Malý kávový stroj pro malou kávu

Co je to přenosný kávovar? Rysy výběru mini-zařízení

Ve světě technologie a pokroku není nic. Odborníci přišli s řadou nových produktů na celý život, které usnadňují život laika.

Přenosné kávovary jsou považovány za velmi pohodlné vybavení, které se může stát nezbytným pro osobu v podmínkách aktivního odpočinku, práce, cestování přírodou a také pro domov.

Zařízení je poměrně lehké a pohodlné pro přenášení v batohu, tašce nebo tašce.

malý, kávový, stroj, malou

Hodnocení nejlepších kávovarných strojů na obiloviny

Jmenování místo Název produktu cena
Hodnocení nejlepších kávovarných strojů na obiloviny jeden Krups EA810770 Essential 25 000 ₽
2 Melitta Caffeo Varianza CSP 54 000 ₽
3 De’longhi dinamica ecam 350.55 60 000 ₽
4 Série Philips HD8829 3000 36 000 ₽
5 Krups EA8298 Latt ‘Express 45 000 ₽
6 Melitta Caffeo sólo perfektní mléko 46 000 ₽
7 Saeco Lirika One Touch Cappuccino 47 000 ₽
osm Série Philips HD8827 3000 25 000 ₽
devět Saeco Lirika Plus 45 800 ₽
deset BOSCH TIS 30129 RW VEROCUP 100 34 900 ₽
jedenáct Melitta Caffeo Solo 46 000 ₽
12 Krups Essential EA8108 30 000 ₽

Z pohledu optimální ceny a kvality se první místo v žebříčku zaujalo. Už to však víte. Toto zařízení má 3 režimy broušení pro čtyři různé typy kávy: cappuccino, espresso, Lungo a Ristretto. Má časovač a relé automatického vypnutí bez vody, takže nemůžete spálit kávovar ani s velkou touhou.

Přirozeně na místě a několika filtrech čištění vody z nečistot, potlačování, úspory energie a nastavení výšky dávkovače kávy. Nejdůležitějším rozdílem od všech konkurentů v žebříčku je však kovový případ. Nesrovnatelný „kužel“ burgundské barvy jde perfektně s černým vrcholem a přidává interiér kuchyně jejího kouzla. Ujistěte se. Krups EA810770 Essential bude trvat velmi dlouho. A za relativně malou cenu.

Výhody

 • kovové pouzdro;
 • nádherný, sofistikovaný design v barvě černé barvy;
 • nasycená vůně a vždy lahodná káva;
 • jednoduchost služby;
 • Snadná ovládání.

Tobolka (5 000. 8 000 ₽)

Zařízení pro konzumaci kávy, která používají tobolky místo zrna, jsou schopna připravit drink za pár minut. Navíc ihned po přípravě jedné části (například cappuccino) můžete začít vařit další část, ale další typ kávy (například latte). Celý proces vaření se skládá z několika kroků: nalijte vodu do nádrže, vložte kapsle, nahraďte hrnek a stiskněte tlačítko. Zařízení vaří vodu a nasměruje ji do tobolky pod tlakem a již odtud přímo k hrnku.

Rozsah technologie tobolek vám umožňuje najít drahé i rozpočtové modely.

Nespresso C30 Essenza Mini

 • Typ použité kávy: tobolky
 • Typ tobolek: Nespresso Original
 • Typ nápoje: espresso, Lungo
 • Nastavení: část horké vody
 • další. Funkce: Automatické vypnutí v případě, že se nepoužívá
 • Konstrukční funkce: indikátor hladiny vody, odnímatelný podnos pro kapky, kompartment šňůr, nádoba na odpad, indikátor inkluze
 • Metarial případu: plast
malý, kávový, stroj, malou

Nejlepší poměr ceny a kvality. Malý, dejte kamkoli.

Pro 4 tisíce neexistují žádné. Možná, někdy, někdy nemáte čas, odstraníte hrnek, nahraďte standardní stojan (kruh je velký a neléčí se stojanem). V tuto chvíli může kapka vody nebo kávy spadnout na stůl. Není kritické.

Vzal jsem to do kanceláře do kanceláře. Skvělá věc. Tobolky po 20 kusech, je možné nastavit množství vody (ve výchozím nastavení Lungo 110 ml, ale můžete udělat, například 200, který nemá rád velmi silné a nechce dvakrát stisknout klíč vaření). Do chalupy nebo v kanceláři to je ono.Pro ty, kteří jsou drahé používat opakovaně použitelné kovové tobolky, jen usne v nich jakoukoli mleté ​​kávu. Při tlaku 19 bar v tomto zařízení se to stále ukáže jako nasycenější chuť než skrz bundu nebo filtr.

Krups Dolce Gusto KP 1201/1205/1206/1208/123B MINI ME

 • Typ použité kávy: tobolky
 • Typ tobolek: Dolce Gusto
 • Typ nápoje: latte, cappuccino, espresso
 • další. Funkce: Automatické vypnutí v případě nepoužívání, přívod horké vody
 • Funkce návrhu: indikátor hladiny vody, odnímatelný podnos pro kapky, odpadní kontejner, indikátor inkluze
 • Metarial případu: plast
See also  Proč stroj stříhání není řez

V mnoha nápojích se zemí místo mleté ​​kávy používají rozpustné.

Tento model používáme asi 3 roky. Všechno funguje dobře. Vybrali si tento model pro malou kuchyni založenou na rozměrech, různé nápoje, náklady. Zvolená lakonová bílá. Samozřejmě to narušuje divoké zvyšování cen tobolek, stejně jako všechno v naší zemi. Když si koupili, cena byla asi 300 rublů, nyní je v některých obchodech až 500.Pokud počítáte, pak šálek černé kávy stojí 25 a asi 50 rublů mléčných nápojů. To je velmi levné, vzhledem k tomu, že pouze náklady na obyčejný automatický kávovar zaplatíte za 10 let- půjdete na soběstačnost pouze nákladů na kávu. A také spotřební materiál, čištění, péče, zhroucení a káva.Operace je jednoduchá. Opravdu se mi líbí automatické omezení zásobování vodou na základě divizí, vše je velmi jednoduché a jasné. Nejprve použili filtrovanou vodu (konec konců neexistuje žádný filtr), pak začali vyplňovat obvyklý kohoutek, díky bohu zatím nebyly žádné bloky a hackeři. Existuje mnoho chutí, jsou velmi rozmanité, ale už mi chybí. Miluji čistou černou kávu, ale mají mnoho chuti černé s nějakým druhem kyselého. Pro amatéra vám doporučuji vyzkoušet v obchodě před nákupem (ve velkých obchodech BT, které nabízejí).Je naštvané, že ne všechny chutě používají mleté ​​kávu- v mnoha vloží rozpustné. Můžete si přečíst v obalu. Většinou v kombinovaných mléčných nápojích, latte atd.A varuji vás v každém případě, pokuste se neopustit použité kapsle v kávovém stroji- tryska bude ucpaná, pokud ji necháte ve zvýšeném stavu- začne se kapat do sběru odpadu, nemůžete si toho všimnout A po 2 dnech se káva v jímce začne formovat ((.

Výhody

V kávových strojích na obiloviny se provádí proces výroby kávy automaticky, což je hlavní výhodou moderních elektrických zařízení.

Broušení zrna, zahřívání tekutiny na požadovanou teplotu, vaření nápoje a jeho dodávka do šálku dochází téměř bez účasti uživatele, který si musí vybrat požadovaný program a zahájit provoz zařízení.

Zařízení má také další výhody:

 • Vysoká kvalita vařené kávy.
 • Zařízení je schopno připravit nejen klasickou černou kávu, ale také vařit mléko a také vyrobit mléčný koktejl.
 • Schopnost kombinovat různé odrůdy kávy, samostatně vytvářet nové směsi, aby získala nový vkus nápoje.
 • Příprava espressa netrvá déle než dvě minuty. to je velmi výhodné pro vždy pozdní lidi.
 • Stroj si pamatuje recepty kávových nápojů vytvořených uživatelem.
 • Broušení fazolí bezprostředně před vařením, což vám umožní zachovat chuť a aromatické vlastnosti přírodního produktu.
 • Úspora.
 • Spotřebitel může nastavit pevnost hotového nápoje a objem části.
 • Přítomnost dalších funkcí, které zjednodušují proces přípravy.

Funkčnost malých kávovarských strojů

Kávová stroj tobolek pro malou kuchyň může mít následující funkce:

 • Schopnost vařit 2 espresso šálky současně;
 • postavené.v cappuccino, které vám umožní vyrobit vzduchovou pěnu pro cappuccino nebo latte;
 • kontejner pro utracené tobolky, což mírně zjednodušuje použití a provoz.

Přenosné kavárny kapsle jsou obecně nejkompaktnějšími zástupci kávového vybavení. Například, Squieto Pretty Black Coffee Machine má rozměry pouze 122830 cm, ale má prostornou vodní nádrž a dobrou sílu. Kromě toho kávovary s malou kapslí ušetří nejen místo ve vaší kuchyni, ale také čas:

 • Káva je připravena na pár minut;
 • Všechny odpadky zůstávají v tobolce, která se snadno odstraní z kávovaru;
 • Péče o kávové stroje zahrnuje pouze čištění kapsle a pravidelná preventivní opatření k odstranění měřítka.

Skutečnost, že všechny kávové stroje kapsle jsou způsobeny skutečností, že nepotřebují mlýnek na kávu a nádrž na zrna, protože káva v kapslích je již uzemněna a zabalená. Schopnost porazit mléko v takových zařízeních je realizována pomocí trysky Panarello, která má velmi malé velikosti a lze ji rozšířit na stranu pro pohodlnou provoz. Technologický proces přípravy kávy tobolek jde „shora dolů“: Voda prochází topným prvkem z baňky, poté vstoupí do čerpadla a pod tlakem vstupuje do kapsle oenic, odkud je hotový nápoj přiváděn do šálku.

Který kávový stroj pro domov je lepší koupit?

Který kávový stroj je lepší koupit?

Jak již bylo zmíněno dříve, otázka výběru kávovaru pro domácí použití je pro mnoho otevřeno. Široká škála modelů s různými cenovými politikami, cenově dostupné funkčnost a styl způsobuje při výběru určité potíže.

Jaká kritéria se spoléhat při výběru kávovaru pro používání domácnosti?

 • Typ kávovaru. Existují 4 typy kávovarských strojů, které jsou vhodné pro domácí použití: automatické, chaldulární, kapsle a laktura. Funkce každé práce by se měly podrobněji seznámit:
malý, kávový, stroj, malou

◾ Automatické kávovary jsou nej funkční ve srovnání s jejich analogy. Nezávisle broušejí zrna, umožňují vám upravit sílu nápoje, jeho objem a teplotu. Rovněž stojí za zmínku o ekonomickém používání surovin. Výhody: Rychlá příprava nápoje, všestrannost použití, velké množství dalších funkcí. Nevýhody: velké velikosti, vysoké náklady, pravidelné praní.

See also  Jak vytvořit montáž na šicím stroji

◾ kávovary Chaldois. Hlavním rysem jejich použití je akvizice not kávových zrn, ale speciální tablety, které se nazývají. Chaldi/Podsi. Jsou filtrační balíček, který obsahuje jednu část kávy. Jsou vyrobeny z oen.lapered dvou.vrstvených papírů, ve kterém je umístěn nasekaný prášek. Výhody: Jednoduchost a snadnost vaření, nasycená chuť a vůně, nízká

◾ Kavárny kapsle porazí záznamy po dobu vaření kávy, je omezeno na 30 sekund. Proces přípravy je podobný kavárny Chaldular, pouze smažený kávový prášek je umístěn do kapsle, nikoli do filtru. Tobolky jsou vyrobeny z hliníku, polymeru nebo lisovaného papíru. Výhody: Klidná práce, široká škála vkusů, jednoduché správy. Nevýhody: Použité tobolky by měly být stejnou značkou jako kávovar, vysoké náklady na tobolky.

◾ Ryge Coffee Machines. Princip provozu. pozemní káva je položena v rohu a kompaktní ji. Dále je prochází vroucí vodou pod vysokým tlakem. Při výběru kávovaru překážky je důležité dávat přednost modelům, ve kterých je roh vyroben z nerezové oceli, a ne plastu. Výhody:, vybavení potrubí pro vaření cappuccino. Nevýhody: Dlouhá příprava nápoje, mytí a čištění kávovaru po každém použití.

◾ První skupina. až 10 šálků. ◾ Druhá skupina až 30 porcí. ◾ Třetí skupina. z 30 porcí.

Toto jsou hlavní kritéria, kterým byste měli věnovat pozornost při výběru kávovaru pro domácí použití. Rovněž nebude zbytečné věnovat pozornost vzhledu zařízení. Vybavení digitálních displejů je určitě dobré, ale také výrazně ovlivňuje náklady. Chcete.li zakoupit nejvhodnější možnost, s hodnocením nejlepších kávovarských strojů v roce 2022.

Který čelní kávovar je lepší vybrat?

Otázka výběru otevřeného kávovaru pro domácí použití je pro mnoho otevřeno. Jak již bylo zmíněno dříve, velká řada produktů způsobuje potíže s výběrem. Proto bude vhodné seznámit se s hlavními kritérii pro výběr kávovarských strojů pro používání domácnosti.

 • Různé kávové kávové domy. Zařízení je rozděleno do typu čerpadla a páry. Ve srovnání s parním strojem jsou modely čerpadla dražší.
 • Napařená kávová káva. Princip provozu. Voda je v ní zahřívána na 100 stupňů pro napařování. Jak se tlak zvyšuje, otevírá se ventil a pára se zbarví kávová zrna. Tento princip vám umožňuje získat více osvěžující nápoj. Doba přípravy jednoho šálku kávy je asi 2 minuty.
 • Pomp.Cocket Coffee Coffee Caker. Princip provozu. Voda je rychle zahřívána ve speciální baňce na 95 stupňů, poté pod vysokým tlakem (nejméně 15 bar) je poháněn kávou položenou v rohu. Připravený nápoj má bohatou chuť a vůni.
 • Vzhled a počet rohů. Standardní modely jsou vybaveny jedním korporativním ránem. To naznačuje, že v době můžete vařit ne více než 2 šálky kávy. To nemusí stačit pro velkou rodinu. Je lepší upřednostňovat modely, ve kterých jsou rohy vyrobeny z nerezové oceli. Tím se výrazně zvýší provozní období zařízení.
 • Hlasitost. Obvykle se objem kontejneru připojeného v sadě pohybuje od 0,75 do 1,5 litru. Poloprofesionální modely mohou mít více než 2 litry. Je důležité pochopit, že čím větší je objem, tím vyšší jsou náklady na zařízení a podle toho jeho velikost.
 • Funkce vaření cappuccino. Proces vytváření cappuccino v člověku v zahraničí. Je důležité, aby byl na skladě cappuccino. Zahrnuty do většiny kávových strojů Rye Coffee jsou připojeny k klasickému cappuccino-panarello. Stačí jej ponořit do chladného mléka a rozšlehat, dokud se nevytvoří stabilní tlustá pěna.
 • Metoda instalace. Podle tohoto kritéria jsou kávovary žita rozděleny na plochu a postavené
 • Table modely jsou „nezávislým“ zařízením, které lze v případě potřeby přeskupovat, přenést z místa na místo.
 • Postavené.v kávovarech „narazili“ do kuchyňské skříně. Takové modely jsou dokonale absorbovány do interiéru kuchyně a nezabírají mnoho místa.
 • Přítomnost další funkčnosti. Funkční schopnosti kávovarů lze výrazně rozšířit kvůli dalším možnostem.
 • Indikátory světla „informují“ přítomnost vody v nádrži a stav současného procesu.
 • Topení.
 • Ochranné funkce zajišťují zařízení zařízení s parním ventilem, což v případě nouzových/nouzových situací provádí nouzové vypnutí zařízení.
 • Rozdvojená tryska.
 • Vybavení dvěma čerpadly pro současnou přípravu cappuccino a espressa.
 • Vyrovnávací tlačítko „Stop“.
 • Speciální zásobník pro sběr kapek.

Toto jsou hlavní kritéria se zaměřením na to, která bude možné zakoupit nejvhodnější možnost pro otevřený kávovar. Chcete.li zúžit vyhledávací kruh, musíte se seznámit s hodnocením nejlepších kaváren Rye v roce 2022, určené pro domácí použití.

See also  Jak dlouho je myčka nádobí

Hodnocení nejlepších kávových kávových strojů

Top-6 nejlepších kompaktních kávovarů: hodnocení 2022

№ Název Popis Cena
jeden. Morphy Richards Espresso 172020 Nejlepší kompaktní kávovar 2022 175
2. De’longhi dedica styl EC 685.R Vysoká kvalita a populární kompaktní kávovar 2022 150
3. Bosch Tassimo styl TAS 1103 Stylový a spolehlivý malý kávovar z Bosch 75
4. Maxwell MW-1657 Rozpočet a malý kávovar dobré kvality 25
5. Redmond RCM-1521 Malý manuální kávovar z Redmondu 63
6. Bosch CompactClass Extra TKA 3A031 Spolehlivý a levný malý kávovar 41

Kompaktní kávovary, navzdory své malé velikosti, jsou velmi populární kvůli vysokému výkonu, kvalitě a nasycení užitečnými funkcemi. Dnes se v článku seznámíme s hodnocením nejlepších kompaktních kaváren v roce 2022.

Bosch CompactClass Extra TKA 3A031

Spolehlivý a levný malý kávovar.

Kompaktní kávovar Bosch CompactClass Extra TKA 3A031

Bosch CompactClass Extra TKA 3A031. docela ekonomické používat kávovar. Najednou je maximální část vařené kávy deset šálků, což umožňuje i velké společnosti poskytovat kávu. Objem nádrže je 1, 25 litrů. Design kávovaru Bosch Compact Sclass je velmi lehký a stylový. Existuje funkce topných kelímků nebo kávových potoků. Navzdory relativně nízké ceně slouží v provozu po velmi dlouhou dobu, bez další opravy.

Hlavní vlastnosti

 • Typ: Drip
 • Typ použité kávy: Ground
 • Síla: 1100 W
 • Hlasitost 1.25 l
 • Filtr: jednorázový
 • Stavební materiál: Plast
 • Hmotnost: 1.682 kg

Redmond RCM-1521

Kompaktní kávovar Redmond RCM-1521

Rozpočtová verze kávovaru Lacquer osloví každého uživatele-mluví o Redmond RCM-1521. Může pracovat s různými typy kávy: se zemí nebo s kapslí. Neměli byste se starat o dávku kávy s ní, protože uživatel bude schopen oba zasahovat do správného množství, a jen vložit kapsle, pokud není dostatek času na první možnost. Vhodnější pro domácí použití než pro kancelář a t.D. Model vzhledem k kompaktní velikosti, který mu umožňuje přizpůsobit se i v malé oblasti.

Tento model je také dostatečně silný, aby poskytoval rodinu kávy od 2 do 4 lidí. K dispozici je postavené.v cappuccinu, které vyrobí lahodné mléčné nápoje.

Hlavní vlastnosti

 • Typ: Lacture
 • Typ použité kávy: Ground
 • Materiál: kov
 • Síla: 800 W
 • Svazek: 0.35 l
 • Tlak čerpadla: 4 bar
 • Kapucchuchinik
 • Hmotnost: 1.9 kg

Zařízení

Kompaktní kávovar Maxwell MW-1657

Dalším rozpočtovým modelem, který se může pochlubit jeho výkonem, je Maxwell MW-1657-TOP-4 v žebříčku nejlepších kompaktních kávových strojů 2022. Na rozdíl od analogů má poměrně nízkou cenu a malou spotřebu energie. Káva je připravena v Maxwell MW-1657 v průměru za pět minut. K dispozici je také funkce topných šálků a kávových hrnce. Vybaven jednoduchým mechanismem práce a stylového designu.

Hlavní vlastnosti

 • Typ: Drip
 • Typ použité kávy: Ground
 • Síla: 600 W
 • Svazek: 0.6 l
 • Délka síťového kabelu 0.8 m
 • Filtr: Konstanta
 • Hmotnost: 1.17 kg

Zařízení

Kompaktní kávovar Bosch Tassimo styl TAS 1103

Dostupný a výkonný kávovar. Bosch Tassimo Style TAS 1103. Bronz v našem žebříčku. Patří do kategorie kaňských kaváren. Neexistuje žádná cappucchica, můžete vařit pouze espresso, ale přesto je hotový produkt voňavý a chutný. Vodní nádrž pro dostatečně velký objem a obsahuje až 700 mililitrů vody. Část je najednou pouze jeden hrnek, protože pod druhým hrnkem nedochází k oddělení. Průměrný objem vařeného nápoje je 300 ml. Průměr spotřeby energie. až 1400 wattů.

Z zvláštních výhod existuje funkce čtení čárového kódu tobolek, po kterém samotné zařízení vybere nezbytná nastavení v automatickém režimu.

Nespresso xn 1001-1007

Ve srovnání s výše uvedenými modely je to obecně levný kávovar v hodnotě 90-100

 • Kávovar kapsle;
 • Power 1260 watts;
 • Svazek 0.7 l;
 • Nastavení porce;
 • Indikátor hladiny vody;
 • Rozměry 12x23x32 cm.

Kompaktní a jednoduchý stroj, který dělá lahodnou přírodní kávu. O ní je však vytvořen nejednoznačný dojem: někdo reaguje pozitivně, někdo je negativní.

Nevýhody: Velmi drahé tobolky (toto je problém všech kaváren kapsle), někdy závady zamrznou a mrknutí tlačítky. Výběr nápojů je také velmi omezený. Model připravuje pouze Lungo, Espresso a Ristrett. Shrnout: dobrý kávovar s jeho nedostatky. Zároveň to však stojí málo peněz, je jedním z nejkompaktnějších, takže si zaslouženě dopadl do tohoto hodnocení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS