Split System Centek série s rozdíly

CENTEK CT-65A09 Split System: Přehled, PROS a CONS, Recenze Srovnání se konkurenčními modely

Ruská ochranná známka Centek ne tak dávno, ale funguje docela úspěšně na trhu domácích a klimatických zařízení. Kancelář společnosti se nachází v Krasnodar. V naší recenzi bude považováno za Split System Centeek CT-65A09. zařízení s hodnotnou hodnotou a funkčností.

 • Nízká cena
 • Kompresor od společnosti Toshiba
 • Kompaktní rozměry bloků
 • Režim
 • Možnost I Cítím. dálkové ovládání s teplotním čidlem
 • Hlučná venkovní jednotka
 • Anglický panel
 • Indikátor jasného teploty záře
 • Krátká napájecí kabel
 • Jednotné stížnosti na nedostatečnou moc

Navrhovaný modelový přezkum vám umožní získat významné informace o jeho vlastnostech, parametrech provozu. Kromě toho budou pozitivní a negativní strany klimatizace uvedeny ve srovnání s produkty jiných výrobců, jakož i zohlednění skutečných recenzí kupujících.

Vlastnosti modelu

CENTEK CT-65E12 Split System je multifunkční zařízení s dálkovým ovládáním. Model slouží k vytvoření pohodlného mikroklima v místnosti s plochou až 36 kV. M. Díky režimu spánku je možné používat zařízení během spánku nebo odpočinku. Zařízení je vybaveno rotačním kompresorem GMCC, který se vyznačuje spolehlivostí a trvanlivostí.

 • Kompresor GMCC.
 • Režim “pohodlný spánek”.
 • Ifeel režim (atmosféra).
 • Časovač.
 • Zdravotní režim (zdraví).
 • Třída energetické účinnosti. A.
 • Jmenovitý proud (chlazení). 4.8 A. A.
 • Eer. 3.21.
 • Jmenovitý proud. 4.39 A.
 • Sor. 3.61.
 • Maximální vstupní výkon CENTEK CT-65E12. 1750 W.
 • Maximální provozní proud. 8.5 A.
 • Hydroizolační třída. IPX4.
 • Třída elektrické ochrany. i.
 • Provozní teplota. od 16 do 32 stupňů.
 • Environmentální teplota. od mínus 7 až plus 43 stupňů.

Klimatizace Centek L

Hladina hluku z 23 dB, jak výrobce deklaruje, je dosaženo bezvadným designem návrhu, včetně izolace hluku vnější jednotky.

Velikost 7 (sedm) s nápisem plus. se zvýšenou produktivitou, t.E spotřebovává elektřinu menší než analogy.

Výjimečnou výhodou této série je elektrický pohon horizontálních žaluzií, což umožňuje dálkovému ovládání ovládat směr proudění vzduchu vpravo dole.

Klimatizátory Tosotní recenze

Split System Tosot T09H-Sly / I / T09H-Sly / O recenze

Alexey G. Výhody: Krásný design! Klid! Rychle vychladnout místnost!Nevýhody: Všechno je stále spokojeno.

Román ? Reznikov ?? ?? Výhody: neobvyklý design.Tichý co nejvíce v on / off splitsystems!Čestný 26db. Co se týče exteriéru, abyste pochopili, že to funguje během dne, je to nemožné tichý hladina hluku jako vynálezce Daikin nebo Mitsubishi.Konzola je jako prémiové modely a dokonce i podsvícení. Nevýhody: z nedostatků 1.Chtěl bych žaluzie s ručním nastavením, ale automatické. Ačkoli tato funkce je hvězda, lze nalézt na opravdu drahé rozdělení.2.Žádné jemné čisticí filtry. Můžete si koupit navíc. Co vám doporučujete udělat okamžitě.3. Tam je ionizátor. Impoziční fanoušek této funkce. No, ionizátory vizuálně indelived I když je vůně. A nicméně, ionizátory a plazmové filtry jsou však opravdu účinné pouze na drahých konících a to není vůbec. Komentář: Shrnutí Budu říkat, že ticho jako vnitřní i venkovní jednotka. Spolehlivý kompresor Gree. Potěší vás. jsem velmi šťastný. Záruka 5 let. A myslím, že bude trvat dlouhý rok. Je mi líto, že přeplatím trochu a získejte opravdu kvalitní produkt. Obecně doporučuji. Jakýkoliv tosot je kvalitní produkt.

Split System Tosot T18H-SN / I / T18H-SN / O Recenze

Peter M. Výhody: Caunchostiats: Nezapomeňte si komentář: nainstalován na serveru 2 kusy. Mrazení není dětinské, tam jsou tři měsíce, šel do semenáře, mluvil o Toxote, rozhodli jsme se zkusit. Naše magisterská klimatizace chránila nádivka, řekl lépe než LZ a Toshiba (celá všechna Čína), ale Mitsubishi je lepší. Cena je adekvátní, bankovaya vzali asi 16tr za kus. Navenek docela roztomilý. Nechci dát 5 tc nevím, co se stane další.

Split System Tosot T12H-SC Recenze

Braverman G. Výhody: Až 20T.R. Nejlepší z čínského Komentář: kvalita materiálů a shromáždění je velmi potěšen. Někde čtení.že pohled na wb je šustěný to vše je nesmysl.Normální klasický výhled. Nezadává nic, necítí se a necpakuje. Před instalací jsem požádal, abych otevřel venkovní jednotku a dokonce i já, člověk daleko od takového vybavení.líbilo se, jak se všechno děje uvnitř. Kompresor Gree stojí na místě na úkor japonských detailů, jak zde napsali nevím, neviděl, ale co se neudělá s křivkami.to je jisté.

Lari K. Výhody: Velmi tichý! Pro mě to znamená hodně. Roztomilý design.Pohodlný dálkový ovladač. Velký rozsah chladicího / topení.Teply se chlazuje velmi rychle.Nevýhody: Není dosud zjištěno: koupil 2 kusy.9 a 12. Na bytě v 80 kV.dostačující. Líbit se. Co je naprosto ticho. Při práci jsou LG, ne více. Pro 2 ks zaplatil 26 tun.R. Velmi spokojeni s touto akvizicí.Doporučuji všem.

Split System Tosot T09H-SC Recenze

Irina I. Výhody: Cena (koupil ji za 24 000) Vše, co by mělo klimatizace udělat. vše je jíst hluk proudění vzduchu pouze s max. Chladicí rychlosti nebo při první práci na 3. rychlostech.8 poloh seřízení směru proudění vzduchu (obvykle 4: nahoru, uprostřed, dolů a všechny 3 zase) chlazení okamžitě i na min. Rychlost.Velmi (i velmi) informativní vzdálený příjemný, aby ho udržel v ruce. Oranžové podsvícení (automaticky vypněte po sekundě) na vnitřním bloku jsou všechny informace o teplotě.Oranžové číslice a vybraný režim (studený / teplo). bílá. Pěkné oko. Pokud je infa žádoucí na jednotce, vypne se (kdo zabraňuje zbytečným informacím, aby usnul v noci).Po ztrátě dálkového ovladače, na bloku je tlačítko Medium Mode (nepamatuji si, jakou teplotu 22 nebo 26) nebude kdekoli. Vysoce kvalitní plast. Shrnutí dobře.Nevýhody: Žádný způsob ventilace napájení, ale je to již zcela odlišné peníze.Komentář: Vybral jsem si a spadl z března měsíce. Chtěl levný (limit 30 tisíc.), ne bezpečná a vysoká kvalita. Samsung a LG musí okamžitě, t.na. Všechny hodnocení LG byly sníženy na “velmi hlučný vnitřní blok” a o Samsung. “hlučnost (získává vibrace) externí jednotka” nebo jak “vypuklo po 2 týdnech. způsobil mistry “. Bylo také důležité, aby Fryon byl R410 (je-li nutný nebo potřebný tankování, lze nalézt s lehkostí). Rozhodl se pro jednoduché Panasonic ha! Pokuste se ho najít, a pak si také koupit více než 35 kusů.Doporučeno Tosot. Zájem o cenu. Začal hledat informace v i-nete. Recenze, samozřejmě, nenašel nalezeno následující informace: Tosot udělal kompresory pro Gree, a teď jsem se rozhodl stát samostatnou značkou. Plus jsou stále vyráběny v gree továrnách. Začal jsem číst o Gree Recenze odešel. Rozhodl se koupit. Je mi líto. Myslím, že pokud je teplo bude sloužit pro mě a pak uvidíme.Chci říct o instalaci. Objednávání Conder a Instalace ve společnosti “Nanoclimat”. No, prodat (vyprávět a dohlížet na prodej), stejně jako zboží, které mohou každé společnosti (ačkoli na začátku 80% zálohy bylo znepokojeno souhlasili s 50% a všechno skončilo dobře). Ale instalovatelé chytili velmi kvalifikovaní. Za 1 hodinu 45 min. Nainstalován a conder pracoval. Všichni se úhledně udělali uvnitř i vně. Stejně jako lineup všechny šňůry a trubky Všechno je opraveno, neuznává se jste již zaplatili minimum. Byly zdvořilí.Instalace Náklady 10500 R. (Standard). Visel přes balkon (4. patro). Horolezec nebyl potřebný.

See also  Jaká chladnička je lepší dopředu nebo hada

Dmitry K. Výhody: vysoce kvalitní shromáždění, ráda design, dobrý dálkový ovladač, jak bylo uvedeno výše, velký počet pozic úpravy směru proudění vzduchu Byl jsem příjemně překvapen, postižený displej na bloku (podíval jsem se na Vše, například DAX), místnost 20 kV.M. Teply se velmi rychle (chlazení ještě nezkoušel), 1-2 rychlost fungují tiše, na třetí hlučné, ale tolerovatelné. Časovač Přepínání / vypnutí.Nevýhody: Dostal “sběr” vnitřní jednotky při práci s dálkovým ovládáním, zejména v noci, nevím, jak vypnout Komentář: Vybral jsem levné, ale vysoce kvalitní rozdělení na odnímatelný byt, Rozhodl jsem se experimentovat s novou značkou, zejména když propagace značky obvykle není překonána. Stál mě v roce 13700r., Instalace Někde 2 metry dálnice 3200R. Celkem 16900r.(závist:.R).Není jasné, kde “japonské komponenty” přišly, když to bylo nejdůležitější “čínská” pravda je poměrně kvalitní, v podstatě série Coave Copy of Gree Cozy, ale s jiným typovým štítkem a přinejmenším s přídavkem I-cítí.

Porovnání základních charakteristik

Ačkoli modely každé série jsou podobné směrem ven, technické vlastnosti z nich jsou mírně odlišné. Modely 5207 a 5209 mají převažující technologii proti tvorbě ledu v systému. CENTEK CT-5809 Mezi jeho výhodami má systém pro regulaci směru proudění vzduchu.

Většina modelů CenteK má identické rozměry. Všechny tři modely v tabulce jsou jednotlivé názvy a ne střídač. Tato zařízení jsou také vybavena časovačem, který umožňuje systém povolit a vypnout systém po určený čas. Každý z zboží je snadno ovladatelný stisknutím příslušného tlačítka na dálkovém ovladači.

Oprava klimatizace Přihlášená je levná, takže když nastaly problémy, stojí za to okamžitě kontaktovat specialisty. Náklady na instalaci systému závisí na prodávajícím, ale zpravidla kupující také nedávají velké peníze. Aby nedošlo k další výdaje, je třeba si zapamatovat základní pravidlo: Během fungování klimatizace musí být všechna okna v místnosti uzavřena. Vyloučí přehřátí klimatizace a prodlouží svůj výkon.

Modelka CT-5207 CT-5209 CT-5809
Režim provozu Chlazení / topení Chlazení / topení Chlazení / topení
Oblast pokoje (m.kV) 21 26 27
Úroveň hluku venkovní jednotky 48 dB 50 dB 50 dB
Úroveň hluku vnitřní jednotky 32 dB / 36 dB 32 dB / 36 dB 32 dB / 36 dB
Vyhřívaná spotřeba energie 2200 W 2780 W 2780 W
Spotřeba výkonu při chlazení 2050 W 2640 W 2640 W
Режим вентиляции tady je tady je tady je
Dálkové ovládání tady je tady je tady je
Chladný R410A R410A R410A

Обзор сплит системы Centek CT 65G10. серия G

Новинка 2021 года сплит-система Centek CT 65G10. серия G, его еще называют Centek CT-65G Gray. Сразу бросается в глаза цвет, т.к отличие от стандартных белых велико: это матовая серая поверхность с глянцевой черной вставкой, кстати, под вставкой у нас находится скрытый дисплей.

split, system, centek, série

Vzhledem k tomu, že modelový model, musí stát, respektive. vše, co není na světě bílá ve světě Split-Systems, je již drahé, jen podle definice, CENTEK CT 65G10 také diktuje své podmínky: Tato série je označena jako G, Obecně platí v Definici modelu modelu v dopise. Mimochodem, tam je měničový model v podobném případě, toto on-off.

See also  Střih vlasů neřeší důvod

Často se zmínáme o “Aux montáž”, pro ty, kteří stále nevědí. to je rostlina, na kterém se téměř všechny Centek shromáždí.

CENTEK CT 65G10 g má štítek “10”, výrobce začal svůj model sortiment od desítek, ale ve skutečnosti (moc a další ukazatele) je nejpravděpodobnější devět, takže je to více pozorný: zavolat, že budeme i oba Esence to nemění.

Za prvé, zvážit celkové rozměry obou bloků, a pak “rychle” provozují hlavní rysy a nuance, “viděný pod kůží”.

Spotřeba výkonu při chlazení. 0.79 kw

Vyhřívaná spotřeba energie. 0.73 kw

Sestava rostlin Aux, je to dobré nebo špatně závisí přímo z přímých rukou sběratelů, v tomto případě je vše sestaveno úhledně, neexistuje žádný bod v montáži, protože je imputováno.

Обзор кондиционера Centek серии L (on-off) 2020

Zavedený výkon téměř 3kW studené napájení, zatímco všechny ostatní 9 modelů 2.57-2.osm. Jedná se o jediný model schopný vydávat dostatek energie po dobu 30 m2.

Dvojité křídlo, velké buňky umožňují udržet proud vzduchu bez “selhání”, t.Mohu dokonce viset na čelo bez strachu.

Wi-Fi modul není deklarován, ale tam je USB pro něj, nebo tento modul bude vydán později, nebo jednoduše zapomněl odstranit. čas se zobrazí.

Je tu velký uvnitř, vážení, ale montáž Planka nestačí. Problémy v instalaci mohou nastat, ale není nic, čeho se bát. nic se zhroutí.

Classic Console z AUX, spolehlivá, bez backlatů, design “No, tak-tak, to je standardní. Z konzole můžete vypnout skrytý displej 9, když se vypne v režimu “Spánek”). Dálkové ovládání bez podsvícení, Skladem 3D funkce. řízení a vnitřní lopatky, ale samotná funkce je také “tak-tak”, t.k lopatám pohybujícím se s malou zásobou.

23 Decibel deklaroval, ale Centek vždy vydává o něco více, zejména v nízkonákladových modelech (až 15 tisíc). V recenzi jsme zkontrolovali. ano, opravdu více.

CentEK kompresor není špatný, střední segment. Kompresor vypadá sebejistě.

Výrobce prohlásil životnost 10 let, doufáme, že pravda, t.Termín velký.

Funkční je dostatečná, zatímco tam je samočisticí, I-Cítit senzor, funkce anti-Grapple (samočisticí plus funkce), standardní dobrá funkce obvyklého systému Split.

4 režimy fanoušků s nastavením rychlosti a režimu spánku, obecně, zvukový režim pro zvuk se zdálo, že první rychlost fanoušků. Zde Turbo Režim rád, dobrý, hodný, volumetrický.

Ne velké, střední velikosti, klasická auxová montáž, nic nového jsme v něm našli.

Výhod, které nikdo už ne. Aux vždy klade vinylovou stuhou, je pokryta trati. skvělá věc pro ulici, ujistěte se, že instalační programy o jeho použití!

Na portů je ochrana s adaptérem pro dráty, vše je pokryto, všechno je skryté.

Tloušťka výparníku je malá v1.3 cm, můžete a více. Bagely jsou na místě, bez přeskakování, jediná věc překvapená. podivná barva mědi na ně, ale není to mínus.

Anti-vibrační pevný těsnění v počtu dvou kusů.

Klasický fanoušek, nic zvláštního, tak nic, ani zraněný.

Kompresor v “srsti”, sedí ne pevně, na suchém zipu, kožich není příliš tlustý, ale po celou dobu. GMC-C kompresor, Freon a 32 a 410. Kompresor je velmi velký, on musí stáhnout 3 kilowatta a to vypadá jistě.

Co jsme neměli rádi nebo způsobili otázky:

Úroveň hluku deklarovaná v 23dB neodpovídá očekáváním, je zde jasně více, ale není to kritické.

Slabé houpání čepele ventilátoru vnitřní jednotky, bylo možné dosáhnout nižšího rozsahu pohybu vzduchu.

Výparník v 1.3 cm trochu zklamaný, i přes počet “bagelů” a velký kompresor, stále bych chtěl být zahušťování.

Vnější jednotka je obecně “ani ryby, ani maso”, to znamená, že nezpůsobuje žádné emoce, ale mělo by. 21 let ve dvoře, můžete přijít s něčím.

Průměr nastavení výšky vzduchu, ne příliš vysoký, zdá se, že to nestačí a já bych chtěl vyšším.

Sčítáním CENTEK CT 65G10, chci shrnout:

Model je nový, “s teplem z tepla” 2021, vypadá to velmi hodné, designérem a je vidět. Shromáždil kvalitativně, elegantní, žádné stížnosti, jako ve vzhledu. Funkční dostatečný, nákladově adekvátní. Můžete si vzít a potřebovat, zejména ty, kteří chtějí jinou barvu než bílou a za peníze dostupné.

Souprava již obsahuje antibakteriální filtr, filtr formaldehydu, prachový filtr, uhlíkový filtr a filtr s vitamínem C.

A Centek této linky má 4 modely zvýšené energie pro pokoje od 15m2 do 72 m2. Mimochodem, na problematiku přístupu v černé lesklé, určitě provedeme recenzi a na něm.

Zpětná vazba: Split System Centek CT-5812. Čínský split systém s výkonným japonským kompresorem toshiba

Dlouho hledal rozdělený systém dobré kvality. Takže nic a zjištění v domácích spotřebičích v obchodech, které splňuje naše náročné požadavky (levně, krásná, vysoká kvalita, mocně, rychlé chlazení místnosti, non-Čína!), rozhodl se najít kompromisní řešení. Nákup čínského Split Centeku CT-5812, který má silný a spolehlivý japonský kompresor Toshiba (Toshiba).

Design klimatizačních řezů. Úroveň hluku je velmi nízká, třída spotřeby energie A, to je příliš nízká. Když je jednotka zapnutá a vypnutá, je distribuována příjemná melodie.

See also  Výměna počátečního kondenzátoru ve Split System

Vzali 12. Splitus, i když mohli dobře dělat a “devět”. Máme pokoj téměř 18 kv. m a CENTEK CT-5812 se vypočítá na 36 kV. M! To je dost stále na chodbě a trochu studeného vzduchu se dostane do kuchyně (horké od sporáku je dost!))

Split System Compact má LED displej s měkkým třešňovým podsvícením. Indikátor nočního režimu nemá oči ani ve tmě. Vlevo ve vnitřním bloku můžete vidět malinovou nálepku ve formě květu. Chtěl jsem to roztrhat, ale instalační techniři tomu nedoporučili, protože podle nich bych mohl poškrábat.

V tomto ohledu mám otázku pro výrobce. A co dělat s těmi lidmi, kteří mají tento aronymous květ, nepadá do interiéru!?

Obecně Sedk. Značka pro mě málo známé. Vím jen to, co na sculptu v Číně. A také jsem slyšel, že v Krasnodar je reprezentativní úřad společnosti, ale nevím, jak jsou skutečné informace. Nedávno jel do Krasnodar, a na přístupy k městu, v Adygee, v obci Yablonovsky (nebo ENEM)?) Viděl jsem reklamní rozdělovací systémy. To znamená, že existuje nějaká společnost, která obchoduje pouze těmito kondýze.

Výrobce dává záruku 2 roky na rozdělení, zatímco obchod, kde jsme si koupili klimatizační systém, varovali o roční záruce.

Tradičně přinesla domů 2 boxy. Vnější a vnitřní bloky klimatizace. Zaplatit jen přes 20 000 pro Split a asi 4 000 instalačních zařízení s námi pájeny pro instalaci.

Kompletní instalace trvala hodinu a půl na montérech. Ve středu práce byla situace komplikována přívalovým deštěm, během něhož bylo nebezpečné opravit externí blok, pracovat v elektrických nářadí. Manžel se svým synem byl ve službě na nádvoří ve dvoře, takže cihla ze 7. patře nespadla na hlavu 7. patra)), napůl cihly a ve skutečnosti vypadla ze zdi a letěl dolů. Obecně se ukázalo, že taková obezřetnost nebyla zbytečná!

Jak jsem již zaznamenal dříve, uvnitř japonského kompresoru Toshiba. V tomto ohledu je upevnění venkovní jednotky instalováno na závorkách bez gumových pouzder (podložky). Ve starém Samsung Split System, instalatéři prdeli guma, a to je irelevantní na prodej, protože motor pracuje hladce a tiše, bez vibrací.

Split systém thrah zapne, bohužel, pouze z dálkového ovladače. To znamená, že pokud to ztratíte nebo přestávku, můžete vařit v horkém apartmánu (máme jižní stranu, v létě v pokojích Tashkent))

Takže teď procházíme režimy rozděleného systému CEN. Pro přehlednost jsem podepsal každé tlačítko dálkové ovládání a teď budu říct o funkcích.

Tlačítko “ON / OFF”. Když stisknete velké červené tlačítko, rozdělení se zapne. Při opětovném stisknutí se vypne.

Časovače. Pomocí tohoto tlačítka, nastavení časového nastavení klimatizace.

Pro zvýšení teploty režimu teploty (nebo cm. P.2. Tlačítko Zvyšující se čas na nebo vypnout rozdělení).

Tlačítko “Slip”. Úkol nebo zrušení nočního modulu.

Tlačítko “Swing”. Otáčení ventilu kymácí.

“Fanoušek”. Rychlost otáčení ventilátoru (4 režim).

“Tlačítko módu. Toto tlačítko nastavuje nejdůležitější režimy. Režimy provozu systému Split System. Jejich celé 5: topení, větrání, odvodnění, chlazení a automatické.

Všechny tyto parametry doporučené firmou. Všechno je čistě individuálně: někdo má rád chladný vzduch a někdo potřebuje “ohřívat” teplejší prostor))

Tlačítko “Super”. Když je stisknuto, systém rozdělení začne pracovat v intenzivním režimu. Mimochodem, maximální ohřev místnosti v tomto případě bude až 31 stupňů tepla a chlazení.- až 16 stupňů nad nulou.

Výhody Senk Split

Značkové zařízení jsou vyráběny v Číně, ale vybavené nejlepšími japonskými kompresory a komponenty. Také značkové výrobky mají velmi slušné charakteristiky:

 • Stylový design, který bude muset ochutnat nejnáročnější kupující;
 • Nejnižší spotřeba energie mezi konkurenty a tichou prací;
 • Kompletní sada potřebných funkcí: odvodnění, topení, chlazení, větrání;
 • Zařízení jsou přizpůsobena ruskému klimatu a pracují v širokém spektru teplot;
 • Stabilní práce a trvanlivost struktury;
 • Pohodlné LED displej;
 • Všechny modely využívají ekologicky šetrné chladivo nové generace R410A.

CentEK klimatizace jsou atraktivní pro kupující s kombinací přijatelných nákladů, vynikajícího výkonu a ergonomického designu. Společnosti mají co nabídnout kupujícímu. Rozsah má jak rozpočtové, tak prémiové modely. Taková zařízení jsou nejoblíbenější jako:

 • CT-65B07. Levné rozdělení se třemi rychlostmi ventilátoru, jednoduchý čisticí systém, časovač a základní sada možností. Získat doporučené pro prostory až 25 m.kV. Vzhledem k nízké úrovni šumu můžete instalovat zařízení do školky nebo ložnice;
 • CENTEK CT-65Q12. Model s měničem a ovládáním Wi-Fi. Hlavními výhodami jsou výkonnost, pohodlí úpravy průtoku vzduchu, stejně jako inovativní funkce samočistého čištění obou bloků;
 • CT-65×09. Přístroje se stylovým designem, výkonným rotačním kompresorem a automatickým úpravou umístění žaluzií. Tato volba je poněkud dražší, ale efektivněji.

Chcete-li koupit vybavení, můžete zadat objednávku na našich oficiálních stránkách pomocí doručovací služby v Moskvě. Pokud potřebujete pomoc s výběrem vhodného modelu, obraťte se na naše specialisty podle čísla 8 (800) 333-56-02

| Denial of responsibility | Contacts |RSS