MI Home Aplikace nevidí vysavač

V případě potřeby aktualizujeme firmware vakuového čističe:

Chcete-li začít, budete muset aktualizovat vysavač k firmwaru, který není nižší než 3.3.9_001633 T.na. Má možnost uložit kartu (stejně jako schopnost specifikovat virtuální omezení čisticích zón, takže vysavač nejezděte do problémových oblastí.). Na níže uvedených verzí budou fungovat také, ale ne stabilní, t.na. Pokaždé, když spustíte, bude karta aktualizována a všechny souřadnice se vrátí.

Po aktualizaci na stejném místě v domovské aplikaci MI vyberte vakuové čističe / nastavení (DOT v pravém horním rohu) / Nastavení robota / a zapněte “mapa Uložit”. Poté, na hlavní stránce vysavače, klepněte na něj tlačítko “Edit Card” a resetujte starou kartu. Spustíme vysavač na čištění v celém bytě tak, že staví a udržuje celou mapu.

Jak připojit vysavač Xiaomi do telefonu (MI Home)

Gratulujeme k nákupu robotického vysavače Xiaomi. Níže se naučíte připojit vysavač Xiaomi na Wi-Fi přes aplikaci na Android nebo iPhone. A na konci souborů stránek ke stažení: Synchronizace vysavače s aplikací a pokyny pro roboty-vysavače (kliknutím na odkaz vyberte svůj model).

Spojení

Pro připojení Xiaomi Vacuum Cleaner na iPhone nebo Android budete potřebovat aplikaci MI. S pomocí aplikace Smartphone přes síť Wi-Fi si vyberete inteligentní vysavač. Odkazy na stažení z oficiálních zdrojů (Otevře se na nové záložce):

Apple, IOS 9.0 nebo novější. Android, verze 4.3 a vyšší
Odkaz na App Store, ~ 467 megabajtů Odkaz na Google Play, ~ 88 megabajtů

Doporučujeme Vám stáhnout přes Wi-Fi, soubory váží hodně, zejména pro iPhone a iPad.

Smartphone Připojení k sítím Wi-Fi na frekvenci 2.4 GHz. Jděte do aplikace MI Home, přihlaste se nebo se zaregistrujte (pokud poprvé). Stiskněte tlačítko plus v pravém horním rohu “”.

Před připojením robota vysavače Xiaomi Mi Home App se ujistěte, že je účtován, t.na. Při prvním zapnutí lze aktualizovat.

Nyní zapněte Bluetooth a podívejte se na firmware v okolí. Pokud z nějakého důvodu nebylo možné automaticky najít zařízení, můžete to udělat ručně. V kartě Domácí spotřebiče vyberte svůj model. Pokud to není v seznamu, změňte svůj region do “Čína”.

Příští doplňku požádat o provedení resetu, pro tento hojení 2 z 2 tlačítek nebo 2 extrémy 3, v závislosti na modelu; Počkejte na hlasový signál v čínštině nebo anline. Vše, FIU je upuštěn.

Vyberte si síť Wi-Fi na další kartě, vynikající. Synchronizace a aktualizace inteligentní vysavače. No, pak nastavení na chuť.

Funkční

Na hlavní obrazovce aplikace je místnost zobrazena ve středu, zkompilovaný robotovým vysavačem a jeho aktuální polohou. V horní části vysavače a aktuálního režimu čištění.

Informace o distanční vzdálenosti, dočasném rozsahu čištění, úroveň baterie v dolní části obrazovky.Tam můžete začít nebo přestat čištění.

 • Tlačítko “Go”. Poslat robota na určité místo pro neplánované čištění.
 • Tlačítko “Dock Station”. Poslat na náhradní stanici pro nabíjení.
 • Tlačítko “Clear” Spusťte sekvenční čištění.
 • Tlačítko “Zoned čištění”. Vyberte zadanou oblast místnosti, kterou chcete odstranit.

V pravém horním rohu jsou tři body, otevírají další nastavení.

Další nastavení

 • “Časovač”. Nastavte časový interval, v rozsahu, jehož lze automaticky čištění.
 • “Hlas a hlasitost”. Změna hlasových paketů a hlasitost hlasu.
 • “Režim čištění”. Vyberte intenzitu čištění místnosti: tichý, turbo, vyvážený a turbo režim.
 • “Historie čištění”. Informace o čištění. Odstraněna oblast, začátek a konec času čištění.
 • “Dálkové ovládání”. ruční ovládání, pokud je to nutné nebo bavte se.
 • “Mode Uložit karty” Přidání virtuálních zdí.
 • “Mode koberce” speciálně pro vylepšené čištění koberců.
 • “Režim DND (nerušit)” Ve zvoleném období vysavače nebude provádět čištění a publikování hlasových oznámení.

Nyní víte, jak připojit vysavač Xiaomi a všechny jeho funkce.

Dobré vědět

 • Může být řízen pomocí hlasového asistenta “Alice”.
 • Pokud se nezdaří připojit vysavač Xiaomi na Wi-Fi. níže dokument popisuje tipy, jak tento problém vyřešit.

Wi-Fi připojení

Pokud smartphone na androidu

Před připojením robota vysavače do mobilního zařízení musíte aktivovat moduly Wi-Fi, GPS a Bluetooth v něm, stejně jako zahrnovat samotný robot robota Xiaomi. Poté si stáhněte aplikaci MI Home Branded pro operační systém Android, který je k dispozici na všech hlavních softwarových platformách.

See also  Epalator, který lze použít ve vodě

Dále je algoritmus připojení Xiaomi Vacue Cleaner je následující:

 • V aplikaci je třeba se zaregistrovat nebo jít na existující účet (účet) kliknutím na tlačítko “Přihlášení”.
 • Po úspěšném spuštění aplikace vyberte Server (oblast). Pokud existuje taková příležitost, je lepší si vybrat evropský server, Singapur nebo Spojené státy. Na čínském serveru může být blokována a nedostupná řada možností.
 • Ujistěte se, že internetový signál je stabilní. Špatná kvalita komunikace může vést k tomu, že robot vysavač nebude fungovat normálně, protože pro to musí být “online”.
 • Na hlavní obrazovce je vybráno řádek “Add Device”. V odhadovaném seznamu najděte zařízení. Pokud model Xiaomi chybí v seznamu, musí být robot vysavač poháněn rukou.
 • Poté musíte resetovat nastavení Wi-Fi na vysavači robota vysavače, zatímco současně lezení na dvě mechanická tlačítka na těle během 2-3 sekund.
 • Pro dokončení procesu a připojení vysavače, musíte zadat název sítě Wi-Fi pro připojení. Dále zadejte název svého robota.
 • Pokud se vše provádí správně, na hlavní obrazovce mobilní aplikace se zobrazí ikona modelu Xiaomiho modelu.

Proto prostřednictvím smartphonu přes mobilní aplikaci, každý uživatel bude moci vybrat režim Xiaomi, nakonfigurovat plán čištění, odešlete stroj na nabíjecí stanici, ovládat pohyb ručně a sledovat parametry a stupeň opotřebení robota.Vacuum Cleaner Components.

Připojení funkce Xiaomi do iPhone

Pro připojení Xiaomi Vacuum Cleaner k iPhone, musíte stáhnout aplikaci MI domů z AppStore. V opačném případě je sekvence akcí pro operační systém IOS stejná jako pro Android. Nicméně, jeden malý problém může nastat při pokusu o připojení smartphonu do vysavače Xiaomi. Leží v tom, že iPhone není schopen nezávisle rozpoznat vysavač Xiaomi. Chcete-li opravit situaci a připojit zařízení, budete muset změnit oblast. Chcete-li to provést, přejděte do části “Profil”, pak pododdíl “Nastavení” a klepněte na položku “Region”. Zde si musíte vybrat Indii nebo Čínu.

Jak Flash Xiaomi Mi Robot vakuové vysavače do ruštiny: Základní možnosti

Zvažte několik jednoduchých metod firmwaru robot-vysavač Xiaomi. V prvním případě bude firmware proveden pomocí telefonu nebo dříve zmíněného emulátoru. Ve druhé. výlučně používající PC s instalovaným systémem Windows.

Firmware bezdrátový vysavač Xiaomi přes zařízení s Android OS nebo IOS

První krok. stáhnout a nainstalovat firmware xvacuum pro Android. Druhým krokem je stažení do zařízení jazykových balíčků (seznam populárních možností je prezentován v poslední části článku) a jejich extrakci z archivu (v důsledku toho musí soubory mít rozšíření.Pkg).

Po provedení uvedených akcí musíte spustit aplikaci XVACUUM, přejděte do hlavního menu a vyberte možnost Nastavení. Dále musíte zadat token a IP adresu. v polích tokenu a IP, resp. Poslední krok bude stisknutím tlačítka “Uložit” pro uložení zadaných dat. Poté restartujte aplikaci. Po restartování klikněte na tlačítko Aktivovaný “Flash Sound”, vyberte požadovaný jazykový balíček a počkejte na dokončení firmwaru.

Při použití smartphonů na základě systému IOS se proces provádí podobně, ale používá jinou verzi aplikace. Na začátku práce budete muset stáhnout firmware Xvacuum pro IOS a teprve pak provést výše uvedené manipulace.

Xiaomi Vacuum Cleaner firmware přes PC s systémem Windows System

Nejprve je třeba stáhnout archiv s nástrojem Win-Mirobo, po kterém je to rozbalení v kořenovém adresáři systému System Disk (výchozí disk C). Dále musíte otevřít soubor Win-Mirobo.INI (přes Poznámkový blok) zadejte token a IP adresu vysavače a uložte dokument.

Poté se musíte přesunout předem staženými hlasovými pakety v složce VoicePacks a spustit soubor Win-Mirobo.Netopýr. Pokud byly všechny akce provedeny správně, na monitoru se může zobrazit nabídka s možností. Musíte vybrat balíček Flash Hlasový balíček a zadat počet požadovaného hlasového balíčku. Dále zůstane čekat na dokončení instalace a vyzkoušet novou funkčnost vysavače.

DŮLEŽITÉ: Během instalace firmwaru musí mít vysavač více než 30% náboje a být na stanici, jinak může proces aktualizace selhat.

Odpovědět

Skor, samozřejmě, že jste nepřipojili screenshoty z aplikace a nepsali, jak ji ručně zapojit a kde (na co konkrétně jeviště) Zobrazí se chyba “5G Wi-Fi není podporováno”. Nemám takový vysavač a nikdy je nakonfigurovat.

Pokud jde o pochopení, algoritmus pro připojení a nastavení robota vysavače je následující:

 • Na vysavači je třeba aktivovat režim připojení. Stiskněte a podržte dvě tlačítka nebo tlačítko napájení. Pro poškození indikátoru. Jak konkrétně na Xiaomi mi roborock zametá jeden S50. nevím. Měly by být uvedeny pokyny.
 • V režimu připojení distribuuje Wi-Fi. Připojte se k této síti z iPadu.
 • V aplikaci mihom zvolte Přidat nové zařízení.
 • Mělo by existovat vysavač Xiaomi mi roborock zametat jeden S50. Po kterém bude proces konfigurace. Nejprve budete muset vybrat síť Wi-Fi (od ASUS RT-N11P) a správně zadat heslo, aby se vysavač připojil k routeru.
 • Po nastavení vysavače přestane distribuovat Wi-Fi a připojte smartphone do domácí sítě. Komunikace bude přes router.
See also  Motorový ventilátor bzučení, ale neotáčejí

Nechápu chybu “5G Wi-Fi není podporováno”. Nemyslím si (i když je to možné), že Xiaomi Mi Roborock Swead One S50 je připojen pouze k síti na frekvenci 5 GHz. Který ASUS RT-N11P nemůže distribuovat. Nevím, co váš iPad. Pokud ten starý pak neexistuje žádná podpora pro 5G Wi-Fi. Můžeme probírat.

Proč jsou zařízení Xiaomi z domova MI

Vzhledem k tomu, že někteří uživatelé již zaznamenali, soudě podle všech, omezení práce čínských zařízení inteligentního domova Xiaomi mimo čínskou oblast byla zavedena úmyslně. V posledních několika letech se Xiaomi významně vyvinul v Rusku tuto oblast a začal prodávat oficiální pomůcky s využitím vlastního internetového obchodu a maloobchodních prodejních bodů. Tam si můžete koupit stejné žárovky, čističe vzduchu, fotoaparáty a další zařízení certifikované pro ruský trh.

Xiaomi vykázal aktualizaci, která blokuje zařízení v “nesprávných” regionech. Výsledkem je, že hromady jednotek v bouři. Týden prošel, doufám, že všichni tentokrát dělali Bugfix.

Ale pokud je to funkce, pak sledujeme Titanic Suns. Piccom / Hooqlnwala

Společnost Xiaomi tedy chce rozlišovat mezi zařízeními pro Rusko a Čínu na rozvoj oficiálních prodejních kanálů.

Na jedné straně je to správné. Například jsem si koupil soubor oficiálních senzorů Xiaomi. jsou propojeni bez problémů s ruskou oblastí, a pokud se něco stane s přístrojem, bude to vždy možné opravit. V případě zařízení objednaných z ALI není nutné vypočítat. Na druhou stranu, praxe nákupu zařízení inteligentního domova Xiaomi v Číně je distribuována asi 10 let a během této doby se mnoho podařilo vybudovat skutečný ekosystém z čínských zařízení. Teď buď musí změnit oblast v aplikaci (což je pravděpodobnější), nebo koupit oficiální zařízení. Problém je v tom, že rozsah těchto gadgetů v Rusku je stále omezen, na Ali, který širší. vezměte stejný náboj Aqara, ke kterému jsou vázány různé senzory a funguje s domovem.

Je také možné, že se jedná o aktualizovanou chybu aplikace a v blízké budoucnosti bude Xiaomi uvolní další aktualizaci, ve které každý opraví. Navíc, zřejmě problém neovlivnil některá zařízení od subbendů Xiaomi. například Yeelight, který se specializuje na inteligentní lampy, žárovky a další podobná zařízení.

Obecně platí, že zařízení Xiaomi lze nazvat plnohodnotnou výměnou domů. V Arsenalu společnosti velký počet zařízení. z kamer, senzorů otevírání dveří a okna do zvlhčovačů, teplotní senzory, kouř a vlhkost. Mohou být všechny umístěny v MI domů a získat druh domácí aplikace, jen několikrát levnější. Všechna stejná zařízení s domovem jsou často nepřiměřeně drahé.

A budete pokračovat v provozu zařízení chytrého domova Xiaomi na IOS po aktualizaci aplikace? Řekni mi v komentářech a v našem chatu v telegramu.

Scénáře

Nejprve. pojďme zavolat příručku, jsou vytvořeny kliknutím v hlavním okně MI Home Aplikace Top vpravo nahoře. Přidat scénu. Přidat scénář. Seznam takových skriptů lze vidět kliknutím na tlačítko Všechny scény v aplikaci MI Home, když je v zobrazení seznamu.

Dostáváme se do okna rozděleného na dvě části. v horním skriptu, který se zobrazí v hlavním okně aplikace, pro rychlé spuštění, v dně. obecně. Kliknutím na dolní pravou stranu ikony libovolného skriptu a podržením malého prstu. aktivujeme režim úprav. ve kterém se můžeme pohybovat, přidat / mazat skripty. Je třeba si pamatovat, že v režimu dálkového ovládání. mřížka. budou stále viditelné.

4 Script. Péče z domu, návrat, režim spánku a probuzení. mají vlastní ikony. Chcete-li upravit skript. musíte stisknout oblast vpravo dole ikony. malé trojúhelníky. V tomto režimu můžete zadat název skriptu v horní části obrazovky a kompilovat seznam akcí. Je také možné přidat pauzu mezi nimi.

Pokud potřebujete přesunout nebo odebrat akci. na pravé straně obrazovky, mírně skrytý nápis provést následující K dispozici je tlačítko Upravit. Po stisknutí. postup je možné odstranit nebo změnit. V pravé horní části okna je tlačítko, které volá nabídku. Můžete povolit / zakázat oznámení o spuštění skriptu, zobrazit ikonu skriptu na ploše nebo jej odstranit.

See also  Jak zhubnout pomocí vysoušeče vlasů

Typ. pojďme zavolat automatizované scénáře. Mají kromě seznamu akcí. také stav spouště. Podmínky, časovač (v čase a den v týdnu). příchod hovoru nebo zpráv, stisknutím tlačítka, otočte krychli, práci snímače pohybu nebo otevření.

Vzhledem k tomu, že akce mohou být spravovány správou zařízení: Povolit výstupu, žárovku, aktivovat režim ALARM, můžete také přidat hotový skript. například stisknutím tlačítka. aktivujte skript “Péče o dům” a Vypněte a zahrňte stávající scénáře připravené.

Příklady příkladů scénářů. Manuální scénář. péče z domu. nejprve vypnout osvětlení, aktivace režimu alarmu. je nakonfigurován na 15 sekund zpoždění a přes 15 sekund. odstavení světla na chodbě. Po uvedení provedení tohoto skriptu na tlačítko bez povšimnutí v blízkosti dveří. tiše opustit domov. Nejprve zhasne světlo všude kromě chodby a po 15 sekundách a v něm taky, a alarm se zapne.

Automatický skript. který řídí zvlhčovač vzduchu. Zásuvka, ve které je zvlhčovač zapnutý, když klesne vlhkost pod 40%. Podobný scénář. vypne jej, když je vlhkost více než 50%.

Ale nemusíme zvlhčovat, když je místnost větrání. tedy, když je spuštěn senzor otevírání, výstup je vypnut a scénáře pro jeho zařazení jsou deaktivovány. Při zavírání okna. vše se otočí zády.

Na tomto, všechny příklady scénářů jsou také tam a budou se zobrazovat v mém inteligentních domovských recenzích.

home, aplikace, vysavač

Kdo je snazší vnímat informace o audiovizuální verzi této recenze:

Eliminace možných poruch

1) Potřebujete nabíjet baterii a zcela vypouštět první 3krát?

Lithiová baterie bez paměťového efektu, tedy dost úplného nabíjení.

V případech, kdy došlo ke ztrátě komunikace mezi robotem a telefonem (směrovač změnil konfiguraci, zapomněli jste heslo nebo z některých dalších důvodů), otevřete horní kryt pro zobrazení indikátoru Wi-Fi. Poté stiskněte tlačítko napájení současně a domovskou klávesu, dokud neuslyšíte hlasové oznámení “Restart W-FI”. Pokud je indikátor Wi-Fi zřídka zamlženo, znamená to, že byl proveden úspěšný reset.

Firmware robota můžete aktualizovat prostřednictvím mobilní aplikace. Během aktualizace připojte robot do dokovací stanice a ujistěte se, že úroveň nabití překročí 20%. Když bliká prstencový indikátor s bílým. vestavěný software je aktualizován.

Pokud robot neodpovídá na stisknutí kláves nebo nelze vypnout, zkuste jej restartovat stisknutím tlačítka RESET (resetovat pod víkem), robot automaticky restartuje systém. Reloading Systém resetuje nastavení synchronizace, režim čištění, stejně jako nastavení Wi-Fi.

5) Jak obnovit tovární nastavení Pokud nelze resetovat systém?

Pokud systém nelze resetovat, stiskněte tlačítko Domů Současně a na tlačítko Reset, dokud neuslyšíte hlasový záznam “Spuštění obnovení továrního nastavení”. robot spustí obnovení továrního nastavení.

Možná úroveň nabití baterie může být velmi nízká. Připojte prosím robot k dokovací stanici a nechte jej účtovat.

Možná teplota může být pod 0 ° C nebo vyšší než 50 ° C, zatímco provozní teplotní rozsah 0-40 °.

Možná dokovací stanice nemusí být připojena k zdroji napájení, takže se ujistěte, že jsou připojeny oba konce elektrického kabelu.

Xiaomi Roborock Sweep One. zprovoznění, průvodce aplikací a nastavením

Možné dokovací stanice konektory mohou být kontaminovány, takže prosím vyčistěte nábojové stanice a nabíječku robota.

8) Co dělat, pokud se čistící účinnost snížila nebo zůstane nečistoty?

Možné vyčistěte nádobu na odpadky, může být plná.

Možné vyčistěte filtry, mohou být ucpané.

Možné vyčistěte centrální kartáč, vlasy lze na něm přišroubovat.

9) Co dělat, pokud se robot nemůže vrátit do dokovací stanice?

Možné, přesuňte ho do jiné svobodné zóny, t.na. Může zasahovat do překážek.

Možné umístěte prosím robot vedle dokovací stanice a zkontrolujte, zda se vrátí do dokovací stanice nebo ne. Možná byl příliš daleko.

10) Co dělat, když se robot chová abnormálně?

Restartujte robot. Pokud problém zůstane, proveďte prosím systém resetování nebo obnovení továrního nastavení.

11) Zda robot spotřebovává spoustu energie při konstantním nabíjení?

Během nabíjení, robot spotřebovává určité množství elektřiny, ale po úplném nabíjení jde do režimu spánku pro uložení maximálního výkonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS