Připojení k myčce nádobí Bosch s Wi-Fi

Instalace myčky nádobí Bosch: Jak správně nainstalovat a připojit myčku nádobí

Touha dát elektrickou myčku do kuchyně je vysvětlitelná: šetří čas, tráví minimální vodu, nádobí na prádelnu s mastnými skvrnami a nanášejícími kousky jídla.

Nezávislá instalace myčky nádobí Bosch se zásadně neliší od připojení podobných technických zařízení, navíc je instalační příručka vybavena podrobnými schématy. V tomto článku zvažujeme postup pro instalaci myčky nádobí a rysy jejího spojení s komunikací a poskytujeme materiálu krok.krok a tematická videa.

Výběr místa pro myčku nádobí

Výběr místa pro myčku nádobí

Pravděpodobně již víte, kde bude asistent stát (a zařízení vám pomůže správně naši instrukci). Ale pokud jste najednou nebyli rozhodnut, měli byste vzít v úvahu:

 • Pokud připojíte postavenou myčku, pak by jeho rozměry měly odpovídat velikosti kuchyně. V náhlavní soupravě je často samostatná část pro myčku nádobí, která jí umožní položit ji pod pracovní plochu, varnou desku nebo skořápku. Uživatelé někdy vyberou případ v skříňce.
 • Zároveň by však nemělo být více než 1,5 před kanalizačním systémem, jinak strojové čerpadlo nebude trvat dlouho. Pokud toto pravidlo nelze žádným způsobem pozorovat, může do koupelny vložit myčku nádobí?
 • Také v blízkosti místa připojení myčky nádobí s přívodem vody by měly existovat vývody.
 • A pokud máte model, který je nainstalován přímo na stole, nemusíte vybavit odtokový systém. Jen spusťte hadici do dřezu. Nebudete ani potřebovat sifon a čerpadlo čerpadla bude fungovat s nižším napětím, které jej prodlouží životností.

Když je vybráno místo pro instalaci, můžete přinést komunikaci. O čem si promluvíme níže.

Jak správně připojit PMM k elektřině

Rozhodl se o místě? Čas přemýšlet o elektrikáře. ne všechno je tak jednoduché zde. Doporučuje se připojit výkonná zařízení k samostatné síti s difaktomat a stabilizátorem.

Je důležité umístit zásuvku na úroveň 25-30 cm od podlahy, protože šňůra u myčky nádobí je krátká. Neberte si kabeláž vlastní rukama, důvěřujte tomuto podnikání profesionálům.

To je to, co by měl specialista na místo udělat:

připojení, nádobí, bosch
 • Připravte drážku ve zdi pro položení měděného drátu se třemi náplně;
 • položte drát a připojte difaktomat;
 • Nainstalujte uzemněnou zásuvku (nutně rezistentní, evropský standard);
 • uspořádat připojení stabilizátoru napětí.

Stalo se, že pro nesprávné připojení stroje Bosch k uživatelské síti bylo zbaveno záruky.

Pak je uspořádáno místo odtoku. Je lepší nahradit starého sifonu novým jedním nebo dvěma bastardy. Můžete tedy připojit nejen PMM, ale také pračku.

DIY nástroje a podrobnosti

Chcete.li úspěšně umístit a připojit myčku nádobí, budete potřebovat:

 • mosazné závitové odpaliště;
 • Rohový kohoutek (v případě úniku pomůže rychle blokovat vodu);
 • sada křížových a štěrbinových šroubováků;
 • hrubý čisticí filtr (pokud ještě není nainstalován);
 • Passatigi;
 • Ryge Keys;
 • páska pro vodoofalizaci;
 • úroveň budovy.

Na křižovatce lisové hadice můžete nainstalovat další čisticí filtr. Ohřívač tedy vydrží mnohem déle.

Pravidla načítání nádobí

Existuje základní pravidlo týkající se všech myček nádobí Bosch. V jednotkové komoře jsou rocky postřikovačů, jejichž tryskami, které tekutina rozloží na nádobí.

Takže šálky a talíře v krabicích by měly být umístěny tak, aby jejich přítomnost v bezprostřední blízkosti postřikovače by jim nezabránila v otáčení. Otevírací ventil kyvety nemůžete zablokovat detergentem.

Správné načítání nádobí do myčky nádobí je opravdu důležité, protože kvalita práce, pro kterou byla tato jednotka zakoupena

Před naložením do kuchyňského náčiní se ujistěte, že všechny objekty mohou být umyté v myčkách nádobí. Kuchyň a jídelny, které netolerují účinky vysokých teplot, je lepší umýt ručně. Mluvíme o objektech pokrytých glazurou, o Faora, starožitnostech a raritách, stejně jako o bronzových, cínu, hliníku, mosazi a měděných výrobcích.

See also  Creing konvice s tiskem Jak shromáždit

Ujistěte se, že je odstraněn velký plýtvání potravinami. Pokud je psací stroj poskytnut pro možnost houpání, lze jej použít k mytí velkých květináčů. Pokud nedojde k namáčení, zbývající jídlo z povrchů je odstraněno štětcem. Zakoupí se v obchodech domácností.

Chcete.li zvýšit účinnost praní, v plném souladu s pokyny pro stroje značky můžete předběžné příbory a další jídla pod horkou vodou. Tuk na površích bude kouřit a bude snazší umýt. Pro správné umístění nádobí uvnitř fotoaparátu jsou pro fotoaparát poskytnuty nakládky (koše).

S pomocí teleskopických průvodců a systémů Rackmatic Box se můžete pohybovat a pohybovat se vpřed, takže je pohodlnější umístit vše, co v nich potřebujete umýt. Dokonce ani v případě úplného vyplnění krabic se nemůžete obávat: Neotáčí se.

Jídla jsou umístěna uvnitř fotoaparátu v krabicích umístěných na dvou nebo třech úrovních, v závislosti na modelu naložené myčky nádobí

V závislosti na počtu mobilních a skládacích prvků se rozlišují tři typy krabic:

Posledně jmenované v tomto seznamu krabic jsou vybaveny další ochranou pro křehké pokrmy, které potřebují pečlivé zacházení. Zejména je umístěno 12 brýlí s vysokými nohama. Ukazuje se, že v těchto modelech může celkový počet současně praní brýlí dosáhnout 18 kusů.

V závislosti na konkrétním modelu myčky nádobí lze nádobí v ní načíst na dvě nebo tři úrovně. Třetí úroveň je určena pro umístění příborů, stejně jako předměty nestandardních velikostí.

Myčka nádobí Bosch umístěná v krabici je spolehlivě chráněna před mechanickým poškozením: Zaoblené zakončení upevňování mřížek jsou jedním z projevů takové ochrany

připojení, nádobí, bosch

Rackmatický systém pomáhá správně umístit krabici na výšku. Koneckonců, kompetentní nakládání jídel umožňuje, aby se vlhkost umývala co nejrovnoměrněji ze všech stran. Chcete.li opravit brýle a šálky, musíte použít držáky určené pro ně.

Manipulací držitelů můžete vytvořit košík hlouběji nebo jej přizpůsobit tak, aby v něm vyhovoval velkým velkým objektům: hrnce a dušené maso.

Pokud model poskytuje krabice třetí nejvyšší úrovně, pak si myjí příbory, které jsou umístěny do této zvláštní palety kompaktně a přesně

Postup pro aplikaci košů, změny v jejich umístění a typech zatížení jsou obsaženy v provozní příručce pro konkrétní model, který jste vybral. Doporučujeme, aby tato část studie co nejblíže.

Spojení s přívodem vody

Přineste do Bosch PMM pouze studenou vodu. S tím bude myčka nádobí vydržet déle, protože voda studené vody je mnohem čistší než horká. Je nutné se připojit k přívodu vody na místě jeho spojení s flexibilní hadicí, která jde do mixéru Moika.

Komunikace pod dřezem, což je nejvhodnější pro připojení

Pro úspěšné spojení postupujte podle následujících sekvence akcí:

 • Rozdrťte zásobu studené vody u vchodu do bytu nebo do domu.
 • Vypusťte flexibilní hadici mixéru s přívodem vody.
 • Připojte vodní trubku s odpalištěm. Vstup a výstup odpaliště by měl mít vnější průměr 20,9 mm, větev s klepnutím. 26,44 mm.
 • K kohoutu odpaliště s kulovým ventilem Připojte vstup do filtru toku.
 • Nasměrujte lijící hadici myčky nádobí na výstup filtru toku a připojte je.

Během instalace odpaliště a hadice nezapomeňte použít pásku FUM pro těsnění kloubů.

Připojení myčky nádobí Bosch k zásobování vodou pomocí odpaliště

Toto video vás podrobněji představí s prvním spuštěním myčky nádobí Bosch:

O autorovi:

Elektronový inženýr s mnohaletými zkušenostmi. Několik let se věnoval organizaci domácích spotřebičů, včetně praček. Miluje sportovní rybolov, vodní turistika a cestování.

Našel chybu? Vyberte jej a stiskněte tlačítka:

Pračky souvisejí se vznikem „mytí peněz“. Ve 30. letech XX století používali američtí gangsteři síť prádelny jako pokrytí jejich nelegální činnosti. Poskytnutí příjmu z trestné činnosti za příjmy získané z úklidového oblečení přeměnili „špinavé“ peníze na „čisté“ peníze.

See also  Na které straně umístit ventilátor na procesor

Výraz „mýdlová opera“ („mýdlo“) se náhodně nevznikl. Úplně první série a show, jejichž publikum tvořilo ženy, byly vysílány v televizi v době, kdy ženy v domácnosti prováděly čištění, žehlení a mytí. Kromě toho přilákat diváky na obrazovky na vzduchu byly reklamní válečky detergentů často rolované: mýdlo a prášky.

Historie je známa, když kotě spadly do bubnu pračky a po prošli celým cyklem promývání v programu Woolen Things se dostaly z celé jednotky a nezraněny. Jedinou nepříjemností pro domácího mazlíčka byla alergie na prací prášek.

K dispozici je pračka „pro bakaláře“. Prádlo promyté v takové jednotce nemusí být vůbec žehlené! Jde o to, že zařízení nemá buben: některé z věcí lze umístit do nádoby přímo na věšáky (například bundy a košile) a menší věci (například prádlo a ponožky). na speciálních policích.

Kosmonauty, jsou na oběžné dráze Země, vyřeší problém špinavých věcí původní metodou. Oblečení je upuštěno z kosmické lodi a hoří v horních vrstvách atmosféry.

Pračky vybavené funkcemi „bez žehlení“ nebo „žehlení světla“ mohou umýt spodní prádlo a zároveň je nerušit. Takového účinku je dosaženo v důsledku zvláštního přístupu ke stisknutí. provádí se při nízkých rychlostech, s velkými pauzy a v nádrži je zachováno malé množství vody.

Ve století Xix odcházelo hodně času na mytí dámských toalet. Šaty byly předem otevřeny a poté se omyly a vysušily každou část, aby se tkanina nerozšiřovala. Po mytí byly oblečení znovu šity.

První oficiálně patentovaná pračka byla vyrobena ze dřeva a byla krabicí s rámem naplněným na polovinu dřevěnými koulemi. Uvnitř prádlo na praní, detergent a pomocí páky posunula rám, což zase nutilo koule a otřete povlečení.

V pračce se používá řada kuliček. Antistatic nedává látku, aby se držela těla po promytí, koule se speciálními smyčkami „vyčesány“ villi a zabrání vzhledu válců a silikon s pupínky nedovolí chmýří při mytí svrchního oblečení.

Jak vyčistit pární generátor z měřítka

Pokyny pro instalaci stropu sušení liany

DIY spodní prádlo sušičky

Jaký je rozdíl mezi parním generátorem z parníku: co je lepší vybrat

Jak vybrat sušicí stroj pro domácí spodní prádlo: tipy, parametry

Do.it.it.samé opravy renovace

Jak vybrat podlahovou sušičku pro prádlo: tipy, nejlepší modely, video

Jak vyčistit scapard měřítka doma

připojení, nádobí, bosch

Jak používat převodník pro oblečení, pokyny

Připojení myčky nádobí. 2 metody.

Instalace a připojení myčky nádobí lze rozdělit do 3 fází:

Podívejme se podrobně a uvádíme, že často zjistíte chyby, je to fáze instalace do inženýrských sítí a komunikace.

Chcete.li připojit myčku nádobí k síti 220 V, nemusíte tolik materiálů:

Myčka nádobí (PMM) není zvláště výkonným spotřebitelem elektřiny, například jako varná hodnota (od 7 kW a vyšší). Jeho síla obvykle nepřesahuje 2,0-2,5 kW.

Moderní modely spotřeby energie odpovídají třídě „A“ nebo „A“. To znamená, že na rok bude na vašem pultu běžet asi 220 kW.

Navzdory tomu je stále žádoucí pro připojení PMM, ve stadiu opravy položte nezávislou kabelovou rybářskou linku pro zastřihovač do samostatného strobového.

Pokud vaše oprava byla již dlouho dokončena a po zakoupení vybavení to vůbec není touha snížit stěny a zkazit tapetu, můžete to udělat s existující zásuvkou. Jen se ujistěte, že je chráněn RCD.

Výstup by měl být umístěn ve vhodné výšce. až 90 cm od úrovně podlahy.

Zároveň ji položte na pravou nebo levou stranu pračky, ale ne za ní.

Zvažte skutečnost, že celková délka šňůry s vidličkou v této technice zřídka přesahuje 1,0-1,5 m. Na základě toho a vyberte místo pod zásunem, abyste nemuseli později používat prodlužovací kabel.

Samotná zásuvka by samozřejmě měla být s uzemněním. Ale ne každý má toto uzemnění. Zejména v bytech budov s vysokou rostou starého fondu.Mnoho proto používá obyčejné a zdá se, že všechno funguje dobře. Úroveň ochrany však již nebude stačit.

See also  Jak vypnout zahřívání na boschu kotle

Zhruba řečeno, pokud dojde k uzemňovacímu kontaktu a dojde k proudu, nemůžete ani zapnout RCD. Důsledky těchto úniků, dokonce i malé velikosti, mohou být velmi fatální.

S jednoduchou odbytištěm dojde k odkládání pouze v okamžiku, kdy se dotknete těla, které je již nabité na pod napětím.

A tento šok, alespoň v počátečním okamžiku, se stále cítíte na sebe.

Připojení myčky nádobí s přívodem vody lze provést dvěma způsoby.

První je, když jste ve fázi výstavby nebo generální opravy a můžete si dovolit položit jednotlivé trubky, pohladit stěny atd.Str.

Druhý. když již máte celou kuchyni a všechny dokončovací práce jsou dokončeny. Současně jste si koupili myčku nádobí a musíte to všechno připojit někde, se stávajícím vodovodním a odpadním systémem s minimálními změnami a potížemi.

Pro instalaci kapitálu bude vyžadována rozmanitá řada materiálů:

Při instalaci potrubí se používá metoda Bay. K tomu potřebujete speciální přístroj pro pájení polypropylenových trubek.

Celkový měřič potrubí a počet armatur je vybrán jednotlivě. To záleží na tom, jak odstraněna myčka nádobí od sběratele studené vody.

Nejprve označte stopu, kde budou potrubí položeny z distributora do instalačního místa PMM.

Poté prořízněte potřebu potřebné hloubky.

Dále jsou konektory PPR s jednotkovými maticemi připojeny k jednomu z výstupů sběratelů.

Vyřízněte kousek trubky tak, aby stačil až do prvního zatáčky nebo rohu. Zároveň nezapomeňte nechat rezervu pro připojení 15 mm na každé straně.

Připojte trubku a armatury párováním a ovládněte polohu náměstí.

Po připojení všech potrubí ve výrazné oblasti na samém konci namontujte vodík. Nezapomeňte to napravit na zeď.

Poté zašroubujte čtverec s vnějším vláknem o průměru ¾ palce do vodíku.

připojení, nádobí, bosch

Namontujte hadici zásobování vodou na náměstí.

Aquacontrol nebo Aquastop systém, který může být vybaven, musí chránit před úniky v případě rozpadu a automaticky zastavit přívod vody.

Řekněte mi, co potřebujete, a Alice udělá zbytek

Hlas můžete ovládat jedním ze zařízení s podporou virtuálního asistenta Yandex. inteligentní sloupec, smartphone nebo počítač. Chcete.li naučit Alice spravovat inteligentní zařízení, nainstalujte aplikaci vyvinuté značkou na zařízení. Pro technologii Bosch se tato aplikace Home Connect, v Samsungu nazývá SmartThings. Aplikace Home Connect najde zařízení s podpůrným hlasovým ovládáním, právě zakoupená a zařízeními, které v domě pracují po dlouhou dobu. Technika Samsung musí být přidána k účtu SmartThings. Pak musíte nainstalovat Yandex s aplikací Alice. Chcete.li ovládat zařízení Bosch, musíte kombinovat účty a poté přejít na kartu „Správa zařízení“, najděte a aktivujte dovednost Home Connect Skill. Pro techniku ​​Samsung v Yandexu s Alice dodatek musí být aktivován konektor SmartThings.

Dnes je hlasové ovládání s Alice podporováno dvěma typy inteligentních zařízení Bosch: kávovary a myčky nádobí. Samsung má televizory, ale ne všechny modely, a pračky s podporou asistenta.

Řekneme vám, jak Alice pracuje s technologií, na příkladu kávovaru a myčky nádobí.

Časté chyby a jak jim zabránit

Jedna z chyb při instalaci myček nádobí je příliš blízko ke zdi, a proto jsou hadice stisknuty. Minimální vzdálenost by měla být 5 cm.

Někdy je stroj nastaven na úrovni. Z tohoto důvodu jsou dveře ohromené, proudí voda, zařízení je ohromující, bije na podlaze a zeď.

Pokud existuje šance na zvýšení nebo snížení teploty, je lepší připojit zařízení k přívodu studené vody.

V této sekci jsou uvedeny důležité a užitečné informace o připojení myčky nádobí s přívodem vody a kanalizační voda.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS