Stroj postrádá stehy klikaté, co dělat

Šicí stroj postrádá stehy: co dělat

Pokud šicí stroj šije s průchody, odráží se to nejen na kvalitě švů, ale může také vést k úplnému selhání. To znamená, že linka nebude vůbec fungovat. Důvody selhání pracovní kapacity šicího zařízení se mohou lišit, mnoho z nich lze eliminovat nezávisle.

Šití šití jsou tvořeny podle algoritmu:

 • Nejprve dochází k raketoplánu horního vlákna v době „setkání“ s jehlou.
 • Raketoplán tvoří smyčku a hází vlákno skrz sebe.
 • Výsledkem je, že horní a dolní vlákna jsou překrývající se a vytvářejí steh.

Mezery a porušení linie se získá, pokud nos raketoplánu nemůže zachytit vlákno. Nejběžnější poruchou, kvůli které se vyskytují řádky, je selhání kolapsu společné práce raketoplánu nosu a jehly. Jehla.nakonfigurovaná relativně kyvadlová doprava si s ní zachovává mezeru 0,3 mm. Pokud se tato vzdálenost zvýší, špička nemůže zachytit vlákno.

Před zahájením opravy šicích strojů a nakonfigurování mezery se musíte ujistit o jiných parametrech:

 • stupeň napětí vlákna;
 • Je číslo vlákna, značka jehly je vhodná;
 • zda tloušťka tkaniny odpovídá vlastnostem zařízení;
 • relevance provozního režimu;
 • zda jsou příslušenství a materiál správně vybírány.

Zkontrolujte: V mezeře mohou být důvodem nebo ne dva způsoby.

za prvé. S magnifikátorem.

Druhý. Demontujte stroj (pokud není v záruce). Můžete se pokusit nakonfigurovat šicí zařízení sami, ale existuje riziko poškození jiných uzlů a jednotek. Nejbezpečnějším způsobem opravy je proto profesionální volání.

Co je pletené oblečení a proč je obtížné z něj ušít na obyčejném šití?

Tento termín v šití se rozumí plátno, připravené pletené nebo celé, odpovědný produkt, jehož struktura je propojena smyčka. Stabilní výraz „pletená látka“ není úplně správný, t. na. Knitwear není plevel (jako tkanina), ale je vytvořeno pomocí instalace pletení. Stanovení pleteného oblečení podle vzhledu není obtížné. Stačí natáhnout plátno. Pokud je struktura smyčky patrná, znamená to, že patří do této třídy tkanin.

Kulinářský

Dnes existuje mnoho typů pletených záležitostí: kulinářské, nohy, blokování, riban, dres, piket, verur, biflex, olej, strech-triky atd. Na obyčejných šicích strojích není snadné šít pletené produkty. Podrobnosti z této záležitosti jsou nataženy ve všech směrech, udržujte svůj tvar špatně, zkroucené na okrajích. Při nepřesné práci s touto záležitostí se na něm může vytvořit zpřísnění. Ignorování určitých nuancí často vede k průchodu stehů.

Doporučení inženýrů

Během pracovní směny přijímají operátoři AISberg SC desítky hovorů od majitelů automobilů. A nejčastěji si lidé stěžují na problémy se klikatým švem. Připravili jsme některá doporučení, která se vyhnou výskytu problémů.

 • Před zahájením práce zkontrolujte správnost nastavení švu a polohu spínače. Mohli byste náhodou změnit parametry (nebo by děti mohly být sestřeleny, když si zahrály se zařízením).
 • Vždy zkontrolujte jehlu pro deformace.
 • Správně vyberte pár „vlákno-Og“ pro konkrétní látku. Nejčastěji se objevují otázky týkající se kvality švu v důsledku nekonzistence tloušťky jehly a vlákno vybrané hmoty.
 • Pokud se v procesu šití typu linie libovolně změnil a zařízení začalo vydávat hluk, klepání, vrzání nebo jiné cizí zvuky, pak co nejdříve zastavte své akce a vypněte je ze sítě. Toto je známka vážného vnitřního poškození. Přesně identifikujte vadu a eliminujte ji zaměstnancem střediska služeb.
 • Upravte délku délky a typu švu podle pokynů pro provoz, přičemž se vyhněte instalaci maximálních (hraničních) hodnot.
 • Když identifikujete problémy, nepokoušejte se opravit jednotku vlastními rukama. V důsledku nekvalifikované intervence existuje riziko zranění, zakáže jiné prvky nebo přivede produkt do stavu úplné nevhodnost opravy.

Pokud váš stroj začne fungovat s poruchami, nemusí „pomoci“ (násilně zatlačit látku, upravit napětí vlákna na již zahrnutém zařízení atd.Str.). Nejčastěji to vede k vytvoření dalšího poškození. Je lepší zavolat Master of Aisberg SC, který odhalí zdroj poruchy a vyloučí ji ve vaší přítomnosti po dobu jedné nebo dvou hodin.

See also  Šicí stroj Jack F4 Chyba E1

“A.Aisberg” 28 let s vámi. 5,7 milionu oprav. záruka vysoké úrovně služeb.Nekončíme tam a pokračujeme v práci na kvalitě služeb.

Všechny informace uvedené na webu týkajícím se podmínek, nákladů a postupu pro poskytování služeb jsou informační a za žádných okolností není veřejná nabídka určená ustanoveními čl. 437 odst. 2 občanského zákoníku

Zeptejte se svých otázek o opravě jakýchkoli domácích spotřebičů nebo elektroniky. Podařilo se nám pomoci 211274 návštěvníkům našeho webu.

Zeptejte se svých otázek o opravě jakýchkoli domácích spotřebičů nebo elektroniky. Podařilo se nám pomoci 211274 návštěvníkům našeho webu.

Metody eliminace

Bez ohledu na to, jaký je důvod nesprávné práce, musí být linie křivky rozpuštěna a přehnaná. I když je látka pevně držena, nerovný šev je ponechán ve vzácných případech, například když je další. V každém případě se budete muset uchýlit k podšívce “.

Pokud je šicí stroj správně nakonfigurován a zařízení je pravidelné, začnou zkoumáním jehly. Je odstraněno a pečlivě prozkoumáno. Pokud jsou uši rozbité, jsou na špičce nebo základně zazubry, změní se to.

Když je jehla mírně zakřivená, lze ji narovnat a pokračovat v práci daleko. Pokud však mluvíme o významném ohybu nebo oděrkách, je třeba jej změnit. V opačném případě bude během provozu nejen šev, ale také tkanina.

Když už mluvíme o šicích vláknech, doporučujeme si vybrat ne bavlnu, ale syntetický. Jsou hladší. Bavlněná vlákna jsou vhodná pro manuální šití, ale ani to není pro všechny typy tkanin. Je nutné se ujistit, že umělé nit je v obou cívkách.

Nezapomeňte zkontrolovat, jaký typ švu je vybrán, zda je použita správná tlapka a zda je mezera správně vybrána.

Pokud se výše uvedené příčiny nestanou, ale šicí stroj stále prochází stehy, budete se muset uchýlit k vážnějším manipulacím. Musíte tedy rozebrat raketoplánový steh. Část musí být zkontrolována a zkontrolována podle integrity. Jako možnost selhala jednotka.

Nedostatek požadované rychlosti může nastat v důsledku opotřebení detailů. Mechanika také nesprávně funguje kvůli použití nekvalitního mazání. Složení v průběhu času se stává viskózní a lepkavé. Je obtížné vyřešit tento problém bez řádných znalostí a dovedností. Je lepší vyhledat pomoc z workshopu.

Elektronické modely stroje mohou přeskočit stehy kvůli selhání programu. Často je to způsobeno částečnou nebo úplnou poruchou kontrolní desky. V takové situaci budete muset kontaktovat specialistu, abyste mohli provést plnou diagnostiku vybavení.

Hlavní typy poruch a jejich eliminace

Všechny stroje, bez ohledu na typ struktury (elektrická, manuální, mini-stroje), tvoří šev podle jediného principu. Jedná se o složitý a přesný proces interakce zařízení jehly a kyvadlové dopravy. Ve své extrémní dolní poloze zachycuje raketoplán vlákno a tvoří steh, který je zpožděn, když se zvedne do horní polohy. Nejdůležitějším parametrem je vzdálenost mezi těmito dvěma prvky, která je v rozmezí 0,2-0,3 mm. Pokud je mezera větší, vlákno nebude zachyceno a v řádku se objeví průchod.

Důvody, proč šicí stroj nečiní, je hodně. Ale mezi nimi nejběžnější lze rozlišit:

 • opotřebení mechanismů;
 • Nedodržení pravidel pro výběr páru „IGLA-LOBE“;
 • Nesprávné napětí vlákna;
 • Funkce zařízení různých modelů.

V některých případech je porucha snadno eliminována samotným majitelem. V některých situacích se však doporučuje kontaktovat specialisty technického centra.

Typy technologií a vlastností nedostatku řádku

Navzdory mnoha obecným poruchám existují poruchy charakteristické pro každý typ přístroje.

V domácích podmínkách se používají tři hlavní modely strojů:

Pokud standardní elektrický šicí stroj nesklápí, možná je elektrický pohon nebo motor mimo provoz. Doporučuje se zkontrolovat integritu napájecího kabelu, správné připojení a přítomnost proudu v síti.

Mini-Machine je považován za sníženou kopii standardního zařízení. Mezi slavnými světovými značkami najdete kompaktní modely Jaguar, Janome, Pfaff, Juki a další výrobci. Obvykle taková zařízení přehřívají motor s prodlouženým nepřetržitým provozem nebo problémy s činnostmi s hustými záležitostmi (tarpaulin, bavlna, kůže). Aby se zabránilo poruchám, se doporučuje jasně dodržovat pokyny výrobce, pečlivě vybrat látku, vlákno a jehlu a také nepřetěžujte elektrickou jednotku.

See also  Stroj prochází stehy na tlusté tkanině

Manuální přístroj má kompaktní rozměry, pracuje na bateriích a často se používá pro jednoduché šití nebo jako vzorek tréninku pro děti. Pokud manuální šicí stroj nevytváří steh, pak s největší pravděpodobností selže mechanismus kyvadlového dole. Vzhledem k tomu, jak moc takový model stojí a ne vždy vysoce kvalitní sestava, nemá smysl jej opravit a snadněji si koupit novou nebo si objednat plnou standardní jednotku.

Mechanické opotřebení

Pokud staré zařízení začne procházet stehy nebo jednoduše odmítá šít, pak je zdrojem mechanické opotřebení komponent nebo zvýšení vůle mezi nosem raketoplánu a jehly. Vadu lze vyloučit nahrazením příslušných komponent. V některých případech bude vhodnější koupit novou jednotku, než investovat do drahých náhradních dílů.

Pokud při šití, látka jde velmi pomalu a vrzání, Clang a další cizí zvuky jsou také slyšet, mohou staré mechanismy potřebovat mazání. Tento proces lze provést samostatně, aniž by se zapojil odborníka.

Problém s výběrem vlákna a jehel

Aby byla práce stabilní, měli byste správně vybrat vlákno a jehlu v závislosti na typu hmoty. Špatná volba rychle ovlivňuje kvalitu hustých materiálů šití (jako je plachta, kůže nebo bavlna). Příliš tenká jehla fyzicky nemůže prorazit plátno a vytvořit steh, který vede k nerovnoměrné linii, prochází a dokonce porušuje detaily.

Při šití pleteného oblečení je běžný problém, který je charakteristický pro všechny stroje (Veritas, Merrylock, Bernina, bratr atd. Knitwear je elastický materiál, který má speciální strukturu propojení vláken, což vytváří potíže při práci s ním v každodenních podmínkách. Můžete se vypořádat takto:

 • Kupte si speciální jehlu „Knitwear“ se zaoblenými koncemi. Ona jemně šíří vlákna a zabrání jejich poškození;
 • Nainstalovat dopravník je speciální zařízení, které poskytuje rovnoměrnou propagaci plátna a brání jeho protahování a drcení;
 • Používejte polyesterová vlákna, která jsou velmi vhodná pro pletené oblečení.

Pečlivě vybrané příslušenství pro konkrétní materiál poskytuje stabilní provoz zařízení a vysokou kvalitu švu.

Nesprávné napětí vlákna

Při tvorbě stehu hraje jednu z důležitých rolí napětím vlákna. Когда происходит слишком большое натяжение верхней, челнок не всегда образует петлю, а на шве появляются пропуски. Proto musí být jeho doplňování doplňování doplňování doporučení výrobce zařízení uvedených v provozní příručce.

Kontrola napětí a správného tankování horní a dolní nití se provádí nezávisle, aniž by došlo k volání inženýra technické služby.

Jak je vytvořen steh

Šitvá čára s výplatou SO se objeví v důsledku interakce jehly a speciálního raketoplánu. Nosní část raketoplánu se blíží jehle a zvedne z ní smyčku. Poté část zhoršuje horní nit a vytvoří raketoplánový steh.

Pokud mechanismy fungují harmonicky a nastavení šicího stroje není rozbité, jsou vyloučeny mezery v linii během šití. Pokud však provozní pravidla nejsou pozorována nebo v důsledku opotřebení částí může v tomto procesu dojít poruchy poruch. Zvažte příklady situací, které vedou k vytvoření průchodů v stezích a způsoby, jak je eliminovat.

stroj, postrádá, stehy, dělat

Útes horní vlákno

Další nejčastěji kladenou otázku zní: „Proč je horní vlákna roztrhaná ve šicím stroji?““. Důvody jsou rozděleny do dvou skupin: související s výběrem příslušenství a vláken a související s nastavením a úpravy. Nejprve analyzujeme důvody pro první skupinu: zkontrolujte kvalitu a trvanlivost vláken a zkontrolujte, zda počet vláken nainstalované jehly odpovídá počtu vlákna, změníme jehlu pro novou Pokud jsou na něm drsnosti a otřepy.

Pokud výše popsaná opatření nejsou uvedena výsledek, budete muset kopat hlouběji. Nejprve byste měli zkontrolovat, zda je vlákno správně vyplněno. Dokonce i mít dostatečné zkušenosti s manipulací s šicím strojem, nelze si být zcela jistý ve správnosti vašich akcí-možná jste rozptýleni a udělali jste něco špatně.

Pokud stroj trhá vysokou kvalitu a správně kořeněné horní vlákno, může problém spočívat v čepičce, jmenovitě na jaře jeho zámku. Pokud je oslaben, doporučuje se zakoupit novou čepici cívky a nahradit selhání.

Rovněž stojí za to zkontrolovat stříkací pistoli. záchvat prstu Spinker již nezajišťuje zachování vkusu čepice cívky během operace. Pokud je detekována vada, bude vyžadována úplná výměna postřikovače.

Sledujte, když se nos raketoplánu blíží jehle. Pokud je zpožděno, může vlákno zlomit vlákno. V tomto případě je nutné upravit přístup nosu raketoplánu na jehlu, která je pro začátečníky poměrně obtížné.

See also  Postaveno -v elektrické desce bílé

Doporučuje se zkontrolovat hladinu oleje v klikové skříni a její příjem na hranici kruhu raketoplánu. V některých případech je problém s řezem vlákna vyřešen jednoduchým přidáním oleje.

Horní vlákno může být také roztrháno kvůli poruše úprav v mechanismu nohy. Co v tomto případě dělat? Pokud PAW hraje, pak je nutné ji opravit; Pokud se snížená jehla dotkne nohy, pak je nutné upravit svou polohu.

Pokud byl váš psací stroj několik let a předtím sloužil správně, pak pravděpodobně dojde k řezání vlákna v důsledku výsledných otřepů a zazubrinu v cestě jeho průchodu.

Podobné vady se mohou objevit na následujících místech:

 • na povrchu postřikovače;
 • na kuželu pásu rozpětí;
 • na instalačním prstu;
 • na instalační desce;
 • na nose raketoplánu;
 • na vláknech vláken;
 • v uchu závisníka;
 • na jehlové desce;
 • na povrchu podložky regulátoru napětí.

Tato zranitelná místa musí být vyčištěna a vyleštěna na hladký povrch. Pokud je to možné, část, kde je spousta otřepů, je lepší nahradit novou.

Nejen horní, ale také dolní nit se může zlomit. Pokud se taková porucha objeví, pak jsou cívky s největší pravděpodobností opotřebované. Stačí je nahradit novým, zcela totožným se starým. Vzhledem k tomu, že výměna rhpyk je vyžadována po několika letech stroje, když se na trhu již změnilo několik generací zakoupeného modelu, aby se zabránilo problémům s vyhledáváním náhradních příslušenství, doporučuji vám okamžitě koupit další sadu rumps.

Kromě všech těchto příčin vlákna je třeba také poznamenat nadměrné napětí. Tato chyba se často vyskytuje v nezkušených řemeslnících, takže se nespěchejte zavolat pána nebo volat do servisního centra.

Klasický šev

V domácích čtyřminutových overtokech je řada čtyř vláken prováděna dvěma jehly a dvěma knoflíky. Tato čára se používá pro broušení a současné značení pletení.

Čtyři.minUte šev do mezery bude velmi silný.

Pro jednoduché objetí sekcí dostatečné třístranné linie.

Overlocks Three.Lepory provádějí stehy s jednou jehlou a dvěma knoflíky. V převratu je nůž, který odřízne okraj tkaniny. Šířka tlapky je zpravidla 15 mm, což vám umožňuje vytvořit standardní příspěvek 15 mm při nastavování sekcí.

S vadným překrytím a nepravidelnou technologií jsou švy roztrhané, nerovnoměrné a matoucí.

Užitečné tipy a doporučení

Majitelé šicích strojů pro domácnost, kteří mají určité problémy s touto technikou, se denně zabývají sjednocenou službou služby Aisberg Service. Více než 50% případů jako hlavní vada, uživatelé označují průchod linie.

stroj, postrádá, stehy, dělat

Vybrali jsme několik doporučení, která pomohou zabránit vzhledu problému:

 • Před zahájením práce zkontrolujte jehlou desku a samotné jehly pro znečištění nebo deformaci. Čištění z prachu, vláken a dalších cizích předmětů. nejlepší prevence zhroucení.
 • Při práci se specifickými typy textilie použijte jehly požadované tloušťky a tvaru.
 • Vyberte vlákna požadované tloušťky. Doporučujeme, abyste opustili H/B sovětských vláken, které se kvůli jeho heterogenitě zlomí a zkroutí.
 • Napětí vláken by měla být stabilní a konstantní. Nedovolte ochabnutí nebo naopak, příliš velké napětí.

Pozorováním pravidel provozu zařízení a dodržování našich doporučení se můžete vyhnout většině důvodů pro předávání stehu při šití a také rozšířit pracovní zdroj vašeho stroje.

“A.Aisberg” 28 let s vámi. 5,7 milionu oprav. záruka vysoké úrovně služeb.Nekončíme tam a pokračujeme v práci na kvalitě služeb.

Všechny informace uvedené na webu týkajícím se podmínek, nákladů a postupu pro poskytování služeb jsou informační a za žádných okolností není veřejná nabídka určená ustanoveními čl. 437 odst. 2 občanského zákoníku

Zeptejte se svých otázek o opravě jakýchkoli domácích spotřebičů nebo elektroniky. Podařilo se nám pomoci 211274 návštěvníkům našeho webu.

Zeptejte se svých otázek o opravě jakýchkoli domácích spotřebičů nebo elektroniky. Podařilo se nám pomoci 211274 návštěvníkům našeho webu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS