Srovnání kávovaru Delonghi a ne nové

Srovnávací přehled kapsulárních kávových strojů Delonghi EN 520, Delonghi EN 80 a Bosch TAS2001EEE

V tomto čísle budeme znovu hovořit o kapslích kávovarech. Toto téma již bylo ovlivněno v naší sekci: V tomto materiálu si můžete přečíst o dvou konkrétních modelech, Krups Mini Me a Delonghi Essenza en 97.W, stejně jako dozvědět se o principu provozu kávovaru tobolek, zařízení samotné kapsle a sortimentu vkusu.

Příběh s kávovary kapslí začal v roce 1986, ale právě teď se odehrává před pozorovacím publikem. Kdysi monopolista trhu s kávovarem kapslí, Nestle ztrácí svůj obrat a ztrácí soudy na patenty. Ve světě se objevuje stále více tobolek kompatibilních s stroji Nespresso. Již několik let byly kávové spory s analýzou obchodní analytiky nazývány „války s kapslími“ a nesledovaly je bez zájmu.

Top-5 nejlepších kávovarských strojů de’longhi

Nejdražší, ale také nej funkční model v našem žebříčku. Kávovar je plně automatický. ani příprava Cappuccina nebude trvat moc času a nebude vyžadovat vaši účast na tomto procesu. Můžete použít mletou kávu a obilí. je zde postavená. v mlýnku na kávu pro 150 gramů. Zrna s broušením. Existuje těžká tvrdost vody a automatické obtěžování. Pevnost nápoje, jeho teplota lze upravit. Výdejní melodie na výšku, můžete použít různé šálky. Existují předinstalované programy a programovací nápoje.

Recenze o modelu jsou pouze pozitivní. Uživatelé zahrnují chuť nápoje, automatické cappuccino, velkou nádrž na mléko (0.5 litr). Kávový stroj je výkonný a spolehlivý. odolné použití v intenzivním režimu. Jedinou významnou nevýhodou jsou vysoké náklady.

Výhody a nevýhody výrobců

Delonghi

Italský výrobce spotřebičů pro domácnost s vysokou kvalitou Delonghi je známý každému gurmánu, který miluje rituál vaření na osvěžující nápoj z celého srdce a poté caffeating. Tato značka se objevila na trhu dříve než Philips, ale rychle získala vysoké místo v žebříčku značek mezinárodních domácích spotřebičů.

Na trhu je mnoho kvalitních kaváren, ale ve všem jsou také špatná zařízení, která jsou špatná. Všechna technika Delonghi, včetně kávovarských strojů, nepatří k poslednímu popisu. Nejčastěji existují šťastní uživatelé, kteří na tuto značku na internetu reagují pozitivně. Ale samozřejmě, všechna spotřebiče pro domácnost mají své nevýhody, které jsou napsány níže.

Stroje této značky jsou uvedeny, a to jak v malém bytě, tak v profesionálních kavárech. Můžete tedy vyzkoušet latte nebo cappuccino před nákupem v kavárně pod domem.

 • Každá mlýnek na kávu obsahuje kuželové ocelářské mlýny, všech 13 stupňů broušení, které alespoň trochu, ale více než konkurenti.
 • Kompaktní nabídkové zařízení obsahuje 6 až 14 g kávy.
 • Všechny mléčné stroje obsahují dva tepelné bloky. Díky tomu je nápoj trochu horký.
 • Umístění vodní nádrže je jiné: vpředu, shora, zpět.
 • Existují modely s dálkovým ovládáním. Například můžete začít vařit kávu pomocí telefonu přes Wi-Fi.
 • Sortiment Delonghi obsahuje čokoládové kávovary v automatickém režimu.
 • Žádné modely s úpravou předběžného úřadu.
 • Neustálý vzhled nových modelů kávovarů této značky je plus i mínus. Ale nalezení podrobností pro zařízení bude kvůli tomu obtížné.
 • Hořkost v zrnech je odhalena jasnější, což ne všichni milenci a dokonce i gurmány kávy jako.
See also  Delonghi Magnifica Coffee Machine Cleating Intence Unit

Philips

Holandská nadnárodní společnost vyrábějící domácnosti pro kancelář a domov získala dobré pozice v hodnocení značek, které vyrábějí kávovary. Philips produkuje silné vybavení, které se vyvíjí s dobou. Nové funkce, stylový design, který vypadá dobře v každém interiéru, je „vrcholem“ nizozemské značky. Rozsáhlý sortiment představuje kávovarné stroje s různými operacemi práce: dámské, gejzír, kapání, kapsle, automatická.

Světová značka domácích spotřebičů a elektroniky pracuje téměř ve všech cenových segmentech a poskytuje zboží ve více než 100 zemích.

 • Nižší cenové rozpětí ve srovnání s Delonghi.
 • Rychlé automatizované čištění cappucchica. Stačí kliknout na jedno tlačítko a před spuštěním počkejte 10 sekund.
 • Všichni uživatelé budou mít rádi neutrálnější chuť kávy. Kyselé poznámky Zyren jsou otevřeny jasnější.
 • Existují modely s předběžnou úpravou smáčení.
 • Pěkné převrácení zařízení.
 • Vodní nádrž v téměř všech modelech je nahoře. Zdůrazňujeme to do minusů, protože toto místo není pro některé zákazníky vhodné.
 • Žádné modely s dálkovým ovládáním telefonem.
 • Katalog výrobce nenabízí kavárny s funkcí výroby horké čokolády.

Prostory

Kapacita kávovaru přímo závisí na počtu lidí, kteří plánují připravit kavárny. Čím větší je objem nádrže na vodu a nádobu na obilí, tím méně často budete muset přidat a vyplnit chybějící ingredience. Ceres se stal nepochybným vůdcem v této kategorii. Zároveň malé rodiny a samotáři nemají smysl koupit si působivé zařízení pro domov, protože prostě nebudou pít 2 l nápoje najednou. Většina zrna je umístěna v kontejneru kávovaru Delonghi, díky kterému je druhé místo.

Nejasnější

Tento kávovar má maximální objem vodní nádrže. 2.3 l. Díky tomu můžete připravit několik šálků kávy bez sdílení tekutin.

Koupil jsem si tento model do práce, líbil se mi levná cena a kompaktnost. Pohodlný Cabbucheiser. Vytápění dochází rychle, ukáže se dobrá pěna. Je snadné umýt zařízení.

Pokud chcete pít kávu z velkého hrnku, stačí odstranit dvojitou paletu a pak se sklo snadno hodí.

De’longhi dedica ec 680

Kávovar má stylový, stručný a bohatý design. Prezentováno výběru v několika barevných odstínech, včetně drzé červené. Kávovar je charakterizován zcela kovovým pouzdrem a malou šířkou, která umožňuje jeho kompaktním i na stole, aniž by nebral hodně místa.

Kovový pouzdro zařízení podporuje zvukovou izolaci. Tepelný blok se používá jako topný prvek kávovaru. Zařízení má elektronické ovládání: V horní části pouzdra jsou tři tlačítka. Existují tři nastavené.v automatickém režimu vypnutí, tři úrovně režimu teploty, tinktura úrovně tvrdosti vody. Je vhodné, že kávovar je vybaven stavěným systémem eliminace stupnice.

See also  Nastavení broušení kávy v kávovaru Delonghi
Typ Roh
Svazek, l
Síla, w 1450

Kávovar je velmi šťastný. Líbí se mi, že má malé velikosti, jmenovitě malá šířka, která je pro mou kuchyň výhodná jen. Zařízení se vyrovnává s celou sadou funkcí, které mají.

Vzhledem k tomu, že topným prvkem tohoto modelu je tepelný blok, nikoli kotel, kávovar vstupuje do provozního režimu doslova půl minuty.

Můžete se seznámit s kávovarem, abyste se dozvěděli, jak sledovat video

De’longhi EC 820 b

Tento model vypadá docela masivně, ale solidní. Čerpadlo vyvíjí tlak až do 15 barů. Kovový roh je vybaven třemi filtry s dvojitým bottomovaným, což vám umožňuje vytvořit vzduchovou pěnu na pití. Nedostatek plastových dílů dělá chuť kávy živější, přirozenější a nasycenější.

Vytápěcí prvek zařízení je teplá tepelná jednotka. Na půl minuty zahřívá vodu a jde do provozního režimu. Síla dosáhne 1450 W. Díky těmto vlastnostem je kávovar schopen připravit několik šálků kávy s objemem 200 ml najednou a rozdávat více než pár.

Typ Roh
Svazek, l jeden
Síla, w 1450

Velmi skvělý kávovar. Rychle jsem přišel na to, jak to používat. Je v pohodě, že můžete samostatně ovládat sílu kávy a také ji můžete nalít tak, jak potřebujete, protože kruhy všech různých svazků. Když se zařízení přehná, přestane připravit to velmi velké plus. Po nějaké době se zařízení vypne, čímž se ušetří elektřinu.

De’longhi dedica ec 685

Kávovar žita je prezentován v černé barvě ve stylovém designu vhodným pro jakoukoli kuchyň. Tělo zařízení je zcela kovové. Kávovar je vybaven funkcemi přívodu vody, topné kelímky. Existuje anti.kaviarský systém.

Pro snadné použití je zařízení vybaveno indikátory zahrnutí a kontrolou hladiny vody. Objem je 1,1 litru, tlak. 15 bar. Můžete použít dva typy kávy: Ground and Challes. Je poskytováno automatické vypnutí.

Typ Roh
Svazek, l 1.1
Síla, w 1300

Kávovar je docela šťastný. Postup pro výrobu kávy a údržby zařízení je co nejjednodušší. Líbí se mi, že všechny podrobnosti o kávovarech jsou kovové filtry s vysokou kvalitou, naměřená lžíce pohodlná.

Nejlepší 4 nejlepší kavárny kapsle de’longhi

De’Longhi Nespresso Essenza Mini en 85

Plastová pouzdro této kapsle kávovaru je vybaveno indikací inkluze a hladinou vody. Kontejner pro utracené tobolky obsahuje šest kusů, stejně jako podnos kapek, lze snadno extrahovat a promyt.

Abychom nevyráběli elektřinu s jednoduchým, kávovar po použití vypne devět minut.

Pro vaření jsou k dispozici všechny tobolky Nespresso, jehož čárový kód umožňuje kávovaru vybrat požadované parametry.

See also  Objem vody v litinovém topném radiátoru

Můžete nezávisle nastavit množství vody použité pro část.

Rozměry zařízení jsou poměrně kompaktní a dobře se hodí do interiéru kanceláře nebo domácího. Vodní nádrž pojme 600 ml, to stačí pro dva nebo tři střední hrnky.

 • Použitá káva. tobolky Nespresso.
 • Power. 1,15 kW.
 • Indikátory maximálního tlaku. 19 bar.
 • Svazek. 600 ml.
 • Pouzdro je plast.

De’longhi Nespresso Pixie en 124

Velmi kompaktní, stylový, ale ne příliš chytlavý kávovar, práce s kapslemi Nespresso dokonale zapadá do jakéhokoli interiéru a potěší vás a vaše blízké lahodnou a aromatickou kávou.

Vodní nádrž na 700 ml je vybavena filtrem tuhosti. Speciální skener čte jedinečný čárový kód z povrchu kapsle a nastaví kávovar podle parametrů nezbytných pro recept.

Revidované tobolky spadají do úložného kontejneru, navrženého pro šest kusů. Je velmi snadné vyprázdnit a opláchnout, jako podnos pro kapky vody.

Pro pohodlí uživatele vývojáři umístili indikaci inkluze, ale hladina vody v nádrži bude muset být zkontrolována sama o sobě.

 • Použitá káva. tobolky Nespresso.
 • Power. 1,26 kW.
 • Indikátory maximálního tlaku. 15 bar.
 • Svazek. 700 ml.
 • Pouzdro je plast.

De’Longhi Nespresso Lattissima Touch Animation En 560

V letech 2021-2022 je to bezpodmínečný vůdce mezi kávovary kapsle ve své funkčnosti a spolehlivosti, s kapacitou 1,4 kW a nádrží na vodu 900 ml.

Takové auto je vhodné pro velkou rodinu, i když jsou všichni. milovníci jemného cappuccino. Pro tento dokonale je vhodný automatický kappuccucer s samostatným systémem a 350 ml nádoby na mléko.

Uživatel může ručně zvyšovat nebo snížit část vody. Systém upozorní potřebu čištění z měřítka, indikátor hladiny vody vám umožní vysledovat údolí. Tento model má prostorný kompartment pro skladování použitých tobolek. 11 kusů se tam snadno umístí.

Paleta je upravena na výšku, takže jsou vhodné šálky různých výšek objemu.

 • Použitá káva. tobolky Nespresso.
 • Power. 1,4 kW.
 • Indikátory maximálního tlaku. 19 bar.
 • Svazek. 900 ml.
 • Pouzdro je plast.

De’Longhi Nespresso Lattissima Pro en 750

Kávová stroj kapslí Lattissima Pro En 750 navržená pro velké množství porcí se stane ozdobou moderní kuchyně nebo kanceláře.

Káva poskytne 500 ml džbánu pro mléko a vodní nádrž na 1300 ml, včetně cappuccino, všech příchozích.

Existuje šest receptilních programů, odpadní kontejner je navržen pro 15 použitých tobolek a je vybaven neonovými světly.

Kávový stroj lze použít k dodávce horké vody, uživatel je k dispozici pro upravení objemu části pomocí smyslového ovládání.

Pokud zařízení stojí déle než devět minut, pak se nezávisle vypne, aby se ušetřil elektřinu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS