Rozměry žehlicí desky ve složeném stavu

Recenze postavených. v žehlicích desek. 57 fotografií nápadů

V každodenních starostech je hostitelka čelit výběru: neustále demontáž a často sbírejte těžkou žehlicí desku nebo nečistku a jít za ní? Problém je vyřešen vložením žehlicího povrchu do jiných vnitřních předmětů. Existuje několik typů postavených.v žehlicích desek. Přijdeme na to, jak si vybrat správné.

Stejně jako jakékoli řešení má postavená deska žehlicí své výhody a nevýhody.

 • Stavěná.v žehlicí desce nezkazí vzhled místnosti a nevyčnívá z interiéru. Nebude nápadný a připomene hostům útrapy domácích úkolů.
 • Zabírá to malý prostor. Nebudete přemýšlet, kde to uložit, nezakopněte na to a nekleste.
 • Rychlá a snadná příprava na práci a čištění. Obvyklá žehlicí deska musí být vyřazena, přivedena na místo práce a instalace. Po žehlení, shromažďování a přijetí na místo úložiště. Postavené.je přivedeno do pracovního stavu a odstraněno jedním pohybem ruky.
 • Je obtížné najít hotový nábytek s postaveným povrchem žehlicí. Pokud zjistíte, pak nemusíte uspořádat velikost nebo kvalitu samotného povrchu. S největší pravděpodobností musíte přimět k objednávce. Náklady na nábytek nad objednávkou nad náklady na dokončení.
 • Někdy to chci přesunout blíže k televizi nebo pohovce k potíže. Postavená.v žehlicí desce nelze pohybovat kolem bytu.

Jak vybrat pohodlnou postavenou.v žehlicí desce?

Při výběru byste měli věnovat pozornost následujícím charakteristikám:

 • Spolehlivost mechanismu. Postavená deska je technicky složitější než obvyklá. Věnujte pozornost mechanismu, s nímž je přinášen na pracovní pozici. Měl by mít vysokou kvalitu a vyrobeno z odolného materiálu, jinak se design rychle zlomí.
 • Kvalita podpory. Podpora podporuje žehlicí povrch v horizontální poloze a je připojena ke zdi nebo krabici, pokud se jedná o zatahovací model. Věnujte pozornost upevnění podpory: Pokud jsou špatná kvalita, může rada vypadnout.
 • Hmotnost by měla odpovídat povrchu, ke kterému je deska připojena. Pokud se jedná o tenkou zadní stěnu kabinetu, design by neměl být těžký, jinak riskujete, že ho vytáhnete pomocí spojovacích prostředků a kusem zdi.

Hmotnost produktu závisí na materiálu desky. Země modely nebo ústní materiál jsou snazší, dřevěná nebo překližková základna je těžší.

 • Udržitelnost. Design by se neměl potkávat, ohromit a pohybovat se tak, aby byl proces žehlení pohodlný a vylučuje příležitost spálit se.
 • Velikost. Při výběru místa pro instalaci odhadujte, jakou oblast bude obsadit pracovní stav a nezabrání pohybu lidí kolem bytu.

Prvním kritériem výběru jsou běžné a vzácné typy žehlicích desek

Díky rozvoji inženýrství v naší době, počet dostupných úprav žehlic úspěšně konkuruje počtu vynalezených žehličkami. Každý druh zpravidla plně odhaluje své schopnosti v určitých situacích a je vhodný pro konkrétní kategorie lidí. Nabízíme vám, abyste se dozvěděli více o nejběžnějších možnostech moderní reality.

Rada pro žehlička na dálnici je nejvíce mobilní ze všech dostupných

Pokud váš byt nemá moc volného prostoru nebo máte rádi cestování, pak bude nákup modelu na stolním počítači téměř perfektní volbou. Jeho výrazné rysy jsou: velmi kompaktní deska, „mikroskopická“, podle standardů jiných modifikací, nohy (jejich výška nepřesahuje 20 cm), vhodné pro přepravu hmotnosti.

rozměry, žehlicí, desky, složeném, stavu

Na takové desce můžete snadno pohladit každodenní oblečení nebo prádlo. U velkých věcí však je nepravděpodobné, že by byla vhodná plocha. pro dosažení nezbytného výsledku strávíte spoustu času. Rovněž stojí za zmínku křehkých materiálů případu a jednotlivých částí. to nutí majitele, aby byli v oběhu velmi elegantní.

Podlahová verze je „klasickým“ řešením problému domácnosti

Většina majitelů a hostesek bude raději koupit právě takovou žehlicí desku. Není to překvapivé. obchody nejčastěji dávají přednost prodeji tohoto konkrétního produktu. Tato volba je do značné míry odůvodněna širokou funkčností, kombinované s relativně nízkou cenou.

rozměry, žehlicí, desky, složeném, stavu

Standardní žehlicí deska je vhodná pro oblečení jakékoli délky. Dokonce i záclony nebo ložní prádlo se snadno vyžehnou. Při skladování ve složené podobě zabírá úprava podlahy malý prostor, zejména při skladování ve svislé poloze. Nevýhody zahrnují významnou hmotnost produktu a působivé rozměry v pracovním stavu.

See also  Jak správně navinout pramen ve vakuovém čističi

Postavené. v modelech a zatahování. šetříme volný prostor

Ve slavné sérii filmů „Piráti z Karibiku“ byly postavy, které byly tak „připojeny“ k lodi, že se tiše staly jeho součástí. Další hrdinové našeho článku se řídí stejným principem. posuvné a postavené. v žehlicích desek. První z nich se nachází uvnitř speciálních krabic: Při otevírání se zařízení „narodí“ a pohybuje se pomocí válců (jako dveře ve skříni).

Posledně jmenované jsou skryty hlavně uvnitř výklenků ve zdi, maskované jako zrcadlo, bezpečné nebo něco podobného. Otevřete dveře. a vybavení je připraveno k použití.

Kompaktnost, funkčnost na úrovni podlahové desky, a také schopnost používat zařízení jako návrhový prvek jasně vyberte tyto možnosti na pozadí konkurentů. Zůstatelné „LOBS dehtu“ však budou vysoké náklady na instalační práce a obtížnost přenosu struktury na jiné místo (například při pohybu).

Transformer Board Dream od skutečného módy

Tento produkt je také schopen zachránit vzácné metry čtverečních a zdůraznit individualitu majitelů domu nebo bytu. Transformátor žehlicí desky je noční stolek, jehož horní část je schopna se otevřít a proměnit v desku.

Stabilita takové modifikace bude několikrát vyšší než u jiných příkladů. Pokud jde o kompaktnost, tento typ není nižší než postavená a zatahovací zařízení. Stylový vzhled a použití jako plnohodnotný nábytek se při výběru stane o nic méně významné výhody. Jediné nevýhody lze zvážit daleko od rozpočtových cen za celý rozsah a omezenou přepravitelnost.

Aktivní žehlicí deska. pro milovníky špičkových technologií

Zdá se, že některé produkty spadly do našeho světa z budoucnosti. Jinak jak vysvětlit vzhled takové progresivní modifikace jako aktivní žehlicí deska? Na rozdíl od svých konkurentů je vybaven tolika modernizacemi, že pro vás prakticky pohladí oblečení. Mezi jeho výrazné strany lze zdůraznit schopnost zahřívat pracovní plochu (umožňuje vám pracovat s mokrým prádlem a oděvem), jakož i dodávku vzduchu pro foukání i absorpci (zrychluje proces žehlení).

POZNÁMKA! (kliknutím zjistit)

Chápeme velikost

Důležité! Rozměry žehlicí desky ve složeném stavu, výrobce označuje balení.

Při výběru modelu žehlicí desky musíte zvážit velikost svého bytu. Nekupujte masivní desku v malém bytě, bude to zasahovat do vás jak sestavených, tak demontáže.

Tipy a doporučení pro výběr desky

Aby byl nákup pro vás úspěšný, musíte přistupovat k problému volby odpovědně. Dobrá a pohodlná deska usnadní proces žehlení a přidá pozitivní emoce k tvrdé práci hospodyňky.

Volba musí být provedena na základě následujících bodů:

 • Udržitelnost je velmi důležitá. Deska by se neměla houpat, ohromit nebo ohýbat. Zde hrají důležitou roli nohy, měly by být širší než základna, aby byla zajištěna spolehlivost a stabilitu.

Důležité! Nohy pevné šrouby jsou mnohem pohodlnější a spolehlivější, i když se dostanou ven, lze je opravit.

 • Kompaktnost také hraje důležitou roli v jakémkoli bytě. Čím menší je velikost žehlicí desky ve složeném stavu, tím lepší je.
 • Lehkost celé struktury je klíčem ke pohodlí během provozu. Mělo by to být lehké, aby bylo možné nosit bez velkého úsilí, ale zároveň docela silné.
 • Výška žehlicí desky ve složené podobě je mírný indikátor, ale také poskytuje pohodlí. Taková deska je snadno nasazena na odlehlé místo.
 • Materiál, ze kterého je základ desky vyroben, hraje důležitou roli, protože modely vyrobené ze dřeva nebo desky s dřevem jsou levné, ale jsou krátkodobé. A plastové výrobky a termoplastika mají delší životnost.
 • Potahování desky je důležitým kritériem výběru, protože spolehlivý a měkký povlak usnadňuje proces žehlení a nevyžaduje další zařízení.

Důležité! Ideální možností je odnímatelný povlak pro žehlicí desku. V průběhu času je jakýkoli povlak špinavý nebo opotřebení. Nejlepší, když je tato část fixována elastickým pásem.

 • Výška desky poskytuje pohodlí během používání. V moderních modelech existuje mechanismus pro úpravu výšky. je to vhodné pro majitele jakékoli výšky.
See also  Lze použít pánev pro indukční desky

Vyvstává otázka, jak složit žehlicí desku, jak snadné je to udělat, protože desku používáme téměř každý den, a pokud je obtížné ji složit, pak za pár dní budete litovat výběru tohoto konkrétního Modelka.

Hodnocení žehlicí desky

Nyní se podívejme na několik modelů žehlicích desek od různých výrobců.

Nika Valencia

Tento model, který vydal ruský výrobce, je vhodný pro ty manželky v domácnosti, kteří střídají používání generátoru železa a páry:

 • Stojan je navržen pro zařízení s funkcí páru, která není těžší než 10 kg. Má 12 silikonových obložení pro železo.
 • Pracovní plocha vyrobená z kovu má odnímatelný kryt na vazbách nádrží.
 • Rozměry 124 x 46, takže je vhodný i pro malé byty.
 • Sada obsahuje skládací držák pro dráty, zásuvku pro připojení železa a prádlo na mřížku odolat až 4 kg.
 • Existuje skládací hnědá dívka, velikost 50 x 9 cm.

Důležité! Výškový regulátor je také přítomen a má 33 pozic.

Gimi Advance 140

Tento model od italského výrobce je ideální pro žehlení prádla a velkých tkanin, protože:

 • Je vybaven zatahovacím držákem. umožňuje vám pečlivě zavěsit již žehlené spodní prádlo v procesu žehlení.
 • Povrch desky je vyroben ze speciální kovové sítě.
 • Rozměry 146 x 45 cm, což je docela vhodné i pro malé pokoje.
 • Nohy jsou vybaveny nastavením výšky.

Důležité! Souprava zahrnuje povlaky na povlečení, železné stojan a také držák pro jeho otočení.

Leifheit Airboard Compact M

Pokud se chystáte přejít z vaší žehlicí desky kolem domu, pak je to určitě váš model:

 • S rozměry 120 x 38 cm má váhu 4,2 kg.
 • Mechanismus rozvržení je jednoduchý a pohodlný, bude od vás vyžadovat jen pár pohybů.
 • Model je velmi kompaktní, složený ve složené podobě ve skříni.
 • Povrch je vyroben z termoplastiky, díky novým technologiím se rychlost železa výrazně zvýší.
 • Nohy nohou jsou vyrobeny z pogumovaného materiálu, pět úrovní výšky pomáhá upravit desku do jakékoli výšky.

Důležité! Sada obsahuje stojan pro železo, držák drátu a zásuvku pro připojení železa.

Philips GC240/25

Tento model kombinuje 8 ergonomických řešení, která zjednodušují pracovní postup:

 • Široký povrch 120 x 45 cm vám umožňuje železo spodní prádlo a další velké věci.
 • Obal má tři vrstvy: bavlna, plstění a pěna, která poskytuje hladké klouzání.
 • Design je vybaven jedinečnými skládacími rameny, což vám v rozvinuté podobě umožňuje vyhladit nepřístupná místa na košilích.
 • K dispozici je držák šňůry a věšák, stejně jako široký stojan pro generátor železa nebo páry.

Důležité! Silniční zámek a hrad pro děti činí model naprosto bezpečný.

Bosch TDN 1700p:

 • Tento model poskytuje nejen dokonalé žehlení, ale také vám umožňuje osušit prádlo pomocí funkce topení.
 • Základna produktu je kovová, rozměry 107 x 45 cm, existuje úprava úrovně výšky.
 • Sada obsahuje stojan pro železo, elektrikudinátor a pouzdro.

Důležité! Deska je vybavena systémem foukání a foukání vzduchu. Vlhkost je vytažena z mokrého prádla, položena na povrch, a je tedy sušena. A při žehlení je dodáván vzduch, který tvoří vzduchový polštář. To výrazně usnadňuje proces žehlení.

Povrch desky

Jedním z nejdůležitějších parametrů je materiál, ze kterého se vyrábí povrch desky. Liší se nejen podle hmotnosti, ale také v sekundárních vlastnostech:

 • Plast je nejjednodušší, odolný materiál, který není deformován, když je vystaven vysokým teplotám. Není předjížděna vlhkostí a nedává cizí vůně.
 • Kov. Celý povrch, velmi odolný, není podroben deformaci, ale zároveň závažný. Taková deska vydrží velmi dlouho Lehký analog předchozí možnosti s plochým povrchem pohodlným pro žehlení. Pokud však jednáte pravidelně a po dlouhou dobu s vysokými teplotami, existuje riziko míst se zjevnými známkami deformace, proto se nedoporučuje nechat zapnutí železa na takovém produktu Poměrně levné modely, které se liší v lehkém. Není to nejpohodlnější materiál, protože pod vlivem páry a vlhkosti lze deformovat Světlé a levné možnosti s vysokou pevností. Jediné mínus je to, že v průběhu času může být „nalit“, ale s materiálem s vysokou kvalitou zdroje nevzniká dlouhá doba času.

Kovové modely jsou považovány za nejdražší z výše uvedeného seznamu, ale rozpočtový, cenově dostupný pro všechny, vyrobené z překližky a desky na bázi dřeva.

See also  Jak si vybrat vysoušeč vlasů vlasů

Český a substrát

Pracovní plocha žehlicí desky je uzavřena krytem, ​​s nímž je v kontaktu podešev horkého železa. Obaly jsou vyrobeny z různých materiálů:

 • Bavlněné tkaniny. ekonomická verze, lze snadno vymazat a na jeho povrchu nejsou žádné pluhy;
 • Plachtění.prádlo nebo napůl.linenní tkanina, s texturou bez sklipu;
 • Syntetika.rezistentní.teplo.rezistentní tkáň založená na silikonu nebo s metalizovaným povlakem;
 • pociťovat. hustý materiál, který dobře toleruje vysokou teplotu a neklouzává.

Podšívka pod krytem je vyrobena z pěny, bavlněného wanov nebo syntetického zima. Všechny materiály poskytují odolnost vůči páře a tepelným vlivům substrátu.

Při žehlení desky vyrobených ze dřeva, krytu a substrátu lze často připojit pomocí nehtů a knoflíků. Pokud je potahování nebo podšívka poškozena, bude problematické je nahradit a deska s vysokou pravděpodobností bude muset být zcela změněna zcela.

Žehlicí desky

Po pečlivém seznámení s typy a funkcemi různých desek je laik připraven pro konečnou volbu. Ale v další fázi bude nutné určit, která velikost desky bude optimální pro specifické podmínky. malé nebo naopak velké.

Poznámka: Rozměry bytu a místnosti, ve kterém bude nainstalována deska, slouží také jako kritérium pro výběr modelu jednoho nebo druhého. Nekupujte masivní desku v malém bytě, protože to bude rušit jak složenou, tak rozšířenou formu.

Když mluvíme o tom, jakou velikost by měla být pohodlná žehlicí deska, je třeba poznamenat, že jeho rozměry nejsou natolik, že se toto kritérium stává hlavním v procesu výběru. Při nákupu produktu pro domácí použití by však měl být tento ukazatel brán v úvahu.

 • Klasické modely (střední velikosti. 110/124 od 30/38 cm). Taková deska se snadno instaluje a provozuje, takže se s tím vyrovná i křehká žena. Kromě toho takový model nezabírá mnoho prostoru v místnosti a snadno se umístí na skříň nebo na jiném odlehlém místě. Mezi nedostatky takové desky by měly být zaznamenány některé nepříjemnosti v procesu žehlení podestýlky nebo záclon kvůli malé pracovní ploše.
 • Moderní modely vynikají větší (140/148 od 40/45 cm). Takové modely jsou však poměrně snadné a pohodlné a jejich zaoblené hrany vám umožňují snadno umístit a používat takovou desku v jakémkoli obývacím prostoru.

Všechny velikosti jsou složeny a rozebrány, by měly označovat obaly, takže není třeba se zaměřit na oko nebo intuici.

Pokud jste mučeni pochybnostmi, kterou žehlicí desku bude lepší koupit. recenze nalezené v síti na tematických stránkách a fórech pomůže správně vybrat. Obtížnost při výběru harmonické velikosti desky spočívá v tom, že je obtížné předvídat, zda tento nebo tento model bude ve vašich podmínkách výhodné.

Určité modely desek jsou vhodné pro jejich použití s ​​generátorem páry

Recenze

“Není to tak dávno, moje stará, stále sovětská žehlicí deska selhala.”. Proto bylo nutné koupit nový. Vybral jsem automatickou desku Nika 9. Cena byla levná, rada splňuje všechny jednoduché požadavky: existuje stojan pro železo, nastavení výšky, brnění. Vzhledem ke zvláštnímu tvaru nohou je deska stabilní a během žehlení se neotáčí. Je také vhodné, že je postaveno.jehněčí pro železo.““

„Dnes je v prodeji velkým výběrem žehlicích desek. Ale zastavil jsem svůj výběr na železné desce “Nika”. Všechno se mi líbilo, nenašel jsem nedostatky. Skvělý design, stabilní a silný design. Při žehličce se neuvádí a neklouzává na podlaze. Všechno je poskytováno. Ve skladu stojí za železo, zařízení žehlení rukávů. Velikosti desky vám umožňují žehrát dětské věci a věci pro dospělé. Hladit záclony také není obtížné. Nick deska je lehká a může být složena a odstraněna na místo úložiště.““

“Mám žehlicí desku Nick Ht 11.”. Velmi pohodlné, odolné. Můžete dokonce vyžehlit dceru, protože je nakonfigurována vhodná výška a bezpečná pro použití dítěte. Radím všem!““

| Denial of responsibility | Contacts |RSS