Stroj pro výrobu chladniček magnetů

Výroba magnetů jako podnikání: vybavení, popis výrobních technologií, nuance organizace

Ve světě je mnoho zajímavých látek, které překvapují lidi s jejich jedinečnými vlastnostmi a neobvyklostí. A od starověku, to nejlepší z planet nemohlo pochopit, jak jednotlivé kameny a kovy mohou přilákat nebo odpuzovat. Nyní věda vystoupila daleko dopředu a volný přístup k všem informacím vám umožní pochopit, jak magnety dělají za pár minut.

Pod výrobou magnetů znamená dvě zcela odlišné směry:

 • Výroba permanentních magnetů v průmyslovém měřítku;
 • Uvolnění různých produktů na magnetickém základě (magnetika pro chladničku, magnetické držáky a t.P.).

Magnety všech druhů mají vysokou poptávku ve výrobních společnostech, mnoho obchodních struktur a soukromých spotřebitelů. Proto je vždy prospěšné vyrábět. Hlavní věcí je najít prodejní kanály hotových výrobků.

Trvalé magnety

Permanentní magnety se nazývají, dlouhou dobu, aby se magnetizace udržovala, to znamená, že je schopnost vytvořit magnetické pole a atributové železo nebo jeho slitiny. V závislosti na použitých materiálech a technologiích jsou rozděleny na několik druhů, z nichž hlavní je:

Každý má své vlastní vlastnosti a rozsah použití.

Neodymium

Mezi nejsilnější patří produkty ze slitiny železa s inkluzem prvku neodymu vzácného zeminy. Jsou široce požadovány v různých oblastech. od výroby počítačových dílů do těžkých generátorů. Výroba neodymových magnetů. zcela nový průmysl na ruském trhu. Dosud v Rusku existují pouze několik rostlin pro jejich výrobu, proto je konkurence prakticky nepřítomná.

Výhody těchto supermarketů zahrnují následující vlastnosti:

 • největší donucovací síla;
 • Schopnost vytvořit magnetické pole, držení hmotnosti, 300krát vyšší než hmotnost samotného produktu;
 • Maximální odolnost proti demagnetizaci;
 • Kompaktnost a nízká hmotnost.

Měly by být rozlišit křehkost a negativní dopad na provoz elektroniky.

Ferritian

Feritové magnety jsou klasickou verzí těchto produktů. Jejich podíl na trhu magnetických výrobků je 75%. Tyto produkty mají několik důležitých výhod:

Zároveň se liší v nejnižších nákladech mezi alternativami, což je způsobeno nejlevnějším prostředkem, které téměř zcela sestává z oxidu železa. Tento surovina je rozšířená v přírodě a ve velkém množství zůstává ve formě odpadu v hutních podnicích. Konstantní dostupnost levných surovin v kombinaci s jednoduchostí technologického procesu činí takový materiál nejčastější ve výrobě a spotřebě.

Polymer

Polymerní magnet (magnetické pneumatiky, magnetický vinyl) se liší naprosto z výše uvedených analogů s technickými vlastnostmi a vzhledem. Jedná se o pružný list, který je vyroben smícháním ferritu prášku s plastem nebo pryžem. Poptávka po takových produktech je způsobena skutečností, že pouze z nich mohou být vyrobeny z magnetických profilů různých konfigurací a listových magnetů.

Hlavní výhodou magnetického vinylu je jedinečné mechanické vlastnosti, díky které je snadno ohnuté, řezy, vrtáky a rozbije bez sebemenší změny počátečních vlastností. Je z polymerního magnetu, že většina produktů popsaných níže se vyrábí.

Magnety v produktech

Takové magnety jsou vyráběny ve velkém sortimentu a jsou široce používány v každodenním životě. Díky lehkého upevnění a speciálních vlastností, včetně terapeutických, různé magnetické výrobky jsou ve vysoké poptávce ve všech kategoriích spotřebitelů. Proto je výroba magnetů velmi ziskovou obchodní oblastí, která nevyžaduje vysoké náklady na otevírání a navíc odkazuje na oblast tvůrčí činnosti, zajímavé pro začátečníky podnikatele. Magnety mohou být vyrobeny i doma s vlastními rukama a pak postupně rozšiřovat rozsah svého podniku.

Na základě magnetů je široká škála výrobků. Nejběžnější produkty tohoto typu jsou:

 • chladničky suvenýry;
 • Dětské hračky;
 • papírnictví;
 • domácí přístroje;
 • Lékařské přístroje.

Zvažte některé typy populárních magnetických produktů podrobněji.

Chladničky suvenýry

Magnety chladničky se všemi druhy symbolů, obrazy atrakcí a geografických míst jsou velmi populární a staly se prakticky nezbytným atributem jakékoli kuchyně. Jsou přivedeni z cestování, sběratelských, dávají přátelům.

See also  Šití stroj pro pokožku a látku

Takové produkty mohou mít navíc praktičtější využití:

 • S jejich pomocí jsou připojeny k seznamům chladničky nezbytných nákupů nebo případů, poznámek a dalších potřebných informací o papíru;
 • Uvnitř výrobků často uspořádají hodiny, kalendář nebo teploměr;
 • Produkty suvenýrů slouží jako prvek výzdoby a dává interiéru s originálním vzhledem;
 • Půvabné suvenýry se dokonale schovávají malé vady na kovových povrchech.

Pro komerční organizace jsou magnety další a velmi příznivá příležitost inzerovat své produkty nebo služby, informace o tom budou vždy v dohledu potenciálních spotřebitelů.

Náklady na tyto magnetické výrobky jsou obvykle velmi nízké a obchodní značka může být více než 1000%. Z tohoto důvodu je to výroba suvenýrových magnetů na chladničku, je považován za nejvýhodnější směr tohoto podnikání.

Hračky, kancelář

Druhá poptávka je magnety ve formě dětských hraček a papírnictví. Možnosti zde jsou mnoho. to může být:

Velkoobchodní hodnota takového zboží je také velmi velká a výroba se neliší v obtížích.

Zařízení pro domácnost

V moderní kuchyni se magnety používají nejen na chladničce. Velmi běžné přílohy pro nože a jiná kovová zařízení. Jsou připojeny ke stěně nebo vnitřní straně dveří, což vám umožní výrazně ušetřit prostor a zajistit pořádek.

Otevření obchodních magnetů od nuly

Aby bylo možné organizovat výrobu různých vinylových magnetů, nebude vyžadováno žádné speciální drahé vybavení. Chcete-li to provést, potřebujete počítač s programem grafického editoru, abyste mohli připravit obrázek, který bude aplikován na magnet. Kromě toho budete potřebovat inkoustovou tiskárnu, řezačku, která bude řezat hotové výrobky a parketový laminátor.

Udělejte magnet na lednici s jakýmkoliv obrazem. Pouze místo obvyklého papíru potřebuje tenký plast. Je také snadné s ním pracovat, ale stále je nutná přesnost. Samotný výrobní proces zahrnuje 5 jednoduchých kroků. Takže zvažte každého z nich podrobněji. Technicky je vše jednoduché:

 • Vyberte snímek a v grafickém editoru dostaneme zrcadlovou kopii. Poté jej vytiskněte na transparentní plastový základ, na kterém je termoklast aplikován předem.
 • Plast s obrázkem vytištěným na něm se odděluje od substrátu.
 • Poté je výsledný materiál v laminizaci.
 • Nyní musíte pečlivě oddělit ochranný film na straně, na kterém se aplikuje lepidlo.
 • Připojujeme ho s vinylovou základnou.
 • Ready Magnet lze odříznout pomocí nástroje.

Celý postup nebere moc času a nebude vyžadovat zvláštní úsilí. V důsledku toho můžete získat magnety s jakýmkoliv obrázkem, jakýmkoliv tvarem a tloušťkou. Docela odolné magnety i o tloušťce 1,5 mm.

Reklamní činnost

Přilákat potenciální zákazníky a zájem o jejich produkty, je nejlepší vytvořit stránku návštěvy. Kromě toho může být reklama umístěna na jiné portály podobných témat. Velkoplošná reklama se nedoporučuje, protože společnost udělá velkoobchodní obchod. Můžete také inzerovat své podnikání prostřednictvím supermarketů, prodávat s jejich pomoc některými magnety.

Svářecí magnety

Prodej magnetů může být velmi ziskový. Proto má smysl usilovat o příjem, aby byly velmi vysoké.

Jaký je vlastnost akrylových magnetů?

Každý den, akrylové magnety se stále více nacházejí na chladničkách v mnoha lidech. Jsou velmi krásné a originální. Jejich popularita je tedy pochopitelná. Kromě toho, aby akrylové magnety nejsou tak obtížné. Skládají se pouze ze dvou částí:

Při vytváření magnetu je obraz jednoduše vložen do dříve vyrobeného těla a upevněn na místě. S pomocí již existujících prefabrikovaných budov je výroba akrylových magnetů rychlým tempem.

Žádná soutěž

Stojí také za zmínku, že tato podnikatelská myšlenka bude úspěšná, protože v této oblasti činnosti neexistuje žádná konkurence. Trh není nasycen se suvenýry podobného plánu a v některých městech je podnikatel schopen stát monopolní. Není to velmi vysoké náklady na všechny produkty zisk, který výrazně překračuje všechny počáteční náklady. Proto je tento podnik považován za vysoce ziskový.

Shrnutí Podle všeho, co je popsáno výše, lze poznamenat, že poprvé od podnikatele bude vyžadovat přibližně 50 tisíc. Ale celá částka bude plně vyplatit za dva měsíce a ještě dříve.

See also  Nastavení broušení kávy v kávovaru Delonghi

Výrobní technologie vinylových magnetů Obchodní lekce z max

Vinylové magnety jsou levné zboží, které se již stalo obvyklým suvenýrem. Jejich tradiční místo. na chladničce, i když existují i ​​jiné způsoby, jak vytvořit sbírky z produktů. Například na vnitřním povrchu garážových dveří.

Není třeba se bát, že významná část trhu je zachycena čínskými produkty. Je to tak, ale Číňané neznají naše mentality a chuťové preference pro suvenýry. Nikdo nebude schopen přijít s citlivějšími a veselými nápisy v kombinaci s formou magnetu než ruským mužem.

Fotomagnetická produkce

Pokud stručně, technologie výroby fotomagnetů zahrnuje dvě operace:

 • Výběr zajímavého obrazu s následným výtiskem na fotografické tiskárně.
 • Nálepka tohoto hotového spiknutí na připravenému nadaci vinyl.

Proces výroby vinylového magnetu je velmi jednoduchý, bude vyžadováno následující zařízení:

 • PC, který nainstalovaný software vytvořit a upravovat obrázky a fotografie.
 • Inkoustová tiskárna, která poskytuje funkci digitálního tisku.
 • Řezačky poskytující dokonale hladké řezy.

Pokud existují bezplatné finanční prostředky, můžete také přidat řezný plotter k tomuto minimu. To umožní rozšířit rozsah magnetů, výrobu různých forem. Malá produkce může být prováděna pomocí digitálního tisku, větších svazků. použití metody ofsetové tisku.

Tenká vrstva částic feromagnetických materiálů se aplikuje na hotový polymerní produkt. Poskytují hustý sousední magnet na kovový povrch. V roli substrátu se aplikoval vinylový vyčnívající a na druhé části materiálu speciální povlak. Dejte na něj vytištěný obrázek.

Šest kroků pro výrobu vinylových magnetů:

 • Na plastu s termoklarem vytiskněte obraz, z nichž zrcadlo je předem provedeno v editoru.
 • Průhledný plast, na kterém je kresba aplikována, oddělena od substrátu a otočte
 • Materiál získaný po manipulaci se prochází laminátorem.
 • Substrát, který chrání vrstvu lepidla, je oddělen od listu.
 • List s tištěným vzorem je lepen na vinyl.
 • Výsledný produkt je krásně ořízen, aby se dosáhlo požadovaného tvaru a zaoblené hrany.

Jak vidíte, postup pro výrobu vinylových magnetů je jednoduchý, je nutné zvážit pouze tehdy, že místo papíru používat transparentní plast. podrobnější informace podívejme na odkaz.

Pro začátek výroby je zakoupen hustý magnetický vinyl o tloušťce asi 0,5 mm. Je nutné vzít v úvahu hmatatelné náklady na magnetický vinyl, potřeba koupit minimální dávku materiálu, vyhodnotit sílu spojky.

Pokud budete plně v souladu s technologií výroby vinylových magnetů a vyberte si správný obraz, můžete udělat dobrý obchod.

Najít zákazník bude snadný

Výroba magnetu jako podnikání představuje určité požadavky. Nejprve se týkají prodeje výrobků. Ale najít zákazníky, kteří si mohou koupit velkoobchodní stranu magnetů, není příliš obtížná. Celá složitost tohoto procesu je předvídat cokoliv jiného k předpovědi firemní akce.

Magnety byly vždy populární na různých výstavách, protože jsou schopni nést určité logo. Ale i když není zákazníkem velkoobchodní strany, můžete se vždy zapojit do vydání jednotlivých produktů.

Vaše firma: Výroba chladniček magnetů

Výpočty používají průměrná data v Rusku v době psaní. Každý článek má kalkulačku ziskovosti podnikatelnosti, která vám umožní vypočítat současné výnosy dnes.

Mnoho lidí, výběru oblasti pro rozvoj budoucího podnikání, věnovat jejich pozornost především na velkým produktem, který věří, že to stojí více a zisk z jeho prodeje bude více. V tomto případě však budete potřebovat více start-up kapitálu, a zaplatit své náklady mnohem později. Zkušenosti mnoha podnikatelů ukazují, že s tvůrčím přístupem a kompetentně postaveným prodejním systémem, minimálním nákladem na reklamu, podnikání spojené s výrobou a prodejem malého a levného zboží (kanceláří, suvenýrů) může přinést doslova dobrý zisk první měsíce.

Například jeden ze slibných směrů je výroba chladniček magnetů. Na první pohled je tento výklenek dlouho obsazen čínskými výrobci, kteří označují magnety všech druhů a barev. Největší poptávka však používá originální nápady pro návrh známých suvenýrů.

See also  Geely MK Chladicí ventilátor se nezapne

Magnety s legrační nápisy, zprávy pro příbuzné, které jsou vždy v dohledu, vzdělávací magnety pro děti, hry “cross-tag” nebo dokonce kalendářní magnety. nedostatek nápadů pro výrobu originálních a levných suvenýrů.

Při vývoji designu zvažte faktor sezónnosti. tematická série bude populární během prázdnin. Například pro zimní dovolenou není možné uvolnit ne obyčejné kalendáře, ale Vánoce, které jsou velmi populární na západě a užívat si všeho ve velké poptávce v Rusku.

Vaše školení pro 69 000 lze provést online!

Cena zahrnuje soubor materiálů pro všechny programy na plný úvazek 2 dny živé studie online. Neurčitá práva 10 programů. Žádné další příspěvky a platby. Spuštění za 2 dny.

Když byla nalezena myšlenka, budete potřebovat umělec-designer pro jeho inkarnaci. Jeho služby v závislosti na složitosti a počtu dispozic, bude stát 1000 p. a vyšší. Pak se musíte rozhodnout o typu magnetu. Pro nápisy jsou ploché vinyl, akrylové a válcované (jako mezery pro ikony) bázi. Pro malé snímky jsou gumové magnety určeny pro výkresy více. magnety s vylévací pryskyřicí. Na začátku je lepší vybrat jeden typ magnetů, které pro vás nejvhodnější pro funkčnost a cena.

stroj, výrobu, chladniček, magnetů

Teď, když jste se rozhodli o tom, co budete prodávat, musíte najít výrobce. Reklamní agentury a mnoho tiskáren širokého profilu jsou vyráběny pro reklamní magnety. Je to výhodnější pracovat s výrobcem přímo. Objednejte okamžitě veškerý oběh nemá smysl.

Při výrobě mnoha typů magnetu můžete provést zkušební kousky. U některých typů použití (například podle fotodfestující technologie) bude muset dodatečně objednat formy. A cena v tomto případě bude záviset na počtu barev používaných na magnetu.

Malé produkty jsou výhodnější prodávat ne kus, ale sada. Začněte proto od výroby řady několika magnetů (například mini kalendář z 31, 7 nebo 12 magnetů počtem dnů ročně, dny v týdnu nebo měsíci, magnetická mozaika, ze kterého je celá obrazovka shromážděné).

Kromě samotných magnetů bude balení potřebovat (plastový sáček a lepenkové základny s řezáním, na kterých jsou magnety pevné). Nezapomeňte vytisknout jméno společnosti na balíček, adresu webu a kontakty. V budoucnu můžete vytvořit barevné dárkové balení pro nejdražší suvenýr sady.

Vzhledem k tomu, že hlavní příjmy půjdou s velkoobchodním prodejem, budete potřebovat své webové stránky na internetu s popisem a obrazem vašich produktů a vaše kontaktní údaje. Nejjednodušší vizitka může být provedena nebo nezávisle, nebo s pomocí specialisty (od 1500 p.).

stroj, výrobu, chladniček, magnetů

Můžete si vybrat jeden (a lepší. použít všechny tři) ze tří směrů: federální sítě, regionální obchodní sítě a přímý prodej přes internet. Takové produkty budou zajímavé nejen pro univerzální obchody, ale také papírnictví (například kompletní s kancelářskými magnetickými deskami), domácí spotřebiče obchody (jako současné zboží chladničky), obchody se suvenýry. Když mohou být zpracovány první objednávky.

První velkoobchodní dávka magnetů bude stát 10-20 tun. R./ 1000 ks., v závislosti na typech a cirkulace. Na balíček do rozpočtu 3-5 t. R. Pro výrobu a platbu balíků. Samozřejmě, že můžete zabalit a nezávisle.

Postupem času může být rozsah rozšířen a produkovat různé typy magnetů (vzdělávací pro děti, magnetické hádanky, hry atd. D.) a dodatečné zboží (například magnetické desky nebo původní letáky pro záznamy chladničky). Tak, možnosti prodeje vašich výrobků budou ještě více.

Pro začátek je zapotřebí asi 30 tisíc. na konstrukci designu, místa a produkce první šarže zboží. Za cenu ikony 1-2 rublů jeho prodejní cena může dosáhnout 10-15 p./ Ks. Po dobu 3 měsíců se můžete dostat nejen pro soběstačnost, ale také získat dobrý zisk.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS