Pračka Zanussi, kde usnout prášek

pračka, usnout, prášek

Dodržujte pravidla, nebo kde potřebujete namalovat prášek v pračce Samsung

Výrobce praček LG neposkytuje přesná doporučení, o kterém musí být množství detergentu naplněno do probíhajícího prostoru. Faktem je, že různé značky mají počet účinných látek v produktu se liší.

Nejprve se týká takových ingrediencí jako povrchově aktivní látky (povrchově účinné látky). Jsou zodpovědní za pěnění.

V jednom detergentu mohou být větší a v druhé. mnohem méně. Proto, aby se zjistil, kolik prášku usne při mytí, musíte studovat balení vybraného detergentu. V pokynech jsou vždy přesné informace.

Mnoho výrobců doplňuje své detergenty s dávkovače, jako jsou měřicí šálky. Kromě toho má hodnota množství prádla, aby bylo možné prát, stejně jako stupeň znečištění. Ujistěte se, že zohlednit formu odstranění detergentu: prášek nebo gel. To také ovlivňuje dávkování.

Pravidla pro používání detergentů

Nejčastěji v moderních jednotkách se používají prášková činidla s různými kompozicemi. Mohou být zcela nebo částečně syntetické, koncentrované, vyrobené z mýdlových nebo bylinných extraktů, ale na jejich obalu musí být na jejich obal aplikován nápis “pro automatické mytí”.

Kde nalít umyvadlo?

Přípravky pro ruční spodní prádlo použití je kategoricky nedoporučeno: způsobují silnou pěnění, což může vést k ucpání hadice a v důsledku netěsností.

Prášek usínání v různých typech pracích zařízení je proveden jinak. Poloautomatické stroje obvykle nemají samostatnou kyvetu pro detergenty, prášek spadne do nádrže spolu s ložním prádlem.

Stroje s vertikálními zatíženými buňkami pro prací prášek, klimatizace a jiné prostředky mají velké parametry spíše než na přední automaty

Automaty se svislou ložiskovou buňkou pro prášek, klimatizační zařízení, bělidlo jsou umístěny na vnitřní straně poklopu nahoře.

Model INDESIT EWD71052CIS je vybaven čtyřdiskovým dávkovačem (buňky pro pre- / hlavní praní, klimatizaci a skládající se ze dvou částí odbarvovacího prostoru)

Herní stroj AristonaqS1D má předběžný / hlavní mycí prostor, bělidlo a odnímatelnou klimatizační buňku

Stroj Bosch Waw32540oe je vybaven jednoduchým dávkovačem sestávajícím z buněk pro předběžné a hlavní praní, klimatizace, tekutý škrob

Vertikální model Whirlpool AWE6516 / 1 je vybaven samostatnými oddíly pro prášek pro hlavní / předvzdušňovací a klimatizační a škrobové prostory

Frontal Eraklock Combartment pro detergenty, zpravidla je v levém rohu shora. V závislosti na značce se může jeho design lišit.

Zvažte o čtení více práškových zásobníků. Zatáhnutelná kyveta, určená pro přijetí detergentu v bubnu, má promyšlené zařízení. Zpravidla je vyrobena z plastu: Přední panel má barvu těla a vnitřní povrch je bílý nebo šedý tón.

Tento obrázek ukazuje schematické znázornění standardního prostoru pro přijímání detergentů sestávající ze tří buněk různých veličin

Přístroj je rozdělen do tří, méně často čtyřmi přihrádkami, které jsou označeny symboly nápisy, symboly, římské nebo arabské postavy:

 • V největším modulu, označeném čísly II, 2 nebo literou při spaní prostředky potřebné pro hlavní mycí cyklus.
 • Středně velké přihrádky, obrázky I, 1 nebo písmeno A jsou aplikovány na něj, určené pro plnění pracího prášku, který se používá k přednastavení prádla. Zde můžete přidat bělidlo nebo tlak skvrnu.
 • Nejvíce miniaturní přihrádka, která je obvykle umístěna vlevo, je určena pro plnění příchutí, klimatizačních zařízení. Tato část může být označena čísly III, 3, Slovo změkčovačem, obrazem květin (hvězdičky).
See also  Kde usnout v myčce bosch

Pro nastavení množství změkčující látky do klimatizačního prostoru je často aplikován omezující proužek s nápisem Maxem, označujícím limit.

V některých modelech, například v Samsung strojích, speciální dávkovač slouží k použití kapalných nástrojů. Je vložen do příslušné části kyvety

V některých případech je tento prostor rozdělen do dvou částí a lze použít také odnímatelný modul. Jeden z nich je určen pro klimatizaci, druhý. pro rozvedený škrob, ochucení nebo jiná dodatečná látka.

Pravidla stahování detergentu

Prášek v kyvetě spadne chaoticky, není nutné jej rozdělit rovnoměrně v průběhu kapacity: hlavní věc je, že nevylévá hrany. Po manipulaci musí prostor pevně zavřít a pak nastartovat auto.

Při výběru režimu obsahujícího pre- / hlavní promývání a oplachování za použití aromatizování a změkčovače, všechny prostředky mohou být přidány do kyvety současně

Některé kryty v buňkách se aplikuje pro řízení množství krytého detergentu. Často však paní nalije prášek do oka, zapamatování si počet předchozích prací.

Konstrukční vlastnosti vozu pomáhá promýt (prášek, klimatizace), aby se dostal do bubnu spolu s tokem vody dodávaného přes zásobník. V každém prostoru jsou díry, které vytvářejí podmínky pro rozpuštění těchto fondů s proudem vody a jejich převodem do nádrže.

Kompletní přeprava látek přispívá jak k vysokému tlaku, za kterých je voda dodávána a hladkými stěnami pro akceptační zařízení prášku, což usnadňuje výkon rozpuštěného činidla.

Všechny nástroje musí být přidány do práškového prostoru před zahájením pracího programu. Stává se však, že hosteska zapomněla nalít klimatizaci nebo pochopit, že je potřeba, když je stroj již běží. Řekni mi, co mám dělat v tomto případě.

Pokud používáte domácí spotřebiče s vertikální stahování, otevřete víko v procesu nebude fungovat. Výjimky jsou moderní modely s funkcí baterie. Pak musíte program pozastavit a přidat nástroj.

Otevřená přihrádka pro detergenty v pračce s bočním zatížením je možné kdykoliv. Chcete-li zjistit, zda můžete stále přidat potřebné detergenty, pochopíme povrchně v principu operace.

pračka, usnout, prášek

Přes každý prostor jsou trysky, které krmí vodu. Otevřené v různých fázích programu. V obecném případě se zásada tohoto:

 • Pokud se použije mytí nebo dvojitý mycí cyklus, voda se otevírá především nad kyvetou s výrazným písmenem A nebo číslo jedna.
 • Po namáčení nebo pokud není poskytnuta, voda se nalije přes prostor označený písmenem nebo číslem dvěma. na hlavním praní.
 • Když je spodní prádlo zaklíneno, spustí oplach. Současně sada vody prochází částí kyvety s označenou hvězdičkou nebo přes všechny větve zásobníku současně.

Pokud jste zapomněli položit detergent v kyvetě hned, lze to udělat kdykoliv. Zároveň je důležité, aby složení vložilo před tím, než začala odpovídající fáze mytí. V opačném případě zůstane v zásobníku nebo nebude použity na jmenování.

Pokud když záložky detergenty, zaměňují přihrádky, provést požadovaný výsledek čištění. Například bělidlo začne fungovat pouze při opláchnutí nebo složení pro hlavní mytí zůstane nevyužité.

Každý výrobce vyrábí mnoho modelů domácích spotřebičů. Proto je nemožné předvídat všechny možnosti. Nejprve musíte být vedeni originálním instrukcí. Nicméně, řada funkcí, které je pro produkty různých značek přiděleno: \ t

 • LG (LV). Někdy v designu jsou podnosy používány pro dva oddíly, které způsobují zmatek od majitelů. Kompatibilní odkládatel výrobce pro namáčení a opláchnutí. Proto v levé části nejvíce potřebujete plavat domácnost chemikálie pro hlavní provoz. V malé větvi na pravém prášku pro namáčení. V sekci plug-in.
 • Indesit (indesit). Liší od klasického výkonu plug-in kyvety. Je rozdělena o polovinu. Jedna část je určena pro kapalinu, jiné pro tlusté fondy.
 • Samsung (Samsung). Dodává se s přídavným zásobníkem pro bělidlo, který je vložen vpravo na namočení přihrádky. Je-li nainstalován kontejner s bělicím prostředkem, není možné povolit pre-prádelní program.
 • Bosch (Bosch). V některých modelech výrobce přidá oddělení pro škrob. Je důležité jej vyplnit, rozdělit do vody ve vodě a ne prášek.
See also  Pračka Robert Bosch hausgerate gmbh

Označení zůstává definovat při výběru typu prostředků pro zásobník. Proto znají podmíněné označení, můžete snadno otírat všechny věci.

Složení kapalného pracího prášku

Takové prací prášky jsou podobné v jejich kompozici s suchým. Rozdíl je pouze v počtu určitých komponent. Seznam hlavních:

 • Pav (povrchově aktivní látky) jsou hlavní složkou. Jejich úkolem je pomoci molekulám vody proniknout do vláken a oslabení spojení s částicemi nečistot, přispět k separaci. Ve srovnání se suchými prášky v kapalných povrchově aktivních látkách poněkud vyšší. Překrývají vodovodní kohoutek po mytí?

Plnění kapalného prášku

Typy bělidla pro prádlo

Dnes si můžete zakoupit nástroje pro bělení ve formě prášků nebo kapalin, které jsou rozděleny podle složení a expozice.

Prostředky obsahující kyslík

Prezentované s roztoky peroxidu vodíku obsahují určité složky ve svém složení:

Hlavní výhodou takového bělidla je použití nejen pro lnu a bavlnu, ale také pro vlnu, syntetiku a dokonce hedvábí. Vícebarevné tkaniny získají jas a čerstvost, nečistoty je v plné výši, barviva ušetří své vlastnosti.

Диагностический режим и сброс ошибок, на стиральной машине Zanussi!

Taková bělící činidla mohou být nalita, bez strachu z reakce chemických kompozic, s různými pisačkami. Kompozice hypoalergiky, poškození těla nepřináší. Kromě toho mají takové běliče dezinfekční účinek.

Řešení trvanlivosti založené na peroxidu se neliší, ztrácejí své užitečné vlastnosti. Z tohoto důvodu se mnozí doporučují používat práškové kompozice.

Optické formulace

Další skupina bělidla pro prádlo, dávat čistotu tkanin. Ale tady je třeba poznamenat, že bílý odstín z nich zdánlivě vytvořil luminiscenční barviva obsažená ve složení.

Takový typ bělidla je považován za agresivní, tkanina z jeho účinků s časem začíná spěchat, otočit žlutou. Nedoporučuje se zaplnit pro věci z vlny a hedvábí, syntetických materiálů.

Chlor Nástroje

Tyto léky jsou realizovány v plastových nádobách, vyznačujícím se odolnostmi chlor. Snadno se vrátí původní bělost bavlněných a linkových věcí. Pomocí takového bělidla je nutné přesně dodržovat dávkování uvedenou výrobcem v doprovodné instrukci. Aby nedošlo k podráždění dýchacích orgánů a pokožky pokožky, měli byste používat ochrannou masku a gumové rukavice.

Prostory pro detergenty v pračkách různých návrhů

Druhý prostor je obvykle lepší než zbývající velikosti a třetí je nejmenší. Ten může být stále označen květinou nebo hvězdou. Existují modely se dvěma identickými buňkami. Stává se, že jsou vybaveny čepicí nebo odnímatelnou vložkou pro gel. Zpravidla je načtena do druhého prostoru.

Výrobci někdy přidávají měřicí sklo, takže si nemůžete nechat ujít požadovaný detergent. Na prodeji modely, na kterých se uplatňují označení: min a max, což mi umožňuje dávkovat prášek a další pomocné komponenty.

S předním zatížením

Chcete-li pochopit, jak provést prášek správně v pračce, podívejte se na její design. Zásobník takových styras činí v levém horním rohu. Občas producenti vyberou další místo pro něj.

S vertikálním stahováním

Chcete-li najít, kde usnout prášek v pračce s vertikálním zatížením, měli byste se podívat pod poklop. Buňky jsou vyrobeny zevnitř výše.

See also  Buben pračky se při otáčení netočí

S poloautomatickým mytím

Přikládání pro detergent v takové pračce není vybaven konstrukcí. Sýkovité prostředky se přidává do stroje na špinavé prádlo. Gel není vůbec používán.

Je možné usnout v bubnu

Lze umístit prášek přímo na buben, nepoškozuje psací stroj, ale nejčastěji nedává smysl. Zkušení uživatelé říkají, že tato akce dává smysl pouze tehdy, pokud váš automat podává dávno, a při pohledu do buněk na konci mytí, najdete stopy ne-rozpuštěného detergentu.

Pak opravdu stojí za to dát prášek přímo do bubnu. To umožní efektivněji používat. Stačí to udělat, potřebujete použít speciální kontejner, který lze připojit k vašemu počítači a může být prodávána samostatně.

Populární kontejnery ve formě vzorkovacích koulí, které, jak je nárokováno, navíc zvyšují kvalitu rozvoje.

Uzpívání prášku přímo v bubnu nestojí za to, protože:

 • Pokud prášek spadne přímo na věci, zejména tmavý, může, když se rozpustí, nechte speky na věci, vést k jejich rychlému opotřebení.
 • Když je detergent odložen buben, pod vycpanými věcmi, část je vyplavena ze stroje před tím, než to funguje.

Proto, pokud se skládá s čistým a prázdným na konci promývání, je lepší použít buňky určené pro toto. Koneckonců, některé programy praní neuskutečňují celý prášek okamžitě, ale z něj činí části, fáze, poskytující pečlivější a kvalitní léčbu.

Výjimky jsou moderní fondy vydané ve formě kapslí nebo lisovaných kostek. Nebudou schopni se rozpustit v přihrádkách. Pro plně je používat, tyto nástroje jsou vždy vloženy přímo do bubnu.

Zvažovali jsme obecně, jak jsou dávkovače uspořádány v pračkách. Ale různé modely jednotlivých výrobců splňují některé rozdíly. Například auto s předním zatížením Hotpoint Ariston je odnímatelná nádoba pro bělidlo, když je instalován, který režim před promýváním se nepřipojuje.

Proto zde považujeme za zařízení těchto oddílů v několika populárních modelech strojů.

Jak se vypořádat s odpady?

Většina praček, které poskytují zatížení podavače typu předního typu pro detergenty umístěné v levém horním levém (zřídka pravém) rohu. Pokud je stahování vertikální, pak oddělení, kde prášek spadne a nalil klimatizaci, jsou umístěny přímo pod víkem.

Téměř každá moderní pračka může detekovat zásobník se třemi přihrádkami, které se liší nejen označením, ale také velikostí, barvou, dokonce formou.

 • Pre-namoaking prostor. Malá velikost označená písmenem A nebo Symbol I. Je pokryta práškem používaným při stoupání před začátkem hlavního praní.
 • Práškový prostor určený pro hlavní praní. Největší z předloženého označeného jako v nebo II. Slouží k usínání prášku nebo kapalného detergentu.

Tip: Je-li prostor klimatizace z nějakého důvodu chybí nebo nefunguje, kapalina bude muset nalije přímo do bubnu. Je však třeba provést pouze po absolvování základního mycího cyklu. Zároveň by nástroj neměl nalije přímo na věci, může vést k vzhledu skvrn. Je lepší použít speciální kontejner.

 • Přihrádka, kde potřebujete nalít konečnou klimatizaci. Nejmenší přihrádka, která je často namalována modře. V některých strojích lze odstranit. Pro označování výrobců používají květ.

Nejlepší je nalít klimatizaci i na začátku mytí. Není třeba se bát, že bude zalévání vodou, návrh tohoto zařízení nedovolí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS