Sušící skříně pro kombinézy a boty

Sušící skříně

Kovová sušička je navržena pro rychlé vysušení pracovní formy, prádla, svrchního oděvu, bot. Velmi to usnadňuje životnost pracovníků, jejichž profesní činnosti jsou spojeny s každodenním rizikem namočení: hasiči, záchranáři ministerstva mimořádných událostí, práce s veřejnými službami a povodněmi metra a povodně. Zařízení se také používá v domovech obyčejných lidí, zejména je relevantní pro velké rodiny.

Používají se skříňky na sušení pracovní oblečení a boty

 • V podnicích s obtížnými pracovními podmínkami
 • Na staveništích, kde lidé pracují na ulici
 • V průmyslových workshopech;
 • V hasičských a záchranných jednotkách;
 • V šatně fitness centra, sportovních stadionů, ledových paláců;
 • V dětských a vzdělávacích institucích;
 • V soukromých domech a v Dachas.

Design a princip provozu skříně pro domácnost

Zařízení vypadá každý den jako skříň pro skladování oděvu, obsahuje následující strukturální prvky:

 • Hlavní kompartment s činka, háčky, sekce pro umístění svrchního oděvu, bot, rukavic, klobouky;
 • Vytápěcí prvek ve spodní části struktury;
 • Ventilační systém.

Princip provozu sušení je jednoduchý. Mokré věci jsou distribuovány dovnitř. Kvůli oběhu vyhřívaného vzduchu dochází k sušení. Přebytečná vlhkost se vylučuje ventilačním kanálem. Sušení se vyskytuje v zařízení desetkrát rychleji než za přírodních podmínek.

Výhody elektrické sušičky pro oblečení a prádlo

Díky řadě výhod zobrazuje skříň na sušení bot a oblečení úroveň pohodlí na pracovišti a v každodenním životě na zcela novou úroveň:

 • Vhodné pro šatní položky z jakýchkoli materiálů;
 • Věci lze při práci umýt a sušit;
 • Není nutné čekat dlouho na pracovní formu;
 • Objem kamery je navržen pro současné sušení 3,5 kg oblečení;
 • Věci jsou sušeny ve svislé poloze, takže nepotřebují následné žehlení;
 • Poskytuje se několik provozních režimů, včetně funkce sušení za studena pro pravé kožené výrobky;
 • Díky automatickým úpravám nemusíte s každým zatížením nastavovat parametry ručně.

Sušící skříň je vyrobena z oceli s vysokou velikostí. Barva prášku chrání kov před korozí, je vysoce odolná vůči mechanickým a chemickým účinkům. Návrh zajišťuje ochranu před přehřátím. To poskytuje dlouhou životnost kabinetu sušičky, umožňuje používat vybavení i v seminářích s agresivním prostředím.

Společnost LLC Region Supply nabízí široký výběr sušicích skříní za věrné ceny s doručením a instalací. Proveďte objednávku jedním kliknutím na internetový obchod a velmi brzy vyhodnotíte výhody technického nového produktu. Pohodlný katalog s podrobnými popisy a fotografiemi umožňuje rychle zvolit kabinet vhodný pro organizaci nebo doma. Každý produkt je aplikován zárukou výrobce.

Jaké skříňky máme?

Kromě těchto modelů si můžeme od nás zakoupit infračervená zařízení a další typy zařízení.

Jaké produkty nabízíme?

SKS-Struktura dodává moderní technologické výrobky s topnými čisty. Mezi výhody zboží:

 • úplná ochrana před přehřátím a palbou;
 • Prefabrikovaný design, který pomáhá provádět rychlou instalaci v jakékoli místnosti bez demontáže dveří;
 • malá hmotnost, která zjednodušuje dopravu;
 • přítomnost zvlněného vzduchu pro dodávání vzduchu z větrání a odstranění mokrých hmot;
 • nedostatek potřeby nezávislého výběru dalších komponent a zařízení;
 • možnost přípravy individuální možnosti konfigurace;
 • ochrana před krádeží s postaveným hradem;
 • Pohodlné ovládání jedním tlačítkem;
 • Systém nouzového vypnutí.

Zde si můžete vybrat suchou místnost nebo skříň vhodný pro cenu a konfiguraci. Nabízíme připravená řešení pro lékařské, sportovní instituce, velká, malá a středně velká průmyslová odvětví.

sušící, skříně, boty

Zřídili jsme vybavení a prováděli údržbu.

Chcete-li objednat, zavolejte na číslo 8-800–550–96–34. Manažeři odpoví na všechny otázky a nabídnou možnost, která je pro vás perfektní. Náš specialista vyhodnotí všechny úkoly v zařízení a vyvine projekt.

Sušící skříně na oblečení a boty

Látkové skříňky (14)

Infračervené sušení skříně (3)

Sušící skříně pro zákaznické oblečení (2)

Další vybavení (4)

Rychlé prohlížení 28 000 rublů. Sušící skříňky leshs. 01 Rychlé prohlížení

See also  Nastavení rychlosti čerpadla Ariston

Rychlé prohlížení 30 100 rublů. Sušící skříňky leshs. 02 Rychlé prohlížení

Rychlé prohlížení 31 400 rublů. Sušící skříňky leshs. 03 Rychlé prohlížení

Tento model sušení skříně je navržen pro sušení pěti sad (což zahrnuje: 5 sad oblečení, 5 párů bot, 5 párů rukavic), skříň je bezpečně uzavřena klíčem. Má kolektivní design.

Tento model sušicí skříně je navržen pro sušení osmi sad (což zahrnuje: 8 sad oblečení, 8 párů bot, 8 párů rukavic), skříň je bezpečně uzavřena klíčem. Má kolektivní design.

Tento model sušicí skříně je navržen pro sušení devíti sad (což zahrnuje: 9 sad oblečení, 9 párů bot, 9 párů rukavic), skříň je bezpečně uzavřena klíčem. Má kolektivní design.

Rychlé prohlížení 52 100 rublů. Sušení skříně Rubin RSHS. 4–80 rychlý pohled

Tento model sušení je navržen tak, aby vyschl pět sad dětského oblečení, skříň se skládá z pěti sekcí (které zahrnují: 5 sad oblečení, 5 párů bot, 5 párů rukavic).

Poznámka! Řídicí jednotka je umístěna v nepřístupné výšce pro děti!

Rychlé prohlížení 77 300 rublů. Sušící kabinet Rubin RSHS15-120-18 Rychlé prohlížení

Rychlé prohlížení 85 500 rublů. Sušící kabinet Rubin RSHS.8e160 Rychlý pohled

Rychlé prohlížení 74 700 rublů. Sušení skříně Rubin RSHS. 5e. 120 rychlého sledování

Model sušičky je navržen pro sušení 27 párů bot, skříň je bezpečně uzavřena klíčem. Má kolektivní design.

Rychlé prohlížení 130 300 rublů. Sušící skříň rubin rshs. 01 a rychlé prohlížení

Rychlé prohlížení 113 300 rublů. Sušící skříň rubin rshs. 02 a rychlé prohlížení

Rychlé prohlížení 74 700 rublů. Sušící skříň rubin rshs. 03 a rychlé prohlížení

Tento model kabinetu sušičky je navržen pro sušení pěti sad (což zahrnuje: 5 sad oblečení, 5 párů bot, 5 párů rukavic), skříň je bezpečně uzavřena klíčem. Má kolektivní design.

Tento model sušicí skříně je navržen pro sušení osmi sad (což zahrnuje: 8 sad oblečení, 8 párů bot, 8 párů rukavic), skříň je bezpečně uzavřena klíčem. Má kolektivní design.

Rychlé prohlížení 290 000 rublů. Sušící skříň rubin rshs. Rychlé prohlížení 3D-100

Rychlé prohlížení kabinetu sušičky Rubin RSHS. Rychlé prohlížení BZ-160

Rychlé prohlížení kabinetu sušičky Rubin RSHS. Rychlé prohlížení BZ-120

Na první pohled se může zdát, že sušicí skříňky na oděvy nemají nic společného s udržováním čistoty, tj. K tomu, jaký je cíl naší činnosti.

Jedná se však pouze o povrchní úsudek. Od sušení skříní na oblečení, ať už je to cokoli říct, jsou spojeny s čistotou a hygienou.

Nikdy jsme nebyli neopodstatnění. A můžeme vysvětlit, jak se suché skříňky zapadají do konceptu profesionálního čištění.

Začněte tím, že sušící skříně pro sušení oblečení a obuvi prezentovaných na našich webových stránkách jsou průmyslové možnosti pro takové jednotky, na rozdíl od série domácnosti švédského výrobce Asko. Proto bude jejich použití oprávněno ve velkých sportovních centrech pro sušení oblečení a obuvi vydaných k pronájmu, pro sušení pracovních oděvů pracovníků ve velkých a středně velkých podnicích, jakož i ve školách, zahradách, univerzitách.

Zpětná vazba

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ uvádím svůj souhlas se zpracováním osobních údajů a přijměte podmínky dohody

Podmínky použití

Já, předmět osobních údajů, v souladu s federálním zákonem z 27. července 2006, 52 „O osobních údajích“, souhlasím se zpracováním osobních údajů, které mi uvádí ve formě na webových stránkách na internetu, majitel z toho je operátor.Osobní údaje subjektu osobních údajů odkazují na následující obecné informace: jméno, e.mailová adresa a telefonní číslo.Při přijímání této dohody vyjadřuji svůj zájem a úplný souhlas, že zpracování osobních údajů může zahrnovat následující akce: sběr, systematizace, akumulace, skladování, objasnění (aktualizace, změna), použití, přenos (poskytování, přístup), blokování, blokování, blokování, Odstranění, vymazání, ničení prováděné jak pomocí automatizačních nástrojů (automatizované zpracování), tak bez použití takových nástrojů (neautomované zpracování).Chápu a souhlasím s tím, že poskytnuté informace jsou úplné, přesné a spolehlivé; Při poskytování informací není porušena současná legislativa Ruské federace, zákonná práva a zájmy třetích stran; Všechny poskytnuté informace jsou naplněny mnou ve vztahu k sobě osobně; Informace se nevztahují na státní, bankovnictví a/nebo komerční tajemství, informace se nevztahují na informace o rasové a/nebo národnosti, politických názorech, náboženských nebo filozofických přesvědčeních se nevztahuje na informace o stavu zdraví a intimního života.Chápu a souhlasím s tím, že provozovatel nekontroluje spolehlivost osobních údajů poskytnutých a nemá příležitost vyhodnotit svou právní kapacitu a vychází ze skutečnosti, že poskytuji spolehlivé osobní údaje a podporuji takové údaje v současném stavu.Souhlas jedná o dosažení cílů zpracování nebo v případě ztráty potřeby k dosažení těchto cílů, pokud není stanoveno jinak federálním zákonem.Souhlas mohu kdykoli stahovat na základě mé písemné přihlášky.

See also  Co si vybrat vyhřívaný ručník do koupelny

Sušící skříně pro oblečení

Modely sušení skříní Ranger-5 jsou navrženy tak, aby vysušily mokré oblečení a boty, není nutné předběžné spřádání. Skříň je.

Modely sušící skříně Universal 2000 jsou navrženy pro sušení mokrého oblečení a bot, předběžné moře nejsou vyžadovány. Strukturálně se skládá kabinet.

sušící, skříně, boty

Modely sušení skříní SHSO-2000 jsou navrženy pro sušení mokrého oblečení a obuvi, není nutný předběžný výběr. Strukturálně se kabinet skládá z.

Školní skříňky SHSO-2000N jsou navrženy pro sušení mokrého oblečení a obuvi, není nutný předběžný výběr. Strukturálně se kabinet skládá ze dvou.

Sušící skříně pro oděvní modely SHSO-22M jsou navrženy pro sušení mokrého oblečení a bot, není nutný předběžný výběr. Strukturální skříň.

Sušící skříně pro oděvní modely SHSO-22M-600 jsou navrženy tak, aby sušily mokré oblečení a boty, není nutný předběžný výběr. Strukturální skříň.

Sušící skříň “Rubin” ze série RSHS. osm. 160:

Tento model sušícího kabinetu je navržen pro sušení osmi sad oblečení, kombinéz (který zahrnuje: 8 sad oblečení, 8 párů bot, 8 párů rukavic), kabinet je bezpečně zavřený klíčem.

Oeinované police, na kterých můžete vložit předměty oblečení a vybavení, kvůli perations, vzduch lépe cirkuluje a zajišťuje vysoce kvalitní sušení věcí;

prut pro zavěšení oblečení na jejích ramenou, což vám umožní rozpadat oblečení v procesu sušení;

zkumavky s ventily na koncích, pro individuální použití při sušení každé dvojice bot;

Řešení pro ubytování příslušenství (rukavice, klobouky).

Sušící kabinet “Rubin” Series RSHS. 8–160
Kapacita 8 sad zimních nebo 15 sad letních oděvů, 8 párů bot
Časovač jeden. 12 hodin
Termoregulátor 0. 60 ° C
Úrověn hluku 62 db
Napětí 220 století
Napájení 2.5 kW
Proud 11,3 А
Тип нагревательного элемента Оребренный ТЭН
ochrana přehřátí Tady je
Режимы работы: обдув воздухом без нагрева мощность нагрева воздуха 1.25 кВт мощность нагрева воздуха 2.5 kW
Количество нагревательных блоков 2 PCS
Зона просушивания Одежда / Обувь
Влагозащищенность Не требует предварительного отжима одежды
Производительность вентилятора 360 360 м 3 /ч
Тип вентилятора Radiální
Ionizer Další. volba
Ultrafialový Další. volba
Фланец для отвода воздуха, 120. 125 мм Další. volba
Сборка мебели Сборно-разборный
Регулируемые ножки 6 шт
Материал изделия Сталь 1 мм, покрытая порошковой эмалью
Пеорированные полки 2 PCS
Штанга под плечики 1 шт
Плечики для одежды 8 шт (доп. volba)
Навесы для аксессуаров Для 8 комплектов
Тип дверей Houpačka
Ригельный ключевой еврозамок 2 шт (ключи в комплекте)
Barva Серый (RAL 7035)
Гарантийный срок 24 мес.
Hmotnost produktu 180 kg
Rozměrové rozměry (šířka x hloubka x výška) 1740 x 680 x 1900 mm

Sušení skříňky pro devět sad oděvů Celkové rozměry: 1750 x 680 x 1900

LLC MPO Rubin používá flexibilní cenový systém v závislosti na velikosti strany, pravidelnosti objednávek, zájmů zákazníka. Vytvořením úrovně cen prázdnin se spoléháme na údaje o statistickém výzkumu, bereme v úvahu tržní podmínky.

Kupte si kabinet sušičky pro oblečení a boty

FFTTEKO nabízí elektrické vybavení, které lze použít v průmyslových podnicích a stavebním průmyslu, v hotelech, na lyžařských střediscích, v soukromých domácnostech.

Co hledat při nákupu jednotky v obchodě?

 • Jaká je technika.
 • Je cena zisková na tom na internetu.
 • Jaká je kapacita struktury, hmotnosti, rozměrů.
 • Síla a čas sušení jednotky.
 • Existuje ionizér, ozonátor, filtr pro čištění dodávaného vzduchu.
 • Je napětí elektrického zařízení vhodného pro ruské standardy.
 • Jaká je úroveň hluku pracovní jednotky.
See also  Jak nainstalovat sušičku stropu na balkóně

Chcete.li zakoupit sušící kabinet pro oblečení a boty, ponechte žádost online. Provádíme dodávku zboží z Moskvy do jakéhokoli regionu Ruska.

Oděvní skříňky

Tento model sušení skříně je navržen pro sušení pěti sad (což zahrnuje: 5 sad oblečení, 5 párů bot, 5 párů rukavic), skříň je bezpečně uzavřena klíčem. Má kolektivní design.

Tento model sušicí skříně je navržen pro sušení osmi sad (což zahrnuje: 8 sad oblečení, 8 párů bot, 8 párů rukavic), skříň je bezpečně uzavřena klíčem. Má kolektivní design.

Tento model sušicí skříně je navržen pro sušení devíti sad (což zahrnuje: 9 sad oblečení, 9 párů bot, 9 párů rukavic), skříň je bezpečně uzavřena klíčem. Má kolektivní design.

Rychlé prohlížení 52 100 rublů. Sušení skříně Rubin RSHS. 4–80 rychlý pohled

sušící, skříně, boty

Tento model sušení je navržen tak, aby vyschl pět sad dětského oblečení, skříň se skládá z pěti sekcí (které zahrnují: 5 sad oblečení, 5 párů bot, 5 párů rukavic).

Poznámka! Řídicí jednotka je umístěna v nepřístupné výšce pro děti!

Rychlé prohlížení 85 500 rublů. Sušící kabinet Rubin RSHS.8e160 Rychlý pohled

Rychlé prohlížení 74 700 rublů. Sušení skříně Rubin RSHS. 5e. 120 rychlého sledování

Model sušičky je navržen pro sušení 27 párů bot, skříň je bezpečně uzavřena klíčem. Má kolektivní design.

Rychlé prohlížení 290 000 rublů. Sušící skříň rubin rshs. Rychlé prohlížení 3D-100

sušící, skříně, boty

Rychlé prohlížení kabinetu sušičky Rubin RSHS. Rychlé prohlížení BZ-160

Rychlé prohlížení kabinetu sušičky Rubin RSHS. Rychlé prohlížení BZ-120

Oblečení musí být vysušeno nejen po mytí. Poměrně často se po pracovní směně nebo klesnutí podléhají oblečení poměrně často. V takových případech nic efektivnějšího než sušicí kabinet pro oblečení nemůžete přijít.

Společnost je zapojena do prodeje skříní a stojanů na sušení oblečení a bot po třetí desetiletí. V průběhu let jsme spolupracovali s různými dodavateli, dokud nebylo vytvořeno porozumění o tom, které modely jsou nejlepší na ruském trhu, pokud jde o jejich spotřebitelské vlastnosti.

Skříňky na sušení oblečení a bot odpadků

Rubin. Moskevský výrobce sušicích skříní. Všechny modely mají tepelné regulátory, které vám umožňují nastavit požadovanou teplotu pro sušení (v závislosti na typu oblečení).

Hlavním rysem skříní je, že oblečení nemusí být předem stlačeno, tj. Může být naloženo do skříňky ve zcela mokrém stavu.

Existují modely, ve kterých je implementováno z důvodu infračerveného záření, což snižuje náklady na elektřinu.

Rozsah sušících skříní

Sušící skříně se používají ve sportovních komplexech, na staveništích, jsou instalovány v mateřských školách a školách, v průmyslových podnicích atd.D. To znamená, že kdekoli může být vyžadováno sušení oblečení.

Pokud mokré nebo mokré oblečení nelze včas sušit, může se „ohýbat“ jinými slovy, získat zápach.

Velikost sušicích skříní pro oblečení

Rozměry sušicích skříní pro oblečení se liší v závislosti na tom, kolik sad oblečení se plánuje sušit uvnitř skříně.

Kromě dětského suchového kabinetu (pro dětské oblečení) se používá ve školních a předškolních vzdělávacích institucích. Mluvíme o modelu Rubin RSHS-5D-135. Skříň je rozdělena do 5 sekcí, v každém z nich je umístěna jedna sada oblečení.

Nejprostornějším kabinetem sušičky je Rubin Rsh-9-175 (drží 9 sad oblečení a bot).

Je také nutné samostatně zdůraznit takový model jako sušička Rubin RSH-26-175-27. Je určen k vysušení 26 párů bot a je jedním z nejprodávanějších na ruském trhu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS