Proč stroj stříhání není řez

Stroj na řezání vlasů přestal řezat, co dělat

Nábýlky vlasů se používají v profesionálních kadeřnictví, holičství a jsou stále více kupují pro domov. Vlastní přístroj umožňuje, abyste nezávisli na mistrům v kabině a mohli být schopni provést účes požadované délky a tvaru, čisté hrany, umělecké edice nebo hladké podniky.

Vzhledem k přirozenému opotřebení, nepřesnému oběhu nebo poškození, stroj začne pracovat nesprávně: jsou spojeny, vlasy se dotknou nebo se nezapnou vůbec. Nejlepším řešením v tomto případě je zahrnout zařízení do profesionální workshopu, kde specialista najde a eliminovat poruchu. Pokud si myslíte, že poruchy jsou zanedbatelné a můžete s nimi vyrovnat, můžete provést diagnostiku, a pokud potřebujete opravu, sami.

Řekneme vám, jak rozebrat stříkačky vlasů pro inspekci a opravu, což je důležité vědět, a proč zařízení může tento postup potřebovat.

Proč vlasy zastřihovače trhat vlasy

Problém nastane jak v nových modelech, tak starých. Pokud zařízení začne škubnout, což způsobuje nepohodlí od klienta, zdroj problému spočívá v noži. Čepele zařízení jsou pevně v kontaktu a pohybu, stříhání vlasů.

Pokud vlasy z nějakého důvodu neodřízly, začne se dostat s mrtvicí lopatky. Možnosti odpovědi na otázku, proč vlasy klip občerstvení:

 • Nedostatečná výkon. Čím více otáček za minutu je nástroj, tím lepší řezy. Dobré modely mají působivou hmotnost, protože je instalován vysokorychlostní motor;
 • Nedostatečné brousicí zařízení. Pokud nějakou dobu nástroj pracoval dokonale dobře, ale po 2-3 měsících začal škubání, stačí dát řezné hrany. Po tom, obvykle problém zmizí.

Pokud po zakoupení zařízení bylo použito po dobu kratší než měsíc, zatímco otázka je důvod, proč stroj vytáhne vlasy, relevantní, musíte znát výrobce. Upozorňujeme: Hurikán Florencie oslabil a proměnil v tropickou bouři, způsobila smrt nejméně 13 lidí.

See also  Jak si vybrat první šicí stroj

Pokud je to čínský falešný, okraj okrajů nepomůže.

Proč stroj pro účes neřízne

V závislosti na použité vlasové sponě se povaha chyb bude také lišit. Takže v otočných modelech, které krmivo v elektrické síti, mohou nastat následující poruchy: Autonomní modely otočných zařízení mohou obsahovat spotřebitele s těmito problémy jako:

Vibrační modely nejsou také tak spolehlivé vybavení a často zarmoucené spotřebitele s různými poruchami. Mezi hlavní členění patří:

POZORNOST! Chcete-li prodloužit dobu stroje a zabránit vzhledu některých poruch, je nutné pravidelně mazat zařízení se speciálním olejem.

Kromě určených poruch lze rozlišovat řada společných poruch pro každý typ stroje. Mezi ně patří: přístroj se zastavil řez nebo přeskočí kousky vlasů, twirls nebo “ohřívá”.

Jaké trysky jsou potřebné pro různé účesy

Trysky se vyznačují výrobou materiálu (plastové, kovové, silikonové), výška a hřebeny, typem jejich umístění (jednostranná nebo oboustranná. pro dvě možnosti výšky):

Trysky pro řízení výšky řezů se vyrábějí ve zvýšení od 3 do 25 mm (méně často. od 1 mm). Jděte svázané se zařízeními, ale můžete si koupit samostatně. Čím více trysek, tím širší možnosti kadeřnictví.

Figurální ostříhat trysky. Navrženo pro krátké vlasy, s jejich pomocí a aktualizovat vzory.

Frézovací trysky umožňují hladké přechody mezi chlupy různých délek. Vyznačují se speciální formou hřebene, díky které části vlasů je dohodnuta, a druhý je přeskočen.

HG Polishen polisher tryska z brusku na vlasy. Navrženo pro rozdělené vlasy. řezy jejich tip, což vám umožní aktualizovat účes.

Sledování trysek, ujistěte se, že jsou vhodné pro váš strojový model. každé zařízení má vlastní šířku bloku nože, speciální držák. Kromě toho byste je neměli zaměnit s tryskami pro trimičy (pro zavěšení vousů, knírku, broušení vlasů v nose, ušní kanál).

Než začnete používat zastřihovač vlasů, stačí nainstalovat požadovanou trysku. dát na hlavu psacího stroje a stiskněte, dokud ne. Existují však modely s odnímatelným nožem pro různé typy účesů.

Stroj OSTER 616-91 komunikuje dva odnímatelné dopované ocelové nože (2,4 mm a 0,1 mm). První je “Chernovaya” práce a druhá je tenká, lemování. Má rotační motor. je silnější, odolává těžkým nákladem ve srovnání s vibracemi.

Užitečná doporučení

Přizpůsobit strojový řezací stroj není obtížné a ne dlouhé, ale je velmi užitečné, protože “životaschopnost” zařízení závisí na tom. Hlavní věc je pečlivě prozkoumat informace o vašem modelu a ukázat trpělivost na první nastavení. V budoucnu získáte úpravy dovedností, takže postup bude trvat alespoň čas a úsilí.

See also  Šití stroj pro pokožku a látku

Více a více mužů preferuje tvář nezávisle: účes a závěsný účes doma umožňuje výrazně ušetřit peníze. Navzdory skutečnosti, že výhody jsou zřejmé, ne všichni vědí, jak správně upravit zastřihovač vlasů, aby následně použili bez problémů. V dnešním článku, pojďme mluvit o složitosti nastavení tohoto typu zařízení a zvážit některé funkce provozu.

Služby Umedia:

Chcete-li začít, zkontrolujte zařízení, zkuste určit chybfunkci. Inspekce se provádí v určitém pořadí.

Nejprve zkontrolujte zapojení. není na tom žádné škody, přestávky. Mohou vzniknout z různých důvodů:

 • Pravidelné odpojení ze sítě, tahání drátu a ne pro zástrčku;
 • vypouštěné upevnění zásuvek a rukávů;
 • Krátké obvody elektřiny;
 • Padající zařízení s vysokou výškou.

Dále zjistěte, zda napájecí zdroje funguje, skončil poplatek a neuspěl baterii.

Poté zkontrolujte případ zařízení pro přítomnost trhlin na něm, členění jeho částí.

Zkontrolujte tlačítko přepínače (mělo by volně přejde do režimu “vypnout”.

Věnujte pozornost excentrickému: když se stroj zapne a funguje, ale neřízne. to znamená, že excentrický selhal.

Kdy řezat ovocné stromy ? proč řežu v zimě i peckoviny ?

Zkontrolujte vinutí cívky. Možná přehřátí prstenů v samém počátku práce je právě spojeno s porušením v této části, nebo je třeba mazat.

proč, stroj, stříhání, není

Pokud se zařízení nezapne, nebo bude silně vibrovat, pak vyhledejte problém v baterii nebo mikromotoru.

Poruchy se liší v závislosti na zařízení zařízení. Zvažte problémy, které mohou vzniknout v modelech otočného typu:

 • nedostatky v práci elektromotoru;
 • členění v systému trysek;
 • nefungující stav systému řízení;
 • Problémy s kabeláží;
 • Excentrický selhání.

Poruchy, které se nacházejí v zařízeních baterií:

 • Poškození AKB, stejně jako jeho life lified;
 • nefungující napájecí systém;
 • Problémy v místě napájecího napájecího zařízení se zařízením;
 • spálená řídicí deska;
 • Mechanické defekty v bloku ostrého prvku.
proč, stroj, stříhání, není

Členění v vibračních zařízeních:

 • Problémy s navíjením cívek;
 • nadměrný hum a hluk;
 • Porucha síťového kabelu;
 • Tlačítko Outcast Tlačítko On / Off.
See also  Připojení rozdělených systémů LG s Wi-Fi

Všechny typy strojů mají stejné členění: snížit špatně nebo neodstraňují vlasy, obecně, odstřihají kusy, opouštějí kousky Shreds, škubnutí nebo žvýkací kadeře.

Hlavní poruchy zvonovací stroje

Chcete-li odstranit rozpad zvonovacího zařízení, musíte jej zkoumat. Postup inspekce poruchy DALŠÍ:

Drát. Jeho poškození nebo přestávka. Konstantní tahání zástrčky z výstupu pro drát, zkrat, vypouštěné upevňovací prvky ve vidlici a dokonce upustit pracovní zařízení z výšky.

Rám. Praskliny na plastovém pouzdře nebo jeho rozpadu.

Knoflík. Tlačítka ON / OFF.

Výstřední. Selhání excentrického. zařízení se zapne, funguje a vlasy nejsou kompaktní.

Vinutí cívka. Přehřátí zařízení od prvních minut práce. stroj je špatně rozmazaný nebo došlo k navíjení cívky.

Baterie nebo mikromotor. V tomto případě stroj nebo se nezapne vůbec, nebo má zvýšené vibrace.

Majitel zařízení může často nezávisle určit poruchu stroje. Existuje mnoho instrukcí a fotografických oprav strojů.

Na profesionálním stroji

Tato volba je vhodnější pro kadeřníky, jehož pracovního nástroje vyžaduje pravidelné. nejméně 4 krát ročně. a vysoce přesné ostření. V tomto případě může vysoká kvalita tohoto procesu poskytnout pouze speciální stroj, který významně snižuje dobu pro tento postup.

Algoritmus akcí v tomto případě vypadá takto:

Hlavní nevýhodou této metody je považována za vysoké náklady na profesionální stroj a spotřební materiál.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS