Prius 20 Čištění ventilátoru

Dnes dorazil krásný béžový americký Američan ve 20 orgánech k návštěvě nás.

Přijeli, bohužel, na tažném vozíku. Majitel auta, Stanislav, pracuje v jednom z Yekaterinburg AutoCentrů.Když byl skener připojen, standardní list pořadí oblečení nestačilo k přepsání všech chyb ze všech systémů automobilů!

To není vše.Začněme však v pořadí:

Podle majitele se auto zastavilo při řízení a odmítl být spuštěn.Proto první věc musíme spustit OI, abychom se vypořádali se zbytkem chyb.Důvod je viditelný najednou: chyby v hybridním Р0607, P0A08, P0A09, P0A78, P0A93, P0A94.Zdá se, že vše je banální: chyba P0A93 pro 20 cen je poměrně standardní a označuje přehřátí střídače díky selhání chlazení čerpadla hybridního systému.Kontrola čerpadla. A tady čekáme na první překvapení!Čerpadlo na vozidle 11 Prius!

Zapněte zapalování a zjistěte, že v obvodu není cirkulace a čerpadlo není vibrovat, když není vibrovat, t.E. Mrtvý.Změnit čerpadlo žádné problémy. Vyjměte světlometu, stiskněte hadice, které dodávají nemrznoucí směs čerpadlu a vyjměte jej.Zde čekáme na druhé překvapení!

Namísto nemrznoucí směsi ze odstraněného čerpadla se směs zdá být směs želé, vloček a kondenzovaného mléka růžové bílé!Na prst to vypadá takto:

Co si myslíte, odkud v chladicím systému může takový “polibek” vzít?Správně! Co cravellers nalil olej na krabici v expanzní nádobu chladicího okruhu hybridního systému, který je umístěn na střídači.

Zjistil jsem z majitele: “- Ať už změnil nejbližší olej v krabici?”.Stanislav potvrzuje, že opravdu nedávno změnil olej do krabice. Navíc vše provedlo práci v jeho auto centrum!

Situace je tedy normální pro začátek 2000s: mechanik nebo montér, vypouštění olej z krabice, nemůže najít otvor zátku na krabici a vyplní olej do expanzní nádoby. Ale poslední z dobře známých takových případů byl před několika lety na 11 Prius. Na 20 Prius jsme neviděli!

See also  Jak pálit brambory v elektrické troubě

Není nic dělat: Opláchněte celý chladicí systém hybridního obrysu. To vám řeknu, pořád jsem legrace! Tento mastný odpad systému nechce prát!Dokonce i zástrčka mytí expanzní nádrže. problém.

Podívejte se na tank střídače: S hadicemi výstřelem je plná, ale nemrznoucí směs z toho nevytéká!

Nebere žádnou chválit chemii z hi-gear a vyhraje. Ale dokonale kopíte fei! Tři FARI FLACON, horká voda a trpělivost Do vašeho podnikání. Chlazení odpadu.Na ulici, kde byl systém promyt takové oděvy:

Nainstalujte nové čerpadlo, nalijte nemrznoucí směs, ale zázrak se nestane, stroj se nespustí. Chyby P0607, P0A08, P0A09, P0A78, P0A94 Aktivní. To znamená, že náhrada jednoho čerpadla v tomto případě nemůže udělat.

prius

Přehřátí nemohl odolávat střídači.Po výměně střídače se vozidlo bezpečně spustilo.

Střídač ve 20 Prius Když chladicí čerpadlo selže, spaluje extrémně vzácné. Typicky řídicí jednotka poskytuje přehřátí přehřátí P0A93 a vyžaduje se pouze výměna čerpadla. V tomto případě nebylo možné s nízkou krví.

Závěr: I když strávíte pracovat se svým strojem ze známého průvodce (nebo ve vašem autoservisu, jako v případě Stanislava), pak se ujistěte, že mistr zná toto auto, a ví, jak provádět práci. Jinak z důvodu takové trifle práce, stejně jako výměna oleje v krabici, můžete “dostat” nahradit měnič!Pro jiné chyby tohoto vozu můžete napsat více než jeden článek. Ale to je již v jiném materiálu p.S. Plnicí zástrčka v krabici zjevně nalezená, protože olej v krabici je a je to opravdu čerstvý.

Gordeeev Sergey Nikolaevich Sverdlovskaya Oblast., Beloyarský okres, s. Kochnevskoe ul. Zahrada 33 Tel.: 8 902 444 23 35RNIK “FERMER”

Paralelní hybridní. Ve snaze o greeny

Soudě podle toho, co horké spory vypukly kolem potenciálního zákazu automobilů s klasickými DVS v Evropě, musím vám říct, jaké alternativy jsou v současné době. Začněme, možná s hybridy.

See also  Konvice a kávové hrnce

Existuje obrovské množství různých režimů a variant hybridy, ale zajímáme se o nejčastější v automobilovém průmyslu, kde elektromotor a vnitřní spalovací motor pracují vedle sebe.

Hybridy jsou mírné.Tam, kde elektromotor pomáhá otočte hlavní motor otočit kola a plná. kde elektromotor provádí plnohodnotný motor.

Obecně existují tři hlavní pracovní schémata:

S takovým schématem spalovacího motoru spalování a motorem pracují společně a vysílají kloubový točivý moment na kolech, mohou pracovat a nezávisle na sobě, například při provozních rychlostech, nemusí být benzínový motor přilákán k násilným činnostem. Elektromotor se ale zpravidla hraje v takových schématech pouze pomocnou roli, často je kompaktní motor / generátor namontován v pouzdru převodovky a má poměrně skromné ​​trakční charakteristiky. Ale navzdory tomu poskytuje úspory paliva asi 10-20% a všechny stejné, jaký druh rostoucí síle předjíždění.

Глубокая чистка Prius 20

Hlavní funkci. Pomoci hlavnímu motoru, který je v ekonomii,

S rostoucím zatížením a v důsledku úspor paliva. Také některé automobilové používající tento typ přenosu napájení se používají jako napodobování plné pohonu (francouzština je tím zhřešena)

Ale plné hybridy s takovým systémem je spíše výjimkou. Mimochodem, tento systém se objevil po delší dobu, na začátku 20. století, a ona přijala rozšířené v roce 1999 s příchodem amerického modelu vhled na americký trh.

Tags:
| Denial of responsibility | Contacts |RSS