Nastavení broušení kávy v kávovaru Delonghi

Nastavení broušení kávy v kávovaru Delonghi

Pokyny pro Espresso Coffee Maker Delonghi ESAM3000, ESAM3000V.EX1, ESAM3100, ESAM3200.S, ESAM3300

Vážení návštěvníci. Aby se zabránilo proudu materiálů a pro pohodlí navigačních pokynů pro domácí spotřebiče, jsme přizpůsobili pokyny pro přilehlé modely kávovarů espressa. Pro rozdíly v technických vlastnostech jsme udělali značku pro jednotlivé modely. Pokud jste neviděli speciální poznámku v kontrakcích odděleně pro model kávy espresso. To znamená, že instrukce je plně v souladu s modelem kávovarů espressa, který vás zajímá.

Popis zařízení 2. Bezpečnostní opatření 3. Instalace 4. Příprava kávovarů 4.jeden. Plnění nádrže s vodou 4.2. Plnění kontejneru s kávová zrna 4.3. První začlenění 5. Příprava kávy (pomocí kávových zrn) 6. Úprava kávovaru 7. Příprava kávy Expresso z mleté ​​kávy (místo kávových zrn) 8. Dodávka teplé vody 9. Příprava cauccino (pomocí páry) 10. Čištění a péče 10.jeden. Čištění kávovaru 10.2. Čištění svařovací hlavy 10.3. Storno 10.4. Programování tuhosti vody 11. Hodnota světelných indikátorů 12. Hodnota lehkého alarmu a co dělat, když hoří 13. Problémy, které lze vyřešit před kontaktováním služby

A. Stojan pro topné poháry B. Pár krmení regulátor. Pár šaty trubice. Tryska pro šlehání mléka e. Vodní nádrž (odnímatelná) f. Stojan pro šálky g. Kolekce vody (odnímatelná) h. Péče dveře I. Jednotka pro napájení kávy, nastavitelná výška j. Ovládací panel K. Kontejnerová kontejnerová krytina L. Centrální kryt pro mleté ​​kávy m. Brýle N. Napájecí kabel O. Tryska pro šlehání mléka (odnímatelné) p. Tryska tryska pro šlehání mléka (odnímatelné) Q. Mereka pro předem mletou kávu r. Odnímatelná kazeta pro kávu. Pozemní nastavení knoflíku t. Kontejner pro kávová zrna u. Přihrádka pro opatření v. Blikající nálevka Pre-mletá káva z. Zatahovací kazeta

Kontrolní panel

jeden). Tlačítko Povolit / OFF 2). Indikátor 1 šálek a OK Teplotní káva 3). Tlačítko vaření jeden šálek 4). Indikátor 2 šálky a OK kávová teplota 5). Tlačítko přípravy pro dva šálky 6). Indikátor páry a OK Teplotní pár 7). Vyberte funkční funkce tlačítka 8). Přepněte množství kávy (malá, normální nebo velká část) 9). Přepněte počet mletých kávy (světlo, normální nebo silné) 10). Tlačítko oplachování a odstraňování 11). Tlačítko uzemnění (vypnutí mlýnek kávy) 12). Ukazatel uzemnění (mlýnek na kávu je zakázáno) 13). Signalizační indikátor VAROVÁNÍ O stupnici 14). Výstražný indikátor alarmu 15). Kazeta pro montáž indikátoru pro tlustý nebo nedostatek kazety 16). Ukazatel absence vody nebo nádrže na vodu

Opatrně si přečtěte tyto pokyny a uložte je!

Kávovar je vyroben pro “Přípravu kávy” a pro “topné nápoje”: dávejte pozor, abyste spalovali vodu a pára, nebo při používání kávovaru není podle schůzky. Toto zařízení by mělo být použito pouze v domácnosti. Jakýkoli jiný typ operace je považován za nevhodné, a proto nebezpečné. Výrobce nemůže být zodpovědný za případné škody způsobené nevhodnou, chybnou a nesprávnou operací. Během používání se nedotýkejte vyhřívané části zařízení. Použijte rukojeti nebo rukojeti. Nedotýkejte se zařízení mokrým nebo mokrým rukama, nebo pokud máte mokré nohy. Bez řádného dohledu, použití zařízení nemůže být povoleno dětem nebo neschopným osobám. Nedovolte dětem hrát s přístrojem. V případě poruchy nebo nefunkce zařízení se nepokoušejte o opravu sami: Vypněte jej pomocí zástrčky. Pro požadovanou opravu naleznete v servisním středisku povoleném zařízením autorizovaným výrobcem a vyžadují použití značkových náhradních dílů. Nedodržení výše uvedených pravidel může ovlivnit spolehlivost zařízení.

Po odstranění balení se ujistěte, že integrita zařízení. V případě pochybností jej nepoužívejte a obraťte se na kvalifikovaného specialisty. Balicí prvky (Plastové pytle Pěněný polystyren a t.D.) by neměly být na místech dostupných pro děti, protože jsou potenciálními zdroji nebezpečí. Dejte přístroj na pracovní plochu mimo vodní jeřáby a zdroje tepla. Po instalaci zařízení na pracovní plochu se ujistěte, že strany a zadní zůstaly asi 5 cm volného místa a nejméně 20 cm volného místa nad ním. V žádném případě neinstalujte kávovar v místnostech, kde teplota může klesnout na 0 ° C nebo pod (pokud se voda zmrazí, může být zařízení poškozeno). Ujistěte se, že napětí elektrické sítě odpovídá přístroji uvedenému na desce. Připojte zařízení pouze do zásuvek s přípustným proudem minimálně 10 A a spolehlivého uzemnění. Výrobce nemůže být považován za odpovědný za případné škody spojené s nedostatkem země. V případě nesrovnalostí v typu vidlice a zásuvek požádejte kvalifikovaný odborník, který nahradí výstup na příslušné. Napájecí kabel zařízení nemůže být nahrazen samotným uživatelem, protože jeho náhrada vyžaduje použití speciálních nástrojů. V případě poškození kabelu nebo nahradit jej, viz středisko servisního střediska autorizovaného servisním střediskem, aby varovaly jakékoli riziko. Doporučuje se okamžitě stanovit tuhost vody provedením operací popsaných ve dvojicích. deset.4.

Kávovar bude dělat všechno sama

Italové vědí smysl v dobré kávě a “učil” domácích spotřebičů správně vařit (což je vynalezeno pouze skleněné elektrické konvice). Účast osoby v tomto procesu je navíc minimalizována: vše bude chytré auto.

Budete muset jen usnout kávu do nádrže obilí (program má 14 stupňů broušení) a provádět pokyny, které přístroj zapisuje na displeji. Mimochodem, pokud chcete vařit již rrumbling kávu, tento režim je také uveden v tomto modelu. Již nemusíte přemýšlet o akvizici vinobraní samovarov!

Váš výběr z 3500 kávovaru připraví espresso nebo cappuccino, a v případě potřeby dodává vařící vodu pro vaření čaje a šlehačky. Pevnost kávy Každý může nastavit na svůj chuť pomocí individuálního nastavení (od 7 do 14 g na pohár). Objemy kávy a cappuccino lze také změnit, výchozí šálky delondi:

Můžete však tyto parametry změnit na “pro sebe” (jako kávovary společnosti Philips). Jednoduché menu v ruštině umožňuje snadno a rychle provádět nastavení.

Patentovaná firmou Automatic Cappuccino systém vám poskytne příležitost jen s jedním kliknutím na tlačítko pro přípravu shamened cappuccino s svůdnou a odolnou mléčnou pěnou. Již nemusíte nafouknout a dělat mléčnou pěnu po dlouhou dobu, jak to bylo v případě elektrických brusek. Ale tady jste také vybaveni úplnou svobodou kreativity: Pokud vás naprogramované proporce komponent nezajistí, pak lze snadno opravit.

Kávovar Delong ESAM 3500 si pamatuje váš recept a připraví cappuccino nebo kávu již na něm. Tento model má navíc druhý kotel, speciálně určený pro získání šlehačkového mléka, což je poměrně urychlující proces. Mimochodem, podívejte se na chybu záležitostí kávy. Tyto problémy jsou k dispozici ve většině typů kávovarů, ale ne od Delong ESAM 3500. Jedná se o velmi stabilní a vytrvalé zařízení.

Takže káva nebyla ochlazena, obezřetné Italové vybaví svůj brainChild systém topných pohárů. A za účelem zachycení času, zajištěn jednoduchost péče o kávovar. Automaticky implementováno:

 • Čištění kapinátoru;
 • Mytí montáže dodávek kávy (např. Nespresso kávovar);
 • Zbavení měřítka (voda tuhost může být měřena nezávisle pomocí značkového testovacího proužku a provádět změny na tovární nastavení).

Pokud potřebujete změnit nastavení broušení?

Automatické kávovary Polaris v továrně jsou konfigurovány na průměrném stupni. Je optimální, zajišťuje rovnoměrné broušení kávová zrna na požadovanou velikost. tak, aby se správná extrakce při vaření cappuccino. Stupeň broušení však lze nastavit. Doporučuje se, pokud:

See also  Nastavení rychlosti čerpadla Ariston

How to Adjust the Strength of Coffee Using Your De’Longhi Bean-to-cup Coffee Machine

 • Vlhkost se dramaticky mění. Káva dokonale absorbuje vlhkost, a proto při vysoké vlhkosti je nutné jej brousit větší;
 • Změny teploty tlaku nebo vzduchu: Při snižování zrna je větší, se zvýšením menšího;
 • Změnila použitou odrůdu nebo stupeň pražení a ovlivnilo chuť nebo čas přípravy espressa.

Doba vaření, teplota vody, tlaku a velikost částic mleté ​​kávy musí být vyvážené tak, aby při vaření nápojů v něm spadl z 18 až 25% aromatických složek obsažených v obilí. Při přípravě espressa jsou tyto parametry vyváženy následovně:

 • Množství vody je od 20 do 30 ml;
 • Tlak čerpadla. od 9 bar;
 • Doba vaření. od 20 do 30 sekund;
 • Teplota vody 85-98 ° C.

Pokud káva připravuje pomalejší nebo rychlejší než obvykle, můžete se pokusit změnit stupeň broušení. Je třeba snížit, pokud voda vrhá příliš rychle, nebo aby se více hrubý, pokud pomalu rozlévá.

Můžete také navigovat na chuť. Pokud je to vodnatý, kyselý, a chuť je slabá, znamená, že zrno země je příliš hrubý. Pokud je chuť příliš nasycená, na hořkost, musíte brousit kávu není tak malá.

Brusná zrna je trochu menší, pokud:

 • vaříte kávu s lehkým nebo středním pražením;
 • Směs se používá s vysokou arabicou;
 • Je důležité získat hustější krém. jemnou pěnu na povrchu espressa.

Velikost částic mleté ​​kávy by měla být větší, pokud:

Jak regulovat pomol?

Modely Polaris mají schopnost nastavit brusné zrna. Například v Polaris PACM 2060AC, provoz vestavěného mlýnku kávy je konfigurován samostatným regulátorem. Chcete-li zvolit stupeň brusných zrn, potřebujete:

 • Open Comprartment pro kávová zrna.
 • Najít uvnitř (pod víkem) Rotační regulátor.
 • Pro nastavení broušení musíte pomalu a bez úsilí otočit regulátor.

Obvykle se při otáčení proti směru hodinových ručiček, velikost částic mleté ​​kávy se sníží, když se otáčejících se zvyšuje ve směru hodinových ručiček. Vedle regulátoru nebo na něm by měl být obraz, který ukazuje, jak se provoz zařízení změní při otáčení v jednom směru nebo jiném.

Polaris modely vám umožňují použít nejen obilí, ale mletou kávu pro výrobu espressa. V tomto případě brusné zrna v samostatném mlýnku kávy. Například, Polaris PCG 1620 kámen s ocelovým mlýnem umožňuje nastavit stupeň broušení, stejně jako počet kávových zrn. Nastavení mlýnek na kávu je velmi jednoduchý. Chcete-li to udělat, stačí otočit regulátor na jeho balení.

V zabudované mlýnek na kávu můžete změnit automatické nastavení. Polaris Pacm 2060Ac se stává k dispozici, pokud kliknete na knoflík do prostoru zrna a otočte jej v této poloze. Tato rotace umožňuje změnit stupeň broušení v širších limitech. Tato volba může být použita při přípravě neobvyklých odrůd nebo míchání s velmi silným nebo slabým pražením.

Taková úprava má několik funkcí:

 • I když jsou nainstalována nová nastavení, bude to ovlivnit přípravu nápoje okamžitě, ale pouze z druhé nebo třetí části;
 • Regulátor můžete otočit pouze pod podmínkou, že v prostoru existují alespoň některé kávová zrna;
 • Proveďte úpravy lepší v době, kdy se mlýnek na kávu funguje a kávovar připravuje espresso (nebo jiný nápoj).

Polaris doporučuje instalovat tuto nebo tuto polohu regulátoru v závislosti na typu, rozmanitosti, pražení a dalších vlastnostech použitých směšovačů.

Někdy namísto ručního nastavení kolejnic můžete použít nastavení vaření. Například Polaris PACM 2040s umožňuje nastavit rozsah parametrů pomocí ovládacího panelu. Úprava extrakčních parametrů, teploty a množství vody, můžete snadno odhalit chuť a aroma vašich oblíbených kávových směsí.

Jak měřit dávku kávy?

Nejobutanější a voňavou kávou je vyrobena z jediných zeminových zrn, takže je nejlepší vzít si množství nich, což je dost pro výrobu části nápoje. Pokud používáte automatický kávovar, nemusíme roztavit kávu. Před vařením espresso se sama o sobě bryská správné množství zrn

Je důležité přesně měřit dávku kávy, pokud dáváte přednost broušení zrna odděleně nebo máte rohový kávovar. Je vhodné pro to používat elektrické kuchyňské váhy. Pro jednu část espressa s objemem 18-35 ml podle klasického receptu potřebujete 7-10 g kávy. Použijte váhy při každém volitelném. Můžete stisknout dávku kávy do oka nebo pomocí vhodného měřicího kontejneru.

Pokud během dne pijete kávu několikrát, je lepší ho brousit ho okamžitě pro několik porcí. pak velikost částic bude jednotnější. Nezahrnujte celou kávu, kterou máte. Při skladování ve skromné ​​formě bude rychlejší zničí, ztrácí aroma a chuť (i v hermetické kapacitě). Takže se to nestane, broute zrna části.

Připravit voňavou a lahodnou kávu, je důležité grušit zrna. Nejčastěji je nejpopulnější je průměrný broušení s velikostí částic od 0,2 do 0,4 mm. Je ideální pro přípravu espressa jak v plně automatech, tak v modelech Horn.

Pokud broušíte zrno odděleně s mlýnek na kávu, nemusíte to udělat příliš dlouho, takže ne překryjte a nepřehřívejte se. Pokud se vše provádí správně, ukazuje se homogenní pozemní hnědá káva s výrazným aroma.

Vlastnosti konfigurace a použití kávovar Delonghi

Někdy není snadné dosáhnout dokonalého broušení v automatických kávových strojích Delonghi tak, aby nápoj byl získán požadovanou konzistencí. V případě, kdy jste si všimli, že káva je získána kapalinou nebo kapalinou ze zařízení kape malou rychlostí, pak je kávovar Delonghi s největší pravděpodobností nesprávně nesprávně. Pokud se nápoj začal dostat nenasycený, a pěna je špatně tvořena, může mluvit o potřebě změnit stupeň broušení. Poté, co se vám podařilo konfigurovat kávovary Delonghi, udělejte několik šálků kávy. Pokud nejste s výsledkem spokojeni, měli byste otočit rukojeť pro další rozdělení.

Výhodou zařízení této značky je, že se nejen rozlišují vysokou kvalitou, malou velikostí a stylovým designem, také jednoduchou a pohodlnou údržbou. Pokud používáte Delonghiho kávovary pokyny čištění z měřítka, pak se veškerá práce bude konat v minutách. To bude agregát připraven znovu použít. Společnost nabízí technologii uživatelů, díky kterým je kompletní čištění zařízení sníženo na jeden postup. Zároveň se zařízení vztahuje na potřebu jeho.

Chcete-li pochopit, jak čištění kávovaru “Delong”, stojí za to zvážit, že postup se provádí v několika fázích. A první krok je povinen vyčistit z měřítka. V této značce zařízení umožňuje předkládaný postup odstranit všechny možné zbytky a vzdělávání v hydraulickém systému ze systému. Na základě tuhosti vody a charakteristik modelu bude fungovat každých 60-120 litrů kávy. Tento program je plně automatizován a bude vyžadovat více než půl hodiny.

Dále umyjte pivovarnický uzel, který je potřebný pro příjem pouze kvalitní a voňavé kávy. Proveďte takový postup požadovaný přibližně za 7 dní. Chcete-li to udělat, bude to nutné pouze k přestávce a opláchnout se studenou tekoucí vodou. Nezapomeňte pravidelně vyčistit, bude možné vychutnat si lahodný a voňavý nápoj.

Také stojí za to nezapomenout na čištění cappuccinator, který chcete po každém použití opláchnout. Chcete-li to provést, použijte jasnou funkci v důsledku toho, že systém bude Rolong horká voda nezávisle, která bude čistit injektor a trysku. Zabírá takový postup ne více než 5 sekund. Pokud je to nutné, je možné v kávovaru Delonghi “Corsa” resetovat nastavení do továrny.

nastavení, broušení, kávy, kávovaru, delonghi

Obecně platí, že značné obtíže s tím, jak provozovat kávovar Delonghi, nemělo by se objevit, protože jednotka je v tomto ohledu poměrně jednoduchá. Poté, co strávil trochu času před zahájením aplikace, abyste zjistili, jak konfigurovat kávovar Delonghi, můžete si jednoduše vychutnat svůj oblíbený nápoj.

See also  Nastavení délky stehu v šicím stroji

Jak udělat broušení kávy?

Už jste si zakoupili voňavé kávová zrna, váš oblíbený kávovar, než začínáte svátost vaření, obstará se: Jak udělat broušení kávy?

Samozřejmě můžete využít kávy, která je prodána již zem. Je důležité si vybrat hermeticky uzavřené balení. Ale je známo, že hodně vonný nápoj bude fungovat, pokud byl připraven z čerstvě mleté ​​kávy.

Přijaté normy, podle kterých se rozlišuje několik typů broušení: ultra tenký, tenký, střední, hrubý. Stupeň broušení by měl být vybrán na základě toho, jak budete vařit kávu.

Ultra-tenké, velmi jemné broušení s částicemi do 0,15 mm bude pro vás užitečné, pokud chcete, aby káva jednodušší v Turku. Kávový prášek, rozdrcený v téměř prachu, může rychle představit všechny aromatické oleje. Doba extrakce je od 1 do 4 minut, dokud nespustí kávová pěna. Chcete-li dát pít další odstíny, můžete použít koření: kardamom, skořice, karafiát nebo muškátový oříšek.

Slim Espresso broušení vhodné pro rohové espresso kávovary. Pokud usnete do rohu příliš malý prášek, pak bude káva příliš hořká, pokud se používá příliš hrubý. pak naopak bude nápoj příliš vodný. Správnost broušení má obrovskou důležitost pro kvalitu kávy. Profesionální barista mění stupeň broušení kávy každý den, protože bereme v úvahu povětrnostní podmínky: tlak, teplota a vlhkost. Chcete-li zkontrolovat, zda jste udělali broušení správně, musíte vidět, jak kávové závody z rohu. V ideálním případě by jet měl být jako ocas myši v tloušťce, ne příliš tuk a ne příliš tenký. A samozřejmě, jeden z fází ověření bude přímo chuť nápoje. Doba extrakce v závislosti na modelu kávovaru a jeho kapacity je přibližně 1 minuta.

Střední broušení bude vhodná pro odkapávací kávovary. Částice na frakci jsou o něco větší než pro kávovary espressa. Mletá káva je umístěna v papírovém nebo nylonovém filtru, horká voda se podává nahoře, která prochází kávovým práškem absorbuje chuť a aroma, a pak proudí do džbánu. Tento postup trvá 3-4 minut.

Hrubé broušení se používá pro vaření v geyser kávovary, kteří jsou velmi populární v Evropě, zejména v Itálii. Через слой молотого кофе проходит горячий пар, который конденсируется в резервуаре сверху. Doba extrakce může dosáhnout 5 minut. Stejný typ broušení je vhodný pro vaření ve franchovém lisu.

K dispozici jsou ruční a elektrické brusky. První práce pomalu a nepřehříhejte obilí, ale proces musí být proveden ručně a čas to jde hodně. Elektrické kávové brusky Delonghi rychle a efektivně vykonávají.

Upozorňujeme, že ihned po rozdrcených kávových zrnách se vůni začne odpařovat. Proto, pokud chcete vařit opravdu nasycenou kávu, pak brouste zrna pokaždé před pivováním. Ale

Pokud v tuto chvíli nemáte vždy, pak se zemním práškem může být umístěn v hermeticky uzavírací kapacitě a uložte jej do dveří chladničky.

Moderní kávovary mají vestavěné kávové brusky. Delonghi automatické kávovary pracují jak na kladivu, tak na obilí. Нужно отметить, что разный сорт кофе требует разного измельчения. Proto, pokud jste změnili typ kávy, musíte stroj nakonfigurovat konkrétně pod ním. Vestavěný mlýnek na kávu má několik úrovní. Jak nastavit broušení v kávovaru? Experimentu můžete vyzvednout dokonalé broušení. Čísla úrovně broušení začínají nejmenším 1 a potom se zvýšením čísel zvyšuje velikost broušení. Připravte si část espressa a zjistěte, jak pád z dávkovače padl. Pokud je káva nalita velmi rychle nebo velmi pomalu, musíte změnit nastavení. Také chutnat, můžete pochopit, kterým směrem je nutné regulovat. Pokud je barva kávy specifikována s kyselostí v chuti, a v vařené formě se cítíte hořkost, pak musíte udělat broušení větší. V případě, kdy je chuť příliš kyselá, změňte broušení na menší.

nastavení, broušení, kávy, kávovaru, delonghi

Правильно выполненный помол кофейных зерен будет залогом приготовления идеального эспрессо – крепкого, бодрящего, с присущей ему пенкой крема. Koupit kávovar nebo kávovar Delonghi. Ujistěte se, že tato italská společnost zná vše o kávě a ztělesňuje tyto znalosti ve své techniky, uspokojující potřeby kupujícího.

Jednoduché a složité případy

Mimochodem, nápis na displeji ne vždy hovoří o konkrétní poruše, zpráva o jemném broušení se může zobrazit, pokud není v nádrži žádná voda, a informace o tom na obrazovce se neobjeví, a čerpadlo práce suché. Také obětování kávovaru vyčistit blok kotle, je lepší zkontrolovat, jak čerpací nebo voda pracuje kotelem. Důvodem lze také uzavřít v chybném solenoidovém ventilu.

Pokud nejste odborník, pouze vázaný šroubovák z nástrojů, je lepší kontaktovat profesionály. V opačném případě je členění je jednoduché, že mistrů se změní na nerozpustnou situaci. Профессионал, приехавший по вызову, справится с задачей гораздо быстрее, при этом качество ремонта гарантируется.

Nastavení broušení kávy v kávovaru Delonghi

Pokyny pro kávovar Espresso Delonghi ESAM2000, ESAM2200, ESAM2600

Vážení návštěvníci. Aby se zabránilo proudu materiálů a pro pohodlí navigačních pokynů pro domácí spotřebiče, jsme přizpůsobili pokyny pro přilehlé modely kávovarů espressa. Pro rozdíly v technických vlastnostech jsme udělali značku pro jednotlivé modely. Pokud jste neviděli speciální poznámku v kontrakcích odděleně pro model kávy espresso. To znamená, že instrukce je plně v souladu s modelem kávovarů espressa, který vás zajímá.

Popis zařízení 2. Bezpečnostní opatření 3. Instalace 4. Příprava kávovarů 4.jeden. Plnění nádrže s vodou 4.2. Plnění kontejneru s kávová zrna 4.3. První začlenění 5. Příprava kávy (pomocí kávových zrn) 6. Úprava kávovaru 7. Příprava kávy Expresso z mleté ​​kávy (místo kávových zrn) 8. Dodávka teplé vody 9. Příprava cauccino (pomocí páry) 10. Čištění a péče 10.jeden. Čištění kávovaru 10.2. Čištění svařovací hlavy 10.3. Storno 10.4. Programování tuhosti vody 11. Hodnota světelných indikátorů 12. Hodnota lehkého alarmu a co dělat, když hoří 13. Problémy, které lze vyřešit před kontaktováním služby

A. Stojan pro topné poháry B. Pár krmení regulátor. Pár šaty trubice. Tryska pro šlehání mléka e. Vodní nádrž (odnímatelná) f. Stojan pro šálky g. Kolekce vody (odnímatelná) h. Péče dveře I. Jednotka pro napájení kávy, nastavitelná výška j. Ovládací panel K. Kontejnerová kontejnerová krytina L. Centrální kryt pro mleté ​​kávy m. Brýle N. Napájecí kabel O. Tryska pro šlehání mléka (odnímatelné) p. Tryska tryska pro šlehání mléka (odnímatelné) Q. Mereka pro předem mletou kávu r. Odnímatelná kazeta pro kávu. Pozemní nastavení knoflíku t. Kontejner pro kávová zrna u. Přihrádka pro opatření v. Blikající nálevka Pre-mletá káva z. Zatahovací kazeta

Kontrolní panel

jeden). Tlačítko Povolit / OFF 2). Indikátor 1 šálek a OK Teplotní káva 3). Tlačítko vaření jeden šálek 4). Indikátor 2 šálky a OK kávová teplota 5). Tlačítko přípravy pro dva šálky 6). Indikátor páry a OK Teplotní pár 7). Vyberte funkční funkce tlačítka 8). Přepněte množství kávy (malá, normální nebo velká část) 9). Přepněte počet mletých kávy (světlo, normální nebo silné) 10). Tlačítko oplachování a odstraňování 11). Tlačítko uzemnění (vypnutí mlýnek kávy) 12). Ukazatel uzemnění (mlýnek na kávu je zakázáno) 13). Signalizační indikátor VAROVÁNÍ O stupnici 14). Výstražný indikátor alarmu 15). Kazeta pro montáž indikátoru pro tlustý nebo nedostatek kazety 16). Ukazatel absence vody nebo nádrže na vodu

See also  Zpracování chladničky v Sainpinu v LPU

Opatrně si přečtěte tyto pokyny a uložte je!

Kávovar je vyroben pro “Přípravu kávy” a pro “topné nápoje”: dávejte pozor, abyste spalovali vodu a pára, nebo při používání kávovaru není podle schůzky. Toto zařízení by mělo být použito pouze v domácnosti. Jakýkoli jiný typ operace je považován za nevhodné, a proto nebezpečné. Výrobce nemůže být zodpovědný za případné škody způsobené nevhodnou, chybnou a nesprávnou operací. Během používání se nedotýkejte vyhřívané části zařízení. Použijte rukojeti nebo rukojeti. Nedotýkejte se zařízení mokrým nebo mokrým rukama, nebo pokud máte mokré nohy. Bez řádného dohledu, použití zařízení nemůže být povoleno dětem nebo neschopným osobám. Nedovolte dětem hrát s přístrojem. V případě poruchy nebo nefunkce zařízení se nepokoušejte o opravu sami: Vypněte jej pomocí zástrčky. Pro požadovanou opravu naleznete v servisním středisku povoleném zařízením autorizovaným výrobcem a vyžadují použití značkových náhradních dílů. Nedodržení výše uvedených pravidel může ovlivnit spolehlivost zařízení.

Po odstranění balení se ujistěte, že integrita zařízení. V případě pochybností jej nepoužívejte a obraťte se na kvalifikovaného specialisty. Balicí prvky (Plastové pytle Pěněný polystyren a t.D.) by neměly být na místech dostupných pro děti, protože jsou potenciálními zdroji nebezpečí. Dejte přístroj na pracovní plochu mimo vodní jeřáby a zdroje tepla. Po instalaci zařízení na pracovní plochu se ujistěte, že strany a zadní zůstaly asi 5 cm volného místa a nejméně 20 cm volného místa nad ním. V žádném případě neinstalujte kávovar v místnostech, kde teplota může klesnout na 0 ° C nebo pod (pokud se voda zmrazí, může být zařízení poškozeno). Ujistěte se, že napětí elektrické sítě odpovídá přístroji uvedenému na desce. Připojte zařízení pouze do zásuvek s přípustným proudem minimálně 10 A a spolehlivého uzemnění. Výrobce nemůže být považován za odpovědný za případné škody spojené s nedostatkem země. V případě nesrovnalostí v typu vidlice a zásuvek požádejte kvalifikovaný odborník, který nahradí výstup na příslušné. Napájecí kabel zařízení nemůže být nahrazen samotným uživatelem, protože jeho náhrada vyžaduje použití speciálních nástrojů. V případě poškození kabelu nebo nahradit jej, viz středisko servisního střediska autorizovaného servisním střediskem, aby varovaly jakékoli riziko. Doporučuje se okamžitě stanovit tuhost vody provedením operací popsaných ve dvojicích. deset.4.

Nastavení broušení kávy v kávovaru Delonghi

Pokyny pro Espresso Coffee Maker Delonghi ESAM3000, ESAM3000V.EX1, ESAM3100, ESAM3200.S, ESAM3300

Vážení návštěvníci. Aby se zabránilo proudu materiálů a pro pohodlí navigačních pokynů pro domácí spotřebiče, jsme přizpůsobili pokyny pro přilehlé modely kávovarů espressa. Pro rozdíly v technických vlastnostech jsme udělali značku pro jednotlivé modely. Pokud jste neviděli speciální poznámku v kontrakcích odděleně pro model kávy espresso. To znamená, že instrukce je plně v souladu s modelem kávovarů espressa, který vás zajímá.

Popis zařízení 2. Bezpečnostní opatření 3. Instalace 4. Příprava kávovarů 4.jeden. Plnění nádrže s vodou 4.2. Plnění kontejneru s kávová zrna 4.3. První začlenění 5. Příprava kávy (pomocí kávových zrn) 6. Úprava kávovaru 7. Příprava kávy Expresso z mleté ​​kávy (místo kávových zrn) 8. Dodávka teplé vody 9. Příprava cauccino (pomocí páry) 10. Čištění a péče 10.jeden. Čištění kávovaru 10.2. Čištění svařovací hlavy 10.3. Storno 10.4. Programování tuhosti vody 11. Hodnota světelných indikátorů 12. Hodnota lehkého alarmu a co dělat, když hoří 13. Problémy, které lze vyřešit před kontaktováním služby

A. Stojan pro topné poháry B. Pár krmení regulátor. Pár šaty trubice. Tryska pro šlehání mléka e. Vodní nádrž (odnímatelná) f. Stojan pro šálky g. Kolekce vody (odnímatelná) h. Péče dveře I. Jednotka pro napájení kávy, nastavitelná výška j. Ovládací panel K. Kontejnerová kontejnerová krytina L. Centrální kryt pro mleté ​​kávy m. Brýle N. Napájecí kabel O. Tryska pro šlehání mléka (odnímatelné) p. Tryska tryska pro šlehání mléka (odnímatelné) Q. Mereka pro předem mletou kávu r. Odnímatelná kazeta pro kávu. Pozemní nastavení knoflíku t. Kontejner pro kávová zrna u. Přihrádka pro opatření v. Blikající nálevka Pre-mletá káva z. Zatahovací kazeta

Kontrolní panel

jeden). Tlačítko Povolit / OFF 2). Indikátor 1 šálek a OK Teplotní káva 3). Tlačítko vaření jeden šálek 4). Indikátor 2 šálky a OK kávová teplota 5). Tlačítko přípravku dvou šálků 6). Indikátor páry a OK Teplotní pár 7). Vyberte funkční funkce tlačítka 8). Přepněte množství kávy (malá, normální nebo velká část) 9). Přepněte počet mletých kávy (světlo, normální nebo silné) 10). Tlačítko oplachování a odstraňování 11). Tlačítko uzemnění (vypnutí mlýnek kávy) 12). Ukazatel uzemnění (mlýnek na kávu je zakázáno) 13). Signalizační indikátor VAROVÁNÍ O stupnici 14). Výstražný indikátor alarmu 15). Kazeta pro montáž indikátoru pro tlustý nebo nedostatek kazety 16). Ukazatel absence vody nebo nádrže na vodu

Opatrně si přečtěte tyto pokyny a uložte je!

Kávovar je vyroben pro “Přípravu kávy” a pro “topné nápoje”: dávejte pozor, abyste spalovali vodu a pára, nebo při používání kávovaru není podle schůzky. Toto zařízení by mělo být použito pouze v domácnosti. Jakýkoli jiný typ operace je považován za nevhodné, a proto nebezpečné. Výrobce nemůže být zodpovědný za případné škody způsobené nevhodnou, chybnou a nesprávnou operací. Během používání se nedotýkejte vyhřívané části zařízení. Použijte rukojeti nebo rukojeti. Nedotýkejte se zařízení mokrým nebo mokrým rukama, nebo pokud máte mokré nohy. Bez řádného dohledu, použití zařízení nemůže být povoleno dětem nebo neschopným lidem. Nedovolte dětem hrát s přístrojem. V případě poruchy nebo nefunkce zařízení se nepokoušejte o opravu sami: Vypněte jej pomocí zástrčky. Pro požadovanou opravu naleznete v servisním středisku povoleném zařízením autorizovaným výrobcem a vyžadují použití značkových náhradních dílů. Nedodržení výše uvedených pravidel může ovlivnit spolehlivost zařízení.

Po odstranění balení se ujistěte, že integrita zařízení. V případě pochybností jej nepoužívejte a obraťte se na kvalifikovaného specialisty. Balicí prvky (Plastové pytle Pěněný polystyren a t.D.) by neměly být na místech dostupných pro děti, protože jsou potenciálními zdroji nebezpečí. Dejte přístroj na pracovní plochu mimo vodní jeřáby a zdroje tepla. Po instalaci zařízení na pracovní plochu se ujistěte, že strany a zadní zůstaly asi 5 cm volného místa a nejméně 20 cm volného místa nad ním. V žádném případě neinstalujte kávovar v místnostech, kde teplota může klesnout na 0 ° C nebo pod (pokud se voda zmrazí, může být zařízení poškozeno). Ujistěte se, že napětí elektrické sítě odpovídá přístroji uvedenému na desce. Připojte zařízení pouze do zásuvek s přípustným proudem minimálně 10 A a spolehlivého uzemnění. Výrobce nemůže být považován za odpovědný za případné škody spojené s nedostatkem země. V případě nesrovnalostí v typu vidlice a zásuvek požádejte kvalifikovaný odborník, který nahradí výstup na příslušné. Napájecí kabel zařízení nemůže být nahrazen samotným uživatelem, protože jeho náhrada vyžaduje použití speciálních nástrojů. V případě poškození kabelu nebo nahradit jej, viz středisko servisního střediska autorizovaného servisním střediskem, aby varovaly jakékoli riziko. Doporučuje se okamžitě stanovit tuhost vody provedením operací popsaných ve dvojicích. deset.4.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS