Účinek po prvním postupu laserového odstranění chloupků

Odstraňování chloupků laseru: Příprava, postup, obnova. Rychle se zbavit nežádoucích vlasů

Laserové odstranění chloupků je nejmodernější a nejbezpečnější metodou odstraňování, která vám umožní bezpečně a rychle se zbavit nežádoucích vlasů a zapomenout na každodenní holení a další metody depilace po dlouhou dobu. Pro několik relací se vaše kůže v oblasti bikin a axilárních dutin a nohou stane hedvábnou, hladkou a estetikou.

Aleksandritov nebo diodové laserové odstranění chloupků výrazně zjednodušuje denní postupy péče o tělo a dává estetickou krásu a sebevědomí každý den po dlouhou dobu!

Zaregistrujte se k postupu nebo konzultaci lékaře. Telefonicky: 7 (978) 608-77-65 nebo vyberte níže uvedenou službu.

Plusy odstranění chloupků s laserem

Postup je jednoduchý a trvá málo času, protože diodový laser může zpracovat rozsáhlou oblast a nevyžaduje určité statické držení těla.

účinek, prvním, postupu, laserového

Úspěšně odstraní lehké chloupky s malým množstvím melaninu (červená a šedá, nejsou vždy vystaveny záření) a vegetace s tuhou strukturou. Dobré výsledky jsou zobrazeny na kůži s opalováním.

Nevede k vytvoření jizev a eliminuje průzkum vlasů.

Délka světelné vlny laserového diodového paprsku je nakonfigurována tak, aby záření neproniklo hluboko pod kůží, takže na vnitřní orgány nemá žádný účinek.

Bezbolestný postup ve velké většině případů, další chlazení světla zpracovaných oblastí kůže. V případě potřeby se používá lokální anestetika.

Nezpůsobuje nepohodlí při odstraňování citlivých oblastí, jako je obličej, bikiny, zóna perineum.

Umožňuje upravit sílu tepelné expozice v závislosti na typu kůže.

Při správném použití neumožňuje tepelné popáleniny.

Neporušuje integritu kůže, která vylučuje infekci patogeny a umožňuje vám zachovat hladkou dermis.

Jak je postup laserového odstraňování chloupků?

Při prvním jmenování s vámi lékař hovoří, provádí zkoušku a hovoří o samotném postupu, o tom, jak laser ovlivňuje vlasy a jaké výsledky musíte očekávat, vylučuje kontraindikace postupu. Poté se provede skutečné odstranění, které trvá 10-30 minut, v závislosti na vybrané zóně. Po postupu lékař zpracovává vyrobené oblasti kůže sedativem.

Postup laserového odstraňování chloupků na diodovém laseru nevyžaduje zvláštní přípravu. Doporučuje se oholit vlasy v epilizované oblasti v předvečer postupu. To je nutné, aby se snížila ztráta energie laserového paprsku a minimalizovala bolestivé pocity. Přípustná délka vlasů. 2 mm.

See also  Vlasy -Hadariální vysoušeč vlasů s rotujícím štětcem

A velmi důležité není zranit vlasový folikul, což znamená nepoužívat vosk, Shugaring a další způsoby tahání vlasů tři týdny před začátkem laserových postupech pro odstranění chloupků. Takový vlasový folikul zraněný účinností laseru výrazně sníží účinnost působení laseru. Právě v tomto aspektu můžeme mluvit o „růstu vlasů“. před použitím začátku laseru. Během tohoto období mohou být bezpečně oholeny.

A mezi relacemi, pokud neexistuje způsob, jak přijít k dalšímu postupu, rostoucí vlasy jsou nejlépe otřeseny nebo oříznuty. Doporučuje se také neopakovat 4-7 dní před postupem.

Laserové vlasy na vlasy na vlasy: fáze a nuance postupu

Odstraňování chloupků laseru pomůže zbavit se vlasů na bradě, tvářích nebo horním rtu. Přinášejí nejen ženám nepohodlí, ale mohou dokonce snížit sebevědomí.

účinek, prvním, postupu, laserového

Zejména s ohledem na skutečnost, že je v současné době relevantní stavět vlasy na hlavě a zbavit se jich na všech ostatních místech v každém dostupném způsobu. Vegetace na ženské osobě nevypadá esteticky příjemně a kazí i ten nejatraktivnější vzhled. Proto se ženy ve snaze o krásu snaží zbavit zbytečných vlasů. Jednou z nejúčinnějších metod je pouze laserové odstranění chloupků.

Samozřejmě existují i ​​jiné možnosti. Jedná se o holení, voskování, svítání a škubání, zástupce krémů. Uvedené možnosti jsou nejjednodušší a nejvíce testované, ale bohužel, jejich výsledek není na dlouhou dobu, navíc existují omezení použití obličeje.

Toto je zaručený způsob, jak navždy odstranit vlasy

Bohužel to není úplně. Nevěřte těm, kteří tvrdí, že díky laseru můžete zapomenout na problém dalších vlasů až do konce života. Všechno je velmi individuální, a pokud někdo nemusí přemýšlet o tom, jak se opět zbavit vegetace, pak musí ostatní za pár let opakovat kurz. Na čem to záleží? Z druhu vlasů, jejich tloušťky, hustoty a barvy, jako je laser, dovednost kosmetologa a samozřejmě genetické vlastnosti těla a hormonální vibrace.

Růst vlasů se často zastaví navždy, ale obvykle je možné užít si hladkost kůže po dobu dvou až čtyř let. Poté se mohou chloupky znovu objevit v oblastech zpracovaných laserem. obvykle tenčí, slabé a vzácné než dříve.

Po jednom průběhu se množství vlasů snižuje asi o 90-95%. Lékaři někdy doporučují podstoupit podpůrné postupy jednou za šest měsíců nebo jednou ročně. lékař doporučí přesnější podmínky v konzultaci s plným časem. Pokaždé se folikuly budou obtížnější zotavit a postupem času se můžete spolehnout na to, že růst vlasů se zastaví, ale jak brzy se to stane a kolik zasedání bude vyžadováno, je obtížné předvídat v záloha.

See also  Klimatizace ochlazuje důvody bytu

Výhody odstranění laserových chloupků

K dnešnímu dni je laserové odstranění chloupků nejlepší volbou ze stávajícího.

Zde jsou jeho hlavní výhody:

  • Bezbolestnost. Během postupu nedochází k nepohodlí, pacienti mohou cítit jen mírné brnění. Pro maximální pohodlí se používají anestetické krémy. Při použití pohybu je možné bez takových drog. to je skvělá zpráva pro ty, kteří jsou alergičtí na léky proti bolesti a jejich jednotlivé komponenty;
  • Bezpečnostní. Při odstraňování laserových chloupků není integrita kůže porušena. Klasické metody zahrnují vzdálené zpracování a když je odstraňování chloupků, špička zařízení klouže po povrchu epidermis, aniž by dovnitř pronikla dovnitř. Riziko přivedení infekce tedy zcela chybí. Paprsek je mělký (maximálně 4 mm) proniká do kůže a ovlivňuje výhradně vlasové folikuly, aniž by poškodilo okolní tkáně;
  • Účinnost. Kůže po zasedání Alexanderova odstranění chloupků se okamžitě stane hladkou a chloupky (vlasové folikuly) vypadnou po dobu dvou týdnů. Vzhledem k tomu, že folikul je zničen, nové vlasy již rostou. Jak se ostatní folikuly probudí, vegetace se znovu objeví na kůži, která je zcela odstraněna na několik relací. Poté můžete zapomenout na problém vlasů alespoň pár let. Někdy se folikuly již nejsou obnoveny a výsledek zůstává navždy-zejména když se podpůrné relace konají každých 6-12 měsíců;
  • Rychlý výsledek. Relace trvá minimálně čas, v závislosti na technologii a oblasti místa. od 2 minut do hodiny a půl, pokud vyrobíte nohy úplně;
  • Nedostatek rehabilitace. Po kompetentně provedení Alexander Laser neexistují žádné popáleniny, modřiny, záněty a poškození kůže. Není třeba měnit obvyklý životní styl, stačí pouze k použití agresivních prostředků k péči o epilizovanou pokožku a vyhýbání se tepelným postupům během několika týdnů. Také zakazujete opálení, ale pokud jste se rozhodli pro odstranění chloupků Moveo, můžete bezpečně vzít opalování.

Když mluvíme o odstranění laserových chloupků, obvykle znamená zpracování Alexandra Lasera. Tento druh je účinnější než Ruby a Dioda a příjemnější neodymium a ruby.

Protože účinek laserového odstranění chloupků závisí na fototypu kůže

Laserový paprsek ovlivňuje tmavý pigment obsažený ve vlasech. Odstranění laserového chloupky se dobře ukáže, pokud má klient tmavé vlasy a slušnou pokožku. To znamená, že jsou to fotografie II (nordic) a III (střední Evropské).

To neznamená, že majitelé tmavé nebo velmi jasné kůže dosáhnou špatný výsledek! Další nastavení vybavení se používají jen pro ně. U světlé kůže a blond vlasů se zvyšuje laserová síla a pro tmavou pokožku se sníží hustota energie laserové energie.

See also  Kávovar Siemens nezapne, co dělat

Přečteme více o fotografiích kůže v našem příspěvku.

Proč vlasy chodí tak dlouho?

Doba trvání stádia růstu vlasů bodyogenů na nohou je dlouhá, od 5 měsíců. Musíte čekat natolik, že vlasy jdou na jeviště Anagenu, se kterým již můžete pracovat s laserem. Ještě lepší, pokud odstranění chloupků neprochází okamžitě v počáteční fázi Anagenu, ale o něco později. Bylo by optimální ovlivnit vlasy ve zralém stádiu Anagenu, když se konečně vytvoří folikul a dermální papila. Anagen laser je schopen poškodit kořen vlasů, dermální papily, maticové zóny a boule pouze na pódiu. Vlasy na nohou, které prošly do fáze Anagenu, budou navíc pouze 30% z celkového počtu.

Z toho vyplývá, že je nemožné odstranit všechny vlasy na nohou 1-2 postupy. Je nutné projít celým kurzem a vzít v úvahu intervaly času, pro který vlasy půjdou na pódium, kterou potřebujeme.

Podobná situace nastává u jiných oblastí kůže. Viz tabulka z části „Internia a počet postupů“, což ukazuje na průměrné trvání fáze bodyogenu a množství vlasů ve stádiu Anagenu.

účinek, prvním, postupu, laserového

V některých zónách vlasů ve stádiu Anagen bude jen velmi málo a účinek odstranění chloupků v těchto oblastech bude patrný méně. Ale v oblastech, kde bylo na jevišti více vlasů, klient okamžitě uvidí rozdíl.

Další doporučení před odstraněním laserových chloupků

Postupy salonu nejsou kontraindikací pro odstranění laserových chloupků, s výjimkou chemických mediánů slupky. Takže výsledek po kurzu nepočítají vedlejší účinky, měsíc před laserovým postupem, vylučují chemické loupání kůže.

Více benigních novotvarů v údajné epilační zóně je nejlépe odstraněno. Léčba tkanin po odstranění novotvarů nastává během 2-3 týdnů. Dále můžete pokračovat v postupu laserového odstraňování chloupků.

Pokud v oblasti, kde chcete odstranit vlasy laserem, jsou zánět, papuly a pustuly (kožní vyrážka). Poté se poraďte s dermatologa a projděte se po průběhu léčby.

Nyní jste vyzbrojeni znalostmi a jste připraveni se zbavit nechtěných vlasů laserem. Postupujte podle výše uvedených doporučení a radujte se z získaného dlouhověného výsledku!

Uložte poznámku, abyste nezapomněli, co lze a nelze provést před a po laserovém odstranění chloupků:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS