Naladění na nohu s hadicí

Nastavení napětí nití

Abychom získali nadjezdu s vysokou kvalitou, je nutné zvládnout nastavení napětí vláken. Moderní převrácení usnadňují tento úkol díky regulační orgánů předním panel. Pod každým diskem je schéma, které pomáhá pochopit, že chování, které vlákno lze upravit tímto spínačem. Bude však nějakou dobu trvat, než se naučíte, jak sebevědomě a poprvé regulovat vlákna při práci s různými tkaninami.

Pokud chcete vidět, jak se ve vašem autě vytvoří překrývající se šv, sezónní vlákna. Uvidíte komponenty stehu a v budoucnu se okamžitě orientujte, ve kterých vlákno potřebuje nastavení. Čím větší je číslo na regulátoru, tím silnější je napětí.

Chcete.li minimalizovat objem nastavení, vyberte optimální délku a šířku stehu. Hodnoty by se měly přiblížit k většině materiálů, s nimiž pracujete. Musíte jen upravit napětí pod tloušťkou tkaniny. Při změně délky a šířky stehu budete muset provést další ladění napětí.

Jak nakonfigurovat převrácení

Overlock. velmi citlivá technika, takže polovina úspěchu. To je správné jej ochudenout, takže věnujte zvláštní pozornost této fázi, než se začneme nastavit. Všechna overlocks jsou nakonfigurovány podle jednoho principu, takže taková doporučení jsou vhodná pro jakýkoli model.

Overlokové se prodávají se standardním nastavením, na kterém můžete pracovat, ale dříve nebo později jsou ztraceni. Linka se skládá ze dvou jehel a dvou smyček knoflíku. Tato znalost se hodí k konfiguraci napětí.

Chcete.li provést nastavení, ujistěte se, že nohu spusťte. Nahojte ocasy jehlové závity zpět. Na převrácení můžete čmárat „od prázdného“, nic strašného se nestane. Dostaneme tedy „ocas“ vlákna, pokud překročení funguje správně. V tomto případě se můžete pokusit čmárat na látku (je lepší vzít bavlnu kontrastní barvy, aby byla linka jasně viditelná).

Dejte látku pod nohu tak, aby byla pevná. Udělejte si čas a netlačte pedál silně, když vytvoříte čáru. Po dokončení řádku nezapomeňte opustit ocas 4-5 cm, aby linka nekvetla.

Jak šít pletené oblečení dvojitou jehlou

Šití pleteného oblečení s dvojitou jehlou bude vyžadovat zvláštní přístup. Nejlepší je dodržovat následující doporučení:

 • V nastavení stroje vyberte přímku.
 • Vyberte délku stehu v závislosti na pružnosti pleteného oblečení.
 • Mírně snižte napětí nit, aby se šev více plochý.
 • Má smysl nastavit různá nastavení a provádět testy na zbytečné tkaninové prvky. Pak je vybrána nejvhodnější možnost.
 • Nedoporučuje se vytvořit metodu příslušenství. V tomto případě se zvýší riziko zamotání vláken.
 • Můžete zabránit natažení pomocí stabilizátorové pásky rozpustné ve vodě nebo jednoduchému tlačení materiálu pod nohou s jakýmkoli nástrojem.
 • Vynikajícím řešením by bylo použití speciální vycházkové tlapky, která poskytuje rovnoměrné zásoby horní vrstvy tkaniny.
 • Utažení tkáně může být minimalizováno snížením napětí horní nití nebo pomocí elastického lepicího materiálu.
 • Chcete.li projít obtížnými místy, je vhodné používat speciální desky, které brání průchodu stehů.

Jak si vybrat jehlu?

Univerzální jehly s akutními špičkami, které jsou vybaveny šicími stroji, nejsou vhodné pro práci s elastickými pletenými plátnami, protože vyvolávají vzhled malých průniků ve švu. Totomu problému lze zabránit pomocí speciálních jehel „Knitwear“ se zaoblenými tipy. Neřeší se, ale pečlivě tlačí vlákna materiálu a udržují jeho integritu.

Velké společnosti vyrábějící zboží pro šití dodržují jedinou klasifikaci jehel „pleteného oblečení“. Jsou to tři typy:

Jersey se používá pro 100% bavlněný nebo nedůležitý materiál s nevýznamným (až 10%) polyesterem;

Stretch se používá k práci s dortem, Kashkorce, Ribana, zápatí, která zahrnuje více než 10% polyesteru a/nebo existují vlákna elastanu;

Super Stretch je vybrán pro dobře kredené obrazy se spoustou elastanu (Biflex, lněná mřížka).

Při výběru jehly musíte věnovat pozornost hustotě materiálu. Pozice označené číslem 90 jsou vhodné pro šití nohy s jezdcem, 80-za zápatí 2x-NickName, 75 za kulinářský povrch, pletení, pletená Guipure. Čím jemnější materiál, tím tenčí jehly a vlákna, která se používají v práci, by měly být.

Jehly, které jsou označeny slovy Overlock, Serger nebo zkratka ELX705. Mají velkou délku prutů nezbytnou pro správnou tvorbu řetězového stehu, takže je nemožné je použít v univerzálních šicích strojích pro domácnost. Tento zákaz funguje jen jednostranně. Obyčejné jehly „pletené oblečení“ jsou vhodné pro domácí zeleninové stroje a převrácení.

Je důležité si uvědomit, že ani správně vybraná jehla nemůže sloužit navždy. Předpokládá se, že průměrná doba její výroby se pohybuje od 4 do 6 hodin nepřetržitého šití. Pravidelná změna této části v automobilu pomáhá snížit riziko průchodu stehů v linii a zabránit vzhledu penetrací ve švu.

Jak šít pletené oblečení na šicí stroji pro domácnost

Když je natažena, je roztrhána linka položená na pletení? Stehy vypadají nerovnoměrně a vrstvy materiálu „Go Waves“ nebo se pohybují vzhledem k sobě po šití na šicí stroj domácnosti? Zjistíme, proč se to děje, a řekneme nám, co dělat, abychom se vyhnuli vzhledu těchto problémů.

Pletené oblečení. materiál, který má vysokou pružnost. Pro práci s tím používají externí stroj a převrácení, který může provádět jednorázové nebo olutitelné řetězové švy vytvořené v důsledku propojení smyčky vlákna. Takový šev je při řezání relativně snadno rozkvetlý, ale může se protáhnout a poté se vrátit do své původní polohy.

See also  Jak nainstalovat vytápěnou ručníku v koupelně

Šicí stroj pro domácnost je schopen vyrábět pouze kyvadlové stehy, které jsou tvořeny tkaním dvou vláken: horní jehla a dolní raketoplán. Takové švy téměř nekvete, ale jsou roztrhané, když jsou nataženy. Proto šití pleteného oblečení s běžnou linií navrženou k utažení nepružných tkanin je nesprávné. Pro tyto účely by měly být použity speciální švy „pletené oblečení“, které vydrží protažení světla:

Dostatečně silný, elastický šev, který je ve většině vozidel pro domácnost s otvorem jehly se šířkou 5. 7 mm. Aby se spojovací linka klikata vypadala úhledně, měla by být délka a šířka švu na pletením odolných na 1,5. 2 mm.

Ve srovnání s klasickým klikatám je tato možnost odolnější a elastičtější, protože tvorba švu vyžaduje více propíchnutí jehly. Zpravidla se občasná klikata používá k broušení vysoce rozšiřitelnosti pleteného oblečení: mikrovládací, biflex a také pro šití gumových pásů do prádla a plavky. Délka a šířka přerušovaného klikata by měla být upravena na vzorku, aby se dosáhlo správné rovnováhy mezi vzhledem švu a jeho funkčností.

nohu, hadicí

Ideální volba pro položení a upevňování švů na tváři produktu. Na vnější straně to vypadá jako dvě paralelní přímky a ze špatné strany. jako klikatý, který dává švu nezbytné (ale menší než plné klikaté) elasticita a upevňuje stehy mezi sebou.

Pro šití pletení by měly být vybrány pouze ty dvojité jehly, které mají vhodné značení a jsou vhodné pro práci s elastickými tkaninami. Standardní šířka klikatého ve většině automobilů je 5 mm, proto můžete pro ně používat dvojité jehly o šířce 2,5 až 4 mm.

Obrysový pletený (elastický) steh

Navenek vypadá jako přímka, jejichž stehy jsou umístěny s malým, stěží znatelným zkosením. Takový šev funguje dobře při broušení vertikálních linek. Při šití horizontálních oblastí lze materiál deformovat. Chcete.li minimalizovat další protahování, musíte umožnit stroji propagovat samotné plátno a ovládat pouze směr pohybu, ale ne rychlost dodávky pletení.

Většina převrácení a hasicích strojů má funkci rozdílného napájení textilie, díky které se materiál může mírně natáhnout nebo komprimovat v závislosti na úkolech úkolů. Zjednodušuje proces propagace pleteného oblečení pod tlapou a snižuje riziko přistání na zaseknutí vrstev vzhledem k sobě navzájem.

V šicích strojích pro domácnost je za zásobování látkou zodpovědný hráz zařízení, která propaguje látku směrem k jehlu. Když se dvě nebo více vrstev materiálu pohybuje rychleji než ty horní, v důsledku toho dochází k malému, ale hmatatelnému přistání na pletení, jehla prochází stehy a zlomí vlákno.

Řešením tohoto problému je použití speciálních nohou. Nejen neklouznou podél horní vrstvy materiálu, ale také ho tlačí s převodovým stojanem. Existují různé možnosti na prodej, které jsou vhodné pro většinu moderních šicích strojů. Horní dopravník je považován za nejlepší, jehož použití způsobuje přísun tkaniny uniformy a umožňuje vám šít pletené materiály v přímce bez předběžných značek. Alternativou k takovému zařízení je pěší tlapka vybavená silikonovou podložkou, která snižuje riziko přeskočení stehů a zjednodušuje proces propagace materiálu.

Pro šití pleteného oblečení jsou vhodné pouze speciální jehly se zaoblenou špičkou, které se prolomí vlákny materiálu, ale tlačí je na strany a zachovává integritu plátna.

Analyzujeme klasifikaci takových jehel pomocí příkladu produktů německé společnosti Schmetz:

Dres. jehly pro 100% bavlnu nebo nedůležitý materiál s nevýznamným (až 10%) polyesterem;

Stretch. pro práci s dortem, Kashkorce, Ribana, Footer, který zahrnuje více než 10% polyesteru a/nebo existují vlákna elastanu;

Super Stretch. pro dobře. nasštěpené obrazy se spoustou elastanu (Biflex, prádlo).

Stretch Twin Needle. dvojité jehly pro práci s elastickým kulinářským povrchem, kashkors, ribana, nohou.

Při nákupu jehel věnujte pozornost nejen značení dopisů, ale také na numerická označení uvedená na obalu. Možnosti s číslem 90 jsou vhodné pro šití hustého pleteného oblečení nebo zápatí s hadicí, 80 pro tři Ninca Stella, dvě jména a hustý biflex. 75. Pro kulinářský povrch, mikrovládací, síťovina, pletená guipure a další tenké tkáně.

Než začnete šití, měli byste zkontrolovat kvalitu strojového potrubí na vzorku: Nakonfigurujte příslušné napětí jehlu a raketoplánů, oslabujte tlak lisovací nohy, upravte rychlost šití (mělo by to být pomalé a stisknuto a stisknutím Pedál. hladký).

Nepoužívejte silná, volná bavlněná vlákna nebo nitě určená pro dekorativní dekoraci. Nejlepší volbou v případě pleteného oblečení je tenká vysoce kvalitní syntetika, která nebude deformovat vlákno materiálu.

Před broušením pleteného oblečení musíte předběhnout sekce nebo je levné s kolíky napříč budoucím švem, abyste se vyhnuli přemístění vrstev textilie. Toto pravidlo je možné zanedbávat, pouze pokud máte speciální tlapku. horní dopravník.

Co jiného ovlivňuje linku

Kromě uvedeného nastavení jsou důležité faktory pro správný provoz Overlock:

 • Použití jehly s vysokou kvalitou vhodného typu. Důvodná nebo ohnutá jehla bude důvodem průchodu stehů a auto vydá neslyšící klepání během šití. Můžete detekovat zakřivení nebo pomocí zvětšovacího skla a zároveň věnovat pozornost celé délce jehly. Poškozenou kopii nelze opravit, nová jehla by měla být nainstalována v překročení;
 • Správné doplňování vláken. Zkontrolujte přesnost doplňování doplňování všech vláken a kontrolujte pokyny pro stroj;
 • Včasné čištění a mazání převratu. V autě pracuje vysokou rychlost a potřebuje pravidelnou péči. Řezání vláken a tkanin se hromadí v mechanismu a může vést k různým poruchům stroje. Pro čištění otevřete boční kryt a vyčistěte vnitřek tvrdým štětcem a mastnota různých uzlů se provádí se speciálním olejem stříkačkou.

Ošetřovací ošetření sekcí dává produktu profesionální vzhled. K dosažení ideální linie je vyžadována přesná nastavení a pečlivá péče. Pečlivě prostudujte pokyny a doporučení, jak nakonfigurovat konkrétní model. Před každým novým projektem trávte čas na údržbě převratu a zkontrolujte parametry šití a vzhled produktu uspokojí nejpřísnější kritiky.

Tlak upínací tlapky

Při zpracování tenkých tkání je důležité, s výjimkou úpravy napětí vlákna pro kontrolu tlaku drsné nohy. Takovou funkci můžete použít ne na každém stroji.

See also  Jak používat krém pro depilaci VIT

K úpravě upínací tlapky se na horní části pouzdra používá speciální šroub.

Výrobce během počátečního nastavení nastavuje průměrnou hodnotu, která je vhodná pro většinu tkanin.

Pokud je tlak posílen, pak noha drží materiál na místě a šev bude utažen. V tomto případě musíte uvolnit tlak na látku a otočit šroub pomocí šroubováku proti směru hodinových ručiček. Otáčení. Naopak se zvýší tlak. Toto přizpůsobení musí být také testováno v praxi, aby bylo možné pochopit, jak to funguje.

Prodloužení pleteného oblečení

Renovatelnost pletené tkaniny je charakterizována výskytem malých pederátů v oblasti stehů stroje. Může to být nevýznamné a téměř se nikdy neprojeví, ale může se stát vážným problémem, který povede k tomu, že se tato věc doslova rozptýlí ve švech. Budeme se vypořádat s příčinami stripování, pochopíme, jak snížit riziko vady a vytvořit kontrolní seznam a vytvořit vysoce kvalitní linii na pletením oblečení.

Prodloužení pletení je důsledkem několika důvodů, které mohou vyvolat jeho vzhled do jednoho nebo druhého stupně. Mezi nimi:

Nesprávné napětí vláken v technologii šití;

Nesprávně nakonfigurovaný tlak lisovací tlapky na materiál;

složení pleteného oblečení a kvalita jeho výroby;

S každým z těchto důvodů se budeme zabývat podrobněji.

nohu, hadicí

Jak vybrat jehly a vlákna pro pletené oblečení

Nesprávná vybraná jehla je jedním z hlavních důvodů prodloužení. Abyste se vyhnuli problému, měli byste použít speciální jehly určené k utažení pletených materiálů.

Evropští výrobci dodržují sjednocenou klasifikaci jehel „Knitwear“:

Trikot. Vhodné pro 100% bavlnu nebo nedůležitý materiál s malým (až 10%) polyesterem;

Protáhnout se. Používá se pro kulinářský povrch, kashkors, ribans, zápatí, které obsahují více než 10% polyesteru nebo existují vlákna elastanu;

Superstretch. Navrženo pro dobře nasstižené obrazy s velkým množstvím elastanu (Biflex, plátěná síť).

Na čísle jehly také záleží. Ujistěte se, že odpovídá hustotě materiálu. Čím menší je číslo jehly, tím jemnější se dopadne vpichu a naopak. Zpravidla se pro hustou nohu doporučuje vybrat jehly označené 80–90 čísly pro kulinářský povrch. 75, pro tenké viskózy a síťové obrazy. 65. Na co jiného věnovat pozornost při výběru jehly pro pletené oblečení, přečtěte si v tomto článku.

Dalším faktorem, který je třeba vyloučit, aby bylo možné zachovat integritu plátna, jsou nesprávně vybraná vlákna. Úplně syntetické možnosti ovlivňují prodloužení více než vyztužená vlákna s bavlnou nebo sylabikou (viskóza) cop. Čím silnější vlákna, tím vyšší je pravděpodobnost, že se materiál při šití utáhne a bavlněná vlákna pleteného oblečení se deformuje z tření.

Nesprávné napětí kompenzačních pružin stroje nebo převratu je běžnou příčinou náhlého ve švu. Nakonfigurujte tento parametr v souladu s doporučeními uvedenými v provozní příručce pro vaše šicí zařízení. Vytvořte zkušební linii na vzorku složeném ve dvou vrstvách a zkontrolujte jej, zda je materiál tahán různými směry. Pokud je linka zbytečně vytažena, oslabujte napětí kompenzačních pružin a ujistěte se, že správnost nových nastavení na vzorku.

Nedostatečný tlak lisovací tlapky na materiál vede k tomu, že se pohybuje nerovnoměrně, a proto nejen kvalita linky, ale také integrita vláken plátna, trpí. Naopak nadměrný tlak vyvolává zpoždění v propagaci materiálu, natahování pleteného oblečení v oblasti švu, což také negativně ovlivňuje integritu vláken při interakci se strojovou jehlou a vláknem. Chcete.li pochopit, že existují problémy s napětím, musíte během šití pozorovat hladkost tkáňového postupu a upravit tento parametr.

Rozvoj pletených oděvů je důležitým bodem, který také ovlivňuje vzhled násilí. Plápečky „zpěv“ nebo „kompaktní zpěv“ jsou výrazně menší než „karta“ a otevřená, kvůli lepším surovinám, z nichž jsou vyráběny.

Drama je charakterističtější pro pletené oblečení s velkým množstvím bavlny ve složení. Faktem je, že vlákna vyrobená z přírodních rostlinných materiálů jsou ve struktuře ve srovnání s dlouhými a silnými syntetickými vlákny křehčí. To neznamená, že materiály se smíšenými sloučeninami nejsou náchylné k pronikání, mohou se na nich objevit i díry ve švu, ale v kvantitativním poměru bude méně než 100% tleskání. Více informací o kvalitě pletených obrazů a rozdílu mezi bavlněnými a syntetickými vlákny naleznete v tomto článku.

Kromě toho se švy ve švu mohou objevit na plátny s nízkou kvalitou, která jsou po malbě příliš převrácena při opravě barev po malbě. Porušení technologie sušení vede k deformaci bavlněných vláken a jsou aktivněji roztrhany v místech propíchnutí jehly stroje. Můžete určit přeháněné pletené oblečení taktilely a vizuálně. zpravidla je pro dotek a váhá i z mírné komprese i z mírné komprese.

Kontrolní seznam pro vytvoření řádku bez tření

SWATE pouze s vysoce kvalitní evropskými jehly, dresem / stretch / super protažením, správně vyberte čísla pro každý konkrétní materiál. Změňte jehly po jednom nebo dvou šitých produktech pro nové.

Použijte vlákna, jejichž čísla odpovídají hustotě plátna. Čím tenčí materiál, tím tenčí vlákno by mělo být. Můžete doplňovat speciální měkká texturovaná vlákna do overtock looperů.

Upravte úroveň tlaku nohy, s ohledem na hustotu a rozšiřitelnost tkaniny. Zaměřte se na kvalitu strojního vedení na vzorku. Během šití nevytáhněte detaily produktu, nechte ozubený dopravník řídit látku na vlastní pěst.

Nastavte optimální délku stehu (3-3,5 mm), abyste se vyhnuli zbytečným vpichům materiálu.

Nastavte správné napětí na šicím stroji a převrátíte barevnými vlákny. Nezapomeňte zkontrolovat výsledné čáry, které se rozbijí, a vytáhněte vzorek různými směry, abyste identifikovali skryté ponoření.

Řídit podrobnosti o produktech v souladu se sdíleným vláknem (podél sloupců pletení nebo podél okraje) tak, aby napětí materiálu bylo jednotné.

Pokud se plátno zdá být suché a tvrdě na dotek, můžete pečlivě navlhčit oblast švu ze stříkací pistole. Tato technika zvlhčuje pletená vlákna, učiní je měkčí a elastičtější. Věnujte pozornost: Při používání vody může být okraj ohromujících částí příliš natažený. To lze opravit ve fázi WTO a úpravou diferenciálu Overlock.

See also  Elektrické koupelny pro koupelnu s termostatem

Popis problémů a pokynů k jejich eliminaci

Aplikace následujících doporučení a pokynů vyřeší problémy s přeskočením stehů při práci na překročení.

Změna tloušťky tkaniny

Běžným problémem je, když přepíná stehy při přechodu na několik vrstev látky. Jakmile se celková tloušťka látky zvýší, objeví se dovednosti stehu. V tomto případě je napětí nit jehly sníženo, když je tkáň přepnuta na několik vrstev.

Když je web předán, je nutné vrátit napětí vlákna do předchozí pozice. Musíte pracovat pomalu, abyste si nechyběli ten pravý okamžik.

Tato metoda je vhodná pouze pro úpravu pracovních převrácení. Pokud linka dává opomenutí na jedné vrstvě tkaniny, pak důvod není napětí vlákna.

Hloupá nebo ohnutá jehla

Dokonce i mírné zakřivení povede k průchodu stehů. Důvod pro zakřivení: knoflíková dírka a nos kyvadlové doleové dole jsou poraženy do jehly a za tímto účelem je deformována. Při práci na převratu se při tkáňové tkáni objeví nudné klepání.

Je velmi obtížné vizuálně určit zakřivení, takže můžete zkontrolovat ohýbání způsobem zobrazeným na obrázku.

Druhý způsob, jak určit ohnutí: Na tmavém povrchu rychle procházejte jehlou. Pokud špička nezmění polohu a zůstává na jednom místě, pak je to dokonce.

Při kontrole jehly pro ohýbání takovým způsobem je odhalen důvod pro průchod stehu.

Hloupá jehla způsobí nerovnost švu a průchod stehů. Ostrý efekt ovlivňuje mezeru mezi smyčkou knoflíku a získává správný odhadovaný šev bez mezer. Tip je kontrolován dvěma způsoby.

Prostřednictvím zvětšovacího skla zvažte špičku. Pokud je špička zaoblena na baru, pak je jehla hloupá.

Spusťte palcový neht podél špičky z baňky ke špičce. Pokud je špička na konci jehly deformována, pak hřebík najde tupý.

Nelze použít jehly s vadami nebo rez, protože jejich použití vede k negativním důsledkům:

Nízká kvalita nebo nesprávně vybraná jehla

Každé překrytí je připojeno k obslužným pokynům, které označují typ, značku a tloušťku jehel doporučených pro tento model. Rozměry závisí na tloušťce tkaniny a nití.

Na rozdíl od šicích strojů mají jehly Overlock významné rozdíly. Tvar, průměr baňky může být tenčí nebo silnější a délka je kratší nebo delší. Takové rozdíly ovlivňují některá nastavení překrytí, jsou možné poruchy, včetně dovedností stehu.

Vysoce kvalitní jehly jsou vyrobeny z oceli s vysokou silně, které se neohýbají, ale při pokusu o ohýbání se zlomí, ale rozbijí. Při výběru materiálů by měl existovat „zlatý průměr“. jedná se o korespondenci jehly, nití a tkaniny. Jehla s nízkou kvalitou na komplexu, silné tkáně tvoří průchod stehu. V tomto případě stojí za to změnit a průchody zmizí.

Chyba při instalaci jehly

Nesprávná instalace povede k poškození jehly. Pokud při instalaci nového řádku není vytvořena nebo vytvořena, ale s velkým počtem průchodů, je nainstalována nesprávně nainstalována.

nohu, hadicí
 • Připravte jehlu doporučenou příručkou pro pokyny;
 • Ostření baňky by mělo být umístěno ve směru „od sebe“ a dlouhé drážky, kde je vlákno doplňováním. „od sebe“;
 • Jehla by měla dosáhnout zastávek a jasně vstát.

Při výměně dvou jehel se instalace provádí stejným způsobem, ale pravá jehla bude několik milimetrů nad levou.

Řezací mechanismy

Po práci s tkaninou, zejména s pleteným oblečením, je překrytí silně kontaminováno, protože nůž odřízne zbytky a padají dovnitř overtocku.

Vlákna jsou špatná nebo špatně nakloněná

Zvláštní vlákna se vyrábějí pro překročení, takže nelze použít jakékoli, včetně šicích strojů. Materiál, tloušťka a kvalita ovlivňují napětí vlákna.

Nízká kvalita nebo nesprávně vybraná vlákna povedou k průchodu stehů nebo obecně k jejich nepřítomnosti.

Displej jehly

V procesu práce může jehla spadnout do jehly a ne do díry určené pro ni.

Protože rychlost je během provozu vysoká, když je materiál dodáván, dochází k ostrému úderu: jehla spočívá a mechanismus překrytí stále drtí. Dochází k posunu jehly.

Когда иглововодитель оверлока смещается, игла сановиdělá.

Pokud je posun malý, pak bodnutí knoflíku částečně zachycuje vlákno, takže se vytvoří průchody stehů.

V takovém případě je důležité získat polohu Needlerer, ve kterém knoflíková dírka letí do smyčky s jeho bodnutím.

Eliminace takového problému vyžaduje profesionalitu a znalost vnitřní struktury převratu, takže je lepší kontaktovat Master.

Problémy s tlapou

Z dlouhodobé značky může rozdrcená noha začít s látkou špatně tlačit. Když je látka špatně lisovaná, získají se dovednosti stehů. Pro odstranění tohoto problému se doporučuje upravit pružinu tlaku nohou.

Vzhled vůle

Pokud se průchody začaly vytvářet postupně a postupem času se staly stále více a více, pak je to známka vůle. To znamená, že se objevila mezera mezi mechanismy a čím větší je vůle, tím častěji se průchody stehů na překročení stávají.

Přístup k odstranění problému je tento: zkontrolovat všechna spojení, která jsou zodpovědná za pohyb a přenos rotujících momentů, a pevně utažené.

Posun cang svorky

V některých modelech overlocků, zejména sovětských nebo ruských.je zadržování jehly Zangic Clamp. Pokud nalijete znganční svorku nebo ji dáte, pak se to rozdrtí a nebude to fungovat, aby do konce bylo uvedeno nové jehly. V tomto případě se matice ukáže a okvětní lístky jsou rozvedeny. Poté jehla dosáhne zastávky a jasně vstane.

Tags:,
| Denial of responsibility | Contacts |RSS