Nové mytí vysoce vibruje, když ticho

Proč pračka LG skoky během žíhání

Pračka je v současné době hlavním asistentem pro domácnost. Během provozu se pračka může pohybovat trochu nebo vibrovat. Ale pokud si všimli, že pračka LG skočí v žíhání nebo hlasitě hluku, pak by to mělo upozornit.

Především by měly být stanoveny důvody, proč pračka skočí během žíhání. Podmíněně mohou být rozděleny do dvou typů: příčiny spojené s nesprávným provozem praček LG a příčin spojené s opotřebením vnitřních částí.

Příčiny, které nesouvisí s rozbitím vnitřních uzlů, mohou být odstraněny nezávisle bez zapojení odborníků z servisního střediska LG. Zvažte podrobněji, což vede k tomu, že pračka začíná skočit a co s tím souvisí:

 • Pokud absolutně nová pračka začala vibračit tvrdé a hlasitě, pak přepravní šrouby nejsou s největší pravděpodobností odstraněny. Dopravní šrouby jsou upevňovacím mechanismem, který drží nádrž při přepravě a chrání jej před houpáním, šoky o stěně a poškození. Pokud je neodstraňujete, pračka bude fungovat, ale bude silně vibrační, a vibrace pračky urychlí opotřebení vnitřních uzlů. Chcete-li je odstranit, musíte se seznámit s instrukcí uživatele na pračku, ve kterém je uvedeno, kolik šroubů je uvedeno a kde se nacházejí.
 • Dalším krokem je nutný pro kontrolu instalace pračky LG. Nesprávná instalace Příčiny Shake. Paul pod pračkou by měl být dokonce, hladký povlak je kontrolován za použití úrovně konstrukce. Ve stejné době, pokud je podlaha lemována lesklými dlaždice, je lepší použít speciální obložení na nohách pračky, aby se během spřádání nenarazil. Také se ujistěte, že pračka je neustále na čtyřech nohách, je lepší vystavovat příliš na úroveň.
 • Pokud jste kdysi všimli, že pračka skoky, zkontrolujte, zda není v bubnu žádná nerovnováha prádla. Nerbalance může dojít, pokud hmotnost věcí přesahuje přípustnou normou nebo naopak byla naložena příliš málo věcí. Pokud se přetížení stalo, buben se nesmí otáčet s nezbytnou rychlostí, ale celá hmotnost věcí tlačí na spodní část bubnu po dlouhou dobu. Když spodní prádlo, spodní prádlo prudce hodil po celou dobu dostupné oblasti bubnu, které skály pračky LG. Také zkontrolujte, zda veškeré spodní prádlo nezaměňovalo v jednom velkém Com (například, když se menší věci spadají do obálky peřiny), pak veškerá hmotnost mokrého plátna padá na malou část bubnu, ve kterém hitů. A v důsledku toho se pračka houpá těžce, když. Pro opravu situace zastavte promývací proces, rozdělte rovnoměrně spodní prádlo nebo ji rozdělte do dvou podložek. Nejčastěji se samo-diagnostický systém vydá kód chyby na nerovnováhu na displejech pračky. UE nebo UB.
 • Ještě jeden z důvodů, proč pračka skoky mohou být mytí sportovních obuvi s točením. Tenisky budou silně porazit na stěnách bubnu pračky, což povede k jeho výuce a vysídlení. Mycí sportovní obuv provádí režim bez lisu.
 • A poslední důvod, který může být odstraněn nezávisle. cizí předmět uvízl mezi bubnem a nádrží. Chcete-li objekt zjistit, musíte se bubnem pomalu posouvat, současně zvýraznit baterku. Objekty se používají přes ohýbané šrafovací manžety pračky, můžete použít pinzety. Ve vzácných případech, aby se subjekt dostal částečná pitva pračky a extrakce opálení. Klíče, mince, tlačítka, kosti z podprsenky a dokonce i oblázky mohou působit jako cizí předměty. Aby se zabránilo podobné situaci, musíte zkontrolovat kapsy před mytím.

Všechny ostatní vyhledávání a řešení problémů je lepší utratit v servisním středisku LG nebo zavolat průvodce domů, protože to trvá sbírku pračky:

 • První část specialistů na servisní centrum zkontroluje odpisový systém, který se skládá z tlumiče, které jsou umístěny pod nějakým sklonem pod nádrží pračky, a pružiny, které jsou nad hrncem pračky a držte ji. Tlumiče, kalhotování oscilací, nakonec selhávají. Tank začne dělat tak silné výkyvy, které budou bojovat proti zdi pračky, a začne skákat. Bude nutné nahradit díly pro nové.
 • Další věc, kterou je třeba zkontrolovat. protizávaží. To je vážení, umístěné na horní části nádrže. Stabilizuje polohu nádrže pračky a neumožňuje mu být výkyvy. Zřídka, ale to se stane, že se může posunout. Pokud protiváha ztrácí montáž, vytáhněte ji. Rozpad proti sobě je doloženo úderem a vibracím bez žaloby.
 • Pokud během provozu pračky LG si všimnete vrzání a závažné vibrace během žíhání, pak bude vyžadován ložisko. Pokud je nenahrazují včas, pak problémy začnou nejen při žíhání, ale také ve fázi mytí. A v průběhu času, ložiska zničí a poškodí důležité detaily pračky.
 • Když je motor opotřebovaný, pračka dělá JERKS během žíhání nebo zcela zastavení. S řemeslnými řemeslnými strojními stroji je lepší okamžitě kontaktovat servisní středisko LG a nesnažte se problém odstranit sami, protože bude vyžadováno speciální vybavení.
 • Dalším důvodem, který činí pračku ostře skok, platí pouze pro pračku s přenosem pásu. V pračkách s přenosem pásu je vibrace intenzivnější, přímý pohon v tomto případě vyhrává, protože pračky přímého plemene původně vibrací je menší. A s časem se pás může natáhnout, a pak otáčení bubnu se stane nerovným. Řemenice někdy rozptýlí na velkém oběhu a pak se objeví nejen silné vibrace, ale také ostré skákání pračky. Řešení problému je pouze jedna věc. nahrazení pásu k novému.
See also  Je možné umýt tenisky v mytí

Vzhledem k tomu, že jakýkoliv problém je snazší zabránit, než odstranit důsledky, je nutné v souladu s jednoduchými pravidly při výběru a provozu pračky:

Co je to plné

Za prvé jsem se zeptal, jak dlouho mají pračka “skákání”. Vypadalo to od data nákupu, to je tři roky. K otázce, proč tento problém nevyřeší, můj soused si překvapil obočí. a neřekl se vibrovat? Samozřejmě je nutné, ale ne tak skočit na chodbu.

Zkontroloval jsem jednotku, uvědomil jsem si, že nepředstavuje tyto “skoky”.

 • Našel jsem členění buben. pár s “jitterem”, jejich aparát utrpěl časté úniky.
 • Sestřelené rohy ze spodní části pouzdra. to se vypne, pračka vibruje tak tvrdě, že i několikrát nakloněná “na zadní” během tisku.
 • Letated pružiny, které posilují nádrž. Sám tak vypadl, když jsem otočil stroj.

Kromě toho jsem upřímně nechápal, jak snášet skutečnost, že mytí je tolik hluku a ani neplatí pro konzultace s velitelem. Jsem pobouřen vůbec, když je tak tvrdě. Ale první můj úkol stále pomáhal, a ne číst známky. Proto trpělivě vysvětlil, že velké vibrace během žíhání je nebezpečné pro pračka a důvody pro vás, pro které to může nastat. Pomoci vyhnout se drahým opravám v budoucnu.

Blok: 2/4 | Počet znaků: 1176

Vizuální kontrola

Především je nutné provést externí kontrolu stroje a jeho umístění. Jednotka musí být instalována na pevném, hladkém povrchu. Je nepřijatelné instalovat auto na koberci nebo jakékoli jiné měkké povlaky. Pokud není možné zařízení nainstalovat na povrch se zadanými parametry, musíte provést speciální paletu.

Stroj by měl stát naprosto přesně, je snadné dosáhnout pomocí nastavitelných nohou. nastavit je podle úrovně. Také by měl věnovat pozornost samotným nohám. Obvykle mají gumovou podšívku, která je určena k změkčení vibrací. Pokud by mělo být poškozeno těsnění, mělo by být vyměněno.

Pokud je vše v pořádku, pak to stojí za to vypadat “pod kapucí”. Důvody zbytečných vibrací jsou mnoho, zvažují možné možnosti.

Elektronický inženýr s dlouholetými zkušenostmi. Několik let se zapojil do organizace opravy domácích spotřebičů. Jsem rád, že se s vámi podělím o čtenáře s vašimi znalostmi v oblasti provozu a opravy zařízení. Zbožňuje sportovní rybolov, vodní turistiku a cestování.

Našel chybu? Zvýrazněte text s myší a klepněte na tlačítko:

Nejen talíře a šálky jsou v myčce dobře. Je možné stáhnout plastové hračky, skleněné placky lampy a dokonce i špinavé zeleniny, jako jsou brambory, ale pouze bez použití detergentů.

Odstranit měřítko a značku se železnými podrážkami je nejjednodušší než sůl vaření. Nalijte hustou vrstvu soli na papíře, zahřejte železo na maximum a několikrát, lehce aplarování, strávit železo přes vrh soli.

Vlákna zlata a stříbra, které ve starých časech vyšívané oblečení se nazývají restaurace. Pro získání jejich kovu byl drát dlouho tažen klíšťaty do stavu požadované jemnosti. Výraz “Pull (plemeno) Canber”. “Zapojte se do dlouhodobé práce” nebo “zpoždění provedení případu”.

Pokud se na svých oblíbených věcech objevilo první známky přenášení v podobě neuspořádaných tyčí, můžete se jich zbavit speciálního psacího stroje. Shawra. Rychle a účinně vrací lumpy lumpy z textilních vláken a vrací se na věci, které stojí za to.

Čerstvý citrium se hodí nejen na čaj: Vyčistěte kontaminaci z povrchu akrylové lázně, osvětluje polovinu řezaného citrusu, nebo rychle umýt mikrovlnnou troubu, uvedení vodní nádrže v něm a plátky citronu po dobu 8-10 minut po dobu 8-10 minut Napájení. Změkčené nečistoty budou jen otřít houbu.

Zvyk “Ekonomicky” používat pračku stroje může vést k vzhledu nepříjemného zápachu. Mytí při teplotách pod 60 a krátkým oplachem umožňují houby a bakterie špinavým oblečením, aby zůstaly na vnitřních površích a aktivně násobitelné.

See also  Instalace dvou kotlů ve stejném domě

Bojovat proti můry jsou speciální pasti. V lepící vrstvě, kterou jsou pokryty, přidány samicové peněženky, které přitahují muže. Lepení na pasti, klesají z chovného procesu, což vede ke snížení populace můry.

Stropové stropy PVC-fólie jsou schopny vydržet od 70 do 120 litrů vody pro 1 m 2 jeho plochy (v závislosti na velikosti stropu, stupně jeho kvality napětí a fólií). Takže se nemůžete bát úniky ze sousedů shora.

Před zobrazením různých skvrn z oblečení, je třeba zjistit, jak bezpečné je vybrané rozpouštědlo pro samotnou tkáň. Používá se v malém množství do nízkopodlažného pozemku ze strany 5-10 minut. Pokud si materiál zachovává svou strukturu a barvu, můžete se přesunout do skvrn.

Typy vibračních strojů

Existují určitá pravidla, pro kterou lze určit jejich schopnost vibrací. Nezapomeňte vyloučit úplně vibrace nemožné. Velké turnaje podle zákonů fyziky vyvolávají tento fenomén i kvalitní instalované stroje.

Většina všech otřesů a zvuku mohou úzké modely automobilů l. G. Je to proto, že mají nedostatečnou oblast podpory. V důsledku toho má auto špatnou stabilitu, která vede k skákání. Také malý stroj je vybaven úzkým bubnem, takže spodní prádlo je často zaklepáno v hrudku, čímž způsobuje nerovnováhu bubnu.

Nesprávná instalace a provoz zařízení

Důvody, pro které stroje rachoví a skoky v lisovacím procesu je velmi různorodý. od nesprávné instalace jednotky před selháním jeho důležitých komponent. A pokud některé důvody mohou být odstraněny nezávisle, aby se ostatní odstranily, bude potřebovat pomoc kvalifikovaného odborníka. Chcete-li začít, doporučujeme pochopit, v jakých případech mohu vyrovnat se s problémem bez pomoci.

Обзор. Бюджетная тачка от STIGMA ROTARY “ROCKET” #stigmaofficial #stigmatattoosupply

Přepravní šrouby nejsou odstraněny

Pokud je problém zjeven bezprostředně po doručení nových technik, je možné, že případ není v členění zařízení. Často během instalace jednotkových kupujících zapomeňte odšroubovat dopravní šrouby umístěné na zadním panelu. Takové šrouby pevně upevňují hrnec pračky pro ochranu zařízení před poškozením během přepravy.

Během instalace nové pračky musíte odšroubovat dopravní šrouby

Po odstranění dílů, buben volně visí na pružinách, které se zastaví vibracím zařízení při mytí. Pokud nejsou šrouby odstraněny, pevně se pevně vibruje, což způsobuje rychlé opotřebení mnoha vnitřních uzlů. Počet přepravních šroubů se může lišit v různých modelech technologie, takže doporučujeme, abyste se před vyjmutím odstranili. Chcete-li odstranit podrobnosti, budete potřebovat klíč příslušné hodnoty. Pro pračky InSite nebo Zanussi je jeho velikost 10 mm, pro zařízení Samsung, LG nebo Bosch značky. 12 mm.

Zařízení je nestabilně stojící na základě

Dalším důvodem pro silné vibrace pračky během žíhání může být jeho nesprávná instalace. Za prvé, věnujte pozornost povrchu, na kterém je zařízení v hodnotě: mělo by být pevné a monolitické (ideálně. betonová podlaha nebo dlažba). Nejčastěji, psací stroj skočí na militantní podlahu: na velkých otáčkách se ohýbá pod váhou zařízení, což zvyšuje vibrační buben vytvořený bubnem. Ve vzácných případech může stroj skočit kvůli skutečnosti, že podlaha v místnosti je příliš hladká a kluzká. Můžete se vyrovnat s řevem v tomto případě tím, že pokládání pod přístrojem gumový koberec nebo dodržování nohou Speciální protiskluzové samolepky. Pokud nedokážete najít podobné samolepky v obchodě, použijte bilaterální stavební skot.

Stabilitu můžete vrátit do pračky nastavením výšky nohou

Rovněž vám doporučujeme věnovat pozornost tomu, jak pevně se otáčí nohy zařízení. Někdy během provozu jejich upevnění jsou uvolněny, což vede k nestabilitě stroje. Chcete-li zkontrolovat sadu nohou, stačí potřást strojem rukama. Pokud to “Lame” znamená, podpěry by měly být nastaveny a upevněny ve správné poloze zajišťování. Můžete také snížit délku nohou, přišroubujte je v základně zařízení. Takže dosáhnete větší stability agregátu na vibrace.

Spodní prádlo je nerovnoměrně distribuováno přes buben

Aby se zabránilo mnoha problémům v procesu provozu zařízení, vývojáři doporučují vždy dodržovat doporučení o hmotnosti naloženého prádla. Nerovnoměrná distribuce věcí může vést k přetížení bubnu a způsobit, že auto, ve kterém autoservis během spřádání. Pokud máte podezření, že řev je způsoben nerovnováhou, postupujte podle následujících pokynů: Zastavte točení, vystupte ze stroje části oblečení, zbývající prádlo se rozhodnou na bubnu rovnoměrně, a poté znovu spustit program Rescript.

Nepřekračujte pračku s ložním prádlem

Příčiny vzhledu klepání

Pokud je zařízení nové a vlastník se nejprve seznámil s instrukcí, pravděpodobnost takového problému se sníží. Ale i s kompetentním použitím v průběhu času se podložka může selhat.

See also  Srovnání kávovaru Delonghi a ne nové

Běžné příčiny klepání na žíhání:

 • Pračka je nesprávně instalována;
 • Povlečení je nerovnoměrně distribuováno;
 • Pružinový zlomení;
 • Tlumič nárazů selhal;
 • Spolehlivé protizávaží.

Nesprávně nainstalované zařízení

Nová pračka automatická obvykle již s speciálními dopravními šrouby. Mají za cíl zajistit, aby prvky zařízení nebyly během přepravy zkaženy. Při spuštění produktu musí být šrouby odstraněny, jinak zařízení začne hluk, zaklepat nebo skok na koupelně během mytí.

Toto není jediný problém, který se může vyskytnout během instalace. Stroj může být dodáván nerovnoměrně a během žíhání se zobrazí vibrace a klepání. Zkontrolujte, jak přesně zařízení stojí za úroveň. Po hladké poloze instalace můžete použít silikonové tácky. Zabrání se vzniku problému v budoucnu.

Nerovnoměrné rozložení prádla

Pokud buben klepe v pračce, je možné jednoduché řešení problému. S příštím umytím nesmí skládat věci stejné velikosti. To zabrání tvorbě hrudku a nádrže nebude zaklepat na zeď, když auto stiskne.

Jarní zlomený

Pružiny a tlumiče mohou také způsobit klepání v procesu revolucí bubnu. Jaro s časem nosí a selže. Vzhledem k špatnému pramenu je nádrž špatně držena nahoře, takže kovový buben je hozen a bije další části stroje. Boty s časem mohou vést k vážnějším problémům, pokud neměníte jaro

Chcete-li problém vyřešit, rozebrat pračku, po algoritmu. Nejprve připravit nástroje s dielektrickou rukojetí. Také pro to bude potřeba:

Demize zařízení pro výměnu pružiny s vysokou opatrností, aby nedošlo k poškození dílů

 • Udělejte auto, vypusťte celou vodu a rozbijte jeřáb zodpovědný za krmivo / překrývání průtoku vody do zařízení.
 • Vyjměte horní část pouzdra: Odšroubujte pár šroubů na zadní stěně a vytáhněte víko na sebe. Nyní můžete odstranit jaro a protizávaží.
 • Změňte pružinu a sestavte zadní pračku.

Tlumič nárazu selhal

Nádrž začíná reinkarnovat kvůli nedostatku řádné podpory ze dna. Zejména když motor získává rychlost v tisku. V případě takového problému se může zdát proudit. Budeme muset nahradit dva tlumičové absorbéry najednou tak, aby zatížení na nich je jednotná a jedna z prvků se nezhoršila.

Změna tlumiče nárazů: Vyjměte horní kryt, ovládací panel a vyjměte přední panel. Nyní se můžete dostat do tlumičů. Odšroubujte šrouby zespodu a vyvrtejte západky, které drží tlumič nárazu. Nainstalujte nové, kde budou západky již zahrnuty a sestavte zařízení.

Padl protizávaží

V dolní části pračky je vážení. protizávaží provádějící vibrace. Pokud stroj používáte po dlouhou dobu, může mount relaxovat. Vážení začne porazit tělo a hrom při tikání.

Zkontrolujte upevnění a v případě potřeby utáhněte upevňovací šrouby. Pak zmizí bití. Pokud je protiváha rozbitá, nakupujte nové vážení.

Další problémy

Existují i ​​jiné důvody pro klepání a stoličku v pračce během žíhání. Uvnitř bubnu mohl získat minci nebo tlačítko, které zabraňuje normálnímu otáčení. Stačí jen odstranit překážku, rozbitím stroje.

Může také přesunout síťový filtr. V případě potřeby jej vyměňte upevnění.

DIY Oprava praček je poměrně reálná a nebere moc času. Ale v případě vážných poruch a absence zkušeností, lépe kontaktovat specialistu.

Tlumiče nárazů

Pokud je pračka silně vibrována během žíhání, může způsobit poruchu tlumiče tlumiče.

Tyto údaje pracují na principu stroje. Zařízení pro amortizaci s časovým opotřebením. Někdy je potřeba nahradit.

Proto, pokud jste zjistili, že auto vibruje moc, začalo skočit a slyšitelné zaklepání během otáčení bubnu, to znamená, že musí být nahrazeny.

Absorbéry nárazů nejsou vratné. Změny pouze na nový detail.

Co dělat pro opravu pračky:

nové, mytí, vibruje, když
 • Dát jednotku lícem dolů. Odstraňte zadní stěnu. Snadno se odstraní, připojuje se na šrouby. Některé modely musí odstranit přední stěnu.
 • Poté se zobrazí klapky. Dolní šroub, na kterém je tlumič nárazů připojen k odšroubování. Vezměte ho v ruce Pokuste se stisknout a propustit. Pokud je tlumič nárazů pevně procházky, důvody pro vibrace pračky během žíhání nejsou v něm. Pokud je snadno navrhnout, znamená to, že je nutná výměna.
 • Zastavit skákání a vibrační potřeba odšroubovat klapku z nádrže.
 • Poté namontujte nový tlumič nárazů, který působí v opačném pořadí.

Vibrační po výměně zařízení pro tlumení (zabránění) oscilací do nové části by se mělo zastavit. Ujistěte se, že v provozuschopnosti stroje, dát do spodního prádla bubnu a pokusit se umýt.

Pečlivě sledujte, jak se zařízení přesune, zda je technika lepší pracovat lépe při praní a žíhání.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS