Mytí aut s vlastními rukama z pračky

Manuální domácí mytí aut pro 500

Každý motorista ví, jak těžké a ne moc pěkné umýt auto v chladném počasí. Na základě toho většina z nich v mrazu dává přednost jezdit na nečistého vozu. My mytí aut umožňuje prakticky okamžitě malý počet vody čistě umýt auto. Postup je vyroben tak příjemný, že budete chtít umýt auto denně. stačí nalít pár vrhů horké vody s autem sání, strčit zástrčku v “zapalovače cigaret” a stiskněte tlačítko v rukojeti kartáče.

Podrobnosti pro výrobu mytí aut lze použít v každém obchodě “Auto díly”. Jedná se o motory podložky z “devět” nebo z “Volgy”, kartáč na mytí automobilové hadice, zástrčku “zapalovače cigaret”, dvě hadice o délce 3 m s průměrem 6 a 10 mm. mikrokopka, dvoukřídlový elektrický drát 5-6 m dlouhý, mosazný šroub M8 s podložkou a maticí, šest pozinkovaných šroubových šroubů D4x12 mm, dva polyethylenové kanystry s kapacitou 10l a malého tmelu.

Použil jsem kanystry, kteří zůstali od nákupu pitné vody “Beregina”.

Jeden z kanysterů byl řezán, jak je ukázáno na fotografii 1 a rýže. 2. “Sekundární dno” je tvořen raketoplánem pro otočný kryt drátu a vinutí.

Pro výrobu myčkových myček dokonale přiblížil k použitým polyethylenovým kanálům z pitné vody.

Pohled ze dna do kanystru až do instalace “druhého dna” s připojeným motorem podložky. Před montáží musí být kus vlnité plastové hadice vložen na rukojeť štětce.

Pro napájení vody do kartáče je nutné stisknout mikrokopečku. Není nutné jej udržovat celou dobu lisované, dostatečně krátkodobé tlaky (30-50 sekund) s přerušením 15-20 s.

Motory podložky zajistily svorku z plastického pásu ze stejného kanystru pomocí mosazného m8 šroubu s podložkou a maticí, uvedení na tmel. Plastové rukávy, na které hadice jsou navrženy, jsou zde vhodné trubky z uzavřených markerů, markerů nebo kulových rukojetí.

Zařízení pro mytí aut je perfektně viditelný v rýži. jeden. Dráty a úzké hadice se poprvé přetáhaly do hadice D10 mm, poté, co ho dělal v předběžném otvoru nádobka a zajistil objímku. Také upevnil přijímací trubku k motoru podložky. Na vrchol (viz. rýže. 1) Povrchové úpravy drátů se pájily mikrocalový bod, který rukojeť investovala.

Je možné zdobené kusem zvlnění D25 mm. Dolní povrchy drátu také pájených v souladu s rýží. jeden. Po dokončení vodičů se dráty dávají na druhé dno a zajistily ji s sebou. Po tom, že otočná víko také připojeno. Podle téměř ročního provozu mytí aut je polyethylen tak dobře zapadá do stonku samo-lisu, který není nutný pro další utěsnění spojení.

Bezkontaktní myčka a jak si správně umýt auto!

A o rukávech, na jaké spojovací hadice jsou připojeny.

, Jak se auto umyje, kartáčová hadice vyčistěte nádobku přes krk, vinutí drátu na lesk a zavírání otočného víka. Zimní období, při teplotách pod 0 ° C, v případě, že mytí bude skladováno v nevytápěné garáži nebo kufru automobilu, voda z nádoby je sloučit všechny.

Články jen témata, o které máte zájem:

Vlastní ruce vozu jsou po celou dobu působení životního prostředí, které často působí velmi špatně. Vlhkost, přítomnost chemických činidel na silničních plátěných \ t

Vlastní ruce Článek 1 Co dává tělu leštění: 2 typy leštění těla příprava vozu 3 pro leštění těla vozu s vlastními rukama 3.1 nezávislý.

S vlastními rukama, mnoho majitelů automobilů, vezme auto, aby ušetřili položky, nemají břemeno samy o sobě s zbytečným, jak si myslí, potíže s prováděním antikorozního automobilového zpracování.

Unavený z výdajů velkých peněz na nabíječky pro vaši auto baterie? Nechcete nést velké a těžké nabíjení v autě? Pak je tento článek jen pro vás.

Vlastní ruce, pohodlný komfort v kabině je zajištěna mnoha systémy a mechanismy, mezi nimi a klimatizací a ventilačním systémem. Dostupnost klimatizace.

Co je dřez vysokého tlaku?

Dnes už není nutné pro sílu a čas bojovat s kohoutky bahna a suší se do odlehlých rohů, protože na trhu každý rok jsou všechny nové modely vysokotlakých prášků. Tato zařízení se používají pro mytí oken, automobilů, stěn a dveří domů, mangals a dalších předmětů, které jsou obtížné čistit hadrem nebo štětcem. Silný tlak vody je mnohem efektivněji zvládat s tímto úkolem a šetří prostředky vynaložené na mytí aut ve službě, spotřeba vody je také minimální. Proto mít takový dřez ve vašem arzenálu užitečné pro každého.

Firmy vedoucí k výrobě vysokotlakých praní. německých firem Bosch, Karcher (tedy druhý název mytí. Karcher) a Elitech. Středně levné praní nelze použít pro více než jedno auto denně, a možnosti nejdražších modelů jsou omezeny na sedm vozů.

Vnitřní tlak

Čím vyšší je tlak uvnitř pouzdra, tím silnější vodní paprsek, tlukot z hadice, a proto se nečistoty zaostává. Tlaková instalace UPOZORNĚNÍ, protože voda může jednoduše rozbít křehké detaily automobilu nebo skla, ponechat otáčky. Výrobci instalují tlak v 150-170 bar, ale 100 bar je dostačující k čištění auta. Pokud se znečištění nedostane k čištění vodního paprsku, vezměte si speciální trysku na hadici, turbo mlýn. To pomůže umýt pneumatiky, pohony, odstranit nečistoty akumulované v drážkách. Můžete použít mini-dřez venku a uvnitř kabiny. Pokud použijete turbo řezačku, budete potřebovat tlak 160 bar.

Předpona “Mini” odkazuje na kvalitu čištění a možnosti zařízení, ale pouze k jeho velikosti. Díky kompaktnosti je minisyaker velmi vhodný pro použití a relativně málo váží, některé modely mohou být přenášeny s nimi v kufru.

See also  Proč není klimatizace v pračce umytá

Obchody nabízejí poměrně širokou škálu mini-mil

Jak určit nákup? Nebo možná budete moci udělat domácí mytí aut, který nebude horší než vybrané? Začněte, zkoumejte vlastnosti, které definují schopnosti jednotek:

V závislosti na různých kombinacích výše uvedených faktorů jsou minimáty rozděleny do zařízení primárního, sekundárního, vysokého a vyššího (extra) třídy. Mnozí výrobci však vyvíjí své klasifikace pro mini-touch (obvykle širší).

Jak umýt auto s vlastními rukama

Zřejmě budete časem a správně umýt auto závisí nejen svým vzhledem, ale také “vitality” mnoha uzlů a automobilů obecně. Na první pohled se zdá, že mytí automobilů je nejjednodušší údržbářský provoz, který nevyžaduje speciální znalosti, dovednosti a kvalifikace od majitele automobilu.

Nicméně, ve všem, včetně toho, jak a jak umýt auto, existují jeho vlastní pravidla a jemnosti, jejichž znalost, které vám umožní udržet auto ve výborném stavu po delší dobu.

Proč je důležité pravidelně umýt auto

Poté, co koupil nový, brilantní auto na slunci, pod kapotou, které bzučí “bzučení” čistý motor, každé vozidlo sny o záchraně délejším. Ale k naší lítosti, to není tak jednoduché, protože většina času je vůz pod vlivem atmosférického srážení, slunečních paprsků a okolního rozdílu teploty.

 • Nečistoty, které obsahuje velké množství kyselin a všechny druhy organických sloučenin, těžce ničí lakování a jiné části těla, takže auto musí být pravidelně promyje.
 • Můžete také použít jiné materiály o mytí aut s vlastními rukama a péči o interiér těla a auta:
 • Na konci tohoto článku naleznete v aplikaci Video Instruction, jak umýt stroj na vlastním vysokotlakém aparátu.

Co a jak si auto umýt

A tak budeš umýt auto. Níže uvádíme tři jednoduchá pravidla, pozorování, které snadno se naučí, jak rychle a efektivně umýt auto svým vlastním rukama.

Použijte kartáč

Nejprve vyčistěte drenážní otvory dveří, prahových hodnot a předních křídlech. V opačném případě se voda, která spadá do dutiny, stane se aktivním zdrojem korozi.

Je vhodnější umýt auto pomocí gumové hadice (nutně bez kovového hrotu) a kartáče s dlouhou měkkou hromadou, jako na fotografii výše.

Většina nadšenců automobilů pro mytí těla používají pěnovou houbu nebo hadr. není to správné! Neudělejte to, protože takové prostředky drží velmi dobře v nečistotách (písku, malé oblázky), které v procesu mytí listů na horní vrstvě nátěru nátěru pásu škrábanců. Po takovém mytí aut bez leštění těla nebude dělat.

Nezajímejte vodu

Vysoce kvalitní mytí aut spočívá obvykle takto:

 • Za prvé, auto je dobře nalije proudem vody.
 • Pak očekávejte několik minut, dokud se nečistoty na vozidle točí.
 • Poté, kartáč nebo kartáč, navlhčený v předem vařeném roztoku šamponu, očistěte povrch tělesa, zatímco hojně zalévá kontaminovaná místa s vodou (s výhodou z hadice).

Věnujte pozornost poslední operaci, která nejčastěji, když mytí ignorovat odstranění ze zbývajícího povrchu zbývajících kapiček vody.

Takové kapičky na slunci působí jako zvětšovací sklo, tvořící se v barvách a laku.

Pro úplné odstranění kapek použijte semiš předem ponořený do čisté vody a stisknuto nebo speciální jednotku.

Po úplném odstranění kapiček musí být povrch stroje otřen čistým suchým hadříkem.

Umyjte uzavření automobilu

Mějte na paměti, že umýt tělo vozu je nutné pouze s využitím speciálních vozidel. Pokusy jsou nepřijatelné nahradit auto-šampon s jakýmkoliv syntetickým detergentem, například pracího prášku. není správný! Fondy domácích dámu, které nejsou určeny pro mytí aut, poskytují vysoký alkalický roztok, v důsledku kterého brilantní lakový povlak se mizí.

Mnoho nadšenců automobilů se snaží ušetřit čas a peníze, umýt auto pouze vodu. Na první pohled je povrch vozu téměř stejný, jako po použití autonehody. Nicméně, nečistoty, plnění pórů a mikrotokraků povlaku, zůstává dotýkat, udržuje vlhkost a přispívá k jeho pronikání pod vrstvou nátěru. A tak ohniska koroze.

Umyjte auto potřebují teplou nebo studenou vodu, ale ne horké. Nezapomeňte, že rozdíl mezi tělesnou teplotou vozu a vodou, který umývajete, by neměl překročit 15-20 ° C.

Domácí vysokotlaké mytí aut s vlastními rukama v garáži

Vysokotlaké mytí je vysoce účinná jednotka používaná pro profesionální čištění automobilů. lakování, prostor čelního skla, kolové disky, jiné prvky.

Přístroj je nutné vytvořit vysoký tlak, silný tlak vody, poskytování čištění povrchu, struktur.

Takový nástroj používá mistři ve službách, ale domácí vysokotlaké mytí aut s vlastním rukou se nevyrovnává s úkolem.

Jaké podrobnosti budou muset vybudovat mytí aut?

Mini Sink Device. jednoduchý proces. Práce začíná výběrem dílů pro následné montáž designu. Pracovní část musí být shromážděna z vysoce kvalitních, osvědčených materiálů. Příslušenství, s výjimkou čerpadla, by nemělo být nové. Ale je to dříve zkontrolováno, aby se zabránilo poruchám.

 • Čerpadlo nebo motor, zajištění úpravy vody. Hlavní detail. Při výběru pozornosti platit za výkon, schopnost vytvářet tlak. Pro nephestové vykořisťování, doma, dostatek tlaku ve 100 bar. Při instalaci dalšího vybavení vyžadují trysky až 160 bar. Průměrné sazby se liší v rozsahu 100-200 jednotek.
 • Elektromotor. Systémový zdrojový systém. Je-li samo-montáž, doporučuje se vybrat jednofázové zařízení, potenciál 220V. Jsou bezpečnější a cenově dostupné.
 • Spojka je nezbytná pro připojení čerpadla a elektrárny. Výhodně modely schopné provádět funkce pojistky a vyvážení hřídele na ose.
 • Případ, kapacita vody. zajišťuje rovnoměrný průtok vodních hmot. Nádrže z odolného plastu nebo kovu.
 • Rama. základ pro spolehlivé upevňovací prvky. Často jsou další kola instalována ve spodní části mobility, snadné operace.
 • Pistole s tryskou, hadicemi. chtěl pro zásobování vodou. Hadice zvolte vysoce kvalitní posílený.
 • Trysky. používané ke změně povahy průtoku vody. Mnoho modelů aplikovalo na řešení konkrétních úkolů.

Uložit na kvalitu položek nestojí za to. to ovlivní výkon zařízení.

Další podrobnosti vyžadující pozornost

Do domácího vysokého tlaku s vlastními rukama se shromažďuje správně, budou vyžadovány další komponenty.

 • Filtrační prvek je malá síť, varování nečistot částic, odpadků;
 • Kondenzátor, jednostupňový reduktor. volitelné komponenty, ale umožňují vám usnadnit start, zlepšit kvalitu práce, výkonnost;
 • Kompresor. může být použit jako čerpadlo, základna pro mytí aut, což je významně zjednodušující montáž;
 • Výkonový regulátor, vykládací ventil. díly, které zajišťují bezpečnost a účinnost provozu;
 • Svorky nebo hydraulické těsnění. umožní sloučeniny s hermetem;
 • Prvky v kontaktu s vodou jsou vybrány ze slitin odolných proti korozi.
See also  Jak zapnout pračku Hansa Full Control

Po dokončení kolekce náhradních dílů můžete spustit lepení prvků a nainstalovat je do rámečku. Je důležité zachovat možnost opravy technologie, častěji pomocí závitových spojů.

Jemnosti nezávislé produkce mini-dřezu

V procesu montáže automobilů je několik důležitých bodů, které určují bezpečnost dalšího provozu a nedostatek problémů.

Rám. základna celého designu:

 • Předpokládá se, že vyrábíme systém s optimálními velikostmi, pro které jsou vybrány vhodné trubky. kulaté, zakřivené;
 • Kromě kol ve spodní části je žádoucí instalovat svorky;
 • rukojeť. usnadnit dopravu.

Uzemnění. bezpečnostní prvek:

 • Elektrická zařízení je instalována na rámu, včetně motoru, čerpadla, jiných konstrukčních prvků.
 • Po stisknutí speciálního tlačítka pevné zbraň s tryskou dodávanou vodou. Taková zařízení používají profesionály, ale snadno si zakoupí a v obchodě.
 • Provádí se vysokotlaké rukávy.

Po dokončení montáže se připojte k přívodu vody. Pro to je hadice dlouhá 7 m.

Jak se vyhnout nepředvídatelným poruchám zařízení

Myšlení Jak provést mytí aut pro vlastní ruce, je žádoucí poskytnout optimální provoz, který zabraňuje nutnosti následné obnovy.

Důležité instalační body:

 • Před začátkem jsou kontrolovány všechna připojení, upevňovací prvky;
 • Filtrační prvek potřebuje pravidelné čištění proti kontaminaci;
 • Často nepoužívejte zařízení při plné kapacitě;
 • Instalace baterie chrání zařízení od pádu energie.

S vlastní montáží zařízení, následné restaurování, výměna pryžových kroužků, těsnění nezpůsobí potíže.

Tajemství návrhu generátoru pěny

Mytí aut se používá k odstranění odpadků, kontaminantů z těla a dalších částí. Maximální zlepšení kvality čištění umožňuje generátor pěny. Je také snadné to udělat sami.

Avd to udělat sami

Velmi vysoká popularita nedávno přijímala vysokotlaké zařízení (AVD), nejčastěji se aplikují na mytí aut. S pomocí AVD můžete rychle a kvalitativně prát tělo automobilu, motorového prostoru, takové hard-kohoutkové místy jako dno a blatníky. Použití takových agregátů však není omezeno na auto: jsou úspěšně používány v zemědělství, metalurgii, v utilitách a t.P.

Základní princip čištění je řízený vysokotlaký vodní proud. Opuštění speciální trysky (trysky, dubs) Je schopen účinně vyčistit nejsilnější znečištění a eliminovat komplexní blokády v potrubí.

Proto “srdce” AVD-Pump (nebo čerpadlo) vysokého tlaku.

Opatrně zkoumání tohoto článku je možné samostatně sestavit poměrně profesionální vysokotlaké přístroje na našich vlastních, získávání komponent pro montáž a příslušenství na našich webových stránkách.

Zvažte, jak můžete montovat vysokotlaký stroj pro médium pro médium pro mytí aut, čisté potrubí o průměru až 150-200 mm, čerpání kalu z jamek a jímky, mycí fasády, zpracování hydropury.

Výběr s vysokým stisknutím tlačítka (čerpadlo). Ovlivneme pouze modely s mechanismem spojování kliku.

Při výběru vysokotlakého čerpadla je nutné spoléhat na tři hlavní parametry: pracovní tlak, výkon (spotřeba vody) a otáčení obratu hřídele. Aby se vyrovnala s výše uvedenými úkoly, potřebujeme vysokotlaké čerpadlo s kapacitou od 900 do 1250 litrů za hodinu a pracovní tlak od 180 do 250 bar. Nízké zatáčky na hřídeli čerpadla mají prioritu nad vysokou, protože zvyšuje zdroj čerpadla. Důležitou úlohou je šířka spojovacích tyčí na hřídeli, nicméně s kompetentním provozem (dostatečná úroveň a včasná změna oleje, přehřátí varování). tento parametr může být zanedbán.

Elektrický motor. Je nutné určit výkon elektromotoru (nebo jiného pohonu). Mnoho vysokotlakých výrobců čerpadla ochotně publikovat informace o tom v charakteristikách jejich výrobků. Například čerpáme čerpadlo s kapacitou 900 litrů za hodinu a pracovní tlak 200 bar. Přibližný výpočet, bez prohloubení v přesných vzorcích, bude takto: produktivita (l / min) a tlak (v baru) dělení o 550. Získáme hodnotu výkonu elektrického motoru. 5,5 kW. Připojení elektromotoru do sítě je nezbytné prostřednictvím stykače nebo speciálního startéru. Všechny zařízení musí být uzemněno.

Nejjednodušší způsob, jak připojit čerpadlo a motor je “hřídel v hřídeli”. Zároveň má způsob párování elektromotoru pouze jedno zadní ložisko a čerpadlo je připojeno ke šroubům na přední kryt elektromotoru. Jiné typy sloučenin mohou být použity za použití pružné (elastické) spojky a příruby, převodovky, přenos pásu pomocí kladek.

Na výsledném “monobloku”, při vůle a možnostech, můžete “zavěsit” regulátor tlaku, přepínače “Total Stop”, termoclap, tlumič, tlakoměr, čisticí filtr a mnohem více.

Pokud je zařízení používáno lůžka, není třeba. Ale pak budete muset najít spolehlivé místo pro upevnění elektromotoru.

Pokud má být AVD převeden z místa na místo, budou potřebovat rám vyrobený z kovových trubek nebo profilů, pro mobilitu můžete vybavit koly a zaostření, stejně jako úchyty pro pohodlnou dopravu.

Důležité je množství a kvalita vody dodávaného do vysokotlakého čerpadla.

Kumulativní kapacita. Nejlepší způsob, jak vyřešit tuto spornou nádobu, která má autofill z vodovodní sítě pomocí běžného plovákového ventilu. Je nezbytné, aby nádoba není zcela utěsněna, ale eliminovala možnost nečistot nebo částic do ní, aby nedošlo k poškození těsnění nebo keramických pístových vložek (písty). Chcete-li to provést, na vstupu v kontejneru je instalován filtr a požadovaný ventil je uspořádán shora. Roztok detergentu se nedoporučuje přímo do kontejneru. Chcete-li to udělat, je nejlepší aplikovat pěnové generátory, postřikovače, pěnové trysky, pákání.

Většina vysokotlakých čerpadel je schopna převzít vodu na vlastní (samo-priming), ale nepokládejte čerpadlo nad 0,5 metru a použijte k krmení obvyklé zahradní hadice. Pro tyto účely musíte zakoupit tvrdou hadici (odsávání tlaku). Vnitřní průměr hadice pro čerpadlo s kapacitou 900 litrů za hodinu by měl být nejméně 15 mm v délce 3-5 metrů.

Obyčejné “měkké” hadice jsou vhodné pouze pro použití přímo z tlakové instalatérské sítě. Nezapomeňte, že v takových sítích existují problémy s dodávkou vody potřebným pro čerpadlo. Může se dobře přemýšlet o provozu čerpadla a sníží životnost vnitřních těsnění (manžety a ventily).

Regulátor. Při instalaci regulátoru tlaku bude nejlepší způsob připojení použití obtokového kanálu s uzávěrem na akumulační nádobu. V tomto případě při zavírání pistole se voda cirkuluje přes kontejner, a ne uvnitř čerpadla.

See also  Jak umýt zásobník v pračce

Vysokotlaká hadice nebo vysokotlaká hadice. délka je podle potřeby, můžete použít několik malých hadic a speciální konektor. Takže hadice byla předčasně opotřebována, t.na. Obvykle v prostorách praní betonových podlah bez povlaku stojí za to využít speciální spirálovou ochranu před polypropylenem.

Pro kanál se používají speciální hadice a trysky (DUZA).

Pistole, kopí, trysky, trysky. vše lze zakoupit pro konkrétní úkoly, které jste provedli aktuální úkoly.

Vysokotlaké mytí aut s vlastními rukama

Před pokračováním přímo do montáže musíte získat další prvky. Budeme potřebovat spojku pro připojení čerpadla a elektromotoru. Je nejlepší vzít tzv měknou spojku, která bude kompenzovat mírnou odchylku hřídelí z vyrovnání.

Dalším důležitým prvkem. vodní nádrž. V tomto případě bude dokonalým řešením plastová nádrž. Je snadnější přenos, spíše než kovové, a při trvanlivosti se nevzdává. Musí být připojen k instalatérské síti, takže voda je neustále v našem kontejneru. Na výstupu z nádrže jsme nastavili malou mřížku, která provádí roli filtru. Bude chránit čerpadlo před poškozením cizích těles. No, podívejme se, jak vysokotlaké auto mytí vlastním rukama.

Děláme vybavení samostatně

Nejdříve musíte vybrat vhodné čerpadlo pro mytí. Plánuje se pracovat pro komerční účely. rozhodovat ve prospěch průmyslového vybavení. Základní princip zůstává volbou pístu pístu, vybaveného jako keramické písty. Mechanismus propojování kliky zvyšuje provozní období. Hlavní části vysokotlakého mytí slouží:

 • filtr pro mytí;
 • hadice;
 • Další trysky;
 • nádoby na vodu;
 • čistící prostředky;
 • pískování pro mytí;
 • Odolné pouzdro odolného proti opotřebení;
 • Vysokotlaké čerpadlo;
 • Motor (benzín nebo elektrický).
mytí, vlastními, rukama

Schematický diagram domácího dřezu s vysokým tlakem další: Voda je přepravována do nádoby ze speciální kapacity nebo přívodu vody, po kterém je čerpána čerpadlem. Maximální zatížení poskytuje tlak až 160 bar. Voda se podává pomocí hadice do pistole s tryskou. Zvažte hlavní fáze výroby vysokotlakého mytí:

 • Kapacita je vybavena čerpadlem a sloučeniny musí být zcela hermetické a trvanlivé. Fixace zajišťuje použití spojek.
 • Na druhou stranu, zásobník bude muset opravit hadici, s jakou vodou bude dodávána.
 • Hadice je vybavena hrotem, který vede vodní proud.

Čerpadlo bude zapotřebí pro připojení ventilu AutoLoad vyrobené ve dvou variantách. První typ je předložen uzavřeným ventilem. Systém resetuje tlak po uzavření pistole a pak je voda čerpána z vstupu do vstupu. Doporučuje se provozovat zařízení déle než 3 minuty. Ventil s napájením je výhodně. Kapalina kolektorem je přepravována do nádrže nebo v kanalizaci ihned po klesajícím tlaku (v závislosti na volbě spojení dřezu).

Existují dva způsoby, jak připojit motor s čerpadlem. V přítomnosti motoru s plným hřídelem je možné dokočit s čerpadlem přímo. Hřídel motoru je umístěn na předním ložisku, vytváří dodatečné zatížení. Tato technika ukazuje nejekonomičtější výsledky. Pokud si vlastní ruce mytí takovým motorem, pak bude mít významný přehřátný čas. Je to způsobeno vysokým počátečním zatížením. Stává se, že chybí schopnost odstraňovat hřídel čerpadla z motoru. V tomto ohledu je vhodné instalovat hladký startér.

Další metoda spojky motoru s čerpadlem se používá, který používá spojku. Používá se jako polštář, který změkčuje úder v procesu startování zařízení. Spojka slouží jako šitá, bránila porušení cola. Pro snížení zatížení během spuštění, použití hladkého start. Díky tomuto prvku je možné postupně zvyšovat sílu v systému.

Mytí namontované na rámu. Instalace elektrické složky, pistole s tryskou a vysokotlaké rukávy se provádějí postupně. Важно, чтобы рассматриваемое оборудование устанавливалось соответственно рекомендациям изготовителей деталей.

Соблюдайте установленный алгоритм сборки устройства, учитывайте нагрузку, имеющуюся во время закручивания болтов. Также применяйте анаэробные фиксаторы.

Подключение мойки к системе водопровода должно производиться посредством шланга. Шланг для подключения должен иметь длину не менее 7 метров. Длина шланга позволяет сглаживать перепады давления в водопроводе. Предусмотрите фильтр для мойки. Рекомендуется применять шланг с обратным клапаном, благодаря чему увеличивается рабочее давление.

Užitečné poradenství

Есть ряд действенных рекомендаций, прислушаясь к которым вам удастся добиться максимального эффекта от использования мойки собственного изготовления:

 • Мусор, накапливающийся в фильтрующем элементе бака, необходимо своевременно удалять.
 • Doporučuje se zkontrolovat spojení včas, utáhnout s potřebou.
 • Každý elektrický prvek savého dřezu musí být uzemněn, pro který používat pružný třížilový drát ve dvojité izolaci. Také v rámci těchto účelů použijte vidličku se zemnicím terminálem.
 • Připojte zásuvku napájení na zemní obrysu spolehlivě.
 • Silný tlakový tryskový proud nepotřebují. V opačném případě vstřikovací čerpadlo přetíží, že později s vysokou pravděpodobností bude negativně ovlivnit nátěrový povlak zařízení. Tyto akce povedou k vlhkosti v elektrických zařízeních, poškození zařízení a další odpad.
 • Zvolte tlak vody vhodný pro odstranění hlavního nečistoty z povrchu povrchu.
mytí, vlastními, rukama

Produkt musí být během provozu nutně pohodlný, a proto by neměl být uchýlen k použití velkých částí. Pokud žijete v oblasti, kde je často odpojena elektřina. doporučuje se poskytnout alternativní napájení: vybavit techniku ​​baterie. Zařízení své vlastní výroby je schopno umýt kontaminaci různých složitostí z jakéhokoliv povrchu z jakéhokoliv předmětu. Dokonce i nejvíce odolnější skvrny nečistot budou odstraněny bez rozvodu a zbytkového znečištění. Velkou výhodou instalace zůstává neschopnost poškodit povrch pod čištěním. Poslechněte si radu zkušených specialistů. šetří čas a peníze, vytváří užitečné domácí spotřebiče s vlastními rukama.

K dnešnímu dni, jakýkoli vlastník automobilu je zmatený jeho čistotou. A my mluvíme nejen do jízdy do mytí aut a umýt auto, ale také, jak ji udržet čistý denně. V tomto případě se můžete spolehnout na dřez vysokého tlaku, který pomůže snadno obsahovat vozy čisté.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS