Robot vysavače se neotáčí kartáč

Společné chyby vysavačů Xiaomi Roborock

Jakékoliv, dokonce i nejmodernější technické produkty a zařízení, nemohou být pojištěny proti nepříjemným selháním ve své práci, poruchách nebo poruchách. A čím obtížnější jejich design, tím větší je to možné a různé problémy problémů. Roboti vysavače nejsou výjimkou. Tento článek obsahuje základní členění, které mohou vzniknout z vysavače ROBOROCK E4, S5, S5 MAX, S6, S6 MAXV.

Modely čínské značky Xiaomi Roborock jsou známé na globálním trhu, jako jeden z nejspolehlivějších robotických vysavačů. Při čištění prostor však probíhají problémové momenty. Většina problémů Robot je schopen diagnostikovat samostatně. zobrazuje je na displeji, v aplikaci MI Home Mobile nebo vyjádřil reproduktorem.

Ale tady je, jak to udělat, když například Roborock nejezděte a nereaguje na příkazy z aplikace? O příčinách poruch a způsobů, jak je eliminovat níže.

Jaké základní problémy pocházejí z robotů vysavače. poruchy, eliminace

Zřídka se stane, pokud robot vysavač nefunguje.

Častěji se porucha projevuje porušením jedné z následujících funkcí:

 • Zařízení po vypuštění baterie nechodí do databáze nebo nemůže najít své místo;
 • Po nastavení nabíjecí stanice neexistuje žádný proces nabíjení proudu k baterii, který potvrzuje indikací;
 • Po procházení vysavačem po průchodu po vysavače kapky sací kapky nebo odpadky zůstávají zcela na podlaze
 • Štětec bočního čištění přestane otáčet buď frekvence jeho otáčení je snížena;
 • Robot vysavače je chaotický, který se pohybuje v rozporu se specifikovaným programem nebo často čelí nábytku. nevidí ji.

Jak eliminovat problém robota vysavače doma? O tom níže.

Zařízení nemůže najít nabíjecí stanici

Vysavač a nabíjecí základna. nic jiného než vysílač a přijímač, a nejprve se zaměřuje na druhou úroveň napájení signálu.

Pokud je z nějakého důvodu signál slabý nebo nepřítomný, stroj není schopen sledovat databázi.

Nejčastějším důvodem, kdy uživatel zapomene odstranit ochrannou fólii s infračervenými senzory umístěnými na základě.

Film vytváří další interferenční signál a robot bude moci vidět stanici pouze v krátké vzdálenosti. Stejná situace nastane, pokud je nárazník vysavače pokrytý silnou vrstvou prachu.

Druhým důvodem je úplná absence dialogu mezi základnou a zařízením v nepřítomnosti signálu na jedné ze zařízení.

To je často přestávka napájecího kabelu nabíjecí stanice nebo jakékoliv mechanické poškození jeho pouzdra, který může být stanoven pomocí vizuální kontroly.

Většina modelů robotových vysavačů předpokládá, že začátek práce začne od instalace základny.

Tak si pamatují souřadnice bodu, kde se vrátit. Pokud zařízení není nainstalováno v oblasti databáze a spusťte. nemusí to vidět na konci práce.

Pro mnoho typů stanic se doporučuje, aby subjekty od nich z nich byly odstraněny, aby nedošlo k blíže k poločasu.

Oprava robotů vakuových čisticích prostředků se dodržuje tak, aby splňovaly tyto podmínky pro kvalitu přenosu signálu.

Poruchy nabíjení baterie

V prvním případě je vše jasné. baterie vyvinula svůj zdroj. Není těžké ověřit, zda je vysavač účtován do úplného stavu pro kratší dobu, než je uvedeno v pasu, musí být baterie změněna. to je nejjednodušší “opravy robotů vakuových čisticích prostředků”.

Druhá verze problému. od špatného kontaktu nabíjecí stanice s konektorem vysavače. Je třeba zkontrolovat hustotu fit a vyčistit kontakty.

Ve vzácných případech je palubní deska náboje vypálena, která je ve vysavači. Zde potřebujete diagnostiku specialistů a pomůže pouze odvolání na servisní středisko.

Sací mechanismus nefunguje

Nejvíce banální důvod, proč se stroj stal špatně vytáhnout odpadky a ponechat přeskakování. nadměrné plnění sběrače prachu, který uživatelé často zapomínají, zda se robot vysavače není vybaven systémem plnění nádoby.

V tomto případě je sběrač prachu vyprázdněn, promyje se vodou a podrobí důkladnému sušení. To je užitečné pravidelně s jemným čistícím filtrem, pokud tyto akce nejsou zakázány provozním návodem.

Kontaminace bočních kartáčů, které budou uvedeny níže, snižuje schopnost stroje dobře potit a sát odpadky v důsledku skutečnosti, že střapci se mohou stát méně elastickou nebo sníženou rychlostí otáčení prostě neumožňuje intenzivně zvedat prach a přímo k sání.

Moting Trash Turbochka snižuje šířku pásma sacího otvoru, který se také odráží na kvalitě čištění.

Nejvíce nežádoucí faktor, který je příčinou poklesu sacího výkonu. porušení v hlavním motoru stroje.

Oprava robota vakuového čističe s vlastními rukama je nepravděpodobné, že by pomohla, pokud jen vlastník zařízení, nikoli specialisty na servisní středisko pro údržbu elektroniky. Když se motor přestávky motoru, někdy může vysavač vyrobit charakteristický ostrý hluk.

Porušení ve fungování štětce

Nedílnou součástí všech robotů-vysavačů jsou boční tříozášné kartáče, které mohou být instalovány na různých modelech jako páry a v jednom provedení. Ve dražších modelech výrobce také poskytuje turbo zemi uprostřed.

Všechny tyto prvky jsou citlivé na intenzivní rotaci a snadno větrné vlasy, nitě a zvířecí vlnu. Z tohoto důvodu se kartáč může otáčet pomalu nebo zastavit vůbec.

Aby se zabránilo porušování motorů, které mohou jednoduše vypálit, překonat pevnost brzdění ranovým odpadem, je nutné:

 • Po každém čištění vizuálně zkoumat rotující části vysavače;
 • Po dvou-tři intenzivní čištění odstraňte kartáče a odstraňte částice na odpadky;

Totéž platí pro přední kola zařízení. je třeba pravidelně odstranit a odstranit rány na hřídeli.

See also  Jak odšroubovat matici na motor vysavače

Pokud po všech postupech pro čištění problém není vyřešen, a některé ze dvou kartáčů odmítne otáčet, pak se jedná o závažnější otázku spojenou s rozpadem bočního motoru nebo částí mechanismu převodovky.

Ten s porušováním může publikovat charakteristickou trhlinu zařízení. V tomto případě je pankaaa jedno. v servisním středisku je k dispozici opravy robotů vakuových čisticích prostředků.

Na problému s vysavačem robota s orientací ve vesmíru

Schopnost robota vysavače pro polohu samotné ve vesmíru v různých modelech je postavena v různých principech:

 • Státní zaměstnanci jsou orientováni v důsledku senzorů identifikace překážek a úrovně podlahy;
 • Vysoká cena kategorie modely. vzhledem k navigační jednotce, kde jsou postaveny laserové senzory a sledovací komora.

Čínský robot vysavač (ne reklama)

Aktualizace: Po téměř třech měsících práce byl robot bezpečně rozbitý. Přestal točit hlavní kartáče. Pokud procházíte rukou. budou zkrouceni, ale rychle se zastaví a pak se už se točí. Rozebrat, zcela vyčistil z prachu a vlasů všech kol a motoru. Mimochodem, nejsou žádným způsobem chráněni a po dobu tří měsíců ne každodenní čištění byly úplně v prachu a vlasech. Už nechci užívat s Číňany. No, čekám na fascinující komunikaci se zárukou záruky ozon, doufám, že všechno bude v pořádku 🙂

UPDATE2: OZON Peníze upřímně se vrátily, i když ne zcela bez problémů. Buďte opatrní, pokud náhodně ztratíte náhradní filtr, boční kartáč nebo dokonce tento mini šroubovák, který je dodáván v sadě. Nebudete ani vakuové čistič pro vyšetření. Všechny vnější spotřební materiál se ukáže, aby byly uloženy až do konce záruky.

Níže jsem přítomen vašemu soudu, možná nejvíce podrobnější a promyšlené recenze 🙂 Napsal jsem to déle než měsíc, takže jsem nezmeškal žádné malé věci 🙂 Opravdu doufám na vaše hodnocení a komentáře, snažil jsem se!

Stalo se, že jsem nemohl očekávat. Koupil jsem čínský robot vysavač 🙂 Skutečnost je, že jsem se velmi zajímal o mnoho let a pozorně sleduje robot-vysavače čističe, osobně koupil Irobot Roombu 770 pro můj čas, více než 10 let robotů pro mou rekombinaci Byl jsem přinesl za své známé a přátele, to byly různé modely a firem (ale většinou Irobot), čtení fórů o čínských robotech-vysavače jsem vždycky měl takové shovívavé, dokonce i malé posměšné smaster. Kromě toho se neustále zlomí.

Ale přestěhoval jsem se žít v Petru, rozvedl jsem svůj robota, aby sloužil mé bývalé manželce a já jsem byl dva roky jako moje podlahy sami (hrozné, chápu). A na příštím večer jsem si uvědomil, že nikdy nebudu sbírat peníze na Irobot. Tam je vždy něco důležitějšího, zvažuji, že jsem zde také odstranil byt. Při pohledu na můj oblíbený německý internetový obchod se ukázalo, že vzhledem k slevě v obchodě v 10% plus moje osobní sleva 50 eur nejlevnější Irobot s doručením bude vydáno téměř 18 000. Bude to dobrý Irobot, ale. 18000 (roboti bez plánování čištění nepovažuji).

No, tady jsem navštívil myšlenkou. Snažte se koupit Číňany? Začal studovat první věc čínská aukce. Ali Express. Od roku 200 dolarů začíná to normální, ale stále Číňané. pro 11500. A pak jsem se rozhodl jít do Ozona a z nějakého důvodu byl stejný robot prodán za 7300 se stejnou roční zárukou! A rozhodl jsem se vzít! 🙂

Vzal jsem model XROBOT XR510F. Trochu o výběru. Za prvé, spousta čínských robotů nemá turbo. To je jediný kartáč, který mají. To je strana “pekárna” a pak jen díra ve dně, přes kterou by měl absorbovat. Nebylo to vyhovovat. Mnozí mají turbo. V mém modelu Číňané důkladněji oslovili vášeň operace Irobot a na obrázku a podobnost dělala dva kartáče. Guma a zelenina. cítit rozdíl:

Pak byl vzhled. Většina čínských vysavačů vypadá jako nejvíce domorodá čínština v 10. generaci. to je divoce porážka, tak i lidé hanbu ukázat. Můj robot méně stylový a minimalistický. Přinejmenším stojí v místnosti a opravdu vypadá jako slušná hi-tech věc, a ne “můj mistr žebrák”. Opět. cítit rozdíl:

A nejvíce panovník, když jsou na tom ještě ruské dopisy, “robot vysavač” 🙂 🙂 No, souhlasíte, model levice vypadá docela dobře? To je vše. Přečetl jsem si recenze, stejně jako na všech Číňanech, buď cool, a pro takové peníze tak obecně, nebo “plnou kočička, zlomil se týden!”. Ale všechny stejné na tomto modelu, celkové hodnocení bylo o něco vyšší.

Speciálně jsem vyřešil první část výrobku s prvními dojmy k tomu, abychom okamžitě napsali, takže to nebylo rozmazat, a nakonec během několika měsíců, kdy můžete konečně udělat nějaké závěry.

První dojmy. (Číňané se dává v maličkostech)

Po obdržení krabice bylo jasné, že čínština nevytváří pro každý model samostatný box. V mém, to bylo uvedeno 10 modelů a dát značku zaškrtnuto naproti mé 🙂 Mimochodem, krabice ve stejném večeru neprošel test, protože se dostal z metra do domu a bočila všechno, byl zablokován a prakticky se zhroutil, i když na první pohled vypadal úplně špatně. Malý mínus 🙂

 • Balené vše vynikající! Žádné praskliny, všechno je namontováno, vše ve filmu. Pravý Nedák:
 • Velmi kvalitní plast, žádné lepení kusů, vše je vybráno a sbíráno velmi dobře! Obecně platí, kvalita materiálů na úrovni. Neočekával jsem to!
 • Byl jsem spokojen s přítomností lanové konzole, a ne infračerveného. Na stejném irobot-S je radiofrekvenční konzole umístěna pouze v nejdražších modelech od 35 tisíc, ve všech ostatních, je to IR, který by měl být nosen v robotu, aby se něco z něj dosáhlo, dobře, ale také “Zavolej” ho pod postelí, jestli je parkoviště. velký problém. Ano, a v této IR konzole nejsou žádné funkce. Pouze minimálně. Zde je plná sada funkcí, vše je dáno, vše je nakonfigurováno, docela srozumitelné a je rádiová frekvence. Vysavač “slyší” i z další místnosti:
 • A první mínus podle mého názoru vychází z plus ve formě ovládacího panelu. A problém je, že nemůže být nakonfigurován na robotu. Na to jen tři tlačítka. Základ, čištění a bod (kruh čištění 1 metr), tj. Čas na něm se nezobrazuje a pokud dálkový ovladač nefunguje, není možné nic konfigurovat. A také mám pochybnosti, zda bude moci jít na naplánované čištění bez dálkového ovladače. Zdá se mi, že tato konzole mu pošle signál na plánované čištění.
 • Je nemožné naplánovat svůj čas čištění na určitý den. Vyberete si jen čas začátku čištění a dny, ve kterých bude provedeno. To znamená, že v 9 hodin ve všední dny a 12 o víkendech. Je zakázáno. To není problém vůbec, ale jen maličkost 🙂
 • Všechno stejné je to čínština. Jak se nepokoušeli, aby vše s ochrannými fóliemi, ale to, co bylo otevřeno (například IR senzor na “nos” vysavače). Bylo poškrábáno, také v dálkovém ovladači byly baterie poškrábané. Není to vůbec kritické, ale stále stejný lesklý Irobot přichází v dokonalém stavu a vůbec bez filmů.
 • Velmi harfingský koš. musí být velmi elegantní. Zdá se, že není narušen, ale důvěra není inspirovat;
 • Filtry jsou velmi tenké, papírové a čistě symbolické. Na prvním čištění, on klidně zmeškal prach (docela trochu, ale stále), a pokud to zmeškal sám filtr, pak jeho obvod není vyčerpán. Takže si myslím, že potřebujete filtry naléhavě na objednávku z Číny, protože budou spěchat velmi rychle. Například ve stejném Irobotu, pokud máte filtry HEPA (a stávají se ve všech nejnovějších modelech již 4 roky), pak pokud ji změníte alespoň jednou za půl roku, pak není v turbo žádný prach motor, který nasává vzduch, nebude. Bude to čisté, to znamená, že opravdu dokonale čistí vzduch. Tady není taková věc. Vlastně vypadal velký problém. Najít filtry jako většina ostatních spotřebních materiálů je téměř nemožné! Pokud jsem stále našel kartáče na Ali s obtížemi, nejsou tam žádné filtry. Nikdo není nikde. Irobot si může koupit spotřebu téměř jakémukoliv modelu.
 • Nepříjemné malé věci jako baterie. Ona je malá. To je Paul Bella, ale před vložením, musí být spojen s dráty k robotu 🙂 Irobot neměl jednoho, nikdy nebylo dvě kontaktní místa na baterii sám, hodil jsi to do jejího boxu a ona je jako Pravidelná baterie se zavře s robotem. Neexistuje žádná taková věc 🙂

Neotáčí kartáč

Velmi mnoho vysavačů je vybaveno jedním nebo dvěma laterálními kartáči. Některé modely mají kufr. V případě, že neotáčíte boční nebo centrální kartáč, pak s největší pravděpodobností jen ucpávají bahno nebo rány vlasy / vlny. Doporučujeme pravidelně čistit všechny pohyblivé prvky návrhu robota vysavače (kartáče, kola). Pokud jste po instalaci čištěného kartáčku na místo, všimli jste si, že zařízení je velmi hluk, je pravděpodobné, že kartáč je nainstalován nesprávně.

See also  Délka stehu ve šicím stroji závisí

V případě, že po vyčištění štětce se neotáčel, problém může být mnohem vážnější (kartáč na straně motoru selhal, nebo převodovka rozpadla).

Pokud po vyčištění levého kartáče nebo správný kartáč nefunguje, znamená to, že problém je mnohem vážnější. Je možné, že kartáč na straně motoru byl přerušen, nebo převodovka. V tomto případě doporučujeme kontaktovat specialisty a nesnažte se odstranit selhání sami.

PROČ ROOMBA kartáč se neotáčí

Kromě prachu nebo nečistot se může stát, že motorový motor kartáče bude stačit dostatečně pracovat přesně. Proto se také doporučuje pečlivě zkontrolovat motor kartáče před opravou nebo výměnou bočního kartáčku v vysavači místnosti. Kromě toho mohou problémy s konektory, zapojení nebo mamování motoru způsobit stejný problém v některých scénářích. Teď, aniž byste ztratili více času, pojďme do případu.

robot, vysavače, neotáčí, kartáč

Modul bočního štětce

Jedním z nejčasnějších důvodů, pro které se s bočním kartáčem místnosti neotáčí správně, protože modul bočního štětce je uvízl v překážkách, jako jsou vlasy, prach, nečistoty, odpadky a t. D.

Takže se musíte otevřít a vymazat převodovku uvnitř kartáčového modulu, který se ve skutečnosti otáčí uvnitř. Blokované převody se nelze normálně otáčet, takže boční štětec přestal pracovat.

Slabý nebo nelubrický motorový motor

Existuje další důvod, proč je boční kartáč motoru buď slabý / starý nebo není správně mazán. To je také považováno za jeden z nejčastějších příčin takového problému. Irobot vám naštěstí zašle záruční náhradu, pokud kontaktujete podporu a vysvětlete jim, že laterální kartáč nefunguje ani po vyčištění převodovky.

Domácí poškozené detaily

Je také možné, že některé vnitřní části jsou fyzicky poškozeny, a proto se štětec robota neotáčí přesně nebo se zastaví několikrát. Takže byste měli spustit demonstraci v vysavači pokojů, abyste zkontrolovali, zda motor boční štětce nefunguje v očekávaném čase nebo ne.

Pokud se motor neotáčí, možná problém je v napájení ze zásuvky nebo poškozené vnitřní části. Pokud však motor pracuje normálně, ale boční kartáč se neotáčí, měli byste zkontrolovat žlutou část bočního kartáče pro přestávky nebo trhliny (pokud existují).

Někdy vnější fyzické poškození nebo praskliny nebo přestávky na žluté části bočního kartáče mohou také zabránit jeho volnému otáčení. V tomto případě byste měli nahradit nový boční kartáč, abyste se vrátili znovu v pravé stopě.

Rada pro majitele

Secure v servisním středisku se ujistěte, že pečlivě vyčistěte vysavač robota. Většina servisních center vyžaduje, aby vozy doručené, byly čisté. Takže včasné čištění vám umožní ušetřit příliš mnoho času a nervů.

See also  Aplikace pro řízení robota vysavače Xiaomi

Nyní se obraťme na popis nejčastějších poruch a způsobů, jak je eliminovat.

Irobot ROOMBA Štětce Blok Oprava

Je rychle zvyklý zvyknout si na práci užitečných domácích spotřebičů a jeho členění porušuje průběh obyčejného života. Irobot Roomba Vysavače Podporující čistotu v domě náhle přestal sbírat odpadky. To je další členění po mnoha letech práce. Cesta ke službě nebyla působivá s jeho nepřiměřenými výdaji. Zjistěte si na internetu specifický způsob, jak opravit mechanismus otáčení štětce kartáče Rumba selhalo. Musel jsem rozebrat mechanismus na vlastní riziko. Oprava úspěšně prošla. ROOMBA vysavač pracuje znovu. Přečtěte si a zobrazí podrobná zpráva o úspěšné opravě s fotografiemi a videí.

Takže zjistit, že kartáče vysavače nerostou, rozhodl jsem se podívat dovnitř v naději na reprodukci nebo alespoň zjistit, co bylo rozbité. Přesunuli se na smíchu, zkušenost z výměny baterie a opravy motorového kola již byla.

V operaci otevřít opravu, dostatek kůry a pinzetu.

Pokyny pro demontáž vysavače pro převodovku bloku štětců:

 • Otočím se vysavačem. Znechucení kontejneru. Vyjměte kartáče z kartáčového bloku. Doufám, že si kartáče pravidelně čistíte.
 • Odšroubujte upevnění šroubů bočního kartáče a odstraňte kartáč. Všechny odpadky zabírají v rozebraném vysavači.
 • Odšroubujte čtyři šrouby upevnění spodního krytu vysavače.
 • Vyjměte kryt.
 • Vyjměte čtyři šrouby pro upevnění bloku kartáčů. Dejte šrouby na bezpečném místě.
 • Odstraňte blok kartáčů z pouzdra vysavače
 • Konzistentně protahuje prkna s vlastními rukama a volně volným kartáčecím kartáčím osy Swing. To vám umožní přístup k převodovce. Sledujte video.
 • Odšroubujte šrouby z montážních šroubů krytu kontejneru. Šrouby na bezpečné místo.
 • Odstraňte kryt převodovky a vyhodnoťte vnitřní stav. V mém případě byla převodovka plná znečištění.

Údržba kartáčů u robotického vysavače LG Hom-Bot VR 62xx

Malá noční můra v převodovce je eliminována odstraněním všech odpadků. Kromě odpadků se ukázalo, že je pevně ucpáno, zdá se, že písek, mezery mezi převodovkou převodovky. V procesu montáže převodovky a čištění nalezeno porucha. Na jednom zařízení nebyla žádná osa! Osa se jednoduše selhala v převodovce. Neznám charakteristiku nebo ne charakteristiku této poruchy, ale osa byla vložena na místo a převodovka je sestavena. Zobrazit fotky a videa. Silikonový mazivo bohužel nebyl k dispozici a převodovka bude pokračovat v práci na pozůstatcích bývalého maziva. Testy úspěšně prošly. Vysavač otáčel kartáč (jak zjistit, že kartáče se otočí na video). Čištění převodovky také zvýšila životnost baterie vysavače o ~ 10 minut.

Bohužel nemám žádné statistiky typů poruch blokování kartáčů Irobot Roomba. Nemohu říci, že dopady osy je charakteristická nebo atypická porucha v převodovce. Ale měl jsem štěstí, že jsem se úspěšně vyrovnal s opravou a zachránit svůj čas a peníze. Irobot Roomba Vysavač pracuje znovu!

Máte-li problémy s baterií vysavače, pak se výměna baterie na stejném typu nebo pokročilé lithium nezpůsobí problémy na podrobnosti o videu

robot, vysavače, neotáčí, kartáč

Špatně orientovaný

Minimální sada senzorů v plnohodnotném zařízení. povrchové senzory, které nedovolují, aby robota spadl z výšky, snímače překážky vpředu a strany stran, které pomáhají vyhnout se kolizím a kontaktním senzorům kolize v a pohyblivý nárazník, který vám umožní “cítit” stěnu při čištění podél nich. Pokročilé modely jsou vybaveny kamerami nebo laserovou oblastí, které vám umožní postavit mapu místnosti a navigovat.

Pokud robot vysavač nevidí překážky nebo demonstruje jiné zvláštnosti v chování, pravděpodobně snímače kontaminovaných. To zahrnuje také následující problémy:

 • větvičky;
 • Hodí se zpět, s sklizně jezdí zpět;
 • jezdí zpět a vypne se;
 • zastaví uprostřed místnosti;
 • Jízdí pouze v kruhu nebo na jednom místě;
 • havaroval do stěn, které se zpomalily.

Problém populárního vysavače Xiaomi Mi Robot. Černá podlaha. Robot vysavač nefunguje na černém podlaze nebo povlaku, protože tyto povrchy nezjistí pod koly a považuje za přestávku. Pomozte všem senzorům na dně bílé knihy.

Buďte opatrní, zakryjte povrchové senzory, zbavíte zařízení, které chrání před pádem a může spadnout z kroků.

Dalším společným problémem. Nevidí tmavý nábytek nebo zrcadla. V tomto případě bude nejjednodušší volba virtuální stěna nebo magnetickou pásku instalovanou před neviditelnou překážkou pro gadget. Pokud chcete najít jinou možnost, fantastické. Někdo připojí bar s nábytkem tak, aby ji čistič vytáhl a nechodil dál, někdo papírový proužek do zrcadla, předem vyzvednuta požadovanou výšku.

Pokud robot vysavač jezdí a vypne se, může zaseknout nosný válec vpředu. Demize a vyčistěte válec podle pokynů. Při jízdě v kruhu nebo na jednom místě, zkontrolujte, zda obě hlavní kola se volně otáčejí. Možná je jeden z nich blokován rány. Těžší případy při převodovce nebo motoru jedné z kol. Již jsme napsali v článku, co dělat v takových případech.

Pokud robot vysavač nefunguje na černém patře. to je normální. Problém v povrchových senzorech, jak je napsáno těsně výše. Můžete se pokusit držet je bílým papírem, ale nedáme záruky normálního provozu a váš asistent ztratí ochranu proti výšce, buďte opatrní.

Nyní víte, jaké chyby mají vysavače robota a jak je eliminovat. Nebojte se velký seznam, pamatujte si, kolik problémů jsou ze stejných strojů. Jakákoli komplikovaná technika vyžaduje pozornost sama o sobě a řádnou péči, přijímá, která bude správná sloužit majiteli po mnoho let.

Chtěli se zbavit hádka co nejvíce, vyberte vysavač s oficiální zárukou v země a servisních střediscích ve vašem městě. A pamatujte si i nákup, že musíte pravidelně vyčistit od odpadků.

Nenašel váš problém v článku? Zapište níže uvedené komentáře, zkuste to.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS