Samsung pračka neotevře dveře

Co dělat, pokud se dveře neotevíjí v pračce po mytí

Dokonce i mechanismy moderních modelů praček někdy dávají selhání. Zjistíme, jak být v situaci, pokud stroj neotevře po dokončení praní. Důvody pro to může být hmotnost a mnoho z nich jsou docela možné samostatně vyřešit, aniž by přitahovaly drahé specialisty.

Pračka automatická je komplexní mechanismus, který zahrnuje práci několika sil najednou. 2 takové nebezpečné faktory jako elektřina a vodní hranice. Výrobci se dozvěděli důsledky a vyvinul speciální bezpečnostní systém.

Výhradně z bezpečnostních důvodů pro otevření dveří pračky během procesu mytí je nemožné. Zámek dveří je ihned po instalaci programu ihned po instalaci a spuštění. Od nynějška mnoho modelů rozsvítí znamení ve formě zámku. Automatický zámek zabraňuje rozlití vody v místnosti, eliminuje riziko šoku, stejně jako popáleniny. Voda v přístroji se zahřívá až 90 stupňů a otvor dveří během procesu mytí může vést k vážnému poškození.

Jiná norma je považována za to, že pračka se neotevře po uplynutí okamžitě na konci cyklu. Na několik minut je technika nutná, aby se odstranila veškerou přebytečnou vodu. V různých modelech je toto období jiné. Průměrný čas pro úplné odstavení stroje je 1-2 minuty.

Důležité! Pokud model pračky poskytuje možnost sušení, pak se odblokovací dveře vyskytují pouze poté, co bude buben vychladnout na bezpečnou teplotu.

Tyto situace nelze považovat za poruchu. To je jen vlastnost zařízení pračky a žádné další akce nebudou muset udělat.

Proč nastane obtížnost objev?

Pokud se dveře stroje po mytí neotevře v první a podruhé, nestojí za opakované pokusy o opakování, zvýšení tlaku a použité pevnosti. Takový přístup bude zhoršovat pouze situaci a blokování přidá rozbitý zámek nebo dno-out dveře. Produktivně zjistit důvody současné situace, které mohou být pouze pět.

 • Standardní maloobchodní zámek při pracovních strojích. Po dokončení dalšího cyklu musí Samsung automaty projít nejméně 1-2 minuty, po kterých budou dveře zpívat samostatně.
 • Selhání systému. Možná technické porušení v programu Washanman. Provokuje selhání ostrého napětí skoky, poruchy vody ve vodu, ostrý výpadek energie.
 • Vadný hradní blok. Je možné, že hrad je schodmí. Přirozené opotřebení, necesné zatížení / vykládání nádrže nebo hrubého otevření dveří. to vše negativně ovlivňuje blokovací mechanismus.
 • Spiknutí v odtokové hadici. V tomto případě se voda neslouží z nádrže, takže systém nedává signál odemknout. I když byl cyklus dokončen.
 • Blokování od dětí. Speciální režim ochrany může být zahrnut náhodou.
See also  Jak umýt šátek dolů v pračce

Hledáte náklady na uzamčené poklopu mezi uvedenými položkami. Nejdůležitější možností je otevřít technický pas nebo pokyny pro dostupný model Samsung a viz postup pro každý případ. Pokud takové papíry v domě nejsou nalezeny, chápeme, co dělat dál, na vlastní pěst.

Proč nejsou dveře otevřené?

Hlavní důvody pro blokování poklopu mohou být:

 • Automatické blokování, ke kterému dochází během mytí prádla pro bezpečnost. Někdy je nemožné otevřít dveře po skončení zasedání;
 • Zavedl jsem rukojeť nebo zlomil hrad poklopu;
 • V programu došlo k selhání;
 • Zařízení neslouží vodu, protože švestky ucpaly;
 • Došlo k odpojení elektřiny nebo přerušení napájení. Otevřete pračku, pokud je blokován, bude to nemožné;
 • Zahrnuta funkce ochrany dětí.

Chcete-li odstranit zámek, musíte zjistit skutečnou příčinu, a pak přijmout opatření.

V tomto spiknutí jasně ukazuje, jak otevřít dveře pračky s tenkou kovovou linkou nebo kabelem:

Elektronický inženýr s dlouholetými zkušenostmi. Několik let se zapojil do organizace opravy domácích spotřebičů. Jsem rád, že se s vámi podělím o čtenáře s vašimi znalostmi v oblasti provozu a opravy zařízení. Zbožňuje sportovní rybolov, vodní turistiku a cestování.

Našel chybu? Zvýrazněte text s myší a klepněte na tlačítko:

Bojovat proti můry jsou speciální pasti. V lepící vrstvě, kterou jsou pokryty, přidány samicové peněženky, které přitahují muže. Lepení na pasti, klesají z chovného procesu, což vede ke snížení populace můry.

Vlákna zlata a stříbra, které ve starých časech vyšívané oblečení se nazývají restaurace. Pro získání jejich kovu byl drát dlouho tažen klíšťaty do stavu požadované jemnosti. Výraz “Pull (plemeno) Canber”. “Zapojte se do dlouhodobé práce” nebo “zpoždění provedení případu”.

Před zobrazením různých skvrn z oblečení, je třeba zjistit, jak bezpečné je vybrané rozpouštědlo pro samotnou tkáň. Používá se v malém množství do nízkopodlažného pozemku ze strany 5-10 minut. Pokud si materiál zachovává svou strukturu a barvu, můžete se přesunout do skvrn.

Nejen talíře a šálky jsou v myčce dobře. Je možné stáhnout plastové hračky, skleněné placky lampy a dokonce i špinavé zeleniny, jako jsou brambory, ale pouze bez použití detergentů.

Pokud se na svých oblíbených věcech objevilo první známky přenášení v podobě neuspořádaných tyčí, můžete se jich zbavit speciálního psacího stroje. Shawra. Rychle a účinně vrací lumpy lumpy z textilních vláken a vrací se na věci, které stojí za to.

Čerstvý citrium se hodí nejen na čaj: Vyčistěte kontaminaci z povrchu akrylové lázně, osvětluje polovinu řezaného citrusu, nebo rychle umýt mikrovlnnou troubu, uvedení vodní nádrže v něm a plátky citronu po dobu 8-10 minut po dobu 8-10 minut Napájení. Změkčené nečistoty budou jen otřít houbu.

Odstranit měřítko a značku se železnými podrážkami je nejjednodušší než sůl vaření. Nalijte hustou vrstvu soli na papíře, zahřejte železo na maximum a několikrát, lehce aplarování, strávit železo přes vrh soli.

See also  Pračka zanussi nezapne červenou červenou

Zvyk “Ekonomicky” používat pračku stroje může vést k vzhledu nepříjemného zápachu. Mytí při teplotách pod 60 a krátkým oplachem umožňují houby a bakterie špinavým oblečením, aby zůstaly na vnitřních površích a aktivně násobitelné.

samsung, pračka, neotevře, dveře

Stropové stropy PVC-fólie jsou schopny vydržet od 70 do 120 litrů vody pro 1 m 2 jeho plochy (v závislosti na velikosti stropu, stupně jeho kvality napětí a fólií). Takže se nemůžete bát úniky ze sousedů shora.

Vlastnosti odemknutí praček různých značek

Navzdory skutečnosti, že existují univerzální metody pro odstraňování problémů se automatickým otevření pračky použitelné pro všechny značky, je nutné se seznámit s pokyny, kde budou popsány specifické metody určitého výrobce. Například na některých strojích je srovnávací tabulka, kde se zobrazí kód chyby, nebo během jeho nepřítomnosti je signál napájen blikajícími žárovky v určitém pořadí. Správné kódy a kombinace můžete najít v popisu zařízení.

Samsung

Pro modely této firmy, čekací doba po programu je asi pět minut. Pokud se po této době stroj neobjeví, měli byste zařízení restartovat. Musíte vypnout stroj z jídla po dobu 30 minut. K dispozici bude úplný reset aktuálního programu a zámek je odemčeno.

Samsung je také charakterizován rozpadem bloku. Můžete se dostat z této situace s nouzovým objevem. Mnoho strojů poskytuje speciální prvek instalovaný v blízkosti nouzového kabelu.

Dveře praček LG se často neotevře v důsledku skutečnosti, že kapalný odtok není vyroben. To se děje často kvůli ucpané hadice nebo rozbité čerpadlo.

Kromě toho se vyznačuje zahrnutím možnosti pro ochranu před dětmi, které brání odemknutí poklopu. Kombinace tlačítek pro zakázat funkci jsou “SuperPolving” a “Pre”. Když současně stíhají, dveře by měly otevřít.

Bosch

Časté problémy při otevírání poklopu z BOSCH stroje jsou zablokování, porucha bloku nebo chyby programu.

Chcete-li zařízení odemknout, výrobci poskytují speciální tlačítko “-“. Chcete-li blokovat blok, musíte ji několik sekund stisknout a podržet.

Pokud to nefungovalo, měli byste zastavit mytí a zahrnovat program “Rinse / Spin”. Můžete se pokusit nastavit funkci “figuríny” a zaměřit několikrát tlačítko “rychlost dokonalé”. Z prvního způsobu nemusí fungovat, pak by se měly opakovat stanovené akce.

samsung, pračka, neotevře, dveře

Pro ruční otevření poklopu jsou téměř všechny stroje této společnosti v blízkosti filtru instalovány kabelové a nouzové vypouštěcí hadice.

Ariston

Ve strojích této společnosti, některé režimy automaticky nezahrnují funkci odvodnění, v souvislosti s nimiž je praní nedokončeno. Chcete-li tento problém vyřešit, bude jednoduše snadné konfigurovat “Dummy”. Kromě toho můžete nastavit možnost “Light žehlení” nebo “spin” možnost.

Princip provozu a typy zámků

Dosud jsou obvykle nalezeny dva typy zámků:

První typ se používá méně. Jeho hlavní nevýhodou je, že hrad pracuje pravidelně jen když existuje elektřina. Pokud je světlo vypnuto, pračka nebude odemčena.

See also  Jak nakonfigurovat čas na mikrovlnné troubě Samsung

Princip provozu bimetalického zámku je velmi jednoduchý: termální prvek je dodáván s napětím a ohřívá jej. Horký termoelement zahřívá bimetalické desky pod vlivem tepla, které expandují a vloží tlak na páku. Funguje a blokuje dveře. Po dokončení programu se napájecí napětí do zámku zastaví, destičky jsou ochlazeny, západka se fixuje a zámek se vrací na předchozí místo. Luke pračka Unlocked.

Druhý typ zámků má řadu výhod. Za prvé, odemknutí poklopu při dokončení programu se vyskytuje s zpožděním. Je nezbytné, aby pračka bude zcela akumulovat vodu a všechny jeho prvky dokončily. Za druhé, i když je elektřina vypnuta, zámek se odemčí a dveře mohou otevřít a dostat spodní prádlo. Tento druh UPL používá mnoho moderních výrobců praček. LG, Samsung, Indesit a T.D.

Silné a slabé stránky pračky Samsung

Mycí zařízení Samsung je zaslouženě populární. Například, nová diamantová série, s zatížením 5 a 6 kg, má jedinečné užitečné inovace, včetně malého bubnu, aqua stop a voltových řídicích systémů. Bubble mytí technologie. eco bublina. umožňuje rychle přerušit spodní prádlo.

Modely jako Bio Compact S821, Sensor Compact S803J, WF-R1061 a WF-F861 obdržely vysoké známky od Rusů, protože již více než 10 let je pravidelně sloužil svým majitelům, odlišnou vysokou spolehlivost.

How to release Samsung washer or dryer stuck front load door.

Samsung Mycí stroje Vozidla poruchy se často vyskytují v důsledku porušení pravidel operace. Kromě toho jsou některé podrobnosti problematické:

 • Hnací řemeny;
 • topné těleso (později také. deset);
 • vypouštěcí čerpadla (čerpadla);
 • Vypusťte trysky a hadice;
 • Bay ventily.

Tenny selhává kvůli přílišnému tvarování vody. Špatná kvalita vodovody z vodovodu a nesprávné operace vede ke známkám a poruchám v odvodnění a vodovodních systémech. Jedná se o tyto víceleté statistiky předních služeb. Ale elektronika je silná strana Samsungu a zřídka vyžaduje opravu.

Rozdělení výplňového ventilu

Dummy ventil se skládá z pouzdra, elektromagnetické cívky a membrány (otevře se, když je napětí napětí). Nejčastěji se cívka vyjde, takže voda nepřišla do pračky.

Nápisy Jak odstranit Náklady (pouze práce)
Pračka nezískává vodu vůbec (modely vybavené ventilem ventilu zátoku) nebo pouze na opláchnutí (modely s obvinovým ventilem). Porucha je nejčastěji doprovázena chybou 4e (Che), E1 a 4C. Vadný ventil je předmětem nahrazení. od roku 1800

Cena je pouze pro práci Master, díly jsou dodatečně placeny.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS