LG lednička zastavila zamrznutí mrazničky

Co dělat, když lednička bez mrazu nezmrzne nebo je slabě chladná?

Přemýšlejte jako mužské klubové autorské právo, co dělat, pokud lednička bez mrazu nezmrzne nebo je slabě chladná?

Je možné nezávisle opravit ledničku bez mrazu? Samozřejmě, pokud existuje alespoň malá znalost fyziky.

Takže před několika týdny začala velká a spolehlivá lednička Whirlpool Arc 8140 se systémem bez mrazu špatně zmrznout. Kamera mraznička se zastavila studená, ano, a zpočátku tam byl podivný hluk podobný zvuku rozbitého ventilátoru. Pak hluk zmizel a vyšlo najevo, že vířivka Velké chladničky vůbec nezmrzne.

Máte.li stejný problém, pak neodebírejte kompresor nebo něco jiného, ​​s největší pravděpodobností důvod, proč to lednička bez mrazu nezmrzne:

Dveře jsou špatně zavřené

To nemusí být nutně viditelná mezera. Dokonce i minimální mezera půl milionu mezi jednotkovým bydlením s těsněním gumových dveří znemožňuje stabilní provoz kompresoru. Teplo neustále cirkulující mezerou v kruhu způsobuje, že lednička neustále pumpuje freon a nevypne se. Z tohoto důvodu může lednička vydávat cizí zvuky. Důvodem může být:

Častý důvod, proč lednička nezmrzne. nesprávný výběr instalačního místa. Na zadní straně ledničky je kondenzátor. cívka, podle které je Freon čerpán. Skrz něj dává teplo vybrané z kamer. V některých modelech je kondenzátor umístěn v bočních stěnách.

Pokud není přístup k cívce, nebo se špatně cirkuluje, Freon nebude mít čas na ochlazení. Z tohoto důvodu bude v kamerách vysoká teplota. Zdá se, že lednička se nevychladí. Možné důvody:

 • Zadní stěna ledničky je blízko stěny místnosti;
 • Zařízení nebo nábytek se nachází v blízkosti bočních stěn;
 • Bezprostředně nad lednicí jsou zavěšené skříně nebo police.

Chcete.li se vyhnout problémům. podívejte se na pokyny. Mělo by to naznačovat minimální vzdálenosti, mezery od stěn po jiné předměty nábytku. Pokud tomu tak není, použijte tato doporučení:

 • Minimální vzdálenost od zadní stěny je 10 cm;
 • Mezera mezi bočními stěnami a jinými předměty nábytku je 3-5 cm;
 • Pokud je kondenzátor v bočních stěnách-5-10 cm;
 • Vzdálenost od horní části ledničky k zavěšenému nábytku. 10 a více viz.

Příčiny poruchy s mrazákem

V chladničkách „Biryusa“, „Hotpoint Ariston“, „Bosch“ existují problémy, které vyžadují vážnou opravu a profesionální zásah. Budeme zvážit všechny důvody rozpadu, možná můžete problém vyřešit sami.

Motor mrazničky začíná po dobu 5-10 sekund a vypne se

Takové „chování“ technologie se dvěma motory označuje rozpis kompresoru. Pak mrazák nevychladne a lednička funguje. Jedním z důvodů je opotřebení detailů, když motor pracuje se zvýšeným zatížením. Abyste se těmto problémům vyhnuli, v horkém počasí nedávejte termostat pro příliš nízké hodnoty.

Je docela obtížné vyměnit motor sami. Musíte být schopni používat hořák a také pájit kompresorové trubice. Budete potřebovat pohon chladiva, která začne chodit ven. Rozbitá plynová trubka je nahrazena mědi pomocí adheze. Taková oprava vyžaduje přítomnost mistra se speciálním vybavením.

Motor začíná, ale přestávky jsou příliš dlouhé

V elektronických modelech selhává senzor vzduchu, takže modul neobdrží informace o teplotě v komoře. Liebherr ledničky na displeji se mohou zdát jako kód F3, což naznačuje toto rozpad.

V modelech se systémem bez mrazu za zadní stěnou je výparník, je to jeho senzor, který reguluje teplotu v komoře. Proto, abyste nahradili, budete muset rozebrat zadní stěnu.

Doporučuje se kontaktovat servisní středisko, aby se odstranily problémy.

V zařízeních s elektromechanickým ovládáním dochází k takové poruše s termostatem. V takových případech mrazák nezmrzne, ale vychladne nebo vůbec nefunguje.

V nejnovějších modelech „Bosch“, LG, Samsung, je regulátor odebrán mimo kameru, aby zajistil požární bezpečnost. Pokud je část uvnitř, nejčastěji se nachází na boční stěně. Chcete.li vyměnit, musíte odstranit víko, odšroubujte termostat a nainstalovat dobrou část.

Mrazák volně mrzne, ale funguje to

Problém je relevantní pro chladničky s jedním kambery se systémem bez mrazu. Ventil, který přepíná přívod chladu mezi kamerami nebo selže: k tomu dochází s ostrým napětím. Oddělení chlazení proto funguje dobře a v teplu mrazničky.

Ventil musí být opraven nebo vyměněn.

Spodní mrazák se nevychladne; Rust byla nalezena na pouzdře

To se děje v chladničkách se systémem kapky. Normálně se kondenzace shromažďuje během túry na výparníku, vlhkost teče do drenážního otvoru a je odstraněna ze systému. Když je drenážní díra ucpaná, voda teče do spodní části komory a vstoupí do mrazničky.

Existuje jen obrys, s nímž se chladivo pohybuje. Vlhkost prosakuje na ocelové detaily a vede k korozi. Únik plynu vede ke zhoršení chlazení. Musíte zavolat pánovi a opravit obrys.

Po odmrazování a mytí kamera nezmrzne

Pokud jste použili cizí objekty k odstranění ledu ze stěn, můžete prorazit kameru a poškodit obrys. Freon teče, nestačí pro normální chlazení.

Podrobně popisujeme řešení problému v samostatném článku.

Mrazák přestal fungovat

Žádné další známky nebyly nalezeny? Problém je tedy na elektronické desce. Ovládá práci uzlů a částí v lednici. V případě poruchy modul nedává příkaz kompresoru, aby se zapnul.

Blikání nebo výměna prvku se provádí.

Všechny problémy jsou docela závažné a vyžadují chirurgický zásah. Pokud si nejste jisti, že se s opravou můžete vypořádat, je lepší kontaktovat servisní středisko, zejména pokud je zařízení v záruce.

See also  Co znamená ruční rozmrazování mrazničky

Displej se zlomil

LG chladničky jsou známé svou elektronickou kontrolou. Mnoho modelů je vybaveno displeji. Co lze vyjádřit na poruchu displeje:

 • Výsledková tabule zapnula, ale obrázek není zcela viditelný, čísla jsou zobrazena segmenty.
 • Ikona bliká na displeji. Může to být teplotní senzor, který naznačuje zahrnutí kompresoru a uzavření chladu. V jiných případech musíte rozpoznat hodnotu ikony.
 • Pouze část displeje bliká. Zkontrolujte klouby vodičů mezi tělem a dveřmi. Možná se sloučeniny oslabily a je třeba je vytáhnout.

Pokud jste zapnuli ledničku a našli na výsledkové tabuli takové „závady“, proveďte restart. Odpojte zařízení od sítě po dobu 15-20 minut a poté se připojte. Pokud hodnoty nezmizí, je nutné diagnostikovat, včetně kontrolních poplatků.

lednička, zastavila, zamrznutí, mrazničky

Proč ve dvoučlenné ledničce nefunguje mrazák

Pokud máte dvoukomorovou lednici „Indesit“ (Indesit), „Ariston“ nebo „Atlant“, mrazák v něm nemusí fungovat nejen z objektivních důvodů, ale kvůli neopatrnému použití. Zkontrolujte takové momenty před zvukem alarmu a způsobit specialistu:

 • Termostat. Stojí za to nainstalovat voličové kolo mezi 3-4 nebo 2-3 značkami, takže na kompresoru není vytvořeno nadměrné zatížení. Když je značka vyšší, motor nemá čas na ochlazení obě kamery, takže mrazák a uráží práci.
 • Hustota přizpůsobení těsnicí gumy. Pokud jsou dveře volně zavřené, pak v mrazničkovém kompartmentu roste sníh nebo led kvůli neustálému přijetí unkingových vzduchových toků z vnějšku. Když „odpočinek“ taví motor a roztavená voda proudí na podlahu. V tomto případě musíte rozmrazit ledničku a provádět drobné opravy pečeti na těch místech, kde odchází.

Pokud ve vaší lednici LG (LG), „Stinol“, „Ariston“ nebo v jiném, není „kožešinový kabát“ a hodnota termostatu je správně nastavena, ale mrazák stále nemrzne, pak dochází k rozruchu.

Možné poruchy ledničky

Pokud lednička zastavila chlazení a mrazák je pokryta ledem, měli byste okamžitě kontaktovat profesionály. Nečinnost bude znamenat různé důsledky. Výrobky se tedy rychle zhoršují a zařízení se v průběhu času zcela přestane fungovat.

Běžné důvody, proč se lednička zastavila zamrznutí, jsou připisovány:

 • Porucha přenosu;
 • Poškození kondenzátoru startu;
 • Spalování motoru;
 • Freon Leak (technika funguje, ale chlazení se nezačne);
 • Vynucení systému kapilár, kterým je dodáváno chladivo.

Před kontaktováním servisního centra musíte zkontrolovat, zda je mezera mezi dveřmi a těsněním. Přes to může projít teplý vzduch, který poškodí nejen produkty, ale také samotné technologie. Výsledkem je, že takový běžný problém vyvstává, protože lednička začala volně zmrazovat.

Tok vzduchu do komory je možný z následujících důvodů:

 • Tato technika stojí na nerovném povrchu, což vede k přehodnocení dveří;
 • Instalace těžkých předmětů na dveřní jízdě k ochabnutí;
 • Ve starých modelech neexistuje žádný signál „otevřených dveří“, který často způsobuje náhodnou tvorbu mezery (nemělo by se divit, proč je mrazák pokryt ledem);
 • Tvorba ledu, která zabraňuje hermetickému uzavření dveří;
 • Poškození těsnění nebo ztráty pružnosti.

Pokud šek ukázal obslužnost a hustotu dveří, stojí za zvážení jiných důvodů, proč lednička funguje, ale nezmrzne, ale nezmrzne.

Únik freon

Pokud kompresor neustále pracuje bez odpojení a chladnička špatně ochladí, pak je možný chladicí obvod. Postupně se teplota ve vnitřním prostoru zvyšuje. Pokud je obvod poškozen, vytvoří se mezera, skrz kterou Freon proudí ze systému.

Získejte důvody, proč lednička nezmrazuje, můžete nezávisle nezávisle. Chcete.li to provést, stačí zkontrolovat stav kondenzátoru rukou. Pokud je gril horký, pak zařízení funguje dobře. Pokud je obvod poškozen, kondenzátor je studený, což naznačuje únik freon.

Abychom eliminovali problém, proč lednička nechladí, je nutné pečlivě zkontrolovat systém a detekovat poškození. Mezera je blokována a je vyplněna nová chladiva. Doporučuje se doplňovat freon stejné značky jako dříve. Jinak může zařízení začít fungovat nesprávně. To se často stává důvodem, proč lednička špatně mrzne.

Snížení chladicího systému

V procesu používání domácích spotřebičů je často pozorována reliéf kapilární trubice a filtru. Hlavní příčinou zablokování je použití špatné kvality Freon, který obsahuje velké množství vlhkosti. To je pozorováno při špatném tankování. Proces se provádí pouze v případě předběžného vysávání.

Bez toho se chladivo začne vypařit. Odpařování je doprovázeno tvorbou vody, která dále zamrzne a tvoří kork. Tento důvod vede ke skutečnosti, že lednička nefunguje nebo lednička špatně zamrzne.

Pokud jde o filtry, jsou navrženy tak, aby zabránily vstupu vlhkosti do systému. S opotřebením drenáže vzniká pravděpodobnost blokování ledu. Důvodem zastavení mohou být pevné částice. Mohou to být produkty opotřebení kompresoru a dalších systémových prvků. To vysvětluje, proč lednička nechladí.

Při zastavení chladicího systému lednička bzučí, ale není chladná. Důvodem tohoto netypického šumu je to, že motor je nucen pracovat pod velkým zatížením. Je nucen tlačit Freon, navzdory vzdělanému blokování. Pro odstranění poruchy je nutné zavolat profesionály. Pomocí speciálního hydraulického vybavení je systém vyčištěn. Ucpané zkumavky jsou foukané a je vyměněn opotřebovaný filtr.

Porucha kompresoru

Pokud je kompresor horký, neznamená to, že to funguje správně. V některých případech se nemusí zapnout. Ale někdy jednotka pracuje pravidelně. Zároveň je jeho začlenění doprovázeno řev, silným hlukem a kliknutím. To vše ukazuje na opotřebení jednotky. Není schopen normálně pracovat a zajistit normální tlak Freonu v síti.

V přítomnosti takových znaků stojí za diagnostiku kompresoru ledničky. Nejprve zkontrolujte kontakty. Pokud kompresor nefunguje, pak se změní. S menšími problémy se provádí opravy.

Porucha řídicí jednotky a dalších uzlů

Porucha termostatu, tepelného pokusu a řídicí jednotky vede ke skutečnosti, že kompresor nepřijímá správné informace o stavu teploty v komorách. To neumožňuje zahájit regulaci režimu. Porucha analyzujících prvků vede ke skutečnosti, že kompresor chladničky nefunguje plně nebo částečně nefunguje.

See also  Jak vést ledničku v autě

Odborníci takovou pravděpodobnost nevylučují. Proto v diagnostice kontrolují použitelnost všech senzorů a regulačních orgánů. Vadné prvky jsou vyměněny. Zvláště pokud lednička nezmrzne a mrazák funguje.

Eliminace neadvactur ledniček LG

Prosím, řekněte mi, jaký je důvod? Two.Chamber lednice LG GW B489SMFZ začala kliknout a pravidelně bzučet. Bylo zjištěno, že mrazák někdy nefunguje a nezmrzne výrobky tak, jak by měly (na různých policích, různé teploty).

Pokud systém jednotky není mráz, pak ho začněte rozmrazit na jeden den. Pokud kliknutí pak opakujte, pak zkontrolujte mrazničovou komoru. Pokud má hodně sněhu, pak kliknutí, které uslyšíte, je ventilátor, který zasáhl sníh ve výparníku. Je nutné diagnostikovat rozmrazovací systém (lechtací senzor, odmrazovač a topné ohřívač výparníku).

Two.Chamber lednička LG Electronics GW B489Sefz. Po rozmrazení a sušení přesně 20 dní pracuje, dokud se v komoře mrazničky nezvýší kožich. Ventilátor začíná bzučet, relé nefunguje, XK samotný se nevypne po dobu 3-4 hodin, pokud se vypne po dobu 5 minut, kožich se samo o sobě neroztáhne. Jednotka pracuje přes stabilizátor, relé se změnilo. Můžete vysvětlit, jaký je důvod?

Pokud se v modelu s plným mrázem objevuje kožich v mrazáku na výparníku, pak blokuje ventilátor a na kopci. Komora je dostatečná teplota. Může být vadné: topení výparníku. Neřeší výparník; Výstupní senzor (nebo časovač pro elektromechanické modely); Rozbalit při provozu řídicího modulu.

Model GW B489SQFZ. Může stát na sebeobraně a jak dlouho to získá pracovní stav?

LG chladničky Všechny elektronické. Jsou opravdu často vybaveny vadným systémem automobilu. Jednotka by měla být zahrnuta do pracovního stavu za 3-4 hodiny, ale hlavní věcí, na kterou je třeba věnovat pozornost, je v mrazáku, nemůže být vyšší.16 stupňů a v lednici 7.

Mám dvoučlennou ledničku LG GW B207QEQA No Frost. Přestal zamrznout a začal se špatně vychladnout. Vypnul jsem to, stál jeden den, znovu to zapnul. začal pracovat normálně, zamrzlý, chlazený po dobu pěti, šesti dnů, ale pak se znovu rozmnožil. Opět se vypnul, stál jeden den, zapnul se a znovu pracoval 6 dní a znovu rozmkl. Zkusil jsem to čtyřikrát totéž. Co je to druh rozpadu?

V modelech se systémem No Frost je to poměrně běžný problém. Nejpravděpodobnější je porucha topení výparníku (nebo časovače) v mrazničce. Jednotka zamrzne (zamýšlí „kožešinový kabát“) a ventilátor, který řídí studený vzduch do chladničky, se netočí. Rozmrazujete to a po dobu 5-6 dní to funguje dobře, t.na. Nemá čas na zmrazení a pak se všechno opakuje (má v úmyslu sníh a zabraňuje otáčení ventilátoru). Nahrazení je nutné. Ohřívač výparníku nebo časovače pro modely s elektromechanickým ovládáním (senzor výparníku pro elektronické modely).

LG GW B489 SEQL Žádný Frost lednička velmi bzučí uvnitř mrazničky, ventilátor je naprosto čistý, vytáhnu jednu krabici, stisknutím zadní stěny, hučení se na chvíli zastavuje, pak opět rachot.

Je nutné zkontrolovat zadní stěnu mrazničky. Možná zadní stěna výparníku ztuhla a ventilátor se dotkne sněhu a ledu. Pokud nedochází k mrznutí, může být motor ventilátoru bez mrazu opotřebován.

LG GW B489SMFZ lednička. Koupil jsem si to asi před rokem, všechno bylo normální pro rachot a hluk ventilátoru (žádný Frost System). Není to tak dávno, co se objevilo chatování v oblasti kompresoru. Při kymácení, H-Kks chatteru prochází několik sekund a pak začne znovu. Kompresor je vypnutý, zvuk zmizí. Když je kompresor zapnutý, někdy ne okamžitě, ale po nějaké době. Co by mohlo být a jak je to děsivé?

Velmi často, zejména výrobce LV, vytvořil modely s ventilátorem v kompresoru, aby jej ochladil. Doporučujeme předložit jednotku a zkontrolovat, zda ventilátor něco bolí.

LG GW B489SQL Žádná lednička Frost. Mrazák funguje, ale ve druhém chladu. Chci to přijít sám. Co by mohlo být poruch?

Příčina poruchy v hale. Fotoaparát pro modely s plným mrázem je problém ve ventilátoru (jednoduše se neotáčí). Proč se netočí níže: Rozmrazování je nutné, dokonce i jednotky bez mrazu musí být odmrazeny jednou ročně; Selhání ohřívače výparníku a neumožňuje fanouškům otáčet; Porucha v lechtačním systému (dotykový senzor nebo odmrazovač), kožešinový kabát mrzne a ventilátor se netočí; Selhání motoru ventilátoru; Selhání.

LG GW F499BNKZ LEDNIVOR. V síti byl zkrat, byla tam silná bavlna a přestala fungovat, ani motor, ani ventilátor, ani elektronika, ani elektronika. Pouze světlo uvnitř fotoaparátu a vše. Prosím, pomozte mi to zjistit.

Skutečnost, že světlo funguje po zkratu, není moc dobrá. To znamená, že relé je pravidelné relé. To znamená, že porucha může být následující: Řídicí modul je poškozen; Kompresor spálil.

LG GW B489SMQL lednice, asi 5 let v provozu a je po celou dobu, sněhová a ledová kožešinová kabát v kopci je pořád. Komora na zadní stěně a v mrazničce v horní části, takže není možné předložit krabici. Musíte vypnout síť a rozmrazit na dva dny. Co je třeba opravit?

Pokud model není s úplným mrázem, pak je snímač vzduchu vadný. dochází k komorám a uzemnění. Pokud s tímto systémem, pak je možné selhání ventilátoru mrazničky nebo je vadný senzor výparníku.

Mám dvoučlennou ledničku LG GW B489SQFZ. Na zadní stěně je kondenzační nádoba zdola. Jednoho dne jsem si všiml, že je prázdný a suchý, mírně v prachu. Toto je v pořádku? Měla by v něm být vlhkost neustále?

Na zadní stěně, drenážní díra, která je nezbytná k odstranění vlhkosti, která se vytvoří na zadní stěně, když vstoupí teplý vzduch. Skutečnost, že je suchý, je normální, nebojte se o to.

Lednička LG GW B489SQGZ Squeaks. I když to vypnu z výstupu. Jaký je důvod?

Bohužel se s tím setkáváme poprvé, t.na. S vypnutým napájecím obvodem z zdroje napájení nemůže existovat žádné zvuky. Pokud kvílí pouze ve stavu ON, pak to naznačuje nedostatečnou teplotu v jedné z jeho komor.

See also  Kde si můžete koupit ledničku pro kosmetiku

Prosím, řekněte mi, chladnička LG GW B489 SQFZ zastavila po přepravě zamrznutí. Co by mohl být důvod? Kompresor funguje, ale nechladí.

Vše záleží na konkrétním modelu. Pokud to nefunguje úplně, může být Freon uvolněn ze systému, zablokování kapilární trubice nebo nedostatečného výkonu kompresoru. Jak vidíte, může existovat mnoho důvodů.

LG chladnička Two.Chamber Freezer nefunguje

LG GA-E409 SERL lednice je dvoukoláda, mrazák nefunguje, radí, co dělat?

Pokud se vám omlouvám za peníze na diagnostiku s voláním pána, zkuste je rozmrazit, najednou štěstí

Šek:. Jsou dveře pevně sousedící s trupem mrazničky a zda gumová těsnění funguje;. Zda teplota v místnosti odpovídá klimatické třídě ledničky LG GA-E409 SERL;. Správná instalace, vzdálenost mezi lednicí a stěnou nebo jinými předměty nejméně 5 cm, nepřítomnost v blízkosti chladničky zdrojů tepla nebo do ní vstupuje sluneční světlo;. Zda je zapotřebí plánované rozmrazování. Můžete se také pokusit provést softwarový reset nastavení chladničky do továrny.

Pokud je vše v pořádku, pak jsou možné poruchy:. relé;. poplatky za správu;. kompresor;. přepínací ventil;. znečištění kapilárního potrubí;. Fanoušci;. Senzor vzduchu;. filtr-dryer;. znečištění drenážního potrubí;. únik chladiva.

Pokud si nemůžete eliminovat poruchu sami, zavolejte na Master! Náklady na opravu závisí na poruše, která bude přesně známá až po diagnóze. Přibližná cena opravy: od 1200R.

S největší pravděpodobností selhal motorový kompresor mrazničky mrazničky. Zpravidla se to děje v důsledku přirozeného opotřebení s prodlouženým provozem jednotky nebo kvůli nadměrnému zatížení motoru.

Mají motory střídače. Velmi obtížné opravit. Je lepší zavolat Mistra

Nejprve vytvořte úplné rozmnožování mrazničky. Nechte ho zveřejnit v tomto stavu dne. Úplně odmrazovat. Poté vypněte ledničku z výstupu po dobu 5 minut a nastavte maximální teplotu v mrazáku. mohu pomoci. Pokud to nepomůže, pak s největší pravděpodobností máte únik freon, zablokování kapilární trubice nebo selhání kompresoru.

LG chladničky

Ahoj. Světlo zmizelo uvnitř chladničky LG GA-B459SLKL, a když je napájení zapnuto, bliká to. Při otevření dveří nespálí, co se děje.

Dobré odpoledne. V lednici LG GA-449UVPA funguje pouze jeden mrazák a neexistuje žádná lednička, jaký by mohl být důvod?

LG chladnička pera před více než 3 měsíci LG GA-479 BLNA LEDNOVENKY

Dobré odpoledne, potřebujete dvě kliky pro ledničku LG GA-479 BLNA, řekněte mi, kde si je můžete koupit nebo si objednat?

Světlo v chladničce před více než 6 měsíci LG GC-B419 WTQK chladničky nespálí

Ahoj. V chladničce LG GC-B419 WTQK zamrkal světlo a po chvíli se při otevírání dveří obecně zastavil světlo, které, které.

Lednička se nezapne po skoku napětí před více než 6 měsíci LG GA-E409 ULQA ledničky

Ahoj. Lednička LG GA-E409 ULQA nefunguje po přehánění. Na řídicí jednotce EBR615464 není žádná energie, jak se dostat do bloku.

Objevte krabice v mrazáku před více než 6 měsíci LG GA-B489 Yeqz ledničky

Dobrý večer. Mlhové boxy mrazničky v lednici LG GA-B489 Yeqz, jaký je problém?

Tlačítko Rychlé mráz před více než 6 měsíci LG GA-B419SLUL LEDNIVORY NENÍ se rozsvítí

Dobré odpoledne. Na zobrazení ledničky LG GA-B419Slul se tlačítko rychlého mrazu neosvětluje. Co dělat?

lednička, zastavila, zamrznutí, mrazničky

Problémy s chladničkou LG před více než 6 měsíci LG GA-B489YVQZ LEDNOVENÍ

Ahoj. V MK lednici LG GA-B489YVQZ T Průměr.5 a v normě XK. Řídicí deska má variabilní složku 111-113.

Displej chladničky nereaguje před více než 6 měsíci LG GA-B459SLKL LEDNIVORY

Dobré odpoledne. Koupili jsme ledničku LG GA-B459SLKL a nainstalované a při otevření dveří na výsledkové tabuli ukazuje teplotu a vše je v pořádku.

Dobré ráno. V mrazničce ledničky LG GA-B489YVQZ je teplota celková.4 stupně a v lednici 3. Proč tohle.

Lednička nefunguje a světlo hoří více než před rokem LG GA-E489 EQA ledničky

Dobrý večer, náš LG GA-E489E AQA lednička, dvě komora, kompresor se nezapne, ale je zde světlo a indikátor a ventilátor.

Lednička pracuje špatně důvody před více než před rokem LG GC-249 v chladničkách

Dobrý večer. Do zásuvky jsem zahrnul LG GC-249 v lednici a dosud je regulátor až do konce roku.E. Nepřinášu to až 7, nezapne se a dokonce ani.

Rozpad ledničky před více než před rokem LG GC-J237JAXV chladničky

Dobré ráno. Lednička LG GC J 237 JAXV nedodává vodu do oddílu pro dodávku vody a na oddělení pro mrazivé led a také není světlo na.

LG GA-B489YEQZ chladničky se objevují v mrazáku před více než rokem

Ahoj. Včera, večer jsme nemohli otevřít spodní polici mrazničky v lednici LG GA-B489YEQZ. Pod lednicí.

Na lednici škrábe, jak je odstranit před více než před rokem, LG GA-B509SMDZ LEDNOVENKY

Ahoj. Na dveřích ledničky LG GA-B509SMDZ musíte odstranit malé škrábance a oděrky. Prosím, řekněte mi, jak je to nutné.

Teplota v chladničce skáká před více než před rokem LG GA-479 BLNA LEDNIVORY

Ahoj. Ovládací panel chladničky LG GA-479 začal skákat teplotu, byl nastaven na 3 a teď jsem začal skákat.

Lednička LG GA-B4999YEQZ špatně funguje

Ahoj. Po prvním odpojení ledničky LG GA-B499YEQZ v teplotě (specifikované) funguje kompresor na 50 % energie a ne.

Lednička nemrzne LG GA-B489YVQZ chladničky před více než rokem

Dobré ráno. LG GA-B489YVQZ mrazák drží ledničku. 7 (na displeji. 21), ale nezmrzne nové produkty. Chlazený.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS