Nastavitel pro fanoušky DOP

Sektory 4 pin. 537 zboží.537 Zboží

4-port USB koncentrátor USB (USB Hub) původního designu zabírá malý prostor na ploše a může se stát jeho dekorací jako stylový příslušenství. Typ zařízení je externí. Jídlo přes nás. Podporuje 4 porty bez další výživy dává sílu.

Vysoce kvalitní zboží, které bylo testováno. Do 14 dnů můžete vydat návratnost nebo výměnu v souladu se zákonem o ochraně práv spotřebitelů. Vždy se snažíme zvýšit naši službu a zdokonalovat, objasnit a doplnit popis každého z našich zboží. Další.

Typ: pobočka, konektory: Mini Jack 3.5 mm (f). 2 x mini jack 3.5 mm (m), konektory: mini jack 3.5 mm (f). 2 x mini jack 3.5 mm (m), funkce: pozlacené kontakty

Poskytovatel ESPADA Počet živin 4pin až 5 4 pin e5pwm4pin espada Přiřaďte rozvod pro připojení chladičů uvnitř pouzdra PC. Komponenty moderních počítačů během operace uvolňují velké množství tepla, což zase vyžaduje zvýšení.

Délka kabelu: Kabel 25 cm v copu je navržen tak, aby propojil dva 4pin PWM ventilátory jednoho konektoru konektoru PWM: 2 x 4-pinové PWM (jeden se zpětnou vazbou RPM pro základní desku)

Typ: Větev, kabelové konektory: Molex 4pin (M). 2xsata 15pin (f), délka kabelu: 0.15 m

Power Ramure 0 ventilátoru 0.15 metrů, černá, 4pin pro ventilátor, 4-pin pro připojení k zápasům. prkno

Větev AK-CB002 vám umožňuje připojit 3 4 Kontaktní ventilátory PWM k 4-pinovému molexu a 1 konektoru pro zpětnou vazbu a kontrolu v základní desce pro základní desku kombinováním napájení napájecího zdroje Molex s univerzálností PWM AKASA AK-CB002 je IS UN je un.

Fan.4Pin na 4pin3pin ventilátor

Typ: Kabel, Účel: Napájení, funkce: Poplněný cop

Účel: Pro podcasty/rádio/televizi, Universal, pro počítač, pro streamování, pro smartphone/tablet, pro konference, design: smyčka (klip), typ: kondenzátor, konektor: mini jack 3.5 mm, orientační diagram: kruhový, jídlo: fantom

nastavitel, fanoušky

Molex 4pin Food Wires na 3x 4pin molex. Dlouhé 20 cm

Aplikace: adaptér napájení pro 4 ventilátory; Délka kabelu: 15 cm; Kabelový materiál: měď; Konektor napájení: 4pinový molex (periferní); Konektor ventilátoru: 4x3pin (2. 12VDC, 2. 5VDC)

Hlavní vlastnosti fanoušků

Statický tlak. tlak vzduchu vytvořeného ventilátorem. Závisí na jeho návrhu a rychlosti oběžného kola. Čím vyšší je tento indikátor, tím lepší ventilátor pracuje v podmínkách vysokého odporu (například při čerpání vzduchu přes radiátor malého vlákna).

Air Flow (CFM). Počet čerpaného vzduchu. Historicky zavedené jednotky měření. krychlové stopy za minutu. Efektivní práce je zobrazena zařízeními CFM více než 50.

Rychlost rotace (RPM). Počet otáček za minutu. Čím více, tím vyšší je výkon (a hluk). Většina modelů nepřesahuje 2000.

Modulace Lapisten-Mopulse (PWM nebo PWM)-Automatická nastavení revolucí ventilátoru pomocí základní desky základní desky. Vyžaduje konektor 4 pinů. Přesnou konfiguraci můžete provádět pomocí speciálních značkových nástrojů.

Tloušťka ventilátoru. obvykle asi 25 mm. U malých budov (HTPC) jsou k dispozici tenčí verze, ale jejich účinnost je nižší kvůli slabším statickému tlaku a CFM.

Typ ložiska je důležitou charakteristikou, na které je zdroj a úroveň vytvořeného hluku závisí. V moderních modelech najdete několik typů: od nejlevnějšího posuvného ložiska (s nízkým zdrojem) až po nejdražší a vzácné keramické válcování a ložisko s magnetickým soustředěním. Zlatý střední ve zdroji, cena a hluk jsou gramofony s hydrodynamickým ložiskem.

Hladina hluku. měřeno v DBA. Hodnota pohodlná pro lidské ucho by neměla překročit 30 dBA. Více fanoušků. neznamená hlučnější. Nejčastěji je situace naopak, zejména pokud fanoušci ovládají základní desku, která řídí teplotu komponent.

Postupujeme do shromáždění:

jeden. Vypadneme z kondenzátoru a vyřízneme hliněnou cestu, ve své mezeře budeme pluh tranzistor 2. Pájíme tranzistor podle tohoto schématu: 1) Stock. na mínus kontakt v místě kondenzátoru. 2) Zdroj. na mínus konektoru Molex (kterýkoli ze dvou průměrných kontaktů) 3) závěrku přes odpor k kontaktu se signálem PWM, jedná se o 4 kontakt konektoru chladiče. Pájel jsem 330 ohmový rezistor, v různých schématech, které jsem viděl od 100 ohmů do 10 kohm. 3. Další nuance. Pokud chladič procesoru máte 4 špendlík, musíte oříznout mínus jít do červeného konektoru a hodit ho obcházením tranzistoru, pokud 3 špendlíte, nemusíte nic udělat. 4. Pájíme diody katodou do plus a anodu až mínus. Možná se můžete dostat s jednou mocnou diodou v takové sestavě, doufám v komentáře zde a to je ono, nyní připojíme větev k napájecímu napájecímu molekuieru a kompletním drátem ke procesoru zpracování 4 pin na základní desce na základní desce. Chladič procesoru je připojen k konektoru červené větve. Připojujeme naše 3pinové chladiče ke zbytku konektorů, můžete také 2 kolíky, protože jsou také dokonale nastavitelné podle tohoto schématu.

See also  Robot vysavače Xiaomi se nevrátí na základnu

Mám všechny chladiče normálně, zatáčky jsou nastavitelné v závislosti na teplotě procesoru. Pracují jednoduchým při minimálních rychlostech a se zatížením plné síly. Pokud nezačnete nějaký druh chladiče, přidejte do obvodu, po tranzistoru, kondenzátorová mikrofarada na 100.

Možnosti připojení

Pokud se počet kontaktů na konektoru pro připojení chladiče a samotný ventilátor shoduje, pak neexistují žádné problémy. Konektory jsou vzájemně spojeny, nedodržení polarity je vyloučeno kvůli přítomnosti klíče. Pokud se neshodují, jsou možné možnosti.

3pin až 4pin

Konektory se třemi a čtyřmi borovicemi jsou vzájemně kompatibilní, elektricky i mechanicky. Strukturálně jsou vyrobeny tak, aby klíč umožnil spojení, zatímco konflikt válcování nebude.

Pokud má chladič konektor se 3 kontakty a existuje turniket se 4 kolíky z počítače, pak jsou napájecí dráty připojeny na terminálu a také obvod měření rychlosti. Drát v třpytivé regulaci zůstává nespojený.

Pokud má chladič konektor se 4 kontakty a z počítače je vhodný terminál se 3 kolíky, zůstane ovládání vstupů ze strany elektrického motoru nespojené. V obou případech je kontrola rychlosti pomocí podložky nemožná.

Připojení přímo k vodičům BP

V případech, kdy není vyžadována automatická kontrola toku vzduchu (obvykle se to vztahuje na ventilátory trupu), mohou být napájeny přímo z napájecího zdroje. V tomto případě se chladiče zapnou na začátku napájení a zastaví se, když je vypnuto. Toto spojení je racionálně prováděno pro fanoušky se dvěma kolíky (bez revolucí). Neexistují žádná základní omezení pro použití v této kapacitě 3- a 4-pinových chladičů, ale jsou dražší.

Nejjednodušší způsob je propojit ventilátor s dvojitým pásem přímo k volnému molekulárnímu konektoru. Je vhodnější to provést pomocí adaptéru molex papa-mam s větví pro chladicí konektor. Pokud v turniketu z PSU není volný molekus, ale například nevyužitý power terminál SATA, můžete z něj přepnout na Molex a poté na ventilátor.

Počet odnímatelných připojení by měl být minimalizován. Je ještě lepší (pokud existují dovednosti a kvalifikace) pro snížení terminálů a poté propojte dráty napájení se škrábáním s dalším opálením a izolací umístění připojení.

Schéma připojení

Přišli jsme na typy fanoušků, nyní připojíme nové. Začněme s jeho výměnou v napájení. Všechno je zde relativně jednoduché. Kupujeme zařízení stejné velikosti, nainstalujte jej na oplátku za vyhořelé. Pokud počet kolíků ve konektorech starého a nového se shoduje, jednoduše vložíme „vidličku“ do „outletu“ na desce BP a pozorujeme barvu.

Pokud máme na PSU růžičku s dvojitou pin a na chladiči je vidlička tři nebo čtyři kolíky, připojíme ji tak, abychom použili pouze napájecí dráty. Zbytek je ponechán, aby visel ve vzduchu. Například níže uvedená fotografie ukazuje čtyři vidlice nainstalovanou ve vývoji dvojitého pinu.

Pokud připojíte zástrčku, prvky narušené desky s obvodem narušují, můžete jednoduše snížit jeho pouzdro na dva, čímž se zkrátíte na velikost dvou kosfine. Děláme to samé, pokud má vývod tři nebo čtyři kolíky a zástrčka ventilátoru je dva. Stačí jej připojit k příslušným hnízdě a zbytek ponechejte s nezbaveným. V tomto případě samozřejmě nemluví o úpravě rychlosti a kontroly revolucí a bude se neustále otáčet.

Důležité! Aby se naopak vložil vidličku nového ventilátoru. barva se liší od dvou a tří kolíků.

Instalace dalších ventilátorů

Pokud se rozhodneme nainstalovat další ventil do systémové jednotky, budeme muset najít samostatné hnízdo pro jeho připojení. Je dobré, pokud výrobci základní desky pro tuto chvíli poskytovali a vybavili svůj produkt dalšími zásuvkami. Obvykle jsou tříkolíky a podepsané jako Cha-Fan. Na obrázku níže má základní deska dva takové konektory.

K dispozici je další možnost-použít konektor PWR-FAN (pokud existuje). Toto hnízdo je navrženo tak, aby propojilo ventilátor napájení, ale většina moderních BP má pro tyto účely své vlastní prodejny. K těmto zásuvkám mohou být připojeny jakékoli typy 12-voltových ventilátorů, ale zvažte, že jejich rotace bikopickou vidličkou nebude systémem ovládána, a pokud selže, dozvíme se o tomto post-faktoru.

nastavitel, fanoušky

Důležité! Chladič s vidličkou se čtyřmi piny, připojený k takovým konektorům, bude kontrolován, ale systém nebude schopen změnit svůj obrat podle svého uvážení. To však není nutné pro model sboru.

Jak se přímo připojit k napájení

Pokud na základní desce nejsou žádné další zásuvky nebo jsou všechny zaneprázdněné, zůstává poslední možnost. připojte chladič trupu přímo k napájení. Pro tyto účely je nejvhodnější používat konektor Molex. Pravidelně se používá pro jednotky ID.

Účel vodičů tohoto konektoru je následující:

Vzhledem k tomu, že všichni fanoušci případu jedí z 12 voltů, budeme mít zájem o černý a žlutý drát. Pokud je náš chladič vybaven vidličkou dvou nebo tří kolíků, bude schéma připojení podobné výkresu.

See also  Jak odstranit sklo z trouby NEFF

Pokud máme ventilátor se čtyřmi vidličkou, připojíme jej takto:

Pro tyto účely potřebujeme vidličku Molex. Můžete si ji koupit buď na demontáži (mohou to jednoduše dát), nebo v obchodě jako součást adaptéru. Kupujeme adaptér, odřízneme vidličku, pájíme ventilátor. a jste připraveni.

Zdravý! Pokud vypadáte dobře, můžete to ještě usnadnit. kupte si připravený adaptér pro chladič.

Snížení

Obvykle fanoušci kabinetu provádějí pouze pomocné funkce, takže je často zahrnují při nízkých rychlostech. To ovlivňuje kvalitu chlazení, ale hladina hluku je znatelně snížena. Můžete samozřejmě zapnout chladič skrz hasicí rezistor, ale toto je extra práce pro výpočet jeho odporu a pájení plus významnou spotřebu energie pro zahřívání samotného rezistoru.

Ale pomocí konektoru Molex pro napájení můžete snížit rychlost změnou zástrčky vidlice. Pokud je vodič chladiče připojen k červenému drátu konektoru BP, pak 12. 5 = 7 V vstoupí do ventilátoru. Z praxe je známo, že toto napětí je pro její spolehlivou práci více než dost.

nastavitel, fanoušky

Funkce designu základní desky

Všichni výrobci základní desky. Gigabajte, MSI, Asus a méně známé značky vždy vybavují část, alespoň jeden konektor pro připojení gramofonu.

Nejčastěji se jedná o 3 pin konektor pro připojení chlazení procesoru. 2 pin a 4 pin se pro tento účel téměř nepoužívají, ale základní deska může být také přítomna na některých modelech. je to přesně pro napájení dalších fanoušků sboru sboru.

V jejich nepřítomnosti vyvstává logická otázka. kde můžete připojit chladiče, pokud byly vyžadovány více, a pokud na základní desce není konektor.

Jediným odchodem v tomto případě je spojení s napájením, nejčastěji prostřednictvím konektoru Molex. Pokud není dostatek molekul, stejně jako v jiných případech, můžete použít speciální adaptér.

Jedinou výjimkou jsou adaptéry a větve se základní deskou: tento typ není k dispozici, kvůli vlastnostem architektury PC. Všechny potřebné adaptéry najdete a uvidíte v tomto oblíbeném internetovém obchodě.

Proč napájení pro fanoušky kabinetu nefunguje správně?

Koupil jsem si kompaktní základní desku, na které je pouze jeden konektor pro připojení chladiče procesoru a jeden konektor pro připojení systému systému (oba 4 pin). Pouzdro vám umožní držet se 4 trupový chladič obvyklé velikosti, takže jsem neměl stint pro chlazení, získal jsem 4 dobrý chladič sboru a vložil je dovnitř. Pouze tady je smůla: konektor pro sílu sboru na zakoupené základní desce je pouze jeden. Stále existovaly větve s gramofony a zpočátku pro ně celý systém pracoval. Ale později se ukázalo, že napájení jednoho 4-pinového konektoru nestačí pro 4 chladiče pro pouzdro.

Abych vyřešil problém s výkonem, koupil jsem speciální port rozbočovač pro fanoušky PWM pro chladiče sborů, což je poplatek, do kterého je připojený napájecí zdroj, jsou připojeny potřebné chladiče a vodič PWM je připojen z základní desky, aby reguloval revoluce ( Je připojen ke standardním konektoru pro systémové ventilátory, ale je odebrán pouze signál PWM). Zdálo by se, že se to může pokazit?

Ve skutečnosti se však ukázalo, že nastavení (PWM) napájecího zdroje nefunguje při připojení kabelu pro PWM ve 4pinovém konektoru pro napájení ventilátorů těla. Ale funguje to, když připojím kabel ve 4-pinovém konektoru k napájení chladiče procesoru. Jedna zajímavá poznámka: Při připojení rozbočovače k ​​portu pro ventilátor systému není rychlost ventilátorů nastavitelná, ale rychlost rotace chladiče značky je pravidelně čtena.

Nyní jsem musel propojit všechny čtyři fanoušky a chladič procesoru k Por (n) T rozbočovači pro fanoušky PWM a ovládat toto štěstí prostřednictvím přístavu pro připojení ventilátoru procesoru. Vyvstává otázka: Proč to funguje/ proč to nefunguje? Jaký je rozdíl mezi konektorem pro připojení ventilátorů systému z konektoru pro připojení chladiče procesoru?

Nastavitel pro fanoušky DOP

Sada upevňovacích prostředků pro instalaci chladiče procesoru na základní desce. Socket: LGA1700. Materiál: kov. Kompatibilita: Gammaxx 400, GTE, GT. Čistá hmotnost: 0.15 kg

Kabel AKASA AK-CB001 je navržen tak, aby připojil čtyři 3pinové ventilátory k napájecímu napájení pomocí standardního konektoru Molex. Tato zkreslení má dva konektory pro 12V a dva až 5V, aby připojily dva fanoušky s táborem.

Arctic Cooling Fan Grill Grill Fan Rota se používá ve spojení s fanoušky těla. Úkolem příslušenství není jen zajištění zabezpečení uživatele, ale také vytvoření podmínek, za nichž poškození smyček, kabelů a dalších.

Kabel AKASA Silent Smart PWM 30cm AK-CB002 je navržen tak, aby propojil tři 4pinové ventilátory k jednomu konektoru základní desky, který poskytne tichý a produktivní systém chlazení pracovního systému. Jeden z konektorů se zpětnou vazbou.

Kabel Akasa AK-CBFA04-15 je navržen tak, aby připojil dva 4pinové ventilátory PWM k základní desce nebo ovladači. Jeden z konektorů pro fanoušky se zpětnou vazbou se základní deskou. Kabel má vysoce kvalitní cop a.

Tepelný balíček Titan TTC-G30015. má velmi nízkou tepelnou odolnost pro vynikající tepelný výkon. Má vysokou spolehlivost a stabilitu za nepříznivých podmínek, jako je termocyklování, vysoká vlhkost a vysoká.

See also  Creing konvice s tiskem Jak shromáždit

PC pro použití pro použití kapaliny připravené k použití pro systémy chlazení kapaliny. Navrženo pro uzavřené chladicí obrysy. Barva kapaliny je průhledná, pod vlivem UV paprsků se objeví modrá záře. Svazek 1000 ml.

FH-10 je nový integrovaný podavač ventilátoru Deepcool, který poskytuje až 10 ventilátorů (3-pinových 4-pinových) s modulací, zabírající pouze jednu 4pin na základní desce. Pohlaví FH-10.

Prodlužovací kabel ventilátoru. Kompatibilní s ventilátory 3-pinových a 4-kolíků s latitudinálními modulacemi. 4 kabely 30 cm. Snad konzistentní spojení.

16 ks. Pro fanoušky 10, 14, 14, 20 mm hluboký, pro fanoušky 25 mm hluboko s uzavřenými úhly. Vyrobeno ze silikonu.

Kabel AKASA Flexa FP5 AK-CBFA03-45 je navržen tak, aby připojil pět 4-pinových ventilátorů k jednomu konektoru základní desky, který poskytne tiché a produktivní provoz počítačového chladicího systému. Jeden z konektorů se zpětnou vazbou s MA.

Akasa PWM AK-CBFA01-30 kabel. 4pinový prodlužovací kabel pro připojení ventilátoru k konektoru na základní desce. Konektor fanoušků má 4 kontakty a je kompatibilní s fanoušky 3 kolíky a fanoušky.

AKASA 120MM GRM120-BC FILTR. Hliníkový filtr pro ventilátor chrání váš počítač, aby se zvýšila účinnost chlazení a trvanlivosti ventilátoru. Snadno nainstalované, po dlouhou dobu slouží.

Obnovení oceli. Jedná se o zcela synteticky vytvořený produkt pro obnovení dílů a prodloužení životnosti ložiska ventilátoru. Po zahájení použití tvoří restorativní mazivo ochrannou vrstvu a vyplňuje vytvořenou v procesu.

Nastavitel pro fanoušky DOP

Sada upevňovacích prostředků pro instalaci chladiče procesoru na základní desce. Socket: LGA1700. Materiál: kov. Kompatibilita: Gammaxx 400, GTE, GT. Čistá hmotnost: 0.15 kg

Kabel AKASA AK-CB001 je navržen tak, aby připojil čtyři 3pinové ventilátory k napájecímu napájení pomocí standardního konektoru Molex. Tato zkreslení má dva konektory pro 12V a dva x 5V, aby připojily dva fanoušky k táboře.

Arctic Cooling Fan Grill Grill Fan Rota se používá ve spojení s fanoušky těla. Úkolem příslušenství není jen zajištění zabezpečení uživatele, ale také vytvoření podmínek, za nichž poškození smyček, kabelů a dalších.

nastavitel, fanoušky

Kabel AKASA Silent Smart PWM 30cm AK-CB002 je navržen tak, aby propojil tři 4pinové ventilátory k jednomu konektoru základní desky, který poskytne tichý a produktivní systém chlazení pracovního systému. Jeden z konektorů se zpětnou vazbou.

Kabel Akasa AK-CBFA04-15 je navržen tak, aby připojil dva 4pinové ventilátory PWM k základní desce nebo ovladači. Jeden z konektorů pro fanoušky se zpětnou vazbou se základní deskou. Kabel má vysoce kvalitní cop a.

Tepelný balíček Titan TTC-G30015. má velmi nízkou tepelnou odolnost pro vynikající tepelný výkon. Má vysokou spolehlivost a stabilitu za nepříznivých podmínek, jako je termocyklování, vysoká vlhkost a vysoká.

PC pro použití pro použití kapaliny připravené k použití pro systémy chlazení kapaliny. Navrženo pro uzavřené chladicí obrysy. Barva kapaliny je průhledná, pod vlivem UV paprsků se objeví modrá záře. Svazek 1000 ml.

FH-10 je nový integrovaný podavač ventilátoru Deepcool, který poskytuje až 10 ventilátorů (3-pinových 4-pinových) s modulací, zabírající pouze jednu 4pin na základní desce. Pohlaví FH-10.

Prodlužovací kabel ventilátoru. Kompatibilní s ventilátory 3-pinových a 4-kolíků s latitudinálními modulacemi. 4 kabely 30 cm. Snad konzistentní spojení.

16 ks. Pro fanoušky 10, 14, 14, 20 mm hluboký, pro fanoušky 25 mm hluboko s uzavřenými úhly. Vyrobeno ze silikonu.

Kabel AKASA Flexa FP5 AK-CBFA03-45 je navržen tak, aby připojil pět 4-pinových ventilátorů k jednomu konektoru základní desky, který poskytne tiché a produktivní provoz počítačového chladicího systému. Jeden z konektorů se zpětnou vazbou s MA.

Akasa PWM AK-CBFA01-30 kabel. 4pinový prodlužovací kabel pro připojení ventilátoru k konektoru na základní desce. Konektor fanoušků má 4 kontakty a je kompatibilní s fanoušky 3 kolíky a fanoušky.

AKASA 120MM GRM120-BC FILTR. Hliníkový filtr pro ventilátor chrání váš počítač, aby se zvýšila účinnost chlazení a trvanlivosti ventilátoru. Snadno nainstalované, po dlouhou dobu slouží.

Obnovení oceli. Jedná se o zcela synteticky vytvořený produkt pro obnovení dílů a prodloužení životnosti ložiska ventilátoru. Po zahájení použití tvoří restorativní mazivo ochrannou vrstvu a vyplňuje vytvořenou v procesu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS