Venkovní plynová měď s elektronickým ovládáním

Top 10 nejlepších podlahových plynových kotlů pro topení hodnocení zákazníků

Základní funkce jakéhokoliv kotle. zahřívání chladicí kapaliny (y) pro topný okruh. Všechny modely mají, bez ohledu na to, jaké další příležitosti mají.

Existují agregáty určené pouze pro přípravu chladicí kapaliny. Jedná se o jednochodové kotle provádějící jediný hlavní úkol. Kromě toho existují dvojí obvodové kotle schopné přípravu teplé vody pro potřeby domácností současně s ohřevem.

venkovní, ovládáním

Jsou vybaveny dalším výměníkem tepla, který využívá část přebytečné tepelné energie chladicí kapaliny.

venkovní, ovládáním

Tyto agregáty se nazývají dvojí obvod. Umožňují získat maximální sadu funkcí, ale mají určité omezení výkonu na obrysu DHW.

Vytápění se vyskytuje v režimu průtoku, takže zatím není možné dosáhnout jednotných a stabilních teplot.

Kotle s jedním montážem mohou být připojeny k vnějšímu kumulativnímu kotli. To bude vyžadovat některé výdaje, ale v důsledku toho umožňuje dostat stabilní a dokonce.

Hlavní nuance plynového kotle

Nedostatek nebo trvalé přerušení centralizovaného vytápění a zásobování teplé vody přinutily majitele chalup a městských apartmánů, aby vytvořili vlastní offline systémy.

Jejich hlavním prvkem je kotel, který spalováním paliva zahřívá chladivo pro topný systém a vodu pro potřeby domácností.

Volba ve prospěch plynového vybavení je způsobena účinností použití jako plynového paliva. Všechny ostatní možnosti hořlavého paliva jsou dražší nebo dávají méně tepla.

Plus, moderní ohřívače tohoto druhu nevyžadují konstantní dohled. Připojen instalaci do hlavní potrubí nebo válce a funguje hladce, zatímco je něco spalování.

Použití zemního plynu je optimální pro náklady na palivo a provozní náklady na údržbu soukromého domácího topení

Nicméně, takže plynový kotel funguje správně a v optimálním režimu, je nutné jej správně vybrat při nákupu a pravidelném sluľbě po připojení.

Tam je hmotnost lišící se funkčností a speciálních modulů uvnitř modelů tohoto zařízení. Na akvizici topné jednotky na plyn by se měly přimět zamyšleně.

Kritéria pro výběr plynového kotle hodně, ale hlavní jsou:

 • Výkon vydaný zařízením.
 • Rozložení Rozložení (počet obrysů, typu těla a materiál tepla).
 • Místo pro instalaci.
 • Dostupnost automatizace pro bezpečný provoz.

Všechny tyto otázky jsou úzce spjaty. Nedostatek místa pro velkou jednotku nebo touhu namontovat v kuchyni Přístroj s estetickým vzhledem je nuceno zvolit model stěny menší výkon než venkovní verze. A potřeba ohřevu teplé vody pro umyvadlo a duši, který vás podívá na dvouvaruhový kotle.

Při výběru ohřívače by mělo být pamatováno o potřebě opravy, pokud neexistuje žádná workshop pro údržbu vybraného modelu, pak stojí za to hledat jinou možnost

Značka kotle by měly být klasifikovány teritoriálním principem.

Evropské značky

Popularita mezi spotřebiteli získala následující společnosti:

 • Vaillant. Německá značka produkující technologické venkovní modely s 1. a 2 obrysy. Limit napájení zařízení je 4-280 kW. Účinnost konvekčních kotlů je 92-94%, kondenzační. přibližně 109%.
 • Viessmann. Výrobce z Německa, který dodává kotle otevřené a uzavřené spalovací komory, vestavěné relé času, ochrana proti přehřátí, pouliční senzory a vnitřní termostaty.
 • Ariston. Pokud se domníváme, který kotel bude lepší pro domácí podmínky. Bucksy nebo Brand Ariston, stojí za to koupit. Agregáty pracují s výkyvy napětí, tlakem, vybaveným samo-diagnostickým systémem. Spravovat automaticky nebo ručně.

Ariston

Vaillant

Viessmann

S pravidelnou preventivní prací se všechny evropské modely zahřívají dům a slouží teplé vodě.

Asijské produkty

 • Navien. Firma z Jižní Koreje, zabývající se výrobou kotlů s ochranou proti kapklím napětí, účinnost z 90%, modulované přeplňování.
 • Rinnai. Japonské produkty s lehkým automatickým řízením, indexy napájení (v závislosti na sérii) od 12 do 42 kW, účinnost 92-104%.

Eurotis. venkovní instalace plynu systém Eurogas

Navien

Rinnai náklady na asijské vybavení budou vyplatit pro druhé topné období.

Ruské plynové kotle

 • Lemax. Ruské obavy, výroba zboží se zvýšenou ochranou před tlakem a napětí. Výměník tepla DHW není závislý, hlavní části nepodléhají korozi.
 • Neva. Konvekční zařízení s jedním nebo dvěma obrysy jsou vhodná pro plyn s různou hustotou. Může se připojit k teplým podlahám, chráněným před přehřátím, mrazicí, tlakové skoky.
 • Zmz. Jednoduché udržovatelné modely s evropským automatizačním prací na principech přírodní a nucené konvekce. Odlišný s netěkavými rally.
See also  Proč je zadní stěna zamrznutí

Domácí kotle. optimální volba pro osídlení s přerušení častých elektřiny.

Výběr venkovního kotle: Jak se nemýlit

Než se vydáte do obchodu, měli byste pečlivě analyzovat funkce vyhřívaného objektu, aby bylo možné jasně reprezentovat provozní podmínky zařízení. Na základě toho jsou vybrány charakteristiky zařízení.

Plynový agregát Power

Jeden z hlavních faktorů určujících volbu kotle. Standardní doporučení navrhují určit požadovaný výkon zařízení z tohoto vztahu: Pro 10 kV.M Budovy budou potřebovat 1 kW výkonu produkovaných agregátem.

To je však velmi průměrná číslice. Tepelná ztráta budovy se nebere v úvahu, výšku stropů uvnitř, počet dveří a oken, jejich tepelná izolace a mnohem více. Pokud je to možné, výpočet požadovaného výkonu kotle by měl být specialista.

Další bod. Obvykle se doporučuje vybrat kotle s nějakým výkonem. To platí, ale tato akcie by neměl být velký. V opačném případě to povede k rychlému opotřebení zařízení a nepřetržité překročení paliva. Pro kotle s jedním montážem nemělo napájení překročit 15%, pro dva obvody 25%.

Specifikace spotřeby paliva

Pokud je to možné, doporučuje se vybrat nejúspornější kotle. Mezi ně patří všechny kondenzační modely. Ve srovnání s tradičními zařízeními za podobných podmínek tráví 15-30% paliva. Pomůže ukládat a elektronický systém zapalování.

Standardní piezorozigin vyžaduje neustálé fungování pilotního hořáku, který vede k kombinézám plynu. Pro elektronický systém není nutný. Takové kotle mají větší hodnotu, ale v procesu fungování investice rychle vyplatí.

Dvojití kotle jsou velmi vhodné pro malé budovy, protože vám umožní současně zatraceně dům a poskytnout ho horkou vodou

Optimální počet obrysů

Má smysl přemýšlet o akvizici pouze obvodového kotle za předpokladu, že existuje potřeba dodávky teplé vody. V tomto případě stojí za instalaci zařízení se dvěma obrysy pouze v malé nebo střední budově.

Pro velké domy je instalace dvou-obvodových kotlů nevhodné, protože výkon zařízení pro plnohodnotnou práci není nejčastěji nestačí. Kromě toho trpí bezpečnost systému.

Prioritní výměník tepla

Měď v tomto případě se nepovažuje. Pouze ocel nebo litina. První volba je vybrána, pokud chcete ušetřit peníze. Ale musíte být připraveni na to, že v několika letech bude muset změnit výměník tepla. Pro nepřetržitý plynulý provoz kotle je uzel vybrán z litiny.

Stavební typ a výkon

Pro podlahové plynové kotle se účinnost považuje za normální, liší se v možnostech od 80 do 98%. Kondenzační modely se vyznačují účinností v rozsahu od 104 do 116%. Jaká je výše uvedená hodnota, kotel pracuje efektivněji a současně využívá méně paliva.

Pro dvojité obvodové modely se může výkon systému DHW lišit od 2,5 do 17 litrů za minutu. Výkon a síla jednotky ovlivňují jeho hodnotu, než je vyšší, tím vyšší je cena zařízení.

Nejlepší kontrolní systém

Nejvhodnější a nejbezpečnější používání jsou automatické regulační kotle. Jsou schopny fungovat autonomně, bez konstantní kontroly majitele. Jedná se o drahé komplexní systémy.

Je možné použít a více rozpočtových kotlů s ručním ovládáním, ale v tomto případě bude muset být monitorován, včetně / vypnuto zařízení pro získání pohodlné teploty místnosti.

Vynikající volba v provozu plynového kotle je přítomnost vestavěného termostatického senzoru. Pokud tomu tak není, doporučuje se zakoupit a nainstalovat termostat, aby nemohla trávit vodu a ne přetížení topného zařízení.

Nejvhodnější v provozu jsou venkovní kotle s automatickým řízením. Nevyžadují konstantní kontrolu, zatímco pracují bezpečně a efektivně

Pravidla pro provádění úpravy automatizační jednotky plynových zařízení jsou uvedena v článku, se kterými vám doporučujeme seznámit se.

Přijatelný design a rozměry

Velikost kotle a jeho vzhled je vybrána na základě prostoru povlaku. Výrobci nabízejí velký výběr různých modelů různých návrhů a rozměrů, což vám umožní vybrat zařízení, které je nejvhodnější pro konkrétní místnost. Je důležité si uvědomit, že by měl být plně přístupný k kotli a dalšímu vybavení.

Nejlepší modely plynových kotlů jsou uvedeny v článku, ve kterém jsou kritéria výběru podrobná, všechny argumenty jsou uvedeny na základě které můžeme učinit vážený nákup.

Venkovní plynové kotle

Power, KW 11.6 Vyhřívaný čtverec, M2 110 Výměník tepla Materiály materiálu Stalkamer Flood Open Dservation DHW Single-Dealiameter Komín, mm 117Energy závislost bez připojeného výrobce Rossiwesov Zboží, KG 35/40 Zapojení zemního plynu 1,3 (Ø 1,15) m³ / Část zkapalněného plynu 0, 86 (Ø 0,75) kg / zapalovací část. 1062x305x430diametrové trysky Topné trysky G1 1/2 “Průměr dodávky plynu G1 / 2” Ubytování venkovní topení kotle Kočičí Kategorie plynů Měď vytápění AOGV-11,6-3 “Juke”, (01) \ t. Outdoor Steel Single-Montáž, netěkavý plynový kotel. Výkon 11 kw.

venkovní, ovládáním

Napájení, kW 11.6 Vyhřívaný čtverec, m2 100 materiálu tepelného výměníku tepla Výměník tepla Spalování Open DServation DSERVACE TUV Single-Dealiameter Komín, mm 117Energy závislost bez připojení výrobce Rossiyovs Zboží, kg 35/40 Zapojení zemního plynu 1,3 (Ø 1,15) \ t m³ / částečný úvazek 0,86 (Ø 0,75) kg / zapalovací část. 1062x305x430diametr topné trysky G1½ “Průměr přívodu plynu G1” Ubytování Outdoor Topení Kotlářka Kojelka Kočičí Kočičí Kategorie Kabelové vytápění AOGV-11,6-3 “Juke”, (02). Outdoor Steel Single-Montáž, netěkavý plynový kotel. Výkon 11 kw.

See also  Je možné vložit talíř do trouby

POWER, KW 11.6 Vyhřívaný čtverec, M2 100 Materiál tepelného výměníku tepla Výměník tepla Spalování Open DSERVACE DSERVACE DUVNÍ DUAL DUAL DUALIMER, MM 117Energy závislost bez připojení výrobce Rossiyovs Zboží, kg 35/40 Zapojení zemního plynu 1,3 (Ø 1,15) m³ / část zkapalněného plynu 0,86 (Ø 0,75) kg / zapalovací část. 1062x305x430diametr topné trysky G1½ “Průměr přívodu vody Trysky G1” Průměr přívodu plynu G1 “Umístění kotelního kotelního kotelu Kategorie HUMMER Topný kotel AKGV-11,6-3” Juke “, (01). Outdoor ocelový obvodový obvod, netěkavý plynový kotel. Výkon 11 kw.

POWER, KW 11.6 Vyhřívaný čtverec, M2 100 Materiál tepelného výměníku tepla Výměník tepla Spalování Open DSERVACE DSERVACE DUVNÍ DUAL DUAL DUALIMER, MM 117Energy závislost bez připojení výrobce Rossiyovs Zboží, kg 35/40 Zapojení zemního plynu 1,3 (Ø 1,15) m³ / část zkapalněného plynu 0,86 (Ø 0,75) kg / zapalovací část. 1062x305x430diametr vodovodní trysky G1 “Ubytování Napolep topení Kotlářka Kojelka Kočičí Kategorie Kabelové topení AKGV-11,6-3” Juke “, (02). Outdoor ocelový obvodový obvod, netěkavý plynový kotel. Výkon 11 kw.

Power, kw 17.4otapitelný čtverec, m2 170 materiálu tepelného výměníku tepla Výměník tepla Spalování Open DServation DSERVACE TUV Single-Deadiameter Komín, mm 135Energy závislost bez připojení výrobce Rossiyovs Zboží, kg 49/57 Zdroj zemního plynu 1,3 (Ø 1,15) m³ / část zkapalněného plynu 0,86 (Ø 0,75) kg / zapalovací část piezorozhiggabarized Rozměry (in / sh / g) mm. 1200x420x538diametr topné trysky G2 “Průměr přívodu plynu G3 / 4” Ubytování Outdoor Topení Kořenové kotely Kategorie Topení Kotel AOGV-17,43 “Juke”, (01). Outdoor ocelový obvodový obvod, netěkavý plynový kotel. Výkon 17 kW.

Power, kw 17.4otapitelný čtverec, m2 170 materiálu tepelného výměníku tepla Výměník tepla Spalování Open DServation DSERVACE TUV Single-Deadiameter Komín, mm 135Energy závislost bez připojení výrobce Rossiyovs Zboží, kg 49/57 Zdroj zemního plynu 1,3 (Ø 1,15) m³ / část zkapalněného plynu 0,86 (Ø 0,75) kg / zapalovací část piezorozhiggabarized Rozměry (in / sh / g) mm. 1200x420x538diametr topné trysky G2 “Průměr dodávky plynu G3 / 4” Ubytování napolep top topení kotelní plyn Kategorie Kategorie vytápění AOGV-17,43 “Juke”, (02). Outdoor ocelový obvodový obvod, netěkavý plynový kotel. Výkon 17 kW.

Power, kw 17.4otapitelný čtverec, m2 170 materiálu tepelného výměníku tepla výměníku tepla spalování otevřené dservation dvojí dvojí dvojitý dvojí průměr, mm 135energie závislost bez připojení výrobce Rossiwesov zboží, kg 49/57 zdroj zemního plynu 1,3 (Ø 1,15) M³ / část zkapalněného plynu 0,86 (Ø 0,75) kg / zapalovací část piezorozhiggabarized Rozměry (in / sh / g) mm. 1200x420x538diametr topné trysky G2 “Průměr přívodu vody Trysky G1 / 2” Průměr přívodu plynu G3 / 4 “Ubytování Outdoor Topení Kotlářka Kojelkyně plynové katalogy AKGV-17,4-3” Juke “, (01). Outdoor ocelový obvodový obvod, netěkavý plynový kotel. Výkon 11 kw.

Power, kw 17.4otapitelný čtverec, m2 170 materiálu tepelného výměníku tepla výměníku tepla spalování otevřené dservation dvojí dvojí dvojitý dvojí průměr, mm 135energie závislost bez připojení výrobce Rossiwesov zboží, kg 49/57 zdroj zemního plynu 1,3 (Ø 1,15) M³ / část zkapalněného plynu 0,86 (Ø 0,75) kg / zapalovací část piezorozhiggabarized Rozměry (in / sh / g) mm. 1200x420x538diametr topné trysky G2 “Průměr přívodu vody Trysky G1 / 2” Průměr přívodu dodávek plynu G3 / 4 “Ubytování Netalpip topení Kotlový kotel AKGV-17,4-3” Juke “, (02) \ t. Outdoor ocelový obvodový obvod, netěkavý plynový kotel. Výkon 17 kW.

Populární modely podlahových plynových kotlů

Navzdory skutečnosti, že moderní spotřebitelé nabízejí obrovský počet možností, pouze některé kotle jsou dlouhé a odolné vůči korozi. Takže, aby se nemýlil, měli byste studovat veškerou zpětnou vazbu, kterou zůstanou kupujícími konkrétního produktu, a také se snaží pochopit, co bude zařízení ideální pro domov nebo byt.

See also  Neotáčejte venkovní ventilátor klimatizace

LEMAX Premium-30. pohodlný, kvalitativní, efektivní: 5/5 Hodnocení

Jeden z nejběžnějších kotlů na ruském trhu je Lemax Premium s kapacitou až 30 kW. Použití pouze jednoho takového venkovního kotle může být chráněn a zahřát velký pokoj na 300 m². KPD. 90%. Instalovaný ocelový výměník tepla. Manuální řízení a přepínání. Stroj pracuje pouze na zemním plynu.

Zpětná vazba na plynové cotelet LEMAX Premium-30:

Více na Yandexu.Trh: https: // trh.Yandex.Podle / ProductGazovyi-kotel-lemaks-premium-30/12504522 / recenze?TRACK = TABS

Protherm Bear 40 KLOM. výkonný, kvalitativní: 4,5 / 5 Hodnocení

Při výběru vysoce kvalitních litinových kotlů, medvěd vždycky vstává. Toto zařízení, ve kterém lze pro vytápění použít zkapalněný, tak zemní plyn. Celková hmotnost vozu. 130 kilogramů.

Přehled o modelu Protherm Bear 40 KLOM:

Více na Yandexu.Trh: https: // trh.Yandex.RU / Protherm-MEDVED-40-KLOM / 12473742 / cti?TRACK = TABSLR = 213

Ross AOGV 12D Suite. cenově dostupný dvouvodičový model: 4/5 Hodnocení

Konvekce topení se dvěma režimy. Použití pouze jednoho zařízení může být zahříváno s obrovským územím. až 120 m². Management dochází v mechanickém režimu a hmotnost zařízení je 67 kg, což je mnohem menší než většina kotlů.

Zpětná vazba na modelu ROSS A AOGV 12D Suite:

Přečtěte si více pro Otzovik: https: // otzovik.COM / recenze_5984550.html

Jak jste si vybrali zařízení pro vytápění vašeho bytu? Co bylo vedeno a který kotel na konci získaného?

Výhody a nevýhody

Mezi výhody elektrického kotle se rozlišují:

 • Mírné náklady na vybavení a montážní práce;
 • Malé velikosti, zanedbatelné blokové váhy a tedy jeho jednoduchá instalace;
 • Stabilní provoz a údržba, která je prováděna 1 čas ročně;
 • Požární bezpečnost a nízký hluk;
 • Automatizace chránící zařízení z diferenciálů v síti a umožňující vypnout topení během nepřítomnosti lidí uvnitř.

Před rozhodnutím o koupi elektrických kotlů by mělo být zohledněno jejich nízká moc.

V našem internetovém obchodě jsou kotle různých konfigurací těchto značek: Alvin, Uralprom, Desazail, STOUT, KOSPEL, A OSTATNÍ. Modely pracující v režimu pro úsporu energie s různým tepelným výkonem jsou k dispozici. Možnosti s dálkovým ovládáním, elektronický regulátor teploty a automatizace zabezpečení jsou prodávány za vyšší cenu. Rozpočtové vybavení je charakterizováno nedostatkem dalších možností.

Alternativa: Jedním spojovacího kotle a vzdálené nádrže

To je dobrá volba pro velké domy o rozloze více než 450 m²: voda v horkém vodním systému bude vyhřívána pomocí plynu (je to ekonomická), ale tam bude hodně toho: ne 150-160 litrů (tolik může zahřát dvou obvodových kotlů pracujících s tekoucí vodou), a několikrát více až tisíc litrů.

Všechno je jednoduché zde: Otevřete projektovou dokumentaci pro rezidenční prostory a zjistit, jakou oblast musíte udělat. V závislosti na tom je vybrán napájení kotle. Pokud je oblast menší než 100 m². Výkon jedno-namontovaného kotle bude až 10 kW, dvouletý. až 20 kW. Pro 100-200 m². respektive až 20 a 30 kW. Pro 200-300 m². Až 20 a 40 kW, pro 300-400 m². Až 30-50 kW a t.D. Zpravidla v technické dokumentaci kotle je napsáno, na kterém je navržena maximální plocha, a průměrný výpočet 1 kW se odebere na 10 m², ale je v případě normálního tlaku plynu na síti. 13 bar. Pokud s tímto problémem (a v zimě se často děje, t.na. Všechny a mnoho používají plyn), pak je nutné přidat do vypočteného výkonu 20%. Mimochodem, v servisní organizaci, můžete zjistit minimální úroveň tlaku plynu na síti a zaměřit se na něj, když je kotel vybrán. ve specifikacích modelu, je indikován, s jakým minimálním tlakem může pracovat. Je třeba vzít v úvahu, zda je dům dobře izolován, a pokud není ne. pak si nevybíráte minimální volbu. Ačkoli, samozřejmě, šukat ulici. to je, aby se s velkým tepelným ztrátou. nesprávně, je lepší teplo. Nezapomeňte si vzít v úvahu číslo a oblast oken v domě, jak pevně zavřou, výšku stropů, je třeba namontovat tepelné podlahy, přítomnost ventilačního systému, a samozřejmě klimatické Podmínky: Na předměstí jsou sami, v Sibiři. velmi odlišné. Proto, výpočet výkonu kotle, je třeba vzít v úvahu ukazatele nejchladnějšího týdne sám v určité oblasti mnoha let pozorování. Jsou-li rizikové faktory, že kotel nebude vyrovnat, příliš mnoho (chladné klima, otevřené místo, vysoké stropy, “francouzská okna” od podlahy k proudění a t.P.), pak do doporučeného výkonu znovu přidejte 20-30%.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS