MEBLER MAGNET pro samolepky, kde jsou

Technika propagace a jídla „Royal Küchen“ pro nálepky v magnetu

Každý je dobře známou propagací kvalitních jídel Royal, což byl obrovský úspěch a byl držen více než jednou. Od 25. listopadu do 9. února 2021 byla v Magnitově řetězci obchodů zahájena nová novoroční akce „Vaše Veličenstvo v kuchyni“, tentokrát na domácích spotřebiči Royal Kuchen.

Kupte si zboží v magnetu a přijímejte elektronické magnety nebo nálepky, které je podle podmínek propagace můžete vyměnit za domácí spotřebiče se slevou až 75%.

Chcete.li použít ziskovou aplikaci, musíte mít aktivovanou mapu.

Částka nákupu jednoho času k přijetí magnetu závisí na typu obchodu s magnetem. Po utracení 250 získáte jednu nálepku. Za množství více než 500 jednoho velkého papíru, který se bude rovnat dvěma malým nebo dvěma digitálním.

Skóre Součet Magnety
“Doma” 250
“Rodina” 500
“Kosmetika” 500
“LÉKÁRNA” 250
“Magnity City” 250
“Magnit Opt” 500

K získání elektronických čipů je nutné nainstalovat aplikaci „My Magnit“ a zaregistrovat se do ní.

Produkty pro propagaci monopolu v magnetu

Od 11. listopadu 2020 do 19. ledna 2021 se bude konat nová akce s nálepkami s názvem Monopoly v Magnit. Propagační zboží jsou zajímavé deskové hry, které lze hrát s celou rodinou.

Výrobce her jsou hry Hasbro. Hry si můžete zakoupit se slevami hromaděním dostatečného počtu nálepky.

Exkluzivní „Monopol Junior. Magnit“ bude v prodeji od 20.12.2020.

Původně vynalezený, ale myslím si, že je to jen sliby

Moje sestra mi dala přesně tento robund Royal Kuchen, s největší pravděpodobností zapomněl, že už mám mixér, s podobnou sadou trysek, pouze další, extrémně slavná značka. Od mé sestry, oh-oh-oh-oh-velmi nedotknutelná osoba, musel jsem se velmi radovat a okamžitě s ní, abych ho zažil při vaření kaše bramborových, aby mě viděla rád.

See also  Stroj postrádá stehy klikaté, co dělat

Chci s vámi sdílet svůj názor, zda je takový nástroj v kuchyni nutný nebo nepotřebné. Samozřejmě pomáhá usnadnit práci domácnosti a můžete s ním dělat cokoli. Royal Kuchen Cutlets s mixérem je mnohem jednodušší a nebude to trvat moc času. Měli byste porazit cibuli, maso a jen to všechno pohybovat a pak to všechno smažit. To vše se děje velmi rychle. Mám rád ještě jeden triky mixéru, například to je to, co můžete dělat jogurt a mléčné koktejly.

Trysky nejsou obtížné, tady jsem se necítil velký rozdíl, ale nízká kvalita držáku a samotného plastu mě okamžitě upoutala. Šlehal jsem bramborovou kaši bez velkého úsilí, i když v mé ruce to hodně zbaběl. Ale když jsem se změnil na šlehadlo, abych porazil mléko, uvědomil jsem si, že Royal Kuchen skončí. Corolla seděla velmi chabý, několikrát vyletěl.

Když je co porovnat, nikdy nebudete dávat přednost tomuto mixérovi. Proto vám nedoporučuji koupit zboží. tato značka Royal Kuchen, pravděpodobně se vám to nebude líbit a nebudete moci získat vše, co od toho očekáváte. Přeji vám dobré nákupy a příjemné použití jiného zboží. Stejně jako spousta chutných a rychle vařených jídel.

Když přinesou nádobí Royal Kuchens Magnet

Poptávka překročí návrh. Bylo tam více lidí, kteří se chtěli zúčastnit, než se očekávalo. Možná společnost přinese, přidejte určité množství propagačních produktů, s přihlédnutím k obrovské touze zákazníků.

Lucky Fate bude moci získat exkluzivní. Buďte opatrní, společnost má právo dokončit propagační návrh před plánem. Police obchodu budou doplněny koncovými pozicemi, přinesou další propagační zboží. není známo.

Kupující mají jedinou možnou možnost. zjistit informace o dostupnosti maloobchodní sítě přímo nebo vytočením čísla horké linky.

Proveďte nákupy, hromadí nálepky, výměnné nálepky a vařte lahodná jídla s Royem.

See also  Náhradní díly pro myčky nádobí elektrolux

Pravidla pro účast na akci

Majitelům loajality magnetu jsou nabízeny zvláštní podmínky, podle nichž pro každý nákup ve výši 500 jsou v aplikaci nashromážděny elektronické magnety; Nálepky jsou vydávány při pokladně. Pokladník poskytne brožuru k účasti na kampani „Cartoon“. Důležité! Věrnostní mapa by měla být aktivní. Tabákové výrobky a alkoholové výrobky nebudou obsahovat nákupy. toto pravidlo je diktováno politikou maloobchodního maloobchodního.

Postup pro narůstání bonusů za nákupy v obchodech „Magnit v domě“ a „Magnity Pharmacy“:

  • Za každých 250 vynaložených na nákup zboží dostane návštěvník 1 papírový nálepku a 1 virtuální magnet v aplikaci. Bonusy jsou okamžitě připsány. Všechny informace vstupující do mobilní aplikace jsou duplikovány v osobním účtu uživatele;
  • Za nákup zboží ve výši 500, s výjimkou tabáku a alkoholu, dostává spotřebitel dvojitou nálepku (2 ks.) a 2 elektronický magnet;
  • Pro nákup ve výši 750. klient obdrží 3 nálepky, 3 magnet atd.D.

Postup pro narůstání bonusů při nákupu zboží v oddělení Magnit: kosmetika, rodina, velkoobchod, navíc:

  • Za každých 500 v šeku je klient uveden 1 dvojitý nálepka a 2 magnet v dodatku;
  • při nákupu celkem 1000. 4 magnety a 2 dvojité samolepky;
  • Pro kontrolu s nominální hodnotou 1500. 6 magnetů a 3 dvojité samolepky atd.D.

Přísahat. Jak sbírat sbírku

Poznámka! Chcete.li získat růžové, potřebujete map magnetu. Lze jej zakoupit v jakémkoli řetězovém obchodě přímo při pokladně.

Pokud chcete získat další spěch, můžete jej vzít spolu s nákupem sponzorských produktů. Takové produkty jsou označeny speciálními cenovkami. Hračky si můžete také koupit při pokladně.

Jak získat královskou techniku ​​pro magnetiku

Vyplňte podmínky propagace. proveďte nákupy v obchodech s nákupním řetězcem a shromažďujte elektronické magnety. Akruál se odehrává pro nákupy na magnetu bonusové karty ve výši:

V „rodině“ a „kosmetice“ se nahromadí jedna velká nálepka, která je 2 malá.

„Doma“ a „Pharmacie“ pro 250R. Ve šeku můžete získat 1 nálepku.

See also  Jaké kazety jsou vhodné pro venus hladkou

Výměna a zápis.off elektronického magnetu se vyrábí v pokladně obchodu s pokladníkem.

Poznámka! Akce se nezúčastňují alkoholických a tabákových výrobků.

Počet nahromaděných čipů můžete zkontrolovat prostřednictvím osobního účtu magnetu nebo mobilní aplikace.

Sleva na „královskou techniku“ až 60%

Vše, co musíte udělat, je jen navštívit síťové obchody a nakupovat v nich. Účast na akci bude považována za rozhodnou, pokud:

  • Nákup za 250 s jednou kontrolou v obchodech „doma“ a „lékárna“. Za každých 250 kupujícího je vydána nálepka. Pokud se pokladník zapomněl rozdat, nezapomeňte si to připomenout.
  • Nákup za 500 v jiných maloobchodních prodejnách byl vyroben. Pro 500 kupující obdrží dvojitou nálepku, která se rovná dvěma obyčejným.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud máte bonusovou kartu magnetu, nemůžete sbírat papírové nálepky, protože je nahradí elektronické magnety, které automaticky zůstanou na vašem účtu na mapě. Po zaplacení za nákupy si můžete zkontrolovat počet magnetů v síťové aplikaci nebo na pokladně.

magnet, samolepky, jsou

Sleva na „Royal Kuchen“ pro magnety

Chcete.li získat slevu na jakýkoli produkt z kolekce Royal Kuchen, je nutné na mapě sbírat magnet 20 elektronických nálepky. Magnety. Magnety jsou na vaší kartě nashromážděny automaticky po nákupech podle starého schématu známého pro minulé akcie. Na magnetu pro každých 250 v magnetu doma a lékárny nebo dva magnety pro každých 500 utracenou rodinu, kosmetiku nebo velkoobchodní magnet.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS