Senzor teploty ulice pro plynový kotel

Domácí senzor teploty ulice pro Baxi Eco Four 24f

Mnoho z nich slyšelo, že můžete připojit senzor teploty ulice k kotli Baxi Eco Four 24F. Náklady na originál nebo speciální senzor pro tento kotel začínají od 1000 na internet a v obchodě od 1 500 obecně, když vědí princip jeho činnosti, je cena samozřejmě nepřiměřeně vysoká, se skutečností, že tento senzor lze vyrobit pro sebe pouze 10-100., Který je již na skladě.

Obecně nebudeme toto téma chodit po dlouhou dobu, ale okamžitě řekněte, že v našem kotli vlevo na panelu s obrazovkou a tlačítky dva izolované červené dráty vyčnívají. Ve skutečnosti je s nimi připojen náš senzor. Senzor je obyčejný termoresistor, který mění odpor v závislosti na okolní teplotě a zpravidla se prodává ve všech obchodech s elektronikou. Potřebujeme odpor 15KOM, stojí to od 10 do 50 Co potřebujeme:

 • Termoresistor při 15KOM.
 • Drát je měď dva.skromná, můžete z telefonní sítě nebo z počítačové sítě zkroucenou pár, dlouhý, takže je dostačující od kotle na ulici, kde bude náš termoresistor umístěn.
 • Pájecí železo s plechovkou nebo si můžete koupit žetony “Dad-mam”.
 • Můžete také nějaký druh plastové láhve, abyste zavřeli termoresistor před srážením na ulici.

Myslím, že všechno je dále jasné. Všechno je z fotografií viditelné.

Náš drát je spojen čipy Papa-Mama v kotli, trubice s tepelným napájením byly oblečeny nahoře, ale kontakty můžete jednoduše uzavřít navzájem. Dále byl drát zobrazen skrz ventilační otvor do nehřáté garáže, takže jsme jej nezavřili. Dále, na druhý konec drátu byl termoresistor připálen na 15k. Značení je viditelné na fotografii.

Po spojení byl rozdíl s teploměrem 3 stupně, t.E. není kritické, všechno stejné je všechno upraveno později.

Jakmile bylo vše připojeno, po vypnutí tlačítka se na obrazovce zobrazí teplota na ulici, bez termoresistoru, obrazovka vůbec nic neukazuje. Pokud se zobrazí teplota a vypadá to jako skutečná, pak je vše v pořádku, pokud není zobrazena, pak je někde špatný kontakt nebo termoresistor vadný nebo není vhodný.

Dále v režimu vytápění, nyní při stisknutí tlačítek plus nebo mínus, nebude vybrána teplota, ale počet křivky podle plánu z knihy od 1 do 99. Vyberete si ten, který je vhodnější pro vaše požadavky na teplotu.

Jednou v zimě jsme žili s podobným termoresistorem. Nejpříjemnější věc je, že jsem během oteplování a chlazení nemusel přidávat a snižovat vytápění. Po nalezení optimální křivky se v zásadě nedotkla nastavení topení. Na náklady na plyn nebylo možné zkontrolovat. 1000 nebo více, jak dříve nezaplatili, takže teď. Můžete zkontrolovat, zda zaznamenáváte teplotu každý den. Obecně, pocit, že spotřeba se snížila, t.na. Platby byly menší o 50-100 navzdory skutečnosti, že plyn vzrostl (5,26 na metr krychlový). Platba kolísá kolem 700 měsíčně, v zimním období. Nezapomeňte, že dům je rám a to je území Krasnodar, mrazy zde nejsou závažné, pokud v této oblasti nemohou vydržet týden nebo dva týden nebo dva.20 stupňů, zbytek času někde mínus 5.

Hodně štěstí, a pokud někdo udělá totéž, čekáme na vaše komentáře a pozorování.

Jak si vybrat termostat místnost pro plynový kotel

Všechny plynové kotle dostupné v prodeji, bez ohledu na výrobce a počet různých funkcí, mohou zpočátku udržovat teplotu chladicí kapaliny v napájecím potrubí pomocí interního senzoru. Volba této teploty spadá na majitele domu, který je s každou změnou povětrnostních podmínek nucen navštívit pec a upravit sílu instalace hotelu. Chcete.li se zbavit takových nepříjemností, můžete v domě nainstalovat termostat místnosti pro plynový kotel. O těchto nejjednodušších prostředcích automatizace provozu systému vytápění a budou diskutovány v tomto materiálu.

Proč potřebujete termostat pokoje?

Tradiční regulace provozní síly jednotky otáčením popisky teploty chladicí kapaliny se považuje. Když se počasí na ulici zhoršuje, zvyšují se tepelné ztráty, místnost se začne vychladnout a vytápění zařízení jsou intenzivněji dána. Zároveň se voda v opačném potrubí zchladí, zvyšuje se teplotní rozdíl mezi přívodem a návratem a kotel utratí více paliva, aby udržoval danou teplotu chladicí kapaliny. S dalším chlazením nainstalovaného výkonu není dost a vy se vydáte na horní část, abyste „otočili popisovač“ nebo dali nový příkaz ovladači.

Během provozu samozřejmě každý majitel domu experimentálně určuje polohu rukojeti nebo co nastavit ovladač v závislosti na povětrnostních podmínkách přes palubu. To však nezachrání před návštěvami horního výši, zatímco proces lze výrazně zjednodušit pomocí přímé regulace výkonu plynového kotle v místnostech v místnostech. Jedním z jednoduchých způsobů, které vám umožňují produkovat přímou, nikoli nepřímou regulaci, je použití termostatu místnosti.

Princip provozu nejjednoduššího termoregulátoru je následující: Když dosáhnete hodnoty teploty vzduchu v místnosti, zařízení zavře elektrický obvod, který jej spojuje s plynovým kotlem. Za tímto účelem je uvnitř pouzdra zodpovědný tepelný prvek s rozšiřujícím se médiem, který mechanicky ovlivňuje elektrické kontakty. Ve složitějších produktech je takový prvek elektronický senzor teploty.

Po uzavření obvodu vypne kombinovaný plynový ventil nebo ovladač topné jednotky z hořícího zařízení nebo jej vloží do režimu „malého plamene“, záleží na návrhu jednotky. Chladicí kapalina v bateriích se ochladí, teplota vzduchu se sníží, v důsledku toho termo prvek narušuje řetězec a provoz obnovuje hořáku.

Přímá regulace je účinnější než nepřímá, protože zahřívání vody v systému závisí na mikroklimatu v domě a palivo se používá tak, jak je požadováno.

Typy termoregulátorů

Tato zařízení lze v zásadě rozdělit do 2 skupin:

Zařízení prvního typu se rozlišují podle jejich jednoduchosti a spolehlivosti, stejně jako nízké náklady. Konstrukce zajišťuje konstantní údržbu jedné teploty nastavené držadlem na přední straně produktu. Regulační rozsah je zpravidla od 10 do 30 °.

Různí výrobci nabízejí modely s poznámkou z externí elektrické sítě, napájení z baterií nebo přímo z ovladače kotelny. Hlavní nevýhodou termoregulátorů tohoto typu je to, že teplota vzduchu může být nastavena pouze jedna. Pokud to potřebujete změnit, musíte jít znovu „otočit rukojeť“. Kromě toho jsou některé nepříjemnosti spojeny s položením vodičů, takže je lepší vložit taková zařízení do nové konstrukce a instalace topného systému.

Nastavte několik teplot vzduchu, které musí být pozorovány v různých denních dobách, můžete na zobrazení programovatelného regulátoru. Navíc je možné program nastavit na týden předem a tímto způsobem plně automatizovat správu plynového kotle. V podmínkách, kdy je to vyhřívací systém již provozován, je vhodnější nainstalovat programovatelný bezdrátový termostat, pak interiérové ​​podrobnosti nebudou přerušeny položením vodičů.

See also  Jak začít kotlový plynový kotel Ariston

Taková zařízení mají jednu nevýhodu, která si zaslouží pozornost, je to zdroj výkonových baterií, které musí být monitorovány a změněny včas. Jinak se zařízení vypne a plynový kotel se zaměří pouze na hodnoty vnitřního senzoru, zahřívá chladicí kapalinu na vysokou teplotu.

Poznámka. Všechny moderní tepelné ovladače provozující z baterií mají funkci varování před malým nábojem a potřebou sanitky nahradit nutriční prvky.

Při instalaci bezdrátových zařízení se připojení termostatu s plynovým kotlem spočívá v instalaci přijímače signálu v areálu horního bloku a jeho připojení s ovladačem nebo plynovým ventilem topení. To znamená, že instalace zařízení vám nebude trvat moc času a peněz, i když samotný produkt bude stát mnohem víc než jednoduchý kabelový termostat.

Instalace regulátorů vnitřní teploty vám umožní vytvořit pohodlné podmínky mikroklimatu a provozu topného zařízení a také snížit spotřebu plynu. Je však třeba si uvědomit, že úspora paliva je možná až po opatřeních k zabránění tepelným ztrátám budovy. Jinak může spotřeba plynu růst pouze, protože termostat nezastaví kotel, dokud nebude dosaženo dané teploty v místnosti.

Odpověď na otázku, na co je potřeba termostat místnosti pro plynový kotel. Popis principu provozu zařízení a typů regulátorů teploty domácnosti, jejich výhody a nevýhody.

Klasifikace druhů tepelných Attews

Existují tři typy senzorů, které se od sebe liší v prostředí, ve kterém by měly být nainstalovány:

 • Senzor vnější teploty. monitoruje teplotní režim vzduchu uvnitř budovy;
 • pro kotel;
 • nainstalováno v topném systému.

Jejich instalace je prováděna tam, pro kterou je každý zamýšlen. Nemůžete změnit místa. zařízení bude fungovat nesprávně.

Pokud jde o tepelné oblečení pro kotle, jsou na trhu zastoupeny ve dvou typech:

 • Zařízení určuje teplotu chladiva uvnitř kotle. Tímto způsobem je samotný teplotní režim upraven.
 • Je založen typ interakce termostatu s termostatem.

Typy senzorů metodou určování teploty

 • Dilatometrické senzory. Ve skutečnosti se jedná o prameny nebo talíře. První je zúžený nebo neomezený pod vlivem měnící se teploty. Druhý se ohýbá a rozšiřuje. V obou případech jsou kontakty spojeny nebo odpojeny pod vlivem vysídlení zařízení, které samo o sobě funguje na základě tepelné roztažnosti kovových slitin. Pro výrobu se používají kovy nebo jejich slitiny, které reagují na minimální změnu teplotního režimu. V některých senzích jsou nainstalovány magnety pro zvýšení reakce.
 • Odolný. Zde je princip operace položen pod vlivem elektrického odporu. V určitém teplotním rozsahu dochází k ostré změně elektrické odporu, kterou senzor hlásí termostat.
 • Termoelektrické, jsou to běžný termočlánek. Posledně jmenovaný je slitina dvou kovů, pokud jde o postoj k různým skupinám vodičů. Když se teplota změní, obě slitiny začnou vyvolávat různý výkon elektrického potenciálu. Rozdíl v posledně jmenovaném se je považován za kalibraci rozsahu provozní teploty kotle.
 • Manometrické. Jejich úkolem je sledovat tlak chladicí kapaliny. Čím vyšší je, tím vyšší je jeho teplota. A naopak. Jedná se o modely s nejnižší citlivostí. Zároveň mají vysokou setrvačnost. pomalu reagují.

O odporových modelech je třeba říci samostatně. Ve skutečnosti se jedná o elektromagnetickou cívku položenou v pouzdru na hermetický plast nebo sklenici. Vlákno je na něm navinuté: měď, nikl nebo titan. Tělo cívky je vyrobeno z keramiky. Dnes to začalo nahradit několika polovodičovými deskami.

Na trhu si můžete zakoupit odporové senzory pro kotle typu vodiče nebo polovodiče. Posledně jmenované jsou rozděleny do dvou podskupin:

 • Termistory. V těchto zařízeních se zvyšující se teplotou se odpor snižuje.
 • Porristoři. V nich naopak se zvýšením teplotního režimu se zvyšuje elektrická odpor.

Klasifikace metodou umístění

 • Testování teploty pro plyn a další kotle. Nazývá se to také externí. Instalace se provádí na ulici pro kontrolu teploty vzduchu.
 • Krytý. Princip akce je stejný jako předchozí model. Nainstalujte jej pouze do vyhřívaných pokojů.
 • Režie. Například je přísně aplikován na potrubí nebo chladič topení na kotel. Je důležité poskytovat hustý a úplný kontakt senzoru s topnou plochou během instalace. přenos tepla by měl být maximální.
 • Ponorné. Instalace se provádí tak, aby zařízení přímo kontaktovalo chladicí kapalinu.

Při senzory pokojové teploty pro plynový kotel. 448 zboží.448 Zboží

Zajišťuje udržování teploty vzduchu v místnosti nebo vyhřívaném povrchu prostřednictvím dvou.položkového ovládání zařízení klimatických systémů. Se současným zapojením vnějších senzorů je to restriktivní. Uživatel nastaví hodnotu nařízení.

Při použití senzoru teploty vody v topném systému se automaticky mění v závislosti na teplotě vzduchu na ulici. Senzor je namontován na vnější stěně domu, kde přímé sluneční světlo (severní nebo severovýchod) nespadá. Instalace se nedoporučuje.

Typ kontroly: Mechanický, typ komunikace: Kabelová metoda instalace: režie, minimální teplota: 8 ° C, maximální teplota: 30 ° C, senzor teplého podlahy: Nepoužívá se, přísahací proud: 10 A, Třída ochrany: IP30, Popis: Popis: pokojový tepelný regulátor protherm exab.

Elektromechanický bimetalický tepelný regulátor Salus at10f s dálkovým senzorem. Jednoduché a spolehlivé zařízení pro kontrolu teploty chladicí kapaliny v topném systému nebo věně

! Pozornost! Toto zařízení je plně kompatibilní pouze s kotly podporujícími protokol OpenTherm (Bosch WBN6000 a Buderus U072), která není zaručena s jiným zařízením není zaručena. Ovládání stavu a správy kotle prostřednictvím webové služby a mobilní aplikace z.

Kabelový programovatelný termostat. Jídlo ze dvou AA baterií, 2 ks. Kontakty relé. až 250 V, 8 a. Teplota nastavení. od 5 ° C do 35 ° C. Přesnost nastavení. 0,5 ° C. Velký LCD displej. Indikace teploty v místnosti. Indikace státu Co.

Typ ovládání: Elektronický, typ komunikace: Bezdrátová metoda, Instalační metoda: režie, minimální teplota: 5 ° C, maximální teplota: 35 ° C, senzor teplého podlahy: Nepoužívá se, nadávací proud: 13 A, Třída ochrany: IP30, programovatelné, programovatelné, programovatelné, programovatelné, programovatelné, programovatelné, programovatelné, programovatelné. regulace, kdo teploty.

Typ kontroly: Mechanický, metoda instalace: režie, minimální teplota: 8 ° C, maximální teplota: 30 ° C, senzor teplého podlahy: Nepoužívá se, třída ochrany: IP30, Ovládání teploty teplého podlahy, vhodné pro vytápění radiátoru, Vhodné pro B.

Rádiový detektor je navržen tak, aby ovládal teplotu vzduchu v interiéru a přenášel měřené údaje na rádiovém kanálu při frekvenci 868 MHz. Senzor vytváří periodická měření teploty vzduchu s filtrací dat. Při změně teploty vzduchu na velikost b.

Teplotní senzor modelu Kospel (Cosplay) WE-019/01 je navržen pro instalaci v elektrických kotlích pro ochranné známky Kospel, které jsou zahrnuty do řady EKCO.LN2 nebo EKCO.L2. Použití tohoto tepelného pozornosti umožňuje získat přesné údaje o teplotě vody v tepelném výměníku.

Ecoster 200 Room Thermostat Ecosster 200 je moderní elektronické zařízení, které vykonává hlavně funkci programovatelného termostatu místnosti. Regulátor umožňuje velmi jednoduchý a efektivní způsob.

Typ kontroly: Elektronický, typ komunikace: Kabelová metoda instalace: režie, minimální teplota: 5 ° C, maximální teplota: 30 ° C, senzor teplého podlahy: Nepoužívá se, třída ochrany: IP20, programovatelné, kontrola teploty vzduchu, vhodné pro radii.

Senzory pokojové teploty pro plynový kotel

Při použití senzoru teploty vody v topném systému se automaticky mění v závislosti na teplotě vzduchu na ulici. Senzor je namontován na vnější stěně domu, kde přímé sluneční světlo (severní nebo severovýchod) nespadá. Instalace se nedoporučuje.

See also  Jak vložit silikonové formy do trouby

Senzor teploty ulice pro kotle Baxi

Zajišťuje udržování teploty vzduchu v místnosti nebo vyhřívaném povrchu prostřednictvím dvou.položkového ovládání zařízení klimatických systémů. Se současným zapojením vnějších senzorů je to restriktivní. Uživatel nastaví hodnotu nařízení.

Valtec 220 V Vnitřní regulátor s dálkovým a vybudovaným senzory teploty

Kabelový programovatelný termostat. Jídlo ze dvou AA baterií, 2 ks. Kontakty relé. až 250 V, 8 a. Teplota nastavení. od 5 ° C do 35 ° C. Přesnost nastavení. 0,5 ° C. Velký LCD displej. Indikace teploty v místnosti. Indikace státu Co.

Wending Programmable Room Thermostat Teplocom TS-PROG-2AA/8A bašta

Typ kontroly: Mechanický, typ komunikace: Kabelová metoda instalace: režie, minimální teplota: 8 ° C, maximální teplota: 30 ° C, senzor teplého podlahy: Nepoužívá se, přísahací proud: 10 A, Třída ochrany: IP30, Popis: Popis: pokojový tepelný regulátor protherm exab.

! Pozornost! Toto zařízení je plně kompatibilní pouze s kotly podporujícími protokol OpenTherm (Bosch WBN6000 a Buderus U072), která není zaručena s jiným zařízením není zaručena. Ovládání stavu a správy kotle prostřednictvím webové služby a mobilní aplikace z.

Zont BT-2 GSM termostat pro plynové kotle Bosch a Buderus

Elektromechanický bimetalický tepelný regulátor Salus at10f s dálkovým senzorem. Jednoduché a spolehlivé zařízení pro kontrolu teploty chladicí kapaliny v topném systému nebo věně

Senzory vnější teploty pro kotel.543 Zboží

Vhodné pro baxi kotle následujících modelů: ECO Four 1.14 F, Eco Four 1.14, Eco Four 1.24 F, Eco Four 1.24, Eco čtyři 24 f. ECO Four 24, Luna-3 Duo-Tec 240, Luna-3 Duo-Tec 280, Luna-3 Duo-Tec 330, Luna Ht 1.120, Luna HT 1.240, Luna HT 1.280, Luna HT 280, Luna HT 330, LUN.

Od 3 492 ₽ vzduchu venkovní instalace, IP44, NTC 15 Co. Koupit

Teplotní senzor teplotního rozsahu: od.10 až 50 ° C. Odpor při 25 ° C: 15 kohm. Materiál: PVC. Velikost: 70x50x35 Obrana: IP44

od 690 ₽ teplotní indoor senzor DS18S20 Koupit

Kabelový senzor digitální teploty v rozsahu plastového pouzdra:. měření teploty vzduchu uvnitř

Od 595 ₽ 9 recenzí tepelný ohřívač/Street Zont DS18B20 Koupit

senzor, teploty, ulice, plynový

Od 2 136 ₽ 2 recenze umění na ulici (Baxi). KHG71406211. Koupit

Od 1 750 ₽ 4 recenze teplotního senzoru Baxi KHG71406211

Senzor teplotních teplot BAXI KHG 71406211 je navržen tak, aby kontroloval venkovní teplotu během provozu topných kotlů a systémů zásobování vodou. Snadno se nainstalujte a pohodlné používat. Provádí vysokou kvalitu a přesnou práci

Od 2 460 ₽ 6 recenzí Rádiální operátor Street Zont ML-711, 868 MHz Koupit

Ze 4 460 ₽ Termoregulátor pro ovládací prvky SALUS 091FL Koupit kotel

Typ kontroly: Elektronický, typ komunikace: Kabelová metoda instalace: režie, minimální teplota: 5 ° C, maximální teplota: 35 ° C, maximální zatížení: 1000 wattů, senzor teplého podlahy: Nepoužívá se, 5 A, třída ochrany. : IP30, programovatelné, str.

Senzor vnější teploty pro kotle Protherm je navržen tak, aby měřil teplotu z vnějšku, podle kterého kotel udržuje teplotu při napájení (teplota nastavená elektronickou deskou v závislosti na teplotě na ulici a rokčním režimu obvodu o.

Od 9 394 ₽ ovládací prvky Salus 091FLRF Thermal Regulator Buy

Typ ovládání: Elektronický, typ komunikace: Bezdrátová metoda, Instalační metoda: režie, minimální teplota: 5 ° C, maximální teplota: 30 ° C, přísaha: 16 A, ochrana třídy: IP30, programovatelné, ovládání teploty vzduchu, vhodné pro vhodné pro elektrické teplé.

Od 590 ₽ Senzor teploty pro kotel Wolf FGG-K-24 Koupit

od 1 629 ₽ Baxi Street Teplos Sensor pro baxi kotle Koupit

od 3 190 ₽ Stut Wireless vnější teplotní senzor C-8. Koupit

od 3 688 ₽ termostaty a senzory termo externí senzor. Koupit

Od 595 ₽ Senzor teploty Zont DS18V20 Street/Heating. Koupit

od 617 ₽ submisivní teplotní senzor NTC (8434820) pro kočku. Koupit

od 960 ₽ teplotní senzor NTC 3/4 režijního baxi (Baxi). Koupit

ze 4 280 ₽ Senzor teploty kotle 10 kohm, 1,8 metrů, pro. Koupit

Ze 4 482 ₽ SALUS ovládací prvky RT310 Thermal Regulator Koupit

Typ kontroly: Elektronický, typ komunikace: Kabelová metoda instalace: režie, minimální teplota: 5 ° C, maximální teplota: 35 ° C, přísahový proud: 3 A, ovládání teploty vzduchu, vhodné pro vytápění radiátoru, vhodné pro infračervené zahřívání, vhodné pro infračervené zahřívání.

Senzor teploty Evan GSM-Climate (112025) Unikátní integrace 1-drátu vyžaduje pro připojení pouze jeden výstup portů. Každé zařízení má 64bitové jedinečné sériové číslo uložené v ROM na krystalu. Možnost multimenzionální práce zjednodušuje.

Externí teplotní senzory pro kotel. 554 zboží.554 Zboží

Vhodné pro baxi kotle následujících modelů: ECO Four 1.14 F, Eco Four 1.14, Eco Four 1.24 F, Eco Four 1.24, Eco čtyři 24 f. ECO Four 24, Luna-3 Duo-Tec 240, Luna-3 Duo-Tec 280, Luna-3 Duo-Tec 330, Luna Ht 1.120, Luna HT 1.240, Luna HT 1.280, Luna HT 280, Luna HT 330, LUN.

Teplotní senzor teplotního rozsahu: od.10 až 50 ° C. Odpor při 25 ° C: 15 kohm. Materiál: PVC. Velikost: 70x50x35 Obrana: IP44

Kabelový senzor digitální teploty v rozsahu plastového pouzdra:. měření teploty vzduchu uvnitř

Typ: Externí senzor relativní vlhkosti/ teploty

Senzor teplotních teplot BAXI KHG 71406211 je navržen tak, aby kontroloval venkovní teplotu během provozu topných kotlů a systémů zásobování vodou. Snadno se nainstalujte a pohodlné používat. Provádí vysokou kvalitu a přesnou práci

Typ kontroly: Elektronický, typ komunikace: Kabelová metoda instalace: režie, minimální teplota: 5 ° C, maximální teplota: 35 ° C, maximální zatížení: 1000 wattů, senzor teplého podlahy: Nepoužívá se, 5 A, třída ochrany. : IP30, programovatelné, str.

Senzor vnější teploty pro kotle Protherm je navržen tak, aby měřil teplotu z vnějšku, podle kterého kotel udržuje teplotu při napájení (teplota nastavená elektronickou deskou v závislosti na teplotě na ulici a rokčním režimu obvodu o.

Typ ovládání: Elektronický, typ komunikace: Bezdrátová metoda, Instalační metoda: režie, minimální teplota: 5 ° C, maximální teplota: 30 ° C, přísaha: 16 A, ochrana třídy: IP30, programovatelné, ovládání teploty vzduchu, vhodné pro vhodné pro elektrické teplé.

Typ kontroly: Elektronický, typ komunikace: Kabelová metoda instalace: režie, minimální teplota: 5 ° C, maximální teplota: 35 ° C, přísahový proud: 3 A, ovládání teploty vzduchu, vhodné pro vytápění radiátoru, vhodné pro infračervené zahřívání, vhodné pro infračervené zahřívání.

Senzor teploty Evan GSM-Climate (112025) Unikátní integrace 1-drátu vyžaduje pro připojení pouze jeden výstup portů. Každé zařízení má 64bitové jedinečné sériové číslo uložené v ROM na krystalu. Možnost multimenzionální práce zjednodušuje.

Typ: Senzor, Účel: Pro topení

Vhodné pro baxi kotle následujících modelů: Luna Duo-Tec 240, Luna Duo-Tec 280, Luna Duo-Tec 330, Luna-3 Comfort HT 1.120, Luna-3 Comfort ht 1.240, Luna-3 Comfort ht 1.280, Luna-3 Comfort HT 240, Luna-3 Comfort HT 280, Luna-3 Comfort HT 330

See also  Stroj prochází stehy a trhá vlákno

Účel: Pro plynový kotel, pro elektrický kotel, ovládání: Elektronické, Nastavení: Vytápění

Model automobilu: Gaz Sobol, Gazelle, Gazel, Gaz 3110 Volga, Lada 2108, Lada 2110, Lada 2114, Lada 2112, Lada 2115, Lada 2123

Typ: Senzor teploty kabelu, minimální hodnota rozsahu měření (teplota):.15 ° C, maximální rozsah měření (teplota): 80 ° C, typ senzoru/ sondy: NTC (termistor), typ senzoru (teplota): NTC (termistor), typ senzoru: NTC (termist.

Typ kontroly: Mechanický, typ komunikace: Kabelová metoda instalace: režie, minimální teplota: 8 ° C, maximální teplota: 30 ° C, senzor teplého podlahy: Nepoužívá se, přísahací proud: 10 A, Třída ochrany: IP30, Popis: Popis: pokojový tepelný regulátor protherm exab.

Typ: Senzor teploty kabelu, funguje v systému Smart House, délka připojeného kabelu: 1 m

Materiál: plast, maximální teplota: 50 ° C

Vhodné pro baxi kotle následujících modelů: Fourtech 1.14 F, Fourtech 1.14, Fourtech 1.24 F, Fourtech 1.24, Fourtech 24 F, Fourtech 24

Senzor ulice je navržen pro přesnější řízení teploty. Automatizace čtení kotle čtená z vnitřních a pouličních senzorů a na jejich základě vybírá optimální režim provozu

Typ: Senzor teploty, materiál: nerezová ocel, maximální teplota: 120 ° C

Minimální teplota:.40 ° C, maximální teplota: 110 ° C, maximální zatížení: 1 500 W, přísaha: 7 A, Třída ochrany: IP51, programovatelná, kontrola teploty teplé podlahy, ovládání teploty vzduchu, vhodné pro infračervené vytápění, str.

Teplotní digitální senzor (typ DS18S20) v plastovém pouzdru je určen pro použití jako součást systémů dálkového ovládání topného kotle. Nevyžaduje kalibraci. Délka drátu 2,5 m. Rozsah měřených teplot:.55 ° 125 ° C.Funkce připojení.

Teplotní senzor modelu Kospel (Cosplay) WE-019/01 je navržen pro instalaci v elektrických kotlích pro ochranné známky Kospel, které jsou zahrnuty do řady EKCO.LN2 nebo EKCO.L2. Použití tohoto tepelného pozornosti umožňuje získat přesné údaje o teplotě vody v tepelném výměníku.

Minimální teplota:.10 ° C, maximální teplota: 50 ° C, třída ochrany: IP44

Typ: Senzor teploty, materiál: plast, maximální teplota: 120 ° C

Typ kontroly: Mechanický, typ komunikace: Kabelové, Metoda instalace: režie, minimální teplota: 5 ° C, maximální teplota: 40 ° C, maximální zatížení: 3500 W, senzor teplého podlahy: Nepoužívá se, ovládací proud teploty, kontrola teploty, kontrola teploty, kontrola teploty, kontrola teploty, kontrola teploty vzduch, str.

Jak správně nainstalovat externí teplotní senzor?

Na vnější stěně domu jsou nainstalovány termály. Při umístění je důležité splnit určité požadavky:

 • Je vhodné nainstalovat senzor na zeď, který směřuje na sever nebo severovýchod.
 • Sluneční paprsky by neměly padat na senzor.
 • Na povrch kovu nemůžete připojit zařízení.
 • Senzor by neměl kontaktovat zdroje tepelné energie, větru nebo chladu.
 • Senzor by měl být namontován na rovném povrchu s kotevními šrouby.

Existují také pravidla umístění v závislosti na počtu podlah v domě:

 • Pokud má budova až 3 pater, je senzor nainstalován ve 2/3 výšky.
 • Pokud jsou v domě více než 3 pater, doporučuje se umístit zařízení mezi 2. a 3. patra.

Poté, co je vybráno místo, jdou na instalaci pouličního senzoru. Chcete.li získat přístup k upevňovacím prvkům, odšroubujte ochranný plastový kryt zařízení. Poté jsou ke senzoru připojeny dva dráty. Propíchněte díru ve zdi pro upevňovací prvky a poté tam zašroubujte hmoždinku pro upevnění.

Domácí senzor teploty ulice pro Baxi Eco Four 24f

Mnoho z nich slyšelo, že můžete připojit senzor teploty ulice k kotli Baxi Eco Four 24F. Náklady na originál nebo speciální senzor pro tento kotel začínají od 1000 na internet a v obchodě od 1 500 obecně, když vědí princip jeho činnosti, je cena samozřejmě nepřiměřeně vysoká, se skutečností, že tento senzor lze vyrobit pro sebe pouze 10-100., Který je již na skladě.

Obecně nebudeme toto téma chodit po dlouhou dobu, ale okamžitě řekněte, že v našem kotli vlevo na panelu s obrazovkou a tlačítky dva izolované červené dráty vyčnívají. Ve skutečnosti je s nimi připojen náš senzor. Senzor je obyčejný termoresistor, který mění odpor v závislosti na okolní teplotě a zpravidla se prodává ve všech obchodech s elektronikou. Potřebujeme odpor 15KOM, stojí to od 10 do 50 Co potřebujeme:

 • Termoresistor při 15KOM.
 • Drát je měď dva.skromná, můžete z telefonní sítě nebo z počítačové sítě zkroucenou pár, dlouhý, takže je dostačující od kotle na ulici, kde bude náš termoresistor umístěn.
 • Pájecí železo s plechovkou nebo si můžete koupit žetony “Dad-mam”.
 • Můžete také nějaký druh plastové láhve, abyste zavřeli termoresistor před srážením na ulici.

Myslím, že všechno je dále jasné. Všechno je z fotografií viditelné.

Náš drát je spojen čipy Papa-Mama v kotli, trubice s tepelným napájením byly oblečeny nahoře, ale kontakty můžete jednoduše uzavřít navzájem. Dále byl drát zobrazen skrz ventilační otvor do nehřáté garáže, takže jsme jej nezavřili. Dále, na druhý konec drátu byl termoresistor připálen na 15k. Značení je viditelné na fotografii.

Po spojení byl rozdíl s teploměrem 3 stupně, t.E. není kritické, všechno stejné je všechno upraveno později.

Jakmile bylo vše připojeno, po vypnutí tlačítka se na obrazovce zobrazí teplota na ulici, bez termoresistoru, obrazovka vůbec nic neukazuje. Pokud se zobrazí teplota a vypadá to jako skutečná, pak je vše v pořádku, pokud není zobrazena, pak je někde špatný kontakt nebo termoresistor vadný nebo není vhodný.

Dále v režimu vytápění, nyní při stisknutí tlačítek plus nebo mínus, nebude vybrána teplota, ale počet křivky podle plánu z knihy od 1 do 99. Vyberete si ten, který je vhodnější pro vaše požadavky na teplotu.

Jednou v zimě jsme žili s podobným termoresistorem. Nejpříjemnější věc je, že jsem během oteplování a chlazení nemusel přidávat a snižovat vytápění. Po nalezení optimální křivky se v zásadě nedotkla nastavení topení. Na náklady na plyn nebylo možné zkontrolovat. 1000 nebo více, jak dříve nezaplatili, takže teď. Můžete zkontrolovat, zda zaznamenáváte teplotu každý den. Obecně, pocit, že spotřeba se snížila, t.na. Platby byly menší o 50-100 navzdory skutečnosti, že plyn vzrostl (5,26 na metr krychlový). Platba kolísá kolem 700 měsíčně, v zimním období. Nezapomeňte, že dům je rám a to je území Krasnodar, mrazy zde nejsou závažné, pokud v této oblasti nemohou vydržet týden nebo dva týden nebo dva.20 stupňů, zbytek času někde mínus 5.

Hodně štěstí, a pokud někdo udělá totéž, čekáme na vaše komentáře a pozorování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS