Která lednička je vhodná pro bílou kuchyň

Černá lednička v bílé kuchyni: opět sezóna zásahu?

Samozřejmě, nová lednice, ať už je bílá, černá, stříbrná nebo obecně vícenásobná. to je především složité a velmi užitečné zařízení, proto by mělo být správně vybráno, pečlivě analyzovat všechny parametry a funkce každého přitahovaného modelu.

Ale pokud existuje zájem, řekněme, dejte lednici funkce jednoho z hlavních prvků kuchyňské dekorace, tak proč si nepředstavovat tuto možnost v ne zcela standardní barvě, jmenovitě v černé barvě?

Naštěstí pro výrobce není touha potenciálního kupujícího pro neobvyklá řešení designu dlouho ve zvědavosti a černé modely se pravidelně objevují v řadě každé značky: Bosch, Samsung, Beko, Indesit, Whirlpool, Smeg a ostatní, můžete vidět zde. Electrodim.UA.

Která kuchyně je vhodná pro černou lednici?

Ano, takto musí být tento problém formulován v tomto případě. Koneckonců, černá lednička není neutrální věc, s pozadím se v zásadě neslouží. A dokonce i pravý opak: jen zachytí oko. Ale pokud je tato skutečnost vnímána správně (jinak myšlenka s černou lednicí prostě nedává smysl), pak všechno není tak obtížné.

která, lednička, vhodná, bílou, kuchyň

Navíc se přísně nedoporučuje komplikovat. Zde je několik možností pro navrhování kuchyně, ve které bude černá lednička vypadat perfektně:

 • Moderní kuchyně, která se tak vyvolává, udržovaná přísně v bílých a černých barvách s převahou prvního (například skříňky a police jsou bílé, ale s černými prvky, plus černé/tmavé desky, sukní desky PR.);
 • Moderní kuchyň v bílé barvě s černou a červenou kontrastní prvky (například červená může být vyrobena jedna ze stěn nebo její části, nejlépe ta, která je nainstalována černá lednička;
 • Kuchyň ve skandinávském stylu se spoustou bílých, úzkých prvků černé výzdoby a malým přírodním stromem;
 • Kuchyně v retro stylu kuchyně s převahou bílé, ale pouze pod podmínkou, že lednička je také vyrobena v podobném stylu (mimochodem model A La 50 je v aktuální linii Smeg).

Kde najít černou lednici a kterou si vybrat?

To je snazší. Není tolik takových modelů, a přesto to není deficit (viz. odkaz výše). A za druhé, zde je malý seznam, takže je kde začít hledat:

 • Samsung RB37K63612C. 200.7 x 60 x 68.9 cm, spotřeba energie 314 kW/h za rok, třída spotřeby energie A, plný mráz, generátor ledu, černý lesk;
 • Bosch KGN39LB306. 200 x 60 x 64 cm, spotřeba energie 308 kW/h za rok, třída spotřeby energie A, plný mráz, černý lesk;
 • BEKO CNA400E20ZDP. 201 x 60 x 65 cm, spotřeba energie 347 kW/h za rok, třída spotřeby energie A, dávkovač vody, černá;
 • LG GBB940BMQZT. 200 x 59.5 x 66.9 cm, spotřeba energie 257 kW/h za rok, třída spotřeby energie A, plný mráz, černé lesklé.

Péče!

V případě černé barvy získává tato nuance zvláštní význam jednoduše proto, že černý povrch, jak víte, vyžaduje zvláštní vztah. Je to matné nebo lesklé je záležitost vkusu, ale protože mluvíme o chladničce, která je neustále v zaměření, budete muset vyvinout nějaké úsilí, aby měl vždy úhledný vzhled. Existuje názor, že na matné barvě nejsou otisky prstů tak patrné, ale určitě nikdy nebudou zcela neviditelné. Stejně jako škrábance. Takže si zvykneme si myslet, že černá lednička v kuchyni není jen krásná.

See also  Kde si můžete koupit ledničku pro kosmetiku

Osvětlení

Téměř úplně černá kuchyně v interiéru na fotografii je jasně osvětlena. to se děje tak, že je pohodlné v ní, jíst, odpočívat. Časy již dlouho uplynuly, když byly pokoje pokryty jediným stropním lustrem. nyní je každá logická zóna osvětlena individuálně, i když je kuchyně stísněná. Pracovní část je osvětlena lampami na speciální kolejnici, stolování. vhodné ve stylu nástěnných prostředků, ozdobné podsvícení je spuštěno podél obvodu podlahy, strop, jednotlivé zdroje světla jsou umístěny uvnitř skříní chráněné sklem.

Zvláštní pozornost musí být věnována podsvícení pracovních oblastí kuchyně

Návrh lamp by se měl zapadnout do celkového interiéru místnosti

Výhody a nevýhody béžové

@Dizainvfoto.ru

 • neutrální, nebude vyniknout;
 • v kombinaci se všemi barvami a odstíny;
 • Dokonce i největší lednička díky této barvě, navzdory velikosti, se může v interiéru téměř „neviditelná“;
 • ne jako „hackneyed“ jako bílý.

Ale všechny strany mají všechny, takže i v univerzální béžové najdete jeho nedostatky.

Černá technologie

Technika kuchyně je samozřejmě vybírána podle barvy, ale podle její funkčnosti. Je hezké, že výběr vybavení v obchodech je tak skvělý, že populární modely jsou k dispozici v několika typech povrchových úprav. Alespoň bílá, šedá. Black and Steel pouzdro je pravidelnou volbou pro mnoho výrobců. Takže výběr černého vybavení pro bílou kuchyň není tak obtížné. Povrch techniky může být lesklý (nejčastěji sklo) a matný (zbarvení). Lze považovat za dvě různé černé barvy. Lesklý povrch je téměř zrcadlený, odráží okolní prostředí. Funguje jako zrcadlo v interiéru. Matný povrch je „černá díra“, nic neodráží, přitahuje veškerou pozornost. Předmět se zdá být větší a důležitější. Pro bílou kuchyň s hladkými fasádami je lepší vybrat převážně lesklou černou techniku. Stěny by měly být bílé nebo jasné. Další malý bonus. plochá televize vypadá skvěle v takovém interiéru. hladká černá obrazovka podporuje umělecký koncept prostoru kuchyně.

Výběr technologie černé kuchyně s lesklým povrchem a křemennou deskou

Pro bílou kuchyni, fylen nebo reliéfní fasády. nejlepší volba. matná černá technika, s minimem skleněných částí. A ano! TV je zde také velmi vhodná.

Výběr černých kuchyňských spotřebičů s matným povrchem

Závěrem lze říci, že několik slov o příslušenství a malých domácnostech. Tkanina pro záclony by měla být vybrána neutrální barva, prosté nebo s geometrickým vzorem. Ale lampy, stůl se židlemi, výzdoba, malba. nádobí, ubrousky. naplňte interiér vašich bílých témat, která chcete dát. Pro kuchyňské vybavení, správná kombinace černé s ocelí, leštěnou ocelí, sklo.

Technika bílé kuchyně v americkém stylu

Americká kuchyně s bílou samostatnou technikou

Americká kuchyně, jedná se o zvláštní typ interiéru. podle svých vlastních zákonů. O tom jsem psal v článku „Moje velká americká kuchyně“. Jedním z těchto pravidel není skrýt fasády kuchyňského vybavení. V 90% případů má tato technika fasády z nerezové oceli samozřejmě. Je to z neochoty obtěžovat se výběrem barvy fasády a barvou techniky.

Ale touha mít dokonalou bílou kuchyni s bílou technologií nikde nezmizela. Podívej se na tu fotku. Tvar kotců, barva fasád, technika je pečlivě vybrána. Deska z nerezové oceli kombinuje všechny detaily interiéru, aniž by ji vážila. Mimochodem, americká kuchyně má velmi často malované fasády. Barvy vynikající kvality, je snadné se o to starat. Přečtěte si „Top 6 nejlepších barev pro interiér“. Paleta barev je tak široká, že si vybrat požadovanou barvu, dokonce i bílá, není vůbec obtížná.

která, lednička, vhodná, bílou, kuchyň

Lednička a kuchyňské spotřebiče

V našem životě musí být stereotyp, který říká. všechna domácnost v kuchyňské oblasti musí být jediná barva. Nikdo si však nepamatuje, odkud tento axiom pochází? A v souvislosti s tím, s čím jsou všichni povinni to splnit? Pokud je velké množství kuchyňského vybavení, může tato monotónnost nutit místnost. Kromě toho někdy dominance jakékoli „silné“ barvy může obecně poškodit interiérový design.

See also  Jak vést ledničku v autě

Hlavní pravidlo, které by mělo být dodržováno. celá technika kuchyně by měla být harmonicky kombinována s designem kuchyně. V tomto případě mohou být zařízení vybrána v různých barevných designech. Například černá lednička a sporák mohou být podporovány kapotou, troubou a mikrovlnnou troubou s kovovým odstínem. To je docela povoleno a někdy dokonce podporováno.

Barva ledničky si může vybrat jinou techniku ​​kuchyně, která se liší od tónu

Lednička může nakupovat jasnější než jiné kuchyňské vybavení. V tomto případě bude hrát dominantní roli nebo jednat s duetem s jinou interiérovou položkou. Například červená lednička ve smetanové kuchyni s technikou sněhu.bílá může provést obraz osamělého přízvuku nebo hrát v páru, předpokládejme, s červeným barovým židlí.

Chladničky jsou kombinovány s barvou desky. „Kuchyňská zástěra“, stůl. podlahy, záclony a další.

Barva chladničky tedy není povinna poslouchat barevnou paletu jiných kuchyňských spotřebičů. Existuje pouze jedna výjimka: kovové jednotky s rozloženými jednotkami jsou obvyklé pro udržení alespoň jednoho zařízení zařízení v takovém designu. Tato lednička samozřejmě nebude přízvukem.

Lednička v kombinaci s fasádami

Lednička bílé vypadá skvěle v kuchyni s poměrně lehkými fasádami. Aby nedosáhl účinku rozostření, je lepší si vybrat zbytek kuchyňské techniky nebo jeho část v jiné barvě verze.

Výše uvedené řešení je také vhodné pro béžové a krémové tóny chladničky, chodí dobře s béžovými fasádami a vůbec nevyžadují podporu jiného kuchyňského vybavení.

V obchodech je opravdu možné najít ledničky zdobené pod texturou dřeva. Existuje podobný příběh s takovými produkty: jsou skvělé pro kuchyňské sady se stejným designem fasády a nevyžadují pomoc jiných kuchyňských zařízení.

Pokud je chladnička vybrána ve stínu modulů, není třeba úplnou identitu. Hlavním pravidlem je dodržovat monochromatickou paletu.

Bílá lednička v kuchyni

Ve standardních kuchyních světelných tónů se lednička v normálním bílém nejlépe hodí. Jednotka s jiným designem je schopna porušit styl jednotu v interiéru tradiční kuchyně.

Kromě toho je bílá lednička vynikající verzí pro ultramoderní kuchyň se sněhovou bílou stěnou nebo moduly.

Černá lednička v kuchyni

Toto řešení je vhodné pro prostory v moderním stylu, s výjimkou jejich barevného designu. Černá barva je často posílena různými vnitřními prvky, například zástěrou, stolicí nebo jídelní skupinou.

Černá lednička se může shodovat s kuchyňskými moduly, pokud je místnost obecně zachována poměrně jasná.

Ocelové a lehké kuchyňské spotřebiče, stejně jako sklo, jsou dobře kombinovány s černou lednicí. Jsou možné různé možnosti: Například lednička a sporák. tmavá, trouba. světlo, kapuce. kov a sklo.

která, lednička, vhodná, bílou, kuchyň

Kovová lednička

Agregáty stříbrného, ​​kovového, šedého odstínu jsou docela multifunkční. Jsou schopni přistupovat téměř k jakýmkoli kuchyňským interiérům: světlo a tmavé, pastelové a vícenásobné. Možná jen design v elegantním starožitném stylu nebo ve směru země taková technika nepřijme a pak ne vždy. Ultramoderní lednička kovového odstínu je schopna zředit tradiční interiér a zavést do něj původní poznámku, díky níž budou kuchyňské prostory veselejší.

See also  Zda je nutné rozmrazit ledničku se suchým mrazem

Barevná lednička v kuchyni

Mnoho úspěšných značek produkuje chladničky v různých barevných designech. jak v šťavnatém, tak v neutrální. Jednotliví výrobci mají kompletní sady, což umožňuje spolu s lednicí, vybírat pravou troubu, mikrovlnnou troubu a další.

I když, jak jsme napsali výše, není nutné sbírat sbírku. Barevná lednička je docela sebepříjemná. Pokud do místnosti umístíte řadu velkých prvků identické barvy, Accent je schopen ztratit svou účinnost. Barva chladničky je lepší kombinovat s malými prvky: například lustr, váza. nádobí.

Pro navrhování klidného a vzdušného interiéru je lepší si vybrat ledničku levandule, tyrkysové. Barva máty.

Aktivní jednotky-například, šťavnaté červené nebo nasycené modré-jsou vhodné pro veselé a „mužské“ průmyslové vzory.

Řešení stylu pro černou kuchyni

Omezené možnosti designu a nedostatek různých řešení stylů jsou častá chyba majitelů kuchyní vyrobených v temné paletě. Ve skutečnosti mohou být jak moderní, tak klasické. Neotýkejte se na ponurém gotickém designu.

Expresivní chuť kuchyně zvýrazní ledničku

Nejoptimálnějším stylem pro temnou kuchyňskou místnost je minimalismus. Kombinace černobílých barev bude vypadat obzvláště harmonicky. Nábytek v tomto případě by měl být co nejradonický.

I v šedém interiéru můžete dosáhnout vynikajícího designového efektu

Klasický styl také nezasahuje do tmavých odstínů, se kterými můžete zrušit obrysy nebo umisťovat akcenty. Zde se úspěšně hodí umyvadlo nebo deska vyrobená z porcelánových dlaždic. Zástěrová dlaždice. jeden tón nebo ve vzoru šachovnice. Dřevěná podlaha poskytne pohodlí, bílý strop změkčí barevné schéma.

Bílá lednička v béžově hnědé kuchyni “Chrushchev”

Pro design si můžete vybrat high-tech. Hlavní věcí není zapomenout na stručnost a důraz na použité materiály. High-Tech poskytuje neomezenou svobodu výběru kuchyňských spotřebičů a nábytku z ultramoderních praček na neobvyklé míchačky a dřezy.

V kuchyni ve stylu high-tech bude lednička vypadat jako hlavní atribut high-tech stanoviště

Moderní styl vám umožní experimentovat s vybraným gamut. Rysy zdůrazňují strečový strop a podlahu přírodního dřeva. Skvělým doplňkem bude kreativní kapuce nebo integrovaný analog.

Úspěšné kombinace se šedou barvou

Přítomnost mnoha barev v jedné místnosti je pro vnímání nepříjemná a interiér vypadá bez chuti. Kuchyně bude vypadat krásně a stylově, kde nejsou více než tři barvy a pět odstínů. Musí být dominantní a další barvy zředěny minimálně jasnými akcenty.

Odkaz! Šedá barva je bohatá na odstíny palety.od matky.of.pearl, perla a stříbra po oceli a uhlí květiny. Ušlechtilý a nenápadný, dostal se do vůdců mezi základními květinami a stal se oblíbeným designérům.

Jde dobře s tmavě růžovou a červenou, fialovou a jasně modrou, oranžovou a žlutou barvou. Módní kombinace fasád nábytku zlatých slunečných odstínů a domácích spotřebičů olova vytváří pozitivní náladu. Harmonická spojení stříbrné jednotky s oranžovými stěnami tvoří originální hru barev. Atraktivní, odvážně a nečekaně vypadá jako šedý odstín s fialovou nebo modrou. Správně vybraná paleta dává estetický vzhled a má pozitivní vliv na psychiku. Domácí továrna na chlad šedých spekter bude v dokonalé harmonii s červenou deskou a světlými fasádami nábytku, také se dokonale vejde do interiéru se šedými bílými tóny.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS