Připojení sušícího stroje s tepelným čerpadlem

Instalace sušícího stroje na pračce

Dnes, sušící stroje z profesionálních prádelen a čistírna se s jistotou pohybují do našich bytových domů a apartmánů. To je v pořádku! Předpokládejme, že jste již zvolili sušící stroj, což znamená, že otázka vzniká: kde je lepší umístit? Jak se připravit na provoz?

Koupit Sušicí jednotka je dobrá s pračkou, takže tato dvě zařízení tvoří jeden celek.

Pokud je pračka již zakoupena dříve, je lepší zvolit sušičku stejného výrobce. Podobnost návrhu dvou zařízení vytváří krásný tandem, který se objeví esteticky a poskytuje integrovaný přístup k péči o věci.

Ve velkém venkovském domě můžete vždy najít dostatek místa pro jakoukoliv velkou techniku. Někdo má možnost dokonce vybavit celou místnost pro potřeby domácností. Ale většina naší populace je nucena zachránit čtverečních metrů jejich malých bytů. Najít místo pro nezbytnou a celkovou technologii je často problémem.

Jak nainstalovat sušící stroj: 3 Metody umístění

Dále budeme analyzovat vertikální, horizontální umístění a pod stolní.

Vertikální ubytování

Optimálně pro malé bytový prostor. Sušení namontovaný stupeň ve sloupci s krajkou. Oba nástroje by měly být široké velikosti pro dobrou udržitelnost. Při montáži musí být sušička přes praní a nic naopak. Podložka více podle hmotnosti a během mytí více vibrací od něj pochází.

Instalace dochází s díly pro upevňovací prvky (včetně). Dělají sušící stroj pevně, chrání jej před sklápěcí a podložkou. od poškození vibrací.

 • Umístěte mytí na rovinu roviny a ponechte stěnu stěny na pár centimetrů (kvůli jeho vibračním prvkům);
 • dát stojan na horní část podložky, ke kterému bude instalováno sušení;
 • Prostor mezi krytem podložky a stojanem vyplní gumové těsnění;
 • Budete potřebovat šrouby pro zajištění stojanu;
 • Sušení by se mělo dostat na nohy do dostupných drážek na stojanu;
 • Operakce svítidel Zavřete zástrčku.

Navzdory skutečnosti, že tato metoda zvyšuje prostor, instalace obtížného. Zvažte bezpečnostní pravidla, doporučení pro instalaci; Proveďte montážní sušičky na požadované místo pouze u spojovacích prostředků.

Внимание: не стоит одновременно запускать в рабочее состояние сушку и стиралку. Есть риск опрокидывания агрегата во время работы через вибрацию, даже при креплении.

Делая ремонт в квартире, можно заранее продумать монтаж сушки, сконструировав нишу из гипсокартона под нужную модель.

Горизонтальная установка

Обеспечивает устойчивость агрегата по максимуму. Сушка устанавливается на том же уровне, что и стиралка, поэтому комната должна быть просторной. При этом понадобится отрегулировать длину ножек и выровнять технику на одном уровне.

Под столешницу или раковину

Если машинка не габаритная, можно расположить ее под раковиной или столешницей. Je třeba mít na paměti, že kondenzační model je lépe instalován vedle kanalizace, aby se zjednodušil spojení sušení na švestku.

See also  Co dělat, když se topení v Aikos zlomilo

Chcete-li pracovat, budete muset zásobovat standardní sadu nástrojů a požadované části zařízení musí být v konfiguraci poskytnuté výrobcem.

Nůž pro konstrukci pro řezání hadic (dále-DUMS), (voda nebo vzduch). 2. Upínací svorky pro opravu zvlnění. Odstraňte vzduch přes měkkou vlnitou trubku pomocí plastových svorek. 3. Kleště a šroubovák pro upevnění / upínací svorku (kovová).

připojení, sušícího, stroje

Kromě hlavních prvků může být nutné získat peorator (zvýšit otvor ve zdi), s řezáním kovových řezů a nůžek pro Santehtrub.

Zajímavý článek: Jak si vybrat sušící stroj, nebo co je lepší v každodenním životě: 5 delometrických tipů

Kde dát sušičku?

Spojení s připojením je přímo spojeno s umístěním místnosti v místnosti. Odkud je a jak to je, a nuance instalace závisí. Proto si nejprve vyberte jednu ze čtyř možností:

Nejčastěji, majitelé sušiček preferují tzv. “Sloupec”, když je sušení instalováno přímo na podložku. Čtverečních metrů silně ušetří, protože to, co jsou nájemníci malých bytů a domů snaží. Ale prostě vložte jednu jednotku do druhého, nemůže být. musíte postupovat podle pokynů výrobce.

Sušičky s tepelným čerpadlem

 • Zkontrolujte, zda je hloubka podložky větší nebo rovna hloubce sušení. Pokud neexistuje žádný nesoulad, “nižší úroveň” nezastaví zatížení.
 • Nainstalujte na pouzdro pračky Speciální antirubatické svorky a čepice. Jdou do komplexu s sušičkou, pokud je možné instalovat ve sloupci.
 • Odšroubujte nohy na sušičku a upevněte ji v čepičkách.
 • Upravte polohu stroje pro stavební úroveň.

Namontujte sušící stroj do sloupce bez spolehlivé fixace je přísně zakázáno!

Existuje další možnost. použijte stěnové konstrukce ve formě speciálních kolejnic. Tyto svorky jsou spolehlivější, ale jsou vzácné, protože anti-pevné připevnění jsou mnohokrát esteticky.

Zanedbávat svorky poskytované nemožné. Oni nejen chrání pračku od odchozích vibrací, ale také posilují stabilitu “špičkového stupně”, nepustí techniku, aby svrhl.

Pokud není touha kontaktovat zámky, stojí za to dát sušičku vedle mytí. Tato metoda je bezpečnější a snazší, ale vyžaduje volný prostor uvnitř. Vhodné, když je velká plocha nebo schopnost umístit kulomet v oddělené místnosti, Chulanu, šatnu nebo prostorné chodbě. Instalace v tomto případě je omezena pohybem, odstranění dopravních šroubů a vyrovnávání stavební úrovně. Je lepší okamžitě koupit páru domácích spotřebičů tak, aby v koupelně nebo v kuchyni vládl jeden styl a dutina se shodovala.

Možnost s instalací sušení ve výklenku sádrokartonu vyžaduje speciální roh nebo skříň. Je lepší přemýšlet o tom předem, při opravě místnosti. Pokud můžete, můžete vybudovat dvoupatrový design s vlastními rukama. pro ubytování a sušičky a mytí.

Je dokonce jednodušší určit stroj pod dřezem nebo kuchařským headsetem. Je nutné správně vyzvednout model tak, aby měl odnímatelné víko pro vložení a odpovídající skříně. Kondenzační sušicí stroj je zvláště dobrý v kuchyni, protože díky volnému přístupu do kanalizace připojte sušičku k švestku, nebude obtížné.

Neexistuje žádný důvod se bát instalace sušičky. v mnoha ohledech postup pro připojení k komunikaci je totožný s gumy. Hlavní věcí je přemýšlet o bezpečnosti a nezanedbání pravidel uvedených výrobcem.

See also  Skleněná ochranná obrazovka

Jak nainstalovat sušičku prádla pro mytí

Bez ohledu na zvolenou metodu je obecný algoritmus pro správnou instalaci domácích spotřebičů do sloupu pro sebe.

Sušící stroj je vždy instalován na mytí, ne opak. Důvodem spočívá v tom, že jednotka je jednodušší, a proto je design spolehlivější. Zároveň je guma na dně vystavena přísně z hlediska úrovně, i když se objevuje vizuálně, že je to přesně umístěno. Nejmenší odchylka od roviny povede k přebytku vibrací, Gulu a nakonec odizolování kolony.

Při instalaci sloupce musíte vypočítat předem, zda kabely z domácích spotřebičů dosáhnou vývodů

Nejlepší je instalovat sušičku na pračce na betonu nebo na dlaždice. Dobrá volba je také dřevěná podlaha, která může být dodatečně posílena kolejnicemi. Ale na linoleum, tenký laminát a zejména na koberci nemůže být sloupec namontován, měkký povlak neumožňuje dosažení požadované stability designu:

 • Speciální paleta nebo domácí police je instalována na pračce. Je přísně zakázáno zvednout zařízení na sobě, bez mezilehlé vrstvy. To vytvoří přebytečný zatížení na podložce a sušičce. Mezi spodní jednotkou a paletou položí vrstvu těsnicího materiálu, který vytváří vibrace sloupců během provozu.
 • Zakoupený nebo domácí stojan je bezpečně upevněn šrouby. Mělo by se pohybovat vpřed, zpět nebo strany, musíte dosáhnout absolutní imobility sloupce.
 • Na domácí polici nebo stojan od výrobce je sušící stroj olízán. Pokud mluvíme o použití speciálního štítu, musíte se ujistit, že nohy jednotky budou přesně spadat do vybrání určených pro ně.

Na konci práce zůstávají obě nástroje připojit k komunikačním a výkonovým mřížubím. Při použití sloupce spusťte sušičku a pračku do práce střídavě. To se nejen zabrání zbytečným vibracím, ale také snížit zatížení v domácí síti.

Technologie připojení sušícího stroje

Tato práce může být provedena samostatně, ale pouze pokud máte zkušenosti při provádění těchto operací.

Poznámka! Před připojením sušičky do stávajícího kanalizačního systému připojte napájení, důkladně přemýšlet o instalaci techniky.

Profesionální mistr splní tuto práci rychle a efektivně s určitou zárukou. Takže v budoucnu auto neuspělo, magistr bude poradit, jak je lepší provozovat auto, které operace mohou vést k rozbití.

Samozřejmostí je výzva Masteru zaručuje dobrou práci, ale bude vyžadovat další peněžní výdaje. Instalace s vlastními rukama je možné, pokud jste obeznámeni s výstavbou a hygienickou činností. Pro připojení sušičky do kanalizace se používá speciální odvodnění. Chcete-li dodat napájení zařízení, je výstup namontován (můžete použít přenášení).

Technologie připojení sušícího stroje

Tato práce může být provedena samostatně, ale pouze pokud máte zkušenosti při provádění těchto operací.

Poznámka! Před připojením sušičky do stávajícího kanalizačního systému připojte napájení, důkladně přemýšlet o instalaci techniky.

Profesionální mistr splní tuto práci rychle a efektivně s určitou zárukou. Takže v budoucnu auto neuspělo, magistr bude poradit, jak je lepší provozovat auto, které operace mohou vést k rozbití.

Samozřejmostí je výzva Masteru zaručuje dobrou práci, ale bude vyžadovat další peněžní výdaje. Instalace s vlastními rukama je možné, pokud jste obeznámeni s výstavbou a hygienickou činností. Pro připojení sušičky do kanalizace se používá speciální odvodnění. Chcete-li dodat napájení zařízení, je výstup namontován (můžete použít přenášení).

See also  Mini myčka bez připojení k dodávce vody

Gorenje ds92ils

Sušička Gorenje ds92ils rád kupujícím pro malou spotřebu elektřiny, 9 kilogramů a obrovskou funkčnost. Poskytuje 14 programů pro různé typy prádla. A také tento model je vybaven ionizátorem, který zdůrazňuje většinu alergenů, pylu, nepříjemného zápachu potravin a tabáku, a také odstraňuje elektrostatický náboj, který se nahromadil během sušení. V důsledku toho se šaty voní svěží a snadno tahy. Myslím, že pro lidi s alergiemi a citlivými na různé pachy, takový sušící stroj bude správný. Stojí také za zmínku, že toto zařízení může sloužit páry, odstranění nepříjemných pachů, dezinfektu tkaniny a usnadnění žehlení. A jde to je jen 18 minut. Perfektní volba, pokud potřebujete rychle obnovit oblečení nebo se vyhnout žehlení. Pokud jde o kontrolu, pro tento sušící stroj je velmi jednoduchý. Stačí vybrat program a kliknout na tlačítko Start. Velký displej na ovládacím panelu vám pomůže zvolit optimální nastavení. A pokud má vaše rodina malé děti, ovládací panel může být blokován, aby se zabránilo neočekávaným situacím. Obecně platí, že sušička Gorenje se stane vynikajícím akvizicí pro velkou rodinu, což umožňuje pečlivě sušení spodního prádla a eliminovat jakékoliv cizí vůně z něj.

 • Výkon: 1800 W.
 • Načítání: 9 kg.
 • Objem bubnu: 112 l.
 • Úroveň hluku: 65 dB.
 • Třída energetické účinnosti: A.
 • 14 programů.
 • Ionizer.
 • Zpracování trajektu.
 • Časovač.
 • Ochrana proti dětem
 • Rozměry: 850 x 600 x 625 mm.
 • Hmotnost: 53.9 kg.

Co potřebujete a připojujete sušící stroj

Existují čtyři hlavní instalační schémata a spojovací sušičky v bytě nebo soukromém domě. Který si vybrat. závisí na velikosti místnosti, z interiéru a od typu stroje:

  Ve sloupci. Sušící zařízení dal na horní část mytí. Způsob se obvykle používá, pokud jsou spotřebiče pro domácnost stejnou velikost a z jedné značky.

Instalace sušičky a mytí ve sloupci umožňuje uložit místo co nejvíce

Vedle boční sušičky a podložky instalované v prostorných pokojích

Při montáži pod stolní deskou se vypouštěcí hadice nemusí táhnout přes místnost a prodloužit

Sušící stroj nebo sloupec může být umístěn v blízkosti extraktu a kanalizace a vodiče a hadice budou skryty před očima.

S některým ze způsobů připojení k práci budou zapotřebí speciální nástroje. A to:

 • Stavební nůž pro odříznutí přebytečných hadic;
 • Upínací svorky pro upevnění vlnité trubky na stroje a vstupu ventilace;
 • Kleště a šroubovák s vyměnitelnými tipy, když jsou podporovány, držte svorky.

Rada! Před připojením byste měli také připravit vrtačku, brnění a picksaw na plastu a kovu, v případě, že musíte dělat otvory ve stěnách nebo havarovat do trubek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS