Waxplains for Cartridge Depilation Jak používat

Účinnost vosku pro depilaci v kazetách. všechny výhody a nevýhody

Depilace vosku, jako způsob, jak odstranit zbytečné vlasy na těle, je známo od starověku. Dokonce i ve starověkém Egyptě ženy odstraňovaly chloupky pomocí kapalné kompozice z včelařských produktů. Vosk pro depilaci v kazetách. Vynález, který má mnoho výhod, umožňuje pohodlně provádět depilaci doma.

Voskové kazety. inovace ve světě depilace. Zóny, které se mohou zbavit nadměrné vegetace s jejich pomocí:

Navenek jsou kazety podobné nádrži s voskovým složením uvnitř. Shora mají speciální zařízení pro jednotné rozdělení vyhřívaného vosku nad tělem.

Existují 2 odrůdy kazet. Rozlišují se tryskou. Může být široký nebo úzký. Je pohodlnější používat první pro depilaci na nohou (pro jeden postup se z vlasů uvolňuje velká oblast na těle). Úzký je vhodný pro podpaží, klasické a hluboké bikiny.

Voskové kapacity lze zakoupit jak samostatně, tak sada, kde je vše pro domácí depilaci. Je správné vzít sadu okamžitě, aby nekoupilo navíc nástroje a všechno ostatní, například voskové kazety.

Pokud je kazeta zakoupena od dobře známé a osvědčené značky, bude kvalita produktu 100 % v souladu s typem kůže, t. na. Struktura vlasů v různých oblastech těla se může lišit.

Když právě začínají používat vosk, konzumuje se rychle (pro úplnou depilaci dolních končetin jedné kazety, dost pro 2-3 procedury). S praxí však bude ekonomičtější utratit kompozici.

Co je to kazetový vosk?

Vosk v kazetách se objevil relativně nedávno, ale již se podařilo získat vysokou popularitu mezi těmi, kteří se často uchylují k odstranění chloupků doma. Mytí kazety se používají k odstranění vlasů z různých částí těla, včetně:

Každá kazeta je samostatná kontejner s parafinem, na kterém je speciální zařízení (dávkovač), které poskytuje rovnoměrné rozdělení materiálu na povrchu těla. Kazety jsou k dispozici se širokou a úzkou tryskou. První se používá pro zpracování velkých sekcí (často nohou) a druhý pro aplikaci materiálu na axilární zónu nebo v oblasti bikin.

Kazetový vosk má odlišné složení, které je vybráno v závislosti na místě zpracování, typu vlasů a dalších funkcích. Kromě toho vyniká vaskávání pomocí kazet na pozadí zbývajících technik pro následující výhody:

 • Poskytuje lehké peeling. Vosk odstraňuje mrtvou vrstvu buněk, takže kůže po postupu se stane hladší.
 • Na základě přírodních komponent. Po vaxingu se alergická vyrážka zřídka objeví. Kromě toho přírodní složky voskového krmiva a zvlhčují dermis.
 • Prodáno za relativně nízkou cenu.

Pohodlí používání voskové kazety je také to, že vzhledem k trysce je spotřeba materiálu minimalizována při zpracování těla. Po každém vaskingu se množství vlasů na těle snižuje a zbývající vegetace je tenčí a rozjasňuje.

Jak si vybrat vosk?

Chcete.li zvolit topení vosku, musíte se rozhodnout o preferencích, pokud jde o aplikaci materiálu na tělo. To usnadní řešení, jehož vosk je pro domov lepší.

Pobočka jsou vhodná pro ty, kteří jsou zvyklí na aplikaci těstovin se špachtlí. Taková zařízení se liší ve velikosti misky a vzhledu. Výběr voskového vosku pro shugaring se doporučuje dávat přednost modelům s regulátorem teploty a také vybaven světelným indikátorem. Obě možnosti zjednoduší epilaci a sníží riziko popálenin. Toto doporučení platí jak pro kazetu, tak pro ohřívače CAN.

Vosky kazety pro depilaci jsou k dispozici s kontejnery různých velikostí. Proto se v budoucnu doporučují kazety k zakoupení stejného výrobce, jaké vydal topení. Kromě toho pomocí složení pro odstranění chloupků lze snížit pravděpodobnost rozvoje alergické reakce.

Při výběru modelů kazety by měla být věnována pozornost dostupnosti základny. Kabelové možnosti jsou levnější. Takové modely však omezují uživatele, protože vyžadují přístup ke zdroji energie. Místo takových zařízení si můžete zakoupit ohřívače vosku s bateriemi nebo zaměnitelnými bateriemi.

U salonů je preferován výběr modelů se základnou. Doma můžete dělat s kabelovým voskem. Navíc je pro soukromé použití takový topení, a to jak za cenu, tak i v jiných charakteristikách, příznivě odlišen na pozadí možností plechovky.

Pokud je vosk získán několik let a žena plánuje pravidelně provádět odstraňování chloupků, měla by být preference poskytnuta poloprofesionálním a profesionálním modelům doplněným základnou a termostatem. Ten poskytuje konstantní vytápění vosku na danou teplotu.

Při provozu kazetových zařízení se základnou se doporučuje vypnout druhá po každé epilaci. Podle recenzí je však toto pravidlo často zanedbáno a zařízení, navzdory prohlášením výrobců, nadále pracuje mnoho let.

Při výběru mezi banálním a kazetovým voskem.lze se řídit výhodou a nevýhodou těchto zařízení. První má následující pozitivní vlastnosti:

 • velký objem misky;
 • Vhodné pro používání domu nebo v salonu;
 • přítomnost manuálního nastavení teploty;
 • jednotné vytápění vosku, které zůstává po dlouhou dobu horké.

Z nedostatků topení nádoby rozlišují:

Vosk kazety.mají následující výhody:

 • přítomnost horské aplikace, která zjednodušuje proces nanášení vosku na tělo;
 • nízká spotřeba vosku v důsledku skutečnosti, že aplikátor distribuuje materiál tenkou vrstvou;
 • Zařízení nevyvolává popáleniny, protože nepřehřívá vosk;
 • kompaktní a stylový topení, které lze vzít na silnici;
 • relativně levné kazety a zařízení;
 • Dva kazety jsou dostatečné pro depilaci celého těla;
 • Zařízení se snadno používá.
See also  Důvody, proč se klimatizace automobilu často zapíná a vypíná

Nevýhody kazetových topení zahrnují:

 • Šňůra v modelech bez základny vytváří rušení během odstraňování chloupků;
 • Levné modely neposkytují těsně uložení kazety, a proto vosk často následuje;
 • Je nutné přerušit postup pro zahřívání druhé kazety, pokud je celé tělo odstraňováním chloupků.

Nejlepší volbou pro domácí odstranění chloupků bude kazetový topení. Z modelů prezentovaných na trhu můžete věnovat pozornost následujícím zařízením:

 • Tvar bílé čáry. Tento model je k dispozici se základnou nebo bez. WaxPlaw bere kazety s objemem 100 ml. Zařízení je také vhodné pro vytápění cukrové pasty.
 • Velvet Lady Color. Italský model se základnou se používá k zahřívání jedné nebo více kazet. Zařízení je schopno udržet teplotu vosku po dlouhou dobu.
 • TNL Professional. K dispozici také s nebo bez základny a je navržen pro 1-2 kazety. Model má termostat.
 • IGrobeauty. Ruský voskový topení bez základny je kompaktní rozměry. Model je navržen pro jednu kazetu.
 • Irisk. Zařízení je vybaveno základnou, termostatem a indikátorem zbytku materiálu. Navrženo pro vytápění 1-2 kazety. Irisk je schopen udržovat teplotu po dlouhou dobu po odpojení od sítě.
používat

Kombinované modely jsou považovány za optimální pro domov nebo salon, které kombinují výhody kazety a mohou ohřívače Can. Jedinou nevýhodou takového zařízení jsou vysoké náklady. Pro soukromé použití je vhodné kombinované planetové nehty mini voskové zařízení, ve kterém můžete zahřát jakékoli typy vosku a parafinu.

Modely nádoby by měly být věnovány pozornosti pro White Line Pro-Wax 100 a Cardi Runail. Oba jsou vybaveny 400 ml kontejnerů a termostat. První zahřívá pastu asi za 20 minut, druhý za 30 minut.

Hodnocení

Pro depilaci domu je nejlepší použít kazetový vosk. V profesionální sféře se používají hlavně kombinovaná nebo plechovka.

Irisk

Zařízení má indikátor, který monitoruje objem vosku. Vybaveno 2 kazetami se základnou. Na druhé straně jsou knoflíky pro aktivaci vytápění vybrané kazety. Cena zařízení je 1300

 • síla 80 wattů;
 • podporuje požadovanou teplotu po odpojení od síťového výkonu;
 • Doba záruky je 6 měsíců.

Zařízení je vybaveno 110 g kazet. Teplota zahřívání dosahuje 40 ℃, což je považováno za optimální indikátor depilace. Zařízení obsahuje termoregulátor, který v průběhu postupu zachovává teplotní režim. Náklady na zařízení dosáhnou 400

Zařízení má pozitivní i negativní vlastnosti:

Výhody nevýhody
Existuje základna. Malá síla dosahující 13 wattů.
Kazety mohou pojmout 110 g vosku. Doba krátké záruky omezena na 3 měsíce.
Přítomnost termostatu potřebného k udržení teploty.

White Line Pro Wax 100

Funguje jako kompaktní plechovka s hliníkovým nádobou. Zahřívání produktu bude trvat asi 15 minut. Mísa může pojmout asi 400 ml. Produkt je vhodný pro zahřívání vosku a cukrové pasty určené pro Shugaring. Náklady na zařízení se pohybují mezi 790

Hlavní výhody modelu jsou následující parametry:

Nevýhodou modelu jsou vysoké náklady.

Krása obrázek Roll’on B0178

Vytápění kazet, ve kterých je přítomen nízká vosk. Maximální vytápění bude dosaženo do 20 minut. Model má termoregulátor, který podporuje indikátor teploty a průhledné plastové víko, které vám umožní podívat se na zbývající objem kompozice. Náklady na zařízení se pohybují od 1 500 do 2 400

 • do 15 minut. Vosk se zahřeje až 40 ℃;
 • Průhledný kryt umožňuje vidět množství vosku;
 • Snímač světla signalizuje začátek práce;
 • Termoregulátor je schopen udržovat teplotu po dlouhou dobu.

Nevýhodou je, že pomocí tohoto modelu nemůžete zpracovat celé tělo.

DepilTouch

Charakterizováno nevýznamnou hmotností, dobrou spolehlivostí a ergonomií. Zpočátku bylo zařízení určeno pro kosmetické salony. Díky kompaktním rozměrům se zařízení začalo používat doma. V případě je LED digitální displej a rotační regulátor, který je navržen tak, aby změnil teplotní režim vytápění. Vytápění je hladké a umožňuje změnit daný parametr s vysokou přesností.

V důsledku toho je zabráněno riziku spálení. Zařízení je charakterizováno vysokou silou topné struktury. Z tohoto důvodu může být nástroj přinesen do pracovního stavu do 20 minut. Indikátor teploty složení se může lišit od 30 do 135 ℃. Pro zrychlení procesu je nádoba s materiálem pokryta víkem, který přichází s.

Co dělat po epilaci

Nejprve je nutné odstranit zbývající vosk z kůže. K tomu se používají speciální ubrousky namočené v oleji nebo krém po odstranění chloupků.

Výhodou mléko je to, že nejen pečlivě a efektivně čistí pokožku, ale také ji dezinfikuje, snižuje riziko zánětu, podráždění. Zahrnuje komponenty, které inhibují růst vlasů.

Je nutné se pokusit nevlákat zpracovanou zónu s vodou na nějakou dobu-alespoň několik hodin. Během dvou dnů nenavštěvujte lázeňský dům a sauna, bazén, neopakujte na pláži a v soláriu, skrývejte otevřené prostory těla, které vystavily epilaci, od slunce na procházce.

První den se drhnutí nepoužívá, protože kůže je již poškozena, zraněna a mikročástice kosmetického činidla pouze zvýší podráždění. Plakát po aplikaci vosku by se měl skládat ze smetany nebo mléka mléka. V létě by to však mělo být opuštěné olejové olejové složení, protože jsou schopny ucpávat mazové potrubí a vyvolávat doplňky.

Jak si vybrat vosk

Při výběru topení vosku se vyplatí vzít v úvahu vaše preference týkající se způsobu použití kosmetického produktu na tělo. Pokud se zdá, že je pohodlnější aplikovat vosk se špachtlí, pak plechovka plechovky.

See also  Malý kávový stroj pro malou kávu

Kazetový vosk.voskové vosk se mohou zdát vhodnější pro některé ženy. Při jejich používání se vosk aplikuje s videem. Mnoho modelů je také vhodné v tom, že mají okno, které vám umožní ovládat zbývající počet kosmetických látek během postupu.

Při výběru vosku plechovky se doporučuje věnovat pozornost objemu zařízení. Zařízení jsou k dispozici ve 2 verzích. 400 a 800 ml. Je lepší pro dům koupit vosk nejmenšího objemu. 800 ml zařízení je vhodnější pro profesionální použití.

Pokud je plánováno odstranit nežádoucí vlasy pouze z rukou a nohou, pak bude dostatek topení vosku kazety. Pokud potřebujete zpracovat všechny zóny, měli byste se podívat na kombinovaná zařízení.

Důležitou roli hraje metoda připojení k síti. Zařízení se základnou jsou pohodlnější, t. na. Postup nezávisí na umístění výstupu a délce šňůry.

Doporučuje se také věnovat pozornost značce. Následující modely jsou na trhu pro odstranění a depilaci vlasů oblíbené:

 • Irisk. Linka má jak banán, tak kazetu voskové pro depilaci. Jejich hlavní výhodou je rychlá práce. Vosk se zahřívá za 3-5 minut.
 • TNL. Zařízení této značky rychle zahřejí kosmetiku a po dlouhou dobu je podporují v horkém stavu.
 • Pro vosk. Výrobce vyvinul nejširší linii, která zahrnuje modely s vysokou kvalitou. Různé ceny: Existují levné a drahé vosk.

Teplý a horký vosk v kazetách

Teplý nebo horký vosk lze použít pro depilaci s kazetami, v závislosti na jednotlivých charakteristikách kůže a osobních preferencích. S obratnou prací budou obě možnosti efektivní. Stále je však vhodné zvážit, jak je depilace teplého nástroje v kazetě z depilace s horkým voskem jiná.

Teplé složení je nejlépe získáno ženami, které budou bojovat doma s příliš hustými a hustými vlasy na těle. Pokud je na nohou nebo v bikinách poměrně silná vegetace a chloupky jsou těžké, je nepravděpodobné, že bude možné všechno z teplého nástroje odstranit z jednou z teplého nástroje. V nejlepším případě bude nutné postup opakovat několikrát.

Je třeba poznamenat, že teplé složení je mnohem levnější než horké. Používejte jej doma pohodlněji nezkušené ženy, protože se sníží riziko tepelného popálení. Spotřeba materiálu však v každém případě bude větší. Připravte se proto na skutečnost, že budete muset zakoupit více než jednu kazetu s nástrojem pro odstranění chloupků, abyste mohli provést plnohodnotný postup pro odstranění nežádoucí vegetace.

Horké kompozice nejčastěji používají kosmetologové v salonech. Mohou dokonce odstranit i hrubé chloupky. Postup bude prakticky bezbolestný kvůli dobrému oteplování kůže. Doma je práce s takovým nástrojem problematická, pokud neexistuje žádná konkrétní obratnost. Je snadné popálit na pokožce, pokud produkt zahřejete o něco větší než nastavená teplota.

Shrnutí

Pokud vezmete v úvahu výše popsané nuance, můžete si vybrat pro sebe funkční a bezpečné zařízení pro depilaci vosku. Lepší nákupní zařízení důvěryhodných výrobců, pouze v tomto případě můžete opravdu usnadnit proces depilace. Bez ohledu na to, zda bude proveden odstranění chirs nebo voskových chloupků, aby bylo dosaženo dobrého výsledku, musí být vše provedeno podle pravidel a v souladu s pokyny.

Mnoho dívek se zajímá o otázku, jak používat vosk? V současné době v módě, čistá, dobře zpracovaná kůže, bez přebytečné vegetace. Můžete se zbavit nechtěných chloupků pomocí široké škály prostředků.

Mnoho se uchýlí k odstranění chloupků vosku, protože účinek přetrvává téměř měsíc. Epilace lze provést jak v kabině, tak doma. Doma je postup provést obtížnější, alespoň to bylo myslet až do nějaké doby. Nyní se vosk objevil na kosmetických trzích, to byl on, kdo vyřešil problém odstraňování chloupků domu.

Vosk. zmírněte odstranění chloupků doma

Vosk a jiný voskový ohřívač je speciální kompaktní zařízení určené pro voskování doma, umožňuje vám vyrovnat rovnoměrně, bezpečná metoda, která odstraní popáleniny z popálenin. Ušetří spotřebu energie, velmi rychle zahřívá vosk na nezbytnou teplotu (pomocí stavěného termoregulátoru). Než ženy utrpěly, provedly epilaci zcela ručně. Vyhřívaný vosk v pánvi a nebylo možné určit teplotu vosku.

Zařízení se skládá z voskové kapacity, základny pro to, šňůru pro elektrickou mrkev nebo jen stojí. Zařízení má ovládací tlačítka: zapněte, vypněte, ovladač teploty. Wospoplav pracuje na principu, stejně jako jiná topná zařízení, například multicooder nebo jogurtinitsa.

Vosk jsou odlišní a pro různé typy vosku.

Mnoho společností je začalo vyrábět, je lepší koupit topení vosku u slavných značek, a co je nejdůležitější, je nutné věnovat pozornost funkcím a ceně zařízení.

 • Větve vosk. Tento typ se používá v salonech, protože má velký objem vytápění. Existují také domácí vosk, ale trochu odlišný tvar a s menším objemem. Stále existují možnosti, ve kterých je zahrnuto několik sklenic. V této podobě je termostat. Je to nejpohodlnější pohled na odstranění chloupků v oblasti bikin a nohou.
 • Kazetový vosk je navržen tak, aby zahříval prostředky, které jsou v kazetách (kazety). Pracují v době připojení zařízení k výstupu. A existují možnosti, které pracují na bateriích. Téměř vždy mají malé okno, které pomáhá vidět, kolik vosku zbývá. Pokud zbývá jen málo, musí být kazeta změněna. Nahoře je speciální video, které pomáhá aplikovat zahřátý vosk s tenkou vrstvou. Snižuje se na nulu rizika popálení, protože dává množství vosku. Je to vosk v kazetách, který je ideálním aparátem pro odstranění vlasů s domácími vlasy, kde je nástroj, který aplikuje složení, video. Když se vosk dostane do kazety, je odstraněn pomocí oleje k očištění kůže. Vosk v kazetách se nejčastěji používá na odstranění chloupků.
 • Kombinované (multifunkční) je nádoba i kazeta v jednom. Protože se jedná o 2 druhy dohromady, je logické, že v jednom z nich bude oddělení pro kazety a pro plechovky. Nejdražší vzhled a je vhodný pro jakýkoli typ depilace. Existuje příležitost dát jeho teplotu na každý typ vosku. To vše pomůže to zahřát rychleji a okamžitě pro všechny typy odstraňování chloupků.
 • Dívka a zahřívání několika kazet najednou. Co zrychluje proces epilace. Při použití tohoto typu vosku v kabině bude Master schopen sloužit několika zákazníkům najednou.
See also  Recmond RCM 1521 Kávovar Jak používat

Jak používat vosk?

Aplikační schéma je jednoduché: na požadovanou oblast kůže musí být aplikován zahřátý vosk. Poté jej odstraňte ostrým pohybem spolu s zbytečnými chloupky. Při použití vosku zůstane výsledek dlouhý, až 3 týdny. Pokud je postup neustále prováděn, postupem času budou chloupky méně často růst a jejich struktura bude tenčí než původně.

Hodně záleží na tom, který vosk se používá:

 • V ohřívači vany. Vosk je potřebný na základě výtažků a olejů různých rostlin. Může to být buď univerzální, nebo pro určitou pokožku. Po výběru vosku musí být umístěn do nádoby a zahřát se na 30 minut. Nezbytný bod tání bude napsán na sklenici vosku. Po zahřátí se stane homogenní hmotou. Nanáší na kůži špachtlí s jednotnou vrstvou ve směru růstu vlasů, pod úhlem 90 °. Je nutné se velmi pečlivě a pečlivě aplikovat, aby se nepopálil.
 • V kazetovém vosku. Vosk v granulích a kazetách, které musíte vybrat, který potřebujete. Musíte jej nainstalovat do zařízení a zapnout jej pro vytápění. Teplé asi 20-30 minut. Již není nutné aplikovat ne speciální hůl, ale válec ve směru růstu vlasů, pod úhlem 45 °. Poté by měl být na vosk nasazen ubrousek nebo proužky, vyhlazený ve směru růstu. Po ztuhnutí vosku musí být odstraněno ostrým trhnutím, ale již proti růstu vlasů.

Při jakémkoli způsobu použití je vždy nutné správně odstranit vosk zleva na kůži. To musí být provedeno s profesionální kosmetikou. Například olej nebo čisticí emulze odstraní všechny zbytky a uklidňují epidermis.

Kůže bude podrážděna, olej s chladicím účinkem nebo sérem proti růstu vlasů ji může uklidnit. Tyto fondy lze použít v jakékoli oblasti kůže. Na konci všeho musíte použít speciální gel, který zpomaluje růst vlasů, a můžete jej používat každý den.

Zlepšujeme výsledek postupu

Takže jste se rozhodli pro výběr vosku pro depilaci doma. Pokyny jsou uvedeny podrobná doporučení pro provoz zařízení. Pojďme přebývat na důležitých nuancích a radách kosmetologů, aby se postup stal účinnějším.

Chcete.li zahájit postup, musíte nejprve vyčistit pokožku z horních částic a tuto oblast úplně vysušit. Speciální gel je vhodný pro čištění pokožky, což pomůže lépe odstranit chloupky. Kráska s mentolem se také používá pro citlivou pokožku. Nejen chrání pokožku před přehřátím, ale také pomocí mentolu sníží bolest v postupu a pomůže, že podráždění nedochází po odstranění chloupků.

Jak zvýšit účinnost odstraňování vlasů vosku

Správná péče o pleť po odstranění chloupků vosku pomůže zvýšit účinnost domácího postupu a dlouhodobě konsolidovat výsledek. Protože jsou chloupky odstraněny spolu s žárovkami, účinek je ušetřen po dobu 3-4 týdnů.

Je zajímavé, že nové vlasy rostou slabé a téměř bezbarvé, takže další odstranění chloupků bude potřeba o o jeden měsíc později.

Základní pravidla pro péči po odstranění chloupků na kazetu:

 • Kůže, která byla zpracována složením vosku, musí být navlhčena dvakrát denně. Vzhledem k tomu, že se chloupky vypuknou s kořeny, dostává epidermis mikrotrauma a začíná ztrácet vlhkost, což lze vyjádřit v suchu, zarudnutí a loupání.
 • Abyste zabránili růstu vlasů, 1-2krát týdně, musíte pokožku zpracovat s peelingem. Čistí buňky epidermis, odstraňuje keratinizované částice a umožňuje novým chloupkům prorazit kůži, aniž by se do ní proměnily.
 • Během prvních 3-4 dnů po zákroku je nutné odmítnout navštívit lázeňský dům a saunu. Také pod zákazem, bazény a sportovní haly. prostřednictvím výsledných kožních mikrokraců mohou proniknout patogenní mikroorganismy a vyvolat infekční proces.
 • Po depilaci vosku byste měli opustit stísněné oblečení a těsné spodní prádlo, pokud jsou vlasy v oblasti bikin odstraněny. Neustálé tření může vést k citlivé podráždění pokožky a způsobit rostoucí nové chloupky.

Nejlepší je vybrat oblečení a spodní prádlo z přírodních „dýchacích“ tkání, které dobře procházejí kyslíkem. Při nošení syntetických věcí je porušena plná výměna vzduchu, protože takové materiály se rozlišují propustností vzduchu. To je doprovázeno zvýšeným potem. a kapky potu se stávají příznivým prostředím pro aktivní reprodukci patogenů.

Depilace vosku v kazetách je jednoduchý, bezpečný a efektivní způsob, jak se zbavit nežádoucí vegetace na obličeji a těle, navržených pro použití v domácím prostředí. Nezpůsobuje poškození a bolestivost, což vám umožní získat hladkou a elastickou pokožku bez dalších vlasů a zachovat tento výsledek až 4 týdny.

Profesionální filolog a literární korektor. Více než 10 let pracovala v městských novinách jako novinářka a editorka a zabývala se psaním objemových článků o různých tématech.

používat

třináct

| Denial of responsibility | Contacts |RSS