Stroj prochází stehy na tlusté tkanině

Při šití stroje klikaté prochází stehy. Šicí stroj přeskočí steh stehy

Proč stroj nemá šít? V tomto článku se pokusíme vypořádat s tímto problémem. Pokud otevřeme technický průvodce pro jakýkoli šicí stroj, uvidíme v něm na samém konci doporučení o metodách odstraňování problémů. Tyto chyby mohou být odstraněny nezávisle, aniž by se uchýlily ke službám mechaniky. A nestačí. Pokud analyzujete příručky k více počítačům, všimli jsme si, že tyto jsou identické a všechny jsou připojeny, nebo s péčí o šicí stroj, nebo s nesprávným tankováním nití, instalace jehly, cívek, nesplnění pravidel pro šití psacího stroje, To znamená, že porucha stroje je připojen, protože média říkají, s “lidským faktorem”. Proto je nutné projít všemi lekce seznámit se se strojem, jeho tankování, pravidla šití na něm a způsoby péče o stroj. Pak se nemusíte obrátit na mechaniky po mnoho let. V každém případě to bylo pro více než 35 let komunikace se šicími stroji. Všechny “poruchy” strojů, s tím, co jsem nacházel na žádost přátel, aby viděli “Proč se šít stroj”, vařil jsem se k nesprávnému tankování nití, nespravedlivě instalovat jehlu a víčko houpání, čištění a mazání stroje. Můžete si vzít více výběru jehel, nití, úpravy strojů. Moji studenti často nadávali stroj za to, že nemá šít, ale stálo mě, abych se přiblížil psacím stroji a začala rolování, všechno šlo jako v oleji. “Zkušenost je synem obtížných chyb”, jak napsal velký klasický.S. Pushkin je první skvělá věc, druhá je láska pro auta. Všechny mechanismy se cítí “slyšet” a starosti. Dozvěděl jsem se o tom z vlastních zkušeností s mechanismy, ale nedávno slyšel ze zkušených motoristů. nemůžete přehrávat auto. Uslyší a urazila. Řeknu jednomu případu. Nějak jsem šil, všechno šlo dobře. Mezi myslí, myšlenky šli na řadu, a myslel jsem si: “Je čas změnit stroj, je to staré, je to už peníze, je třeba vzít něco násilného”. Najednou začal spěchat, auto vyštěklo, pak jedno neštěstí, pak druhý. Nemůžu se dotknout. Linka se začala smyčkou, nemohu konfigurovat. Beat-beat, ale myslím, že je to: “Co se stalo? Všechno šlo dobře. “. A najednou mě myšlenka namalovala: “Ano, byla uražena mnou!”. Opět jsem si přečetl esoterickou knihu na dlouhou dobu, a tam byl článek o tom, jak se žena nedostala s eum stroje. Nemilovala je, a oni ji nemilovali. Stal jsem se odpouštěním, abych se zeptal auto, omluvil se, slíbil, že není nikde, stará žena, ne v příběhu o “slepém koně”. D. Ushinsky. Pomalu pracovala práce a všechno bylo děláno, věc, kterou jsem řídil. Takže jí ukážu v lekcích, můj drahý “Seagull” víra a pravda, kterou jsem sloužil 34 let. Začátečník švadlena často nepřipojuje význam takovým maličkostem jako výběr nití a jehel, a nadává psací stroj pro projíždění stehů a důvodem nevědomosti.

Nastavení šicí stroje

Chcete-li lépe pochopit, kde hledat příčinu, musíte se podívat na kinematický schéma šicího stroje. Uvidíme pět mechanismů zapojených do tvorby linky. Nepovažujeme opravu součástí, nahrazení dílů, posunu některých uzlů, které se dějí velmi zřídka, alespoň jsem to nikdy neměl. To je práce specialisty. Zvažujeme vnější příčiny.

See also  Kolik prášku musí usnout ve stroji

Mechanismus notebooku. Nesprávná poloha nohy (otáčení kolem osy) může vést k rozpadu jehly. Pokud jsou na materiálu slabé tlakové nohy, pak stroj špatně propaguje materiál. Mimochodem, změna tlaku nohou je velmi vzácná, s kardinální změnou materiálu, například z klapky na těstíčku. K tomu odstraňte ochranný kryt a kroucení pružiny, kromě třídy 2, kde je tato pružina v horní části hlavy a je plně dostupná. Stroj nebude šít, pokud zapomenete vynechat tlapku. vlákno je zmatené a přestávky. 2. Mechanismus jehly. Jehla se může zlomit, pokud není správně vybrána číslem na tkaninu (příliš tenké), pokud se ohýbá, pokud se houpající čepice nebylo správné a během šití. Stroj nesmí šít, pokud je jehla správně vložena: buď ne na konci, nebo ne na straně dlouhé drážky, protože továrna označuje. Stroj nesmí šít, pokud není správně naplněn závitem v jehlu, pokud jehla vybledla, a pokud tloušťka závitu neodpovídá číslu jehly. Pro vložení jehly musíte otočit setrvačník, abyste zvýšili jehlejší produkt v extrémní horní poloze. Jehla pro vytvoření držáku jehly a zvedněte ji, dokud nezastavíte nahoru a pak pevně upevněte šroubem. Současně by mělo být umístěno dlouhá drážka vůči posledním nitenastor. Na strojích se klikatým je dlouhá drážka jehly směrována do šití a vlákno je vloženo z sebe.

Mechanismus motoru. Ozubená kolejnice nebude propagovat tkaninu, pokud je ucpaná s textilním prachem, pokud je foubena v důsledku skutečnosti, že tkanina pod nohou není nasazena při skladování stroje nebo sešístru bez tkaniny, a také pokud je Regulátor výtahu nohou je vynechán na “pro vyšívání / póly». Tkanina se nesmí pohybovat a vzhledem k tomu, že tkanina tuků a stehy jsou velmi malé. 4. Kyvadlový mechanismus. Ukázal jsem lekci ve videu, jak doplnit vlákno do víčko cívky, jak to správně vložit. Je také důležité zkontrolovat napětí spodního závitu. to je první nastavení, která se provádí od samého počátku. Nejčastěji se to zřídka udělá, a to je vždy dost na to, aby bylo možné nastavit dobrý řetězec napínacího nastavení horního vlákna. Závit na cívce by mělo být buď jedna tloušťka s horním závitem, nebo (což je lepší) tenčí. Sledujte čistotu kyvadlového zařízení: Demontáž kyvadlového zařízení pro plné čištění a mazání.

Mechanismus numericality. Pokud je horní závit stroje naplněno, ne pravdivý, t.E. zkroucené, zmatené, pak pyrechychal je rojký a stroj nemá šít. Pokud je horní závit velmi pevně pevně těsně, pak ji spodním spínačem roztrhne při krmení závitu v kyvadlovém zařízení. Je třeba zkontrolovat špičku hlavního vlákna a jeho napětí. Stroj nebude šít, pokud vlákno nenásilo regulátor napětí horního závitu, t.E. neprošel (neuspěli) přes jeho podložky.

Hlavním důvodem, proč šicí stroj projde stehy?

Steh. to je výsledek interakce všech uzlů šicích strojů, od napětí závitu a končící tvorbou smyčky v tloušťce materiálu. Hlavním důvodem se nejčastěji stává nesprávným nastavením díla kyvadlového zařízení a jehly, a to mezery mezi špičkou jehly ve spodní poloze a nosem raketoplánu. Záleží na tloušťce tkáně a kolísá v intervalu od 0,15 do 0,5 mm. Perfektní průměrný indikátor. 0,3 mm.

See also  Stroj pro výrobu chladniček magnetů

Na tvorbě smyčky a zachycení nosu raketoplánu může mít vliv na jiné parametry:

Určení zdroje problému

Chcete-li zjistit důvod, musíte se podívat na několik nuancí. Je lepší začít s jednoduchým, možná případem v nich.

 • Nesprávné napětí závitu. Byl špatně upraven na začátku práce, nebo se změnil v důsledku kontaminace v prvku. Jak řešit problém popsaný podrobně v uživatelské příručce. Některá doporučení naleznete také z našeho článku.
 • Instalovaná nevhodná jehla. Stává se, jehla je instalována omylem, která není kompatibilní s tímto modelem stroje. Nebude jít do interakce s raketoplánem ve správném okamžiku, a jednoduše bude postupovat s určitým krokem. V manuálu je obvykle informace o jehlu. Je třeba zkontrolovat štítek na jehlu, která je aktuálně instalována v psacím stroji.
 • Zkažená jehla. Kvůli opotřebení nebo nesprávnému operaci může oklamat nebo změnit geometrii. Zde pomůže pouze výměna jehly za nový. Pro zajištění vysoce kvalitních šití jehly se doporučuje pravidelně měnit. Pokud u vchodu do špičky v tkanině je zvuk, liší se od normálu. je čas změnit jehlu.
 • Jehla není vhodná pro tento typ tkaniny. V závislosti na typu materiálu, jeho tloušťky a pružnosti je nutné pro ni použít příslušnou jehlu (v pokynech odpovídá tabulkách). Husté tkáně, kůže a jemné materiály by neměly šít univerzální jehlu.

Různé tkaniny jsou navrženy různé jehly

Seřízení stehu

Pokud žádná z uvedených faktorů je zdrojem řádku s řádkem, musíte zkontrolovat mezeru mezi oční jehlou a smyčkou raketoplánu. Je lepší využít zvětšovacího skla. Algoritmus by měl být platný:

 • Nastavte program “Direct Straight”.
 • Demontujte upínací nohu a jehlovou desku.
 • Vynechejte jehlu k nejnižší poloze. Zvedněte jehlu o 1,8-2 mm. Správné umístění prvků by mělo být takto: nos raketoplánu musí vzrůst nad uchem 1,1-2 mm a mezera by se měla otočit 0,15-0,25 mm, limit je 0,3 mm. Pokud vyšla vůle více, raketoplán nebude schopen zavěsit horní smyčku.

Velká mezera může být opravena pouze mechanicky. Bude lepší zavolat mistrům, protože je to důležitá nejen moc, ale i přesnost. Z neoprávněného domácího opravy může “Fly” s zárukou.

Rada! Všechny popsané situace jsou lepší kontrolovat před zahájením práce: kvalitu vlákna a jeho dodržování jehly a jehlu pro shodu tkaniny. Také stojí za to prohlížení psacího stroje pro znečištění a pravidelně provádět profylaxe.

Hlavním důvodem vzhledu průchodů v řadě

Pokud je Janome šicí stroj nebo druhý uskutečňuje v řadě, pak na tkanině namísto velkého počtu stehů je viditelný přímý segment závitu. Hlavním důvodem, proč se to stane, je, že háček raketoplánu při pohybu dolů nemůže zavěsit nit, který pochází z uší jehly. Průchod stehů v řadě stroje se stane, když se švadlena nevěnuje pozornost vady. Tyto členění mohou existovat různé důvody. Aby bylo možné obnovit správnou funkci šicího stroje, musíte zjistit, proč šicí stroj prochází stehy při šití.

Cívka

Zkroucený závit

V případě nesprávné polohy vlákna nebo jeho kroucení je smyčka věda pryč. V této poloze se příliš odchyluje z nezbytného úhlu v devadesáti stupňů a raketoplán ji nemůže zachytit. Rozdělení Eliminovat, pokud je vyměněna vlákna hustší. Můžete také zkontrolovat stav celého kyvadlového mechanismu a nahradit jej v případě poruchy. To je extrémní, nespěchejte, abyste získali nové detaily. Ve většině případů, členění dokonale opravují i ​​doma.

See also  Dvojitý šicí stroj pro to, co je potřeba

To jsou hlavní důvody, proč šicí stroj někdy chybí stehy. Pečlivě zkontrolujte stav malých prvků zařízení, protože jsou velmi snadno poškozeny. Včasná kontrola pomůže vyhnout se vážným poruchám.

Proč horní vlákno nezachycuje dno: Co dělat

Aby byl nos raketoplánu schopen kapat závit při jízdě, je nutné, aby vzdálenost mezi nimi byla 0,3 mm. Pokud je větší nebo méně, povede k tvorbě zmeškaných stehů. Taková vada v řádku může také nastat z jiných důvodů. Pro horní a pro spodní závit musí být přesně instalována napínací síla.

V cívce na automobilu bratrů slouží ke šroubu, který musí být podveden správným směrem. Správnost napětí lze zkontrolovat, pokud držíte cívku pro závit a mírně protřepejte. Zároveň musí trochu klesnout. Pokud je cívka příliš silnější, pak se nebude utopit, a pokud slabě. začne rychle odpočinout.

Zmeškané stehy

Problémy s nylonovými vlákny

Seagull Šicí stroj může projít stehy při práci s nylonovým vláknem. To je způsobeno speciálními vlastnostmi materiálu, který může snížit tření s jehlou. Při lezení jehlu, vlákno prostě nevytváří smyčku. Také nylon může být deformován a protáhnout po needlení. To vše porušuje proces přirozeného díla, vytváří poruchy.

Tato chyba zabezpečení nutná dodržovat následující pokyny pro všechny modely šicích strojů.

 • Musí jít na použití tenčích jehel a nití.
 • Upravte se do minimálního výběru polohy inter-jehly a kyvadlový výtok.
 • Nastavte rovinu otáčení kyvadlové dopravy a nainstalujte 0,05 milimetrů.
 • Zvláštní pozornost věnujte kvalitě nití, používejte pouze profesionální vlákna od autoritativních výrobců.
stroj, prochází, stehy, tkanině

Prakticky jakékoli zařízení lze konfigurovat tak, aby fungoval s nylonem, ale všechny manipulace mohou jít do spěchu, pokud kvalita nití bude nepřijatelná.

Hluk při šití

Pokud šicí stroj začal publikovat nečistotní zvuky při práci, musíte přestat pracovat okamžitě. Nejčastější příčinou hluku je absence včasného čištění a mazání detailů. Uvízl v kyvadlovém mechanismu nebo zuby spodního dopravního útesu nití mohou způsobit outsidery. V tomto případě by měla být prováděna údržba stroje podle pokynů v pokynech. Ostatní důvody Hluk může být:

 • Jehly jehly Knock. To je možné, když jehla ohnutá nebo odmítnout jehličkový výrobek z jeho polohy. Pokud došlo k offsetu v důsledku oslabeného upevňovacího šroubu, musí být utaženo. V opačném případě potřebujete opravit v servisním středisku;
 • Rozptýlené kolejnice dolního dopravníku a v důsledku toho jí fouká kolem jehlové desky. Musíte odšroubovat držák kolejnice a správně jej nainstalovat;
 • By mohla zlomit lamelární pružinu raketoplánu, jejichž náhrada se provádí ve službě;
 • Nesprávná výška instalace tlapky, ve které je jehlový produkt klepán. V tomto případě by měla být tlapka přeinstalována pro požadovanou výšku.

Ne všechny chyby šicího stroje lze diagnostikovat sami. Odvolání na podporu profesionální služby, zejména pokud je vozidlo v záruce, umožňuje rychle najít a eliminovat komplexní členění v šití zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS