Malá kuchyňská linka s lednicí u vchodu

Kuchyňský design 6 kv. Metry: Pravidla pro registraci a krásné fotografie

Máte-li zájem o toto téma, pak si rozumíte, že design nehraje zde. Funkčnost a pohodlné uspořádání obavy majitelů takových kuchyní. Dobré zprávy: Nejste první, kdo s takovým problémem sestoupí, takže jsou již hotová řešení. Můžete si vybrat.

Společná řešení pro malé kuchyně

Malý pokoj může jednat represivně. Vizuálně můžete rozšířit prostor a na psychologickou úroveň, abyste se zbavili pocitu skříně. Pokud odstraníte dveře a zajistíte otevírání oblouků do kuchyně, v interiéru se bude okamžitě objevit vzduch a snadnost.

Když tato volba není vhodná a dveře jsou stále potřebné, zohledňují posuvné oddíly nebo dveře harmonica. Jako poslední možnost se uchýlubí k více globální změny a demolfát stěny mezi kuchyní a obývacím pokojem, kombinující tyto pokoje. Kuchyně v tomto případě již není omezena na čtyři stěny a je vytvořen pocit prostoru. Jídelna je někdy vyjmuta v obývacím pokoji nebo je umístěn malý barový stojan. V každém případě se prostor stává více a může být používán funkčně.

Kde mohu instalovat chladničku na malé kuchyni. nejlepší možnosti

V jednom z rohů kuchyně. k lednicí vizuálně není přeplněné místnosti a neinterferovaly s domácnostmi, designéři to poradí, aby ho instalovali v nejvzdálenějším rohu. Tato technika učiní chladničku méně patrným, navíc navíc zvyšuje nízký strop.

Všechny velké předměty jsou lepší umístit zeď. to se týká a chladničky. Zpravidla, na každé, dokonce i nejmenší kuchyni, je úhel, jeden ze stěn, které jde do pracovního prostoru, a druhý sousedí se oknem.

Vzdálenost od okna ke stěnám může být nejrůznější, nicméně toto místo je nejvhodnější pro umístění chladničky.

Hlavní věc. domácnosti nemusí neustále klopýtnout do chladničky. Pokud jste také správně vyzvedli s rozměry pod velikostí místnosti, pak bude docela malý prostor.

Pokud se rozhodne umístit chladničku v rohu, doporučuje se koupit nejvyšší a nejúžasnější model.

Je žádoucí, aby to bylo lehké nebo v kovové barvě, pak se místnost nezdá zavřít. Pro ještě větší úspory, přímo nad chladničkou lze umístit mikrovlnnou troubu.

See also  Samsung Žádná správa ledničky Frost ledničky

Chladnička instalovaná v blízkosti kuchyňského okna. tato metoda ubytování se nejčastěji rozhoduje, když má kuchyně úhlová dispozice. Lednička se nachází v blízkosti okna umístěného v blízkosti pracovního povrchu, takže je docela vhodné použít v procesu vaření.

Zároveň nevylézá do kuchyně a nechává na něm spoustu volného místa. Je důležité vybrat si vysoký a úzký model, který bude muset být nejvíce pevně přesunut do zdi.

Další možností je malá chladnička u okna, přes kterou je montážní skříň umístěn pro skladování nádobí nebo jiného nádobí.

Lednička instalovaná v blízkosti mytí. často v blízkosti mytí je docela prostorná “mrtvá” zóna, ve které nic stojí za to. K dispozici je také volný koutek nebo výklenek. Na toto místo stojí za pozorně, protože chladnička instalována je schopna zcela přeměnit malou místnost.

S tímto rozložením rozvržení bude vše ostatní vypadat snazší a prostorné. Pro zvýšení účinku můžete použít lehký nábytek a stejné dokončovací materiály.

Aby bylo snadnější najít místo pro chladničku v malém kuchyňském prostoru, designéři poradí se zbavit některých těžkopádných a zřídka používaných kuchyňských spotřebičů. může být nahrazen kompaktnějšími.

Například stojí za to výběru mosazné skříně s parníkem a mikrovlnnou funkcí. Masivní kuchyňský procesor je snadno nahrazen běžným imerzním mixérem. Úplný jídelní kout s lehkostí může být vybavena v obývacím pokoji, a na samotném kuchyni, nainstalovat lehký a kompaktní stojan, který nahrazuje jídelní stůl.

Chladnička v blízkosti vstupních dveří je dalším volněním místem pro lokalizaci lednice. V závislosti na tom, jaký druh kuchyňského rozložení byl zvolen, může být tam vytvořen buď prostorný úhel nebo plochá stěna.

Obě možnosti jsou skvělé pro instalaci chladničky. Hlavní věc je správně kombinovat se zbytkem nábytku, zejména pomocí hlavy. Designéři obecně doporučují, aby nábytek pro malé kuchyně na objednávku.

malá, kuchyňská, linka, lednicí

Tento přístup poskytuje příležitost k produktivnějšímu používání každého čtverečního měřiče, neopouštět jednu mezeru mezi domácími spotřebiči a skříněmi.

Umístění chladničky ve výklenku. tato volba je jednou z nejpraktičtějších a nejpohodlnějších. Ve výklenku je chladnička částečně chráněna před slunečním světlem, znečištěním domácností a mechanickými účinky. Je nutné přesně dodržovat pravidla pro připojení spotřebiče domácnosti a zajistit, aby nic brání volnému otevření dveří.

See also  Pokud se lednička tvrdě zahřeje po stranách

Při instalaci malé chladničky si můžete vzít volný prostor přes police nebo skladovací skříně, koření, kuchyňské potřeby.

malá, kuchyňská, linka, lednicí

Pět nejčastějších chyb při navrhování kuchyně

Záclony jako jasný přízvuk

Malý pokoj je lepší uspořádat válcované nebo římské záclony, stejně jako lehké záclony. Ceques v tomto případě jsou nevhodné.

malá, kuchyňská, linka, lednicí
 • Výběr závěsů, buďte opatrní při použití textilií se vzorem tak, aby interiér byl pohodlný pro pobyt;
 • Dělat okno, není nutné jej úplně zavřít, i když používáte lehkou tkaninu;
 • Textilie by měly dobře projít slunečním světlem;
 • Alternativa k tkaninám Záclony. žaluzie.

Malá kuchyně design tipy s lednicí

Při pokládání nábytku a technologie v malé kuchyni má hodnota pohodlí, uchování užitečného prostoru. Lineární nebo úhlový typ plánování kuchyňské headsetu je vhodný tak, že pro chladničku je dostatek volného místa. Je možné rozšířit oblast připojením k balkóně.

Pokud je interiér kuchyně vyroben v tradičních stylech, použijte dřevěné fasády. Preference dává lehké skály. Takže technika nevypadá těžkopádné, vybrat vložené modely, které nebudou přitahovat pozornost v interiéru. Pokud je chladnička autonomní, stojí samostatně, jeho barva by se měla blížit s nábytkem a dokončovacím materiálům.

Světelný případ pro klasický interiér

Malá kuchyňská linka s lednicí by mělo vypadat vizuálně snadno, pro toto použití materiálů s lesklými povrchy. Kovové pouzdro pro zařízení, bílý lesklý, černý s odrazem. Totéž platí pro zbytek interiéru, preference poskytuje materiály schopné odrážejí světlo, s nimi prostor vypadá snadněji, vzduch.

Je důležité použít pouze nábytek a techniku ​​v interiéru, aniž by nemožné. Neexistuje žádný prostor pro bufet, skříně, pračka častěji umístěna v koupelně. Chladnička je povinným typem zařízení, které musí být přítomno v kuchyňském prostoru. Je nutné poslat blíže k vchodu tak, aby nemusel už dlouho nést těžké výrobky.

Chladnička na malé kuchyni může být zcela nepostřehnutelná, pokud je kompaktní a instalována uvnitř nábytkové headsetu. Samostatně stojící modely musí být zajištěny z vnějšího prostředí, takže mohou sloužit po dlouhou dobu a neztratili funkčnost. Vzhled případu musí splňovat okolní prostředí.

Ubytování domácích spotřebičů

Existují některá pravidla pro uspořádání velkých domácích spotřebičů v kuchyni a oblast místnosti nemá vliv na dodržování těchto pravidel. Jednou ze základních pravidel je dodržování vzdálenosti mezi chladničkou a plynovým nebo elektrickým sporákem (trouba). Také nesledujte baterii pro instalaci chladničky.

See also  Jak si vybrat studenou baterii pro ledničku v sáčku

Deska a chladnička

A pokud ve velké kuchyni lze pozorovat taková vzdálenost, pak v malé místnosti se stává docela problematickou. Koneckonců, kromě domácích spotřebičů, je nutné ubytovat mnoho dalších položek (nábytek, pokrmy, kuchyňské potřeby a t.D.). Stojí také za zmínku, že v závislosti na plánování bytu v obytné budově (Chrushchev, Brezhněv a t.D.) Kuchyně může být z jiného tvaru. úzký a prodloužený, obdélníkový, čtverec, nepravidelný tvar atd.D.

Úzké kuchyňské plán náměstí kuchyňský plán plánu plánovat špatnou formu

Na základě oblasti a tvaru kuchyně, stejně jako další faktory (přítomnost / absence okenního otevření a t.D.) Měly by být zapotřebí před nákupem nebo objednáním zařízení a sluchátek, provést plán uspořádání.

Příklad rozložení plánu

Tipy pro uspořádání

Při vypracování plánu pro budoucí kuchyni můžete vzít v úvahu následující doporučení pro uspořádání malých kuchyní:

 • dávají přednost kompaktní, ale prostorný sluchátka;
 • Dodržujte pravidlo “trojúhelník”. chladničku, umyvadlo, sporák;
 • Použijte maximální pracovní plochu (přenos jídelního prostoru do místnosti, nainstalujte dřez na parapetu a t.D.);
 • Barva stěn místnosti, stejně jako nábytek a vybavení, je žádoucí zvolit lehké tóny;
 • Lesklé fasády Headset vizuálně rozšiřuje prostor, ale vyžaduje více péče;
 • Vyměňte obvyklou desku na vestavěné troubě a na vaření, které lze zakoupit s méně hořáky;
 • Dveře chladničky se musí volně otevírat a zavřít;
 • Místo mosazné skříně, dostat dobrou mikrovlnnou pec, ve které je poskytnuta funkce konvekce a vícebarvák;
 • Dno kuchyně a horní část musí být symetrická.

Multifunkční a kompaktní technologie

V malé kuchyni s nestandardem může být mělký záhlaví instalován úzký plyn nebo elektrický sporák. V obchodě najdete možnosti se šířkou 45 cm.

Plynový nebo elektrický kotel trvá minimální místo. Trouba může být zakoupena samostatně a vložena do nábytku.

V dolní úrovni za fasády můžete skrýt mytí nebo myčku.

Čím více funkcí provádí techniku, tím lépe. Například potravinářský procesor může být jak mlýnek na maso, a mixér, a odšťavňovač.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS