovové konvice na Wilmax mají vlastnosti: Ne vytápěcí rukojeť produktu neumožňuje hořet a dvojitý kufřík si po dlouhou dobu zachová teplotu nápoje po dlouhou dobu. Píst z nerezové oceli poskytne jednotný cirkulace vody a nasycení vařeného nápoje.

Konvice s dvojitou zdínou 350 ml nerezové oceli. Ocel v barevném obalu (WL-551105/1C)

Konvice, barva: ocel. Stylová a funkční konvice je velmi pohodlná pro provoz. Má postavený časovač pro nalévání, zobrazuje teplotu v reálném čase. Funkce udržování teplu podporuje teplotu až jednu hodinu. Ocelová konvice s dlouhým tenkým přístavem.

Brewista Kettle Steel Electric Artisan Gooseneck 900ml Steel

Stavební materiál: Nerezová ocel, sklo, funkce: filtr v nose, Materiál rukojeti: Sklo, Typ rukojeti: pevná, výška: 12.10 cm, hmotnost: 0.20 kg, objem: 1 l, lze umýt v myčce nádobí

Skleněná konvice s víkem a filtrem 1000 ml / konvice po konvici límce desky / DG-TP-1000

Kávová konvice / konvice / francouzská tisková Celltix, svazek 300 ml

Konvice se vyrábí ve formě tradiční konvice s nosem. Jedná se však o moderní konvici střelby, vybavená plamenem pro vaření čaje s patentovaným odtokovým mechanismem. Zvláštností figurín střelby. Vaření čaje únikem. Stupeň síly čaje je snadný.

Stavební materiál: Sklo, funkce: Stigter, Handle Materiál: Sklo, Typ rukojeti: Opravena, hmotnost: 0.35 kg, svazek: 0.60 l, lze umýt v myčce nádobí

Hot Teapot Walmer Boss, 0.6 l, barva je průhledná

Stavební materiál: Faor, Funkce: Filtr v nose, Materiář Materiály: Faor, PŘEDMĚT Typ: Opravena, výška: 10.50 cm, hmotnost: 0.81 kg, svazek: 0.90 l, lze umýt v myčce nádobí

Wilmax Anglie Hot Teaker Julia Vysotskaya WL-880110-JV/1C 0,9 ​​l

Stavební materiál: Nerezová ocel, funkce: Tepelně izolovaná rukojeť, sítko, Materiál pro rukojeť: Nerezová ocel, Typ rukojeti: pevná, výška: 14.50 cm, hmotnost: 0.70 kg, svazek: 1.20 l

Horká konvice 1,2 l. Elly Home/ Coffee Pot/ Kofeal Tart/ COA

Jídla pro čaj a kávu Rosenberg Teapot 8063 (PCS)

Elektrická konvice, která vyrábí samotný čaj, není fikce, ale nová skleněná elektrická konvice KitchenAid Artisan 5KEK13222SSS. Zařízení je vybaveno pěti režimy teploty pro černou, zelenou, bílou, bylinkový čaj a oolun. Stačí naplnit čaj do koše, vy.

Kofeynik Teapot (Coffee Press) Piston Olimpia T046 Francouzský tisk je speciální kontejner, ve kterém můžete vařit jak lahodnou aromatickou kávu, tak čaj z různých stupňů broušení. Výrobky se vyrábějí ve formě skleněných baněk se speciálním pístem uvnitř a racionálním přídělem.

káva, kávu

Kofeynik Kettle s tiskem “Olimpia” Glass 350 ml (1/12) “Mallony” T046-350ML

Matný případ základní stanice zakřiveného nosu s místem pro kabelové tepelné tlačítko chladné rukojeti na podsvícení Automatické vypnutí misky uvnitř nerezové oceli je plný objem 0,6 litrů minimální objem 0,2 l nesvícení klusu nohy.

Klasická konvice CAPE COFFE

Stavební materiál: Sklo, funkce: Mytí v myčce nádobí, Materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevný, průměr spodního průměru: 7 cm, objem: 0.80 l

Hot Teapot Walmer Cordial, 0.8 l, barva je průhledná

Klasická konvice na kávu pro kávu má elegantní design a dlouhý tenký nos, který je výhodné pro naplnění malých šálků a nádobí úzkým krkem. Matný černý povlak je praktický pro péči a vejde nejen do vnitřku kuchyně, ale také do obývacího pokoje, ale OS, ale OS.

Stavební materiál: Sklo, funkce: Mytí v myčce nádobí, Materiál rukojeti: sklo, typ rukojeti: pevná, výška: 12 cm, dno průměr: 7.50 cm, hmotnost: 0.26 kg, svazek: 0.80 l

Skleněná konvice se skleněnou baňkou “Lotus”, 800 ml

V tomto zařízení můžete připravit nejen čaj nebo kávu, ale také vařit kakao a bylinné infuze. Francouzský tisk vám umožňuje používat jakýkoli koberec broušení, granulovaný a listový čaj. Před použitím baňky musíte opláchnout horkou vodou, nalijte.

Coopheinnik Teapot se sklem “Caffè” 350 ml (1/12) “Mallony” B535-350ML

Tags:,
| Denial of responsibility | Contacts |RSS