Která koupací ručník pro koupelnu je lepší vybrat

Vyhřívaná ručníka: volba pro 10 kroků

Vyberte vyhřívaný ručník. úkol ne z plic. Může být však úspěšně vyřešen, pokud dodržujete určitý algoritmus. Pomůžeme vám nabídnout v pouhých 10 jednoduchých krocích!

Divná otázka? Ve skutečnosti, odpověď na to pro různé lidi zní jinak. Hlavními funkcemi vytápěného železnice ručníky jsou pouze dvě: topení koupelny a ve skutečnosti vyschnout: ručníky, ponožky a obecně vše, co potřebujete rychle a efektivně osušit. Z jaké funkce zvažujete hlavní věc, forma vytápěného ručníku kolejnice závisí. To může být dva typy:

Snake může mít jinou formu. Nejznámější možností je trubka, zakřivená ve formě C, M nebo S. Počet ohybů není v žádném případě omezen: had může být libovolně dlouhý. Existují také kombinované modely: vnější trubice ve formě C, zakřivené kolem jemnějšího tvaru m. Standardní typ ručník kolejnice perfektně kopírka s topením místnosti. Pokud chcete v koupelně, vždy je teplá a suchá, zvolte coil s větší trubkou, jak je to možné, čím déle je, tím více tepla dá.

Máte-li zájem o první místo na sucho, věnujte pozornost lasselu vyhřívané ručníky. Čím více se nacházejí můstky, tím více ručníků nebo jiných položek, které můžete sušit. V nejjednodušších “žebřících” jumperů jsou rovné tyče. Existují modely s propojkami, zakřivenými tvary s paralelní půdou: jsou konkrétnější. Ale většina všech věcí může být zkroucena na “lanenka” s propojkami ve tvaru s. Obvykle se nacházejí, že nejsou striktně vodorovně, ale mírně pod úhlem. Pokud jsou syrové věci umístěny v několika řadách, takový design usnadňuje přístup do teplého vzduchu. “Lestenka” má další výhodu: Některé modely poskytují boční zásobování vodou. To je vhodné, pokud je standardní umístění vytápěné ručníky z jakéhokoliv důvodu nežádoucí: například, pokud v tomto případě bude zasahovat do koupelnového nábytku.

Možnosti připojení Sušičky

Výběr vodního ohřívacího ručníku. Je nutné vzít v úvahu způsob připojení návrhu. Existují 3 hlavní typy konektivity:

 • Strana. Používá se pro vertikálně prodloužená zařízení. Jedná se o nejvšestrannější metodou vhodnou pro standardní hady, systémy s “zapuštěnými” trubkami a pro jednotlivé žebříkové modely.
 • Nižší připojení. Vyžaduje přítomnost jeřábů Maevského a normální hlavy horké vody. Vhodné pro celkové modely, často používané v žebřících.
 • Úhlopříčka. Tato metoda připojení zajišťuje účinnou cirkulaci vody, vyžaduje další těsnění trubek. Vhodné pro velké konstrukce, dámy a jejich modifikace.

Jeden z nejoblíbenějších typů. topného zařízení s bočními spoji. Podobné modely jsou v poptávce kvůli vlastnostem zařízení a jednoduchosti připojení jednotky do vodovodní sítě. Při nákupu bočního vytápěného ručníku je nutné vzít v úvahu, že některé modely nejsou vhodné pro standardní domácí systémy.

Model s bočními spoji se vyznačuje estetikou kvůli skrytému systému komunikací. Potrubí s chladivem je zamaskovaná ve zdi

Obecně uznávaný průměr stoupaček v bytových domech. 1 nebo 1,4 palce. Podle cizích standardů jsou spojovací rozměry 3/4 nebo 1,5 palce. Pokud jste s takovými rozměry zakoupili vytápěnou kolejnici, musíte navíc zakoupit speciální adaptér, se kterým můžete provádět instalace.

Princip provozu a zařízení vytápěných ručníků kolejnic

V podstatě je ohřátá ručníka je chladičem. Mimochodem, v jeho úkolu právě zahrnuje sušení nejen ručníky, ale také ohromen koupelnu. Bez ohledu na typ, představuje zařízení-cívku, která cirkuluje pracovní tekutinu.

Dále vše určuje typ sušičky. Pokud se jedná o vodní model, zahrnuje armatury pro připojení k topnému systému, pokud elektrický. vnitřní opálení s kabelem a vidličkou.

See also  Feng kartáč s rotací nebo bez

Principem provozu takových zařízení je jednoduchý: ohřev na úkor vysoké teploty vnitřního vystavování, trubky odpařují vlhkost z tkaných věcí na nich a vysuší vzduch v koupelně. Obvykle taková “baterie” je připojena ke stěně, ale jsou zde venkovní modely.

Jaká moc by měla být elektrická vytápěná ručníka?

Tento okamžik jsem se již dotkl v odstavci “Provozní náklady”, ale podrobněji se na něj zaměřím.

Proč léčit ručníky s vysokým výkonem, od 300 W a výše?

Velmi často spotřebitelé ani neznamená, že “sušičky” mohou provádět roli plného ohřívače. Pro co potřebuje určitou moc v závislosti na velikosti místnosti. Zajímavý fakt. například Atlantiku modely v certifikátech nejsou specifikovány jako vytápěné ručníky, jmenovitě jako radiátory. Společnost není prostě žádná nízkoenergetická modely. “Startovací balíček”. 300 W, který stačí pro vytápění koupelnou o rozloze do 3 m². Podle mých pozorování je to velikost koupelny ve většině apartmánů v Rusku.

String-sušičky. nízkoenergetické vytápěné ručníky s aktuálním nebo ekvivalentem (pro vodní modely) s kapacitou až 100-150 w. Taková zařízení nejsou schopna zahřívat pokojovou koupelnu a sušené ručník alespoň jeden den. Zároveň mají dostatečnou moc, pokud jsou potřeby majitele omezeny na sušení čepů a dalších malých předmětů z velmi tenkých textilií.

Typický řezací stroj 450 x 650 mm tloušťka pouze 99 W. Ale pro srovnání, francouzský Atlantik Na 300W je 300 w s rozměry 400 x 798 mm s konstrukční barvou “antracit” náklady 13,690

Pokud chcete získat samostatný ohřívač, pak lépe to neuděláte. Náklady na nákup. asi 3 tisíc plus 3-4 tisíce pro vytápěné ručníky. Celkový rozpočet asi 7 000. Dva zásuvky, potřeba instalovat dvě zařízení místo jednoho.

Konečně, vaše vyhřívaná ručníka se s největší pravděpodobností ukáže být bez termostatu a ukradne se po hodinách při plné kapacitě. Proto trávíte na elektřinu více než v případě nejdostupnějšího Atlantic 2012 300W s kapacitou 300 W pro 8 390. S kompletní sadou režimů, jako jsou dražší modely společnosti. Takže vyhřívaná ručníka neustále neustále nefunguje, ale v případě potřeby vás v případě potřeby stici stálo maximálně 200-300 za měsíc.

Jak si vybrat optimální výkon vytápěného železnice?

Pojďme zacházet, že vybereme moderní vyhřívaný zábradlí ručníky, a proto. schopný provádět úkol plnohodnotného koupelnového vytápění. Zpravidla nabízejí výrobci vyzvednout moc, na základě oblasti koupelny. V míře 100 W za 1 m². Pro úplnost informací uvádím, že některé společnosti jsou ve prospěch většího přístupu k jídlu a vyžadují míru 40 W na každém kubickém měřiči prostoru. Co je v zásadě správněji, protože například v Chrushchevu je výška stropu téměř 2.5 metrů a v moderních domech dosahuje 2.7-2.8 metrů.

Velká koupelna o rozloze 7 m². Pro vytápění, vytápěné ručníky s kapacitou nejméně 700 W

Dalším důležitým detailem. podle GOST 30494-2011 je minimální příjemná teplota v koupelně nejméně 18 ° C. Doporučeno. 24-26 ° C. Takže 100 W na 1 m² je uvedeno pro ty 18 ° C. Pokud chcete dosáhnout doporučeného, ​​ne minimální teploty, je lepší pokračovat v míře 150 W na metr čtvereční.

Pokud z nějakého důvodu z nějakého důvodu vytápění koupelny nepotřebujete, a pouze sušení ručníků a oblečení z textilu jsou zpravidla vyžadovány odborníci doporučují rozdělit optimální výkon topného ručníku na dvě.

Jak vidíte, vyberte si kapacitu Namaum. lekce, aby ho mírně, krátkozraké. Proto jsem byl upřímně šokován v některých článcích o léčitelích pearly takto, citování:

“A a velkým, nemá smysl se zaměřit na takový ukazatel jako moc. Je lepší, když se rozhodnete věnovat pozornost vzhledu, protože se vejde do interiéru koupelny, jeho funkčnost (například pevné nebo otočné, s časovačem nebo bez ní).

Jak nechodit na platbu za účty za elektřinu při použití elektronického vytápěného ručníku?

Budeme o tom mluvit v další sekci.

Hodnocení prémiové vody vyhřívané ručníky

Top 6 zahrnuje vodu vyhřívaný ručník

Energy Prestige Modus 800 × 500

Lemark Melange P10 500 × 800. nerezová ocel nerezová ocel Lesteningová ručník v bílé barvě. Model se vyznačuje omezeným designem. Pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli, spolehlivě chráněné před korozí. Pro výrobek s meziroční vzdáleností 500 mm, je k dispozici vedlejší spojení.

 • Cena. 11 405. 36 180;
 • Hodnocení uživatele. 4.6;
 • Forma. žebřík;
 • Materiál. nerezová ocel;
 • Velikost. 800 × 500 mm;
 • Počet příčníku. 10.
See also  Elektrické koupelny pro koupelnu s termostatem

Energy Prestige Modus 800 × 500

Energy Prestige Modus 800 × 500. komfortní vytápěné železniční kolejnice vyrobená ve tvaru žebříku s policí. Jumpery konvexní formy vám umožní pohodlně podvádět spodní prádlo. Na skříni je police se 3 příčníky, což zvyšuje užitečnou plochu a tepelnou energii. Mezistupňová vzdálenost s diagonálními nebo bočními přípojkami je 800 mm, na dně. 500 mm. Pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli AISI304, svary splňují evropskou normou.

která, ručník, koupelnu, lepší
 • Cena. 11 405. 36 180;
 • Hodnocení uživatele. 4.6;
 • Forma. žebřík;
 • Materiál. nerezová ocel;
 • Velikost. 800 × 500 mm;
 • Počet příčníků. 8polka;
 • Pracovní tlak. 3-15 atm;
 • Testovací tlak. 50 atm.
 • Záruka z ruské značky. 5 let;
 • Balíček obsahuje vše, co potřebujete pro montáž (příslušenství pochází z italské inteligentní značky);
 • Prostorný;
 • Krásný leštěný zrcadlový povrch;
 • Vysoká kvalita sestavení;
 • Je to jeřáb Maevsky, pomůže se zbavit letecké dopravní zácpy.

Energie vzrostla 800 × 600

Energie Rose 800 × 600. Vyhřívaná ručníka na dřevo s neobvyklým designem. Produkt se připojuje k topnému systému nebo přívodu teplé vody. Teplota chladicí kapaliny může dosáhnout 105 stupňů. Trup je vyroben z nerezové oceli AISI304. Povrch je zpracován leštěním elektronovým paprskem.

Jak si vybrat sprchový kout

 • Cena. 15 021. 22 310;
 • Hodnocení uživatele. 4.6;
 • Forma. žebřík;
 • Materiál. nerezová ocel;
 • Velikost. 830 × 600 mm;
 • Počet příčníků. 9;
 • Pracovní tlak. 3-15 atm;
 • Testovací tlak. 50 atm.
 • Pětiletá záruka;
 • Sada je přítomna vše, co potřebujete pro instalaci (příslušenství pochází z italské inteligentní značky);
 • Je to jeřábový Maevský;
 • Stylový design.

Sunnerger Galant 800 × 500

SUNERIAL GALANT 800 × 500. Funkční vytápěné ručníky, navržené pro připojení k napájecímu systému horké vody nebo topení. Výrobek může být připojen spodní, diagonální nebo vertikální metodou. Míra přenosu tepla je 330 W. Zboží se vyznačuje vysokou pevností, zkoušky byly prováděny při tlaku 25 atm.

 • Cena. 19,700. 23 400;
 • Hodnocení uživatele. 4.5;
 • Forma. žebřík;
 • Materiál. nerezová ocel;
 • Velikost. 800 × 500 mm;
 • Počet příčníků. 6;
 • Pracovní tlak. 3-15 atm;
 • Testovací tlak. 25 ATM.
 • Pohodlný tvar;
 • Optimální vzdálenost mezi propojkami;
 • Záruka od výrobce;
 • Mnoho barevných možností;
 • Univerzální připojení.

Sunerja furore-vánoční strom 1000 × 900

Sunerja Furore-Christmas Strom 1000 × 900. Vyhřívaná ručníka s velkým užitečným čtvercem. Model zahrnuje připojení k topnému systému nebo TUV. Případ je vyroben z odolné nerezové oceli, všechny švy jsou spolehlivě selhány.

 • Cena. 21 700. 26 200;
 • Hodnocení uživatele. 5.0;
 • Forma. žebřík;
 • Materiál. nerezová ocel;
 • Velikost. 1040 × 870 mm;
 • Počet příčníků. 7;
 • Pracovní tlak. 3-15 atm;
 • Testovací tlak. 60 ATM.
 • Pohodlné příčky;
 • Odolný design;
 • Ochrana proti netěsností a rez;
 • Odolává hydroudars;
 • Záruka od výrobce.

Sunergow Chord 1800 × 195

Akord SUNERGER 1800 × 195. Nástěnné vytápěné ručníky železniční s nestandardním designem. Model od ruského výrobce může být nastaven svisle nebo vodorovně. Pro ručníky jsou 4 mobilní závěsné háčky.

 • Cena. 22 600. 35 300;
 • Hodnocení uživatele. 5.0;
 • Forma. ve tvaru písmene I;
 • Materiál. nerezová ocel;
 • Velikost. 1800 × 195 mm;
 • Počet příčníku. 3;
 • Pracovní tlak. 3-15 atm;
 • Testovací tlak. 25 ATM.

DVIN

Hledáte ruské vybavení? Pak je nutné se podívat na produkty DVIN. Práce od roku 2003, zejména na trh CIS. Elektrické vytápěné ručníky jsou reprezentovány více než 30 řadou, jejichž modely, které se zase liší velikostí a vlastností. Produkty s opálením nebo topným kabelem, materiálem. leštěné potravinářské nerezové oceli. Záruka. 1 rok. Hlavní rozsah je reprezentován strukturami typu “Lestenka”. Níže se podíváme na nejoblíbenější modely a jejich vlastnosti.

Hlavní vlastnosti populárních modelů z DVIN

Druh modelu Velikost výkonu (VCS) Přibližná cena
HD3 Jednoduché roztok Snake s topným kabelem uvnitř. Univerzální volba, která je snadno vyzvednuta místnost.
32/60 stacionární 320×600 mm od 3465
E Lestenka s vyčnívajícími prvky, které připojují designový objem. Uvnitř opálení a propylenglykolu.
jeden stacionární 500×400 mm od 10670
W Dalším zástupcem skládky typu přistání se zajímavým designem.
jeden stacionární 500×400 mm od 11170
F Jednoduchý žebřík s policí nahoře.
60/40 stacionární 600×400 mm od 11670
L Primo Lestenka s posunutým vertikálním. Vynikající řešení pro moderní koupelny.
60/15/55 stacionární 600×150 / 550 mm od roku 14500
See also  Jak si vybrat správnou kolejnici pro koupelnu

Malé video od výrobce. Zde a strmé vybavení a krásné dívky a vážné kluci, a samozřejmě širokou škálu hotových výrobků.

Lestenka je taková forma umístění příčníku, což je nejvhodnější.

V přezkoumání výše byly již modely vody vyhřívané ručníky s tímto umístěním sekcí.

Ale nyní zvážit top-3 opravdu nejlepší modely “Lestenka”.

Vodní ohřívače ručníky laris standardní standard p5 500 × 660 se šelfem chrom

Vodní vytápěná ručníka “Laris Standard P5” je jedním z nejpohodlnějších zařízení, díky speciálnímu umístění žebříku.

Každý vrchol ležícího příčníku mírně pokročilý, ve srovnání s předchozím.

Díky tomuto umístění je vhodné sušit i velké spodní prádlo.

Za tímto umístěním však leží a jedna malá nevýhoda. malý počet příčníků.

Na tomto modelu je 5 sekcí, plus jedna další police je nainstalována.

Ale je to ještě výhodnější než 6 příčných příloh, které leží přesně jeden pod druhou. Mimochodem, tam je Crane Maevský, který je velmi dobrý.

 • Rozměry: 500×660;
 • Uspořádat vodorovná vzdálenost: 0,5 m;
 • Výkon: 186 wattů;
 • pracovní tlak. až 15 atmosfér;
 • Forma: nestandardní žebřík;
 • Topná plocha. 3,5 m2;
 • Počet příčníků. 5 ks;

Vodní ohřívače ručníky Terminus Victoria P6 500 × 796 nerezová ocel

Vodní vyhřívaná ručníka “Terminus Victoria P6” má 6 původně dělal dámy.

Pokud jsou ve všech ostatních modelech rovnou, pak jsou zde zakřivené na dvou místech. Díky tomu jsou sekce mírně přesunuty od zadní roviny produktu.

Spodní prádlo bude mnohem pohodlnější viset, protože žebřík nebude příliš blízko ke zdi.

Na druhé straně tyto ohyby mají trochu užitečného místa. Ale tento nedostatek je zcela vyrovnán ve výhodě, kterou umístění dává.

Směrové spojení v tomto případě, pouze horizontální a maximální teplota je 100 stupňů Celsia.

Výrobek z nerezové oceli.

 • Rozměry: 500×796;
 • Uspořádat vodorovná vzdálenost: 0,5 m;
 • Výkon: 200 wattů;
 • Pracovní tlak. až 9 atmosfér;
 • Forma: zakřivený žebřík;
 • Topná plocha. 1,5 m2;
 • Počet příčníků. 6 ks;
 • Původní umístění příčníku;
 • Je vhodné pro suché spodní prádlo, protože sekce jsou umístěny ve velké vzdálenosti od stěny;
 • Je to jeřáb Maevského;
 • nízká cena.

Vodní ohřívače ručníky Energie Classic 600 × 300 Chrome

Voda vyhřívaná ručníka “Energy Classic” je jednoduchý produkt pro sušení prádla a vytápění malé koupelny, jejichž úseky jsou vyrobeny ve formě jednoduchého žebříku.

Neexistují žádné ohyby ani další police. Možná je to kvůli své jednoduchosti, modelu a vyhrál svou popularitu.

Stojí za zmínku, že energetická klasika je velmi spolehlivá voda vyhřívaná ručníka z nerezové oceli.

Další výhodou tohoto modelu je, že může být připojen k topnému systému různými způsoby: od dna, strana nebo šikmo.

Díky tomu je instalace je dostatečně snadná, i když jen s partnerem.

 • Rozměry: 600×300;
 • Uspořádat vodorovnou vzdálenost: 0,3 m;
 • Výkon: 219 wattů;
 • Pracovní tlak. až 25 atmosfér;
 • Forma: klasický žebřík;
 • Počet příčníků. 5 ks;
 • vysoká spolehlivost;
 • Schopnost připojit se k topnému systému z různých stran;
 • Zvýšený výkon;
 • Jednoduchá instalace;
 • Klasický normální vzhled.

Užitečné video

Video níže poskytuje doporučení pro výběr vodního vytápěného ručníku.

která, ručník, koupelnu, lepší

Při výběru vyhřívané ručníky, věnujte pozornost nejen na jeho vzhled a reklamu, ale také na soubor technických specifikací. Čím více záruční doby, tím větší je pravděpodobnost, že produkt bude trvat dlouho. A také vzít v úvahu vaše finanční schopnosti a interiérový design koupelny.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS