Ocel s žehlicí deskou Mie Grande

Ocel s žehlicí deskou Mie Grande. Recenze Mie Grande:

– 5. Varvara Lapteva

Profesionálové: Lze použít 1 minutu po zapnutí
Minusy: Ne
Posouzení: Koupili jsme Mie Grande na oplátku k našemu starému parníku. Existovaly na něj vážné nároky a rozhodl se na něm už nestrávit nervy. MIE má velmi pohodlný design, je vhodné pracovat s deskou. 2 zadní části zadní části zad vám umožňují zvolit optimální úhel pro každou látku. Všiml jsem si rychlosti připravenosti na práci. 1 minutu po zapnutí parníku lze již použít. To je plus velké, když je nedostatek času. Vodní nádrž je dostatečná po dobu 40 minut práce, je to více než dost, zejména proto, že ji lze přidat bez vypnutí zařízení. Mie se skvěle vyrovnává se svou prací, bez ohledu na typ látky a stupeň záhybů a modřin a také odstraňuje znečištění světla. Jsme spokojeni s nákupem. Parník nám mnohokrát pomohl

– jeden. D m

Profesionálové: Ne
Minusy: Bathered pro recenze a zakoupený datovou jednotku. Za dva měsíce železo přestalo fungovat. Vzal jsem žehličky do záruky. O tři měsíce později, železo přestalo fungovat. Říkám organizaci a oni mi říkají: „Přineste mi, znovu změníme žehličky, je nepravděpodobné, že by vám byly vráceny“. Ukazuje se, že za dva měsíce záruka končí a poté v mých rukou zůstane nepracovní nástroj. V životě jsem neměl nejhorší techniku.
Posouzení:

– 5. Catherine K.

Profesionálové: Rychle se zahřívá, nádrže jsou dostačující po dlouhou dobu, funkci výhodné výhody železa tohoto modelu
Minusy: Ještě jsem nenašel
Posouzení:

– 5. Ivan P.

Profesionálové: Napařuje a velmi dobrý.
Minusy: Ne
Posouzení: Pro ty, kteří si zlomili hlavy z výběru. Předpoklady horizontální páření. Zkoumal jsem Kitfort do 13 000, ale v recenzích o něm nějak je to divné. Obecně jsem neřídil, že jste si vzali tento model. Předtím byl velmi pán, dobře, takže.zařízení plivalo, zlomil jsem se. A teď je to dobrý! Dobře stoupá, nevyplivne, železo se zahřívá a vyhlazuje. Tlak páru je dobrý. Mimochodem, začali používat stánek k žehlení, který je zahrnut. Někde jsem četl o kliknutí, existuje takové, ale neobtěžuje se, a proto jsou možné vlastnosti aparátu. Vzal jsem až 17 000, toto je nejlepší nabídka, no, pouze pokud neberete Kitfort nebo Grand Master (důvěra je ztracena), ale nějak nemůžete uvěřit, že při tlaku 1 baru je tlak 1 bar. je to lepší než tlak 3 barů. V této fázi jsme spokojeni, čas řekne volbu správně nebo ne!

– 5. Artem l.

Profesionálové: Pára dobře, skvělá funkce a vybavení
Minusy: Trochu chatrná, a tak všechny normy
Posouzení: Používáme každý týden, užitečnou věc

– 5. Olga Zinovieva

Profesionálové: Silná pára, existuje žehlicí deska se schopností upravit jeho sklon, rotační železo
Minusy: Ještě jsem nenašel
Posouzení: Používám takový parník, mám rád. Neřeknu, že jsem si na to zvyklý. Přesto, pokud jste zvyklí na obyčejné železo, pak existuje trochu odlišný princip práce, ale výsledek je lepší a spolehlivější. Pára je velmi silná. Snadno spadne i přehnaní, problematické, děložní a velmi imaginární tkaniny. Železo má klasický keramický povlak (ke kterému byl zvyklý na starověk), rychle se zahřívá. Asi půl minuty a je zapnutý indikátor připravenosti k použití. Pro mě je forma železa s možností otáčení, je velmi funkční a umožňuje vám dostat se do nejsložitějších rohů. Vodní kompartment je dost, mám dost 30 minut po dobu 30 minut. Souprava zahrnuje žehlicí desku as schopností upravit sklon, takže na ní nebylo třeba utrácet další peníze. Existuje automatické vypnutí, které s mou zapomněním a schopností velmi rozptýlit.

– 2. Daria l.

Profesionálové: Obecně je tato myšlenka dobrá, krásná, stylová, docela pohodlná, tato deska je obecně oheň, stoupá dobře a to všechno, ale.
Minusy: Funguje to nejen hlučně, ale hlučně. A teď nejsem o období oteplování zařízení. Po několika dnech je práce parníku doprovázena konstantním klepetem na malé amplitudy, podobně jako klepání, které píst nebo čerpadlo.
Posouzení: Během období oteplování došlo k klepání, o kterém hodně napsali v recenzích, že po 15 minutách prochází. Takže po 15 minutách neprošel, ale proměnil se v častý stroj.fronty, která zní neustále, zatímco se pára podává, a zastavení, když na pauzu položíte páru “. To je prostě nepřijatelné pro technologii této úrovně. Den po nákupu jsem předal službě, téměř měsíc ticho, které s tím dělá. Ale četl jsem mnoho negativních recenzí, že to byla sekačka a oni ji vracejí masivně, ale rozhodl jsem se, že tato miska mě obejde. Litovala tři stakrát, že vzala tento konkrétní model, požádala jako dárek na 8. března, nyní sedím bez parního generátoru, bez dárku a bez peněz a značných. Děkuji, Mie.

Ocel s žehlicí deskou Mie Grande

Během období oteplování došlo k klepání, o kterém hodně napsali v recenzích, že po 15 minutách prochází. Takže po 15 minutách neprošel, ale proměnil se v častý stroj.fronty, která zní neustále, zatímco se pára podává, a zastavení, když na pauzu položíte páru “. To je prostě nepřijatelné pro technologii této úrovně. Den po nákupu jsem předal službě, téměř měsíc ticho, které s tím dělá. Ale četl jsem mnoho negativních recenzí, že to byla sekačka a oni ji vracejí masivně, ale rozhodl jsem se, že tato miska mě obejde. Litovala tři stakrát, že vzala tento konkrétní model, požádala jako dárek na 8. března, nyní sedím bez parního generátoru, bez dárku a bez peněz a značných. Děkuji, Mie.

Jsem velmi spokojen s parníkem. Vyhříváno do stavu přítoku páry velmi rychle, pára vyjde suchá. věci se nestretí a nepotřebují následný úder. Železo není těžké, leží dobře v ruce, nehřívá se. Téměř poprvé to vyhladí, pouze vy musíte získat dobrý. Osobně nepínám režimy, všechno pohladím na jednom: džíny, lehké šaty, bundy a kalhoty. Je nemožné zkazit látku v zásadě.Rada výrazně usnadňuje proces žehlení. Otočí se v jakémkoli úhlu, pevně pevně pevně. Na obou stranách si můžete obléknout oblečení a železo. Velmi pohodlné a rychle se ukázalo. Voda z ničeho nečiná. Teplota páru je velmi vysoká, takže musíte být elegantní, abyste se náhodou nenahradili. Sada má tepelné auto.Používám to, kdekoli je to možné, ani jediné obecné čištění bez něj projde. S jeho pomocí, čištění talíře tukových kapek bez detergentů, totéž s instalatérským zařízením, parní čalouněný nábytek, dezinfekční koberce, hračky.

ocel, žehlicí, deskou, grande

Bathered pro recenze a zakoupený datovou jednotku. Za dva měsíce železo přestalo fungovat. Zdaněno do servisního centra v rámci záruky nahrazeno žehlení. O tři měsíce později, železo přestalo fungovat. Říkám organizaci a oni mi říkají: „Přineste mi, znovu změníme žehličky, je nepravděpodobné, že by vám byly vráceny“. Ukazuje se, že za dva měsíce záruka končí a poté v mých rukou zůstane nepracovní nástroj. V životě jsem neměl nejhorší techniku.

See also  Xiaomi Enchen Hummingbird Haircut Stroj

Recenze Mie Grande

Komentář: praktický parník. Přítomnost dynamické žehlicí desky je ještě funkčnější spolu s dalšími schopnostmi. Rychle se zahřívá, to znamená, že od okamžiku zapnutí nemusíte dlouho čekat. Jakýkoli materiál, ale už se toho hodně vyzkoušel, je dokonale vyhlazený. Nezbývají žádné závěsy. Pravidelně krást dětské hračky a čalouněný nábytek. Pára je suchá. Vlhkost se na věci nedostane. Je velmi pohodlné používat. Strukturálně je parník dobře promyšlený, i když je jednoduchý v provozu. Železo není těžké. Jeho tělo se nehřítí. Deska se otáčí v pravém úhlu a je bezpečně opravena.

Výhody: Nezabírá mnoho prostoru, vynikající design, v soupravě je žehlicí deska, výkonná.

Komentář: Nedávno jsem si koupil takový parník. Nečekal jsem, že bude tak nepostradatelný, ani nevím, jak jsem to udělal dříve. S tím lze veškerý zábradlí na oblečení rychle vyrovnat. Je vhodné, aby mohl být sklon žehlicí desky snadno upraven. Parník se rychle zahřívá, lze použít minutu po zapnutí. Navenek, samozřejmě vypadá originální. Jsem rád, že peníze nelitoval a koupil takový dům na parníku.

Výhody: chladné spory. Dobře odstraní záhyby na oblečení. Odpovídá jeho ceně

Dle mého názoru. Toto je ideální ateliér a pro malé obchody a oblečení. Koupil jsem to domů. A samozřejmě je to příliš velké velikosti. Ale v naší ložnici jsem pro něj našel roh. Nelituji nákupu. Parník je opravdu velmi pohodlný. Žehlení mi nyní přináší potěšení. Nyní to není problém napařet věci s velkým počtem záhybů nebo kapes. Mám kalhoty, velmi cool, ale strašně ne pohodlné, pokud jde o žehlení. Za prvé, samotná látka neukradne dobře a za druhé, na kalhotách je spousta shromáždění. Dokonce jsem je zřídka dal na ně kvůli problému žehlení. Neexistují žádné další problémy s nákupem takového parníku. Kalhoty doslova za minutu se stanou elegantními a elegantními. Neexistují také žádné problémy s žeřením a dalšími věcmi. Je obzvláště hezké, že byste neměli dlouho čekat na páru. Vážně, moje železo je pravidelné železo. Ihned po minutě vás již můžete hladit. Zatím jsem s nákupem velmi spokojen.

Výhody: pohodlí, snadné použití, dobrý objem nádrže, rychlé vytápění, přítomnost žehlicí desky v soupravě.

Komentář: Až donedávna jsem nikdy nepoužíval parníky a upřednostňoval tradiční žehlení železem. Moje první a úspěšná zkušenost s používáním parníku byla velmi úspěšná. Zastavil jsem svůj výběr na parníku pomocí žehlicí desky Mie Grande a nikdy jsem nelitoval nákup po celou dobu. Parník se vyrovnává s jakýmkoli typem tkaniny, od tenkých košil po těžké záclony. A nepochybnou výhodou Mie Grande je také přítomnost žehlicí desky v sadě, která je nutně nezbytná pro střelce na kalhotách.

Výhody: Silný proud páry velmi rychle vyhlazuje záhyby. Dostatečná žehlicí platforma, pohodlně na ni položte oblečení.

Nevýhody: trochu objemný. Místo trvá

ocel, žehlicí, deskou, grande

Komentář: Ve vzpřímené poloze ze zadní strany není dostatek webu podpory. Musíte být elegantní, t.na. Proud výběhu je docela silný.

Výhody: pohodlné, kompaktní. Pára téměř všechny věci. Levné v ceně, pokud mluvíme o kvalitě.

Nevýhody: Protože to nezapařuje všechny věci, někdy musíte žehnout železem.

Komentář: Tuto věc jsem získal, abych nebyl pozdě na důležitá setkání a nepřišel v zmačkané kostýmy. Pohodlná deska je součástí parníku, který je společně se zařízením umístěn do skříně. Rychle se zahřeje, voda se nalije do pohodlné nádoby uvnitř. Je nemožné spálit, pokud dodržujete všechna provozní pravidla. Pokud jde o užitečnost nákupu. Užitečné, protože nyní trávím méně času, než jsem dal své oblečení do pořádku.

Výhody: cena, síla, široká funkce

Nevýhody: Potřebujete speciálně určené místo pro skladování

Komentář: Jediným negativním je, že jednotka potřebuje místo, ale díky velké spíži se mi to podařilo připojit. V zásadě lze ocenit všechno ostatní. Použití parníku je překvapivě snadné. Zařízení je výkonné, stačí upravit tlak páry pro práci s různými tkáněmi. A samozřejmě si nemůžu všimnout vzhledu a atraktivního designu. Žehlicí deska vám umožňuje nesení parníku po celém domě, ale používat jej na zamýšleném místě. Dokonce i věci na věšáku lze opravit a přímo na desce. Ve většině případů potřeba používat železo zmizela.

Po několika měsících používání začal proudit, stříkat, ponechat skvrny na oblečení. Používá se pouze destilovaná voda. Vraťte se prosím.

Výhody: Cool Steamer! Sen idiota se splnil! Namíchám všechno, co spadá pod paži. Polštáře, kabáty, semišové boty, čistím kuchyňské linoleum!

Nevýhody: parní šňůra kočky, krátká síťová šňůra, nepřítomnost kola, neexistují žádné kartáče a svorka pro střelce na kalhotách.

Výhody: fungovalo dobře, ale o něco méně než rok

Komentář: Po 11 měsících jsem přestal pracovat. Vzhledem k záruce na opravu. „Opakované“ více než měsíc. Výrok. skóroval. Ačkoli zbytek zařízení pracují se stejnou vodou. Běžné železo, konvice, pračka. Navíc máme vodní filtr. V konvici není žádné měřítko, funguje to po dobu 7 let. Nabízeno k čištění z měřítka. zaplaceno. Vyčištěno. Oprava byla nekvalitní, zlomil klip zástrček. Rukojeť se začala tvrdě zahřívat.Po opravě jsem pracoval přesně měsíc a znovu jsem se zastavil, dochází k vypouštění tlaku drenážními ventil. Opět dané pro opravy. Uvidíme, co říkají.

Výhody: Dobrá pára. Vyrovná se s jeho úkolem.

Výhody: Silná pára, existuje žehlicí deska se schopností upravit jeho sklon, rotační železo

Komentář: Používám takový parník, líbí se mi. Neřeknu, že jsem si na to zvyklý. Přesto, pokud jste zvyklí na obyčejné železo, pak existuje trochu odlišný princip práce, ale výsledek je lepší a spolehlivější. Pára je velmi silná. Snadno spadne i přehnaní, problematické, děložní a velmi imaginární tkaniny. Železo má klasický keramický povlak (ke kterému byl zvyklý na starověk), rychle se zahřívá. Asi půl minuty a je zapnutý indikátor připravenosti k použití. Pro mě je forma železa s možností otáčení, je velmi funkční a umožňuje vám dostat se do nejsložitějších rohů. Vodní kompartment je dost, mám dost 30 minut po dobu 30 minut. Souprava zahrnuje žehlicí desku as schopností upravit sklon, takže na ní nebylo třeba utrácet další peníze. Existuje automatické vypnutí, které s mou zapomněním a schopností velmi rozptýlit.

See also  Jak zkontrolovat Deset k úniku proudu

Charakteristiky Mie Grande

Obecné charakteristiky

Váha 9 kg
Automatické vypnutí tady je
Čas topné vody 60 s
Délka síťového kabelu 2.05 m
Maximální pátek 85 g/min
Horizontální pára tady je
Pracovní doba 40 min
Nastavení přívodu páry tady je
Tryska tady je
Design podlaha
Teplota páry 140 ° C
Objem nádrže na vodu jeden.2 l
Napájení 2280 wattů
Maximální tlak páry 5 bar
Teleskopický stojan tady je

Objasněte přesné vlastnosti od prodejce.

Jsem velmi spokojen s parníkem. Vyhříváno do stavu přítoku páry velmi rychle, pára vyjde suchá. věci se nestretí a nepotřebují následný úder. Železo není těžké, leží dobře v ruce, nehřívá se. Téměř poprvé to vyhladí, pouze vy musíte získat dobrý. Osobně nepínám režimy, všechno pohladím na jednom: džíny, lehké šaty, bundy a kalhoty. Je nemožné zkazit látku v zásadě.Rada výrazně usnadňuje proces žehlení. Otočí se v jakémkoli úhlu, pevně pevně pevně. Na obou stranách si můžete obléknout oblečení a železo. Velmi pohodlné a rychle se ukázalo. Voda z ničeho nečiná. Teplota páru je velmi vysoká, takže musíte být elegantní, abyste se náhodou nenahradili. Sada má tepelné auto.Používám to, kdekoli je to možné, ani jediné obecné čištění bez něj projde. S jeho pomocí, čištění talíře tukových kapek bez detergentů, totéž s instalatérským zařízením, parní čalouněný nábytek, dezinfekční koberce, hračky. Teplota

Velmi pohodlný nápad. Někdy je například těžké pohladit kalhoty pravidelným parníkem, pak otočíte desku a mrtvici jako na obyčejné žehličkové desce.

Skvělé pro vložení oblečení před vyjetím, a pokud potřebujete něco pohladit a ne napařet, můžete to udělat s mini-dosk.

Obecně jsem spokojen, můžete to osvěžit/ tah za pár minut, než odejdete ven, pro šaty a halenky jen nález.

Výhody: Cool Steamer! Sen idiota se splnil! Namíchám všechno, co spadá pod paži. Polštáře, kabáty, semišové boty, čistím kuchyňské linoleum!

Nevýhody: parní šňůra kočky, krátká síťová šňůra, nepřítomnost kola, neexistují žádné kartáče a svorka pro střelce na kalhotách.

Výhody: Silná pára, existuje žehlicí deska se schopností upravit jeho sklon, rotační železo

Komentář: Používám takový parník, líbí se mi. Neřeknu, že jsem si na to zvyklý. Přesto, pokud jste zvyklí na obyčejné železo, pak existuje trochu odlišný princip práce, ale výsledek je lepší a spolehlivější. Pára je velmi silná. Snadno spadne i přehnaní, problematické, děložní a velmi imaginární tkaniny. Železo má klasický keramický povlak (ke kterému byl zvyklý na starověk), rychle se zahřívá. Asi půl minuty a je zapnutý indikátor připravenosti k použití. Pro mě je forma železa s možností otáčení, je velmi funkční a umožňuje vám dostat se do nejsložitějších rohů. Vodní kompartment je dost, mám dost 30 minut po dobu 30 minut. Souprava zahrnuje žehlicí desku as schopností upravit sklon, takže na ní nebylo třeba utrácet další peníze. Existuje automatické vypnutí, které s mou zapomněním a schopností velmi rozptýlit.

Komentář: Nejprve jsem si vybral na základě pohodlí, zde se zde natočila, drží se dobře a netočí se sám, je na něm velmi pohodlné pracovat. Samotné železo se zahřívá dostatečně rychle a během žehlení se věci nestretí, což je také plus. Ráno můžete rychle vyžehlit cokoli a dojít z toho bez mokrých míst. Oblečení je v pořádku, trochu zážitek a všechno funguje poprvé. Na dlouhou dobu je dostatek plné kapacity vody, více než půl hodiny. Pára vyjde, ale výrobce vložil rukavice do soupravy, i když ji nepoužívám, ale taková péče je příjemná.

Komentář: Objednal jsem si tento parník pro svůj druhý obchod, potřeboval jsem výkonný profesionální aparát (velké množství příchozího oblečení, hodně v silném stavu). Stačí asi 50 minut práce, může být přidána voda podél páření, takže pokud si přejete, můžete pracovat déle. Silné plíživé na halerech, tkanině, dokonce i tenká, nepoškodí dostatečně dobře. Velký plus, pokud není třeba koupit desku, je „nativní“ deska dostatečně silná i pro těžké objemné věci. Jediná věc, která není příliš výhodná, je to, že dívky mohou být těžké ji nosit, protože neexistují žádná kola.

Ocel s žehlicí deskou Mie Grande Violet

Kapacita parního generátoru, Út 1920 Power of the Iron, W 360 Svazek kotení, L 1.2 Tlak kotle, bar 5 platí 85 gp výkonnosti./min. Indikátor připravenosti parní a čekací doba na připravenost 45 c. Otevírací doba 30 minut hmotnost, kg 9 délka napájecí kabel 2,05 m Počet režimů 1 Jmenovité napětí, frekvence 220-240, Hz 50-60 Všechny vlastnosti

ocel, žehlicí, deskou, grande

Ropavač nové generace Mie Grande je výkonná jednotka, která je vytvořena k vyřešení nejobtížnějších úkolů v žehlení. S jeho pomocí si můžete umlčet přehrát produkt z husté tkaniny, odstranit hřebeny z oblečení, dezinfekční prádlo párou a také nově vzhledem k opotřebovaným věcem. Systém dvojitého vytápění, přítomnost multifunkční desky, pokročilé parní železo s rotující hlavou, další příslušenství. to vše umožňuje modelům Mie Grande dosáhnout profesionálního výsledku k napadení.

Díky neobvyklému designu vypadá zařízení kompaktně, ale jeho objem jeho kotle je 1,2 litru. Tato zásoba vody je dostatečná po dobu 30-40 minut nepřetržitého zásobování páry. Pokud najednou tentokrát nestačí, pak jděte do kotle, aniž byste vypnuli parník. Síla zařízení je 2280 wattů, parní tah. 5 bar. Teplota produkované páry je 130 ° C –140 ° C.

Zařízení má systém dvojitého topení. Poprvé se voda zahřívá díky silnému topnému prvku v pouzdře. Dále je suchá pára pod vysokým tlakem přiváděna do parního železa, která se také zahřívá. Pára prochází dvěma fázemi zahřívání a díky silnému dopadu na páru proniká do struktury látky a rychle narovnává její vlákna. Okamžitý vytápěcí systém vám umožňuje ušetřit čas. pára začne chodit po 60 sekundách, poté, co je zařízení zapnuto.

Pro pohodlí kupujících poskytuje Mie Grande kompaktní multifunkční žehlicí desku, jejíž úhel sklonu je regulován (90 °. 180 °). Díky multifunkční desce lze věci napařeny a žehlené na třech pozicích:

Pokročilá parní železo Mie Grande se stala nejúčinnější. Jeho hlava se otáčí o 90 ° a poskytuje pohodlný výsledek žehlení a vysoce kvalitní. Podešev parního železa je vyroben z keramiky a zahřívá až do 150 ° C. Vytápěcí prvek v železe není jen další příležitostí k železa komplexním oblastem látky, ale také ochrana před kondenzátem a mokrým skvrnami na oděvu.

Moderní design parníku se vejde do jakéhokoli bytu. Stylový model má neobvyklý zjednodušený tvar, kovovou barvu, indikátor světelného napájení a osvětlené tlačítka pro přepínání provozních režimů.

See also  Jak připojit žehlicí prkno do zdi

Zařízení je vybaveno spojovacím prvkem pro parní železo. Souprava obsahuje tepelnou trysku pro podešvu zařízení.

Mie Grande Steamer pečlivě a efektivně se stará o oblečení z jakékoli tkaniny. Zařízení můžete použít po 60 sekundách, což výrazně ušetří čas. Díky multifunkční desce si můžete vybrat nejvhodnější pozici pro žehlení a utratit menší úsilí.

Funkce modelu

Díky neobvyklému designu vypadá zařízení kompaktně, ale jeho objem jeho kotle je 1,2 litru. Tato zásoba vody je dostatečná po dobu 30-40 minut nepřetržitého zásobování páry. Pokud najednou tentokrát nestačí, pak jděte do kotle, aniž byste vypnuli parník. Síla zařízení je 2280 wattů, parní tah. 5 bar. Teplota produkované páry je 130 ° C –140 ° C.

Zařízení má systém dvojitého topení. Poprvé se voda zahřívá díky silnému topnému prvku v pouzdře. Dále je suchá pára pod vysokým tlakem přiváděna do parního železa, která se také zahřívá. Pára prochází dvěma fázemi zahřívání a díky silnému dopadu na páru proniká do struktury látky a rychle narovnává její vlákna. Okamžitý vytápěcí systém vám umožňuje ušetřit čas. pára začne chodit po 60 sekundách, poté, co je zařízení zapnuto.

Pro pohodlí kupujících poskytuje Mie Grande kompaktní multifunkční žehlicí desku, jejíž úhel sklonu je regulován (30 °. 60 °. 90 °. 180 °). Díky multifunkční desce lze věci napařeny a žehlené na třech pozicích:

  • Horizontální poloha je vhodná pro nejdůkladnější vklad oblečení z husté látky.
  • Pozice pod svahem vám umožňuje dát věcem svěží a úhledný vzhled za pár minut.
  • Svislá poloha je vhodná, když potřebujete napařit věci podle hmotnosti bez odstranění z věšáku.

Pokročilá parní železo Mie Grande se stala nejúčinnější. Jeho hlava se otáčí o 90 ° a poskytuje pohodlný výsledek žehlení a vysoce kvalitní. Podešev parního železa je vyroben z keramiky a zahřívá až do 150 ° C. Vytápěcí prvek v železe není jen další příležitostí k železa komplexním oblastem látky, ale také ochrana před kondenzátem a mokrým skvrnami na oděvu.

Moderní design parníku se vejde do jakéhokoli bytu. Stylový model má neobvyklý zjednodušený tvar, kovovou barvu, indikátor světelného napájení a osvětlené tlačítka pro přepínání provozních režimů.

Charakteristiky

Existují 2 typy párů: 1. Samotek. Princip je následující: Voda se vaří a pára začne spontánně opouštět (jako v elektrické konvici) bez zázraků. 2. Pod tlakem. princip je následující: voda pro

Ukazuje objem páry na výstupu, to znamená, že čím více bude pára silnější, tím účinnější je napařování. Silný pár párů vám umožní napařit téměř jakýkoli typ látky.

Vytápěč je topným prvkem, který umožňuje parníku zahřívat vodu a poté se párou. Deset energie ovlivňuje množství vyrobené páry. Přímo závisí na tomto indikátoru.

V parnících je jeden nebo více režimů napařování. Každá z nich slouží k žehnutí konkrétního typu látky. Režim napařování umožňuje individuálně přiblížit se žehlení každé věci a nakonfigurovat zařízení na určitou látku.

Pracovní doba. Toto je indikátor, během kterého můžete neustále pracovat s parníkem při jednom tankování zařízení s vodou.

Vyhřívané železo má moderní výkonné parníky. Toto je velmi užitečná funkce, která zvyšuje účinnost práce a výsledek napaření. Vytápění zabraňuje tvorbě kondenzátu na zpracovaném povrchu.

Doba nepřetržitého napařování závisí na objemu vodní nádrže. Stojí za zmínku, že v jakémkoli modelu můžete nádrž odstranit a přidat vodu bez vypnutí zařízení. Během odstranění nádrže z parníku bude voda v kotli zařízení dostatečná na další 1-2 minuty, pak parník

Ocel s žehlicí deskou Mie Grande

Ropavač nové generace Mie Grande je výkonná jednotka, která je vytvořena k vyřešení nejobtížnějších úkolů v žehlení. S jeho pomocí si můžete umlčet přehrát produkt z husté tkaniny, odstranit hřebeny z oblečení, dezinfekční prádlo párou a také nově vzhledem k opotřebovaným věcem. Systém dvojitého vytápění, přítomnost multifunkční desky, pokročilé parní železo s rotující hlavou, další příslušenství. to vše umožňuje modelům Mie Grande dosáhnout profesionálního výsledku k napadení.

Díky neobvyklému designu vypadá zařízení kompaktně, ale jeho objem nádrže na vodu je 1,2 litru. Tato zásoba vody je dostatečná po dobu 30-40 minut nepřetržitého zásobování páry. Pokud najednou tentokrát nestačí, pak jděte do nádrže, aniž byste vypnuli parník. Síla zařízení je 2280 wattů, parní tah. 5 bar. Teplota produkované páry je 130 ° C –140 ° C.

Zařízení má systém dvojitého topení. Poprvé se voda zahřívá díky silnému topnému prvku v pouzdře. Dále je suchá pára pod vysokým tlakem přiváděna do parního železa, která se také zahřívá. Pára prochází dvěma fázemi zahřívání a díky silnému dopadu na páru proniká do struktury látky a rychle narovnává její vlákna. Okamžitý vytápěcí systém vám umožňuje ušetřit čas. pára začne chodit po 60 sekundách, poté, co je zařízení zapnuto.

Pro pohodlí kupujících poskytuje Mie Grande kompaktní multifunkční žehlicí desku, jejíž úhel sklonu je regulován (30 °. 60 °. 90 °. 180 °). Díky multifunkční desce lze věci napařené a žehlené ve třech pozicích: horizontální poloha je vhodná pro nejdůkladnější vklad oblečení z husté tkaniny. Pozice pod svahem vám umožňuje dát věcem svěží a úhledný vzhled za pár minut. Svislá poloha je vhodná, když potřebujete napařit věci podle hmotnosti bez odstranění z věšáku.

Pokročilá parní železo Mie Grande se stala nejúčinnější. Jeho hlava se otáčí o 90 ° a poskytuje pohodlný výsledek žehlení a vysoce kvalitní. Podešev parního železa je vyroben z keramiky a zahřívá až do 150 ° C. Vytápěcí prvek v železe není jen další příležitostí k železa komplexním oblastem látky, ale také ochrana před kondenzátem a mokrým skvrnami na oděvu. Moderní design parníku se vejde do jakéhokoli bytu. Stylový model má neobvyklý zjednodušený tvar, kovovou barvu, indikátor světelného napájení a osvětlené tlačítka pro přepínání provozních režimů. Zařízení je vybaveno spojovacím prvkem pro parní železo. Souprava obsahuje tepelnou trysku pro podešvu zařízení. Mie Grande Steamer pečlivě a efektivně se stará o oblečení z jakékoli tkaniny. Zařízení můžete použít po 60 sekundách, což výrazně ušetří čas. Díky multifunkční desce si můžete vybrat nejvhodnější pozici pro žehlení a utratit menší úsilí. Zdarma více času pro sebe a důvěřujte oblečení Mie Grande.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS