Teplá pára ve zvlhčovači vzduchu proč

Funkce teplé páry ve zvlhčovači pro co

Existuje mnoho různých modelů zvlhčovačů různých výrobců, a mnoho spotřebitelů má zájem o otázku: Jak si vybrat zvlhčovač vzduchu pro jeho bydlení?Mnoho faktorů ovlivňuje zdraví a náladu lidí. Jedním z nejdůležitějších faktorů je mikroklima kolem nás, mezi nimiž by měl být zohledněn ukazatel relativní vlhkosti.Pokud není vzduch dostatečně vlhký, je negativně ovlivněn všemu: nábytek a parket se začínají rozvíjet, nelíbí se a rostoucí rostliny, které nejprve začnou růst pomalu, a pak umírá. Špatně ovlivňuje suchost a děti. Když dýchají suchý vzduch, začnou pozastavit sliznice z Nova, což zvyšuje riziko dýchacích cest nebo infekčních onemocnění, protože ochranné funkce těla se sníží.Výstup naznačuje samotný. je nutné naléhavě bojovat se zvýšenou suchostí vzduchu v prostorách, což pomůže vzduchovému zvlhčovači získaného v obchodním síti.

Každý model zvlhčovače pro domácnost nevyžaduje speciální instalaci a tato zařízení pracují kolem uzavřených místností (pokoje, kanceláře, skříňky a další). Neboj se nainstalovat zvlhčovač v ložnici, protože zařízení dělá hluk, jejíž úroveň je tak nízká, která neporušuje sen ani v nejcitlivějších lidech.

Zvlhčovač je dostatečně snadný pro použití. Stačí nalít vodu do nádrže a zapnout zařízení do elektrické zásuvky.

Mnoho lidí má zájem o otázku: tím, jak parametry zvolí zvlhčovače vzduchu? Odpověď jednoznačně k této otázce je nemožné, protože je ovlivněna provozními podmínkami a požadavky, které umístíme do zařízení.

Můžete se například seznámit s prací populárních modelů hydratačního krize a zjistit, jaké ukazatele vlhkosti v místnosti jsou zapotřebí, aby se člověk cítil nejpohodlnější, a také pochopit, jak různé modely zvlhčovačů jsou schopny podporovat optimální vzduch vlhkost vzduchu.

zvlhčovači, vzduchu, proč

League inženýrů pgs

Sekce je ve vývoji. Velkým požadavkem, který by pokkal nosu v bezchybných pravidlech, díky vaší činnosti budeme schopni vypracovat spravedlivé požadavky, s výjimkou moderátorů SAMI Admin a Společenství.

Pokud opravdu chcete porušit pravidla zdroje, viz.P.jeden

Společenství umožnilo zveřejnit pouze kognitivní obsah, všechny vzpomínky a další povodně budou zaslány společné pásky.

Společenství je zakázáno zaúčtovat obsah, který se týká předmětu Společenství deklarované v popisu.

Oh, nevím tolik bookuf.

Už mám, zdá se, že 4. a 5. zvlhčovače, ultrazvuk, všechny jiné.

Proč potřebují v mých zkušenostech (jsme jen o ultrazvukových zvlhčovačích):

Vše je různými způsoby, jak nosit vlhkost, nedávno jsem v poslední době, s vlhkostí 20-25% (zimní byt, teplota 24), všechny v nose schne a začnu v několika dnech zranit. Takže to není na noci zapnout stacionární zvlhčovač v ložnici (4,5 1), je časovač, vlhkoměr a způsob udržování optimálních (podle rozměrů zvlhčovače) vlhkosti (podle rozměrů zvlhčovače) vlhkosti (podle rozměrů Někde 50-60%). Zapálím hodiny vypínacího časovače na 2 a jděte do postele, obvykle ho chytí. A den, když pracuji pro počítač, dal jsem přenosný vedle přenosného (zdá se, že je to litr na jedné a půl). Je mechanický bez kudrlinek, pouze s regulátorem intenzity odpařování. To mi jen zachraňuje úžasné! Předtím jsem nemohl znát JVA, abych pochopil, co se děje, začíná jen novoroční svátky, protože třetí čísla už nemocná, i když jsem nešel z “ponorky”.

Trávím stejné události, kdyby Vraduug opravdu nemocný, kašel / snot, cítí rychleji a jednodušší spánek.

V létě své ženy na něco alergií, pilulky nejsou zcela odstraněny, když je také velmi pokrytý, sedí pod zvlhčovačem, pomáhá.

Říká se, že děti pomáhají léčit děti rychleji (pravděpodobně na stejných položkách 1.2 Druh dětí je citlivější na vlhkost), ale Infa není 100%, neexistují děti, ne kontrolované.

zvlhčovači, vzduchu, proč

Mám další plus k zvlhčovačům 2 malý vlhkoměr z Alshka, v hale a ložnici, pro které sleduji vlhkost a jakmile zima klesne pod 30%, začnu zapnout zvlhčovače.

Jak si vybrat s takovými zdrojovými daty a praktickými rady.

Případ je velmi individuální. Pokud si myslíte, že vám to pomůže, ale nechci strávit příliš mnoho, pak se snažím koupit jednoduchý mechanický mechanický mechanický bez jakýchkoliv kudrlinek (litrů na jedné a půl dva), pouze s úpravou intenzity, která Budete vhodný k přenosu domu.

Pokud to pomůže, máte více než jednu místnost a doma jste jen spíš, pak se můžete zastavit.

Pokud pomáhá, více než jeden pokoj v domě a jste neustále doma, to znamená, že má smysl koupit druhý zvlhčovač stacionární pro ložnici. Užitečných funkcí pro to stojí za to se dívat na:

See also  Proč spodní prádlo po umytí nepříjemně voní

Stále existují nějaké funkce, ale nepoužil jsem je, nějak nepotřebujete. A přesto se dotýká tlačítka bez podsvícení v noci neviditelná, ale v zásadě je zcela rychle zvyknout najít a tak. Stacionární já volám 4-5 litr, protože pro sebe už nejsou velmi vhodné. Ale je to vhodné, abyste nemuseli nalijeme vodu každý večer, že se to stává silně, když jste se už shromáždili jít spát.

Musíte si koupit vodu nebo používat purifikované (koupit, takže osmóza se nezkoušela, ale teoreticky by měla pomoci). Kupuji pitnou vodu, která se prodává v pěti litrech nebo plnění. Pokud máte průhlednou konvici, vařte vodu v něm, pokud po varu neexistuje sraženina, pak se voda vejde. Z tohoto nákupu vody nemám žádnou daň.

Jednou za pár týdnů nebo měsíc je třeba vyčistit. Vylévejte, co se tam nahromadilo, umýt, nalít teplou vodu, nalijte trochu citronu, počkejte, sloučit, sklouznout.

Pokud přestanete používat, musí být voda sloučena a provádět akce.2

Hell Hádej, jak moc to bude trvat, tak je lepší nakupovat blíže k zimě, a první rok, jak by měl být “řízení”, zatímco v záruce. V prvním roce mám první 3 rozbité a byly vráceny. Není nutné pro opravy; to nestojí za to a být připojen k nějakému modelu, protože pravidla se rychle změní, a pokud něco vážného trhlin, pak obr. Obr. Obr. Změněno)

Hluk a bouffags, různé různými způsoby, ty, které jsou dražší ne méně, ale ne tak, že je to správné úplně ticho. Pokud můžete spát při práci přenosný, pak stacionární a vhodně vhodné, jsou dražší, obvykle méně hlučné.

Obecně platí, že to je taková věc, která může zmírnit život, ale také se musíte sledovat, tak, že se to zapne a zapomíná, myslím, že se to nestane (alespoň pro rozumné peníze).

Díval jsem se v rozmezí 1,5-8 tisíce, před dvěma lety. Jednoduchý přenosný mohl být zakoupen pro jednu a půl, stacionární s funkcemi již někde od 4x a bobtnání. Horní hranice je obzvláště ne)) Snažil se, jak rychle se zlomí, skóroval jsem si myslet, že si můžete koupit dražší, ale jako je to dlouho. Nevím, možná 40 tisíc aut bude trvat 20 let, ale stiskl jsem mě toad))

Čím více funkcí, tím dražší, od stacionární pro 8 používám polovinu, žádná konzola, zdá se mi to vůbec zbytečnou věc. Obecně platí, že si můžete koupit mechanický jednoduchý velký objem a automatizace. Koupil jsem vlhkoměr na Alishke s automatickým zapnutým / vypnutým pro danou hodnotu vlhkosti, přišroubovanou na mechanickou přes pilot, myslím, že časovač může být zašroubován. Ale alikka už není dort, takže domácí věc není příliš levnější, vypadá to v monstridovi, takže jsem tuto myšlenku odmítl. Ale možná ruce jsou křivky, nevím)) Teď si myslím, že potřebujete mechanický regulátor napájení odpařování a časovač vypnutí, takže jej můžete snížit. Teď by to nebylo koupit s automatickým vlhkoměrem. Žádná vlhkost nemá smysl, dobře, nebo jen v ložnici a ne 50-60%. Dal jsem takovou věc pro zájem, probudit se mezi noci v mlze)) Nemyslím si, že to nějakým způsobem pozitivně ovlivňuje nábytek a oblečení. Ačkoli dýchání samozřejmě dobře.

Princip provozu typického zvlhčovače

S tím, co potřebujete podobné zařízení, přišel. Ale jak to funguje? Bez ohledu na typ zvlhčovače je princip jeho práce založen na odpařování vody.

Může být implementován varem nebo v důsledku ultrazvukových výkyvů v jemné membráně. Současně je nutné nalévat vodu do ní, zapněte vývod a klikněte na tlačítko.

Kromě hlavní funkce může zvlhčovač provádět řadu dalších úkolů.

zvlhčovači, vzduchu, proč

Dobré řešení vytvoří kapsli s aromatickými oleji. Takové rozhodnutí umožní nejen udržet optimální úroveň vlhkosti, ale také stát se stíhajícím hojivým párům.

Pokročilé modely mohou pracovat mraky. Současně nejsou prakticky žádný hluk a neinterferují s obyvateli

Pěkné, ale volitelné funkce

Čištění vzduchu. Pokud jsou filtry instalovány v ultrazvukovém zvlhčovači, výrobce obvykle deklaruje tuto funkci, pokud antibakteriální filtry. deklaruje hlasitě. Ale stále zvlhčovač není čistič vzduchu, jeho činnost čištění vzduchu může být pouze pomocný. S vážnými zdravotními problémy. Alergie, astma. Doporučuje se, aby se vzduch čistič doporučil. možná s funkcí zvlhčování. Filtry musí být změněny. další zařízení. To vše se nevztahuje na zařízení s tradičním způsobem zvlhčování. jsou filtry povinná část návrhu, a pokud jsou antibakteriální. tím lépe.

See also  Kolik potřebujete projít kurzy laserového epilace

Aromatizace vzduchu. Obvykle se chuť doporučuje nalít do speciální kapsle, skrze kterou se vzduch vyskytuje. Neměli byste používat příchutě (zpravidla, že mají olejovou základnu) v zařízení bez takové věci, nalil je jednoduše do vody. k zkazit zařízení.

Ionizace. Předpokládá se, že obohacení vzduchu negativně nabitým částicemi. ionty s majetkem přilákat a udržet vlhkost, přispívá k nejlepšímu zvlhčování vzduchu. Optimálně, pokud je ionizace vypnuta.

Osvětlená voda. V tomto případě může zvlhčovač pracovat a noční lampu. Je důležité, aby podsvícení je v případě potřeby odpojeno.

Stručný přehled modelů zvlhčovačů

Pro usnadnění volby zvlhčovače pro svůj byt, v této sekci bude prezentována několika modely, které získaly pozitivní uživatelské recenze, které již tyto zařízení již dlouho využívaly.

Je nutné okamžitě poznamenat, že každý z předložených vzorků má nejen výhody, ale také určitý seznam nedostatků.

Tabulky představují vlastnosti, které jsou dány výrobci. Bohužel mnoho z nich neindikují všechny parametry.

Průměrná cenová hladina odpovídá jaro 2019.

Ultrazvukový vzduchový zvlhčovač “Boneco U201”

Jedná se o model zařízení vyráběný českým výrobcem vybaveným funkcí řízení rychlosti zvlhčování. Modré podsvícení umožňuje používat zařízení jako noční světlo, není nutné zahrnout režim vlhkosti.

Vybavení v provozu přidává možnost postřikovače otáčet kolem své osy. S pomocí zařízení, můžete nejen zvlhčovat, ale také chuť vzduchu.

Zařízení obsahuje filtrační kazetu, která chrání před tvorbou bílé desky, stejně jako stříbrnou tyč pro ionizaci pary a zabraňuje tvorbě středního prostředí příznivého pro násobení patogenní mikroflóry ve vodě nádoby.

Pro pohodlný pohyb nádoby na vodu na něm je rukojeť. Snižte náklady na údržbu zařízení, které pomůže nahradit filtrační filtrační plnicí kazetu.

Přístrojové vlastnosti jsou uvedeny v tabulce:

Parametry jména
Výroba země Česká republika
Pohled na zvlhčovač Ultrazvukový
Pokojové náměstí, m² 47
Produktivita zařízení, ml / h 295
Moc, W 20
Objem vodní nádrže, l 3.6
Úroveň hluku, DB 25
Lineární rozměry, mm 240 × 120 × 263
Další funkce Indikace přítomnosti a množství vody, nádoby pro příchutě, otáčení postřikovače 360 ​​stupňů, ionizace.
Hmotnost zařízení, kg jeden.osm
Barva produktu Bílá, modrá, šedá, salát, fialová, černá.
Náklady na zařízení, 4800 ÷ 5700

Uživatelé tento model zvlhčovače charakterizují následujícím způsobem:

  • Jeho pozitivní charakteristiky zahrnují tichou práci a malou hmotnost zařízení, přítomnost osvětlení, které vám umožní použít jako noční světlo. Zařízení má vysoce kvalitní montáž, elegantní vzhled a kompaktní velikost. Kromě toho je zvlhčovač vhodný pro provoz, rovnoměrně spreje páru a dokonale kopíruje se všemi funkcemi LaiDen v něm. Vyměnitelné kazety jsou k dispozici za cenu a mohou být vždy nalezeny v obchodě.
  • Z nevýhod rozdělují malé množství nádrže, protože voda je dostatečná ne více než deset hodin otevírací doba, absence vestavěného hydrometru a potřebu použít destilovanou vodu. Při použití vodovody z vodovodu na povrchu nábytku zůstává bílá vápna, i přes přítomnost kazety.

Ultrazvukový zvlhčovač “Ballu UHB-400”

Další možností ultrazvukového zařízení pro zvlhčovací vzduch, čínská výroba. “Ballu UHB-400”.

Zařízení poskytuje vestavěný kontejner pro aromatické oleje. Vzhledem k možnosti otáčení postřikovače 360 ​​stupňů zařízení rovnoměrně spreje páru v místnosti.

Zvlhčovač má zvýraznění nezávislé na hlavní funkci, takže lze použít jako noční lampu.

“Ballu UHB-400” se vyrábí v kombinované barvě verze. bílá a imitace dřeva.

Konstrukce tohoto modelu poskytuje speciální demineralizační filtr, který je navržen tak, aby eliminoval účinek bílé plaky, zvláště patrné na lesklé povrchy nábytku a skla. Použití tohoto filtru, podle odsačení výrobce, v kontejneru můžete naplnit běžnou vodu.

Pomocí regulátoru umístěného v dolní části skříně můžete upravit intenzitu odpařování. Zařízení je vybaveno senzorem, který vypne napájení v případě všech zásob vody.

Parametry jména
Výroba země Čína
Pohled na zvlhčovač Ultrazvukový
Pokojové náměstí, m² 40
Produktivita zařízení, ml / h 300
Pohled na filtr Demineralizace, změkčující voda, vyměnitelná.
Moc, W 28
Objem vodní nádrže, l 2.osm
Úroveň hluku, DB 35
Lineární rozměry, mm 198 × 288 × 198
Další funkce Indikátor množství vody, nádoby pro příchutě, otáčení postřikovače kolem svislé osy
Typ řízení Mechanický
Hmotnost zařízení, kg jeden.patnáct
Náklady na zařízení, 3000 ÷ 4200
  • Pozitivní vlastnosti “Ballu UHB-400” podle recenzí uživatelů lze připsat není špatné pro pokorné rozměry, malou hmotnost zařízení, jednoduché nastavení, zajímavý designový design. Při použití funkce aromatizace se vůni rychle rozprostírá po celé místnosti. Dostupné náklady na výrobek vám umožní zakoupit i rodinu s malým rozpočtem.
  • Nevýhody produktu produktu, uživatelé volají nepříjemné umístění přepínání na zvýrazňovacím zařízení. Během práce zvlhčovače se povrch stolu mokrý. Nedostatek časovače a vlhkoměru komplikuje provoz zařízení, stejně jako monitorování obsahu vlhkosti. Malý objem nádrže a nepříjemnosti výplně v jeho vodě, odkazuje také na nevýhody struktury. Přítomnost i nové kazety není plně vyřešit bílý plake. Kromě toho nejsou poskytnuta žádná opatření pro dezinfekce vody. To znamená, že se studeným odpařováním do atmosféry místnosti v živé vodě, celá mikroflóra se nastříká ve vodě. Přebytek argument pro použití destilované, po reverzní osmóze, nebo v extrémním případě. minulý var varování.
See also  Rozdíl mezi zvlhčovačem páry a ultrazvukového vzduchu

Zvlhčovače s purifikací vzduchu (klimatické komplexy)

Klimatický komplex. To je současně zvlhčovač a čistič vzduchu. Světlý příklad takového zařízení je zařízení vzduch-o-švýcarského 2071. Princip jeho práce je podobný zvlhčovačům jiných typů: Ventilátor vede vzduch přes výparníku, v důsledku které se vypařuje a nasycuje vzduch s vodními páry. nastane přírodní hydratační.

Zejména by měly být vyprávěny o jeho funkcích čističtějšího vzduchu s třístupňovým systémem 2 filtry třídy “Nehra” a speciálního uhelného filtru.

AntiallerGenní nehra filtr “catch” mikročástic, prach, pyl rostlin a t.D. Projděte se výparníkem, vzduch je nasycený páry vlhkosti a antibakteriální impregnace zabíjí mikroorganismy. Uhelný filtr eliminuje nepříjemné pachy, škodlivé plyny a tabákový kouř.

Přístroj má mnoho výhod, které usnadňují jeho provoz a zaměřené na vytváření komfortu ve vaší domácnosti: pohodlné rukojeti pro přenos, dvě odnímatelné průhledné kontejnery s rukojetí, indikátor zapnutí / vypnutí, nízká spotřeba elektřiny a t.D.

Kromě toho může být použit pro aromaterapii se speciální kapslí. Váš pokoj bude naplněn příjemným aroma a oleje v kadidlu ujistí nervový systém, napětí bude odstranit, bude mít tónový efekt.

Z nedostatků klimatického komplexu by mělo být rozlišeno pouze omezení vlhkosti (ne více než 60%), rozměry a periodická výměna spotřebního materiálu (filtry).

Rozsah použití takového zařízení pokrývá jak kanceláře, tak pokoje s parketovými a dětskými místnostmi. Vzhledem k vysoce účinnému oběhu vzduchu je vynikající pro silně zaprášené nebo uzené pokoje.

Samozřejmě, zařízení s čistícími funkcemi, hydratační a aromatizace nemůže stát levné, ale to je přijatelná cena pro elitní klimatický komplex, který kombinuje moderní design s nejnovějšími technologiemi.

Centrální zvlhčovače

Centrální nebo kanálové zvlhčovače jsou postaveny přímo v klimatizační jednotce nebo v ústředním topení vašeho domova. Jedná se o nejdražší typy zvlhčovačů, ale jsou nejlepší volbou, pokud chcete zvýšit vlhkost v celém domě a ne ztrácet čas na neustálé péči.

Nejedná se o přenosné zařízení, ale velké stacionární systémy. Ale nemusí se o ně neustále starat a změnit vodu (připojují se k zásobování vodou).

Stávající přístupy “DIY”

Možná, že hlavní výhodou domácích zvlhčovačů je potěšením z provedené práce a nízkými náklady produktu. Nejvíce originální domácí zvlhčovače nalezené na internetu Internet:

Použití ústřední topení baterie

Tato volba je nejjednodušší, ale také nejnižší produktivní. dle recenzí za den se vypařuje na 0.5 литра. Кроме того, скорость испарения сильно зависит от температуры батареи, влажности в помещении и площади испарения. Použití mokrých ručníků je plné korozi baterie a potřeba jeho překreslení.

Návrhy za studené odpařování

Tyto návrhy kombinují zvýšení oblasti odpařování (v důsledku použití gázy, hadrů, papírových ručníků atd.) a rozšířené používání počítačových fanoušků. Jako kontejner, lidé používají kbelíky, lněné kontejnery a dokonce i dřevěné hradlové zásuvky. Musí být často změněna hydroizolační gáza, t.na. Jsou kontaminovány uloženým prachem, pak se voda začíná kvést a “vůně”. Podle recenzí, takové agregáty můžete vypařovat několik litrů denně, což jasně nestačí pro plnohodnotnou vlhkost, ale alespoň něco.

Domácí mytí aut

Ultrasonický zvlhčovač vzduchu FANCY HOME ZEN 4,6 l

Zde lidé experimentují především s CD, méně často se záznamy. Jedním z hlavních bodů diskuse je fórum IXBT: http: // fórum.IXBT.com / post.CGI?ID = Tisk: 64: 2746 Podobné struktury jsou nejproduktivnějšími konstrukcí DIY, nicméně a vyšší náklady práce, horší estetika a kvalita hluku (slyšet průtok vody).

Pokud již používáte hydratační krém. sdílení zkušeností v komentářích. Musím také rozhodnout pro toto nebo toto rozhodnutí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS