Proč spodní prádlo po umytí nepříjemně voní

Ostrý zápach spodní prádlo po mytí v psacím stroji

Promyta spodní prádlo v psacím stroji, práškám AR-C, klimatizace. Vše ve správných proporcích. Spodní prádlo je obvykle nevyřešený kontaminovaný. Vytáhnu se strie ze stroje. Ne že prášek a svěžest necítí. smíchy spí, jako by jsem byl nasáklý jeho dny dříve a bylo to re. Co to může být ? Chci svěží a pěkně vonící spodní prádlo!

proč, spodní, prádlo, umytí, nepříjemně, voní

S největší pravděpodobností umýváte stroj špatně, prášek zaváhal, objevil se “strojní houba”, takže nese ze stroje. A teď je tato hniloba na spodním prádle, a pokud tanga (v papežech), zde

A po mytí, ventilujete auto? Je třeba ji opustit.

A nyní zkuste vyprázdnit s práškem na nejteplejší teplotě. Pomohl mi.

A pak jsou témata vytvořena jako “to voní jako ryba”

Teď nejsem překvapen proč. Odpovědět na obličej

lívanec. Co dělat něco udělat. Jak se ho zbavit? Noční můra. houba v mém papeži. Jen ne to!!

Po výkalech jste složili své ponožky a kalhotky, pak budete muset stroj umýt tak, aby prášek neotočil, ať už se mýdíte, vůně bude. A pak to bude vlnit vaše spodní prádlo.

Prostě neříkej, že jste ponožky a kalhotky dohromady vymazat, tato pravda, moje srdce nebude stát.

A jak může práškové hniloba? Rozpadá se.Pokud neprošli.

Zkuste namísto prášku nalít kyselinu citrónovou a prázdnou jízdu na vysokém teplu

Možná, že zbytky potravin z kapes přišly k bubnu?

9 Lord znamená, že takové lidi mají ponožky a jejich spodní prádlo smaže vše v jedné haldě pro ochranu prášků a vody, cín. Krutá pravda.

Je to opravdu tak těžké, každý den po sprše natáhnout kalhotky pod teplou vodou, nebo povinné hodit v Carmzine s špinavým prádlem (včetně ponožek) k distribuci zápachu v celém bytě?

Tak. Internet říká citronová kyselina. Kalgon. Apple ocet. a twist-twist-twist. Létat, jím koza. Odtud mám vynikající imunitu! A mohu vymazat ponožky s zbabělosti)))))) Bez následků pro dopis, pop a jiná zranitelná místa!

To je, kolik ponožek je třeba nosit a jak je nutné distribuovat zápach v bytě!!

A to, co tenisky dělají tenisky? Aroma lem v naturáliích!

A můj soused je 80 let, od ní tak smrdí a stále mě tvrdí a požádá o pohled, jak jsme udělali opravy v koupelně a.V blízkosti bytu sousedů jsou špatní sténání od ní! Zde je pěší zápach.

Jedná se o elementární respekt pro sebe, ne mazat vše v jedné haldě. Jako v záchodě otřete vpředu, a pak další kusy papíru zezadu, ne všichni.

Představte si však, že je to, že kdyby moje milovaná nepožádala, jak to vypnout, s opilým jsem chtěl hodit špinavé džíny bez kontroly kapes, běžel jsem dolů a pojďme na kapsy Baaaaaaa, a tam zapalovač, cigarety, maličkost tady byla vlna!

A ještě více respektu. Kalhotky pro mytí ručně každý večer)))))))))))))))))))))))))))

Nejhorší, když přijdeš někomu někomu, a tam v čočce špinavém spodním prádle s ponožkami a inzerátem na světově recenzi, jako vlajka pýchy. A dokonce i tvrdší je “zbabělně se utopený na radiátoru”, obecně cín

Tak co, oh rovný cín! Cín je při házení těsnění z horních patrů, žiju ve druhém patře, abych se podíval, se stydí a je to cín!

22 hrůz, je to pravda, musíte jít a přetáhnout těsnění To špinavé v ústech, aby již neudělali. To není jen neúctivé, ale také ostatním (

Fly, proč máte dítě spodní prádlo. Ne letět. a skuns nebo tripper, který máte? Z košíku s prádlem nemám nic smrdného. Umyjte spodní prádlo.Kalhotky, podprsenky, pyžamy v sítích a v pračce několikrát týdně, opláchnuty s nimi každý den pod jeřábem, které nechci vůbec, ne královský je to věc)))). Ponožky s džíny, trička. Nikdy neudělé vůně z auta.

nebo. Neodstraňujte kalhotky ve sprše. Sám se promyje a kalhoty wased s automatickým)))))))))))

Nebo možná tyto kuře zkontrolovat těsnění na jejich “křídlech”, idiot, Fu, já bych nebyl líný a odříznout je.

Ve věcech po mytí a sušení není voňavá vůně prášku

Pračka je jedním z položek domácích spotřebičů, které zřídka věnují pozornost domácnosti. Péče o pračku by však měla být pravidelná, aby se zabránilo vzhledu plísní, zápachu a měřítku.Proto jsme se rozhodli sdílet s vámi s lehkým receptem pro domácí použití, což není nižší než drahé služby domácí spotřebiče.Jak čistit pračku s vlastními rukama: ingredience: 2 lžičky ocet 70% esences a 1/4 více brýlí (pro čištění bubnu); 1/4 šálek potravinové sody (které používáte pro pečení); 1 / 4 vodní šálek 100 gramů; obyčejná mytí nádobí.Způsob použití: 1. Smíchejte vodu a potravinovou sodu do samostatné nádoby a naplňte ji 2 lžíce octové esence.2. Nalijte směs potravinové sody, vody a octa do prostoru pro prací prášek a přidejte 1/4 šálku octa na buben.3. Spusťte pračku do režimu praní, vyberte nejvyšší teplotu z možných stupňů, zbytek bude dělat všechno.4. Poté, co je program dokončen, s pomocí konvenční houby z misky odstraňte zbývající vlhkost a nečistoty z krytů těsnění. Opláchněte čistou vodou.Chcete-li získat nejlepší výsledky prádla, doporučujeme čištění tak pračky jednou měsíčně. Takže si ujistíte, že stroj nebude rozbít z měřítku a bude vám sloužit déle

See also  Jak vyplnit opasek v myčce

Smíšená soda s octem, získané nerozpustné a rozpustné soli, proč? Nebude žádná soda nebo nebude žádný ocet. Rada z kategorie “Soda, nenáviděná octem”. dělat všechno, ale nechápu, jak to funguje (spoiler: v žádném případě)

A ocet neublíží pračky? Některé vnitřní části se nerozpustí v octě?

Přečíst instrukce. 2. Vyčistěte odvodňovací zařízení, zpravidla v dolní části pračky. Koupit speciální. Čistící prostředek Styre. Stroje prodávané v každém obchodě. Umyjte pánev pro oplachovací záliv. Vůně odejde.

LifeHak: Jak čištění pračky 2 šálky bílého octa v pračce a provozovat dlouhý mycí cyklus s teplou vodou bez přidávání oděvů a jiných detergentů. Nechte stroj pracovat na několik minut, aby připravil řešení, a pak dočasně zastavit provádění programu, aby byl čas působit na kontaminaci uvnitř nádrže.O hodinu později odstraňte pračku s pauzou a počkejte až do konce mytí. Poté spusťte krátký prací cyklus, aby se zbytky roztoku promyje. Ocet bude vyčistit pračku z měřítka, odstranit hromadění mýdla a další znečištění, pomůže se zbavit bakterií a nepříjemného zápachu. Můžete nahradit ocet dvě sklenice chloridového bělidla, ale je to toxický činidlo.Po vypuštění vody otřete vnitřek dveří a gumové těsnění kolem něj měkkým hadříkem navlhčeným ve směsi stejného množství vody a octa. Těsnění věnují zvláštní pozornost, protože se často ukáže být uvězněni pro špinavou vodu a různé vklady. Pak projděte vlhkým hadříkem a otřete suché.Popsaný způsob, jak se můžete zbavit vůně hřídele, který často pochází z pračky po mytí prádla. A zabránit tomu, aby se jeho vzhled někdy někdy, při mytí ručníků, přidejte sklenici octa a smažte je při vysokých teplotách. Nebude poškodit ručníky a pomůže jim dezinfikovat. Také s odstraněním pachů je potravinová soda dokonale vyrovnána, ale není tak destruktivní pro způsobující bakterie.

“.Naplňte 2 šálky bílého octu do pračky a provozujte dlouhý mycí cyklus s teplou vodou bez přidávání oděvů a jiných detergentů. “

Ostrý zápach spodní prádlo po mytí v psacím stroji

Promyta spodní prádlo v psacím stroji, práškám AR-C, klimatizace. Vše ve správných proporcích. Spodní prádlo je obvykle nevyřešený kontaminovaný. Vytáhnu se strie ze stroje. Ne že prášek a svěžest necítí. smíchy spí, jako by jsem byl nasáklý jeho dny dříve a bylo to re. Co to může být ? Chci svěží a pěkně vonící spodní prádlo!

K tomu dochází v důsledku skutečnosti, že pod těsněním silikonovým těsněním nakládacího dvířek, “okénka” (tzv. Dveře manžety) s časem mucus se hromadí. A jsou tam bakterie, zhoršuje hřídel vůně sušených hadrů. A tento zápach je namočený s vymazatelnými věcmi.Zde sledujte https: // www.Youtube.COM / WATCH?V = thajlna4kpy

Jak a snadno čistá pračka?Sledujeme https: // www.Youtube.COM / WATCH?v = UYVGPQZTBGI

Pokud cítíte špatné video z pračky (a číst komentáře): https: // www.Youtube.COM / WATCH?V = tapnejaf5ck

Souhlasím s předchozím komentářem, že je to s největší pravděpodobností jedlík houba ze dveří. Jednou jsem zavolal na tento mistra, a řekl, že jednou ročně nebo dva, je nutná kompletní výměna silikonového těsnění. Ale “potěšení” je docela levné (asi 3 tisíce), protože musíte vyzvednout těsnění individuálně pod pračkou. A pak mi poradil Braveoff. Jedná se o mnohem více rozpočtu a efektivní možnosti. Nenechá jen dočasně eliminovat vůni, ale vede to navždy. Je nutné jednoduše zpracovávat insidy owloff na pračce s těsněním a určitě prostoru pro šampon a klimatizaci. Pomohl jsem poprvé. Vyzkoušejte a vy.

Jaké roztomilé ženy na tomto fóru vypadají. Na jiných místech troviny řídí rozbité koště, a ne rozhovory s nimi jsou chováni.

Došel jsem k podobnému problému jen tady jsem opravdu cítil věci po sportu a příteli, který jsem doporučil tento nástroj odborník vůně vůbec od zápachu nezůstal a trase, ale po mytí si myslím, že to také pomůže

Z jaké planety stále se stane! Všude tam, kde se může dostat voda a vlhkost. Psací stroj začne snadno, zvláště pokud se vám líbí dveře v pračce, aby se zavřel. V manžetě je pro to snadné.Je nutné periodicky zpracovat a po praní suší.Stroj periodicky opláchněte bez spodního prádla a někdy se zapne nahoře nejvíce horký, příliš prázdný.Vypouštěcí filtr sloučení a čisté.Obecně je nutné pečovat o stroj a číst vždy instrukce.Jinak a jsou k dispozici houby a členění. A nemáme nikoho, kdo by to tak učinili, a pak je nutné se otřást.

A po mytí, ventilujete auto? Je třeba ji opustit. A nyní zkuste vyprázdnit s práškem na nejteplejší teplotě. Pomohl mi.

See also  Proč je sníh vytvořen na zdi chladničky

Ne na chvíli, ale přednostně udržujte otevřené.A s práškem, proč jezdí. Tento prášek pro stroj nenese žádnou užitečnou funkci, on a tak neustále v něm! Naopak je nutné řídit bez prášku, aby byl prášek, prášek! A nejen to, ale všechno! A pokud ji chcete vyčistit, v závislosti na skutečnosti, že se používá k čištění sody, citronu, octa, bělosti.To vše je nutné pravidelně čistit buben a hadici a opálení a manžeta a zásobník pro prací prášek.Vypusťte filtr alespoň jednou za 2 týdny rozebrat a sloučit vodu a čisté. vše musí být pravidelně vyčištěno.Už jsem na tom jedl psa. a jen řídit vodu, ale ne prací prášek! v žádném případě!

Jaké roztomilé ženy na tomto fóru vypadají. Na jiných místech troviny řídí rozbité koště, a ne rozhovory s nimi jsou chováni.

A to není žena, ale jeden kamion zvrácený, kdo se dívá na pár žen, a mluví se se sebou o špinavých šortkách a co se dostat.Opravdu si myslíte, že tady opravdu ženy sedí a šli.Zároveň by nikdo z nich neodpověděl na otázku, že někteří blázni pravda byla vedena a stále na něj odpověděla, co byl nekonečně rád.

Problém s vůní pračky je jasnější než běžná hygiena. Umyje se SSSR velkým mytím jednou týdně, jakmile týden byl proveden obecným čištěním. Teď mnoho nemá čas. Myslet, den dříve, den později. A pak se podíváte a projdete více. Přiblížte se k tématu. Čelí nepříjemným vůni ložního prádla a selektivně. Několikrát v řádku Reread Leddown, přehlížené, déle, aby leželo do kabinetu. Mýdlo a vařil psací stroj, ale nic se nezměnilo. Můj poslední pokus byl mytí v koupelně přesně tyto, špatně vonící úhel. Nalil horkou vodu, přidal prášek, soda, amoniak a položil postel. Trochu to zmatilo. Pak na sobě rukavice a dobré věci věci s rukou mytí. Pak dal další konec. Dal jsem to, jak jsem mohl a přesunut do stroje na buben. Zahrnuty na opláchnutí nebo můžete získat půl hodiny mytí. Gotten, sušen, žehlení. Několik měsíců prošel a všechno je v pořádku. Můj závěr: Možná byly tyto věci kontaminovány více než obvykle (je to možné ještě jednou pot a t.P.) A obvyklá ložní prádlo v odstředivku se nemůže s problémem vyrovnat. Pera odpojují vlákna a všechny nesmyslné lákavé jezdí. Vše dobré.

Jak zabránit formování “aroma”?

Následně nebude hledat způsoby, jak se zbavit nepříjemného zápachu a ne hádat, proč se to stane, měli byste dodržovat určitá profylaktická opatření:

Po každém spuštění pračky otřete zásobník a gumovou manžetu s suchým hadříkem, aby se odstranil zbývající kapalinu;

Příčiny nepříjemného zápachu

Dodáváme spodní prádlo a věci po mytí, detekujete nepříjemný zápach, který je uložen i po sušení, což může způsobit?

 • Stagnace odpadních vod v nádrži. To je nejčastější důvod, kdy jsou věci nepříjemné, což se nazývá odborníci. Pokud je voda s práškovými částicemi nucena během týdne a není pravý, hlen je vytvořen ve spodní části nádrže. S novým umytím je hlen smíchán s čistou vodou a spadá do spodního prádla, v důsledku spodní prádlo voní špatně.
 • Zvětšení trubek, vypouštěcí hadice a odvodňovací filtr mohou také způsobit nepříjemný zápach.
 • Koření Zoom. Vůně ve stroji může spadat přes nesprávně připojenou vypouštěcí hadici, když dojde k účinku SIPHON.
 • Nemytá kyveta s práškovými zbytky a raidem formy. další důvod pro vzniku nepříjemného zápachu. Při mytí kyvety se promyje vodou, částice formy padají do bubnu s ložním prádlem, který po mytí zápachu.
 • Stagnace vody v gumičce. V poklopových manžetách po mytí zůstává vodou, což je příznivé prostředí pro vývoj mikrobů a forem. A pokud nesledujete její čistotu, není překvapující, že spodní prádlo po praní voní vlhkosti.
 • Špatný prášek a jeho předávkování. Zpravidla je tento důvod detekován v případech, kdy se starají o psací stroj, otřete a čistou, ale stále se objeví zápach. Kolik psát prášek do stroje. je důležité, pokud nebude omýt, zůstane uvnitř psacího stroje a po nějaké době začne dělat nepříjemný zápach. Snažte se změnit prášek, nástroj s nízkým kvalitou může být důvod, proč se věci nedokážou umýt a cítit, že vůně nepříjemně.

Poznámka! Častěji, problém vůně po mytí dojde, když je stroj stroj instalován v koupelně, který je špatně větraný, je neustále přítomen ve vlhkosti a zvýšené vlhkosti.

Co dělat, když se věci cítí jako ostrost a vlhkost? Jak se zbavit hřídele vůně oblečení?

Před pokračováním s restaurátorským prací musíte zhodnotit intenzitu zápachu. Pokud se cítí jen mírně, problém je vyřešen sušícími věcmi na čerstvém vzduchu. Je důležité se ujistit, že materiál je odolný vůči ultrafialové expozici. Alternativa je re-opláchnutí s klimatizací v kombinaci s pečlivým sušením.

Jinak je vyřešena otázka, jak se zbavit nepříjemného zápachu oblečení, pokud je ostré nebo odolné. Chcete-li to provést, můžete použít jednu z následujících receptů:

 • Opláchněte Soda. Pro toto je suchý prášek umístěn do prostoru klimatizace, vztaženo na 70 gramů látky na kilogram prádla. Mycí cyklus musí být doplněn jiným opláchnutím zcela odstraňovat čisticí prostředky z vláken.
 • Namáčení v octěru 9% lék v poměru 150 ml až 2.5 litrů vody. Po hodině pobytu v roztoku se provádí další mytí. Pro použití octový roztok jako klimatizační jednotka je třeba ředit ve vodě v poměru 1: 1.
 • Zpracování širokých věcí s vodkou nebo alkoholem, napůl zředěný vodou. Směs se aplikuje na povrch tkáně s pulverizátorem. Podobně lze také použít slabě koncentrované roztok ammního alkoholu. Postup se provádí ve dobře větraném pokoji.
See also  Proč je led vytvořen na zdi chladničky

Stojí za to zvážit, že kompetentní důkladné sušení se stává klíčem k účinnosti těchto metod.

Pach z prádla

Špinavé věci někdy publikují takový zápach, který nepomůže nejlepšímu prášku. Pokud je pračka přetížena, voda s detergentem nemůže rovnoměrně rozdělit mezi ložním prádlem. S blízkým kontaktem s jinými výrobními výrobky, které nepříjemně smrdí, dejte jim vlastní vůni.

Oblečení bylo mokré

Mytí mokrých věcí nelze odložit později. Pamatujte si, forma začíná růst všude, kde je vlhkost a tma. Pokud se vám nepodařilo rychle, nevyhodí mokré výrobky do sdílené partie. Nejprve je vyschněte, a teprve pak dát do suchého plátna.

Věci budou nepříjemně cítit, pokud jste dlouho vykřikli před praní. Aby se tomu zabránilo, nečistějte spodní prádlo více než den. Pokud se vůně objevila, vymažte takové věci odděleně od zbytku.

 • Přidejte 2 kapky esenciálního oleje do malé láhve s postřikovačem, naplňte nádržku vodou, mírně protřepejte. Posypeme špinavé spodní prádlo.
 • Před praní, křičí věci horké vody. Předběž se ujistěte, že produkt vydrží vysokou teplotu. Často označuje štítek oblečení.
 • Umístěte spodní prádlo, které nepříjemné smrdí, v bubnu. Vyplňte do zásobníku pro detergent 1 šálek octa. Položte teplotu na maximum přípustné pro toto oblečení, zapněte stroj. Když je cyklus uchopýt, přidejte prášek, klimatizaci a opakujte proces.

Nebyli jste okamžitě zavěšeni spodní prádlo

Věci po umytí vůně jako ostrost, kdyby zůstali v psacím stroji několik hodin. Když předem víte, že nebudete moci okamžitě podvádět spodní prádlo, odříznout na klapku tkaninový esenciální olej levandule a místo před praní v bubnu. Můžete ji předstřišit na věci, které nepříjemně cítí. Olej zabrání vzhledu.

Spodní prádlo je lepší vyschnout na čerstvém vzduchu, visí na laně. Pokud prší, dejte oblečení na ramena, nechte doma. Před ložním ložním stanovit a odstranit, ujistěte se, že věci jsou suché. Teplé, mokré, tmavé médium. vynikající podmínky pro šíření plísní a bakterií.

Věci nebyly tříděny

Nevkládejte do celkové banda oblečení, které jste právě koupili v druhé ruce. Po mytí, všechno bude nepříjemné cítit. Stench může nastat s nesprávným třídícím oblečením. Spodní prádlo Někdy voní, pokud trička, svetry, kalhoty míchají s ručníky.

Aby se zabránilo šlachům, oddělte jiné spodní prádlo z ulečení. Pokud se obáváte, že to bude nepříjemné cítit v místnosti, zabalte je do uzavřené nádoby. Páchnoucí věci smazat samostatně, nepřeplňujte stroj. Máte-li mnoho produktů, které se cítí nepříjemné, udělá několik přístupů.

proč, spodní, prádlo, umytí, nepříjemně, voní

Nahrál příliš mnoho věcí

Nevkládejte do psacího stroje více než zadané instrukce. Věci cítí vlhkost po praní, pokud je jednotka přetížena. Když je stroj ucpaný k selhání, voda s detergentem nemůže rovnoměrně rozdělit mezi ložním prádlem. Buben je horší spřádání, který komplikuje nejen mytí, ale také opláchnutí. Věci zůstanou špinavé, vybledlé, s práškovými stopami.

Každý produkt, který se promyje v pračce, musí být pečlivě zkontrolován pro skvrny.

Pračka se může hromadit uvnitř pachů a přenášených oděvů, takže použití prášků a jiných čisticích činidel vyžaduje zvýšenou pozornost. zanechávají sraženinu.

Podporuje nepříjemné aroma a vlhkost. Eliminujte to jen. dveře dveří musí být otevřeny po promytí po dobu 1-2 hodiny.

Voda vstupuje do pračky, když je vypnuta: důvody a co dělat

Po mytí down bunda se chmýří do hrudky: Co dělat, 5 způsobů, jak chmýří a distribuovat

Proč je nepříjemné cítit ručníky a jak se zbavit vůně po mytí

Proč pračka nebere prášek: hlavní příčiny a jejich eliminace

Pánské spodní prádlo. pánské tanga, tango slipy JQK

Pračka nakládací hmotnost: kolik suchých nebo mokrých spodních prádlo váží, stůl

Proč pračka neslouží vodu a nestáhly se spodní prádlo

Proč pro tebe píšu?! Chci se jen sdílet nějaké zkušenosti v udržování domácnosti, doufám, že to bude velmi užitečné. Všechny technické otázky a články I upravuji svého manžela, je stavitelský inženýr pro vzdělávání a bratr, který pracuje doma na servis domácích zařízení pro více než 6 let. Nenalezl odpověď na vaši otázku? Zeptejte se článků zde a ne články zde

| Denial of responsibility | Contacts |RSS