Skleněná ochranná obrazovka

Obrazovky pro krby

Ocelová obrazovka v černé barvě chrání před ztrátou jiskry, uhlí nebo spáleného dříví před krbem.

Screen vintage oceli v černé barvě, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Velká obrazovka čtyř sekcí v černé barvě, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Stylová ochranná obrazovka v barvě stříbra, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Ocelová obrazovka tří sekcí v černé barvě, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Ocelová obrazovka se třemi oddíly v černé barvě, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Starožitná mosazná vintage obrazovka, která chrání před jiskřením, uhlí nebo spálenou palivovou dříví před krbem.

Stylová čtyřčlenná obrazovka starožitné mosazné, která chrání před jiskrou, uhlí nebo spálenou palivovou dříví před krbem.

Obrazovka tří oddílů vyrobená ze starožitného bronzu, která chrání před ztrátou jiskry, uhlí nebo spáleného dříví před krbem.

Ochranná tří.oddílová obrazovka starožitné mosazné, která chrání před jiskrou, uhlí nebo spálenou palivovou dříví před krbem.

Velká čtyřčlenná obrazovka vyrobená ze starožitné mosazi, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného dříví z krbu.

Velká tříčlenná obrazovka v černé barvě, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Kovaná čtyři.oddíl ochranná obrazovka v černé barvě, aby chránila před jiskřením, uhlím nebo spáleným palivovým dříví před krbem.

Velká tříčlenná obrazovka vyrobená ze starožitné mosazné, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Velká tříčlenná obrazovka vyrobená ze starožitného bronzu, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Kovaná tři oddílová obrazovka v černé barvě, aby chránila před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Kovaná čtyři.oddíl ochranná obrazovka vyrobená ze starožitného bronzu, aby byla chráněna před jiskřením, uhlím nebo spáleným palivem před krbem.

Stylová tří.oddílová obrazovka vyrobená z bronzu, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Kovaná tři oddílová obrazovka v černé barvě, aby chránila před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Ochranná obrazovka vyrobená z kované oceli v černé barvě, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Ochranná obrazovka vyrobená z kované oceli v barvě bronzu, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Ochranná obrazovka vyrobená z kované oceli v barvě stříbra chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Obrazovka tří oddílů v černé barvě s kovaným rámováním, která chrání před ztrátou jiskry, uhlí nebo spáleného palivového dříví před krbem.

Ochranná obrazovka oceli v černé barvě, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Ochranná obrazovka vyrobená z oceli v barvě bronzu, aby byla chráněna před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného dříví z krbu.

Ochranná obrazovka oceli v barvě stříbra, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Kovaná tři oddílová obrazovka v černé barvě se starožitnou mosaznou, aby chránila před jiskřením, uhlí nebo spáleným palivem před krbem.

Velká ochranná obrazovka vyrobená z kované oceli v barvě bronzu, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

Velká ochranná obrazovka vyrobená z kované oceli v barvě stříbra, která chrání před ztrátou jisker, uhlí nebo spáleného palivového dříví z krbu.

V této kategorii si můžete zakoupit obrazovky pro krby ve městě Jekaterinburg s možností vyzvednutí z vydávacího bodu.

5 důvodů nákupu obrazovek pro krby v online kamna Store96.Ru ve městě Jekaterinburg:

Ochranná obrazovka pro krb je nutností

Tady jste konečně šťastným majitelem krbu. Vybaven krbovou místnost, položil dříví a čekal jen na okamžik.

Tady jste konečně šťastným majitelem krbu. Vybavil krb, dal palivové dříví a čekal jen na okamžik, abyste si vyzkoušeli svůj dlouhověký zázrak. A přesto se rozhlédněte. a určitě jste si všechno koupili pro pohodlné a co je nejdůležitější, bezpečné používání krbu? Nezbytným doplňkem krbu bude ochranná obrazovka krbu. Bez něj se zvyšuje nebezpečí ohně a rizika zranění a nejen toho, kdo se zabývá krbem, ale vaše domácnosti. Obzvláště stojí za zvážení, zda má váš dům malé zvědavé děti nebo domácí zvířata. Dříve nebo později, jeden z nich, ale stává se, že společně se vyšplhají, aby se podívali na oheň blíž a vážná zranění se nebude vyhnout.

ochranná, obrazovka

Ochranná obrazovka pro krb nebo jen obrazovka krbu zavírá otevřenou ohnivou skříň a nedává uhlí, jiskru, škrábání hlavy ven. Bude chránit váš dům před ohněm. Obrazovka krbu nedovolí přiblížit se k nadměrnému zvědavému nevědomému soudruhu k ohni a popálit.

A obrazovka krbu je skutečnou dekorací vašeho domova. Vyhořovací obrazovky mohou být jeden, dvou- a tricarious. Pokud chcete zcela uzavřít přístup k krbu, měli byste si vybrat tloušťku krb.

Při nákupu obrazovky krbu musíte vzít v úvahu velikost ohně krbu: obrazovka jej musí zcela zavřít. Také se rozhodněte sami, co je pro vás důležitější: rychlé vytápění místnosti nebo omezení přístupu k pálení protokolů. Pro větší teplo, stojí za to si zakoupit obrazovku krbu ve formě malé mřížky, nenechá malé uhlí a jiskry z zóny ohně a užitečné zářivé teplo projde takovou obrazovkou rychle zahřívá místnost.

Pro úplnou ochranu by měla být obrazovka krbu pevná, ale teplo pronikne pomaleji, ale už se nemůžete bát oheň, ani mladých nebo čtyřmi legged hooligans.

Pokud si myslíte, že ochranná obrazovka vám neumožňuje užít si výhled na plamen v krbu krbu, není to tak. Obrazovky rodiny jsou vyrobeny z tepla.rezistentního skla, skrz které můžete obdivovat pálivé protokoly ve vašem krbu.

Obrazovku krbu lze zakoupit, i když máte elektrický krb. Samozřejmě tam není žádné uhlí, ale přítomnost zvířat a dětí v dlouhých zvědavých nosech dělá nákup obrazovky krbu a pro elektrickou krbu. nutnost. V tomto případě stojí za to si vybrat na tloušťce krbové obrazovky z tepla.rezistentního skla rezistentního.

See also  Srovnání kávovaru Delonghi a ne nové

V našem internetovém obchodě najdete všechny typy krbů od kovu po sklo nebo nehořitelné typy plastů. Naši manažeři vám pomohou koupit obrazovku krbu a zajistit její dodání na určenou adresu v nejkratším možném čase.

Návrh a typy obrazovek pro krby

Ochranné obrazovky pro krby konstruktivními rysy jsou rozděleny do několika typů.

 • Postavené.na obrazovkách pro krb jsou nedílnou součástí krbu nebo pece. Tento krb nelze demontovat, aniž by se dotkl designu samotného krbu. Může to být náčrt krbu, kumulativní opona nebo skládací obrazovka namontovaná v designu krbu. Ochrana ve formě vitráže nebo kovové sítě může být odstraněna a kovaný rám skládací obrazovky zůstává na místě a provádí dekorativní funkci.
 • Obrazovka krbu, která je jedním nebo více samostatnými panely na podpěrách, se nazývá kompozitní a jsou umístěny před krb v půlkruhu, aby chránily před ohněm a jiskry.

Při výběru obrazovky pro krb nebo v přípravě na nezávislou výrobu je nutné určit její rozměry na základě velikosti krbové pece. Dokonale vhodná obrazovka bude co nejvíce pro ochranu domu před ohněm, zatímco nebude vypadat objemně a bude perfektně zapadat do vnitřku místnosti.

Dále je vkus již. Rozhodněte se, co chcete, klasická padělaná obrazovka nebo moderní příslušenství. Pokud je pro vás důležité teplo, které vyzařuje krb, vyberte obrazovku s kovovou jemnou pletivou. Pokud je důležitá rozjímání o oheň v krbu, bude vám vyhovovat obrazovku odolného skla rezistentního.

Za cenu, v závislosti na materiálech a rozměrech obrazovek, šíření velkých.

Nejdražší starožitné obrazovky vyrobené z mědi, bronzu a mosazi. Jejich náklady s prvky kování, inlay a vložky vyrobené z tepelného skla mohou dosáhnout až 100 000 nákladů na padělané krby začínají z 5000

Když potřebujete obrazovku a z čeho ji zvládnout?

Ochranná obrazovka pro krby zdaleka není vždy nutná, ale existuje řada případů, kdy bude tento atribut stoprocentní a nezbytný:

 • Hlavní funkcí takového oddílu je ochrana areálu před ohněm, náhodný zásah jisker z pece. Faktem je, že v procesu spalování uhlí nebo palivového dříví se hromadí plyny, které se v určitém okamžiku rozbijí, a uslyšíte charakteristickou a příjemnou prasklinu. Někdy však taková exploze může být silná, a proto se jiskry začínají rozlišovat mimo pec, což může vést k ohni;
 • Takový atribut může být nainstalován nejen pro ochranu samotné pece, ale také za účelem ochrany některých částí a strukturálních prvků krbu, včetně elektřiny. Mnoho prvků biokonů a elektrického krbu se také zahřívá a může náhodně spálit dospělé, děti a domácí zvířata;
 • Obrazovka také provádí dekorativní součást, a proto lze vytvořit nejen dřevěné pece a elektrické palivové dříví, ale také falešné instalace. Můžete jim tedy dát maximální podobnost s originálem a zdůraznit určitý obraz, styl;
 • Toto zařízení také nese další velmi užitečnou funkci. Účelem je zvýšit účinnost a přenos tepla z topné jednotky. Tento design může postupně akumulovat tepelnou energii a tak ji šířit po celé místnosti.

Než si zakoupíte ochrannou obrazovku pro krby, musíte se rozhodnout o tom, z jakého materiálu bude vyroben. Mezi velkým sortimentem a volbou jsou nejoblíbenější produkty:

Každá ochranná obrazovka pro krb lze zakoupit ve specializovaných obchodech nebo do dílny na objednávku. Nejoblíbenější a nejoblíbenější jsou produkty, které jsou založeny na oceli a litině. Materiály se rozlišují podle rozpočtů, trvanlivosti, jednoduché péče, dobrá tolerance. Vysoké teploty a jejich rozdíly. Takové variace se často vyrábějí v gotickém, klasickém a moderním designu, s korungovými prvky, objemnými vzory, kresbami a sklem.ceramickými průhlednými vložkami.

Mezi těmito znalci jsou odrůdy obzvláště ctěné, které jsou založeny na mědi nebo mosazi, která se liší v krátké mši a dlouhé životnosti. Metoda provádění je obsazení, v důsledku toho, že jsou vytvořeny nejoriginálnější a bizarní kompozice, prezentované ve formě peří v páve, ptáky, květiny, kadeře, ozdoby.

Pro znalce moderních směrů, v duchu moderního a high-tech, by ideálním řešením bylo koupit polohu vyrobenou z tvrzeného skla odolného skla, skleněné keramiky, která toleruje dlouhodobě vystavení vysokým teplotám. Vzhledem k jeho úplné průhlednosti v kombinaci se silou a jednoduchou péčí zůstává takové sklo po dlouhou dobu čisté, mlha se na povrchu nehromadí a saze a saze a saze. Z tohoto důvodu si můžete bezpečně užít oheň v krbu, která bude dobrá a bude vidět.

Pro obdivovatele takového stylu, jako je Retro a Classic, skladba vitráže, prezentovaná ve formě vícebodových a ocelových mozaik, s mnoha brýlemi se pravděpodobně bude líbit. Mnoho mistrů tedy přidává původní skladby a celé kresby.

Obrazovka krbu není jen výzdobou, ale především na ochranu, je třeba si to pamatovat v době nákupu a výběru, čímž dává přednost spolehlivým návrhům, které jsou založeny na silných, odolných, netoxických a refrakterních komponentách.

Vzhledem k tomu, že moderní krby, dnes je převážně ozdobnou součástí vnitřního bahna vytápění, můžete si koupit ochrannou obrazovku ve stylu, který se vám nejvíce líbí. V tomto případě lze umístit dokonce i skleněné variační variace, což se věří, že se nehromadí a nepravuje teplo tak dobře, potřebuje po každém zaostření konstantní péči a čištění.

Krb, jehož mříž se stane spolehlivou ochranou před jiskry v areálu, by měl být nejen bezpečný a stylový, ale také harmonizovat, protínající se do svého designu s krbem, interiérem místnosti.

Shromáždění ochrany samo o sobě

Aby bylo možné rychle shromáždit nezbytnou ochranu proti jiskrům v domě, je nejprve nutné rozhodnout o svém modelu a zásobovat materiály nezbytné pro výrobu. Pojďme to důkladně, jak to dokážete. (Cm. Také: DIY MINI.AMIN)

Vytvoření vybudované obrazovky krbu

Pro tento návrh ochranného grilu budete potřebovat:

Začněte tím, že před požárním bodem je volný prostor čistící, který bude obsadit domácí ochrannou obrazovku pro krb. Pokud je materiál podlahy hořlavý, pak je nutné jej obecně odstranit. Tuto práci lze provést samostatně bez zapojení organizací a zaměstnanců třetích stran a zaměstnanců. Po odstranění hořlavého povrchu podlahy je nutné chránit prostor před ohništěm před ohněm, je snazší jej udělat s cihly na cementové maltě. Výsledek se ukáže spolehlivě i přísně.

Когда все пространство перед топкой камина покрыто кирпичной кладкой можно начинать изготовление самого защитного экрана. Je vhodné vytvořit si svůj schematický náčrt před shromážděním, aby se v budoucnu nezaměnilo. V místech instalace podpůrných podpůrných podpůrných obrazovek jsou skříňky umístěny vysoko 35-50 centimetrů, přičemž tento výpočet dosáhne středu pece. V skříňkách je nutné usmívat podpůrné rohy, na kterých bude připojena celá dekorativní složka obrazovky.

See also  Jaká je optimální teplota pro plynový kotel

Pokud jsou podpůrné kabiny již dostatečně vyschlé, můžete začít nezávisle na sestavení obrazovky, proto je získaná samostatně stylizace pod starověkem připojena k rohům ložiska, ochranný materiál je mezi ním a podpůrné polymerní vložky. V tomto případě jsou samotné polymerní komponenty navrženy tak, aby se nerozšiřovaly například na kovovém rámu, například teplo na kovovém rámu. (Cm. Také: DIY Bake Bulerian)

Montážní místa bot mohou být zdobena pomocí kovových aplikací, které mají speciální drážky pro instalaci na šrouby stanoveného Gost, nebo je můžete úmyslně nechat viditelným předchromem. Galvanizované šrouby budou vypadat skvěle v moderním interiéru.

Pokud je sklo.odolné sklo nikde na nákup nebo objednávku, pak má smysl vytvořit stavěný dekorativní krbový gril a zevnitř na něm poskytnout upevňovací prvky pro instalaci ochranné obrazovky. Nejpraktičtějším držákem pro tento typ struktury jsou dlouhé šrouby, které jsou upevněny zevnitř, a samotná ochranná obrazovka je zašroubována na horní části ořechů pro jehňata, která jsou jednou z odrůd ořechů.

Dekorativní obrazovka pro krb pro poskytnutí doprovodu je pokryta černou nebo bronzovou barvou, na které nebude příliš patrná, pokud se struktura přehřívá a ztmavne.

Vytvoření složené ochranné obrazovky

Pro výrobu tohoto typu ochrany můžete použít materiály, které lze snadno zakoupit ve stavebních obchodech:

Je nutné zahájit výrobu přenosné ochranné obrazovky z jejího výkresu. Není nutné označit přesné rozměry budoucího designu, ale je nutné důkladně nakreslit, jak bude samotná obrazovka vypadat a jak budou její jednotlivé části upevněny vzhledem k sobě navzájem. Nejjednodušší způsob, jak vyrobit přenosnou ochrannou obrazovku, bude, pokud nebude kombinovat jednotlivé části do jediného designu, ale jednoduše je ukládat a nainstalovat samostatně. Je také nutné poskytnout spolehlivou podporu pro obrazovky, aby neočekávaný dotek nevedl k jeho převrácení. Pro spolehlivé držení ochranné obrazovky může být její stojan vyroben z kovového plechu, který musí být pevně připojen k hlavnímu rámu.

Chcete.li vybrat hlavní podpůrnou strukturu pro udržení neslučitelného materiálu před krbem, během hoření můžete oba jednoduché rámečky použít ve formě konvenční ocelové trubice s jednou příčným pruhem a složitějšími strukturami rámců.

V případě použití nejjednoduššího designu rámu je vyrobeno ze dvou segmentů ocelové trubky připojené ve formě písmene „t“. Vertikální segment je vyroben z této délky tak, že při instalaci poblíž krbu se uzavře ve výšce nejméně 70% zaostření. Spodní konec je upevněn na stojanu, který zabraňuje houpání a pádu, vodorovná lišta je připojena k hornímu, na kterém bude namontována ochranná obrazovka. Pokud se jako ochranná obrazovka použije neslučitelná tkanina, pak je ve své spodní části nutné opravit zátěž tak, aby se v návrhu nevyvíjela.

Pokud je krb chráněn obrazovkou, můžete klidně sedět před ní a nezapomeňte na něj pravidelně přidat palivo. Z tohoto důvodu je obrazovka vyrobena na výšku, která není zcela překrývající pec, jinak bude nepohodlné neustále aktualizovat palivo a přesunout uhlí pro jejich úplné pálení. Po ochlazení krbu v případě prefabrikovaných obrazovek mohou být odstraněny ve spíži a nezkazí vzhled místnosti. Ale s následnou instalací stojí za to zkontrolovat integritu ochranného materiálu a nepřítomnost děr na něm, kterým se mohou horké jiskry dostat na hořlavé povrchy, což může vést k poškození majetku nebo ohně.

Typy produktů

Existuje několik odrůd ochranné obrazovky pro krb, z nichž každá má své vlastní vlastnosti a výhody. Takové produkty mohou být:

První vzorky jsou namontovány přímo v designu během zdiva. Mnozí se mylně domnívají, že tato možnost je nainstalována jednou provždy a nebude možné ji nahradit v případě rozpadu. To je nesprávné, protože výhradně podpora je zabudována do sporáku, která chrání před teplem, a samotná tepelná ochranná obrazovka je nainstalována samostatně.

ochranná, obrazovka

Podpora můžete integrovat po objednávce, ale poté bude umístěna před ohništěm. V tomto případě je nutné položit izolační materiál na podlahu a položit Firebox před několika řadami cihel, jejichž výška by měla být 30-50 cm. V procesu zdiva je nutné vložit žáruvzdorné upevňovací prvky, na které bude nainstalována obrazovka krbu.

Postavené.v produktech může být vybaveno padělaným rámcem s síť. Mají dekorativní funkci, ale při práci v rámu se vloží refrakterní sklo, které chrání místnost před jiskry.

Externí obrazovky jsou vyrobeny hlavně z několika částí. Nejčastěji si vybírají design, který má tři křídla, které jsou umístěny na kovovém rámu a připevněny k dohromady smyčkou. Uvnitř je také nainstalován sklo. Externí struktury jsou dobré v tom, že mohou být složeny a přesunuty stranou, a v případě potřeby znovu rozšířit.

Nejčastěji existují obrazovky s třemi křídly

Pokud má kamna na krbu velké velikosti, pak je lepší nainstalovat kompozici na samostatné rámečky. Překrývají se, takže se navzájem blokují.

Pro otevřený ohniště jsou vhodné struktury sítě. Jsou vhodné, když místnost nestačí. Takové obrazovky jsou umístěny téměř v blízkosti plamene. Síť se skládá z malých buněk, takže se nemůžete obávat, že uhlí vypadnou ze sporáku.

Výroba na obrazovce: Jeden z možností

Chcete.li provést ochranu, budete potřebovat následující instrukci kroku.pomocí:

 • V první fázi se vytvoří vysoce kvalitní schéma kreslení s zobrazením všech měření a konstrukčních prvků ochrany;
 • Zakoupeny jsou potřebné materiály, podrobnosti a příslušenství;
 • Kovové proužky, které mají speciální prsteny, jsou opraveny v horní části krbu;
 • Řetězy jsou na nich zavěšeny. Detaily by měly mít malé odkazy a pro dosažení maximální bezpečnosti by měla být jejich délka dostatečná, aby každý prvek dosáhl podlahy;
 • Aby se zaměření zůstalo v otevřeném stavu, v případě potřeby, z každé strany budete muset nainstalovat jeden háček na jeden háček. Řetězy tedy mohou být opraveny a shromažďovat na obou stranách (princip záclony).

Řetězec záclon: Nejjednodušší možnost sestavení vlastními rukama

K sestavení záclon se používají řetězy s malými prsteny

Pódium pro krb

Za prvé, obrazovky pro krby, vynalezené zpět v 19. století, aby chránily dřevěné podlahy před ohněm, jsou oceňovány pro bezpečné využití těchto topných zařízení. Jiskry mohou snadno odletět z otevřeného ohniště, malé hořící uhlí vypadnou. A i když je samozřejmě na podlaze poblíž vašeho krbu položeno neslučitelný povlak, nemusí to stačit, protože někdy uhlíky létají docela daleko. Zařízení s uzavřeným ohništěm takový problém nezpůsobují, ale když jsou dveře otevřeny, je tato situace také možná. Je obzvláště důležité koupit obrazovku, kterou lze použít jak pro pec, tak pro krb, pokud má rodina malé děti a domácí zvířata-po všem, jsou oba velmi obtížně pochopitelné ze slov někoho vycházejícího z horkého povrchu.

See also  Jak chránit varné desky před čipy

Obrazovka krbu se může skládat z jednoho nebo více křídel. Jeho rozměry jsou vybírány v závislosti na velikosti krbové pece a měly by být takové, že je plně uzavřena na šířku a na výšku. asi 70 %. Sash, jehož počet je obvykle od dvou do pěti, jsou propojeny smyčkou. To vám umožní pohodlně umístit produkt na krbu a také jej kompaktně složit, pokud z nějakého důvodu nejsou použity. Pracovní roviny produktu směřujícího k peci mohou být vyrobeny z ocelového jemného pletiva nebo tepelného skla a upevněné na prefabrikovaném, svařovaném nebo kovaném rámu. Celá struktura je zařazena na stabilní podpěry, aby se zabránilo jejímu převrácení.

Výběr tohoto příslušenství, nejprve byste měli přemýšlet o vhodnosti nákupu konkrétního modelu. Pokud potřebujete ochrannou obrazovku, která volně prochází teplem, je lepší zakoupit zařízení se sítí pro krb, a pokud naopak chcete plot s přímým proudem horkého vzduchu, pak prosklené modely budou vhodnější pro to.

Výrazný rys příslušenství pro krb je to, že kombinují funkčnost s vnější přitažlivost za stejných podmínek. Extrémně lakonické obrazovky pro krby zdobené ve špičkovém stylu mají obdélníkový nebo čtvercový tvar a hladký povrch. Fanoušci přísných obrysů a omezenou barevnou paletu si mohou koupit příslušenství s minimálním reliéfním a otevřeným dekorem, přitahovat vzhled s krásnými proporcemi a ušlechtilými odstíny galvanického pokrytí rámu. Zvláštní kouzlo má krb, který lze vyrazit, ohnuté nebo kované. Kované mřížky vypadají organicky v interiérech, včetně prvků stylu v duchu klasicismu nebo baroka. Neměli byste se bát, že ve vzorcích zdobujících takový produkt zdobí velké mezery: na elegantní rostlinu nebo geometrické ozdoby vyrobené z kovu, jakož i v modelech se skromnou výzdobou, je aplikována ocelová mřížka nebo tepelné sklo, z strana krbu. Kovové části v těchto produktech mohou být leštěny tak, aby zářily, nebo naopak vzhled.

Kupující často sní o získání obrazovky v barevném skleně. Při nákupu musíte ukázat pozornost a opatrnost, protože se stává, že k opravě skleněných prvků se používají tavitelné materiály. V tomto případě je příslušenství čistě dekorativní a lze jej použít pouze v době, kdy není oheň v krbu podněcován.

V salonech a na internetovém portálu naší společnosti si můžete koupit ochrannou obrazovku, která bude vynikajícím doplňkem krbu. Nabízíme modely od předních výrobců krbových doplňků vyrobených z tepelných materiálů v souladu s technologickými normami a splňují všechny požadavky funkčnosti, bezpečnosti a estetiky.

Skleněné krbové obrazovky.610 Zboží

Z 4 300 ₽ 4 recenze Screen Fireplane Grar EC-6-10 Koupit

Od 47 269 ₽ Fire Screen Velate 892-800-00 Koupit

Přísná a funkční ochranná obrazovka pro váš krb. Drží popel a jiskry od pálení palby. Potahováno práškovým barvou

Od 4 032 ₽ Ochranná obrazovka C03026BK Koupit

od 40 710 ₽ Fire Screen Velate 891-800-00 Koupit

Obrazovka krbu bude nejen chránit váš dům před náhodnými jiskry, ale také doplňuje interiér, zdůrazňuje krásu vašeho krbu. Obrazovka je vyrobena z kovu. Jeho design je spolehlivý a stabilní, povrch je odolný vůči zahřívání

Od 2 931 ₽ Požární obrazovka GRATAR E-0-6 KOUPIT

Z 3 500 ₽ Ochranné krby C04010bk Koupit

ze 4 900 ₽ obrazovky Kamin C03026AB Koupit

od 7 183 ₽ obrazovka pro krb. 81x49cm Koupit

Obrazovka krbu je nezbytným atributem tohoto krbu. ochranná obrazovka. Je to on, kdo zajistí úplnou bezpečnost, s výjimkou zásahu jisker létajících z krbu do okolních předmětů a možnost ohně. Tato obrazovka krbu je vyrobena v přísném, ale funkčním designu.

Z 3 900 ₽ Požární obrazovka C03026BK Koupit

Šířka: 590 mm. Výška: 640 mm. Hloubka: 15 mm. Barva: starožitné stříbrné / černé. Hmotnost: 2.5 kg. Popis: Požitek s jasným vynikajícím krbem s živým plamenem v neustálém pohybu, praskajícím dřevem, jedinečným zápachem a přirozeným teplem v chladu.

Úplný katalog. Originální produkty z Evropy na oficiálních webových stránkách, nejdostupnější a nízké ceny. Dodávka po celém Rusku

Velikost pro záložku: 250x425x40 mm. Rozměrová velikost: 320x495x75 mm. Hmotnost: 11,59 kg. POZNÁMKA: V této konfiguraci nebylo nainstalováno sklo.rezistentní sklo

Od 7 080 ₽ Ochranná obrazovka O31206BK Koupit

Z 10 920 ₽ D50011BK Fireplack Buy

Typ: sada krbu, složení sady: poker, materiál: ocel, šířka: 20 cm, výška: 80 cm, hloubka: 20 cm, hmotnost: 4 kg

Od 5 654 ₽ obrazovky pro krb, 53,5×83 cm “Vortex” / 2 (62022) Koupit

Typ: obrazovka pro krb, Woodcock, sada sady: kartáč, poker, kleště, stojan, materiál: ocel, hmotnost: 2.01 kg

Od 1 850 ₽ Ochranná obrazovka pro kuchyň / tvrdé sklo pro KU. Koupit

Od 10 188 ₽ Sada hasičského roušky (věž) Koupit

od 45 118 ₽ Skleněné dveře pro krb

Navrženo tak, aby chránilo prostory před náhodnými jiskry a nadměrným tepelným zářením pocházejícím z otevřeného ohně. Úkolem se nejen vyrovnává, ale také úspěšně doplňuje krb

Od 1 100 ₽ Dekorativní obrazovka “Loft” 5 Dmer PE Koupit

Od 1 750 ₽ Ochranná obrazovka pro kuchyň / tvrdé sklo pro KU. Koupit

Od 7 320 ₽ D51032BK Fireplack Buy

Typ: Sada krbu, složení sady: poker, typ sady: podlaha, materiál: ocel, styl: klasika, šířka: 20 cm, výška: 78 cm, hloubka: 20 cm, hmotnost: 4 kg

Z 3 870 ₽ Požární obrazovka LK C04010BK 4 sekce Koupit

Obrazovka krbu bude nejen chránit váš dům před náhodnými jiskry, ale také doplňuje interiér, zdůrazňuje krásu vašeho krbu. Obrazovka je vyrobena z kovu. Jeho design je spolehlivý a stabilní, povrch je odolný vůči zahřívání

Od 2 690 ₽ Ochranná kuchyňská obrazovka pro zeď „černá“ pro Ogra. Koupit

Materiál: sklo, vodotěsná, šířka: 55 cm, výška: 60 cm, tloušťka: 0.40 cm, zaoblená vnější hrana

Tři oddíl nejen chrání váš dům před náhodnými jiskry, ale také doplní interiér, zdůrazňuje krásu vašeho krbu. Obrazovka je vyrobena z kovu. Jeho design je spolehlivý a stabilní, povrch je odolný vůči zahřívání

| Denial of responsibility | Contacts |RSS