Pokud není žádné overlock, jak zvládnout švy

Následující sny. Udělám mé sny

Formy od smyvaty. Blog o vyšívání, viktoriánské éry a lahodné jídlo. Blog by Smily o ručně vyráběné věci, viktoriánské čase a chutné jídlo.

Když jsem právě začal šití, opravdu jsem postrádal zkušenosti. Všechny články, které jsem četl, byly zaměřeny na osobu, která vlastní šicí termíny nebo alespoň znalý název tkáně. Vzhledem k podmínkám vím jen maďarsky, a tkaniny rozdíly na dotek a pohled, první šest měsíců šití, opakovaně jsem se posadil v louži “. Proto se narodila myšlenka mé poznámky.

Mám nejjednodušší šicí stroj zpěvu. Bavlna a dres, vodotěsná tkanina s gumovým substrátem a těsným Velveteenem, saténem a vlnou. co jsem prostě nespil! A to vše bez overlock nebo dokonce obyčejné klikaté nůžky.

Ve skutečnosti, potřeba overloc není tak velká, jak by se mohlo zdát. Zpátky v padesátých letech se domovské švy snadno spravují bez něj. A já jsem přesně z nich studoval. V těchto dnech bylo několik způsobů, jak zpracovat škrty bez overlock. Ne všechny z nich jsou včas pohodlné a hospodárné, takže dám vaše velké čtvrté:

Ano, steh “cikzag” je na každém šicím stroji. Je však obtížné udržet stejnou frekvenci a délku stehů na všech sekcích a konečný výsledek není zdaleka tak dobrý, jak bych chtěl. Kromě toho se švy zpracované tímto způsobem se někdy protahují vlnou, zejména v ne příliš zručných rukou.

Jediná tkanina, pro kterou je klikatý je ideálním nástrojem je dres a ho jako protahovací materiály.

To je ideální způsob pro bavlnu a jiné tenké tkaniny. Je to ještě jednodušší než cikcak, protože vyžaduje pouze přímka. Tento způsob zpracování není v průběhu let nošení, dobře odolává mytí a nemá tkaninu. Způsob není vhodný pro posuvné, průhledné a tlusté tkáně.

Plátky jsou prostě pečené o 0,5-0,7 cm na špatnou stranu a pastu, po kterém jsou detaily sešité. Tyto dvě operace lze provádět v opačném pořadí.

Nejlepší spadá na rovné řezy nebo s malým zaokrouhlením. Kudrnaté řezy (například objímka prum).

Je velmi důležité učinit rozhodnutí o takové metodě zpracování i při řezném stadiu, protože bude vyžadována dvojitá šířka přídavného švu (například, obvykle používám 0,6 cm příspěvku; se zpracovatelskou metodou. 1,3 cm ).

Můj oblíbený způsob léčby sekcí v dětském oblečení. Je téměř věčný a “nešťastný”: více mytí, vážné zatížení a trvalé operace. Vhodné pro všechny tkaniny, s výjimkou velmi tlustého. Snažil jsem se dokonce na veluru a stolici, leží dokonale!

Je nutné zjistit, kolik to dělá, a žádné další problémy nebudou vzniknout. Tímto způsobem můžete zvládnout absolutně jakékoli části, včetně krokové nebo hostesky! V dětském oblečení je finální “skrytý” šev lépe střílet na jakoukoliv stranu. Ale pro dospělé oblečení není ani nutné, protože švy neinterferují vůbec!

Chcete-li splnit francouzský šev, musíte nejprve vidět díly na přední straně, zahrnující boční stranu, polovina šířka baterie pro švu. Pak se okraj řezá v blízkosti švu (odchodu 2-3 mm). V místech ohybů jsou zářezy. Namočte tkaninu s neplatným dopřednými stranami uvnitř, zdvihněte švu železa a položte linku shora, rovnoběžně s předchozí, ve vzdálenosti poloviny šířky příspěvku. Tak, řezy jsou uvnitř.

Ideální způsob pro “vyšší oblečení” nebo ty věci, které chcete poskytnout další zvýraznění. Například v bundě typu typu bez obložení, můžete zpracovat sekce obvodu s kontrastním pekorem (jako na fotografii bundy výše).

Nemám opravdu nemilovat tuto metodu kvůli vlastním nedokonalým rukama, které jsou daleko od vždy, co může šití zálivu krásně. Ale přiznávám, že cesta je dobrá a je také trvanlivá, stejně jako francouzské švy. Jediný bude potřebovat více času než všechny ostatní způsoby, nicméně, léčba plátků šikmého pekaře je považována za největší šití umění.

Když jsem začal šití, neměl jsem dost zkušeností. Všechny články, které jsem četl, byly orientovány na osobu, která znali šicí terminologii nebo přinejmenším znali všechny typy tkanin. Pokud jde o zvládnout pouze maďarské termíny, zatímco znají tkaniny s dotýkat se a sleduje je, můj první půl roku byl skutečný sklouznutí. To byl důvod k vytvoření takových poznámek.

Mám velmi jednoduchý šicí stroj. Bavlna a dres, voda-odolná tkanina podtržená gumou a tlustým sametem, saténem a vlnou. všechny z nich jsem šil na tomto zpěváka! Všichni to vzdali jakéhokoliv overlocker nebo dokonce růžové nůžky.

Zdá se, že nutnost mít overlocter, je méně, než o tom přemýšlíme. V padesátých letech by mohlo být kanalizace založeno na němech. Učil jsem se z nich. V té době tam byl Sevel Druhy moře brilantní čtyři:

Ano, Cikcag Stitch je součástí jakéhokoliv šicího stroje, ale je těžké udržovat stejnou frekvenci a délku švu. Výsledek nebude tak pěkný, jak byste chtěli. Někdy klikaté švy se protahují, zejména v ne velmi zkušených rukou.

Tato metoda je ideální pro bavlnu a další lehké tkaniny. Je to jednodušší než klikatá, protože používají pouze přímé linky. Topstitching trvá několik let, stojí mytí a ne warp tkanina. Nezadává se pro naprosté, transparentní a thik tkaniny.

Přímé čáry s ohýbáním

Pro zpracování švů bez overlock během stratifikace výrobků můžete použít přímku s ohybem. Chcete-li to provést, je nutné upravit okraje řezu dovnitř a bojovat, po kterém, za použití přímky, připravit rovnou čáru podél sousedního okraje. Můžete také zpracovat dno produktu, když přivádějí řezání hadříku uvnitř a označení, napětí přímého švu.

O společnosti “Geran” Lux

Společnost “Geran” Lux “LLC byla založena v roce 1998. 20 let, společnost úspěšně působí v prodeji zařízení pro výrobu šití, počínaje prodejem obnoveného použitého vybavení a od roku 2001, který je oficiální Duerkopp Adler dealer (Německo) v centrálním Rusku. Průmyslové šicí stroje DUERKOPP Díky stabilní německé kvalitě, pevně obsazené vedoucí postavení v průmyslovém trhu šicího zařízení.

Vysoké ceny však často dělají spotřebitele vyhledávání alternativních možností. Proto od roku 2003, Geran Luxe LLC předloží ruskému trhu, průmyslové šicí stroje z Číny (Čína), dobře osvědčené ve výrobě. K dnešnímu dni je toto vysoce kvalitní vybavení za přijatelné ceny za přijatelné ceny. Jako oficiální partner Zoje v Rusku, společnost “Geran” Lux “LLC aktivně interaguje s výrobou vybavení oděvního průmyslu, aby rozšířila rozsah a uspokojení všech potřeb zákazníků.

Jak léčit tkaniny bez overlock?

Opět v kontaktu s vámi, milý čtečka blogu, já, autor mlýna Sidelnikovův blog. A dnes budeme hovořit o tom, jak můžete zpracovat řezané díly bez overlock.

Koneckonců, bez ohledu na to, jak nádherné linie dobrého overlock byly nádherné, a jak to bylo, škrty ošetřené s nimi, ale bohužel, ne všechny milovníky šití mají takový potřebný nástroj v jejich šití ekonomiky.

Ale to není problém. Řezy částí vrána lze léčit bez overlock. A metody dělat docela hodně. Tak si vyberte, nechci.

Řezy lze zacházet s pomocí “zdrojů” dostupných od jiných lidí.

Chcete-li to udělat, můžete hledat pomoc od přátel, příbuzných nebo sousedů zapojených do přizpůsobení oblečení pro sebe a vaši rodinu. A kteří mají v jejich “sada” nástrojů pro šití. Overlock.

Můžete se obrátit na workshop nebo ateliér na šití a opravu oblečení. A tam za peníze a s potěšením budete léčit s jakýmkoliv škrty, jakoukoliv balíkem.

Sekce nelze zpracovávat vůbec.

Části dílů z netkaných textilií, jako je kůže a semiš, přírodní a umělé, nemusí zpracovat. Nehledají.

Práce s tkanými materiály Podrobnosti vzory mohou být rozloženy tak, aby hrany přídavků dlouhých a hladkých řezů se shodují s hranami plátna, na kterých jsou stanoveny. A pak řezání řezů cuttings, na míru podél okraje, nebude muset zpracovat.

Ale je tu jeden, ale. Hustý, nepružný okraj se může otáčet ze švu. Jeho hrana by proto měla být diskována nůžkami do hloubky 0,5. 0,7 cm, každých 7. 10 cm.

Zpracování řezů jejich palby.

Moderní plátno textilu velmi často obsahují toto množství nečistot umělých a syntetických vláken. Drtivá většina takových vláken, když je vystavena nějakému velmi horkému zdroji tepla na nich, roztavené. Tento majetek lze použít a roztavit řezy řezaných dílů, například plamen hořící svíčky, zapalovače a t.D.

Samozřejmě byste se měli nejprve pokusit roztavit plátek na zbytečné klapce ošetřené tkaniny.

A to je samozřejmé, že jednat zároveň, je nutné být velmi jemně a pečlivě. Aby nedošlo jen bez výrobního šicího produktu, ale také dům nespaluje.

Samozřejmě, že tato metoda léčby sekcí je velmi rychlý a poměrně spolehlivý, ale na některých produktech může být vytvořen nepříjemný na dotek, tuhý rutter. Takže je nutné v paměti, že plánuje tuto metodu zpracování.

Řezání řezů se speciálním nástrojem.

Moderní chemický průmysl “dosáhl” až do vynálezu produktu je zabránit produktu.

Pro zahájení úseků musí být vyhozeny tak, aby byly krásné.

See also  Objem vody v litinovém topném radiátoru

A pak na ně aplikovat, tato bezbarvá kapalina. speciální lepidlo.

A když vyschne vlákno pláten, přilepené dohromady a pak se neobjeví.

Pokud si vezmete prsty podél okraje řezu, je cítil, že se stala tvrdší a dokonce se silným tlakem na nitě, pokračují a velmi tvrdě, zůstávají spolu.

Zvláštní sekce mohou být zpracovány společně nebo odděleně.

Zpracování řezů zubů.

Řezy tkanin jakékoliv tloušťky, ale s dostatečně hustou vazbou nití plátna, mohou být léčeny z kropení se speciálními nůžkami Fester nebo klikatá nůžky, s řezným okrajem ve formě zubů.

Tímto způsobem můžete zpracovat příspěvky

pokud, není, žádné, overlock, zvládnout

Samozřejmě, musíte se snažit léčit sekce s nůžkami “Cikcag”, takže vyřezávané zuby byly hladké, stejné a umístěné na stejných vzdálenostech od sebe.

Pro spolehlivost, před řezbářskými sekcemi s převodovky, na přídavcích lůžek, ve vzdálenosti 0,5 cm od okraje řezu, můžete připravit běžnou strojovou linku.

Řezy obchodu

Lze zpracovávat přidáním a nastavením na přídavek k okraji na okraj.

Takové zpracování sekcí je třeba plánovat předem. Protože k provedení tohoto typu řezných řezů na přídavku švu musíte trvat až 2. 2,5 cm.

Pokud jsou sekce rovné, pak vedení podél okraje přídavku ve vzdálenosti 0,5. 0,7 cm od okraje, nemůžete ležet. Ale případ s trochou zakřivené, konvexní nebo konkávní řezy, takový řádek musí být dlážděný.

Pak na lince nebo pokud to není, na stejné vzdálenosti 0,5. 0,7 cm od okraje jsou řezy přídavek odděleny ke špatné straně a podél hrany ve vzdálenosti 0,1. 0,3 cm od ní, Řádek v okraji.

Komentáře

Také pracuji také s overlockem, neměl jsem takové problémy. I když pracuji s pletením hodně. Mám několik možností. Za prvé, změnit jehly na pletené. Druhý. Overlock by měl mít regulátor napětí tkáně, někdy jeho rekonfiguraci pomáhá. Třetí jsem pochopil, že máte 4 vlákno, zkuste odstranit jednu jehlu a udělat tři roky, někdy to pomáhá.

Zkusím položky: 1) To je čtvrtá sešitá pletená věc a předtím, než problémy ne.Jehly se již změnily nové a pro pletené oblečení vezmu Super Stretch-75/11. 2) Myslíš diferenciální?Cratila. 3) Jak jsem byl vysvětlen v obchodě při zakoupení overlock-4. vlákno pro spojovací díly.Tři vlákna jsou jednoduché přetaktování.Nebo to není tak?Ve třech vláknech jsem právě nevyzkoušel legíny na řetězci pedagogiky.

Ne, 4 závit Dává dvě linky pro spojovací díly, 3 závity jedno připojení. Jsem na pleteném pleteném šití jako na tři-line, líbí se mi to víc a ani nepostrtí detaily. Ukazuje se dobrý šev.

Rodina ML645D.Nový.Byl odvezen k mistrovi, aby se upravil, t.K snu roztrhané vlákno.Po problému není problém.

Rodina ML645d.Nový.Byl odvezen k mistrovi, aby se upravil, t.K snu roztrhané vlákno.Po problému není problém.

Nemám si stěžovat na šev.Pravděpodobně opět na štěstí, jakmile nechce šít.Úprava továrny chybí úplně.Dobré, že 2 roky záruka.

Ze švu stroje je snadno vytáhnout, ale nedokážu si představit z přetaktů. S obývacím pokojem se stane, že je porušování, pokud jehla padá do závitu.

Jehly jsou stejné? a vlákna se liší v kvalitě? Chápu, nitě se liší v barvě? Existuje možnost, že v kvalitě. My Meriloc11 měl takový problém: Pokud se nitě liší, pak se smažen

Vlákna jedné společnosti a čísel.Možná pro takový materiál, který potřebujete speciální.A barvy různých 3 cívek černé a 1 bílé.

Všechno v materiálu. Nějak to bylo nutné zvládnout šaty z “oleje”. katastrofa!, Ale chudoba, jak to bylo ošetřeno, i když před tím, než to bylo šaty také z “oleje! Vyzkoušeli dva vrstvy, aby strávili společně?

a to může být nutné posílit tlak tlapek, jedli pletené listy? S tímto není hodně utažujícího (nebo hodně), pokud se bojíte. Železo s parou Všechno rozhoduje

Co máte overlock? Mám bratra čtyři vlákno a šije všechno bez změny jehly (hedvábí, pletené, džíny, rouška a t.D.).

Napsal jsem o něco vyšší. Podívejte se prosím. Chválil jako jeden z nejspolehlivějších.Nemám stroj stejné značkové stížnosti.

Co máte overlock? Mám bratra čtyři vlákno a šije všechno bez změny jehly (hedvábí, pletené, džíny, rouška a t.D.).

A prosím, prosím, prosím, omlouvám se, že ne

jeden.Nejste regulovaní napětí nití (pro každý typ tkaniny je jiný). 2. Nastavte regulátor délky stehu a diferenciál napájení.

A pak to, co regulováno.Na rovné oblasti podél akciového švu je hladký.Mírně vzor od vlastního kapitálu a šel.

No, já nevím. Takové problémy jsem neměl. Šijte z malých let.na. Máma (řezačka a švadlena se zkušenostmi 40 let), teď mám svůj ateliér.

Neposlouchejte nikoho! Všichni jste vám vysvětlili v obchodě, 3 vlákna jsou jednoduché řezy řezů, 4 závity jsou také stratifikace dílů. Použil jsem také všechny šité 3 jehly myslel šev měkčí, lízat. A pak se švy začaly prasknout, mučené ke stehu. Dokonce i příspěvek vytvořený na tomto problému s pleteným stejným problémem je přítomen, nedávno koupil. Volal “krystal”, velmi tenký, s třpytkami, 100% syntetický kopí. Takže když šila trénink dcery s bolero a plavky téměř šílené, stejné píšťalky, jak máte. Odjel jsem, jak to je, šití 4 jehly. Nebude šíří a dobře, všechno vypadá slušně. Experimentální švadlena jsem mi řekl, že je to takové pletené oblečení, jsou to jen takové a šít. je třeba upravit, přehrávat nastavení, dobře nebo stabilizovat. Stroj není vinu a všechno je v pořádku s ní. Utáhněte pouze smyčky.

Neposlouchejte nikomu! Všichni jste vám vysvětlili v obchodě, 3 vlákna jsou jednoduché řezy řezů, 4 závity jsou také stratifikace dílů. Použil jsem také všechny šité 3 jehly myslel šev měkčí, lízat. A pak se švy začaly prasknout, mučené ke stehu. Dokonce i příspěvek vytvořený na tomto problému s pleteným stejným problémem je přítomen, nedávno koupil. Volal “krystal”, velmi tenký, s třpytkami, 100% syntetický kopí. Takže když šila trénink dcery s bolero a plavky téměř šílené, stejné píšťalky, jak máte. Odjel jsem, jak to je, šití 4 jehly. Nebude šíří a dobře, všechno vypadá slušně. Experimentální švadlena jsem mi řekl, že je to takové pletené oblečení, jsou to jen takové a šít. je třeba upravit, přehrávat nastavení, dobře nebo stabilizovat. Stroj není vinu a všechno je v pořádku s ní. Utáhněte pouze smyčky.

A proč 3 vlákno je jednoduché přetaktování? Mám také 4 vlákno, jsem pleten na tři linie a mám výšku. A šev je velmi dobrý. Overlock, pravda, druhá. Ale záleží na tom? Mimochodem, co jsem si vzpomněl! Když šila plavky, na biflexu, trpěla také přizpůsobit nastavení. A nakonec je vše také šito tři roky.

Švadlena řekla a sama si přečetla v nějakém druhu instrukce. Také jsem šil spoustu triček a kalhot / posuvníků. Teď sešívají všechny dvě jehly, unavené ze šití. A bifex s mým bifukerem je také šitá a tři a čtyři vlákna, nebyl obecně žádný problém.

Nic se diverges. Když se musíte zlomit, dokonce trpím, tak ví. Opravdu, metoda vzorků a chyb dosáhne všeho.

Máma mě stále poradila: protahovací tkanina investuje mezi ubrousky nebo noviny. Při přechodu na ubrousek nebo noviny nedávají tkaniny, a pak snadno odstranit (t.na. propíchnuté jehly). Snažil jsem se, pravda je snadná!

Začal jsem šití a našel jsem takové video na Youtube, může pomoci. Zatímco odkaz nelze šířit.Můžete vytočit v vyhledávači v Yandakse.Jak nastavit overlock a jak šít pletené oblečení. YouTube a sledovat Vidio

Naše tipy na šití pletenku.Líbilo se mi články, sdílím adresu: Šití z pletené fórum. Takto vytáčení v vyhledávači.Profesionálové pravděpodobně pěkně pěkně a využíváme konvici.

HOW I OVERLOCK SEAM WITHOUT SERGER/OVERLOCKER | FINISH SEAM WITHOUT SERGER

Takový problém se vyskytuje, když se overlock refukula domácnost (ne průmyslová) vlákna, průmyslové nitě na velkých cívek, které jsou šité na oděvu

Komentáře

Abych byl upřímný, pak bez overlock, je to jako profesionální švadlena říkat. Pokud máte rádi a chcete šít, zkuste si koupit alespoň na oznámení, ale teď může někdo z přátel Overlowe. požádat, abyste utratili

To je přesně to, co je tam, a jdu na kurzy, zpracujeme na Overlow. Tak potíže. Tkáň pevně, takže ani nevím, jak být teď. Ukazuje se, že nemůžu nic šití. Syn, který šil BIBS, takže tam je šikmý čas pekání a všechny. a tady.

Také jdu do kurzů, tam a zpracovávám, máme velmi dobré učitele, pomocí programu. Vezměte na další lekci a udělejte vše na kurzech, a také, doma, auto se obávalo přetaktivou linií (ukázalo se velmi hrubě) a v kurzech, učitel mu pomohl velmi rychle. můžete stále cob, nebo pokud je tkanina hustá, pak je speciální páska jako pro kalhoty, ale další

Znám web! Na kurzech tak po dobu 3 hodin děláme a nemáme vždy čas, takže je to ještě příliš další věc z domu.

I, vždycky, vždy těžké tašky a jak jste chtěli: a jíst ryby, a pověsit na vánoční stromeček? Zde mnoho závisí na tkanině a od ať už se šít nebo ne. Ale lepší overlock není nic.

A obložení je také nutné zpracovat. Obecně jsem všichni v poruchách. Právě jsem si koupil stroj, overlock už dlouho nesvítil. Myslel jsem, že klikat, aby zacházel, ale z nějakého důvodu nemohu vybrat hadřík, nebo to by mělo být?

See also  Pokud se lednička zlomí v pronajatém bytě

A obložení je také nutné zpracovat. Obecně jsem všichni v poruchách. Právě jsem si koupil stroj, overlock už dlouho nesvítil. Myslel jsem, že klikat, aby zacházel, ale z nějakého důvodu nemohu vybrat hadřík, nebo to by mělo být?

Chcete čínština dát, 3 vlákna je třeba konfigurovat, nastavení 300 vyjde, nebo najdete

Jo, jen ve většině případů, po prvním promývání, věc bude muset vyhodit díky sypané hran, takové nůžky se používají především pro palpové tkaniny, fleece, kůže a další tkáně, které v zásadě nehledají smysl na roztrhané nebo obal, pouze pro čas šití

Jako možnost. Šikmý Beyk, volný klikz 3-5 mm široký, pokud šijete věc obložení (například bunda), pak nejsou vnitřní švy zpracovány, protože nebudou viditelné vůbec. nebo jako volba. Zpracování hong Kongu. Obecně, ano, overlock není majetek, ne, no, můžete se podat švy, samozřejmě, zdá se, že je to zpracováno, ale v takových případech říkám. “Neměli jsme v rodině hrdinů Sovětského svazu”

Jako možnost. Šikmý Beyk, volný klikz 3-5 mm široký, pokud šijete věc obložení (například bunda), pak nejsou vnitřní švy zpracovány, protože nebudou viditelné vůbec. nebo jako volba. Zpracování hong Kongu. Obecně, ano, overlock není majetek, ne, no, můžete se podat švy, samozřejmě, zdá se, že je to zpracováno, ale v takových případech říkám. “Neměli jsme v rodině hrdinů Sovětského svazu”

Ano, 100% Pokud neexistuje žádný overlock, pomůže mi jen klikatý, byl jsem tak dítě šití na letišti. Snaž se.A pokud to zpozdí vlákno, táhněte se trochu a znovu zkontrolujte.

A vidíte, jak se švy léčí v pánských kalhotách, mají tenký hedvábný hedvábný a zpracovávat švy, bude to velmi dobré, a ještě lepší, jak jste navrhli dříve na Sublock, pokud dolní řez zcela zavřete podšívku, pak nedává smysl, a pokud vůbec ne, můžete háčkovat. Mouryo.

A blikávám závěrku (jako v pánských košile), a pokud tkaniny, pak můžete překročit lepidlo na jednu stranu, dát oba hrany na lepidlo a kmen obložení klikatku. V důsledku toho se posílil šev a nebude to stačit. Ale mám možnost 1: jen rychle a nic nebude zkazit. Mínus je viditelný na přední straně, takže tato volba používám pro dětské oblečení nebo ne příliš přehlídku.

Můžete se zvednout švy válcem, v barvě tkaniny.Bude elegantní a švy poté, co mytí nebudou zraněny. A zkuste nastavit řádek: Pokud vytáhne spodní, uvolněte horní a naopak.Hodně štěstí.

Také jdu do kurzů, takže doslova na poslední lekci nám ukázala, jak manuálně zvládnout hrany. Pokud neexistuje žádný overlock a neexistuje možnost zpracování autem, pak můžete ručně. Dlouho, ale zdarma

Vložte obrázky

Můžete nahrát obrázek z počítače do textu:

Nejčastěji čtení stránky:

Dnes jsem musel vzít svého syna ráno na lekce. Strávil na dveře, dal TSU, otočte se zpátky. A pak babička svých spolužáků ke mně v zádech říká: “Kinety pletení, ale děti opustily! Děti musí studovat!”To je důvod, proč tak, protože potřebuji vyšívání na úkor mého volného času, hlavně, a ne v době, kdy s dětmi.

Možná už napsal takové příspěvky a já jsem se probudil, ale znovu píšu, ozbrojené prostředky varovaly. Včera byl doma na mé vnuči a mé dceři, byl jsem plně nošen, všechno bylo jako vždy, vnučka pokračuje na novelu, dcera se zabývala domácími, a hráli jsme se smích s vnučkou Všichni byli skvělí. Nic předvídatelných bouří a zkažené nálady ještě nepřišlo takové SMS

V březnu se setkaly s účastí na programu “Móda věta”. Nemůžu si vzpomenout na nic dobrého o tomto zařízení, i když existovalo spoustu příjemných okamžiků. Ale nejmeznější. ostříhala jsem se. A sedím teď, podívám se na sebe v zrcadle a chápu, že jen o tom a pamatovat.

Můj 16letý bratr začal dívku. A tak jsem omylem zaslechl jejich rozhovor. Bratr se shromáždil svým hostům a můj manžel mu dává pokyny. Manžel. “Jak se k ní okamžitě požádá o toaletu, nebuďte plachý. A podchází se pod krytí toalety. Pokud se ocitnete vím, co, odvážně hodím kalu a smažte její telefonní číslo “.

Komentáře

Měl jsem čínštinu. haraburdí. Nikdy se s ním nemohla vyrovnat. Pokud nejsou žádné prostředky na nákup normy. Je to lepší staré cesty. Cik zig

Jdu na matku, abych dal nové overlock. 5 vlákno (ona dlouho snila, je to docela drahé). Obecně měla spoustu různých, zdá se mi, že model jednodušší je možné si dovolit. do 5 tis.

Používá se k šíření racků a belitas v nejlepším případě a co věci! V 80. letech jsme každoročně šli na výstavu v domě důstojníků, kde byla práce vystavena od řezání kurzů a šití a nemohla se z výrobků oko. Kdo pak měl overlocks, nepamatuji si něco. V podstatě dvě operace: Zagazag a přímka. Jaký je váš stroj, od tohoto a tance, jak nejlépe léčit hranu. Overlock lze koupit tisíce pro 7-8 myslím, že poměrně moderní. Samozřejmě za předpokladu, že existují peníze. Ale je lepší strávit levně.

Nevím, co to je. Vyzvednu ho pro každou látru velikost stehu a výška klikatá, a pak tkanina se neroztrhne a neotahuje se. Někdy si jistě budete hrát s nastavením.

Mám šuškovou nohu, kterou soudržnost okrajů švu, podobně jako ten, který trénujeme ručně.Koupil v obchodě pro šití masha.Před dvěma lety stojí 30 UAH.A Overlock stále musí být schopen používat.Ale vlákna zmizí a nevědí, jak je protáhnout.

Oh, myslím, že bez overlocku nikde, jsem si koupil 10000.00 na úvěr, a spokojeni a šití jednoho potěšení, pokyny jsou připojeny tam vše, co je podrobně popsáno, jak doplnit nitě. Předtím jsem také zpracoval zigzag, jeden trápení. Koupit overlock, ospravedlňuje se, je to 100%.

Nebudu se hádat, ne profesionál. Ale moje babička má starodávný nádherný stroj, skutečný “zpěvák”, jen přímka a všechno.A takové věci semena. zázrak!A hrana byla vyrobena ručně. Jsou peníze. Samozřejmě, že modulam je nyní mše na jakékoliv peněžence, z rozpočtu na profesionál.

Souhlasit sto procent. Hlavní ruce a nálada a hrany. To je samozřejmě, ale je možné bez incize.

Shodoval jsem se se Zig Zagem nebo linkou s názvem “Domů Overlock” a nic. Vro je normální. Zdá se mi, že pokud nebudete šiti na objednávku, je to dost. Ale pokud jsou objednávky, pak potřebujete již v nejvyšší kategorii.

Shodoval jsem se se Zig Zagem nebo linkou s názvem “Domů Overlock” a nic. Vro je normální. Zdá se mi, že pokud nebudete šiti na objednávku, je to dost. Ale pokud jsou objednávky, pak potřebujete již v nejvyšší kategorii.

Mám také zájem. Pravděpodobně mám takové jen nevím, co má takové jméno. Někdy je to příliš líné obtěžovat s overlockem, vyzvednout něco pro značku strojních linek a dopředu (ale co je z nich “domov overlock”. nevím)

Samozřejmě, overlock.Je to lepší, i když pro sebe.Nyní musíte šít, jak sešíte, pak se nemůžete zastavit.Mám overlock “yamata”. je to 3 vlákno, velmi chladné a pohodlné (i když, velmi těžké), 15 let už (po celou dobu, jen nůž jednou naostřený jednou a naladil jednou).Pokud nejsou příliš silné tkaniny, můžete šít boční a ramenní švy následujícím způsobem: Výrobek je vložen dovnitř-k-stop 0,5 cm, zdvih, zdvih, oříznout přídavek na 0,2 cm, skládaný obličej na obličej a napětí 0.5-0.7 Viz, zkuste.A obecně, když sešíte, všechny švy potřebují ihned po lince (bude vždy čisté).Pokud existuje “klikzag”, pak je obvykle nutné přidat (pokud by měl být zkontrolován tkanina “faldyat”. test nití).Úspěšné šití.

Singer2662 řádky: řádky ve druhé řadě 7 a 9 vlevo. Jsou rozděleny vlevo a vpravo. Mají rádi víc než cik-cak. Jsem tak opatrný.

Používám 11, 12, 27. Zřídka klikatý. Je to, když něco rychle potřebuje.

Dívky správně používám cik cak?

Zdá se mi, že vzdálenost mezi stehy na šířce by měla být menší, pokud je to samozřejmě zpracování hrany. Ale nejsem zvláštní, i když šířka kroku by snížila

Dívky správně používám cik cak?

Když mi bylo 17 let, byl jsem trénink v sukních. Pokud tkanina nevrátí, je možné řezat hranu nůžkami (“cikcag”. Takové vzorky tkáně jsou řezány ve studiu) a také jsem řezané tkáně s běžnými nůžkami na tkanině, vlna nebyla plně naplněna a nefalkla ani po mytí. Stále mám sukně v podkroví. A co dělat, pokud není Averlok.

A dokonce i zároveň jsem se naučil přizpůsobit věci na obrázku, oblékat je na špatném způsobu a tvoření tvarování. Pravda bude pro sebe obtížnější, ale nikdy nevrátila. Známý stále se mnou zachází. A che gol k faktu cherry

A mám 97 třídní stroj a čínskou Overlockovu kopii 51class Industrial.Byl jsem šťastný, že jsem si koupil za 95 let a funguje dobře.A pro smyčky mám věrný “Seagull”.A nevyměňuji své vybavení na moderních vozech za nic.

See also  Úprava broušení kávy v kávovaru Saeco

Vložte obrázky

Můžete nahrát obrázek z počítače do textu:

Nejčastěji čtení stránky:

Life Loan. Erich Maria se opírá o muže, jeho auto, křehká dívka umírající z tuberkulózy. Heroine tráví všechny peníze na Balenciaga šaty, a hrdina chce věřit v to nejlepší. Ironické a absurdní finále otočí tento sentimentální příběh dolů na hlavu. Pokud věříte v pochybné práce, kterou každá dívka ve věku 17 let měla přečíst poznámku, pak to nechat být “Life Loan”. 2. Obrázek Dorian Grey. Oscar Wilde

Dívky, na jednom místě dnes, diskuse byly patrné o tom, že nebudu dělat s další opravou “. Téma se ukázalo být tak relevantní a zajímavé, že jsem se rozhodl ji vychovávat zde. Podělme se o své chyby a úspěch v opravě a atmosféře našich hnízd. Začněme se sebou.

Jsem ruský občan a vzpomínám si na svůj domov, krásu Sibiře, škola, mateřské školy, ale čas jde a život rozvíjí své události svým vlastním způsobem a je třeba se pohybovat a žít. Příští rok bude leden na 9 let, jak jsme emigrovali do Austrálie

Rozhodl se napsat, jak mám tento velmi rodinný rozpočet. Víš, já sám nemám sedm rozpětí na čele a soudu a chyby se naučily udržet domácí účetnictví. Pro sebe jsem našel zlatý střed a vypočítal “zlaté pravidlo”.

Práce na Overloc.

Pokud je přítomnost na nejjednodušší šicí stroj jen dvě linie, rovné a klikzag, pak vám umožní učinit téměř jakýkoliv šicí produkt, a to je můj hluboký přesvědčení, povinný doplněk k jakémukoliv pro domácnost šicí stroj. Overlow, musí být dobré.

Dobré overlock, z mého názoru je to spolehlivé, vysoce kvalitní auto, od známých, osvědčených po celá léta a spotřebitele, výrobce, s přítomností velkého množství overlockových linek. Na rozdíl od situace se šicím strojem, s overlockem, tím více linií, které dělá, tím lépe.

Koneckonců, každá další řádek rozšiřuje možnosti šicího amatérského pro výrobu nových typů šití výrobků, pro rodinné příslušníky, pro výzdobu domu a t.D. A jeho absence limity nebo hrubě odráží “volný let kreativního myšlení”.

A ještě jeden kritérium pro věnování pozornosti volbě overlock. Povinná dostupnost instrukcí. detailní, s kompetentně a přesně nastínil text, s dobrým tiskem, s jasnými a jasnými obrázky a schématy.

Zde se na mě nedávno jednoho přítele obrátil s požadavkem na úpravu Overlow. Jednoduché takové, čínské, ví, jak dělat jen jeden řádek. Řekněte, že pokyny pro to bylo ošklivé, nic neříkat. Je to nejasné. Vytápění s takovým overlockem.

Chápu, že dobré overlock pro většinu milenců šití post-sovětské země věci není levné. A je obtížné přesvědčit členy vaší rodiny, že musíte vyvíjet na nákup věcí, které podle mnoha, není předmětem podstatného.

Osobně, já, po mnoho let sama zpracovává úseky tkáně klikaté čáry šicího stroje. Někdy aplikoval na šicí workshop, takže jsou tam, na jejich vybavení, řezané sekce.

A dávno jsem se rozhodl pro sebe, že overlock by měl být dobrý a strávený na nesmyslovi nechtěl. Po celou dobu držel v hlavě slova Fáka bohatého strýce Rothschild: “Nejsem tak bohatý koupit levné věci”. A vždycky jsem si pamatoval, že tam je zlomyslný, spíše dvakrát.

A pouze tím, že sbíráme správné částky, koupil jsem si o tom, co jsem snil o dlouhém a jak je kočka matroskin dvakrát za štěstí.

Jak začíná pracovat na Overlow?

Overlocks produkují různé výrobce, a proto se od sebe liší vzhledem, vnitřním zařízením a schopností.

Práce na každém overloci však začíná pokyny pro učení. A po instalaci jehly se požadovaná noha probíhá, začne doplňovat v sobě nitě, nebo spíše zapojení podle nezbytných “způsobů”.

V případě kabeláže nelze závity zanedbávat všechny druhy vyčnívajících a kazet, kapsy a rogules, které mají psací stroj. Pouze tím, že přesně sleduje všechna doporučení výrobce, předepsaná v návodu k obsluze, lze dosáhnout stabilní a dlouhodobé práce “přístroje” a kvalitou z práce, kterou provádí.

Overlock line velmi kapka. Na rozdíl od obvyklých stojanů šicího stroje. Když mohou být její možné nesrovnalosti na výrobku vyhlazeny a nějakým způsobem narovnat a roaming body švu, pak je nepravidelnost overlock viditelné ihned a nemůže být pevně stanovena. (S výjimkou, samozřejmě, rozpouštět a připravit se znovu).

Dokonce i při zpracování částí tkaniny v přímých oblastech je obtížné provést overlocked linie bytu. Ale je to obzvláště obtížné, aby to bylo hladké, a proto jak krásné, na konvexní a konkávní řezy, ve vnitřních a vnějších rohách. V těchto obtížných místech, kterým se linie potřebuje zpomalit, nespěchá do práce a pečlivě, po celou dobu se snaží o okraj tkaniny, která se nachází pod lapticem Overlowing co nejvíce.

Jak jsem již mluvil v jednom z předchozích článků, je dosaženo nejvyšší kvality zpracování škrtů, pokud je zpracujete před provedením švu. Samozřejmě, že taková léčba je možná, pokud jsou sekce příspěvku jednoho švu zpracovávány samostatně, a s šířkou příspěvků následně nebudou žádné změny.

A ještě jedna věc, kterou chci říct. Samozřejmě, hladce a krásně provedené přetaktování, je to velmi dobré. Ale je také velmi důležité začít naplnit a dokončit. V opačném případě mohou všechny díla jít do Nammark.

To platí zejména pro linky s řetězovým stehem. Takové trvanlivé a spolehlivé uprostřed, tyto linie jsou absolutně bezmocné na okrajích a mohou velmi rychle, “běh”, pokud nejsou pevné.

Takže na začátku linie overlock a na konci musí být pevné. Jak to mohu udělat?

Začínáme provést linku, kterou potřebujete dát auto příležitost pracovat v bojovnosti tak, aby formoval řetěz z nití dlouhý až 10 cm.

Pak, jak by měl být, vložte okraj tkaniny pod lapticem Overlogra a řetěz závitů je zabalen na levé straně, na okraj materiálu, spusťte tlapku a začít. Konce nití budou tedy zakotveny v čáry.

Ty, overlocks, na kterých je nůž také instalován, bude dělat zbytečnou délku konců nití. No, ty, milovníci šití, kteří nemají na svém “přístroji” takové, budou muset pečlivě snížit konce nitě nůžkami.

A na začátku a na konci, nitě linie overlock lze svázané uzlem.

Trvá to tlusté jehly se širokým uchem, konce závitu mohou být přiváděny do samotné linie.

Opuštění je doslova několik milimetrů, konce závitu mohou být upevněny textilním lepidlem. Samozřejmě, že jsem dříve vyzkoušel jeho dopad na materiál na zbytečných klapkách tkaniny.

Handmade “Overlock” šev.

Nebudu moc mluvit o manuálu “Overlow” šev, ale je lepší ukázat, jak se provádí.

Začínají začít dělat ruční overlocked švy nejlépe na hustých médiích nebo těžkých a silných tkáních.

A když je ruka již, co se nazývá, zabalené, provedení takové linie, a to i na tenké a jemné tkáně, nezpůsobí žádné komplikace.

Můžete “nahradit” seznam záloh, ve formě přímky v určité vzdálenosti od okraje příspěvku (šířka budoucích přímých řádků).

Bude to hranice, pro obložení pro zastřihovač, kterou se nemůžete dostat ven a nádherné mezník pro nadcházející materiál pro stehu.

No, a ti, kteří jsou sebevědomý v sobě a ve svých schopnostech, mohou dobře a dělat bez takové “předložení”.

Manuál “Overlock” řádek, jeho provedení, velmi podobná ruční linii smyčkových stehů.

Pouze manuál “Overlock” linka je spárována zleva doprava a materiál je třeba držet řez od sebe.

Z pravého okraje tkaniny, ve směru od sebe, v punkci, vyrobené šicím strojem, zvyšujeme ruční jehlu.

Protáhnout závit. Jeho konec musí být upevněn v materiálu uzlu.

Nyní, ve stejné díře, udělejte jinou punkční jehlu.

A ihned, protahování jehly, na zadní straně materiálu se k němu přibližujeme závitu vznikající z tkaniny.

Na zpracovaném řezu by se měl vypnout steh přes okraj.

Pak od vlákna vznikajícího ze zadní části části tvoří smyčku

A znovu, s podmíněným obličejem, ve směru od sebe, jsme udělali jehlu do dalšího otvoru (které laskavě poskytujeme strojní linku) a do lisované vláknité smyčky.

Utáhněte závit. Koneckonců provedená manipulace se první steh ručního šrafovacího čáry určitě zvedne na svém místě, a jak by měl být malíř se sklonem na pravé straně.

A ve stejné propíchnutí materiálu, ze kterého první, již dokončené steh, děláme další jehlu punkční tkaniny.

Dělám jehlu se závitem přes lisovanou smyčku a

Trochu pomáhá nitě, utáhněte ji se sklonem na levou stranu. Konec stehu ručních vedení by měl být na trimrové lince, procházející středem stehu a kolmo k této lince.

Máme dva první steh steh. Z těchto stehů a skládá se z ruční přetaktivní linie.

Pojďme vyjít trochu větším postupem, poté, co jsem dokončil pár stehů, konečně si pamatujte posloupnost provádění ručního overlockového řádku.

A opět začínají skutečností, že formy smyčky z nití.

A teď v dalším, od okraje, propíchnutí pro stehu linie linky, proveďte propíchnutí materiální ruční jehly

| Denial of responsibility | Contacts |RSS