Pračka stroje s horním nakládacím elektroluxu

Výběr svislé pračky

Pravděpodobně, spory o tom, které pračky jsou lepší: vertikální nebo čelní, ale pro malé pokoje je zřejmá volba. Horní nakládací zařízení je mnohem kompaktnější, takže ho koupí majitelé malých apartmánů. Mnoho uživatelů si však na tyto pohodlné prací místnosti zvykne, že i při zlepšování podmínek bydlení dávají přednost tomuto konkrétnímu typu techniky.

Top-10 typických poruch vůně elektroluxu a způsobů jejich vyřešení

Existuje mnoho faktorů, které mohou ovlivnit pracovní kapacitu pračky, ale některé jsou velmi vzácné, zatímco jiné jsou mnohokrát častěji častěji. K vyřešení základních problémů stačí studovat 10 typických poruch a způsobů, jak je eliminovat.

Nezačíná

Когда одежда загружена в барабан, порошок в своем отсеке, и остается лишь выбрать режим и запустить технику может возникнуть проблема: стиралка не включается. Obtížnost spočívá v tom, že informační rada také nefunguje, takže pro diagnostiku bude muset být provedena vizuální kontrola:

pračka, stroje, elektroluxu

Síťový filtr je umístěn pod zdi, spálené stopy nebo nadýmání pouzdra mohou hovořit o jeho poruše.

Voda se nezíská a neslouží se

Práce praček je vybavena tak, že během jednoho praní se voda několikrát mění. Abychom zjistili, že porucha v plotu kapaliny může být okamžitě po zapnutí, nedojde k žádnému zpracování hluku a mytí nezačne.

Čištění traktu pomůže vyřešit problém:

 • Je nutné blokovat uzavírací ventil, vypnout hadici z podložky;
 • Vytáhněte síť filtru, k tomu se používají grafy;
 • Filtr a hadice jsou očištěny ze znečištění.

Je také vhodné zkontrolovat ventil multimetr. Pokud je tato část mimo provoz, bude muset být nahrazena novým. Pokud tato technika vezme vodu, ale neodpustí ji, musíte vyčistit odtok. Nachází se pod nakládací poklop.

Prášek nezvedne

Po několika letech provozu kvalita praní znatelně klesá. Na oblečení jsou místa a vůbec to není opotřebení techniky.

Stává se, že problém spočívá v tom, že část prášku zůstává ve speciálním oddílu a během praní se používá pouze čistá voda.

Rysy struktury SMA jsou to, že kapalina vstupuje do oddílu, je smíchána s chemikáliemi pro domácnost a transportována do pracovní oblasti. Voda spadá do práškové kompartmentu speciálním ventilem, který může ucpat.

See also  Mince spadla pod buben pračky

Pro diagnostiku problému stačí zkontrolovat, zda je prášek po promytí v oddílu ponechán. Pokud ano, pak jsou provedeny následující akce:

 • Z stroje je odstraněn příkop.
 • Vstupní ventil je zkontrolován.
 • Pokud je část ucpaná, pak je třeba ji vyčistit, pokud je opotřebován, změňte.

Oplachování nefunguje

Zkontrolujte, zda opláchnutí opravdu nefunguje na zvláštním režimu. Pokud je problém opravdu tento a režim nefunguje, budete muset opravit poplatek za kontrolu.

Pouze lidé s elektronickými dovednostmi budou schopni samostatně opravit kontrolní poplatek samostatně. Pokud taková zkušenost neexistuje, pak je lepší kontaktovat Masters.

Žádné stisknutí, buben se netočí

Všimněte si, že buben se po spuštění podložky netočí vizuálně. Příčinou takové poruchy mohou být problémy s hnacím pásem. V závislosti na stupni opotřebení existují dvě možnosti řešení problému:

 • Když pás odletěl, ale je stále v normálním stavu, stačí jej vytáhnout zpět. Nejprve je jedna strana zatažena na motorovou kladku a pak druhá strana na kladky řemenice.
 • Pokud je guma natažena nebo popraskaná, musíte ji vyměnit.

Dalším důvodem může být kartáče motoru, protože jsou zodpovědné za přenos proudu do rotoru. Během provozu se pruty štětců postupně opotřebovávají. Pokud je stupeň opotřebení více než 50%, musíte je nahradit novým.

Buben se zastavil ve špatné poloze

Stává se také, že po dokončení praní otevírá osoba horní kryt a uvidí buben před sebou, jehož dveře jsou v otevřené poloze níže.

Důvodem takového jevu může být zhroucení uzamykatelné části nebo volné uzavření křídel. Problém je obvykle jeden.čas a zřídka se objeví.

Abychom nezavolali pánovi a neutráceli na to mnoho peněz, je lepší otočit buben na vlastní pěst.

 • Potřebujeme dlouhý ocelový drát, na jehož konci se vyrábí háček;
 • Drát klesne dolů, musíte se pokusit položit křídlo a zavřít nádrž;
 • Buben je posunut do normální polohy.

Voda se nevyhřívá

Skutečnost, že praní se provádí ve studené vodě, se okamžitě stane patrnou. Dalšími faktory jsou vzhled nepříjemné vůně a zhoršení kvality praní. Problém může být v topném prvku, senzoru nebo desce.

Nejprve je zkontrolováno deset:

 • Musíte odstranit zadní panel pračky.
 • Ve spodní části je topení, všechny dráty jsou od ní odpojeny.
 • Z případu musí být odstraněn snímač temperálního měření.
 • Matice, která se nachází ve středu, musí být mírně zkroucená a tlačena na šroub.

Provozní kapacitu topné jednotky může být zabráněna měřítkem, musí být odstraněna. Pokud topení po čištění nefunguje, budete muset koupit a nainstalovat nový. Pokud je důvodem v tepelném Attewer, budete také potřebovat novou část.

See also  Doplňování doplňků do šicího stroje Janome

Technika začíná, ale stroj funguje

Pokud po spuštění došlo k nouzovému vypnutí napájení, musíte zavolat Master. Neměli byste se pokusit spustit stroj znovu, je to nebezpečné.

Důvodem provozu RCD je často:

Hluk během provozu

Během mytí tato technika vibruje a „skoky“ po celé podlaze? Existují tři možné důvody:

 • Nesprávná instalace. Aby se snížilo minimum vibrací a chrastění, musí být vybavení položeno na rovnoměrnou a tvrdou podlahu.
 • Dysbalance. Pokud jsou všechny oblečení ztraceny na jednom okraji bubnu, dotkne se zdi touto stranou. Abyste tomu zabránili, musíte rovnoměrně distribuovat prádlo.
 • Rozklad ložiska. Bude vyžadovat úplnou demontáž pračky, která ji nahradí.

Do prací místnosti se dostal předmět třetího

Náhodně ponechaná věc v kalhotách nebo bundě může projít manžetou nebo dírou a být mimo nádrž, kvůli tomu:

Programy

Provoz svislé pračky Electrolux je poskytován elektronickým řídicím modulem, rotačním kola a LCD displejem. Stroje fungují pomocí inovativní fuzzy logické technologie, která může změnit nastavení programů na základě množství prádla a stupně jeho znečištění. Zařízení mohou být také vybavena časovým manažerem, Sensicare, parní péčí, SoftPlus, Perfectcare 700 a Ecovavalve Technologies a stroj je znatelně zjednodušující.

Uživatel může používat programy pro mytí bavlny, syntetiky, vlny, hedvábí a dalších typů tkání. K dispozici jsou také jemné a manuální režimy promývání, se kterými můžete účinně odstranit znečištění i z nejjemnějších tkanin. Sportovní a džínové režimy poskytují rychlé, ale důkladné mytí věcí, odstraňují nepříjemné pachy a zachovávají strukturu tkanin. Také majitel pračky s vertikálním zatížením může být omyl dolů bundy a přikrývkami s minimálním tvorbou pěny. Program anti-alelergie vám umožňuje zpracovat oblečení s horkou párou a odstranit i ty nejmenší částice alergenů. Uživatel je také k dispozici rychlostí až 1 500 revolucí za minutu. Tento indikátor se může snižovat při promytí jemných tkanin, ve většině případů může majitel samostatně upravit rychlostí i teplotu vody. V případě potřeby můžete do programu přidat další oplachování nebo namáčení.

Electrolux pračky s vertikálním typem boot

Nebyl nalezen žádný produkt s takovými filtračními parametry.

V katalogu internetového obchodu Technopark je uvedeno 9 modelů praček, typ stahování: Vertical Electrolux.

Kolik jsou pračky Electrolux s vertikálním typem stahování v internetovém obchodě Technopark?

Ceny začínají 12760. Porovnejte ceny praček elektroluxu s vertikálním typem stahování, zjistěte vlastnosti a přečtěte si recenze zákazníků a majitelů na webových stránkách obchodu.

Electrolux pračky si můžete koupit s vertikálním typem stahování se zárukou v obchodech TechnoPark na kreditních nebo splátkách s platbami bonusů.

See also  Pračka zvraty jedním způsobem

Electrolux pračky si můžete objednat s vertikálním typem stahování s doručením online na webu nebo telefonem 8 (495) 780-35-13.

pračka, stroje, elektroluxu

Aktualizujte sestavu

Technika Electrolux se vyrábí v moderních továrnách pomocí vysoce kvalitních materiálů a inovativních řešení. Sestava praček se neustále rozšiřuje, nové položky se zlepšenými charakteristikami se každoročně objevují. V letech 2021-2022 se také očekávají nové modely. Sledujte zprávy o našem internetovém obchodě, abyste si nechyběli příležitost nejprve posoudit výhody nových strojů.

Mnoho nejnovějších modelů neztratilo význam několik let. Například prodeje jsou EW6S4R06BX, EW6S4R27W, EW6S2R27C, EW9F1R49S a EW6T4R262 (s vertikálním zatížením). Můžete si je objednat na našem webu.

Inovace výrobce

Electrolux pračky jsou nový přístup k mytí spodního prádla. Stroj nevymazává, ale analyzuje a vybírá režim pro každý typ látky, udržuje své oblíbené věci krásné a dává jim nádhernou čistotu. Pokud jste pro dokonalou kvalitu, vyberte moderní stroje Electrolux s inovativními mycími technologiemi:

 • Sensicare. Automatická nastavení parametrů pro každé položení prádla.
 • Colourcare. ochrana před vyhořením a ztrátou jasu barvy oblečení a věcí, bez ohledu na počet mytí.
 • Autodose. přesná dávka prášku pro snížení jeho spotřeby s lepším praním. Nevýhoda nebo nadbytek prací prostředek může vést k zhoubným účinkům na věci.
 • Péče o parní (zpracování parní etikety) je jemné zpracování páry, což snižuje počet džemů na 50%, potřeba následného žehlení se také snižuje.

Aplikace My Electrolux Care s naprogramovanými režimy pro různé látky. vyberte ten pravý, pošlete techniku ​​příkazu z vašeho smartphonu. Umožňuje přijímat doporučení pro použití, informovat o ukončení praní, rozšířit funkčnost zařízení.

Electrolux EW6T4R262 Svislá pračka

Rozměry (VHSHHHG), CM. 90x40X60; Maximální zatížení, kg. 6; Kromě rychlosti, RPM. 1200; Třída pro mytí. A; Ochrana před úniky. částečná; Sušení. ne; Záruka. 1 rok.

Electrolux EW6T5R261 Aquastop 1,5 m svislá pračka

Rozměry (VHSHHHG), CM. 90x40X60; Maximální zatížení, kg. 6; Kromě rychlosti, RPM. 1200; Třída pro mytí. A; Ochrana proti únikům. kompletní; Sušení. ne; Záruka. 1 rok.

Electrolux EW6T4R262 Svislá pračka

Rozměry (VHSHHHG), CM. 90x40X60; Maximální zatížení, kg. 6; Kromě rychlosti, RPM. 1200; Třída pro mytí. A; Ochrana před úniky. částečná; Sušení. ne; Záruka. 1 rok.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS