Střih vlasů neřeší důvod

Proč se střih vlasů neřezává

Vysoce kvalitní německý účesový stroj, který lze připsat poloprofesionálním modelům. Mezi výhody Braun Hairclip HC5030 stojí za zmínku ostře a zároveň bezpečné čepele. A také. speciální systém Safetylock Memory, díky kterému si pamatují nejnovější nastavení zastřihovače pro trávu. Těsnost pouzdra vám umožňuje opláchnout tento gadget pod proudem vody a přítomnost pohodlné gumové rukojeti poskytuje pohodlné přistání v ruce.

Další důležitou funkcí modelu je schopnost pracovat jak ze sítě, tak z baterie. Autonomní čas použití. Až 50 minut, obnovení náboje trvá až 4 hodiny. Vystřihovač pro trávu vám umožňuje vybrat až 17 hodnot délky vlasů- 16 s tryskami a jeden v jejich nepřítomnosti. Přítomnost velkého hřebenu vám umožní pokrýt délku do 14-35 mm, malý z 3 až 24 mm.

Systém DualBatuuty udržuje konstantní kapacitu při provozu z baterie a vidlice Smartplug poskytuje sítě a 110 V sítě. Je tu zastřihovač pro trávu z Braunu asi 6000.

Proč je střih na řezání vlasů

Problém se nachází jak v nových modelech, tak ve starých. Pokud se zařízení začne škubnout, což způsobuje nepohodlí klienta, zdroj problému leží v nožkách. Čepele v zařízení se pevně dotknou a pohybují a stříhají vlasy.

Pokud vlasy z nějakého důvodu nejsou řezány, začne se protahovat s průběhem čepelí. Odpovědi na otázku, proč je stroj na řezání vlasů pokousán:

 • Nedostatečná síla. Čím více revolucí za minutu má nástroj, tím lepší jsou sekce. Dobré modely mají působivou váhu, protože je nainstalován vysokorychlostní motor;
 • Nedostatečné ostření zařízení. Pokud tento nástroj na nějakou dobu fungoval perfektně, ale po 2-3 měsících začalo škubnutí, stačí zaostřit řezací hrany. Poté problém obvykle zmizí.

Pokud bylo po nákupu použito zařízení méně než měsíc, otázka, proč stroj tahá vlasy, relevantní, musíte zjistit výrobce.

Poznámka: Hurikán Florencie oslabil a proměnil se v tropickou bouři, nejméně 13 lidí způsobilo smrt alespoň 13.

Pokud se jedná o čínský falešný, ostření okrajů nepomůže.

Stroje Philips Haircut

Ahoj. Ztratil excentrickou rotaci nožů pro péči o vlasy Philips HC3410. Kde si můžete koupit v Syktyvkar? dík.

Vyhledejte náhradní díly před více než před rokem Philips HC3418/15

Ahoj. Potřebujete excentrickou rotaci nožů na stroj na řezání vlasů Philips HC3418/15, kde si můžete koupit nebo objednat?

Strážný stroj přestal fungovat z baterie před více než před rokem

Po 2 letech přestal pracovat z Akumu. Zkontroloval Akums, všechno je v pořádku, stabilně 2,6-2,7 voltů. Příbuzní na 750 ma, dejte 800 ma nové.

Philips HQ8505 Elektrická šňůra před více než před rokem

Potřebujeme elektrickou šňůru pro elektrické obočí Philips HQ8505, řekněte mi, kde si koupit v Jekaterinburgu?

Postupně přestal provozovat zastřihovač pro Philips Grass před více než rokem

Dobré odpoledne. Postupně přestal pracovat zastřihovač pro trávu Philips BT 9290 a neúčtuje se. Dříve byl během práce špatně obviněn a zavěšen. Co.

Potřebujete nůž pro stroj na řezání vlasů před více než před rokem

střih, vlasů, neřeší, důvod

Na stroji na řezání vlasů potřebuje odkaz QC5370 nůž, kde je najít?

Potřebujete nože pro stroj na řezání vlasů před více než rokem, řezací stroje Philips QC5010

Kde si můžete zakoupit nože z účesu Philips QC5010 v Petrohradě

Potřebuji vyměnitelnou trysku pro stroj na řezání vlasů před více než rokem

Ve kterém servisním středisku Moskvy si můžete zakoupit vyměnitelnou trysku pro stroj Philips QC5105?

Na řezačce vlasů se tryska rozbila před více než rokem

Dobré odpoledne. Philips QC 5105/15 Vlasy se zlomily vlasy Nazadka. Existuje nějaká příležitost v servisním středisku v Achinsku.

Kadeřník neřeže auto, co se děje?

Psal jsem o typických chybách a dalších problémech srážky, ale dnes se chci k tomuto tématu znovu vrátit, protože různé druhy stížností od uživatelů a ořezávátkových jednotek nejsou sníženy.

Na trhu s profesionálními srážky je široký výklenek obsazen Moser, Oster, Jaguar, Philips Cars. Mezi kadeřníky patří nejoblíbenější moserní auta. Jak se obvykle stává, že je to velmi žádané, pak často falešné.

Ve své praxi se často setkávám s falešným moserem. Obvykle se kadeřničky posunují na ořezávátko. A ořezávátky také často nerozumí pánovi po ostření, proč ho stroj neřeší tak, jak by měl být.

Proto jsou špatná podezření přenesena na chudé kvalitní ostření.

Řeknu vám takový případ. Známý ořezávátko s malým zážitkem si stěžuje, že po ostření nožů na stroji se někdy neřídí normálně a někdy ne. Jakmile se ke mně otočil s dalším problémem po ostření. Muž přinesl moserový stroj, který se choval k psi. Přítel zaplavil nože a testy. neřezává.

Se snaží renovovat, konfigurovat, ale nic nevyjde. Vlasy se normálně odřízne, ale vlnu nebere. Zkontroloval jsem nože, normálně jsou naostřeny. Pak zkontroluji nastavení, mám zájem o návrh stroje a bloku nože, najednou najdu důvod. A je to v designu stroje (v rýži). Zvířecí srážky (vlna) jsou problematičtější. vlasy.

See also  Proč je sníh vytvořen na zdi chladničky

Důvodem je především tloušť. Čím tenčí struktura oříznutého krytu, tím vyšší jsou požadavky na kvalitu páru nože. Pro zvířecí srážky potřebujete pracovní stroj s vysokou kvalitou. Co to znamená? Při práci jako stroj by měl horní nůž (malý) chodit pevně na velkém.

K tomu, při navrhování stroje, by kromě lisovací pružiny měla být vodicí drážky na malém nože (v rýži), aby se nesekla a jasně nechodila přímo dopředu a zpět na povrchu velkého nože.

Samozřejmě musíte zkontrolovat nezbytné a dostatečné punčocháče jara, což zajišťuje volné chůzi malého nože bez vibrací na povrchu velkého. Pouze za touto podmínkou se správně naostřené nože dobře proříznou nejen vlasy, ale také vlnu.

V našem psacím stroji (v rýži výše) nebyla žádná tato drážky). A při práci se malý nůž odrazil na velký a pracoval špatně, takže takový stroj může být vhodný (s rušením!) pro řezání vlasů, ale není vhodné pro vlnu.

Takový design (malý nůž bez průvodce) nemá značkové stroje, takže můžeme dojít k závěru, že známý ořezávačka se zabývala falešným.

Zkušené ořezává vůně je často obtížné najít důvod pro nesprávný provoz stroje, který spočívá nejen při nesprávném zaostření nožů, ale také v prostředí, jakož i při navrhování samotného stroje. V mém tréninkovém kurzu o ostření jsou takové problémy podrobně analyzovány.

Pro vysoce kvalitní ostření nožů nestačí stroj na srážky v domácích podmínkách, aby Master vyzbrojil teoretickou znalost designu a funkčního provozu stroje, ale je nutné mít profesionální horizontální typ stroje SH.36 nebo SH-36U, které poskytují nejvyšší kvalitu ostření nožů na účesy, mlýnky na maso, mletí kávy a další nástroje v domácích podmínkách. Na takovém stroji jsou nože skryty speciálním plánováním hliníku Serrey, které poskytuje správný kontakt páru nože.

Níže na videu podívejte se, jak nedělat chybu při oostřování strojů nože

V průběhu ostření a více podrobností o problémech s ořezáváním a. Ostrý na nové technologii.

Proč se střih neřeší

V závislosti na stroji na řezání vlasů se bude povaha poruch lišit. V rotačních modelech, které jedí z elektrické sítě, se tedy mohou objevit následující poruchy:

 • Problémy s připojením kabelu k síti (vyhořelé, teče a t. D.);
 • Aktivační klíč se zlomil;
 • Excentrická pracovala;
 • Problémy jsou spojeny s hlavou řezacího bloku pro účesy;
 • Elektrický motor se zlomil.

Autonomní modely rotačních zařízení mohou narušit spotřebitele takovými problémy, jako:

 • Rozpad nebo nabití baterie;
 • Nabíjecí stanice se zlomila;
 • Šňůra nabíjecí stanice byla foukána;
 • Kontrolní deska byla vyhořena.

Vibrační modely nejsou také nejspolehlivějším vybavením a často narušují spotřebitele s různými poruchami. Mezi hlavní poruchy patří:

 • problémy se síťovou šňůrou;
 • Rozdělení aktivace klíče;
 • Vinutí cívky se odlomilo;
 • V procesu práce se objevily cizí zvuky.

POZORNOST! Pro rozšíření stroje a zabránění vzhledu některých poruch je nutné pravidelně mazat zařízení speciálním olejem.

Kromě určených poruch lze pro každý typ stroje rozlišit řadu obecných poruch. Patří sem: zařízení zastavilo řezání nebo projíždějící kousky vlasů, tahání nebo „rozsvítilo se“.

Poruchy stroje účesů, které lze samostatně odstranit

Spotřebitel snadno odstraní některé poruchy vlastní rukou, nemá žádné zkušenosti ani zvláštní znalosti:

 • Indikátory vyšly v rotačním stroji a nedochází ke spuštění. Tento důvod je spojen s ucpáváním nebo výstředníkem. Chcete.li eliminovat, rozebrajte případ, odstraňte znečištění a poté znovu zkontrolujte, zda zařízení na výkon. Důvod může být také spojen s pádem zařízení. V takových případech existuje vysoká pravděpodobnost odpojení vnitřních vodičů výkonu. Chcete.li odstranit, měl by být případ otevřen a v případě odpojení drátů je pájí zpět.
 • Rotační autonomní stroj nezačne. Důvod je s největší pravděpodobností ve vadných napájecích zdrojích, který jednoduše nenabízí baterii. Pro odstranění poruchy je nutné jej rozebrat a prohlédnout si cívku. Pokud je to, budete muset vyměnit cívku nebo si jen koupit novou elektrárnu.
 • Vnější hluk při práci vibračního stroje. V této situaci otevřete případ a zkontrolujte polohu cívky. Někdy se šrouby drží tento prvek spontánně odšroubují a v důsledku toho je stroj velmi hlučný. V tomto případě stačí zašroubovat tyto šrouby zpět a znovu si užít výkon kadeřnického vybavení.

Většina moderních strojů na řezání vlasů je podle práce podobná sovětským holicím strojkám. Jsou to nepostradatelné vybavení pro profesionální kadeřníky. Mnoho spotřebitelů nakupuje taková zařízení pro domácí použití. Jak a jak a jak se může rozbít jakékoli zařízení pro strojní zařízení, s ohledem na to, která je vyžadována jejich naléhavá oprava. Co může být příčiny poruchy zařízení a zda je možné je sám eliminovat doma?

Hlavní problémy

Mezi mnoha možnými poruchami považujeme nejvíce setkání, které lze vyloučit samostatně, aniž by se uchýlili k pomoci odborníků.

Diagnostika

Zpočátku musíte diagnostikovat stroj. Pokud zařízení nereaguje při dalším pokusu o zapnutí, nebo to funguje nesprávně, musíte provést důkladnou diagnostiku pro porušení a porušení struktury ve struktuře.

Je nutné zkontrolovat sérii vyloučením odstraněním všech možných příčin rozpadu, dokud to není skutečné.

 • Nejprve, pokud se stroj zastavil, musíte zkontrolovat napětí ve výstupu.
 • Je pravděpodobné, že došlo k skoku napětí, a proto se vývod selhal.
 • Abyste to zkontrolovali, musíte zahrnout stroj do jiných vývodů a zkontrolovat jeho výkon.
 • V případě, že to funguje v jiných prodejnách, pak problém není v něm.
See also  Jak zhubnout pomocí vysoušeče vlasů

Jednou z nejčastějších příčin poruchy je tlačítko ON. Kvůli neopatrnému oběhu selže, v důsledku toho, že zařízení již není zapnuto.

Při provozu stojí za to být opatrní, protože tlačítka napájení jsou obvykle vyrobena z tenkého plastu, rozbití nebo poškození velmi snadno.

Chcete.li zkontrolovat tlačítko pro výkon, musíte rozebrat tělo stroje a zkontrolovat, jsou kontakty, které k němu jdou. Pokud je vše v pořádku, pak problém spočívá v něčem jiném.

Selhání napájení a baterie

Tento problém je méně běžný, ale také se odehrává. Selhání napájecího zdroje nebo baterie může být způsobeno překročením napětí nebo přehřátí zařízení, a proto mohou díly jednoduše spálit. Chcete.li to zkontrolovat, musíte rozebrat tělo stroje a zpočátku se dívat na díly navenek.

 • Pokud je cítit vůně Garyho a je viditelná malá deska, pak rozhodně selhala.
 • Pokud neexistují žádné vnější známky zhroucení, musíte je zavolat na výkon.
 • V případě, že v nich je problém, bude muset být nahrazeno, baterie se změní zcela novou, protože ta stará nebude možné, aby to bylo možné.

Rovněž stojí za to věnovat pozornost řídicí desce, protože vzhledem k skoku na napětí, z něhož by mohla trpět napájecí zdroj a baterie, by také mohl trpět poplatek.

střih, vlasů, neřeší, důvod

Vezměte prosím na vědomí, že pokud veškerá elektronika uvnitř zařízení vypálí, nejlepší možností by bylo jednoduše zakoupit nový stroj, než opravit starý. Za to, že se to bude skutečně rovnat nákupu nových podrobností.

střih, vlasů, neřeší, důvod

Opravní stroj pro kutily. opravy pro kutily. tipy pro všechny příležitosti

Nejjednodušší modely pro účesy jsou uspořádány přibližně stejným způsobem jako břitva sovětského stylu.

Rozdíl mezi nimi je v tom, že v moderních modelech strojů se používá vibrátor typu kyvadla, proto trajektorie pohybu čepele není horizontální, ale oblouk.

Ale i ten nejvyšší kvalita a nejspolehlivější elektrické zařízení má schopnost v průběhu času proniknout. Předmět článku: Stroj s přepravou. Oprava DIY.

Obecný princip zařízení

Návrh těchto zařízení není nijak zvlášť obtížný, takže v opravě nejsou žádné zvláštní potíže. Zde jsou hlavní komponenty takového zařízení:

Jak vidíte, není nic komplikovaného. Pokud poruch není příliš obtížné, nemusíte se s tímto problémem vyrovnat a nemusíte se obrátit na pána.

Zvažte, co je zapotřebí k opravě stroje na vlasy. Nejběžnější důvody, proč zařízení odmítá řez, takto:

Důležité! Vlastně, pokud jsou nože hloupé, stroj funguje, ale neřezává ho, ale jednoduše slzy vlasy. V tomto případě je třeba udělat vše, co je naostřeno.

Inspekce zařízení

Než začnete zařízení opravit, opatrně jej prohlédněte. Postup pro kontrolu je následující:

 • Zkontrolujte šňůru: Je to poškozeno, ať už vidlička odešla. Pokud dojde k poškození, je mnohem snazší a bezpečnější vyměnit šňůru.
 • Zkontrolujte napětí na bloku zabudovaném do pouzdra.
 • Zavolejte spínače a přepínače. Pokud jsou tyto údaje mimo provoz, musí být vyměněny.

Jak opravit řezač vlasů: Rozpad motoru

Nejtypičtější poruchou je příchod do nepoužitelných cívek. Zde 2 možnosti opravy: Převádění nebo výměna.

Důležité! Samozřejmě je snazší vyměnit, ale potřebujete absolutně identickou cívku se stejným počtem zatáček, jakou bylo původně v jednotce. Nemusí to být v prodeji.

Převádění je záležitost, která vyžaduje trpělivost, ale pro studenta je to možné i pro studenta. Převádění lze provádět pomocí vrtáku nebo dokonce ručně. Největší obtíže není udělat chybu s počtem zatáček.

Důležité! Více nebo menší počet zatáček může nepříznivě ovlivnit sílu zařízení.

Pokud jde o výpadky napájení. věřte mi, v mnoha případech není problém v psací stroji vůbec. Pokud zařízení funguje z baterie, je docela možné, že je čas jej nahradit. Pokud je stroj síť, jsou možné následující možnosti:

 • Ujistěte se, že byt má světlo.
 • Zapněte zařízení v jiném zásuvce.
 • Zkontrolujte vidličku a šňůru. Pokud je to nutné, vyměňte je.

Důležité! Po úspěšné dokončení opravy nezapomeňte upravit polohu nožů. Aby proces probíhal rychleji a výsledkem je vysoce kvalitní, použijte naše pokyny pro nastavení strojů na řezání vlasů.

Jak správně zaostřit nože?

Pro zpřísnění budete potřebovat speciální kruh s hliníkovým disku. Postup je následující:

 • Umyjte a osušte povrch, na kterém budete brousit nože.
 • Nalijte na připraveném povrchu abraziva, zarovnejte jej.
 • Vložte nůž přísně podél poloměru disku, svorku ve svorce a poté začněte kruh.
 • Know zacházejte s nožem speciálním řešením a mastnotou.

Důležité! Existují i ​​jiné způsoby ostření. Mistrovské třídy krok za krokem a užitečná doporučení pro řešení tohoto konkrétního problému najdete ve zvláštním článku našeho portálu užitečných tipů „Jak zaostřit nože na srážky?““.

Nastavení hlavy

Pokud je hlava nesprávně nakonfigurována, auto funguje, ale velmi špatné. To je to, co v tomto případě musíte zkontrolovat:

 • Amplituda pohybu nože.
 • Umístění nožů ve vztahu k sobě navzájem. Můžete je upravit pomocí konvenčního šroubováku.
 • Centrování pouzdra bloku nože.

Důležité! Nesmíme zapomenout na prevenci. Pokud má zařízení jednoduché zařízení, pak se zřídka zlomí. To se plně vztahuje na stroje účes. To však neznamená, že nevyžadují žádnou péči. Musíte je pravidelně čistit a namazat.

Pokud se ukáže, že nebude možné zařízení opravit, nespěchejte ho zahodit. V samostatné publikaci jsme nastínili několik zajímavých nápadů, co lze vyrobit z stroje na řezání vlasů.

Oprava poruch stroje na řezání vlasů poprvé

Nejprve nefunkční algoritmus, pokud se váš stroj na řezání vlasů nezapne, je nutné zkontrolovat přítomnost napětí v zásuvce a také kontrolovat síťovou šňůru a vidličku. Napětí v zásuvce je velmi jednoduše zkontrolováno: Připojte libovolné elektrické zařízení k této zásuvce.

See also  Jak udělat Kudri fén s difuzorem

Pokud funguje, pak dochází k napětí. Dále budete muset zkontrolovat vidličku: Pokud je skládací, musíte ji odvrátit a ujistit se, že existuje dobrý kontakt drátu s kolíky vidlice. Pokud je to nezbytné, budete muset jednotku rozebrat a zavolat oba dráty testerem.

Běžná příčina, proč stroj nefunguje, vadné tlačítko pro zapnutí. Kromě toho byste se měli ujistit, že dráty nebyly připájeny z jeho kontaktů.

V případě, kdy je tlačítko, dráty a vidlička v pořádku, zkontrolujte, zda nejsou kontakty, které jdou k motoru nebo na cívkovou, neochvějné.

Stráhací stroj patří do kategorie technicky složitých produktů. A podle zákona „o ochraně práv spotřebitelů“ nemůže kupující vrátit technicky složitý produkt zpět do obchodu, pokud je dobrá kvalita.

Jak nezávisle opravit stroj na vlasy?

To platí pro mobilní telefony, notebooky a další domácnosti. V tomto smyslu se oprava stroje pro řezání psů neliší od vysokých technologií.

Výstup je také stojící diody Shottki. Vybráno pro pokles nízkého napětí při otevřeném přechodu.

Oprava strojů na účesy tedy vyžaduje základní znalosti v oblasti elektroniky.

Oprava vozidla pro řezání vlasů

Poplatek se shromažďuje na mikrocizích a je poháněn baterií. Chcete.li nahradit zdroj, budete se muset zmocnit šroubováku Torx na sedm, po odstranění pouzdra se provádějí všechny potřebné operace.

Samotná baterie se podobá prstem baterií shromážděné vazem tří kusů, ale ve skutečnosti se snadno nabije ze střídavé proudové sítě prostřednictvím adaptéru. Je zřejmé, že uvnitř napájení pulsů můžete v tomto čísle spustit mnoho článků, kde je postupu zvážena.

Stručně, uvnitř je řada vstupních filtrů, kterými napětí vstupuje do klíčového prvku (tranzistor, tyristor, méně často relé). Řídicí signál tvoří vysokofrekvenční generátor. Kvůli tomuto přístupu je možné snížit hmotnost a velikost transformátoru.

Ve skutečnosti se technologie používá dnes v energetických jednotkách.

Je stroj, který má být vrácen?

Jedná se o nemoc kabelových strojů, protože kadeřníky ne vždy monitorují polohu vodičů a láme se (často s doprovodem zkratu).2 Rozpad plastového těla stroje na široké škále míst.

Je pravděpodobnější, že případ obnoví, ale někdy musíte tělo úplně změnit. 3. Přepínač. Zde někdy existují kontakty Burns nebo Plastic Výprodence přepínače. Ve druhém případě se obvykle mění na nový přepínač.4.

Baterie vozy opotřebovávají excentrické, pak se zdá, že stroj funguje, ne řezání. Je jasné, zda malý nůž neprovádí určité amplitudy pohybu, pak nebude řezat.5.Je to vzácné na vibračních strojích, ale v vinutí navijáku dochází k přestávce.

Je dobré, pokud je na výstupu, a pokud je uvnitř, oprava je vážná.6.Zvýšený hluk ve vibračních strojích.

Demontáž stroje na řezání vlasů

 • Pokud je během záruční doby stanovené pro zboží, kupující jej nepoužíval déle než třicet dní kvůli neustálým poruchám a opakovaně eliminoval nedostatky;

Vrácení technicky složitého zboží kvůli své nekvalitní kvalitě může kupující přesunout jeden z následujících požadavků:

Informace podle zákona by maximální doba opravy záruky neměla překročit čtyřicet pět dní. Pokud se po tomto období zboží nevrátí kupujícímu, začne trest 1% nákladů na zboží „kapat“ trest.

Pokud je podobný produkt jiné značky dražší nebo levnější, prodejce sníží své náklady.

Oprava strojů pro řezání vlasů

Vibrační stroj velmi bzučí tento problém se může objevit s poklesy napětí v síti. Některá zařízení proto mají speciální regulátor, se kterým můžete nastavit optimální provoz zařízení.

Také se může objevit zvýšený hluk, když je bydlení poškozeno, například po pádu jednotky. Je nutné otevřít tělo a zkontrolovat ho pro přítomnost trhlin a jak tvrdá je cívka.

Když energetický nástroj spadl, upevňovací prvky cívky se mohly odtrhnout, takže existuje silná vibrace a hluk. Někdy se šrouby držící cívku mohou spontánně dostat ven. V tomto případě musí být zkrouceny bez nadměrného úsilí, jinak můžete narušit umístění šroubu a začne se procházet.

Moser, Wahl, Ermila. Profesionální výrobky pro péči o vlasy

Můžeme tedy dojít k závěru, že stroj účesů může být vrácen, pouze pokud se ukáže jako špatná kvalita. Přečtěte si o příkazu k návratu v další části. Pořadí zpátečky účesu lze vrátit, pokud zjistí nějaký druh nevýhody.

V případě, že je nalezena vada nebo nedostatek zakoupeného stroje, je třeba podniknout následující akce:

 • Zabalte stroj do stejného obalu, který byl prodán;
 • Najít šek ze zboží;
 • Najděte na to záruční kartu;
 • Vezměte si s sebou pas;
 • Přijďte do obchodu a uveďte důvod návratu stroje.

Malá velikost digitálního vybavení přitahovala návrháře pro účesy.Stojí to za to uvnitř stroje na řezání vlasů (Moser), zákulisí, oba jsou drženi dvěma návratovými prameny.

Stator se nevztahuje na rotor, jinak pracuje, vydal zvuk broušení. Cíle regulace budou speciálním mechanismem šroubu. Kyvadlo je často zasazeno na ložisko. Selže. hluk bude slyšet.

Mobilní část je vyrobena co nejsvětle, nůž může sedět na plastové části (specifická hustota polymeru je mnohokrát menší než ocel). Kyvadlo může prasknout v oblasti ložiska.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS