Monosco proužky pro depilaci Jak používat

Tvář Depilace s voskovými proužky: Jak provést postup správně

Jeden z nejoblíbenějších prostředků v našich dnech na odstranění nadměrné vegetace. voskové proužky. byl vynalezen ve vzdálené minulosti. Ženy rychle ocenily skutečnost, že použití takového způsobu depilace téměř nevyžaduje předběžný výcvik a je charakterizován účinností.

Všichni představitelé egyptské šlechty hledali hladkou a dokonalou pokožku s použitím různých dřevěných pryskyřic a medu. V současné době je vše mnohem jednodušší a rychlejší. I v nejkrásnějších částech těla mohou být extra chlupy odstraněny pomocí vosku. Proužky z tohoto produktu. světlo a bezbolestný způsob, jak se vyrovnat s malou vegetací na obličeji. Tato kosmetická plocha poprvé byla aplikována v roce 1960.

Voskové pásy jsou spotřebiče pro studenou depilaci, jak prakticky nevyžadují topení. Jsou to malé papírové nebo tkáňové segmenty s tenkou vrstvou kosmetického vosku. Jedna strana pásu je pokryta ochranným filmem, který je třeba před použitím odstranit.

Typy zařízení

Vosk používaný při výrobě proužků se liší ve složení. Existují univerzální zařízení, ale je lepší je vybrat v závislosti na specifickém typu kůže, věnovat pozornost zvláštnímu označení na obalu. Kromě jeho přímé podtlačné funkce mohou voskové pásy různých značek přivádět a zvlhčovat pokožku, stejně jako bránit výskytu infekcí v průběhu postupu.

Tabulka: Pozitivní a negativní strany výběru k depilaci voskových pásů

 • Okamžitě odstraňte přebytečné vlasy s řádným použitím.
 • Dráždá kůže je rychle obnovena (s výjimkou jednotlivých případů intolerance k složkám používaným při výrobě pásů).
 • Charakterizované akumulačním účinkem. V průběhu času se chlupy rostou v menších množstvích a také se stávají tenčí a bledší než původně.
 • Dostupná cena k dispozici. Jejich použití je levnější než všechny depilační procedury prováděné v salonách krásy.
 • Ekonomický v aplikaci. Stejný proužek lze použít několikrát.
 • Prakticky nevyžadují zvláštní školení pro jejich aplikaci.
 • Odstraňte veškerou nechtěnou vegetaci (bez ohledu na délku a tloušťku vlasů).
 • Dráždí kůže.
 • Pokud je spousta vlasů, vyžadují opakované postupy na stejném místě.
 • Příčinou bolestivých pocitů.
 • Na určitých složkách voskové směsi se mohou vyskytnout alergické reakce.

Veet voskové proužky pomohou odstranit nežádoucí vegetaci na obličeji, bez ohledu na délku a tloušťku vlasů

Zvláštnosti

Mnozí se ptali na to, jaký rozdíl mezi vlasy a depilací. Pod epilací, umělá eliminace nadměrné vegetace se předpokládá zničení minimív na vlasy nebo odstranění vlasů spolu s kořeny.

Podobná metoda se liší od depilace, protože s náporem je chlupy odstraněny kořenem. Tam je obrovské množství typů epilace, které lze připsat voskových pruhů. K depilaci zahrnují takové postupy jako zavedení stroje žiletky, depilačních krémů, protože takové metody nemají vliv na vývoj vlasů v nadcházejícím.

Voskové pásy jsou malé kousky určitého typu papíru, na kterém vosk. Někteří výrobci nabízejí možnosti z tkaniny, ale prakticky nemají rozdíly z lepenkového typu. Podobný typ epilace se týká chladného vosku. To uvádí, že kompozice nepožádá o vytápění, takže se začal roztavit. Pro práci je dostatek tepla.

Univerzální typové pásy jsou v prodeji, také zaměřené na konkrétní oblast těla.

Mohou se lišit v jejich velikosti, zahrnují různé ochucené kompozice, také děleno typem pleti.

Pokud si přečtete výhody voskových pásů, pak jsou následné:

Voskové pásy pro depilaci. Armageddon pro vlasy

 • Tato metoda epilace je velmi cenově dostupná. Budete moci vybrat alespoň kolik času, bez ohledu na to, kde jste;
 • Pro vás nebudete muset očekávat okamžik, kdy se vlasy zvýší. Postup lze provádět na vlasy, jejíž délka je pouze 1,5 mm;
 • Nástroj je charakterizován ekonomikou. Jeden proužek je dostačující na párkrát. Můžete ji použít, dokud nebudou vlasy lepené na materiál;
 • Účinek odstraněného epilace se koná až 4 týdny. Jasné období bude záviset na tempě růstu vašich vlasů;
 • Voskové proužky zraněné minima vlasů, které způsobují zhoršené rysy růstu vlasů.

Navzdory nesčetným výhodám mají fondy a nedostatky. Negativní kvality zahrnují:

 • bolest události;
 • Vosk může zůstat na povrchu kůže, což vede k pocitu nepohodlí;
 • Chlupy jsou nereálné zachytit sto procent za funkci, protože pás bude muset být lepen více než jednou;
 • Existuje možnost, že alergická reakce na kompozici z vosku a zbývajících prvků přítomných v receptum látky;
 • Pokud nemůžete poskytnout dostatečnou fixaci kůže, mohou zůstat abraze a modřiny;
 • Pro voskové pásy se vyznačuje eliminací a práškovými vlasy, což dává tým aktivaci růstu hrubých vlasů s tmavým pigmentem;
 • Zánět na těle může být během jednoho dne.

S těmito zařízeními by měla být každá Maiden obeznámena s tím, že váží všechny “pro” a “proti” a podtrhněte pohled na epilaci.

Existují tři verze epilace vosku: použití chladného, ​​teplého nebo horkého vosku. Voskové pásy se používají pro různé tělesné zóny.

See also  Что значит 2h на стиральной машине

Jsou zde použité pásy používané pro epilaci na profesionální úrovni (rozsáhlé přidělené produkty z “Chistovye”). Existují také produkty, na kterých vosk.

Jak nahradit proužky pro přehlídka / jak ušetřit na materiálech / Sigaring doma

Mohou být také klasifikovány vlastní strukturou. Existuje papír a tkanina. Papír odkazuje na kategorii ekonomické možnosti. Takové pruhy jsou jednorázové. Společně s nimi je ubrousek pomáhá vyčistit pokožku z voskových částic. Tkáňové pásy vlastní významné plus, protože jsou opakovaně použitelné. Ale netkané pásy vlastní levnější cenovku, na rozdíl od popsané verzi.

Pokud si přečtete proužky, na kterých není zpočátku žádný vosk, používají se při práci s horkým a teplým voskem, v záhybu, a dokonce i doma. Jsou ideální pro odstranění chloupků, protože předpokládají představení nejen voskového složení a sladké těstoviny. Proužky se provádějí z bavlněné tkaniny nebo papíru. Rozdíl může být v hustotě, rozměrech a značkách.

Prodej takového pásu se provádí v roli, jehož délka je až 100 metrů. Existují také připravené pásy různých velikostí v závislosti na realizaci implementace.

Existují také gelové pruhy, které jsou velmi oblíbené uprostřed dámy. Jsou vhodné pro citlivý typ pleti, snižování podráždění.

Vosk depilace doma: Co dělat před a po

Pokud se jedná o váš první domácí zážitek, připravte se předem:

  Pár dní před depilací, zvolená oblast kůže křoviny. Neodstraňujte příliš mnoho tak, aby nedošlo ke zranění pevnými částicemi kůže a během depilace nezagnají;

DŮLEŽITÉ: Během menstruace je tělo citlivější na bolest. Pokud jste tak velmi citliví na různé dopady na kůži, stojí za přenos depilace.

Voskové pásy: Výhody a funkce

Voskové pásy jsou dva segmenty speciálního trvanlivého papíru, mezi nimiž je položena epilační vosková vrstva. Sada často zahrnuje ubrousky impregnované olejem. S jejich pomocí, zbytky depilátoru vymazat. Produkty jsou umístěny v krabici a jsou dodávány s podrobnými pokyny.

Pruhy pokryté studeným voskem. nádherná alternativa ke shugaring a dalším horkým směsím. Výrobky jsou plně připraveny pro použití, nemusí se zahřát, možnost náhodného hoření je vyloučena. Výhody zahrnují:

Výrobky jsou navrženy tak, aby odstranily všechny vlasy na obličeji. Nejčastěji s jejich pomocí odstranění knírku přes horní ret nebo provést obočí. Ale pokud si přejete, můžete se zbavit pistole na chrámy, bradě a dokonce uchu. Studený vosk pohodlně odstranil tenké časté vlasy. Jediný těžký snadněji vytáhnout pinzet.

Studené voskové pásy produkují mnoho kosmetických značek. Můžete si koupit produkty v kosmetických obchodech nebo lékárnách. Při nákupu stojí za to věnovat pozornost:

RefectoCil Akademie | Jak na depilační voskové proužky?

Můžete najít univerzální produkty vhodné pro odstranění chloupků na celém těle. Držáři citlivé pokožky jsou však lepší nakupovat speciální varianty pro obličej. Mezi ně patří kožené přídavné přísady: přírodní včelí vosk, změkčující extrakty na bázi léčivých bylin, složky, které zpomalují růst nových chlupů. Mezi nejoblíbenější produkty:

 • Vet. Slavná značka nabízející proužky pro odstranění knírku nebo obočí. Komponenty, které blokují vzhled nová vegetační a zmírňující kůže, jsou zahrnuty do kompozice;

Péče o pleť po zákroku

Společné schůzky po jakékoli epilaci je, že několik dní se nemůže opalovat v soláriu nebo na slunci. A také není možné provádět tepelné postupy:

Několik dní stojí za to oddálit sporty, protože zesílený pocení dráždí kůži. Velmi často na místě chlupů jsou vytvořeny červené tečky, které zkazí vzhled. Postupem času budou projít, ale jejich odstranění může být urychleno. Produkty pro péči o pleť po epilaci:

  Zvlhčující krém.

 • Tvář krém s extraktem rakytníku, heřmánku a měsíčkem.
 • Dětský krém.
 • Čaj nebo Aloe.
 • Salcossuril.
 • Chlorhexidin.
 • Peroxid vodíku.
 • Krém nebo sprej panthenol.

Tyto nástroje pomáhají oslabením nebo odstraněním zánětu, stejně jako urychlují obnovu obvyklého stavu kůže. Musí být aplikovány okamžitě na konci postupu. Každý člověk má vlastní vnímání kůže různých prostředků, takže musíte zastavit svou volbu na těchto produktech, které byly použity dříve. Pokud se prostředky předtím, než nebyl použit, možná budete muset vyzkoušet jakýkoliv výrobek před výběrem nejúspěšnější.

Lotiony a tonikum, vyvinuté na základě alkoholu, sušené kůže, takže po jejich použití musíte aplikovat hydratační krém. Použití oleje a aloe čaje a aloe přispívá k rychlému hojení a restaurování kůže po depilaci. Po postupu nemohou být použity v čisté formě. Jsou přidány do hydratačního krize nebo se rozpouští v oleji. Teprve poté, co můžete použít. Několik dní po provedení postupu musí být pokožka zpracována křoviny. Je tedy možné snížit riziko zaostřování vlasů.

Velmi často pozitivní vliv na odstranění podráždění a zrychlení obnovení kůže je zajištěno nejobvyklejšími produkty, které se používají za normálních podmínek. Například dětský krém nebo obličej. Lepší, pokud jsou produkty s hydratačním účinkem. Jak odstranit pás:

 • Odstranit vosk musí pěstovat chlupy.
 • Není-li to hotovo, povede ke zhoršené celistvosti vlasové kryty a v důsledku toho šustění vlasů pod kůží a tvorbou různých zánětlivých procesů.

Výhody a nevýhody

Při setkání s recenzemi k produktům najdete negativní, což mluví o špatných odstraněních. Při použití výrobků s voskem je lepší zastavit svou volbu na speciálních prostředcích a používat je pouze podle schůzky. Například byste neměli aplikovat prostředky k odstranění chlupů na nohách pro depilaci zóny bikin. Při výrobě výrobků, výrobci maximalizují rysy růstu a struktury vlasů v různých zónách. V souladu s tím jsou hustota a složky kompozice aplikované na proužky přiřazeny, a tloušťka voskové vrstvy. Profesionálové:

 • Postupné zastavení růstu vlasů v důsledku neustálých zranění žárovek.
 • Nepřetržitý účinek, který je zachován až 4 týdny v závislosti na osobních funkcích.
 • Ekonomika. Jeden proužek je možné použít několikrát.
 • Dostupnost a pohodlí: Pro provádění postupu není nutné použít zvláštní úsilí, depilace se může konat doma a za svými stěnami.
 • Pravděpodobnost pevných hrubých vlasů při použití vosku na obličej.
 • Riziko účesů, protože jejich růst může urychlit.
 • Pravděpodobnost otěru nebo modřin s neuspokojivou fixací během vyčerpávajících výrobků.
 • Není vždy možné odstranit všechny chlupy, musíte být vyžadováni pinzeta.
 • Pocit lepkavosti v důsledku zbytků vosků.
 • Pickness procedury.
See also  Waxplains for Cartridge Depilation Jak používat

Produkty mají různé náklady. Například vit pro normální pleti 12 pásy stojí 270 šachů pro tvrdé vlasy 180 na čelní epilaci 230 většina z ceny závisí na počtu proužků v balení. Než je více, tím více ekonomičtěji se ukazuje. Dražší výrobky jsou součástí, které zahrnovaly různé komponenty, které se starají o kůži. Například pásy jsou s esenciálními oleji. Po použití těchto prostředků na kůži bude méně podráždění a bude rychlejší.

Kolik stojí postup, je obtížné říci předem, protože závisí na počtu vlasů a oblasti ošetřeného povrchu. Například při odstraňování chlupů z obličeje jednoho balení vosku z 12 proužků může být několikrát dost.

Náhradní pásy pro epilaci

Co může nahradit pásy pro depilaci doma? Provádět takový kosmetický postup v domácích podmínkách, můžete použít vodotěsný papír nebo speciální pásku bílé linie. Dále musíte dostat vosk, musí být zahříván na požadovanou teplotu. Dále je výrobek aplikován na problémové oblasti, speciální papírové proužky jsou vloženy na něj. Doma místo vosku, můžete použít med nebo cukr pro záření. Po medu se kůže stává elastickým a elastickým.

Bezbolestné metody zbavit se zbytečné vegetace zahrnují depilace krém. Zároveň však metoda žárovek není poškozen, ale pouze část je odstraněna, na které je krém superponován. Stejně jako místo proužků můžete použít tekutý vosk. Je rozdělen do následujících typů:

  Teplý vosk. Zavolal na výborné možnosti, mohou nahradit pásy pro depilační vosk. Aplikátor válce musí být naplněn kapalnými výrobky, pak nástroj musí být aplikován na místo s zbytečnou vegetací. Poté se vosk odstraní pomocí tkaniny nebo papírových ubrousků.

 • Horký vosk. Než se depilace zahřívá na 50 stupňů, není vždy bezpečný při použití, může způsobit bolestivé pocity nebo alergie.
 • Studený vosk. Během postupu není nutné zahřát, vyrobené ve speciálních trubkách pro opakovaně.

Výhody a zápory epilace vosku

Epilace vosku je atraktivní v tom, že nezanechává podráždění na kůži charakteristiku holení. Ano, a chlupy, které nakonec začínají třídění, s každým postupem, jsou stále měkčí a tenčí. Tato metoda odstranění nežádoucí vegetace nevyžaduje značnou dobu a úsilí. při zvládnutí zařízení, jak se zbavit vlasů na nohách, bude brát více než půl hodiny se všemi přípravnými postupy. V tomto případě poskytuje epilaci vosku dlouhý účinek, jehož trvání závisí samozřejmě od jednotlivých charakteristik každé osoby.

proužky, depilaci, používat

V průměru opakujte postup každý měsíc. během této doby, vlasy rostou obvykle k nezbytnému 3-4 mm.

Prstranění vlasů vosk nejen v kabině, ale doma, za předpokladu, že technika nedává komplikace, pro které takový způsob a obdržel mnoho kladné zpětné vazby. Pokud neexistují žádné alergie na vosk, takové vedlejší účinky, jako je akné, svědění, zarudnutí a podráždění, se nezobrazí. Kůže bude hladká a jemná, zejména pokud aplikujete hydratační krém při dokončení postupu. Proto může tato technika používat pacienty a dokonce těhotnými ženami za předpokladu, že nezpůsobuje silné bolestivé pocity.

Nevýhody takové voskové epilace trochu. Mezi nimi patří relativní bolest tahání vlasů, ale to vše závisí na individuálních vlastnostech těla a správnosti postupu. Kromě toho je tato metoda obtížně vykonávat na krátké vlasy Ježek, takže musíte očekávat, kdy trochu rostou. No, konečně, vosk není vhodný pro ty, kteří mají na to alergickou reakci.

Jak jej používat správně

Účinek voskových pásů je založen na majetku vosku zjemnit z tepla rukou a pak se držet. V této době je nalepen na chlupy. Při opuštění proužků se rozpadnou spolu s kořenem. Aby byla depilace úspěšná, vlasy musí být délka 2-5 mm. Pokud jsou delší, je lepší je snížit, kratší voskový pás často nezachycuje.

Jeden pás může být nalepen několikrát, léčit velkou oblast těla. To bolí, ale je nutné trpět jednou, a pak 2-4 týdny, aby se těší hladkost těla. Vlasy po postupu roste pomalejší, jak odstraňují žárovky. Vzhledem k účinkům speciálních složek v kompozici vosku se stávají tenčí a světlem.

Taková depilace může způsobit bolestivé pocity, podráždění. Chcete-li minimalizovat nepohodlí a zvýšit jeho účinnost, musíte nejprve prozkoumat pokyny. Doporučuje se tato sekvence akcí:

 • Vyčistěte vybranou oblast těla z kosmetiky, prachu a potu.
 • Disparát, takže póry otevřené a chlupy byly odstraněny jednodušší.
 • Na sušené kůži naneste mastek nebo dětský prášek bez přísad.
 • Teplo voskového pásu v rukou.
 • Oddělte ochrannou vrstvu.
 • Lepidlo růst vlasů, důkladně hladký, lisování pro lepší kontakt.
 • Počkejte několik vteřin, pak vytáhněte kůži jednou rukou, další roztrhněte pás proti růstu vlasů.
 • Po dokončení celého těla těla určeného pro depilaci odstraňte pozůstatky vosku.
 • Vyplňte postup pro aplikaci protizánětlivého krém nebo krémů, který sníží podráždění.

Odstranění vlasů

Někdy ženy potřebují odstranit přebytečné vlasy na tváři. Obvykle rostou nad rtu, bradou, kolem obočí. Kůže v těchto zónách jemně a tenká, takže ne všechny typy depilace jsou vhodné. Vaxing je často vybrán v důsledku snadného použití.

See also  Jak dát ventilátor v místnosti

Jako součást voskových pásů pro depilaci obličeje musí být komponenty, které se starají o kůži. Změkčují, hydratují a rychle odstranit podráždění. S voskovými proužky je vhodné použít pro korekci obočí, odstraňování pistole na tvářích. Doporučuje se vybrat úzký, ne více než 7-10 cm dlouhý.

Jak odstranit proužky vlasů v oblasti axilární deprese

Nezávisle odstranit vlasy s voskovými proužky v oblasti axilární deprese je obtížné. To vyžaduje dvě ruce. jeden drží pokožku, druhý ostře sundává pás.

Bez fixace je možné vzhled modřin, modřin. Tento způsob provádění bolestivějšího postupu. Chcete-li snížit nepohodlí během sebe-nasazení, musíte vstát a hodit ruku přes hlavu. Kůže v podpaží úseky.

Pro podpaží potřebujete zvolit široké voskové pásy tak, aby uzavřeli celou zónu najednou. Kompozice by měla být určena pro jemnou kůži. Ale vosk by měl silně lepit, aby zachytil tvrdé vlasy.

Střelnější depilace s voskovými proužky doma.

Depilační pásy na ruce a nohy

Proces depilace v rukou a nohách je nejjednodušší a nejrychlejší. Bolestivé pocity nejsou tak silné. Zvolte voskové proužky pro depilaci rukou a nohou je snazší. musíte jen vzít v úvahu typ pleti. Je žádoucí, že jsou dlouhé, aby nedošlo dlouho.

Vlastnosti použití pásů pro depilaci v zóně Bikini

V intimní zóně odstraňte vlasy s voskovými proužky je těžší, ale i možné. Na pubisu podél prádla a na vnitřní části boků se depilace provádí stejným způsobem jako na jiných částech těla.

Je třeba zvolit pruhy určené pro citlivou pokožku. Jejich kompozice zahrnuje aloe extrakty, heřmánek, olej. Musí být určeny pro oblast Bikini, protože vlasy jsou obvykle tvrdší, ne všechny pásy se s nimi vyrovnat.

Proveďte hluboké depilace bikiny s voskovými proužky nebudou fungovat. Tato metoda není určena pro hard-kohubních míst a takovou jemnou kůži.

Tipy pro použití voskových pásů

Tipy kosmetologů pomůže správně používat voskové pásy pro depilaci:

 • Před prvním použitím voskových pásů musíte zkontrolovat reakci na složky;
 • Je nutné přesně dodržovat pokyny;
 • Doporučuje se snížit dlouhé vlasy předem;
 • by neměly být depilací během menstruace nebo uprostřed cyklu, v této době se zvyšuje citlivost;
 • S nízkou prahovou hodnotou bolesti 30-40 minut před postupem, aby se pilulku na anestetikum nebo použil anestetikum krém;
 • Po proceduře s použitím chlorhexidinu, Miramistina, Malavit Gelu můžete zabránit podráždění;
 • Nedoporučuje se držet pruhy pro stejné místo po dobu delší než dvakrát, zvýší riziko zánětu;
 • Chcete-li odtrhnout pás, potřebujete tak ostřejší, co je to možné, sníží bolest, zároveň to zvyšuje vysoko na tělo, a to z toho, že riziko modřin pohlaví modřin.

Můžeš to líbit

Tímto (dále jen. ta osoba), dávám svůj souhlas s LLC “internetovým obchodem”, právní adresa: 115230, město St. Petersburg, Nevsky Prospect, dům 30 (dále jen. společnost) pro zpracování jejího osobního Údaje uvedené při zadávání objednávky na webových stránkách společnosti pro zpracování mé objednávky, komunikace se mnou jako součást zpracování mé objednávky, doručení zboží objednaného mne, jakož i další cíle konjugátu v rámci stávajících právních předpisů a technických schopností společnosti, jakož i dosažení servisního průzkumu po dokončení služby nebo pokud je to nemožné podpora.

Zpracování osobních údajů lze provádět pomocí automatizačních nástrojů a / nebo bez použití automatizačních nástrojů v souladu s platnými právními předpisy a ustanoveními společnosti. Tato tvář se zavazuje převést své osobní údaje třetím stranám, aby jejich zpracovávaly v souladu s cíli stanovenými touto dohodou, na základě smluv uzavřených Společností s těmito osobami, osobní údaje osoby mohou být předány v rámci skupiny Osoby LLC “internetový obchod”, včetně přeshraničního přenosu. Tento souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených při uvádění objednávky na internetových stránkách Společnosti zaslané (dokončené) s využitím těchto stránek, jedná od data objednávky na internetových stránkách společnosti až do odvolání. Souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených při uvádění objednávky na webových stránkách Společnosti zaslané (vyplněné) pomocí těchto stránek, může být odebrána osobou při podání písemné žádosti (přezkoumání) společnosti. Zpracování osobních údajů je ukončeno po dobu 2 měsíců ode dne obdržení písemného prohlášení (přezkoumání) osoby a / nebo v případě dosažení účelu léčby a je zničena včas a na podmínkách stanovených zákonem, pokud není stanoveno jinak. Neosobní osobnosti osoby mohou společnost využívat ve statistickém (a jiném výzkumném účelu) po obdržení žádosti (přezkoumání) souhlasu (přezkoumání) souhlasu, jakož i po dosažení cílů, pro které byl tento souhlas získán.

Kontraindikace pro použití voskových pásů

Existují okolnosti, za kterých je Vaxing kategoricky zakázáno. Jedná se o chronické onemocnění.

 • Diabetes;
 • Květinová. hrozí nebezpečí poškození krvácení krve;
 • Kardiovaskulární choroby;
 • Imunodeficience;
 • Onkologie;
 • Alergie na komponenty obsažené;
 • Epilepsie;
 • Každá onemocnění kůže: herpes, akné, jizvy, otevřené rány.

Pokud byl nedávno provedeno tetování, pak se také z Vaxingu bude muset také zdržet.

Relativní kontraindikace jsou spojeny s opálením v soláriu nebo na pláži. Během menstruace je možné zvýšit citlivost v důsledku poklesu bolesti. V tomto případě odložit postup.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS