Výměna markýzy v pračce LG

Důvody, proč stroj nevyhřívá vodu při mytí

Moderní pračka stroj (dále také CM, SM) nepotřebuje, aby to přivedlo horké vody. Ona sama ho zahřívá na teplotu stanovenou pracím programem. Jednoho dne to může být, že pračky neohřívá vodu. Důvody takové poruchy mohou být několik.

Pokud je spodní prádlo zima, neznamená to, že byla vymazána ve studené vodě

Odstraňujeme přední stěnu

Je čas odstranit přední stěnu, která se na nás dlouho dívá s jeho smutným skleněným očí a požádal, aby to neodstraňoval. Nebudeme zapojit lzzce skromných složek: potřebu mít potřebu.

Abyste však odstranili přední stěnu, musíte nejprve odpojit manžetu (guma, která je ihned za dveřmi), takže přestane blokovat panel. Vyjmutí manžety není složitý proces: Stačí se dostat na pružinu, držet manžetu a dát tlak na něj, jak se manžeta okamžitě oslabí, a může být odstraněna do nádrže, aby nebylo možné ztratit.

Mimochodem, mimochodem, můžete pokračovat do samotného procesu odstranění přední stěny. Chcete-li začít, odšroubujte šrouby spojující přední panel z vrcholu, a proto jsou nahoře. Počet šroubů je obvykle 3-4 kusy, nic víc.

Přestavět je, přední panel lze zvednout: udržuje háčky, jinými slovy, visí. S největší pravděpodobností, poprvé nebude schopen. Zabrání tomu, že hrad nádrže, který nedává dveře otevřít v nejvíce inopportune moment během provozu. Musí být odpojen. Na mnoha modelech praček LG se provádí jednoduše extrahováním zámku s šroubovákem z drážky před začátkem předního panelu.

Jednoduchá operace pro výměnu opálení

Mytí: LG WD-80154N AG-Nano (Argentum-nano) doma s 08.01.2007. (5,5 roku). Střední tuhost voda z vodovodu. Znamení poruchy: Žádné ohřev vody. Je nutné: šroubovák provádějící všechny kombinované zařízení (tester) s Ommetrovým pořadím: vypněte zástrčku ze zásuvky a zablokujte přívod vody, vypusťte zbytky vody ze systému s odvodňovací hadicí ze spodní části stroje, Pokud je jeden, vyjměte zadní kryt jatečně upraveného těla (měl jsem 4 šrouby pod křížovým obvodem). Pečlivě zkontrolujte instalaci, na téma spalování kontaktů podezřelých změn v barvě vodičů a ztmavnutí konektorů, izolačního křehnutí (v místech špatného kontaktu).

Najít na dně nádrže podlouhlá základna deseti (tubulární elektrický ohřívač) s deseti trubkami, které vyčnívají z ní a svařované okvětní lístky odnímatelných spojů. Ve středu základny vidíme matici na klíč na 10. V závislosti na výrobci může být snímač instalován v základně (na mém modelu, senzor je instalován přímo do nádrže vedle opálení. Mírně kymácí po stranách, odpojte 2 svorky ze svorek desetinálů deseti a změřte jeho odolnost (musí být asi 30 ohmů), stejně jako izolační odpor mezi jedním ze svorek a základem deseti (stovky kiloma a Více) Pokud jsou mezi deseti terminály jednoznačně velkou odolností a izolační odpor, pak spirála deseti blokovaných, plášť deseti je poškozen a voda se dostala do trubky.

Demontáž: Opatrně zkontrolujte konektor snímače instalovaného v základně deseti deseti, určete přítomnost západky a způsobu odpojení konektoru od senzoru (ne provést, pokud senzor stojí odděleně od opálení), zkuste odtáhnout Dráty odpojují konektor snímače. Na penny se senzorem je svorkajší matice pohodlnější odšroubovat hlavu na 10, pokud není senzor. Klíč Horn je vhodný (celý nástroj lze zakoupit samostatně pro penny) zem zemního vodiče je připojen k základně desetinásobného svařovaného svaru nebo na patě pod upínací maticí, přes podložku okvětní lístek na konci uzemňovacího drátu, odšroubování deset upínací matice by nemělo být zlepšeno svým plochým šroubovákem zabránit rozpadu plastové nádrže. Dostatečně lehce utopil centrální upínací patu v vnitřní straně nádrže a kymácí deset pro vyčnívající trubku. Vytahování nádrže z nádrže Buďte opatrní, protože deset může být deformován a zbytečné úsilí poškodí těsnicí hranu kolem obvodu otvoru v plastové nádrži nebo dokonce trhlin v nádrži. V případě částečného poškození okraje může být těsnost použita pro zajištění silikonového tmelu.

Výměna markýzy v pračce LG

Odstranění deseti místa v bubnu ze strany lampy nakládacího stolu a zkontrolujte stav nádrže, vnější stěny mycího bubnu, ocelový držák upevnění deseti v nádrži. Na závorku je spousta nečistot. Při pohledu přes díru bych rád zjistil, že můj buben zvenčí je čistý a lesklý po 5,5 letech nepřetržitého provozu. Znamená to utrácet peníze na “Calgon”, aby ho mírně ne praktická. S pomocí kusu drátu s rogulinou na konci hodíme zrno a odpadky ze dna nádrže, díra pod deseti a zejména těsnící okraj řevu tření fólie.

See also  Jak umýt vlněnou přikrývku v pračce

Jít do obchodu musí vzít s vámi staré deset, takže nezmeškáte to s jeho délkou (dlouho prostě nevstává nahoru, a krátká nebude dosáhnout upevňovacích závorek na spodní straně nádrže) velikosti jako Ukázalo se, že je to stejné. Cena 600-800 Mám 230 V 1900 W deset bez senzoru, ale v přítomnosti taková nebyla žádná taková věc, to bylo vhodné velikosti s senzorem stejného výkonu o něco více. Instalace nízkého výkonu Deset může zvýšit dobu mytí a volba deseti je větší výkon než stála vede k přetížení (selhání) klávesy (relé) elektronické řídicí jednotky. drahé potěšení.

Při instalaci deseti do nádrže přesuňte vpřed mírně stisknutím tlačítka na spodní straně nádrže, abyste získali deset trubek do uzamykacího držáku. V modelech jiných výrobců je možné jinak, podívejte se na místo. Pevně ​​stisknutí opálení na zásuvku v nádrži utáhněte upínací matici na středoboděku. Účelová deska z vnitřku bude přitahovat k základně deseti, stlačené gumové těsnění bude uloženo na okraji šíření a odebírá spojení. Když objímání matice nepotřebují používat elektrický šroubovák, který znát zpřísnění továrny, je lépe ručně nezmeškat okamžik výrazného zvýšení klíče odolnosti. Dále důvěřovat matici na čtvrtinu obratu. Dále, mírně (docela trochu) Stiskneme svorky na vodiči kleští pro spolehlivost kontaktu a připojit je s okvětními lístky deseti. V závislosti na modelu se zem zemním vodičem s podložkou na konci umístěna pod druhou matici na centrální podpatku (na zemním lístku na základně deseti, hodíme terminál zemnicího drátu).

V závislosti na modelu připojte konektor snímače zabudovaného do základny deseti upozornění na štěrbiny (drážky, výstupky) konektoru. Zádra jsme dali zadní kryt a otestujeme praní, v tomto procesu kontrolujte nepřítomnost vody proudící do konce mycího cyklu (nejlépe v budoucnu, několik dalších praní neopouštějí podložku bez dozoru pro spolehlivost).

Odstraňte starý

Chcete-li změnit opálení, stará potřeba odstranit. To se provádí následovně:

 • Strojový případ musí být demontován;
 • Hnací řemen (pokud existuje) by měl být odstraněn tak, aby nebylo zasahovat do práce;
 • Dráty, které jdou do topných terminálů, musí být odpojeny (zapamatování jejich umístění);
 • Odpojte plus vodič z terminálu snímače teploty;
 • Střední matice upevňovacího prostředku opálení oslabit (bez odšroubování na konec);
 • Zatlačte vláken, na které je matice v případě (ale opatrně, takže opálení nespadá do nádrže;
 • Pomocí několika plochých šroubováků odstraňte deset, snaží se nepoškodit mycí bac.

Před prováděním uvedených akcí by mělo být stanoveno tam, kde je ohřívač. Poté, odstranit, zavírání zpět nebo přední stěny stroje. V různých modelech mohou být kryty připojeny jinak, a to jiným množství šroubů.

Pokud je hnací řemen přítomen ve stroji, poté se odstraní pomocí šroubováku, který by měl být opatrně tlačen a pak se snadno vytáhne. Hlavní věc ve stejnou dobu, nepoškrábejte pás, jinak to bude nutně rozpadnout.

See also  Hromadná hadice pro pračku

Pokud jde o terminály topného tělesa, pak jsou obvykle čtyři. Toto uzemnění, drát z terminálu plus teplotního čidla a dvou přívodních kabelů. První dva nemusí být v závislosti na modelu stroje.

DŮLEŽITÉ: Nezapomeňte vypnout pračku z elektrické energie pro dobu opravy!

Při odstraňování opálení se situace může dojít, pokud to není snadné. To může dojít v důsledku deformace gumového těsnicího kroužku, který je čas od času vytvrzen a sacharidy okrajů ohřívače. V tomto případě následuje plochý šroubovák, aby ho opatrně tlačil a pomohl ručně odstranit deset. Pokud je těsnění nevhodné, pak by mělo být změněno.

Změníme ohřívač

Výměna topného prvku promývání této značky zpočátku vyžaduje odstranění horního krytu pračky, jinak odstraňte zadní stěnu nebude možné. Pro přetahování horního krytu by neměly být žádné problémy, ale pokud se objeví stále potíže, přečtěte si příslušné pokyny odeslané na našich webových stránkách.

Výměna markýzy v pračce LG

Dále se musíte zbavit šroubů, které drží zadní stěnu a pak ji snadno odstranit. Nyní musíte pořídit telefon a pořídit obrázek polohy vodičů na kontaktech opálení, takže nemusíte něco zmást, jinak můžete snadno vypálit novou část a zároveň kontrolní poplatek. V dalším kroku musíte odstranit vodiče z kontaktů topného tělesa, stejně jako termistor.

Výměna markýzy v pračce LG

Kontrola deset multimmetrů. Pokud máte nějaké problémy, přečtěte si článek, který se nazývá kontrola deseti pračky. V rámci funkce jsou popsány velmi dobře. Dále proveďte následující.

 • Najít ve středu mezi kontakty opáleného šroubu s maticí, hodíme hlavu na matici a odšroubujte.
 • Rukojeť ratchet aplikujte na šroub lehký úder tak, aby se mírně spadne.
 • S šroubovákem s plochým pracovním povrchem používáme úhledně topný prvek, nebo spíše její těsnicí guma.
 • Poté, změnou deseti pro kontakty úhledně, ale silně, pokud jde ven. Doporučuje se jej odstranit bez porušení kontaktů.
 • Zkontrolujeme staré deset a odvezeme to stranou.
 • Prsty tahání odpadků a nečistot ze spodní části nádrže a poté otřete sedadlo pod deseti hadrem.

Před uvedením nového deseti, zkontrolujte to s multimetrem, najednou manželstvím.

 • Vezmeme nový topný prvek, promažte ji s gumou a vložte položku na místo.
 • Jsme přesvědčeni, že detail pevně sedí, zašroubujte matici a nosí vodiče, pak shromažďujeme a připojujeme pračku.

Jak vyměnit ložiska pračky LG 5kg

To lze předpokládat, že nahrazení spálených detailů byla úspěšná. Jak vidíte tuto jednoduchou opravu, která je teoreticky dostupná i pro amatér. Zapojte se však do opravy pračky LG, zapamatujte si bezpečnostní techniku. Před provedením jakýchkoli manipulací vypněte vodu a napájení. být ostražití, hodně štěstí!

Charakteristika Tan Machine LG

Ve skutečnosti neexistují tolik topných prvků s ELGI. Všechny mohou být uvedeny v malém seznamu, které budeme dělat. Možnosti, které mohou být vhodné pro opravy strojů LG:

Před zakoupením topného tělesa pečlivě prozkoumejte vlastnosti opálení pod výměnou. Kompetentní výběr podrobností ušetří vaše peníze, čas a sílu vynaložené na opravu.

Demontáž případu

Stačí odstranit přední část případu spolu se dveřmi, stejně jako elektronický ovládací panel, zaručuje přístup k manžetě a pohodlí montáže. Skryté montážní prvky najdete pod krytem poklopu na samém dně auta, kde se čerpadlo umístěno, stejně jako odstranění sekce pro prášek. Použití vrtáku baterií nebo běžného drtiče, odšroubujte tyto šrouby. Nyní je nutné odstranit horní část pouzdra, je upevněna pomocí dvou šroubů, po odšroubování je jednoduše zasuňte kryt.

Dalším krokem bude nutné k odstranění elektronického ovládacího panelu, k tomuto procesu, který je třeba přistupovat nejpřesnější, aby nedošlo k poškození důležitých částí. Z výše uvedeného uvidíte několik šroubů, které také drží panel, v závislosti na modelu zařízení, jejich počet se může lišit.

See also  Jak používat kyselinu citronovou v pračce

Kromě toho bude nutné uvolnit panel plastových spojovacích prvků, je to tento proces, který bude vyžadovat přesnost od majitele. S plochým šroubovákem střídavě jsou všechny zámky střídavě a vyjměte panel na horní část psacího stroje. Upozorňujeme, že smyčky a terminály nemusí odmítnout. Nyní odstranit přední část skříně spolu se dveřmi, jste odděleni pouze dva šrouby, které byly skryté pod panelem.

Jak se měnit v pračce LG TEN

Obecně platí, že proces instalace nového deseti není tak komplikovaný, ale pokud si nejste jisti svým schopnostem, je nejlepší použít služby Master, servisní centrum LG, poskytuje celou řadu služeb pro opravu a údržba techniky výrobce, včetně praček.

Chcete-li začít s mazivem, který připraven předem, potřebují velkoryse mazat pružný pás, poté, co může být umístěn na místě. Jakmile bude hotovo, vezměte dříve odhalenou matici na šroub a bezpečně utáhněte klíčem. Všechny terminály v místě, hlavní věc ve stejném pořadí, ve kterém bylo natočeno, aby bylo dosaženo stabilního a nepřerušovaného provozu zařízení. Pokud se vše provádí správně, můžete sbírat bydlení stroje a zapnout ji do sítě, zkontrolovat výkon zařízení, vše by mělo fungovat.

Můžete požádat o mistři z našeho servisního střediska voláním nebo psáním vaší otázky o formuláři zpětné vazby.

Ceny za deset náhradních služeb

Vzhledem k tomu, že deset je spotřební, výrobci praček mají na dně auta na zadní stěně pro pohodlnou výměnu. Nicméně, jeho umístění závisí na konkrétním výrobci a typu pračky. V závislosti na výrobci tak bude cena nahrazování deseti jinak. Stojí za to věnovat pozornost tomu, že cena nezahrnuje náklady na samotný topný prvek.

Kromě toho náhradní služba zahrnuje:

 • Utěsněte pračku a umístění topného tělesa.
 • Přímo nahrazení deset a připojit jej k systému.
 • Čisticí stupnice a znečištění.
 • Kontrola práce stroje a konečného shromáždění.

Výměna deseti je tedy komplexní služba, která není omezena na fyzickou výměnu vadného prvku. Také obtížnost práce bude záviset na typu stroje: s vertikálním nebo horizontálním zatížením. Pro vertikální nakládací stroje, demontáž topného tělesa bude obtížnější než u horizontální, protože je nutné odstranit boční stěnu stroje.

Navzdory tomu, že tento proces se zdá být poměrně jednoduchý, nicméně, úspěšná výměna deseti a nepřetržité nepřetržité práce pračky jako celku bude záviset na dovednosti odborníka.

Jak bylo uvedeno výše, umístění topného prvku závisí také na typu stroje a výrobce. Ačkoli systém vytápění vody je stejný na různých pračkách, ale umístění se může od výrobce lišit od výrobce. Například Zanussi auta, Candy, Hotpoint Ariston, Indesit deset se nachází na zadní stěně a pro Bosch, Samsung a LG. na přední straně. To ovlivňuje účinnost systému ohřevu vody jako celku.

Například náklady na výměnu jsou:

 • Pro značku Atlant. od 1400.
 • Brandt. od 1600.
 • Elecrolux. od roku 1700.
 • Samsung, LG, Bosch. od roku 1800.
 • Siemens. od 2300.
 • Ostatní značky. od 2500.

Stojí také za to zvážit ceny samotného topného tělesa. Deset z vysoce kvalitních materiálů a osvědčených výrobců bude sloužit déle, ale bude to stát více. Reverzní situace je také možné: levnější deset selže mnohem dříve. Kromě toho musí být ohřívač vhodný pro konkrétního výrobce a pro materiál samotného nádrže. V průměru každý prvek se pohybuje od 490 do 1100.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS