Podlahové rozštěpené systémy pro byt

Top-8 Hodnocení klimatizačních jednotek tekoucí podlahy. Výběr výběru, jejich charakteristiky a revize, výhody a nevýhody

Wonderry klimatizace je jednou z odrůd klimatických systémů pro obytné a pracovní prostory. Ve srovnání s konvenčními rozdělenými systémy má zařízení řadu nepopiratelných výhod, o nichž bude diskutováno.

Klimatizace podlahové podlahy je moderní klimatické vybavení, které může rychle a efektivně snižovat nebo zvýšit teplotu ve velkých místnostech.

Design je ideální nejen pro instalaci v bytě a domě, ale lze jej také použít k uspořádání kanceláře, restaurace, obchodu s podlahou a sportovním komplexu.

Všestrannost a vysoký výkon rozdělených systémů typu napětí podlahy je působivý, takže byste se měli podrobněji seznámit s principem provozu jednotky a vybrat správný model.

Rysy podlahy a flip klimatizace

Konstrukce stropu a námořních klimatizací je rozdělený systém sestávající z vnitřních a venkovních bloků. Vnitřní řídí vzduch uvnitř místnosti přes výparník a nasměruje toky chlazeného vzduchu podél zdi nebo stropu, čímž se rovnoměrně rozdává vzduchové hmoty po místnosti. Funkcí externí jednotky je chlazení freonu díky kondenzátoru umístěného v něm.

V této části máte příležitost porovnat nejmodernější modely stropu a námořních klimatizací a také si koupit klimatizaci orientovanou na podlahu s instalací nebo bez ní. Připomínáme vám, že nákup klimatizace podlahového toku s instalací je výhodnější. Přečtěte si více o instalaci v části instalace klimatizace.

Před zakoupením klimatizace podlahové země doporučujeme telefonicky konzultovat s našimi manažery.

Chigo podlahové klimatizace

Největší čínský výrobce moderního, vysoce efektivního a vysoce kvalitního klimatického vybavení Chigo každý rok vyrábí více než 10 milionů produktů. Charakteristickým rysem společnosti je to, že komponenty pro výrobu jsou vyráběny na jejich vlastních stránkách. To umožňuje, aby společnost byla hrdá na kvalitu svých produktů.

Chigo, mimo jiné vybavení, také produkuje semi-průmyslové podlahové klimatizační systémy. Jak můžete vidět z názvu, takové klimatizace jsou možné buď na stropech nebo podél zdí. Prostory, ve kterých se klimatizace Chigo zobrazí efektivní práce, mohou být různými oblastmi a různými účely. Klimatická technika je také vhodná pro pokoje se složitou formou.

Chigo podlahové klimatizace jsou prezentovány ve dvou epizodách: s měničovými kompresory (CUA střídač) a kompresory konstantního výkonu (CUA). Zařízení jsou navržena pro pokoje s plochou 50 až 160 m2. Se spotřebou energie od 1,3 do 6,5 kW se výkon pohybuje od 790 do 2300 m3/h.

Klimatizace jsou rozdělené systémy sestávající z univerzálních vnitřních a externích bloků. Drenážní pánev je zcela izolovaná, která ji chrání před tvorbou kondenzátu. Jako možnost si můžete zakoupit drenážní čerpadlo, které přivede kondenzát do výšky až do 1200 mm. To výrazně rozšiřuje kruh používání klimatizací tohoto typu. Vnitřní bloky těchto sérií zajišťují úpravu žaluzií.

Série CUA Inverter. moderní invertorové klimatizace pracující v režimech vytápění a chlazení, jakož i s funkcemi drenáže a větrání místnosti. Kapacita práce pro vytápění je od 5,9 do 16 kW, pro chlazení. od 5,3 do 16 kW. Klimatizace jsou vybavena hrubým čisticím filtrem a vzduchem, což zaručuje důkladné čištění vzduchu vstupu do místnosti, což znamená, že klima bude co nejpohodlnější.

Série CUA. neinteligentní klimatizace. Kromě funkcí ventilace a drenáže mohou klimatizace nezávisle diagnostikovat jejich technický stav a okamžitě informovat o chybách systému.

Podlahové a flip klimatizace

Existuje mnoho typů klimatizací a mezi celou touto rozmanitostí zabírají systémy s plným napětím speciální místo. Jaký je rozdíl mezi těmito klimatizačními jednotkami od jiných rozdělení a jakými jsou jejich výhody, zvážíme níže.

See also  Rozdíly Split systémy z klimatizace krátké

Klimatizace typu podlahy se skládá z vnitřní a externí jednotky, které jsou podobné zbytku rozdělených systémů. Ve spodní části zdi však může být nainstalován odpařovací blok dat o klimatizacích a přímo na stropě. V prvním případě bude tok vzduchu nasměrován podél zdi nahoru. Ve druhém případě je tok chlazeného vzduchu nasměrován podél stropu.

Úroveň výkonu takových zařízení je obvykle od 5 do 20 kW. A oblast, kterou je jedno rozdělení schopno sloužit, je od 80 do 100 m 2. Výška stropů by zpravidla neměla překročit 3 metry.

podlahové, systémy

Výhody rozštěpených systémů podlahy

Funkce těchto klimatizací mají mnoho výhod:

 • V obou instalačních verzích nejsou vzduchové hmoty zaměřeny na lidi, což zajišťuje úplnou bezpečnost klimatizace;
 • Malé rozměry mohou ušetřit užitečný prostor;
 • vysoký výkon;
 • Ideální pro pokoje s nízkými stropy-2,5-3 metry;
 • Vzduch je distribuován rovnoměrně, efektivně a rychle vytváří požadovaný mikroklima;
 • Některé modely distribuují tok vzduchu současně ve čtyřech směrech, což je nejlepší volba pro velké pokoje;
 • jednoduchá instalace;
 • nízký hluk;
 • Nastavení toku vzduchu.

nevýhody

 • relativně vysoká cena;
 • Pro normální provoz zařízení nainstalovaného na zdi je potřeba pozorovat vzdálenost při uspořádání nábytku.

Podlahové tempy klimatizace pro byt

Kategorie klimatizací pro tekoutí podlahy je standardní systém rozdělení, který se liší v lokalizaci vnitřní jednotky. Tento blok je navržen tak, aby mohl být připojen ke stropu nebo ke zdi podlahou. Distribuční mechanismus vzduchu v něm je také navržen pro uvedená místa instalace. Univerzita designu vám umožňuje vyřešit problém klimatizace v místnosti dvěma způsoby najednou. S verzí horní instalace je vnitřní jednotka připojena přímo ke stropu. Trasa cirkulace chladiva a drenážní trubice v tomto případě jsou skryty v meziprostorovém prostoru. Jako možnost jej lze nakreslit na stropě na plastovém kanálu nebo uvnitř dekorativní falešné banky. Místo pro instalaci na stropě je vybráno na základě plánu územního plánování. Může to být jakákoli část stropu, včetně přímo proti zdi. Pokud je vnitřní blok připojen ke stropu, ale sousedí s stěnou, pak může být komunikace odstraněna otvorem mimo budovu. Blok může být také umístěn na podlahu zavěšením na zeď jako vytápěcí radiátor.

Zvětšení a distribuce vzduchu vzduchu se může účinně vyrovnat s úkolem ochlazení a zahřívání prostoru v závislosti na vybraném režimu provozu.

Výhody podlahových klimatizace

Jedním z hlavních rysů klimatizací tekoucí podlahy je relativně tenké pouzdro, které umožňuje nainstalovat interní jednotku, kde systémy stěny, kanálu nebo kazety nejsou vhodné z jednoho nebo druhého důvodu. Například tento typ klimatizace lze opravit přímo nad oknem (naproti svetru) bez blokování otvoru. Další důležitou výhodou je směrované distribuce vzduchu.

V této části si můžete vybrat a koupit model požadované síly. Cena sady zahrnuje doručení v Moskvě v Moskvě Ring Road. Mimo naši přepravu se provádí v tarifu 40 r/km.

Stropní klimatizace

Klimatizace v moderní společnosti je dalším zdrojem vytváření pohodlného prostředí v bytě (kanceláři) a nutnosti výroby v obchodních prostorách. Klimatizace typu na zeď jsou schopny zajistit chladicí topné místnosti až do 160 kV.m. (byty, domy, kanceláře, obchodní místnosti, sportovní haly, kavárny, restaurace).

Podlaha a výstupní klimatizace byla navržena výrobci ve formě rozděleného systému (ze 2 bloků) s možností instalace na zdi a na stropě. Externí jednotka systému je připojena k vnitřnímu bloku stop Freon. High-tech univerzální kondicionování typu podlahy může mít kompresor střídače.

Univerzální a moderní podlahové tekoucí klimatizace

Podlahové klimatizace jsou univerzální systém, který lze nainstalovat jak na podlaze, tak na polici. Prezentovaná zařízení jsou vynikající alternativou k běžným modelům stěny.

podlahové, systémy

Při instalaci jednotky na podlahu se dodávají toky studeného vzduchu nahoru, což zcela eliminuje pravděpodobnost návrhů. Pokud je zařízení namontováno na stropě, pak se vzduchové toky pohybují podél stropu, což také neumožňuje koncepty. To je obzvláště dobré, pokud je v místnosti často mnoho lidí.

See also  Je možné zmrazit cuketu v mrazničce

Systémy rozdělení napětí podlahy

Systém rozdělení podlahy je univerzální typ klimatizace s vnitřní jednotkou nainstalovanou pod stropem místnosti nebo na podlaze na základně zdi zdi. Mitsubishi Electric samostatně představovala řadu: Systémy rozdělení podlahy a podzemní systémy milující.

Charakteristiky klimatizace se měří v decibelech (DB). Zobrazená jednotka.

Země: Japonská záruka: 3 roky účinné pro oblast: 25 m²

Společnost Toshiba představuje novou řadu klimatizací pro konzolu střídače. UFV. Bílá budova v.

Země: Japonská záruka: 3 roky účinná pro oblast: 37 m²

Inženýři a designéři RAS-B18UFV-E se Toshiba podařilo umístit výkonnou klimatizaci do elegantního kompaktu.

Země: Japonská záruka: 3 roky účinné pro oblast: 50 m²

Popis Hisense AUV-18HR4SA / AUW-18H4SU1 Kompaktní formy a sofistikované designové podlahy totolo.

Země: Čína záruka: 3 roky chladicího výkonu: 5 kW min hluk uvnitř. Blok: 34 dB je účinný pro oblast: 50 m²

Popis haier ac12cs1ra (s) / 1u12bs3ra Úžasná klimatizace je Si.

Země: Čína záruka: 3 roky chladicí síly: 3.Hluk 5 kW min uvnitř. Blok: 31 dB je účinný pro oblast: 35 m²

Popis HISENSE AUV-24HR4SA1 / AUW-24H4SF Kompaktní formy a sofistikované designové podlahy Totolo.

Země: Čína záruka: 3 roky chladicí síly: 7.03 KW Min Hluk uvnitř. Blok: 46 dB je účinný pro oblast: 77 m²

Popis Electrolux EACU-18H/UP3/N3SPL-West Electrolux (Electrolux) EACU-18H/UP3/N3.

Země: Čína záruka: 36 měsíců. Chladicí síla: 5 kW min hluk uvnitř. Blok: 33 dB je účinný pro oblast: 55 m2

Popis Electrolux EACU-18H/UP2/N3Electrolux EACU-18H/UP2/N3 (220) Série Unity Pro 2 série.

Země: Čína záruka: 36 měsíců. Chladicí síla: 5 kW min hluk uvnitř. Blok: 34 dB je účinný pro oblast: 50 m²

HISENSE AUV-18HR4SA1 / AUW-18H4SSS Kompaktní formy a sofistikovaný design rozdělení na podlahu.

Země: Čína záruka: 3 roky chladicího výkonu: 5 kW min hluk uvnitř. Blok: 36 dB je účinný pro oblast: 50 m²

Popis Haier AC24CS1RA (S) / 1U24FS1EAS Úžasná klimatizace je SI.

Země: Čína záruka: 3 roky chladicí síly: 7.1 kW min hluk uvnitř. Blok: 39 dB je účinný pro oblast: 70 m²

Popis Electrolux EACU-24H/UP3/N3SPLITS SYSTEM Electrolux (Electrolux) Electrolux EACU-.

Země: Čína záruka: 36 měsíců. Chladicí síla: 7.3 kW min hluk uvnitř. Blok: 41 dB je účinný pro oblast: 70 m2

Popis Haier AC18CS1RA (S) / 1U18FS2RA Úžasná klimatizace je Si.

Země: Čína záruka: 3 roky chladicího výkonu: 5 kW min hluk uvnitř. Blok: 39 dB je účinný pro oblast: 50 m²

Hisense AUV-24HR4SA1. Kompaktní formy AUW-24H4SF a sofistikovaný design podlahy a země.

Země: Čína záruka: 3 roky chladicí síly: 7.7 kW min hluk uvnitř. Blok: 45 dB je účinný pro oblast: 77 m²

Popis Electrolux EACU-24H/UP2/N3-a Elec Wonderment and Turning Assist.

Země: Čína záruka: 36 měsíců. Chladicí síla: 7.7 kW min hluk uvnitř. Blok: 45 dB je účinný pro oblast: 75 m²

Popis Electrolux EACU-18H/UP3-DC/N8SPLITS SYSTEM Electrolux (Electrolux) EACU-18H.

Země: Čína záruka: 36 měsíců. Chladicí síla: 5 kW min hluk uvnitř. Blok: 36 dB je účinný pro: 55 m²

Popis Haier AC24CS1RA (S) / 1U24GS1RA Úžasná klimatizace je Si.

See also  Jak používat vestavěné Ovenussi

Země: Čína záruka: 3 roky chladicí síly: 6.Hluk 5 kW min uvnitř. Blok: 39 dB je účinný pro oblast: 65 m²

Popis Gree GU50ZD/A1-K/GU50W/A1-Knapol-Withe-Toce Spel Spliss Gree Gu50ZD/A1-K/GU5.

Země: Čína záruka: 36 měsíců. Chladicí síla: 5 kW min hluk uvnitř. Blok: 33 dB je účinný pro oblast: 50 m²

HISENSE AUV-18UR4SA2 / AUW-18U4SS SINVERTER COMPAKTNÍ FORMY A Modern Design Floor.

Země: Čína záruka: 3 roky chladicí síly: 5.2 kW min šumu uvnitř. Blok: 35 dB je účinný pro: 52 m²

Popis Electrolux EACU-24H/UP3-DC/N8SPLITS SYSTEM Electrolux (Electrolux) EACU-24H.

Země: Čína záruka: 36 měsíců. Chladicí síla: 7 kW dolů uvnitř. Blok: 38 dB je účinný pro oblast: 75 m²

Popis Gree Guhd09nk3fo/Gth09K3FIO-Whose-Wholeprent Series U-Match Inverter Balls.

Země: Čína záruka: 36 měsíců. Chladicí síla: 2.7 kW min hluk uvnitř. Blok: 31 dB je účinný pro oblast: 27 m²

Popis Haier AC36S1RA (S) / 1U36SS1EAB WALLER-TOP-TOPICE KIMITOVÁNÍ IS SI.

Země: Čína záruka: 3 roky chladicí síly: 10.Hluk 5 kW min uvnitř. Blok: 41 dB je účinný pro oblast: 110 m²

Popis Gree GU71ZD/A1-K/GU71W/A1-Knapol-Withe-Toce SPEL SPRESS GREE GU71ZD/A1-K/GU71W/A1.

Země: Čína záruka: 36 měsíců. Chladicí síla: 7.3 kW min hluk uvnitř. Blok: 41 dB je účinný pro oblast: 71 m²

Popis Gree Guhd12nk3fo/Gth12K3Fio-Whose-Wholeprent Series U-Match Inverter Balls.

Země: Čína záruka: 36 měsíců. Chladicí síla: 3.Hluk 5 kW min uvnitř. Blok: 35 dB je účinný pro: 35 m²

Popis Electrolux EACU-36H/UP3/N3SPL-West Electrolux (Electrolux) Electrolux EACU-.

Země: Čína záruka: 36 měsíců. Chladicí síla: 10.1 kW min hluk uvnitř. Blok: 48 dB je účinný pro oblast: 105 m2

Systém rozštěpení podlahy se používá tam, kde je nežádoucí nebo nemožné nainstalovat kazetu nebo klimatizaci na zeď, například v místnostech s kapitálovými stropy nebo stěnami, na kterých je nežádoucí umístit jakékoli prvky vybavení. Podlahové a stropní klimatizace mají velkou sílu a vyhodí silný směrovaný proud chladu/teplého vzduchu, je vhodné zvážit při instalaci systémů rozdělení stropu. Při správné instalaci rozděleného systému pod strop se proud vzduchu nesplňuje odporu a zpracovává vzduch v místnosti dobře, aniž by narušila lidi. Drenážní čerpadla se často používají k odstranění kondenzátu z vnitřních bloků podlahy. Kompaktní čerpadla pro čerpání kondenzované vody do kanalizace nebo venku.

Váš výběr specifického rozděleného systému tekoucího podlahy může být také založen na hospodářských, spotřebitelských a technických parametrech: náklady, průměrné roční náklady na elektřinu, vzduchové chladicí síly, hluk, čištění vzduchu, přípustné délce inter-bloku (jak daleko Vnitřní jednotka může být umístěna z externí jednotky) a t. D.

Doporučení pro provoz

Pravidla pro používání vybavení doma nejsou nijak zvlášť obtížná. Jejich znalosti a provedení pomohou vyloučit nepříjemné problémy s náhlými poruchami, výrazně prodlouží životnost drahých stropních klimatizací.

Nejprve nezapomeňte během své práce zavřít dveře a okna. Teplotní režim by měl být vybrán optimální a vyhnout se významným rozdílům. Klimatizace může spolehlivě fungovat pouze v rozsazích označených výrobcem.

Pravidelně, alespoň jednou za měsíc, čisté filtry. Pravidelně objednávejte preventivní údržbu od dobře propuštěných společností. Zkušení specialisté budou provádět všechny potřebné manipulace, které přispívají k prodloužení životnosti zařízení. Všechna doporučení pro péči o klimatizace typu stropu jsou uvedeny v pokynech uživatele připojených k zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS