Recmond RCM 1521 Kávovar Jak používat

Zpětná vazba: Recmond RCM-1512 kávovar. Automatická příprava lahodného majáku za dvě minuty)

Dobrý den pro všechny čtení této recenze. Káva je nápoj bez toho, co nemohu normálně existovat. Piju to každý den a více než jednou. Můj dům již změnil několik kávových strojů, v práci, také neustále používám takový agregát, dobře a rodiče byli prezentováni. Proto můžu udělat zcela určitý pohled na to, co je pro mě nejdůležitější v kávovaru.Projev dnes půjde kolem mého nového kávovaru Redmond CRV 1512. Získali jsme ji s manželem před několika měsíci, nebo spíše v dubnu tohoto roku. A dnes chci říct o všech svých zásluhách a nevýhodách podle mého názoru.

Kávovar je takové nádherné zařízení díky, které můžete pít svou oblíbenou cool kávu nejen v restauraci, ale i doma. V tomto kávovaru, standard pro domácí kávovary tlakové pára. 15 bar, takže dostanete kávu, která je velmi blízko k kávě připravené v profesionálním kávovaru.

Možnosti kávovarů Redmond RCM-1512 vstupuje do přípravy espressa, Latte Machiato a klasické cauccino.Kávovar může připravit dva šálky kávy zároveň, ale pouze pokud je to espresso. S kávovými nápoji, které vstupují do mléka, nebude fungovat, pouze jeden šálek. Tento kávovar se týká kávovaru typu Horn typu, který využívá pouze mletou kávu

Tento kávovar je vybaven elektronickým řídicím systémem, je to velmi pohodlná a užitečná funkce.Dalším zajímavým rysem kávovaru RCM-1512 je schopnost nastavit určité nastavení pro přípravu určitého množství kávy. Tato nastavení mohou být hodnocena v paměti zařízení a pak se kávovar připraví pro vás část kávy, kterou potřebujete.A co je nejdůležitější pro mě, obecně, proč jsem se rozhodl kouřit přesně tento model kávovaru. Podle zkušenosti mohu říci, že je to velmi velké plus. Porovnával jsem poloautomatický kávovar Delonghi a tuto možnost redmondu kávovaru, a přítomnost cappuccino se pro mě připravuje. Když jsem měl kávovar s obyčejným cappinChinátorem a bylo nutné nalít mléko do samostatného šálku a ručně zasáhl, a pak ho nalijte do vařeného espressa rychle nudit. Za prvé, vzhledem k počtu akcí a času stráveného na přípravu cappuccino, a za druhé, pěna není vždy tak silná, jak bych chtěl. V důsledku toho, dva týdny po použití jednoduchého krabičce jsem ho odmítl používat a jen nalil mléko do kávy, kdybych to chtěl. Příliš mnoho času potřebných pro cappuccino.

Funkce automatického kapupinistu obsahuje speciální regulátor, který může nastavit poměr mléka a pěny. To je již založeno na vašich chuti preferencí. Pěna je velmi tlustá a hustá, stejně jako profesionální kávovary. Pokud chcete fucciar s množstvím mléka a méně mléčné pěny, ponořte cappinchizer. Všechny nejjednodušší.

Redmond RCM-1512 kávovar má speciální povrch, na kterém mohou být poháry zahřáté. V teplém šálku je kávový nápoj více voňaví. Nepoužívám tuto funkci obvykle, protože nemám čas. A tato tabulka se zahřívá, ne příliš rychle. Pravděpodobně až po vaření prvního šálku kávy. Takže používám tento povrch stejně jako místo pro skladování dvou šálků kávy.

Coffeeman Care je také velmi jednoduchá a pohodlná. Samočistý systém je zabudován do tohoto zařízení a zásobování vodou odstraňuje všechny vnitřní znečištění z kávovarů. Existuje možnost samočinného čištění pouze nádrže na mléko s kondenzátorem, je-li kompletní samočisticí, když kávovar uvnitř a kavárny. Tento systém je obsažen na elektronickém displeji stisknutím tlačítka.Všechny odnímatelné díly lze umýt obou obvyklým způsobem a v myčce nádobí. Funkce AutoCillion je také k dispozici. Kávovar se automaticky vypne, pokud jej nepoužíváte po dobu třiceti minut.

Teď vám řeknu, co je zahrnuto v samotné soupravě. První věc je přirozená pro kávovar. Druhý je roh, aby usnul mletý kávu. Jde se dvěma tryskami. Na jednom a dvou šálcích kávy. Třetí je speciální lžíce, která má nalij a odporovat kávu v rohu. Nádrž pro mléko s kondenzátorem, plus extra dlouhou trubku. Záruka s knihou na uživateli.

Podle technických vlastností mohu poznamenat objem kapacity vodní nádrže. pojme 1,4 litrů, což je dost pro přípravu šálků tak čtyři pět kávy. A objem kapacity nádrže pro mléko je 0,4 litrů. Chybí mi dva šálky cauccino.

Materiál bydlení, ačkoli plast, ale vysoká kvalita a vypadá skvěle. Typ řízení tohoto modelu kávovary elektronické. Na skříni přístroje je speciální zobrazení.

Odnímatelné kapičky Zásobník. Tato věc je zvláštní. Vylétím kapky po každé kávě vaření, ale zdá se, že velmi velké množství vody. Tak velký, který následuje okraj na stole. Nechápu, kde se tam tato voda přichází! Toli takový kondenzát z cappuccino vaření, stále něco jiného. Obecně, s tímto okamžikem jsem nerozuměl. Stačí vylévat vodu z tohoto zásobníku po každém použití kávovarů.

Tam je ještě skládací stojan pro malé poháry, ale odstranili jsme to, protože nepoužíváme. Standardní délka elektrické energie.Jeden metr.Záruka kávovaru Standard 12 měsíců.

V kávovaru můžete udělat 4 druhy kávy: espresso, dvojitý espresso, fruccino a latte. Dobře, jen udělat mléčnou pěnu, kterou můžete také. Pro tento účel je pro to samostatný program.Tak. Vaření espresso nebo dvojité espresso pro začátek, musíme usnout mletou kávu v rohu. To se provádí se speciální rozměrovou lžící. Objem vložky v rohu si vybere rychlostí, kolik šálků kávy budete dělat. Úhledně odporná mletá káva a vložte označení v požadovaném.Pak opravte Rood na kávovaru až do požadované značky.Pokud neexistuje voda do nádrže. Doporučuje se používat filtrovaná voda. Méně sraženina na kontejneru a ještě příjemnější.Pak vložte misku pod Rood a zapněte kávovar. Tlačítko napájení je na displeji. Čekáme na jednu minutu, že přestane blikat a ovládací panel se rozsvítí a rozsvítí se. Stiskněte tlačítko s požadovaným programem a na tomto vaření espresso je u konce.S Capuccino nebo Latte, přidáváme více mléka do zásobníku a znovu správný program

See also  Jak usnout v myčce nádobí Bosch

Redmond RCM-1521, Black Recenze

Komentář: Ano, nestojí za komentář z tohoto rozpočtového nástroje. Ale kávovar s jeho prací se objeví 4.Velmi jednoduchý, docela tichý v práci, dobrá káva na výstupu. Na stole stojí. Podrobnosti jsou podrobně těsné, sestava je vynikající. Nic se netločí.Ale cappuccinator. Je to přímo na trojice. Halture z neznámé vědy není kov, ne plast v chromovaném pokovování. Náhodně běží trapné. Franking Nafig.

Výhody: krásné, malé (jen pro malou kuchyň) pohodlný v provozu (i když je to náš první kávovar, takže srovnání nic s tímto), to ukazuje velmi chutné cappuccino.

Nevýhody: znevýhodnění: 1. Není viditelný indikátor, který pochopí, že pár je připraven k použití, zapněte náhodně.2. Není možné pochopit, kolik vody v nádrži (i když to je pravděpodobně ve všech kávovarech).

Komentář: Nejdůležitější věc. Na trhu nebylo možné koupit: Yandex, co se děje!? Zboží bylo v koši, ale když se snažil zvolit způsob získání nedal nic z dostupných příležitostí. Koupil od konkurenta.

Nevýhody: Dvakrát vyrazil roh. Explozivní

Komentář: Toto je negativní zpětná vazba o redmond-rcm-1521 roh, který má být zakoupen mnou v obchodním obchodě v mega parnasu.Koupili jsme to 02.06.21. Několikrát jsme použili, zdá se, že všechno bylo v pořádku, ale pak se stalo exploze, výbuch se stalo: Šel jsem silný pár a Horno vyrazil skleněné džbán k Smithereensu. Všechno bylo v kavárně pro okna. Velmi vyděšená, volala službu, chtěli nosit. Vymyje se a set. Ale pak se rozhodl zkontrolovat, zapne se nebo ne. A to samé se stalo, džbán byl vyroben z kapavku kávovaru. A znovu všechno explodovalo. Tentokrát se fragmenty dostaly na nohy, v krku krve. Můj manžel chodil nohu, stále je stále místo. Všechno bylo opět v nečistotách a brýlích, dokonce zasáhl strop a tyto skvrny nebyly prinectví. osmnáct.07.21. Šli jsme do obchodu, ale 23.08.21. Dostali odpověď, že kávovar je správný, roh byl údajně správně nainstalován. Vždy byl roh několikrát kontrolován a po prvním případě, zejména. Věříme, že tento kávovar je prostě technicky vadný a nebezpečný. Pravděpodobně nejsme šťastní. Ale dvakrát projektil v jedné nálevce nespadá. A 2 krát explodovala. Obchod se kategoricky nechce vrátit peníze, s odkazem na akt technickou kontrolu. Ano, to je negativní zpětná vazba, ale možná pomůže někomu

Výhody: Cena, shromáždění kvality, snadné použití, vzhled.

Komentář: Používám červen 2021, po 2 měsících všechno funguje. Velmi pohodlné a snadno použitelné. Káva kuchaři, šlehačky.

Profesionální a lidové prostředky pro čištění kávovarů

Výrobci kávovaru již dlouho vytvořili samostatný zdroj příjmů: jsou vyráběny a prodávat produkty pro čisticí prostředky z měřítka. V modelech poslední generace existuje funkce čištění automatického čištění s nepostradatelným použitím firemního agenta. Po vaření 200-300 šálků kávy bliká inteligentní jednotka, že je čas udělat čistý. Profesionální nástroje jsou vyráběny ve formě tablet, prášků a kapalin.

Každý výrobce kávovarů tvrdí, že je možné využít výhradně značkové prostředky. Není nic víc než marketingová mrtvice. Pokud čtete kompozici na štítku, je zřejmé, že hlavní složkou je kyselina citrónová. Stojí za to strávit značné peníze (od 1000 do 1200) koupit podnikové činidlo, když náklady citrónové kyseliny citrónové v čase levnější a prodává v jakémkoliv obchodu s potravinami?

Použití pro čištění kávovaru z potravinové lemové kyseliny měřítko má řadu výhod:

 • Lemonová kyselina nezpůsobuje znečištění životního prostředí, nerozlišuje toxiny;
 • Proces rozpouštějících formací vápna je jemně, bez uvolňování nebezpečných chemikálií, škodlivých pro zdraví;
 • Pro rozpuštění dokonce dlouhodobé formace je ve formě krystalického prášku zapotřebí malé množství kyseliny (30 g na 1 litr vody).

Pokyny pro čištění z řazení kávovarů různých typů

Způsob čištění kávovaru z měřítka závisí na konstrukci zařízení. Stroje s odnímatelným filtrem a pivovarnickou jednotkou pohodlně opláchnou pod jeřábem v tekoucí vodě. Pokud se po vaření kávy pravidelně opláchněte zařízení, pak se pevné čištění kyselinou citrónovou nebo zakoupeným tabletem může být provedeno více než 1 čas za měsíc.

Modely s vestavěným blokem mají často funkci automatického čištění (odvápnění) a pokud není k dispozici, pak se měřítka odstraní nezávisle, pomocí čisticího roztoku.

Na základě nejmodernějších prostředků. kyseliny citronu

Čištění z vařící kávovar

 • Filtr si umyjte teplou vodou s měkkým kartáčkem (zbytečným zubním kartáčkem) a vraťte jej na místo.
 • Pracovní tekutina pro přípravu citronové kyseliny: 30 g krystalického prášku se rozpustí ve 4 sklenic teplé vody.
 • Roztok nalijte do nádrže na vodu. Přidat studenou vodu do nádrže na MAX MARK.
 • Zapněte kávovar po dobu 5-10 minut. Po 30 minutách opakujte postup a počkejte, dokud celé řešení přejde do přijímacího baňky.
 • Pokud filtr stále zůstane stopy stupnice, spustil jej do horkého roztoku připraveného zadaným způsobem a držte během jedné hodiny.
 • Opláchněte filtr dobře, instalujte na místo.
 • Několikrát projít kávovarem čistou vodu tak, že kyselina úplně vyšla.

Lemonová kyselina je oprávněna nahradit octa. Pro toto je bílý stolní ocet používán pevností 9% rozpuštěných ve vodě v podílu 1: 2.

See also  Kávovar Philips Philips Burns vykřičník

Pokud je skleněná nádoba pro sběr připravené kávy zataženo, musíte ji nalít teplou maltou a důkladně opláchněte po 30 minut vodou.

Čištění z rozsahu Rozka, Celd a Capsule Coffee Maker

Princip provozu kávovarů specifikovaných typů je téměř stejný, rozdíl pouze v konstrukci přijímacího zařízení pro kávový prášek. Proto metody čištění z měřítka samotného a stejného:

 • Vypněte kávovar ze sítě.
 • Vyjměte z houkačky (držení) stráveného kávy.
 • Umyjte pod tekoucí vodou, vyměnitelnou nádržku a naplňte jej roztokem s roztokem připraveným podle pokynů výrobce nebo roztokem kyseliny citrónové (podle výše popsaného receptu). Udělejte pracovní řešení jednat do 15-20 minut.
 • Vyprázdněte kontejner pro resetování dortu.
 • Nalijte vodu z palety pro sběr kapiček.
 • Zapněte kávovar.
 • Uvolněte asi polovinu vyhřívaného roztoku přes trysku cappinátoru, zapnutím režimu posuvu parou.
 • Řešení zbývajícího řešení přes prázdný roh (držák kapsle) v režimu vaření kávy.

Po odstranění vápenných nájezdů se pustí do vnitřního povrchu kávovaru, proces se skládá ze dvou cyklů.

Provozní cyklus spouštěcí jednotky a ohřívače:

 • Naplňte nádrž čistou vodou (na značku MAX);
 • Spusťte program pro vaření kávy;
 • Umyjte vodu pro montáž v zbytečném kontejneru.
 • znovu naplňte nádrž čistou vodou (na značku MAX);
 • Vyberte a spusťte program Pair Generation. Sbírejte mycí vodu z cappuccinant trysek do substituce.

Čištění v automatickém čištění

V moderních kávovarech a kávovarech poslední generace je poskytnuta “auto-čištění stupnice” (odtáhnutí). Po provedení prvních 6 položek algoritmu popsaného výše pro ruční režim musíte povolit funkci “Sledování”. Inteligentní auto bude dělat všechno sama. Pouze pro doplnění čisticího roztoku nebo vody, provádění příkazů, které se objevují na LCD displeji zařízení.

 • Pokud nejsou žádné filtry pro úpravu vody na bázi iontoměničových pryskyřic, pouze lahvová voda s solemi M od 75 do 250 g / l se používá pro vaření kávy od 75 do 250 g / l;
 • Nemíchejte řešení firemních činidel s citronem nebo kyselinou octovou;
 • Za účelem kartáčování kávovaru z měřítka je zakázáno používat abrazivní nástroje;
 • Několik částí kávy, okamžitě po čištění, bude muset nalít: je nemožné je pít.

V kávovarech a kávovarech, stejně jako v jakýchkoli domácích spotřebičů, které během provozu ohřívá vodu, jsou vytvořeny limeneed nájezdy. Pokud pravidelně čistíte topné těleso z měřítka, zvyšují spotřebu elektřiny, fungování zařízení se zhoršuje a hrozí nebezpečí poruchy.

Typy kávovarů

Kávovary jsou různé typy: gejzír, kapání, elektrické stroje, rohy, sifony, kombinované. Redmond nabízí široký výběr nejvíce provozu. filtrace (odkapávání) a espresso (Horch). To dokazují.

Manuál

Horká voda pod tlakem se prochází držákem houkačky (držák), ve kterém se nachází zemní prášek. Lahodné a užitečné složky, které poskytují pěnu na výstupu. V ručních strojích je držák snadno odstraněn, všechny jsou prováděny ručně. Připravte se. to je umění, které vyžaduje čas a určité dovednosti. Ale můžete kreslit naši jedinečnou chuť a vůni. Restaurace Práde Ruční kávovary. Gurmáni také udělají nápoj veselosti sami, rituál je pro ně důležitý.

Espresso automatický

Pokud je jednotka potřebná k snídani rychle ráno, měli byste se podívat na kulometu espressa. Akce, které budou muset udělat. nalijte vodu (vždy čerstvé), zatížete půdu-made v rohu, stiskněte tlačítko Start. Všechno ostatní se stane bez “lidského zásahu”. Stroj je snadno ovladatelný, pohodlný, ale stojí za to, samozřejmě, dražší manuál.

Filtrace (odkapávací)

Nejoblíbenější používá tento typ kávovaru. Princip operace je podobný rohu, ale existuje rozdíl v designu: teplá voda vstupuje do filtru při samotném shot při zahřátí. Využívá zrnko velkých broušení, méně smažené. Drink se otočí bez pěny, nasycenější, protože voda přes zrno prochází pomalu, “klesl”. Volal nápoj “Purver”, název baru. Američan. Objem částí se získá více. 120-150 ml.

Tyto jednotky mají obvykle transparentní džbán nebo hrnek, kde minimálně 10 porcí. Platforma, na kterém je konvice stál, je zahříván. Mínus takové modely. mléko nalil odděleně.

Recmond RCM 1521 Kávovar Jak používat

Rozdíly napětí a vysokofrekvenční rušení. “Vizitka” Power Grid. Aby nedošlo k zkazit drahé vybavení, stejně jako umístit jej do vhodného místa pro vás, bez ohledu na umístění zásuvky, vezměte si síťové filtry a prodlužovací šňůry.

Finanční prostředky použité pro čištění kávovarů z měřítka, od esenciálních olejů nebo kávovaru, mléčného nájezdu.

Snížený analogem termoska, to znamená, že v chladném čase bude čaj nebo káva ušetřit horkou, takže lze s sebou vzít.

ROZHKOVA Mechanická kontrola kávy Maker určený pro tvorbu různých kávových nápojů. Z espressa do cappuccino a latte. Další výhodou je cappuccinator (mléčný dmychadlo). Kávovar je vybaven skleněnou baňkou s víčkem a ergonomickou rukojetí. Objem baňky je 350 ml. Kávové nápoje nebo 2-3 šálky voňavé kávy.

 • Typ: ROZHKOVA Kávovar
 • Management: Mechanical
 • Výkon: 800 W
 • Kapacita zásobníku: 0,35 l
 • Tlak: 4 bar
 • Cappuccinator
 • Simultánní distribuce pro 2 šálky
 • Délka síťového kabelu: 0,70 m
 • Napětí: 220-240 V, 50 Hz
 • Velikost: 185 x 330 x 3350 mm
 • Hmotnost: 1,9 kg

Země výroby z předposledy byla: Čína

Záruka: Úředník z Redmond pro záruční kupón

Ahoj! Prosím, řekněte mi, proč jsou ceny ve vašem obchodě nižší než v klidu a někdy i mnohem nižší?

Odpověď: Dobrý den! Náš obchod pracuje na běžném klientovi, a ne v takovém systému, ve kterém bychom získali 50% na každém prodeji, ale prodáváme 1 čas měsíčně. Mnohokrát děkuji za psaní! Přijďte do našich nákupů, rádi vás uvidíme v našem obchodě!

Vynikající kávovar, snadno použitelný. Používáme více než měsíc a žádné stížnosti, Cappuccino je v pořádku, chuť kávy je nasycená! Prakticky nikdy psát recenze, ale nemohl jsem projít, opravdu jsem se mu líbil nákup

Recenze v kávovaru Redmond Redmond RCM-1507 Drip typu

O něco více než šest měsíců, jsem si koupil redmond jiný model v online obchodování (RCM-1501) a teď si prostě nemohu představit si ráno bez šálku horké čerstvé kávy. Byl však problém, s začátkem letní sezóny trávím téměř polovinu času v zemi a přede mnou dostal výběr: buď pokaždé, když pokaždé nést kávovar se mnou, nebo ho poslat na chalupu, a to koupit nový. Vybral jsem si druhou možnost.

See also  Proužky pro depilaci Kapous Jak používat

V době volby druhého kávovaru, můj model už nebyl v prodeji, a já jsem si vybral naprosto podobný charakteristikám modelu stejné společnosti.

Vzhledem k tomu, že charakteristiky kávovarů jsou podobné, myslel jsem, že mezi nimi by nebylo velký rozdíl, ale pouze design by byl. Nicméně, když jsem rozbalil svůj nový kávovar, byl jsem chtěl překvapen. Se stejnými vlastnostmi (dobře, s výjimkou objemu kávové nádoby na 50 ml méně než nový) se ukázalo být podstatně menší. Pro mě se stal příjemným překvapením. 600 ml kávy pro 2 šálky je více než dost, ale místo v kuchyňské hodnotě je velmi velký. Kromě toho je nový kávovar dokonale umístěn na polici, která nebyla nemožná dát na starý kávovar, a to i s největší touhou, musel ho udržet na stole.

Foto dvou kávovarů (levý RCM-1507, vpravo RCM-1501)

Řeknu vám přímo o kávovaru Redmond RCM-1507.

Takže box vypadá. Pro pohodlí dopravy je rukojeť.

Na přední straně krabice je obraz kávy a základní informace o tom.

Tak byl kávovar balen. Kávová nádoba je zabalena do vzduchotěsného filmu a zabalený do lepenky. Kávovar balen v plastovém sáčku. Kávovar víko pevné se speciálním skotem.

Kromě kávovaru zahrnuty pokyny, záruční karta, kavárenská receptová kniha, opakovaně použitelný filtr a měřicí lžíce.

V tomto kávovaru se objem vodní nádrže rovná objemu kávovaru, který je velmi pohodlný. V předchozímu objemu nádrže na vodu byl asi 150-200 ml menší než objem kávového hrnce a za účelem přípravy kompletní kávy hrnce káva, voda musela doplnit proces vaření.

Chci také poznamenat, že v kávovaru si nemůžete nejen vařit kávu, ale také varovat čaj.

Tělo kávovaru je vyrobeno z lesklého černého plastu a zdobené kovovými vložkami, vypadá to velmi krásně.

Teď vám řeknu o procesu výroby kávy.

Кофеварка Redmond RCM-1521.Какую кофеварку лучше купить.Недорогая кофеварка

První věc, kterou je třeba udělat, je samozřejmě připojit kávovar k výstupu a otevřít víko.

Pak vložíme opakovaně použitelný filtr nebo jednorázový papír. Dávám přednost používání papírových filtrů. Nejprve je to hygienické. Za druhé, nemusíte to neustále umýt, uvařte se a vyrazil.

Poté, s pomocí měřené lžíce, rozmazaneme mletý kávový filtr.

Nezapomeňte otočit tzv. “Sprcha” na filtr, jinak nebudeme chytit.

Nyní nalijeme vodu do nádrže na vodu, maximální počet je 600ml. Doporučuji vám použít balenou vodu, takže byste neměli čistit kávovar z měřítka.

Pro pohodlí je stupnice, na které můžete vidět, kolik vody je v nádrži. Nalil jsem plný. 600 ml.

Poté zavřete víko a nastavte kávovou hrnec na ohřívači.

Stiskněte tlačítko napájení v dolní části pouzdra.

Nyní pro pěkné kavárny čekáme asi 5 minut.

Když voda v nádrži končí, kávovar začne publikovat charakteristické squat zvuky. V tomto okamžiku můžete přepnout na kávovar, nebo nechat ho, pak bude automaticky udržovat teplotu svařované kávy.

Nyní je žádoucí počkat několik vteřin na zbývající kávu z filtru stek v kávovém hrnci. Ale nic strašné nebude, kdybyste okamžitě vytáhli kávovou hrnec, protože v kávovaru je “anti-drop”.

Recenze: Kávovar Redmond RCM. M1513. Ráno začíná Cappuccino Cup! Zbožňuji můj kávovar! Je Super!

Moje ráno začíná šálkem kávy z kávovaru. V tomto kávovaru to ukazuje lahodnou, voňavou kávu! V kávovaru je povrch pro topné kelímky, začne se zahřát, jakmile se obrátíte na kávovar.

Společně s kávovarem obdržel knihu receptů kávy, dobře, a samozřejmě návod k použití, kde je vše podrobně popsáno a je jasně popsáno, jak používat kávovar.

V této knize můžete snadno připravit různé osvěžující nápoje a tím překvapit své hosty.

Dva dávkovače a měřicí lžíce, čímž můžete nastavit pevnost nápoje.

Pohodlný držák filtru, kde jsou vloženy dávkovače.

Umožňujeme měřenou lžíci a zarovnání.

Připravený! Káva v dávkovači, dávkovač v držáku filtru.

Kávovary mohou ukládat šálky kávy.

Nezapomeňte vyplnit kapacitu vodní nádrže v čase.

Na kapacitě vodní nádrže je indikován maximální a minimální.

Světla espresso vaření tlačítko, 2 šálky. Tovární nastavení, ale můžete nakonfigurovat sami, pro tuto potřebu stisknout a podržet tlačítko, dokud nezačne blikat. Proces tvorby kávy začne znovu stisknout tlačítko, když je požadované množství kávy dosahuje. Příprava se zastaví, následující části budou takové, které se zeptaly.

Cappuccinant dojení cappuccino.

Chcete-li získat mlékárnou pěnu, potřebujete zařízení pro krmení pár načíst do mléka pro jednu třetinu.

Pěnové mléko Přidat do šálku s vařenou kávou espresso.

Dávkovač po tom, jak vypadá káva!

Miluji ráno, abych začal s šálkem cappuccino! Miluji svůj kávovar!

Jsem velmi rád, že získal tento kávovar. Moderní design, díky cappucciner můžete vařit cappuccino. To je moje oblíbená káva. Kávovar není drahý, koupil jsem deset tisíc, což je mnohem levnější než kávovary. Káva má dobrou a bohatou chuť, není možné udržet si místo. Můj Redmont Coffee Maker stojí na stole a zdobí to, můžete na něm udržet šálky kávy, mimochodem a tam není mnoho míst.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS